320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Projekt \"Jalgpallifänn\"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Projekt \"Jalgpallifänn\"

    Tere!

    Teostamisel on üks dokumentaalfilmi projekt tööpealkirjaga \"Jalgpallifänn\". Tegemist on lühidokumentaalfilmiga, mis puudutab otseselt selle foorumi inimesi. Film ise ei ole suunatud ainult jalgpallifännidele, vaid selle üks peamisi eesmärke on tuua uusi inimesi jalgpalli ja jalgpallifänluse juurde. Tegemist on ka minu ülikooli lõputööga.

    Sünopsis:
    Film räägib moodsa sõja 12. sõdurist – fännide armeest. Millised on Eesti jalgpallikoondise toetaja tõekspidamised, riietus, relvad, arusaam maailmast jne. Film uurib kes on see 12. sõdur ning miks ta on, tehes seda läbi erinevate vaatevinklite sooviga jõuda objektiivse tõeni. Selle saavutamiseks on kaasatud erinevad osapooled – fännid ise, jalgpallurid, ametnikud/turvamehed ning psühholoogid. Film otsib küsimustele lahendust läbi võrdluse sõjapidamisega, läbi püstitatud hüpoteesi, et jalgpall on moodne vereta sõda.

    Kirjutan sellest siia, kuna mul oleks äärmiselt hea meel, kui siinse foorumi inimesed mulle appi tuleksid. Mida mul siis täpsemalt vaja oleks?

    Esmalt on mul selline mure/küsimus, et kas keegi siinsetest inimestest ka Põhja-Iirimaale läheb? Oleks hea kui antud inimesel oleks olemas ka digitaalne videokaamera (salvestaks miniDV ja/või DVCAMi) Nimelt annaksin enda poolt kaasa hulga kassette, mis tuleks seal täis salvestada Mida ja täpselt ning kuidas filmida, sellest räägiksin juba konkreetsele inimesele, kes on huvi üles näidanud.

    Teiseks mureks/probleemiks hetkel ka natukene antud projekti finantsiline külg. Ütlen kohe, et film ei jää tegemata, ükskõik mis vahendid kasutada on, kuid mida paremad on finantsilised vahendid seda parema, huvitama ja ilusama filmi saab teha. Olgu siinkohal ka öeldud, et osad finantsilised vahendid on ka juba olemas. Seega on minu küsimus, et kas kellelgi on tuttavaid/sõpru, kes oleks nõus filmi ka rahaliselt toetama või mõnda huvitavat ideed rahalise toetuse saamiseks? Igasugune sellelaadne info on teretulnud Kui film hästi õnnestub, milles olen ma peaaegu kindel, siis selle näitamisest on huvitet ka ETV. Täpsem info otse minu käest

    Kolmandaks. Filmi ühe osana on kasutusel ka fännilaulud. Seega loodan kõigi kaasabile, kui aeg saabub nende salvestamiseks staadionil. Loodetavasti tuleb siis meil kokku mõnusalt suur punt

    Neljandaks. Kuna filmis saavad loomulikult sõna ka jalgpallifännid, siis tahaks kuulda teie mõtteid, kes need arvamusliidrid võiksid olla. Tingimusteks peaks olema hea jalgpallikultuuri tundmine ning hea sõnavalitsemine. Kuigi mul endal on paar nime kirjas, kellega ühendust võtan, siis tahaks kuulda ka teie arvamust.

    Viiendaks. Koolis tuleb filmile eelnevalt teha ka seminaritöö. Praeguse hetkeseisuga (90% tõenäosusega) teen ma selle Eesti Jalgpallifänlusest läbi aegade (ühesõnaga ajalugu). Niisiis otsin ka inimesi, kes oleksid kompetentsed antud teemal intervjuusid andma Kui kõik hästi läheb, siis vbla kasvab ka sellest välja väikene dokikene

    Olgu lõpetuseks öeldud, et filmi sisu siiski otsustan ma ise ja koostööga, nõuandva ja abistava käena, on nõus olnud ka Eesti Jalgpalli Liit

    Kui probleeme, küsimusi, täpsustusi (millised ei peaks siia foorumisse minema), siis steiv.silm@etv.ee või 56 616 570

    Teeme koos ühe hää asja!

    Päikest!
    Steiv

    #2
    Vastus teemale \'Projekt

    Minu meelest väga meeldiv projekt. Kirjutan kuna 58 inimest on teemat vaadanud aga sõna pole võtnud ja otsustasin teema avada.
    Arvan, et kui hakkan siin nimesid nimetama, siis need oleksid just samad, mis sinulgi meeles(Papa, Kunn, Ott, Poborsky)
    Isiklikult vist aidata ei saa kuna koondise mängudel olen käinud Portugali eelmisest(mitte viimasest)visiidist, Põhja-Iirimaale ei sõida, finantsvõimalusi ei oma. Kodumängudele lähen laulma igal juhul.
    Mind huvitab mis teemal sa arvamust küsid...mis küsimusi konkreetselt esitad? Ma nagu olen püüdnud defineerida seda, kuidas käituda staadionil. Kas fännisektoris on normaalne istuda? Kas tavasektoris on normaalne seista? Kui tugevaid(sai õige omadussõna?) detsibelle on õige kasutada?
    Need küsimused kerkisid mulle kolme situatsiooni nähes viimasel Portugali:
    1. Mängule oli fännisektorisse lunastanud pileti isa väikese pojaga...see oli arvatavasti neile esimene mäng kuna nad ei teadnud kirjutamata reeglit, et fännisektoris ei ole kohti. Odavama pileti tulemusel kaotas sektor mänguks paar fänni(loodetavasti tulevikus tuleb see ohverdus kasuks ), kes seejärel suundusid oma kohtadele.
    2. Oma kohtadel püsti seistes ja lauldes arvasid mingi korporatsiooni tegelased, et nende elamust rikutakse ning kutsusid antud fänne korrale, kes seejärel suundusid \"vahekäikudesse\"
    3. Turvamehed püüdsid antud fänne suunata nende kohtadele, kuna \"vahekäikudes\" viibimine on turvakaalutlustel keelatud.

    Kes on süüdi sellistes probleemides...Isa, kes mängule minnes ei ole endale aru andnud kuhu ta satub? Fännid, kes pole arvestanud lihtrahva piletihullusega parimate mängude korral? Korporatsiooni liikmed, kelle aukoodeks ei ühti fännikultuuriga? Turvad, kes lähenevad probleemile \"raamatu\" järgi?

    Eeldatavasti olime siiski meie enim süüdi, et õigel ajal piletit ei ostnud ja seega püüame tulevikus sellist probleemi vältida aga kuidas selgitada fännikultuuri nii, et see jõuaks kõikide potensiaalsete staadionikülastajateni? Või peakski kõik tuimalt staadionil istuma ja plaksutama nagu teatris?

    Äkki said mõne mõtte juurde. Kui mingi situatsioon vajab selgitamist siis küsi julgelt.

    Seega edu toreda projekti tegemisel!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Projekt

      olen ise ka korporant kuid staadionil käitun ikka kui fänn. turvakaalutlusi nad peavad järgima kuna muidu saab lihtsalt EJL trahvi ja siin ei saa midagi teha. selle isa-poja teema kohta et siis kui fännid oleks istunud ja vait olnud ja rahulikult vaadanud siis poleks seda õiget fiilingut ju........lapsele jäi kindlalt suur mälestus ja tahab tagasi tulla (minu arvamus aga ma ei ütle et ta ka kindlalt tahab). selle korporatsiooni teema kohta veel nii palju et kui tekkel on peas siis tuleb ka käituda härrasmehelikult aga kui neil tekleid ei oleks peas olnud siis nad ei oleks mitte nii käitunud (aga noh võib-olla nad olid esimest korda mängul ja ei teadnud seda mitteametlikku reeglit). Põhja-Iirimaale ise kahjuks ei lähe.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Projekt

        tänud neile, kes siiamaani vastanud

        Arvan, et kui hakkan siin nimesid nimetama, siis need oleksid just samad, mis sinulgi meeles(Papa, Kunn, Ott, Poborsky)
        pmst sul õigus, kuid otsin ka inimesi kes ehk pole nii tuntud, kuid kellel on asjade kohta midagi asjalikku öelda


        Mind huvitab mis teemal sa arvamust küsid...mis küsimusi konkreetselt esitad? Ma nagu olen püüdnud defineerida seda, kuidas käituda staadionil. Kas fännisektoris on normaalne istuda? Kas tavasektoris on normaalne seista? Kui tugevaid(sai õige omadussõna?) detsibelle on õige kasutada?
        antud probleemid on osaliselt juba liiga detailsed, et saada filmi vaatama ka mittefännid. Kuigi küsimused on küll kirjeldavat laadi - riietus, isikuomadused, väärtused, käitumine mängul jne.

        2. Oma kohtadel püsti seistes ja lauldes arvasid mingi korporatsiooni tegelased, et nende elamust rikutakse ning kutsusid antud fänne korrale, kes seejärel suundusid \"vahekäikudesse\"
        kahetsusväärne vahejuhtum, kuigi minu seisukoht on, et ka need kes \"vaikselt\" istuvad on siiski ka fännid. Pileti eest on nad maksnud ja teavad mida vaatama tulevad. Siin ongi ka filmi üks arutuspunkte, et kas fänn, kes istub tavariietuses on \"fänn\" või mitte jne.

        aga kuidas selgitada fännikultuuri nii, et see jõuaks kõikide potensiaalsete staadionikülastajateni? Või peakski kõik tuimalt staadionil istuma ja plaksutama nagu teatris?
        see on hea küsimus ja seda olen ka tõsiselt mõelnud. Minu meelest on märksõnaks huumor (loe: meelelahutus). Lisaks tõsisemale loo põhiliinile jookseb paralleelselt ka kolm väikese huumoriga kõrvalliini, millised loomulikult peavad täiendama põhilugu (laulud jm., mitte pahaks panna kui neid pikemalt siin lahti ei seleta, aga midagi peab üllatuseks ka jääma, kuigi midagi annab ka sünopsisest välja lugeda ). Lisaks peab ka tempo suhteliselt kõrge olema ning film iseenesest tihe, sest vaevalt keegi aeglast soiumist viitsib vaadata


        Siiski ootan veel kellegi kontakti, kes Iirimaale läheb, seejuures saaks digikaamera kaasa võtta. Hunniku linte annaksin enda poolt Seletaksin ka, et mida ma täpsemalt tahan ning kuidas ja mida filmida tuleks (ehk minu väike filmikool )

        Lisaks ootan ka huvitavaid ja lahedaid lugusid jalgpallifänlusega seoses, millised teie meelest võiksid antud lugu ka täiendada Kui siia ei taha postitada, siis e-mail steiv.silm@etv.ee ning kui saan OMi kõrvalt vastata MSNis, siis steiv@hot.ee

        Teeme koos ühe hea asja

        Päikest!
        Steiv

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Projekt

          Algselt postitas meesmuiste

          Esmalt on mul selline mure/küsimus, et kas keegi siinsetest inimestest ka Põhja-Iirimaale läheb? Oleks hea kui antud inimesel oleks olemas ka digitaalne videokaamera (salvestaks miniDV ja/või DVCAMi) Nimelt annaksin enda poolt kaasa hulga kassette, mis tuleks seal täis salvestada Mida ja täpselt ning kuidas filmida, sellest räägiksin juba konkreetsele inimesele, kes on huvi üles näidanud.

          Teiseks mureks/probleemiks hetkel ka natukene antud projekti finantsiline külg. Ütlen kohe, et film ei jää tegemata, ükskõik mis vahendid kasutada on, kuid mida paremad on finantsilised vahendid seda parema, huvitama ja ilusama filmi saab teha. Olgu siinkohal ka öeldud, et osad finantsilised vahendid on ka juba olemas. Seega on minu küsimus, et kas kellelgi on tuttavaid/sõpru, kes oleks nõus filmi ka rahaliselt toetama või mõnda huvitavat ideed rahalise toetuse saamiseks? Igasugune sellelaadne info on teretulnud Kui film hästi õnnestub, milles olen ma peaaegu kindel, siis selle näitamisest on huvitet ka ETV. Täpsem info otse minu käest
          Kui raha vähe miks sa siis kohe koondise fänne kaugel maal peaksid filmima. Ma arvan et huvitava filmi saaks ka Eesti Meistriliiga meeskondade fännidest. Nii et võta aga oma kaamerad kaasa ja hakka Meistriliiga ja/või esiliiga mängudel käima. Kindlasti leiad ka huvitavaid persoone ja situatsioone keda ja mida jäädvustada. Kui kuulsusrikas film kodumaistest fännidest valmis saab võiksid teha teise osa koondise fännide kohta.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Projekt

            Algselt postitas 112


            Algselt postitas meesmuiste

            Esmalt on mul selline mure/küsimus, et kas keegi siinsetest inimestest ka Põhja-Iirimaale läheb? Oleks hea kui antud inimesel oleks olemas ka digitaalne videokaamera (salvestaks miniDV ja/või DVCAMi) Nimelt annaksin enda poolt kaasa hulga kassette, mis tuleks seal täis salvestada Mida ja täpselt ning kuidas filmida, sellest räägiksin juba konkreetsele inimesele, kes on huvi üles näidanud.

            Teiseks mureks/probleemiks hetkel ka natukene antud projekti finantsiline külg. Ütlen kohe, et film ei jää tegemata, ükskõik mis vahendid kasutada on, kuid mida paremad on finantsilised vahendid seda parema, huvitama ja ilusama filmi saab teha. Olgu siinkohal ka öeldud, et osad finantsilised vahendid on ka juba olemas. Seega on minu küsimus, et kas kellelgi on tuttavaid/sõpru, kes oleks nõus filmi ka rahaliselt toetama või mõnda huvitavat ideed rahalise toetuse saamiseks? Igasugune sellelaadne info on teretulnud Kui film hästi õnnestub, milles olen ma peaaegu kindel, siis selle näitamisest on huvitet ka ETV. Täpsem info otse minu käest
            Kui raha vähe miks sa siis kohe koondise fänne kaugel maal peaksid filmima. Ma arvan et huvitava filmi saaks ka Eesti Meistriliiga meeskondade fännidest. Nii et võta aga oma kaamerad kaasa ja hakka Meistriliiga ja/või esiliiga mängudel käima. Kindlasti leiad ka huvitavaid persoone ja situatsioone keda ja mida jäädvustada. Kui kuulsusrikas film kodumaistest fännidest valmis saab võiksid teha teise osa koondise fännide kohta.
            Kui nii peaks juhtuma, siis sea sammud kindlasti ka Kuressaare poole

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Projekt

              Algselt postitas 112


              Algselt postitas meesmuiste

              Esmalt on mul selline mure/küsimus, et kas keegi siinsetest inimestest ka Põhja-Iirimaale läheb? Oleks hea kui antud inimesel oleks olemas ka digitaalne videokaamera (salvestaks miniDV ja/või DVCAMi) Nimelt annaksin enda poolt kaasa hulga kassette, mis tuleks seal täis salvestada Mida ja täpselt ning kuidas filmida, sellest räägiksin juba konkreetsele inimesele, kes on huvi üles näidanud.

              Teiseks mureks/probleemiks hetkel ka natukene antud projekti finantsiline külg. Ütlen kohe, et film ei jää tegemata, ükskõik mis vahendid kasutada on, kuid mida paremad on finantsilised vahendid seda parema, huvitama ja ilusama filmi saab teha. Olgu siinkohal ka öeldud, et osad finantsilised vahendid on ka juba olemas. Seega on minu küsimus, et kas kellelgi on tuttavaid/sõpru, kes oleks nõus filmi ka rahaliselt toetama või mõnda huvitavat ideed rahalise toetuse saamiseks? Igasugune sellelaadne info on teretulnud Kui film hästi õnnestub, milles olen ma peaaegu kindel, siis selle näitamisest on huvitet ka ETV. Täpsem info otse minu käest
              Kui raha vähe miks sa siis kohe koondise fänne kaugel maal peaksid filmima. Ma arvan et huvitava filmi saaks ka Eesti Meistriliiga meeskondade fännidest. Nii et võta aga oma kaamerad kaasa ja hakka Meistriliiga ja/või esiliiga mängudel käima. Kindlasti leiad ka huvitavaid persoone ja situatsioone keda ja mida jäädvustada. Kui kuulsusrikas film kodumaistest fännidest valmis saab võiksid teha teise osa koondise fännide kohta.
              Kas filmimine kui tegevus maksab \"kaugel maal\" rohkem kui eestis?
              Ja mina sain sünopsisest aru et film tuleb Eesti jalgpallikoondise fännidest mitte käputäiest kuressaare või tvmk fännidest.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Projekt

                miks peaks ETV oma ekraanil näitama filmi, mis mingi suvaka digikaameraga filmitud?
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Projekt

                  Algselt postitas kaala
                  miks peaks ETV oma ekraanil näitama filmi, mis mingi suvaka digikaameraga filmitud?
                  Kas sa tõesti pole kunagi näinud teleekraanilt mõnda dokfilmi, milles mõned kohad on filmitud tavalise videokaameraga

                  Mina soovin igatahes projekti teostajale edu ning loodan kindlasti näha ka kaadreid Eesti fännidest P.-Iiril
                  Kui keegi pole sulle veel abi pakkunud, siis vaata kindlasti läbi
                  selle teema viimased leheküljed ning võta minejatega personaalselt ühendust

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Projekt

                    Algselt postitas kaala


                    miks peaks ETV oma ekraanil näitama filmi, mis mingi suvaka digikaameraga filmitud?
                    Kui sa teinekord Spordiuudiste lõputiitreid loed, näed seal nime, mis sarnaneb teemaalgatajaga
                    308

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Projekt

                      miks peaks ETV oma ekraanil näitama filmi, mis mingi suvaka digikaameraga filmitud?
                      usersil õigus. Need kaadrid on vaid vahepeal näitamiseks ning puhuvad loole vaid elu sisse. Need on vaid osa filmist. Mis puutub ETVsse, siis see ei ole siin minu huupi laiamine, vaid jutt on olnud konkreetne ja üks pabergi vormistatud (mis ei ole küll lõplik kinnitus)

                      Kui sa teinekord Spordiuudiste lõputiitreid loed, näed seal nime, mis sarnaneb teemaalgatajaga
                      Markko. vaat sellega on keerulisem lugu. Umbes novembrist alates ei ole ma spordiuudiste re˛issöör olnud, mistõttu praegu sealt minu nime ei leia. Leiab aga om-i kiirelt möödavuhavatest lõputiitritest Ütlen, et siin pole professionaalsus olnud küsimus, vaid teema milleski muus ja siin pole selle arutamise koht ning tülis ma ka nendega ei ole, kuna näiteks praegu vehin iga päev 11-12 tundi olümpiat teha silmad krõllis

                      Samas ootan ikka igasugu tagasisidet ja informatsiooni ning arvamusi Nüüd aga lähen seda teemat vaatama


                      Päikest!
                      Steiv

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Projekt

                        Algselt postitas meesmuiste

                        pmst sul õigus, kuid otsin ka inimesi kes ehk pole nii tuntud, kuid kellel on asjade kohta midagi asjalikku öelda
                        Aga küsi julgesti! Asjalikkust ei garanteeri nii, et kui labane tuleb siis pole südamesse ei võta filmi mittepääsemist.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Projekt

                          Algselt postitas Jasper
                          Aga küsi julgesti! Asjalikkust ei garanteeri nii, et kui labane tuleb siis pole südamesse ei võta filmi mittepääsemist.
                          sellinee suhtumine mulle juba meeldib kuigi paha ei teeks kui jutt asjalik oleks, kuna võtteaega ju ainult mõttetu teksti peale raista ei tahaks...


                          Päikest!
                          Steiv

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Projekt

                            Väga lahe teema üle hulga aja. Et keegi lisaks muidu targutamisele ka midagi teeb. Mis sorti abi sa vajad? Sh ka finantsilist. Ma ei tunne sind ja ei tea kas ka kuidagi abistada saan, aga kui sa oskad täpsemalt kirjeldada, siis küll.

                            Ma arvan, et kui tahad finantsilist abi, siis oleks abiks projekt filmi kohta.
                            Sponorite otsimisel võiksid alustada oma tutvusrinkonnast - kammi kõik oma tuttavatest firmajuhid või muud rahaasjade üle otsustajad ja näita projekt ja küsi miski 3-5000, mis firmale köömes, aga filmi jaoks oluline summa.

                            Teiseks käi läbi kõik EJL sponsorid - a. le coq, nike, elisa jne küsi neilt ka sama papp.

                            Kolmandaks vaata, kas tead mõnda suurt jalgpallisõbrast firmajuhti, kes EJL sponsor pole (ntx Levada, Sedin ja mine nende juurde sama jutga - neilt võid ka 10 000 küsida - venelased on üldjoontes lahkemad, kui nad sind ära on soostunud kuulama).

                            Lisaks võiksid sponsorluse korras pakkuda ka telekanalid avaldamise tasu. Kui raha vähe, ehk saavad nad õigused ette osta.

                            Ühesõnaga - raha ei peaks olema probleem kui endal pealehakkamist, viitsimist ja asjade vormistamise vastu midagi pole.

                            Kui tahad sisulist nõu kuulda, siis ma olen ise reklaamfilmidega pigem kokku puutunud, mitte dokkidega, aga kui nõu tahad siis küsi.
                            memer of Gaskoff fan club

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Projekt

                              Algselt postitas indrek


                              Väga lahe teema üle hulga aja. Et keegi lisaks muidu targutamisele ka midagi teeb. Mis sorti abi sa vajad? Sh ka finantsilist. Ma ei tunne sind ja ei tea kas ka kuidagi abistada saan, aga kui sa oskad täpsemalt kirjeldada, siis küll.

                              Ma arvan, et kui tahad finantsilist abi, siis oleks abiks projekt filmi kohta.
                              Sponorite otsimisel võiksid alustada oma tutvusrinkonnast - kammi kõik oma tuttavatest firmajuhid või muud rahaasjade üle otsustajad ja näita projekt ja küsi miski 3-5000, mis firmale köömes, aga filmi jaoks oluline summa.

                              Teiseks käi läbi kõik EJL sponsorid - a. le coq, nike, elisa jne küsi neilt ka sama papp.

                              Kolmandaks vaata, kas tead mõnda suurt jalgpallisõbrast firmajuhti, kes EJL sponsor pole (ntx Levada, Sedin ja mine nende juurde sama jutga - neilt võid ka 10 000 küsida - venelased on üldjoontes lahkemad, kui nad sind ära on soostunud kuulama).
                              EJLi sponsidest oli nõus toetama vaid Nike väikese summaga ning lubasid filmimise ajaks varustust. Teistel tuli negatiivne vastu (A.LeCoq küll pakkus tooteid). Levadale, Sedinile mail pandud, kuid vastust pole. Kui oskad otsekontakti anda oleks laha (pole suutnud hetkel veel seda välja ajada) Kulkasse ka projekt esitatud. Mõnede potensiaalsete koostööpartneritega jutud veel käivad, nende selgumisel annan nende nõusolekul sellest ka siia foorumisse teada

                              Nagu aru saad on projekt olemas ja ka pikem stsenaarium kirjutatud jne. Antud asi ei ole üle käe tegemine, vaid sellest tahaks ikka korraliku asja saada

                              Mis puutub finatsilisse abisse, siis siin räägime me ikkagi rahast. Soovi korral sõlmime mõlemapoolse sponsorlepingu, kus kirjas, mida kumbki pool teineteise heaks teeb Võib ka ilma lepinguta kui nii parem sulle

                              Lisaks võiksid sponsorluse korras pakkuda ka telekanalid avaldamise tasu. Kui raha vähe, ehk saavad nad õigused ette osta.

                              Ühesõnaga - raha ei peaks olema probleem kui endal pealehakkamist, viitsimist ja asjade vormistamise vastu midagi pole.
                              avaldamise tasuga on nii, et kui ma praegu tahan, et asi ETV eetrisse läheks ei saa ma nõuda avaldamistasu. Nendepoolne tasu on neil olemasolev arhiivimaterjal, kui neilt hakkaksin tasu küsima, võiksid nemad minu käest arhiivi eest pappi küsida või arhiivi üldse mitte anda. Sellel teemal on palju tahke, milliseid vast siinkohal välja ei hakka tooma. Raha ikkagi on mingil määral probleem, isegi kui on pealehakkamist, kuigi tunduvalt väiksem probleem, kui pealehakkamist üldse poleks

                              Kui tahad sisulist nõu kuulda, siis ma olen ise reklaamfilmidega pigem kokku puutunud, mitte dokkidega, aga kui nõu tahad siis küsi.
                              selle kohta nii palju, et andsin eelnevalt filmi sünopsise. Kui ideesähvatusi sellega seoses tuleb, anna teada Samas ootan ka tagasisidet, mida siinsed fännid konkreetselt filmilt ootavad, mida nemad seal näha tahaks

                              Igatahes tänud Indrek heade sõnade eest

                              Päikest!
                              Steiv

                              Kommentaar

                              Working...
                              X