320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ebaõnn/vedamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ebaõnn/vedamine

    Kas teil on tundunud kunagi, et teid saadab pidevalt ebaõnn või siis vastupidi ... teil ainult veab koguaeg?

    Minul on hetkel see periood, kus paljud asjad lähevad nihu ja sellele puudub loogiline seletus.

    Eile ainult vedas roppumoodi ... sõitsin piletita koju (ma reeglina ei tee seda) ja kontrolööörid tulid bussi peale. Igast uksest valgus neid sisse ja mul võttis seest jahedaks, sest trahvi asemel saab raha ka paremate asjade peale kulutada. Imekombel vaatas kontroll mulle otsa ja läks lihtsalt edasi

    #2
    Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

    Mulle vaatas otsa ja ütles, et tule meiega kaasa . Teist korda juba

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

      Mulle vaatas ka kontroll ükskord sellise näoga otsa nagu mul piletit poleks,aga ma tegin näo nagu mul oleks pilet ja siis ta läks edasi

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

        Millist nägu tegema peaks järgmine kord...?

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

          Mul öeldi, et tulge kaasa ja ma läksin ja seal ma tegin sellise näo, et ma sain pool trahvi.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

            Esimene kord sain 360
            teine kord ei tea veel 10. märts saab teada

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

              Õismäe kandi mehed? Eile oli ilusti mul aknast näha kuidas Nurmenuku peatuses punane Falcki buss jäneseid teenindas
              Endal pole kunagi probleeme sellega olnud. Ükskord sõitsin sõbraga kellel puudus pilet, peale tulnud kontrolör oli aga ammune tuttav ja siis muu jutu kõrvalt jäi tal mu sõbra pilet küsimata...

              Muidu mul pigem ikka veab... Igasugu loosimistelt ja võistlustlet olen ikka igasugu kraami kokku võitnud.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

                Septembri algusest saadik sõidan regulaarselt jänest ja vahele pole seni veel jäänud.

                Neljapäeval spurtisin mingi 200 meetrit bussiga kaasa, et mitte maha jääda, aga siis selgus, et koos minuga tahtsid Falck Off mehed ka peale astuda ja nii ma pidin hingeldades edasi kõndima.

                Aga see asi on pigem erand. Muudes asjades saadab mind kuskil kümnendast eluaastast saadik konstantne ebaõnn.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

                  tuli peale ütlesin et eile lõppes ära, tuli välja et hoopiski pool aastat tagasi. Pidin kuskile minema a ei viitsinud ja sain 360
                  Pilt kus trumm on?

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

                    No selline tunne on, et kui tahan jalkamänge panustada, siis panen rohkem mänge mööda kui pihta. Täna näiteks ei viitsinud betida midagi kuigi peas 4 ideed täitsa keerlesid...kõik oleks täppi läinud
                    kui kontrolöridest juttu, siis olen neile trahve maksnud 840 eegu eest...
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

                      No mul oli eile täiega niimoodi. Kõigepealt võitsin pokkeriautomaadiga 15 euri, aga siis hakkas see taskus sügelema ja ma toppisin selle kolikko-haaval masinasse tagasi ja ei tabanud lõpuni ühegi täystuplausega enam märki. Ülejäänud tee lugesin raamatut.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

                        Mul endalgi trahv summas 360 lauapeal ja ootab maksmist
                        Mulle meeldib 1 peatuse jagu sõita.

                        Ja Soomes võitsin pokkeriga mingi 56 euri kokku, kuid õhtuks taandus see 30-le, seejärel otsustasin loobuda. Tundus õige otsus.
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

                          Tra irf jah rsk

                          Mul oli eelmisel kevadel kui auto maha müüsin järgmine päev vaja korra trolliga sõita (polnud vist 3 või 4 aastat sõitnud) magistralist vist endlasse või kurat teab kuhu ning enne kristiinet ronisid lohvkad peale ja kohe kasseerima. Rääkisin siis et näe müüsin just eile auto maha ja pole ammu sõitnud jne jne ja rsk ikka viidi bussi. Seal ütlesin, et päeval ostsin ID kaardiga omale sõidupäevi (olin kuulnud noh et nii tehakse või nii) ja andsin kaardi ka ja nad uurisid ja puurisid ja mina vandusin et ostsin. Lõpuks helistati kuhugi IT pässidele kes ütlesid, et päeval oli jah mingi kala olnud, et 10 minutit ei saanud neid päevi laadida peale.

                          Peale seda ostsin uue auto.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

                            Tundub et nii mõnegi foorumlase nime võib siit leida. Edu sõiduvarastele!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Ebaõnn/vedamine\'

                              Algselt postitas Raidur


                              Tundub et nii mõnegi foorumlase nime võib siit leida. Edu sõiduvarastele!
                              tõepoolest, ebaõnn-vedamine seostub mõnel ainult teatud teemaga

                              KOER POISS SÕITIS JÄNEST
                              Ott Arder

                              Koer poiss sõitis bussis jänest,
                              ei mulgustanud talongi.
                              Koer poiss sõitis bussis jänest,
                              sest tal lihtsalt polnud talongi.
                              /.../
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X