PDA

View Full Version : Hokiturniir OM-il

Leheküljed : 1 [2]

CM
25.02.10, 03:19
elame, näeme...viimased 3 kohtumist suurtel turniiril nende vahel on võitnud just Venemaa.

ROOTSI KUNN
25.02.10, 03:53
Võitlesin unega aga kanntasin ära ja nüüd ,, Go Canada Go. Krt hull mäng .
Hhhhaaaa, krt kus oli 2-0 võimalus oooohhh.

jazzjansa
25.02.10, 03:58
Võitlesin unega aga kanntasin ära ja nüüd ,, Go Canada Go. Krt hull mäng .
Hhhhaaaa, krt kus oli 2-0 võimalus oooohhh.

SEE EI OLE VÕIMALIK!!!!!!! Mul ei ole sõnu! Musid kõigile! 3-0!

ROOTSI KUNN
25.02.10, 04:00
jahhhhhhoooohhuuu njjjeejeej krt. ma ajasin kogu maja praegu üles oma kisaga :)

Gallacher
25.02.10, 04:02
elame, näeme...viimased 3 kohtumist suurtel turniiril nende vahel on võitnud just Venemaa.

Kurat, samal ajal kui kirjutasin, et seis juba 3:0 Kanadale, panid venkud ühe juba tagasi...

ROOTSI KUNN
25.02.10, 04:04
Tra , küll nüüd ei tohi lasta vantidel rohkem visata Go men Go .

ROOTSI KUNN
25.02.10, 04:07
Puzzzzi krt kaitse on kanadal kohati ikka väga lahja. Kusjuures pean mainima ,et olen Kanada poolt juba 30 aastat olnud .
Ouhhh ,kus oli jälle võimalus Kanadal.

ROOTSI KUNN
25.02.10, 04:08
jEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TRAAAAAAAH HHUUUUUUUH

Blue Rock
25.02.10, 04:11
Kusjuures pean mainima ,et olen Kanada poolt juba 30 aastat olnud

Muljetavaldavalt kaua, peab mainima.

ROOTSI KUNN
25.02.10, 04:12
Jalka on muidugi esimene aga noh hoki raudselt teisel kohal sportmängudest minu elus.

ROOTSI KUNN
25.02.10, 04:15
Muljetavaldavalt kaua, peab mainima.
Ära ohi ma siin ähmiga ei jõua neid aastaid lugeda täpselt . Rohkemgi tegelt :) , panin praegu umbes aga tegelt alates sellest ajast ,kui N-Liit hakkas NHL-iga mängima.

vincent
25.02.10, 04:15
See, mida Kanada tegi kolmandiku viimased kolm-neli minutit... Lihtsalt ilus.

eston maravilha
25.02.10, 04:16
kanada neljas värav oli täielik taevamanna. vandid ajasid litrit oma alas tükk aega taga, kuid enne kätte ei saanud, kui oma võrgust.

Iceman
25.02.10, 04:19
Krt, oleks pidanud ikka varem magama minema ja 5st üles tõusma, et yle pealt soome mängu vaadata....krdi etv ei näita soome mängu kell 5 ja kordust kah ei näidata... -.-

Blue Rock
25.02.10, 04:32
6-1. That`s it!

metssiga
25.02.10, 04:33
no nii passiivset mängu pole seniajani vist sel om-il keegi näidanud,pohmeluses on see vene mängijate kamp.

vincent
25.02.10, 04:34
"Se on lasteen joukkue tällä hetkellä Kanadaan vastaan."

uh-oh.

marcello
25.02.10, 04:36
Oleks 2,5 minutit enne esimese kolmandiku lõppu see kombinatsioon väravaga lõppenud, oleks vist OM turniiri ilusaim värav sündinud.
Nauditav igatahes
Lõpptulemus jääb 10-7;)

meesmuiste
25.02.10, 04:40
see on ikkagi täiesti hull mäng... pool kogu mängu ajast pole läbigi ja seis 6-2 Kanadale :)

vincent
25.02.10, 04:43
Venelastel saavad väravavahid otsa, kui sellise tempoga edasi läheb.

metssiga
25.02.10, 04:43
paneme juurde paneme juurde neid väravaid.

ROOTSI KUNN
25.02.10, 04:44
Kus on Kesa ? :) Aga Kanada mäng on tõesti nauditav . Super 7-2 ja läheb juba üsna lahtiseks see mäng , võitjas pole enam kahtlust.

xrip55
25.02.10, 04:56
7-3 juba:D
Et ulme skoor võib tulla:D Mõnuz mäng..
Aga kanada võtab õnneks oma

kesa
25.02.10, 05:10
Kus on Kesa ? :) Aga Kanada mäng on tõesti nauditav . Super 7-2 ja läheb juba üsna lahtiseks see mäng , võitjas pole enam kahtlust.

Pole lihtsalt sõnu.
Eriti äge, kuidas ülbik "Aleksander Suur" Ovetškin tambiti mängu algul irvhammastpidi poorti nii kinni, et kepp ei seisa käes ja eriti edevad uisud on jäässe kinni takerdunud.

Kümme võiks ära lüüa, et geopoliitilist KHL-i NHL-iga ühele pulgale ülistamise isu russidel otsa saaks.

Freeze
25.02.10, 05:29
Pole lihtsalt sõnu.
Eriti äge, kuidas ülbik "Aleksander Suur" Ovetškin tambiti mängu algul irvhammastpidi poorti nii kinni, et kepp ei seisa käes ja eriti edevad uisud on jäässe kinni takerdunud.

Kümme võiks ära lüüa, et geopoliitilist KHL-i NHL-iga ühele pulgale ülistamise isu russidel otsa saaks.

Miks ta siis ülbik on ?

Gallacher
25.02.10, 05:31
Jah, nädalavahetusel (peale finaali) pole vaja vähemalt tänavalt Rossija -hüüdeid ja tuututamisi kuulda nagu viimasel vuti EMil peale Vene-hollandi veerandfinaali!

olll
25.02.10, 05:49
Tehtud !
Torino 0:2 on kuhjaga revansheeritud
loodame et nii head ja põhimõttelist hokit ei pea jälle 4 aastat ootama
et World Cup sügisel 2011 ikka toimub

marcello
25.02.10, 06:38
Tra küll, kasutage nüüd ükski power play ära

Devil
25.02.10, 10:02
mmm, rootsi-slovakkia, ehe maiuspala, svenskad ei taha alla anda :).

Blue Rock
25.02.10, 10:16
mmm, rootsi-slovakkia, ehe maiuspala, svenskad ei taha alla anda :).
...kuid alla nad jäid sellegi poolest. Meeldivalt positiivne üllatus.

budu
25.02.10, 10:18
kõik ideaalne,vene ja rootsi väljas kahju ,et sommid edasi said.tulekul siis minu jaoks unistuste finaal USA ja Kanada vahel

PraS
25.02.10, 12:09
Suomi edasi ning mäng Tsehhidega oli mõnus andmine. Pole küll suur jäähoki jälgija, kuid suurturniire ikka saab jälgitud ning sellist mõnusat andmist ei mäletagi ammu. Väravad löödi küll päris lõpus siis mäng iseenesest oli väga põnev.

Iceman
25.02.10, 13:06
kõik ideaalne,vene ja rootsi väljas kahju ,et sommid edasi said.tulekul siis minu jaoks unistuste finaal USA ja Kanada vahel

Mine perse.

Krt ise magasin maha soome mängu, aga nägin kokkuvõttest ilusasti väravad ära. Väga loodan, et Soome võidab selle OM'i. :)

Jama, et Rootsi välja langes, oleks tahtnud näha Soome - Rootsi finaali, aga noh, ju siis tuleb leppida Kanada - Soome finaaliga, juhul, kui muidugi Slovakkia taaskord ei üllata.

SleepWalking
25.02.10, 13:44
Iltalehti võrdlemisi vaimukale küsitlusele "Kas Rootsi kaotas meelega?" on 90% ligi 17000st ülemeelikust vastajast vastanud "Kyllä!".

taku*
25.02.10, 13:56
tra ma räägin:) soome jagab ainsana hokist midagi:)

urmar
25.02.10, 17:19
Praegu, kui etv videot kordab ja Rootsi 2:2 viigistas, sattus Olle Rootsi ülistamisel hoogu. Eks näis, mis ta lõpus ütleb. :D

keenjus250
25.02.10, 17:27
näha on et kalkun on rootsi fänn

eika
25.02.10, 18:22
Sommid võivad Slovakkia-Rootsi tulemusega väga rahul olla. Kui põdrad peaks jänkidele kaotama, siis suure tõenäosusega on pronksimatš kloaakriigi koondisega, mis on igatahes medalivõitmise võimaluste poolest parem vastane kui kanada ja Rootsi seda olnuks. Samas kui soomlased yv korda saavad ja vanurite ründekolmik natukenegi oma (kunagisele) tasemele vastavalt mängida suudaks, siis poleks USA võitmine väga võimatu. Kiprusoff näib olevat superhoos ja kaitseliin on vaatamata olümpiaeelsele pessimismile üllatavalt tüünelt mänginud.

Teises poolfinaalis näib asi oelvat üpris kindel- Kanada sai oma valusa paugu korra kätte ja nüüd näib masinavärk olevat sellises hoos, et kuldmedalid juba terendavad. Vaevalt Kanadalased Svenssonite sarnas praaki kaitses läbi lasevad.

urmar
26.02.10, 02:59
Vene president otsustas mitte minna olümpiale. Ma usun, et põhjust teavad kõik.

mcnamara
26.02.10, 10:22
Sigarid, õlu ja shampus. Niimoodi tuleb olümpiakulda tähistada! Tubli, kanadalannad. Mis siis, et kõrgel istuvad vanurid kurjaks saavad.
Finaal oli uskumatult hea ja pingeline. Muidugi tuleb tunnistada, et naiste hoki on üks õige vilets olümpiaala. Ainult kaks naiskonda oskavad tipptasemel mängida.

marcello
26.02.10, 10:31
. Ainult kaks naiskonda oskavad tipptasemel mängida.

Roosti on ka siiski finaalis mänginud olles eelnevalt USA alistanud. Heal päeval võivad nii Soome kui Rootsi neid ainukesi kahte tipptasemel naiskonda üllatada

olll
26.02.10, 11:02
Kanada mängu on võrreldud tsunamiga , mis mõllas venelaste väljakuupoolel terve mängu ning millele hoki ajaloos on üldse raske analoogi leida
eks Kanada häälestatus oli muidugu metsik , kaotust kodus OM-il poleks neile kunagi andestatud ; võidu võti oli aga suures osas eelkõige "ülehelikiirusel" kesktsooni läbimine
Tretjak olla enne mängu öelnud et venelastele antakse kodus see kaotus andeks , küll pole nad rahul kuidas kaotati - Kanada tormile ei leitudki mingit vasturohtu , sisuliselt visatud juba alguses valge rätik ringi
meeskondade liidrid Crosby ja Ovetshkin said mõlemad sisuliselt mängust välja lülitatud ( kummaltki 0 punkti ), paraku venelastel ei leidunudki kedagi teist liidrit et mängu käivitada , kanadakatel aga näiteks kolmikult Getzlaf-Perry-Morrow tuli 4 väravat
venelased ise on nimetanud enda mängu Kanada vastu kui "vastutustundetu ja mitteväärikas" , et nad mängiti puhtalt üle emotsionaalselt , strateegiliselt , taktikaliselt , füüsiliselt
ja et neil läheb eliitkoosseisudega hoki OM-idel järjest halvemini - Nagano 2. , Salt Lake 3. , Torino 4. , nüüd ... ning et nemad vaidlesid enne turniiri ainult mõne mängija valiku üle , samas kui Kanada treeniglaagrisse sügisel kutsuti mitukümmend mängijat ning nad võivad välja panna sisuliselt sama tugeva 2. ja 3. koosseisu
Nabokov ütles et kanadalased mängu algusest peale "lasid nende verd" ning mida nad peatada ei suutnudki
tegelikult vantide treener Bõkov on suht sümpaatne tegelane - pärast hävingut vabandas esimese asjana poolehoidjate ees kohutava mängu pärast ; samuti on ta öelnud et kõrge palgaga ning tihti endast heal arvamusel olevad mängijad peaksid külastama lastekodusid , tehaseid - et näha kuidas reaalsuses lihtsad inimesed elavad , needsamad kelle jaoks nad koondises tegelikult mängivad

mcnamara
26.02.10, 11:07
Roosti on ka siiski finaalis mänginud olles eelnevalt USA alistanud. Heal päeval võivad nii Soome kui Rootsi neid ainukesi kahte tipptasemel naiskonda üllatada

Ära aja jama. 2010 on klassivahe hirmuäratav.

olll
26.02.10, 12:53
venelastel jätkub väljendusrikkust oma meeskonna hävingu kirjeldamisel

kiivrite vennashaud
määriti jääle laiali nagu mannapuder
vaieldamatu, kiire ja otsustav kastreerimine
kustutati tuli meie mängijates

kanadakate kohta aga :

nagu puurist päästetud gorillad ( ütlejaks Brõzgalov )
avavilega plahvatasid ja lendasid kogu mängu üle väljaku nagu üleskeeratud papagoid

marcello
26.02.10, 13:04
Ära aja jama. 2010 on klassivahe hirmuäratav.

Pole midagi nii jama, sommid näiteks võitsid alles sügisel USA ja mängisid Kanadakatega väga tasavägise mängu. Selge see, et naistel on need käärid kordades suuremad kui meestel. Aga naistel on ka see hea, et seal võib kasvõi aastaga midagi muutuda. Näiteks hiina oli kindel 5 riik maailmas aga siis kukuti kolaki aste madalamale. nüüd tehakse aga soome treeneri käe all võimast tõusu. Saksa on ära kukkunud jne. Venelannad pole oma oskusi ja võimalusi suutnud veel ära kasutada jne jne

mcnamara
26.02.10, 13:11
Pole midagi nii jama, sommid näiteks võitsid alles sügisel USA ja mängisid Kanadakatega väga tasavägise mängu. Selge see, et naistel on need käärid kordades suuremad kui meestel. Aga naistel on ka see hea, et seal võib kasvõi aastaga midagi muutuda. Näiteks hiina oli kindel 5 riik maailmas aga siis kukuti kolaki aste madalamale. nüüd tehakse aga soome treeneri käe all võimast tõusu. Saksa on ära kukkunud jne. Venelannad pole oma oskusi ja võimalusi suutnud veel ära kasutada jne jne

Minu meelest on need käärid mõõtmatult suurenenud. Esimest korda kui mäletan naiste hokit, Naganos 1998, mängisid soomlased jah Kanadaga päris tasavägiselt. Aga tänaseks on juba üksnes uisutamiskiiruses, rääkimata jõust ja väljakunägemisest, tekkinud tohutud vahed.
Aga eks muidugi Kanada naiskond on päris eakas juba, võib-olla järelkasv neil nõnda võimas pole.

budu
26.02.10, 14:03
venelastel jätkub väljendusrikkust oma meeskonna hävingu kirjeldamisel

kiivrite vennashaud
määriti jääle laiali nagu mannapuder
vaieldamatu, kiire ja otsustav kastreerimine
kustutati tuli meie mängijates

kanadakate kohta aga :

nagu puurist päästetud gorillad ( ütlejaks Brõzgalov )
avavilega plahvatasid ja lendasid kogu mängu üle väljaku nagu üleskeeratud papagoid

No Tomski linnavalitsuses oli lausa leinaseisak peale seda mängu

marcello
26.02.10, 14:25
Minu meelest on need käärid mõõtmatult suurenenud. Esimest korda kui mäletan naiste hokit, Naganos 1998, mängisid soomlased jah Kanadaga päris tasavägiselt. Aga tänaseks on juba üksnes uisutamiskiiruses, rääkimata jõust ja väljakunägemisest, tekkinud tohutud vahed.
Aga eks muidugi Kanada naiskond on päris eakas juba, võib-olla järelkasv neil nõnda võimas pole.

Mida rohkem tüdrukuid USA ülikoolidesse pääseb seda kiiremini järgi jõutakse. Soome koondises oli 5-21-st kes teiselpool lompi õpivad/treenivad.
Ja praegu on need käärid ka selle võrra suuremad, et põhja ameerikas mängivad naised jõulisemalt, ning võrreldes 1998, 2002, 2006 kus võeti iga väiksmegi kontakt ära, lasti sel korral päris jõulist mängu mängida

surfaja
26.02.10, 18:01
Kui Õhtulehte (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=368481) uskuda, siis naiste hoki tulevik on kahtluse all olümpiamängudel.

kaitz
26.02.10, 22:52
Nyyd Soome - USA mängu nautima,usun Sommidesse ,et suudavad esimesed 10 min USA survele vastupidada,mis kindalasti ei saaa kerge olema.

budu
26.02.10, 22:55
Nyyd Soome - USA mängu nautima,usun Sommidesse ,et suudavad esimesed 10 min USA survele vastupidada,mis kindalasti ei saaa kerge olema.

Jälle kaitziga vastasleeris.ma just loodan,et jänkid teevad asjad kiirelt selgeks

keenjus250
26.02.10, 22:56
hokiturniir on minu jaoks juba korda läinud, venelased on väljas.

olll
26.02.10, 22:59
mingi osa vene leheneegreid on üpris veendunud et hävingus oli süüdi Russkii Dom e. Vene Maja , et mängijad olla seal liialt aega veetnud
ning ajaveetmine tähendab selle rahva puhul ka ohtrat viinajoomist
et venkud olla paar päeva enne mängu loobunud ühest jäätreeningust - et mis muud põhjust siin olla saab ...

ei tahaks nagu hästi uskuda, samas vantide mentaliteeti arvestades ega ka ei imestaks

budu
26.02.10, 23:21
Ideaalne algus jänkide poolt ja kui nii edasi siis tuleb soomidele korralik soomesaun usa poolt

kaitz
26.02.10, 23:21
Putsiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,see mäng on läinud:S USA-ga Soomel.

urmar
26.02.10, 23:22
Nüüd on vist rootslastel kaval Soomele vastuküsimus esitada, et kas kaotate meelega. 8 minutiga 0:3, kümnega 0:4.

taku*
26.02.10, 23:22
ah minge putsi... usa on koos kanadaga kõige mõttetumad tiimid...

türa, sellised kusehambad ja sitavärinad.
pole sõnu. kahju

taku*
26.02.10, 23:23
no türa... neljas.
tõmban oksa ennast

budu
26.02.10, 23:23
Sellist mängu kohe hea vaadata.super hokiturniir

Freeze
26.02.10, 23:25
Miks ei võtnud Jalonen Kipperi enem välja ?

taku*
26.02.10, 23:27
Sellist mängu kohe hea vaadata.super hokiturniir

ema on sul hokiturniir.

ma ei saa nendest usa fännidest aru. urodid minu jaoks.:S

5-0

võiks ära lõpetada

budu
26.02.10, 23:27
5-0.imeline hoki lihtsalt,häbi sarvikud.super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kaitz
26.02.10, 23:30
Njah telekas läks kinni aitab sellest jamast!!!!

budu
26.02.10, 23:33

Ära veel alla anna,küll jänkid veel väravaid löövad

urmar
26.02.10, 23:35

vaata lasketeadet

Iceman
26.02.10, 23:39
masendav, pole sõnu lihtsalt.

LIHTSALT POLE SÕNU.

Täielik komöödia...

ZhiT
26.02.10, 23:54
go go usa ...

Mystic
26.02.10, 23:54

jamh...läks siis seekord teistpidi

taku*
26.02.10, 23:57
ega muud ei ole... ärgmised 2 kolmandiku peab rõhuma kaitsele... taga null, ja proovima. teoorias kõik veel võimalik. 6 värava löömiseks kulub 15 minti.

freestyle01
27.02.10, 00:02
6-0
lihtsalt naljakas.
aga tglt vaadates mis mängu vähemalt algul on usa näitanud läheb kanadal finaalis raskeks, mu sisetunne ütleb, et usa paneb kogu selle ürituse kinni, aga pöialt hoian meeletult kanadale :D

WeThePeople
27.02.10, 00:07
miks Sildre purjus on otse-eetris?

kaitz
27.02.10, 00:20
Eks tuleb Soomel keskenduda kolmandakoha mänguks,et olla Naiste koodisega samal real:D

aGA FINAALIS siiski USA poolt

budu
27.02.10, 00:21
Eks tuleb Soomel keskenduda kolmandakoha mänguks,et olla Naiste koodisega samal real:D

aGA FINAALIS siiski USA poolt

Õige valik kaitz

budu
27.02.10, 00:25
miks Sildre purjus on otse-eetris?

Sildre kas haige või tõesti väga tahmas

-Wiking-
27.02.10, 00:35
ema on sul hokiturniir.

ma ei saa nendest usa fännidest aru. urodid minu jaoks.:S

5-0

võiks ära lõpetada

Haritustase on sul tõesti väga hea, seda näitavad su postitused hästi.

USA'l igati hea esitus, jäähokis mängitakse, mitte ei laksutata lõugu, nagu mõni mees arvab.

ROOTSI KUNN
27.02.10, 00:38
Midagi pole teha Soome on tasemelt selgelt nõrgem ja finaali selliseid pole vaja. Ma ei ole erti kummagi poolt aga USA näitab ilusta, resultatiivset mängu ja finaal tuleb vägev.

budu
27.02.10, 00:40
Midagi pole teha Soome on tasemelt selgelt nõrgem ja finaali selliseid pole vaja. Ma ei ole erti kummagi poolt aga USA näitab ilusta, resultatiivset mängu ja finaal tuleb vägev.

Kunn kelle poolt siis finaalis oled?

freestyle01
27.02.10, 00:45
vean kihla, et ta on kanada poolt.

taku*
27.02.10, 00:52
Haritustase on sul tõesti väga hea, seda näitavad su postitused hästi.

USA'l igati hea esitus, jäähokis mängitakse, mitte ei laksutata lõugu, nagu mõni mees arvab.

võin lugupeetud härraga ka stalini lehmadest rääkida, kuskil boheemikute kohvikus, veinikaasi taga. ei pea eriti vajalikuks siin foorumis ülima korrektsusega hiilata.

kahjuks/õnneks on mul suhteliselt ükskõik kas ma olen sinu arvates rumal maamees või linnavurlest pede.... ehk ka mingi kolmas variant olemas.

(eriti veel postituse peale, mis on puhta emotsiooni pealt kirjutatud, kui mu teine kodumaa saab säärase purika sinna samusesse.)

aga edu sulle ja loodan, et oled nüüd õnnelik:)

SleepWalking
27.02.10, 00:59
muide, lojus, ma pakun slovakkia. sest ma usun kaljukindlalt, et kõiki huvitab kallil reede õhtul, mida arvan mina sellest, millise meeskonna poolt kunn finaalis on.

ma arvan lisaks sellele, et laia profiiliga spordispetsialist budu "ootan šveitsi suusahüppekoondiselt üllatust" lojus võiks avada ka teema, kus me saaksime teineteiselt küsida, kelle poolt üks või teine foorumlane on neljabobi teises sõidus või meeste iluuisutamise lühikavas. ja saaksime suure mehe enda poolt kiita, kui teeme häid (loe: tema eelistustega sarnaseid) pakkumisi. ainult sellist foorumit ma sooviksingi lugeda. jätka head tööd.

budu
27.02.10, 01:04
muide, lojus, ma pakun slovakkia. sest ma usun kaljukindlalt, et kõiki huvitab kallil reede õhtul, mida arvan mina sellest, millise meeskonna poolt kunn finaalis on.

ma arvan lisaks sellele, et laia profiiliga spordispetsialist budu "ootan šveitsi suusahüppekoondiselt üllatust" lojus võiks avada ka teema, kus me saaksime teineteiselt küsida, kelle poolt üks või teine foorumlane on neljabobi teises sõidus või meeste iluuisutamise lühikavas. ja saaksime suure mehe enda poolt kiita, kui teeme häid (loe: tema eelistustega sarnaseid) pakkumisi. ainult sellist foorumit ma sooviksingi lugeda. jätka head tööd.

mis sind häirib?ainult plõksid koguaeg,kui sulle ei meeldi midagi siis ära loe või siis nagu teil kombeks siis pane bänn mulle.nagu väike plika kellelt komm ära võeti

jyriöö
27.02.10, 01:13
Ära pahanda, budukas. SW on lihtsalt Soome koondise poolt ja hetkel väga kibestunud ning kurb. Sinu analüütilisi postitusi on alati huvitav lugeda, nii et küta aga edasi.

Iceman
27.02.10, 01:17
Tra, mullegi tundus nüüd,et Sildre on midagi võtnud. :D:D
Jõle pull vend ikka...ülekande lõpp oli ka hea. :d

Kalkun: Olle, sinuga siis kohtume pronksimängus

Olle: Olen kohal!

SleepWalking
27.02.10, 01:31
mis sind häirib?

eks foorumis elatakse ikka välja komplekse, mida muidu (tihti ka iseenese eest) kiivalt varjatakse. minu kalestunud hinge närib lisaks veel ka puhtinimlik kadedus sisu ja vormi niivõrd harmoonilise kooskõla suhtes, mida ainult väljavalitud suudavad pakkuda. tunne analüüsist nõretavaid kommentaare lugedes on just täpselt nagu plikal, kellelt komm on ära võetud. ja seda kusjuures kuust kuusse ja aastast aastasse!

teemast ka: soome pronksile!

urmar
27.02.10, 02:38
Teenelise rahvakunstniku tekste oleme me valmis tundide viisi lugema...

keenjus250
27.02.10, 10:19
USA on seni veidi kindlamalt esinenud. kanadal tuleb alati mingi nõrkusehetk peale. omavahel võitis USA aga see ei tähenda enam midagi. panustaks veidi rohkem ameerikale

Devil
27.02.10, 11:37
kanada hävitab usa 4-1

tomm
27.02.10, 12:10
Ma panustan samuti Kanadale, karistusvisetega võidetakse seekord :D

metssiga
27.02.10, 12:51
tee üks koka nali, pliis!

Hellik
27.02.10, 13:30
tee üks koka nali, pliis!

Bernie Madoff used to do so much cocaine that his office was called the North Pole. In prison, however, most of the emphasis is on his South Pole.

metssiga
27.02.10, 13:36
thanks mate!

taku*
27.02.10, 13:55
njaaaaa..... soomlastel läheb raskeks täna

freestyle01
27.02.10, 14:07
kanadalastel läheb veel raskemaks homme :D
pakun miskine 4-1 usal-e vms, kuna usun et kanadal tuleb jälle nõrkushetk peale

surfaja
27.02.10, 16:58
USA on seni veidi kindlamalt esinenud. kanadal tuleb alati mingi nõrkusehetk peale. omavahel võitis USA aga see ei tähenda enam midagi. panustaks veidi rohkem ameerikale
Seda enam tasub panustada Usa'le, sest reeglina kodumeeskond ei pane turniiri kinni.Olgu selleks MM või OM.
Go USA!
(Kui mõni helgem pea viitsib googelda, siis ta võiks statistika ülesse visata)

soome pronksile!
Go SOOME!

kesa
27.02.10, 19:25
Seda enam tasub panustada Usa'le, sest reeglina kodumeeskond ei pane turniiri kinni.Olgu selleks MM või OM.
Go USA!
(Kui mõni helgem pea viitsib googelda, siis ta võiks statistika ülesse visata)

Go SOOME!

USA on ainuke kodusel Olümpial kulla võitnud riik ja seda kaks korda
1960 Squaw Valley ja unustamatu Lake Placid 1980.

MM-l on võit koju jäetud:
1947, 1972, 1985 Prahas, Tšehhoslovakkia
1973, 1979, 1986 Moskvas, NSVL

Nii, et pea veerand sajandit ja peale punaimpeeriumi lagunemist ning külma sõja lõppu pole kodumeeskond kulda võitnud.

marcello
27.02.10, 19:27
Go USA!

Sarajevo, Lillehammer, Albertville, Nagano, Torino-- Tõesti veider, et kodumeeskond ei võitnud;)

USA-l pole ühtki kaotust, meenutab Torino Soomet enne finaali, seega ....

taku*
28.02.10, 06:05
ANNA KUUMA SOOME

raisk

-Antz-
28.02.10, 07:18
Soome võtab välja, yksi-kaksi!

Edit... Ja yksi-kolme av-maali. Parampampaa!

Edit2... Ja sama hooga laseb tugevam meeskond jala sirgu ning põder lammutab...

Freeze
28.02.10, 07:24
Miks Radivojevic sai high-stickingu eest 2+2 minutit , 2 minuti asemel ?

kaitz
28.02.10, 08:19
Supppppppppppppppppppppppppppppppppper!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Soumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

taku*
28.02.10, 08:21
Soome võtab välja, yksi-kaksi!

Edit... Ja yksi-kolme av-maali. Parampampaa!

:) hõiskasid enne õhtut, totu.

soome näitas sisu, võitlesid ja võitsid.
ülipingeline mäng ikka, peab mainima... poolfinaali mäsa päästis lõpus päris viisakalt.

kõik 8 kotti ühte väravasse:P

pronks väga hea saavutus. mmmmmõnus

taku*
28.02.10, 08:24
Edit2... Ja sama hooga laseb tugevam meeskond jala sirgu ning põder lammutab...

äki põhjendad, mille poolest slovakid siis tugevamad olid?

1-0
0-3 (ok... teisel kolmandikul olid tugevamad)
4-0

5-3

lihtne matemaatika.... SOOME oli täna tugevam.

-Antz-
28.02.10, 08:27
P*tsi rsk. Ei suutnud slovakid põtrade vastu kontsentreeritust säilitada ega edu hoida. Väike joppamine lisaks ja nii ta läks.
Eile mängis tänane kaotaja hokit ja pronksivõitja imes imeäkki mandliteni ning kahjuks sai see otsustavaks.

marcello
28.02.10, 08:28
Jumal tänatud, et pärast teist kolmandikku siia ropendama ei tulnud. Kiprusoff tegi esimesel kolmandikul samasuguse vastutulemise nagu USA esimese värava eel aga õnneks läks seekord hästi.
Ja Jokinen pole suurte mängude mees? Hallooo, minu mäletamist mööda oli Jokinen juunioride MM-i võites parim mees Hagmani, Kapaneni ja Joroisten Härkä kõrval.

MM-ilt kuld!

-Antz-
28.02.10, 08:31
äki põhjendad, mille poolest slovakid siis tugevamad olid?

1-0
0-3 (ok... teisel kolmandikul olid tugevamad)
4-0

5-3

lihtne matemaatika.... SOOME oli täna tugevam.

Kle sina põhjendaja vaata oma eelmiste lehekülgede kraaksumised üle ja siis hakka siin midagi küsima. Totu...
Eilne mäng on juba nii kiiresti meelest läinud või?

P.S. Ega mul purjus põtrade vastu suurt midagi ei ole, liitrine konjaabel libises kihlveo tõttu teise mehe kaukasse, muud midagi.
Kuidagi pidi selle turniiri peale vantide suurepärast esitust enda jaoks veel huvitavaks orgunnima, pinge kui selline on 4 hulgas täiesti kadunud.
Aga sellegipoolest on kõik hästi - kui tiblad võtavad 1/4-finaalis varre koos ploomidega mandliteni, siis mida sa hing sellelt turniirilt veel ihkad!
Head päevaund!

marcello
28.02.10, 08:37
Lahe oli kui Halonen lõi Kurri ja Jutilaga patsu.
sm. Rüütel Tamma ja Lipsoga kalevi spordihallis seda teinud ei oleks

taku*
28.02.10, 08:38
Kle sina põhjendaja vaata oma eelmiste lehekülgede kraaksumised üle ja siis hakka siin midagi küsima. Totu...
Eilne mäng on juba nii kiiresti meelest läinud või?

issver kui kuri sa oled:D

mis seal ikka... saadi usalt põske, kuna ise olid süüdi... ühel õnnestus kõik, teistel mitte essugi... sellise kaotuse peabki unustama. kui mehed oleks täna ise selle pärast põdenud, oleks samamoodi imetud. kui mängijad unustavad, unustavad ka poolehoidjad.

pronksmedal on siiski põhjus rõõmustamiseks.
ei eita, et jänkid ja kohalikud väärisid finaali kohta. eile oli eile, täna on täna ja homne on homne.

aga kuna sult mingit head põhjendust ei tulnud, siis jään faktide juurde. Soome oli parem ja said medalid kaela. lihtne.

kesa
28.02.10, 08:54
Võitis meeskond, milles rohkem mehi NHL-st ja slovakkidel oli sisuliselt kahe viisikuga mängides päris keeruline mõõnadeta vastu pidada.

Hyvää Suomi!!

surfaja
28.02.10, 15:15
Jep Hyvä Suomi!!
Nüüd tahks Youtubest leida Antero 4-3 värava kommenteerimist...oli teine oma jutuga kullafondi vääriline.

Iceman
28.02.10, 17:23
Jep, Hyvä Suomi!!!!!!

Fantastiline 3. periood oli.
Ise magasin 1-2 perioodi maha, tõusin 3. perioodi ajaks üles ja päris tore mängu lõpp oli. :)

Hea oli ka soomlaste kommentaatoreid kuulda yle2'st.

marcello
01.03.10, 00:17
Neljast kohtunikust kolm Kanadast-et mida hekki?
Ma saanaru, et NHL kogemused ja puha aga kas USA kodakondseid ei olegi NHL-is kohtunikeks? Et kui mindi juba seda teed siis oleks võinud ikka pooleks jagada nee dkohad. Samas peaks Rootsi, Tšehhi ja venemaa kohtunikel ka piisavalt hea tase olema, et finaali vilistada.
Go USA
Rafalski viskab võiduvärava lisaajal Crosby perse põrkest

ROOTSI KUNN
01.03.10, 00:37
kuradi hea mäng , kogu selle olümpia tippsündmus!!

Maekas
01.03.10, 00:43
Nii toores!

Raul. says (23:34):
*icirw
*eurospordi kommentaatorid
Raul. says (23:35):
*i would bet that half the population of canada is pretty much watching this game vms
*js siis
*pretty much the same as would be when england would be playing in the world cup final, if they would ever get there
*teine kommentaator: not touching that one
*sorry
*:D

-Wiking-
01.03.10, 00:45
Kõva andmine tõesti. Igati finaali väärt mäng ja pole kahtlustki, et kohtuvad turniiri kaks paremat meeskonda.

taku*
01.03.10, 01:28
Kõva andmine tõesti. Igati finaali väärt mäng ja pole kahtlustki, et kohtuvad turniiri kaks paremat meeskonda.

kuni viigiväravani ei oleks sinuga põnevuse kohalt nõustunud.

aga nüüd..njaaaaaa

ROOTSI KUNN
01.03.10, 01:29
hulllllll mäng krt, ja soome komentaatorid on leilis :) vaffa

ROOTSI KUNN
01.03.10, 01:30
Aga nüüd enam ma ei julge ennustada , kuigi olen Canada poolt aga nüüd otsustavad juba närvid

taku*
01.03.10, 01:31
etv pealt vaadats jääks poolest ilma. õnnetus neile, kes soome keelt ei oska:D

dimaggio
01.03.10, 01:31
Terve mäng olen üritanud nuputada, kelle poolt olla (mõlemad on võrdselt sümpaatsed) ning lõpuks nuputasin välja - tulgu finaal kogu raha eest

ning tuligi..aitäh

Maarek
01.03.10, 01:35
Kanadalased panid 8 aastat tagasi USA'le nende enda kodus koti pähe, nüüd on aeg kättemaksuks jäähoki leiutajate kodumaal :p

jazzjansa
01.03.10, 01:40
etv pealt vaadats jääks poolest ilma. õnnetus neile, kes soome keelt ei oska:D

Yle 2 Rocks!!!! :)
http://static.iltalehti.fi/urheilu/aajuontaja12306_410_ur.jpg

Daz Booob
01.03.10, 01:42
homod! tra, vaadake mängu, mitte ärge kuulake raadiot.

kaitz
01.03.10, 01:54
pUTSI,AGA OK hea mäng,õnnitlused Kanadale

dimaggio
01.03.10, 01:55
Terve mäng olen üritanud nuputada, kelle poolt olla (mõlemad on võrdselt sümpaatsed) ning lõpuks nuputasin välja - tulgu finaal kogu raha eest

ning tuligi..aitäh

Ning Sidney paneb kogu loole punkti! Paremat ei saagi tahta!

budu
01.03.10, 01:55
super finaal ning palju õnne Kanadale!!!Kaks maailma parimat meeskonda finaalis ja milline mäng!!!Kahju USA-st aga mis teha

Devil
01.03.10, 01:56
Imeline Lõpp!

taku*
01.03.10, 01:56
pigem hea, et vahtrasiirup võitis.
kodustel ka muhe meel

taku*
01.03.10, 01:58
OM'i ei võideta nii, et võidad kõik mängud

mott ja 10 munnimärki

Maarek
01.03.10, 01:59
Krt, ära sõnasin :D

Väärt mäng :)

-Wiking-
01.03.10, 02:00
Väga ilus mäng mõlemalt meeskonnalt, õnnitlused Kanadale ja ilusat võidu tähistamist!!!

Gallacher
01.03.10, 02:03
Tuli ära. Mõnes mõttes oleks tahtnud bulliteid näha aga samas hea, et asi ikka loterii peeale ei läinud.

freestyle01
01.03.10, 02:21
Rafalski viskab võiduvärava lisaajal Crosby perse põrkest

heh, sul oligi õigus, crosby lõigi ju värava lisaajal(sinu ennustuse puhul tuli värav ka crosby puutest siiski)

CANADA !!!! super mäng lõpetuseks super turniirile! järgmine aasta siis juba MM ka vaja ühe jutiga kinni panna :)

marcello
01.03.10, 03:09
järgmine aasta siis juba MM ka vaja ühe jutiga kinni panna :)

Selle aasta MM-il võivad mune sügada, sest järgmine aasta panevad enivei "ühe jutiga" kinni?

mcnamara
01.03.10, 11:23
Imetore õhtu. Kuna ma NHL-i jälgin väga vähe, oli tore selliste vaimustavate mängijatega nagu Toews või Doughty tuttavaks saada. Või siis see jänkide vapustav vv Miller. Kah mulle varasemast tundmatu.
Ja see, et võit sedamoodi tuli, see oli muidugi muinasjutus ette kirjutatud.

kesa
01.03.10, 11:42
Imetore õhtu. Kuna ma NHL-i jälgin väga vähe, oli tore selliste vaimustavate mängijatega nagu Toews või Doughty tuttavaks saada. Või siis see jänkide vapustav vv Miller. Kah mulle varasemast tundmatu.

Viasat Hockey!
Tasub jälgimist.

eston maravilha
01.03.10, 12:14
usa surve enne viigiväravat oli meeletu, kuid lisaajal võttis kanada siiski 23-2 võidu. super!

vaikiv mees
01.03.10, 12:21
Triple Gold Club (http://en.wikipedia.org/wiki/Triple_Gold_Club)'i lisandus
Eric Staal (Stanley karikas 2006, MM 2007)

Iceman
01.03.10, 12:45
Triple Gold Club (http://en.wikipedia.org/wiki/Triple_Gold_Club)'i lisandus
Eric Staal (Stanley karikas 2006, MM 2007)

Palju õnne talle. ;)

Üks hea mängija, mängib minu lemmikklubis.

kyps
01.03.10, 15:10

Nagu mulle öeldi, et kuradi mage hollywoodi happy end.

keenjus250
01.03.10, 15:25
Palju õnne talle. ;)

Üks hea mängija, mängib minu lemmikklubis.

duubeldan. staal on parim :D

eston maravilha
01.03.10, 16:44
kas crosby oma 24 väravaga on läbi ajaloo suurim väravalööja ühel turniiril?

SDK
01.03.10, 17:08

ise teen nalja, ise naeran?

-Wiking-
02.03.10, 01:30
Ilus pilt turniiri kokku võtma!

http://d.yimg.com/a/p/sp/cbc/b9/fullj.9cc8de7905e552aab3a506d6efef4f42/cbc-canada_britishcolumbia_bc_hockey_gold_medal_vancou ver_olympics_celebration-2000352340.jpg

eston maravilha
02.03.10, 11:00
ise teen nalja, ise naeran?

kas sulle tehti ka atškoo?

-Wiking-
02.03.10, 17:02

Ei ole. Helger Kannelsepp viskas 39nda aasta Kohta-Järve turniiril 39 väravat.

urmar
02.03.10, 17:08
Ei ole. Helger Kannelsepp viskas 39nda aasta Kohta-Järve turniiril 39 väravat.

Kohtla-Järve oli 1939. aastal veel leiutamata. :D

-Wiking-
02.03.10, 23:43
Kohtla-Järve oli 1939. aastal veel leiutamata. :D

;):) Hehhee.

jazzjansa
04.03.10, 23:33
Hommik!

Okei, turniir sai nüüd minu jaoks ka läbi. Ma ei küsi, kes võitis, sest nimetatud küsimusele vastasin ma juba nendele kellele vajalikuks pidasin ööl vastu esmaspäeva sõnumineerides. Neid inimesi, kellele vajalikuks pidasin sõnumineerida oli päris mitmeid. Eks varsti, siis kui EMT-ist arve tuleb, saame teada, kui mitu neid nüüd täpselt oli. Ma ise ikka loodan, et väga palju ei olnud. Aga see selleks, pole oluline.

Oluline on see, et nelja aasta pärast, Šotsis, saame seda uuesti teha! Ja siis juba tiitlikaitsjatena!

Jou-jou vändad! Whos your daddy now?

kyps
05.03.10, 11:30
OM oli vä? Ei vaadanud üldse. Kes mängisid?

Just sellise kommentaari andsid sa esmaspäeval. Seega ära tule nüüd rääkima, et sa jälgisid seda turniiri ja sinu lemmikud veel võitsid kah. Katsu mõni usutavam vale välja mõelda.

jazzjansa
05.03.10, 18:04
Just sellise kommentaari andsid sa esmaspäeval. Seega ära tule nüüd rääkima, et sa jälgisid seda turniiri ja sinu lemmikud veel võitsid kah. Katsu mõni usutavam vale välja mõelda.

Ma ei jälginud üldse. Kui keegi siin või kuskil mujal seda minu nime all väitmas on käinud, siis ma siin ja praegust kummutan need väited, ja ütlen et keegi on lihtsalt lolli nalja käind tegemas. Mingi mõttetu turniir mida ka vaadata. Sai läbi muidu vä? Viitsiks ma hokit jälgida, siis vahiks NHL-i, aga ma ju ei viitsi, nii et pole millest rääkida.

Härra Kübar võiks nüüd parem käe kübrasse pista sel nädalavahetusel ja seal kimbutäie punaseid roose oma lapse emale välja tõmmata. Esmaspäeval on kalender nimelt punane. Huvitav, mis päev see küll võiks olla. Ei tea, ei huvita. Kui huvitaks, küll ma siis välja uuriks.