320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Delfi:"Sünnipäev takistab jalgpallikärjääri"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Delfi:"Sünnipäev takistab jalgpallikärjääri"

    Etskae delfis oli selline artikkel. Tavaliselt kirjutavad nad mingit jama aga see asi tundub mõneti loogiline

    http://www.delfi.ee/news/meelelahutus/teadus/article.php?id=2490170

    Spordispetsialistide sõnul on teatud aastaajal sündinud poistel teistest suurem tõenäosus saada professionaalseks jalgpalluriks.
    Liverpooli John Mooresi ülikooli teadlaste sõnul annab tõsiasi, et jalgpalliklubid teevad valiku augustis, ebaõiglase eelise septembris kuni novembris sündinud poistele, kes on selleks ajaks tugevamaks ja suuremaks jõudnud kasvada. Selline valik jätab varju selleks ajaks vähem arenenud poisid, kellel võib sellele vaatamata olla tugev potentsiaal heaks mängijaks saada, teatas Ananova.
    Uuring näitas, et 50 protsenti aastatel 1984-2000 Inglise jalgpalliklubides mänginud poistest olid sündinud septembris, oktoobris või novembris.
    It says so in the scriptures!

    #2
    nõurmalne, mina olen novembris sündinud, seega sobib...
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      #3
      Mina olen augustis sündinud, seega peaks vist kõige hullem variant olema.

      Kommentaar


        #4
        ma olen novemris ca sündinud, aga mingit eelist see kyll ei too, just ma olen 1-2 aastat vanematega mängides väiksem
        kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

        Kommentaar


          #5
          See on täpipealt sama mõttekas möga nagu kõik see tähtede seisud ja horoskoobid.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            statistika vastu ei saa

            Mina kui aprilli laps

            ja minust polegi jalgpallurit saanud (
            Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
            ROSSONERI!!!!!

            Kommentaar


              #7
              I am speechless IRWW

              M6ttetu arutlus, see on täpselt nigu kojamees ütles, täpselt nagu horoskoop. Võid ju sellesse uskuda, kui mingi siukene oled Aga ega keegi ei keela ju olla ainult, et võid ühte Paldiski maante lagunenud majja sattuda, millel on lisaks kardinad ees
              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

              Kommentaar


                #8
                Ei usu sellesse teooriasse. Näiteks Pele sündis oktoobris.

                Ma ise olen augustis sündinud ning ei mängi just Inglise liigas.

                Kommentaar


                  #9
                  See on sellepärast nii, et Inglismaal võivad näiteks noorteliigades mängida peale 1. augustit ning hiljem sündinud, mujal riikides kasutatakse aga daatumina 1. jaanuari.

                  Kui sa oled sündinud 1. juulil 1980, siis mängid sa liigas 1.08.79, aga kui 1. august 1980, siis saad mängida liigas 1.08.80, st. tähendab, et suurem tõenäsus agentidele silmapaista on just nendel noortel, kes on sündinud peale augustit, kuna nad on teistest peaaegu aasta vanemad.

                  Sellest ka siis aastalõpus sündinud mängijate suur arv Inglise liigas.

                  Kommentaar


                    #10
                    Mul otsene tõestus, et sünnipäev määrab karjääri - mu sõber on sündind 80. detsembris ja Tammekas kutsuti ta mõni aasta tagasi 81 a. sündind poiste trenni, kuna treener arvas, et ta on 80 sündind. Hiljem said need poisid Eesti meistriteks, oleks mu sõbergi saand osa võtta, oleks temagi Eesti meister ja võibolla mängiks Tammeka põhis, praegu aga ei mängi emme-issi paaritumisaja tõttu kuskil.
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Jorgan

                      Uuring näitas, et 50 protsenti aastatel 1984-2000 Inglise jalgpalliklubides mänginud poistest olid sündinud septembris, oktoobris või novembris.
                      selle Pauksonite jutu põhjal peaks vist kiiremas korras Premier'i avalduse ärasaatma, mul ka septembri alguses synnipäev!
                      ei tea, kas meie Meistriliigas ka sellised "uurimistöid" tehakse?
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        #12
                        Originally posted by greenday


                        Mul otsene tõestus, et sünnipäev määrab karjääri - mu sõber on sündind 80. detsembris ja Tammekas kutsuti ta mõni aasta tagasi 81 a. sündind poiste trenni, kuna treener arvas, et ta on 80 sündind. Hiljem said need poisid Eesti meistriteks, oleks mu sõbergi saand osa võtta, oleks temagi Eesti meister ja võibolla mängiks Tammeka põhis, praegu aga ei mängi emme-issi paaritumisaja tõttu kuskil.
                        80 sünd? Pidi ikka üsna ammu olema. Ja äkki on rohkem siiski süüdi hapud viinamarjad? Tammeka kodulehelt võib järeldada, et juba tükk aega on saanud gruppi valida just sünniaasta järgi.
                        On tõesti tobe, kui teiste noorema aastakäigu tõttu peab võistlustest kõrvale jääma. Samuti ei peaks lapsevanemad mitte uhkuse asjaks pidama, et "minu poiss käib suurtega trennis", sest mingil hetkel kipub ikka rohkem pingipoisiks jääma. Paljast trennis toksimisest aga saab varsti villand, jõmpsikas ise ka saab aru kui edasiminek kesine...
                        Paras klubi ja õige grupp tuleb lihtsalt valida. Parem juba kohe kui laps alustab, sest hiljem on raske sõpradest lahkuda.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X