PDA

View Full Version : Hokiturniir OM-il

Leheküljed : [1] 2

Jasper
15.02.06, 23:19
No ma pean selle teema tegema, sest ei suuda seda pahna lugeda sealt torino teema alt, kui inimesed rõõmustavad mingi \"paraolümpia\" medali üle alal mida normaalne vutifänn ei saa juba Eesti kommentaatori \"piltlike väljendite\" pärast vaadata. Ja mainimata ei saa ka jätta.

Igatahes Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!!

budu
16.02.06, 00:19
jess venemaa saigi slovakialt p2he 5-3 super!!!!!!!!!!

lorenzo
16.02.06, 00:30
latlased on ikka parajad pahklid, usa staarid ikka parasjagu hadas

aga Jasper, suusatamine on siis paraolumpia ala?

mcnamara
16.02.06, 00:31
Algselt postitas Jasper

See on mingiks jubedaks taudiks juba muutunud siin foorumis. Päris õudne.

Jasper
16.02.06, 01:26
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas Jasper

See on mingiks jubedaks taudiks juba muutunud siin foorumis. Päris õudne.
No ma arvan, et selle taga on tõsiasi, et meie(eestlaste) jäähoki vaatamised piirduvad üldiselt yle tv ülekannetega ja edasi on juba loogiline areng. Endale sai saatuslikuks ka Soome hokiliigamängu külastamine:õnnelik:

dreyd
16.02.06, 01:33
põhimõtteliselt kaks nime, mis kokku teeb ühe-Antero Mertaranta. Minule sümpatiseerib juba pelgalt selle mehe pärast Soome hoki, kes pole kuulnud, siis vaadake Soome pealt hokit, kui see mees räägib.

Sen
16.02.06, 01:34
Sarauj Latvia!!:õnnelik:
Malacis!!!

Juveman
16.02.06, 01:36
Läti viigist on küll kahju, oleksid võinud kaotada.

mcnamara
16.02.06, 08:45
Algselt postitas dreyd

põhimõtteliselt kaks nime, mis kokku teeb ühe-Antero Mertaranta. Minule sümpatiseerib juba pelgalt selle mehe pärast Soome hoki, kes pole kuulnud, siis vaadake Soome pealt hokit, kui see mees räägib.

Minu instinkt seda meest kuuldes on telekas kiiresti vaigistada. Kui soomlased mängivad, siis eriti. Muidu on ta loomulikult asjatundlik kommentaator.

Aga Soome hokist rääkides - omal ajal olid kodused tõsiselt hämmelduses, kuidas mina saan täiest hingest spordis NSV Liidu poolt olla. Seda juhtuski ainult siis, kui hokis soomlastega mängiti. Nii et võiks öelda, et minu Soome-vastasus on legendaarne. ;)

2mSööt3mMööda
16.02.06, 10:06
Sommide kommentaator on täielik tegija minu silmis. Tänu temale olengi pmst Soome toetaja nii jäähokis kui ka jalkas.

marcello
16.02.06, 11:09
Anssa ruulib.Tema pealt peaks õppima meie leinakõne pidajad.Ja see et ta Sommide oma mängu kommenteerides pisut rohkem kui muidu emotsionaalsem on,on ju igati loomulik!
Mcn on ka nii madalale laskunud,et mingi riigi fännamise ühes spordialas \"jubedaks taudiks\" ristib...

ZhiT
16.02.06, 15:27
Kas NHL jäi pooleli OM-de pärast ?
Või peavad koondised oma liigade meesdega hakkama saama ?

skint
16.02.06, 15:31
NHL-is paus loomulikult.

Aga muidu duubeldan Juvemani arvamuse, lisaks teeks väikse etteheite etv-legi eilse ülekande osas.

Hellik
16.02.06, 15:32
Algselt postitas ZhiT

Kas NHL jäi pooleli OM-de pärast ?
Või peavad koondised oma liigade meesdega hakkama saama ?

ei jäänud pooleli, om-ile saadeti lihtsalt nhl-mängijate nimekaimud :)

vello99
16.02.06, 15:35
Algselt postitas skint

...lisaks teeks väikse etteheite etv-legi eilse ülekande osas.

Sa mõtled nüüd mida, seda sildre lätlaste kohta pidevat \"meie\" teatamist või selle teise duudi (oli see jurtsenko) igasugust hoki tavalisematest reeglitest mitte-arusaamist, kuid see eest kanapimedust. Samas sildre muidugi oli päris hea (v.a. see \"meie\" sitt...) ja lõppkokkuvõttes ei olnud päris hull.

Juveman
16.02.06, 15:43
Ei saa ega hakka skint\'i eest rääkima, ent mind isiklikult häiris küll tõsiselt see, kuidas Läti mängule südamest kaasa elati ning selles viigis fantastilist tulemust nähti. Jäi mulje nagu oleks meie omad poisid jääl olnd, vastik kuidagi. Loodetavasti Läti edaspidi sellel turniiril selliseid ebameeldivusi ei paku.

eika
16.02.06, 15:56
Läti oli ikkagi super eile! Selline mäng ja tulemus meeskonna vastu, mis koosneb NHL`i staaridest. Ja mulle meeldis ka Jurtshenko ja Sildre kommenteerimine, üllatavalt asjalik oli. Igatahes parem, kui eelmine (või oli see üle-eelmine?) olümpia, kui kommenteerisid Rääk ja Karuks. Siiamaani näen sellest õudusunenägusid.

skint
16.02.06, 16:04
Sildrele kusjuures väga etteheiteid teha saa, kuna tema oli siiski vaid kaaskommentaator ning seal pigem tavainimesena, kuid kahjuks ei suutnud Jurtšenkogi seda \"meie\" värki ning muudeski kommentaarides selget Läti eelistamist vältida. Kuigi peaks ju see tema puhul olema üsnagi lubamatu.

Sen
16.02.06, 17:33
Algselt postitas Juveman

Ei saa ega hakka skint\'i eest rääkima, ent mind isiklikult häiris küll tõsiselt see, kuidas Läti mängule südamest kaasa elati ning selles viigis fantastilist tulemust nähti. Jäi mulje nagu oleks meie omad poisid jääl olnd, vastik kuidagi. Loodetavasti Läti edaspidi sellel turniiril selliseid ebameeldivusi ei paku.

Arvan et enamus eestlasi elas eile Lätile kaasa ja loomulikult oli see viik fantastiline.
Mu läti sõbrad on täiega sillas. Täna siis slovakkid ahju!!!!
Sarauj Latvia!!!

luutik
16.02.06, 21:21
Mis ses halba on, et reporterid Lätit toetasid. Küll olete ikka nõrganärvilised. Ma ei kuulu ka Läti toetajate hulka, aga kui naaber mängib, siis võib ju teda ka toetada. Vaevalt duo sunniviisil Lätit toetas, kuigi, mine tea.

budu
16.02.06, 22:01
aga see mida t2na venemaa rootsiga tegi oli ikka v2ga v2imas.itaalia kommentaatorid ytlesid et m2ng tuletas lausa CCCP aegu meelde,m2ng oli ikka v2ga tasemel

luutik
16.02.06, 22:18
Venelaste mäng oli päris ilus vaadata. Kuigi nad alati ei võida, näitavad nad minu arust ilusaimat mängu. Teistel on rohkem pusimine, eriti, kui Vene vastu mängivad. Kuna vaatan hokit harva, siis äkki panin puusse vene mängustiili kiitmisega? :(

mcnamara
16.02.06, 22:23
Nagu ikka hokiturniiridel, on kellegi ülearu kiitmine alagrupimängudel enneaegne. Tegelikud mängud algavad järgmisel kolmapäeval.

Maarek
16.02.06, 23:02
Algselt postitas luutik
Küll olete ikka nõrganärvilised. Ma ei kuulu ka Läti toetajate hulka, aga kui naaber mängib, siis võib ju teda ka toetada.

Venelased, rootslased ja soomlased on ju ka meie naabrid. Nende osalusega mängudes peaksid meie kallid kommentaatorid ka nende suhtes siis heanaaberlikkust üles näitama ja \"meie\", \"meie\" karjuma või?
Ära eelda, et kõik ETV-st Läti-USA mängu vaatajad oleksid pidanud kuuevarbaliste fännid olema ja kahe \"tasemel\" kommentaatoriga \"omade\" poolt karjuma.

luutik
17.02.06, 00:56
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas luutik
Küll olete ikka nõrganärvilised. Ma ei kuulu ka Läti toetajate hulka, aga kui naaber mängib, siis võib ju teda ka toetada.

Venelased, rootslased ja soomlased on ju ka meie naabrid. Nende osalusega mängudes peaksid meie kallid kommentaatorid ka nende suhtes siis heanaaberlikkust üles näitama ja \"meie\", \"meie\" karjuma või?
Ära eelda, et kõik ETV-st Läti-USA mängu vaatajad oleksid pidanud kuuevarbaliste fännid olema ja kahe \"tasemel\" kommentaatoriga \"omade\" poolt karjuma.

Eks karjunud siis USA poolt vastu. Milles probleem, kui reporter oli Läti poolt, olgu pealegi. Ikka ollakse nõrgema poolt. Kuigi mina isiklikult ei kuulu absull Läti pooldajate hulka, mid nende jutt küll ei häirinud.
Kui muidu rahuneda ei suuda, siis võtke rahusteid või pange teleks teise kanali peale.

Hughes
17.02.06, 09:39
täpselt, mina pooldan Usa´t ja Slovakkiat. ning kui vaatasin Läti-Usa, ei häirinud mind põrmugi kui Jurtsenko ja see teine vend pidevalt näitasid välja, et nad on Läti poolt. sama lugu on korvpalliski: alati on eesti kommentaatorid olnud Usa-Leedu mängudes Leedu poolt ja ma saan neist isegi aru. kuigi olen USA pooldaja.

Devil
17.02.06, 11:14
Vahtrapoisid 4ever!

priity
17.02.06, 11:39
Algselt postitas Hughes

täpselt, mina pooldan Usa´t ja Slovakkiat. ning kui vaatasin Läti-Usa, ei häirinud mind põrmugi kui Jurtsenko ja see teine vend pidevalt näitasid välja, et nad on Läti poolt. sama lugu on korvpalliski: alati on eesti kommentaatorid olnud Usa-Leedu mängudes Leedu poolt ja ma saan neist isegi aru. kuigi olen USA pooldaja.
Slovakkia on küll jama, kuid kommentaatorite kohapealt on tõesti ausam kui ta konkreetselt kedagi eelistades seda ka avalikult välja näitab mitte erapooletut teesekleb.

luutik
17.02.06, 22:46
Mina ka priityga ühel meelel! :õnnelik: Sellist asja ei juhtu alati. :(

Tomek
19.02.06, 00:05
Kuradi soomlased, Jarkko Ruutu, debiilik!

jonman25
19.02.06, 00:09
krt milles probleem? ruutu ikka tõsine viiking...õige mees :õnnelik:

taku*
19.02.06, 00:12
RUUTU ON KUNN!!!! tšehhid puruks:)

kuigi jah... tegelt tegu oli inetu aga pohhui

Tomek
19.02.06, 00:14
Algselt postitas jonman25

krt milles probleem? ruutu ikka tõsine viiking...õige mees :õnnelik:

Hiilgame suurepäraste ajalooteadmistega lihtlabase lolluse kõrval! minupoolsed kiidusõnad.

taku*
19.02.06, 00:18
väga ilus... usa ja kanada saavad lüpsi.. soome paneb võimsalt. kui asi nii lõpuni kestaks. oleks vahva... sommidel kah aeg lõpuks om\'il särada

jonman25
19.02.06, 00:20
üldsegi...toeta oma tsehhe, aga ära sommidega mölisema hakka :P
proovime ikka sõbralikult läbi saada...nagu eestlased ikka mõlemad...las need tsehhid ja sommid kaklevad :õnnelik: on vähemalt, mida vaadata

...Jumal...
19.02.06, 00:32
Jama ju tegelikult, et Jagr´i välja rammisid. Poleks seda nüüd küll sommidest arvanud. Aga Ruudul :viha: jäi õigust ülegi :D No ma ei saa aru.

vincent
19.02.06, 03:00
Jagr siiski elus-terve, kulm õmmeldi kokku, peapõrutust ei ole, homse mängu jätab vbolla siiski igaks juhuks vahele. Ruutu muidugi tundus pingi peal veel õige heas tujus olevat selle tõsiselt vastiku võtte järel :viha:. Soomlastest ka kahju, ühe lolli pärast kogu publiku vilealuseks saada...

e: typo

tkkt
19.02.06, 03:22
Algselt postitas vincent
Ruutu muidugi tundus pingi peal veel õige heas tujus olevat selle tõsiselt vastiku võtte järel :viha:.

Vastik võte:D Koomik. See oleks jumala puhas olnud, kui Jagr poleks ise oma pead alla toppinud. Ruutu on kord selline mängija, kes on alati mustatöö tegija. Karta on, et ta pidigi Jagri ära sõitma, aga mitte nii hullusti ilmselt(lihtsalt mänug tuju veits ära võtma). Kui Jagr poleks ennast veritsema ajanud, siis oleks ta saanud ilmselt 2 min raffingu eest. Aga kuna veri oli väljas siis on juba mängu lõpuni garanteeritud.

Tomek
19.02.06, 11:34
Algselt postitas Roosaelevant

Algselt postitas vincent
Ruutu muidugi tundus pingi peal veel õige heas tujus olevat selle tõsiselt vastiku võtte järel :viha:.

Vastik võte:D Koomik. See oleks jumala puhas olnud, kui Jagr poleks ise oma pead alla toppinud. Ruutu on kord selline mängija, kes on alati mustatöö tegija. Karta on, et ta pidigi Jagri ära sõitma, aga mitte nii hullusti ilmselt(lihtsalt mänug tuju veits ära võtma). Kui Jagr poleks ennast veritsema ajanud, siis oleks ta saanud ilmselt 2 min raffingu eest. Aga kuna veri oli väljas siis on juba mängu lõpuni garanteeritud.

See oleks jäta endale, Jagr oli ammu kummargil, Ruutu tuli sihilikult pähe sisse.
Millestki puhast siin absoluutselt rääkida ei saa

lorenzo
19.02.06, 12:02
mehed, see on olümpia, mitte mingi jõhker andmine. jõhkrused jätku need mehed nhl-i.isegi poks on hoopis teine olümpial.

Tembu
19.02.06, 12:45
Poisid-poisid! Proovime nüüd läbu lõpetada ja teemakohast juttu edasi ajada.
Ei erine Olümpia ja NHL midagi nii palju, kui mõni mees siin seda ette kujutab. Jõhkrused saavad seal samamoodi karistatud.

Jasper
19.02.06, 13:17
Puhtast huvist küsin mis on väljakumõõtmete suhe nhl-i ja olümpiajääde vahel?

ZhiT
19.02.06, 14:06
Keegi võiks kõik senised tulemused ka kirja panna. Aitäh.

vaikiv mees
19.02.06, 14:16
Algselt postitas ZhiT

Keegi võiks kõik senised tulemused ka kirja panna. Aitäh.

eks ikka torino2006.org->
hoki tulemused (http://www.torino2006.org/ENG/IDF/IH/C76A_IHM400900.html)

tkkt
19.02.06, 15:44
Algselt postitas Jasper

nhl-is on plats väiksem, aga ma ei oska öelda kui palju. Ma kujutan ette, et mingi 1-2 mkitsam ja vast 5-6 m lyhem. Võin eksida, aga kusagil seal kandis ta vast on.

EgoTrip
19.02.06, 17:58
vaatasin isaga siis eilset põtrade ja tsehhide mängu, ning tema ütles nii - kui omal ajal oli Gretzky NHL-is, siis oli tal oma nn. \"ihukaitsja\", pikk ambaal, suure kehamassiga. ning kui keegi surus Gretzky natuke valusamalt poordi, siis see ambaal tegi mängu jooksul sellele ründajale valusamini tagasi. kogus iga aasta ligi 500 karistusminutit (umbes)
kas tsehhidel oma karistussalka pole? või mõnda karistajat?

lorenzo
19.02.06, 18:02
Algselt postitas EgoTrip

vaatasin isaga siis eilset põtrade ja tsehhide mängu, ning tema ütles nii - kui omal ajal oli Gretzky NHL-is, siis oli tal oma nn. \"ihukaitsja\", pikk ambaal, suure kehamassiga. ning kui keegi surus Gretzky natuke valusamalt poordi, siis see ambaal tegi mängu jooksul sellele ründajale valusamini tagasi. kogus iga aasta ligi 500 karistusminutit (umbes)

lahe olümpiavaim küll teil:)

EgoTrip
19.02.06, 18:36
jagr on jumala seisuses tsehhide seas.
ja ma ei usu, et see jääb karistamata, kasvõi mõni teine vend, kes mängib jagriga ühes võistkonnas (NHL-is siis) teeb tagasi.

vaikiv mees
19.02.06, 18:43
Algselt postitas lorenzo

lahe olümpiavaim küll teil:)

vaimust r22kides asetas Ruuttu end ise k6ige madalamasse kasti,
on mehi, kellele lihtsalt sisse ei s6ideta

(oli see mingi nhl v6i canada cup\'i m2ng, kui keegi kogemata Gretzkyt puutus,
mehel oli vist endal ka piinlik, aga \"politseinikult\" sai ikka niiet tolmas,
The Great One, keda kaamera seiras, s6itis aga rahulikult oma pingile)

dieter
19.02.06, 18:43
Algselt postitas Jasper

NHL jää pikkus 200 jalga ehk 60.96m; laius 85\' ehk 25.91 m, nurga kaare raadius 28\' ehk 8.53m

IIHF reeglite järgi peab pikkus jääma vahemikku 56-61m ja laius vahemikku 26-30m nurga kaare raadius peab jääma vahemikku 7-8.5m. Ametlikel IIHF võistlustel peab pikkus jääma 60-61 ning laius 29-30m vahele. Torinos on jää suurus kuuldavasti 60x30m.

Jaan
19.02.06, 20:29
Algselt postitas EgoTrip

Marty McSorley oli see mees. Üldiselt on suurtel staaridel \"ihukaitsjad\" olemas, klubitasandil küll. Too McSorley läks Gretzkyga koos vist isegi Oilersist LA-sse.

Siim
19.02.06, 20:53
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas EgoTrip

Marty McSorley oli see mees. Üldiselt on suurtel staaridel \"ihukaitsjad\" olemas, klubitasandil küll. Too McSorley läks Gretzkyga koos vist isegi Oilersist LA-sse.

Oilersi algusaegadel vist Dave Semenko. Võin küll eksida.

luutik
19.02.06, 21:10
Muidugi tundus see rünnak meelega tehtud, kuid ei mõistaks siiski liialt somme hukka. Hoki olemus ju juba selline on. Ka see pole normaalne, et meeskondades politseinikud on, kes siis omakohtu korras ässade eest tasuvad. Mahvialik käitumine.

vaikiv mees
19.02.06, 21:54
yle (http://www.yle.fi/urheilu/torino/index.html#)
> teksti tv >lk 671-72,
keegi pole veel k2tte maksnud ja vblla ei teegi seda, aga 1 mees on terve koondise surve alla pannud ja ainus, mida treener Westerlundil on ajakirjanikele oelda- tsiteerida suurt 6petajat Arseeni: I did not zee ze incident.. Selanne 6igustab siiski, et Jagri kiiver kuulub pigem muuseumisse

Algselt postitas SleepWalking

ma seda küll õigustusena ei näinud aga see selleks. see on lihtsalt fakt.
aga ikkagi on raske uskuda kuivõrd ülehinnatud ja üleräägitud too eilne intsident oli.
vastase kiiver tuli tal jutuks ainult intsidendiga seoses, muidu oleks Teemul veider sellist \'fakti\' lihtsalt v2lja paisata,
ja muidugi on see intsident ka veidi ulehinnatud, eriti tshehhi ajakirjanike poolt, lisaks sellele, mis ta tegelikult oli,
seda pole sugugi raske uskuda ju
P.S. online:keegi ei eita soomlaste head vormi, kasv6i praegu Kanada vastu..aga see on alles alagrupp
.....

USA-l Rootsi vastu oli minim. kaks 5 vs 3 arvulist ulekaalu
ja kumbagi ei suudetud realiseerida... todella surkea ylivoima

Valts
19.02.06, 22:46
Kas kellegil videomateriali on pakkuda eilsest madinast?

SleepWalking
19.02.06, 23:12
Algselt postitas vaikiv mees
Selanne 6igustab siiski, et Jagri kiiver kuulub pigem muuseumisse

ma seda küll õigustusena ei näinud aga see selleks. see on lihtsalt fakt.
aga ikkagi on raske uskuda kuivõrd ülehinnatud ja üleräägitud too eilne intsident oli.

uvv
20.02.06, 01:12
Leijona! :lahe:

dreyd
20.02.06, 01:25
kuigi jah lõpus läks juba päris raskeks ja sommidel oli õnne ka, oli Niitymäki mees omal kohal. KOmmentaar YLE pealt ikka sama hea, kui alati. Nüüd sakslastele ka sisse ning jänkidelt skalp ja siis on juba kõik võimalik.

Aramis
20.02.06, 01:38
Lahe oli tänane mäng.

Hellik
20.02.06, 19:19
Kanada täiesti hambutu mäng paneb juba veidi muretsema. Kaks mängu järjest pole väravat visatud, näiteks eile ei suudetud kahe PP ajal isegi pealeviskeni jõuda.
Kolmapäeval saab asi ainult paremuse poole liikuda ;) Vastaseks loodaks saada venelasi, kes on ka hirmkõvat mängu näitamas, kuid see vastasseis oleks ajalooliselt intrigeeriv ning ka mängustiili poolest sobiksid venelased B-grupi meeskondadest vast kõige paremini. Sommide kohta loodan vastupidist- alustatud on liigagi hästi, küllap nad veerandfinaalis jänkide vastu pähe saavad :)

Maarek
20.02.06, 22:26
Aga parim veerandfinaal oleks Tšehhoslovakkia;)

Ka Slovakkia tundub praegu üsna ületamatu olevat ning loodan siiralt, et nende hoog ka lõpuni kestaks:kaval:

mcnamara
22.02.06, 00:03
90 protsenti Rootsi TV vaatajatest on veendunud, et nende meeskond mängib täna poole jõuga, nö. valib vastast. Ja tõesõna, see on lapselegi näha. Lihtsalt põhimõtte pärast loodan, et nad hävivad homme Shveitsi vastu. Ajalugu (loe: Valgevene) peab korduma!

marcello
22.02.06, 11:56
Tatt tuleb ka kiiremini mööda seina alla kui eile mõni svensson litrile järele sõitis.
Igatahes võiks neil täna sitasti minna

Malfoy
22.02.06, 12:23
Algselt postitas Maarek

Aga parim veerandfinaal oleks Tšehhoslovakkia;)

K

Tõsine maiuspala.

Tembu
22.02.06, 12:30

90 protsenti Rootsi TV vaatajatest on veendunud, et nende meeskond mängib täna poole jõuga, nö. valib vastast. Ja tõesõna, see on lapselegi näha. Lihtsalt põhimõtte pärast loodan, et nad hävivad homme Shveitsi vastu. Ajalugu (loe: Valgevene) peab korduma!

Mina ei hakkaks kedagi sellise asja pärast hukka mõistma. Nimetagem seda \"rootsi taktikaks\" ja olen täiesti kindel, et 1/4finaal ei jää nende laeks.

Aramis
22.02.06, 20:56
Kohutav piin on etv pealt soome mängu vaadata. Miks see penskar seal esineb- kohutav!

lenc
22.02.06, 21:07
Algselt postitas Aramis

Kohutav piin on etv pealt soome mängu vaadata. Miks see penskar seal esineb- kohutav!
Piin on see tõesti, aga vähemalt ajab mees õiget juttu.

vello99
22.02.06, 21:59
Kui soome mängib ja soomet näitab, tuleb eesti tv-d ignoreerida, isegi kui keelt ei oska, see duud on lihsalt nii legendaarne. Voi murheiden murhe, voi itkujen itku...

Wingback
22.02.06, 22:09
\"...Soumen pojat ovat tehtyy kivestä ja teraksestä...\" :P :lahe:

dreyd
22.02.06, 22:10
jipikajee, kohtunikult nõrk esitus, aga vähemalt nüüd poolfinaalis.

Neth
22.02.06, 22:30
Algselt postitas vello99

Kui soome mängib ja soomet näitab, tuleb eesti tv-d ignoreerida, isegi kui keelt ei oska, see duud on lihsalt nii legendaarne. Voi murheiden murhe, voi itkujen itku...

Lihtsalt mega kommentaar oli! Täiesti uskumatu! Pole mingi Soome poolehoidja (pigem vastupidi), aga kommentaatorile annaks küll 10 ponga 5-pallilisel skaalal.

SleepWalking
22.02.06, 22:35
Algselt postitas Neth

Lihtsalt mega kommentaar oli! Täiesti uskumatu! Pole mingi Soome poolehoidja (pigem vastupidi), aga kommentaatorile annaks küll 10 ponga 5-pallilisel skaalal.

oodake veel need tõeliselt suure kaaluga mängud ära, mertaranta kogub alati turniiri jooksul vaid hoogu ...

taku*
22.02.06, 22:38
SEE ON IHAN O.K.:)

SleepWalking
22.02.06, 22:56
Antero Mertaranta - Ihanaa, Leijonat, Ihanaaaa... (ralf.msn.ee/bs/antero_leijonat.mp3)

taku*
22.02.06, 23:06

Antero Mertaranta - Ihanaa, Leijonat, Ihanaaaa... (ralf.msn.ee/bs/antero_leijonat.mp3)

sorri ohvtopiku pärast aga.:D :D :D :kop:

v6hiv66ras
23.02.06, 00:50
Algselt postitas budulojus
soome kyll ei ole v22rt olympiamedalit ja krt nyyd kanada ka audis nii et seekord siis v2ib hoki l2ppenuks kuulutada sest pole ju kellegi poolt olla
Kanada ja eriti Usa olid eriti seniste mängude põhjal kindlasti kulda väärt, võiks postuumselt anda.

budu
23.02.06, 01:06
no ega ma maininud et nad kulda v22rt vaid seda et isiklikult pole nyyd kellegi poolt olla aint vastu ja seda soomele sest ei tahaks et meil siin soomlased m2gedesse l2hevad,hetkel isegi m2lisevad et eesti kullad ei ole puhtad

Raivo19
23.02.06, 01:48
Ei tea,kas see on sellest,et olen Slovakkias suusatamas käinud ja uut aastat Strbske Plesos jäähokistaadionil vastu võtnud,kui rahvatantsuansambel Scooter laval oli ning hüppemägedest samal ajal tõrvikutega hüpati,kuid tihti kandub sümpaatia selle väikeriigi hokimansale.Nii et pöialt hoida pole kunagi probleem,kui on valida kahe satsi vahel.kes parasjagu kohtumas.
p.s.Ka äsjalõppenud veerandfinaalides olin Soome ja Venemaa poolt.:õnnelik:

vandersell
23.02.06, 02:23
Leijona puree! Samas kui lastakse vastasel mängida nii nagu viimasel kolmandikul, siis pole pikka pidu.
Antero on klass omaette, kodumaiste kommentaatoritega ei tasu võrreldagi. Teemu oli peale mängu väga stoiline: \"Mis on paar hammast võrrelduna olümpia poolfinaali pääsemisega?\"
Tsemppia vaan!

mcnamara
23.02.06, 10:24
Üpris kohutav õhtu oli. Mitmeski mõttes. Aga hokist rääkides: kui USA vanurid oleksid esimesel kolmandikul laisalt ringiuisutamise asemel mängu sekkunud ja soomlased poleks kaheväravalist edumaad saanud - kõik olnuks võimalik. Mängu edenedes läksid soomlased ettearvatult krampi, aga tõesti: väravavaht päästis ja aitas edasi. Ameeriklased võiksid siiski NHL-ist nooremaid mängumehi leida ja kas siis tõesti paremat jänkist kollkiprit ei leidu kui see õnnetu Rick Di Pietro?
Kanada oli kole pettumus mulle seekord. Ründeliin ei saanud omadega üldse hakkama, ka võidumängus tshehhide vastu oli pealelöökide statistika lausa mõrvarlik. Iginla ja Heatley, kes on tavaliselt mängu enda peale võtnud seda seekord ei teinud. Ja suured tähed nagu Sakic, Thornton või Smyth jätsid oma panuse hoopis andmata.
Aga mis seal siis ikka. Küllap leitakse Vancouveris ka see puuduv motivatsioon.

kyps
23.02.06, 10:31
Ameeriklased võiksid siiski NHL-ist nooremaid mängumehi leida ja kas siis tõesti paremat jänkist kollkiprit ei leidu kui see õnnetu Rick Di Pietro?

Toon sulle ära väikese statistika. Paku milline neist 4-st koju jäi:)

Goals Against:

7) Miller (BUF) - 2.25
16) Grahame (TB) - 2.68
35) Esche (PHI) - 3.15
40) DiPietro (NYI) - 3.38

Save percentage:

6) Miller (BUF) - 92.3%
23) Grahame (TB) - 90.0%
34) Esche (PHI) - 89.2%
35) DiPietro (NYI) - 89.2%

Samas on mul heameel, et põhjamaad edasi said.

SleepWalking
23.02.06, 10:44
ei ole nüüd kindel, et p-ameeriklaste väljalangemine on seotud motivatsioonipuudumise või meeskonna valikuga. neid tundus selgelt üllatavat kohtunike liin, mis selleks olümpiaks võrreldes eelmiste suurturniiridega oli muutunud. ära võeti kõik kepiga sudimised ning kinnihoidmised. vt. näiteks kanada - soome mäng, slovakkia - usa jne. just osavusel ja kiirusel põhinevat hokit on sel olümpial selgelt soositud ning see on areng positiivses suunas. ka gontsar ütles eilse mängu järel, et nad said arvulise ülekaalu ja selle ajal 1-0 värava just selle bertuzzi vea järel, mida varasemalt mingil juhul poleks karistatud.

mcnamara
23.02.06, 11:15
ei ole nüüd kindel, et p-ameeriklaste väljalangemine on seotud motivatsioonipuudumise või meeskonna valikuga. neid tundus selgelt üllatavat kohtunike liin, mis selleks olümpiaks võrreldes eelmiste suurturniiridega oli muutunud. ära võeti kõik kepiga sudimised ning kinnihoidmised.

Ma ei ole küll NHL-i mänge sel hooajal näinud, aga sain aru, et sealsed kohtunikud on sügisest peale seal just sellist liini hoidnud? Vaevalt see niisiis kellelegi erilise üllatusena tuli.

Muidugi on eurooplastel nüüd jälle hea parastada, aga küll Vahtralehemaa tagasi tuleb. Viimased noorte MM-id annavad tulevikuks lootust.
Selle olümpia hokiturniir on aga minu jaoks sisuliselt lõppenud. Tshehhi - Venemaa finaali puhul ehk oleks veel midagi vaadata.

Tembu
23.02.06, 11:48
Kyps,
kodanik Tim Thomasel on veel paremad statsid muideks, kes siis Bostoni väravat kaitsnud pärast Toivoneni ja Raycrofti pikale veninud vigastusi.

Pakun ,et Buffalol on nii head täkud kaitses, et Ryan Millerini jõuavad ainult suhtkoht nõrgad löögid:)

eston maravilha
23.02.06, 15:01
tähelepanek eilsest õhtust - ei teadnud, et eestis nii palju nõukogude liidu hokikoondise fänne on. kui nõukogude liit eile teise värava lõi oli oht, et hiiu pubil lendab katus pealt

v6hiv66ras
23.02.06, 15:22
Kes fännab N Liitu, kes tehniliselt ilusat sirgjoonelist hokimängu.

lenc
23.02.06, 16:31
Algselt postitas eston maravilha

tähelepanek eilsest õhtust - ei teadnud, et eestis nii palju nõukogude liidu hokikoondise fänne on. kui nõukogude liit eile teise värava lõi oli oht, et hiiu pubil lendab katus pealt
Oeh. Selle peale ei teagi mida öelda. Ju mängib siin rolli see, et ma kogu oma teadliku elu olen Eesti Vabariigis elanud, aga mina küll nii labaselt Venemaa vastu ei ole ja mul oli küll hea meel kui nad teise värava lõid ja Kanada koju saatsid. Ausalt öeldes olen ma ka Venemaa jalgpallikoondise juures läinud täiesti fännieetika (naabrile soovi kaotust) vastu ja paljudes mängudes olnud idanaabri poolt. Ja hakake nüüd rääkima, et olen mingi kommar vms. Ma pole lihtsalt venelaste vastu. Alati kui räägitakse, et ollakse Venemaa koondiste vastu selle nõukogude aja pärast tekib mul küsimus kas need konkreetsed mängijad siis vägivallatsesid ja võimutsesid Eestis või?

uvv
23.02.06, 17:33
Algselt postitas lenc

Oeh. Selle peale ei teagi mida öelda. Ju mängib siin rolli see, et ma kogu oma teadliku elu olen Eesti Vabariigis elanud, aga mina küll nii labaselt Venemaa vastu ei ole ja mul oli küll hea meel kui nad teise värava lõid ja Kanada koju saatsid. Ausalt öeldes olen ma ka Venemaa jalgpallikoondise juures läinud täiesti fännieetika (naabrile soovi kaotust) vastu ja paljudes mängudes olnud idanaabri poolt. Ja hakake nüüd rääkima, et olen mingi kommar vms. Ma pole lihtsalt venelaste vastu. Alati kui räägitakse, et ollakse Venemaa koondiste vastu selle nõukogude aja pärast tekib mul küsimus kas need konkreetsed mängijad siis vägivallatsesid ja võimutsesid Eestis või?

nende isad ja onud lenc. nende isad ja onud....
ja kui sa vaatad tribüüne, siis leiad sealt oi kui palju eseseserri... ja kui Russ peaks võitma, siis millise riigi hümn kõlab?
kodumaa veri me soontes taob trummi veel aastakümneid, miski vene bänd. ei mäleta miuke neist. vahel ma mõtlen, et mul poogen, aga siis jälle, et vist ikka pole.

uvv
23.02.06, 17:45
millest budulojus räägib, sellest ma küll aru ei saa.
mis kuradi mägedesse, kus siin... heh...
aga ehk Soome selle turniiri võidab.
ma tõesti väga loodan seda.
Peale sügist vutti nende juures, Finnairil, võtsime linnasüdames õlut ja vaatasime YLE pealt kordust. Juurde astus suvaline Jorma ja kahetses, et ta ei saand tulla, et tal tuleb hokk ja enne oli vaimo. Vot. Ma mõtlesin juba, et tüütu. Aga siis selgus, et ta teadis Operit, Poomi ja küsis, et kas NEEMELA lõi värava.
arvatagi, et ma pidin üllatusest kreepsu saama.
vot selline hokisõber Jorma elab mitte kaugel Helsingi kesklinnast.
jorma küüned on puretud ilmselt küünarnukkideni välja.

lenc
23.02.06, 18:57
Algselt postitas uvv

Algselt postitas lenc

nende isad ja onud lenc. nende isad ja onud....
ja kui sa vaatad tribüüne, siis leiad sealt oi kui palju eseseserri... ja kui Russ peaks võitma, siis millise riigi hümn kõlab?
kodumaa veri me soontes taob trummi veel aastakümneid, miski vene bänd. ei mäleta miuke neist. vahel ma mõtlen, et mul poogen, aga siis jälle, et vist ikka pole.

Mina küll ei kavatse vastutada oma isa ja onu tegude eest. Kas sina teeks seda?
See \"CCCP\" on fännide probleem. Kõlab Venemaa hümn, mis Putini käsul on natuke ümbersõnastatud NLiidu hümn. Jällegi, sportlased pole süüdi. Aga sellesama hümni osas panen pea pakule ja ütlen, et krt, viis on väga meeldiv ja nauditav. Jällegi võib öelda, et ma ju ei tea mida see hümn vanema generatsiooni jaoks tähendab, aga krt, selles iseseisvumise point oligi, et mina ei peaks seda kunagi teada saama.

uvv
23.02.06, 19:23
sa võid seda mida kavatseda.
aga vanemate patud pekstakse nende lastel. nii on see olnud.

Jasper
23.02.06, 19:37
Algselt postitas uvv

sa võid seda mida kavatseda.
aga vanemate patud pekstakse nende lastel. nii on see olnud.
Say what?

marcello
24.02.06, 11:36
Andke andeks aga kui Soome finaali ei jõua ja venemaa jõuab siis pole kahtlustki,et ma venemaa poolt olen.Piisavalt vana,et teada väga hästi mis see CCCP meile tegi ja minu suguvõsa ka kannatanud aga mulle meeldib ilus hoki ja tšehhi ja rootsi poolt ei ole juba põhimõtteliselt.Ja pealegi on Bure väga hea tiimi kokku saanud.Vaadake või treeneripinki.Kes tahavad oma riigi eest mängida need seda ka teevad.Seepärast ka palju kodusest liigast mängijaid.
Malkin täna Soome vastu ei mängi!

uvv
24.02.06, 12:49
venemaa saab täna soomelt nagu tuppa essind kass.
ja kui ei saa, siis on muidugi deržaava meestel pidu.
tiblade poolt olijatele jõudu!
ilusat vabariigi aastapäeva teile.
või nagu teie mees ütles, tervitan võidupüha puhul!

soome on mänginud vägevat ja ilusat hokit. senini parim meeskond turniiril. seda ei muuda ka võimalik tänane kaotus.

edit: on jah demagoogiline, on jah üleväänatud, aga tõde on siiski selles olemas.
vene koondise ja nõukogude aja ihalejad ei jätnud ehk vahele artiklit ekspressis:
http://www.ekspress.ee/viewdoc/1596E6C3A91A7E97C225711C00492154
Heija vene, heija! ma usun, et kodanikud on kuulnud, millised on ka näiteks kodanik Bure seosed allmaailmaga...

vincent
24.02.06, 17:17
Algselt postitas uvv

edit: on jah demagoogiline, on jah üleväänatud, aga tõde on siiski selles olemas.
vene koondise ja nõukogude aja ihalejad ei jätnud ehk vahele artiklit ekspressis:
http://www.ekspress.ee/viewdoc/1596E6C3A91A7E97C225711C00492154
Heija vene, heija! ma usun, et kodanikud on kuulnud, millised on ka näiteks kodanik Bure seosed allmaailmaga...

Anna andeks, aga see pole mitte demagoogiline ja üleväänatud, vaid lihtsalt täielik http://www.freesmileys.org/emo/signs019.gif.
Ja täiesti hämmastav, kuidas mõni ei tee vahet mänguliselt huvitavale koondisele pöidlahoidmise ja \"nõukogude aja ihalemise\" vahel. Kas sa punast värvi autosid pillud ka tänaval kividega või?

marcello
24.02.06, 18:35
oii Bure nii paha ju,allilmaga seosed ja puha.Ja siis ju ei saa kuidagi terve tiimi poolt olla...
Minu pärast põrutagu või surnuid aga kui Soome finaali ei jõua siis elan ikka idanaabrile (väga ilusat hokit mängivad sel turniiril) kaasa!

taku*
24.02.06, 19:56
rootsi-tšehhi

ebanormaalne mäng

marcello
24.02.06, 20:20
ja praegu paistab,et krdi ebanormaalne tulemus tuleb ka:(

Curlingu mängijad mulle meeldivad-sry käib ette ja taha.Räägitakse,et itaalia pealtvaatajad olevat ainult mängu jalgpalliga sassi ajanud ja ühtteist tribüünilt karjunud kui soome võitis aga selle peale olevat itaalia mängijad vabandanud ja ka pärast veel riietusruumi vabandama tulnud.Viisakas värk!

taku*
24.02.06, 20:37
7-3.... okei kas tuleb veel????

PALUN SOOME PALUN!!!! oleks unistuste finaal.

luutik
24.02.06, 21:20
Pean tunnistama, et minagi olen vanal vene ajal olnud CCCP meeskondade fänn! Eelkõige seetõttu, et sai loetud venekeelseid lehti, nagu Futbol-Hokkei ja vaadatud vene telest kõrgliigade mänge. Viimasel kümnendil on küll mu eelistused kõvasti muutunud, kuid kui venelastel pole pistmist Eesti koondistega, siis pole mul nende edu korral mingit pettumust. Ju vist seepärast ka, et neil napib edu, ükskõik, mis pallimängudes, k.a. hoki.
Muidugi ootan ma täna, et ikkagi Soome võidaks.

Jasper
24.02.06, 23:36
Mikä see kuserossa oli punakonella Mertaranat mielestäni?

v6hiv66ras
24.02.06, 23:43
Krdi Jurtsenko, muna lobises teise finalisti välja, mõttega nad siis hiljem kordavad teist mängu.

marcello
24.02.06, 23:44
Algselt postitas Jasper

Ära rohkem peale võta või ära vähemalt soome keeles ürita midagi öelda!
Kõik on hea momendil,mida rohkem surutakse seda rohkem närvi venelased lähevad.Juba oli märgata selliseid võtteid mis neid viimastel kordadel hukutanud on-üksi võetakse ette ja meeskonnamäng jääb tahaplaanile.Krt aga mul ikka infarktieelne seisund.
taku*
24.02.06, 23:45
vaata yle2 pealt!!!! ei kannata võrdlust ühegi teise kanaliga;)

marcello
24.02.06, 23:45
Algselt postitas v6hiv66ras

Krdi Jurtsenko, muna lobises teise finalisti välja, mõttega nad siis hiljem kordavad teist mängu.
Miks sa rikud närve ja eesti pealt vaatad?
Anssa ruulib...

uvv
24.02.06, 23:46
Vincent, kama. Punased autod kulgegu rahus.
Hoki on Venemaal olnud alati poliitika. Tshepalova, kunagi Smirnov, hemm, rohkem ei tule meelde. Kell ilmselt palju. Aga ma tahan öelda, et mul ei ole iial olnud sportlase vastu. Jäähoki ei ole Venemaal olnud viimased 50 aastat kunagi sport.
Hoki Venemaal on nagu Saksa DV naiskergejõustiklased. Võimu ja jõu demonstratsioon. Kahtlemata olid nendegi rekordid nauditavad vaadata. Mis siis, et Vene hokk on moodsamas vormis.
Ja kama kui ilus see mäng on. Täiesti kama. Poliitika on see ikkagi.

Aga samas, mis vahet. Muidugi võid Sa rahulikult loota ryssade võidule. Luba ma imestan, et Eestis on inimesi kes seda teevad.

Jasper
24.02.06, 23:47
Algselt postitas marcello

Algselt postitas Jasper

Ära rohkem peale võta või ära vähemalt soome keeles ürita midagi öelda!
Kõik on hea momendil,mida rohkem surutakse seda rohkem närvi venelased lähevad.Juba oli märgata selliseid võtteid mis neid viimastel kordadel hukutanud on-üksi võetakse ette ja meeskonnamäng jääb tahaplaanile.Krt aga mul ikka infarktieelne seisund.
möh...ma tahtsin nagu seda väljendit teada saada.

skint
24.02.06, 23:50

Algselt postitas v6hiv66ras

Miks sa rikud närve ja eesti pealt vaatad?
Anssa ruulib...

Mõned lihtsalt elavad sealpool Emajõge ja muud varianti ei oma äkki. Eriti vihastas see tulemuse väljaütemine selles valguses, et olümpiastuudios paar päeva tagasi ei avalikustanud Kuusk isegi naiste hoki finaali tulemust, kuigi seda mängu näitas tööpäeva öösel veel hilisemal kellaajal kui tänane.. tcnu.

Jokinen-Jokinen-Peltonen!

marcello
25.02.06, 00:00
Sry guys.ma liialt tallinna keskne siis...
Jasper ma tõlgiks aga sinu variandist ei oska isegi midagi kokku keerata momendil.kuserossa-puserossa?
Mis oli punamasinal põues Mertaranta arvates?

Jasper
25.02.06, 00:12

Sry guys.ma liialt tallinna keskne siis...
Jasper ma tõlgiks aga sinu variandist ei oska isegi midagi kokku keerata momendil.kuserossa-puserossa?
Mis oli punamasinal põues Mertaranta arvates?
eiei...kuserossa oli ikka:oih:
Et nagu \"vesi ahjus\" tõlkis selle väljendi minu alateadvus.

budu
25.02.06, 00:20
venemaa omad siis hetkel soome saunas!!!!viska leili saku

marcello
25.02.06, 00:24
Sarajevo 84.Soome juhib Saksa LV vastu 4-1 ja siis algab Kühnhacke show.Mäng kaotati 4-7 lõpuks,miks see mulle meelde tuli?
appi

Jasper-Ma tõesti ei tea väljendit \"kuserossa\" enda arvates ma tunnen soome keelt piisavalt hästi

Jasper
25.02.06, 00:32

Sarajevo 84.Soome juhib Saksa LV vastu 4-1 ja siis algab Kühnhacke show.Mäng kaotati 4-7 lõpuks,miks see mulle meelde tuli?
appi

Jasper-Ma tõesti ei tea väljendit \"kuserossa\" enda arvates ma tunnen soome keelt piisavalt hästi
Mul õudusunenäod Rootsi mängust.
Kuna väljend mulle täpselt meelde ei jäänud siis võib-olla polnud päris kuserossa. Mingi kuse teema oli minu arvates küll. Tõlgi palun väljend \"kusi püksis\" ja \"närv sees\" soome keelde.

jonman25
25.02.06, 00:32
tublid sommid ikka! tõepoolest rootsi vs soome ideaal finaal tundub juba päris reaalne :õnnelik:

marcello
25.02.06, 00:35
kusi pöksyissä ja hermot romahtamassa:)
kui me Anssast räägime siis ma arvan,et jutt käis ikka \"PUSEROSSA\"
Mina närve ei riku ja vaatan viimase kolmandiku ajal hot shots 2-te

marcello
25.02.06, 00:37
P*I*S*S*A a housuissa on ka hea väljend muidugi...

uvv
25.02.06, 01:18
Algselt postitas uvv

venemaa saab täna soomelt nagu tuppa essind kass.
.

:)

Täna tehti sama, mis Schauman Bobrikofile aastal 1905.
Hyvää Suomi!

budu
25.02.06, 01:19
venelastel siis soome saunas k2idud nagu niuhti ja leil oli hea.aga arvan et pronksi saavad meie idanaabrid kyll k2tte.aga finaal kuulub rootsile kuigi v2ga raske saab see soome vastu olema .j2lle yks naabrite finaal nagu eelmine kordki

taku*
25.02.06, 01:24
Algselt postitas taku*

7-3.... okei kas tuleb veel????

PALUN SOOME PALUN!!!! oleks unistuste finaal.

aeg korrata aastat 95:)

dreyd
25.02.06, 01:48
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe, vabandust, aga need põhjanaabrid peavad lihtsalt võitma pühapäeval, see ju ilmselt Selänne viimane võimalus saada nii magus autasu. Ka Koivule oleks see palsamiks tagantjärgi haavadele, mida vahepeal raske haigus tekkitas. Olli Jokinen on võitleja ning väärib ka parimat medalit, mida saada üldse annab. Ja muidugi JArri Kurri, kes mingi moel on justkui see kuju, kes Soome rahvuskoondisele üldse oma olemisega uue hingamise on andnud. Olen kindel, et Soome võidab, sest Niittymäki teeb väravas veel ühe oivalise mängu ning laseb selja taha ainult 1 litri, seevastu soomalsed löövad 2 litrit. Lihtsalt võimas!

skint
25.02.06, 01:57
Tõepoolest - tore, et kogu see eelnev vaidlus punaste ja valgete ning esimeste \"väga ilus mäng sel turniiril\" sai soomlaste poolt mõnusalt ära lahendatud. Venelased olid ses mängus ikka masendavad.

Teema esimese postituse hüüdlause asemel siiski Jokinen-Jokinen!

marcello
25.02.06, 03:05
Nyt mä olen ihan kännissä
ja kaikki ei mennyt päin persettä,
kaikki menee kuntoon huomenna
kun svenssonit hakataan kunnolla...

EgoTrip
25.02.06, 14:20
kronor pigem

marcello
25.02.06, 21:51
Keegi on toredat puhastustööd siin teinud-mis oli nagu põhjuseks?(kas minu post hirmudest Sundini ja Foppa kohta ja meeldetuletus \"suomenkaattajast\" ei läinud nagu teemasse või? Ja siis jäeti sodi peaga kirjutatud \"luuleread\" alles.Koomikud.Kustutage siis vähemalt nii et oleks ka arusaadav.Mõni tuleb teemasse ja mõtleb,et Egotrip on imbetsill,et järsku mingist kronorist räägib.Enne kui ilutses budulojuse \"sähvatus\" oli aru saada mida öelda taheti nüüd aga...

Huvitav milliselt spordialalt peaks Eesti võistkond saama medali,et alaliit orgunniks eralennuki ja sangarid rahva ette tooks?Homme(ülehome varahommikul) kannab ka Yle 2 kell 01:15 üle mitalijuhlat kauppatorilla.Esimesed NHL-i mehed stardivad esmaspäeval kella 7 ajal juba koduklubide juurde

Tembu
25.02.06, 23:16
Ropp sõnavara oli põhjuseks.

marcello
25.02.06, 23:33
tre krone on ropp?
saab suhu on ka ju nii ropp,mis siis,et siit leiaks piisavalt palju veel hullemaid poste
Ja minu \"luuleridades\" \"päin perseettä\" on ju viisakas maakeel...Seda ei pea kustutama aga tsiteerides peab?
Äkki peaks oma lauslollustest kubiseva kommentaari torino teema algusest kustutama enne kui mingi kibestumine või \"teatud päevad kuus\" sunnivad uusmoderaatorit võimu näitama ja sulaselget lollust tegema.
ahjaa,äkki seletab uusmoderaator ka lahti mida saab pidada roppuseks postituses \"minu hirmud on foppa ja sundin,#13 tekitab lausa allergia,suomenkaattaja,aga võit tuleb koju\" \"tre krone\" \"arvatavasti saadakse rootsi käest suhu,rootsi mänguga mingi imelik värk\" \" pissa pöksyissä\"

Tundub,et Tšehhid tahavad rohkem medalit kui Venemaa,samas kui tõesti on nii palju vigastatuid venemaal siis on arusaadav.
Kasparaitis on pede ja Väike Valge Värdjas(jälle põhjus uusmoderaatoril võimu näidata)

Tegelt tahaks eriti küsida selle taku postituse kohta.see oli niigi tsenseeritud ja ikka kustutati.Kui ma ikka püksi kusen siis on kusi püksis mitte ei ütle ma,et \"lasin ihumahlad valla ja nüüd pesitsevad nad minu jalgu ümbritsevates kehakatetes\"
Kusjuures snookris aetakse mune auku,ma pean seda seksistlikuks...
Aga noh,well done,loodetavasti annavad foorumi tegijad sulle varsti veel suuremad õigused.
Blah

budu
25.02.06, 23:39
venemaa j2tkab sealt kus eile pooleni j2i nii et ei mingit m2ngu nende poolt.kui eile oli soomesaun siis t2na proovitakse tsehhi oma ka 2ra:D

taku*
25.02.06, 23:59
:viha: arrghhh

pissaa on housuissa:lahe:

üldiselt on viimasel ajal päris mitu minu postitust ära kustutatud....

kas te vihkate mind?!?

wankerid

marcello
26.02.06, 00:46
Pean vist sõnu sööma ja Bure valikut mitte eriti heaks kiitma.OLEKS tuleb mängu-rohkem võitlejahingega ja \"verejanulist\" noort koduliigast OLEKS võib olla paremini mõjunud kui pettunud ja väsinud \"vanamehed\" NHL-ist pärast poolfinaali.Aga homme tuleb hea finaal ja rotsadel kindlasti juba pissa on housuissa(soovitan haritud tõlgi poole pöörduda kõigil uusmoderaatoritel ja muidu mitte soome keelt valdavatel tegelastel)
Vaikka tekee kipeää
niin see on ihanaa
ihanaa,leijonat ihanaa

lorenzo
26.02.06, 17:17
tra haige ikka, kui hokikepiga mooda pead andmise eest ei anta karistusminuteid

millal ville esirea korda saab? peale karjaari loppu?;)

aga heia tre kronor!

tkkt
26.02.06, 17:32
Algselt postitas lorenzo
millal ville esirea korda saab? peale karjaari loppu?;)

tal proteesid, aga enne mängu vtab ära;) Nagu ka Selännel:)

eestimees
26.02.06, 18:14
nii kahju soomest et jube! 4 jutti kaotasid MM finnalis ja nüüd ka, nad pole vist loodud võitma. mul igastahes võttis pisara silma soome kaotus valus:kurb4: :kurb4: :kurb4:

Tomek
26.02.06, 18:17
Elagu Rootsi viikingid!:lahe:

ROOTSI KUNN
26.02.06, 18:30
Mul ametivend ka töllerdas seal :P va Gustav kuueteistkümnes aga sokkudest on tõesti kahju.:kurb9: :kurb9:

uvv
26.02.06, 18:34
njah. rootis mängis just nii, kui soome kõiki teisi võitis. keskväli ja enda väljakupoole sulgemine. soome tahtis vist liiga. pole Soomel seda suurust meeskonnas, mis aitaks võita.
kahju põtradest. teised põdrad võitsid.

tkkt
26.02.06, 18:35
Läks nii nagu arvasin, kuigi ei oleks seda tahtnud:oih:

jansa
26.02.06, 18:45
...ma ei vaadanud küll soomlaste alagrupi mänge ent alates veerandfinaalist küll ning ka tänases finaalis täheldasin seda et soomlased on kui kreeklased Portugali EMil 2004a. ning ma oleks olnud pettunud kui vaid tugevast kaitsest ja kontratest lähtuv mäng + muidugi väga hea väravavaht ning sellest tulenev suht igav mänguskeem oleks toonud võidu ka finaalis. Rootslased olid ikkagi peajagu üle , vähemalt tänases mängus kindlasti ja seekord oli võidujumal tugevamate ...

taku*
26.02.06, 18:58
kurat ma ütlen..... aga noh juhtub. kahju on... väga väga kahju on.

eika
26.02.06, 19:51
Kahju,kahju. Kuid parem Rootsi, kui Venemaa või Kanada või USA või Slovakkia või Tshehhi.

Raix
26.02.06, 20:02
Shallalaaa, lõpp hea, kõik hea! :silm4: :r66m9:

Heja Sverige! :prill2:

Raivo19
27.02.06, 03:14
naabrid on meil küll tugevad,jääb loota,et ka eesti kunagi kõvale tasemele tõuseb

oli kõva,võitluslik turniir,kahju,et jokinen ära ei visanud lõpus,oleks...

uvv
27.02.06, 10:36
jansa, võrdlus Kreekaga oli nüüd küll kohatu.

eston maravilha
27.02.06, 12:18
http://www.postimees.ee/270206/gfx/2959644021613f31ed.jpg

god
27.02.06, 13:33
Algselt postitas jansa

...ma ei vaadanud küll soomlaste alagrupi mänge ent alates veerandfinaalist küll ning ka tänases finaalis täheldasin seda et soomlased on kui kreeklased Portugali EMil 2004a. ning ma oleks olnud pettunud kui vaid tugevast kaitsest ja kontratest lähtuv mäng + muidugi väga hea väravavaht ning sellest tulenev suht igav mänguskeem oleks toonud võidu ka finaalis. Rootslased olid ikkagi peajagu üle , vähemalt tänases mängus kindlasti ja seekord oli võidujumal tugevamate ...

no kuule ole nüüd. soomlased näitasid väga atraktiivset mängu. neil oli väga hea meeskonna töö ja kõik oli hea, ainult finaalis panid paska, jõud sai vist otsa. :(
kreekaga ei saa neid võrreldagi, kes istusid ainult kaitses.

vello99
27.02.06, 17:50
Mnjah, huvitav kui oleks seis vastupidi olnud ning mõnel rootslasel tekkinud lõpusekunditel sama võimalus kui Jokinenil, mis protsendiga oleks viik tulnud. Pakuks 99 %

marcello
27.02.06, 18:06
Sommid peavad endale igale turniirile psühholoogi kaasa võtma.See mäng oli juba enne avavilet kaotatud...
Miks ei mindud samasuguse hurraaga ja säde silmas mängima nagu venelaste vastu?
Esimene olümpiafinaal ja kaotus,loodetavasti minu silmad näevad veel somme olümpiafinaalis ja NHL-i bossid pärast 2010 ka poistel osa võtta lasevad.
Siinkohal tervitaks veel üht idioodist uusmoderaatorit kes ei ole siiani suutnud normaalselt ära põhjendada postituste kustutamist.Saan aru,et ei pea põhjendama kui postitused tõesti idiootsed on aga mis siin toimus on müstika.
Keep up good work

SleepWalking
27.02.06, 19:46
Esimene olümpiafinaal ja kaotus,loodetavasti minu silmad näevad veel somme olümpiafinaalis ja NHL-i bossid pärast 2010 ka poistel osa võtta lasevad.

kelle jaoks esimene olümpiafinaal? teppo numminen sai näiteks eile küll juba teise olümpiahõbeda.

Siinkohal tervitaks veel üht idioodist uusmoderaatorit kes ei ole siiani suutnud normaalselt ära põhjendada postituste kustutamist.

ka mina ei hakkaks selliste õrnuste peale põhjendama \'kustuta\' nupu vajutamist.

skint
27.02.06, 19:49

kelle jaoks esimene olümpiafinaal? teppo numminen sai näiteks eile küll juba teise olümpiahõbeda.

Uneskõndija ei vaadanud vist ülekandeid ETV pealt, kus Olle ja Ivar (no ei olnud hea kommentaar) korduvalt (rõhutan: korduvalt) mainisid, et aastal 1988 Calgarys ei olnud finaali kui sellist, vaid mängiti turniirisüsteemis ning medalid jaotati punktide alusel.

Aga muidu pean suhteliselt suure kloorihanterina tõdema, et elasin Soomele rohkem kaasa.. turniiri käigus näitasid minu arust siiski väga ilusat mängu, kuid jah - finaal polnud enam see, jõust jäi väheks ja ega see 1-0 eduseis ka mängijate peadele hästi mõjunud.

SleepWalking
27.02.06, 20:05
Algselt postitas skint
Uneskõndija ei vaadanud vist ülekandeid ETV pealt, kus Olle ja Ivar (no ei olnud hea kommentaar) korduvalt (rõhutan: korduvalt) mainisid, et aastal 1988 Calgarys ei olnud finaali kui sellist, vaid mängiti turniirisüsteemis ning medalid jaotati punktide alusel.

minu kala jah.
mäletasin veel toda finaaligi, kanada võitis karistusvisetega :doh: a ju siis jalutasin jälle unes.

vaikiv mees
27.02.06, 20:17
just,
Soome kui s6bralik riik peab selle eest, et OMil \'88 saadi pronksi asemel h6be, t2nama N.liitu, kes oli juba esikoha kindlustanud (ja said seet6ttu valida, keda nad lubavad v6ita h6beda), kaotas k6igile ootamatult viimase omavahelise m2ngu soomlastele,
kes seet6ttu l6petasid rootslastest punktiv6rra eespool

ainus tiitel on p6hjanaabritel siis endiselt MMilt \'95, kui NHLi m2ngijaist keegi ei osalenud (seega peab Teemust eriti aru saama, tal pole sedagi, mis Koivul-Lehtisel-Peltosel)

bomb
27.02.06, 20:40
Soome, kahju, et kulda ei saanud, sest kogu turniiri vältel ainult nemad väärisid. Venemaa on masendav võidab rootsit 5-0 ja siis saab Soomelt peksa 4-0 ja Tšehhilt 3-0. Venemaa õppigu stabiilelt mängima siis võib ainult hea koht tulla. Läti tubli vähemalt üllatus tulemus Usaga kirjas kahju Et Kazahhide käes peksa saadi.

symbio
27.02.06, 21:50
Soome liialt venistas oma mänguga, seetõttu teenis Rootsi täieõiguslikult seda võitu.Mäng muiduig iseenesest ei olnud just kõige huvitavam - aga eks finaalid sellised kipuvadki olema.

marcello
27.02.06, 22:29
SW,kui sa ei tea mis poste siin valimatult kustutati siis palun ära selle koha pealt sõna võta.
88 oli kaks kuueliikmelist gruppi mille kummagi kolm paremat said nö. finaalgruppi kus omavaheliste mängude punktid kaasa võeti ja teiste gruppide omadega ka kõigiga läbi mängiti.Nagu siin juba öeldud said sommid hõbeda tänu viimase mängu 2-1 võidule NSVL-i üle.

Jasper
04.02.10, 12:12
Hokikuld jääb koju – teisiti pole lihtsalt võimalik!
Avalda arvamust

Kui jäähokis võidab kuldmedali Venemaa, Rootsi, Tšehhi või USA, on Kanada kodusel olümpial läbi kukkunud.
Jan Jõgis-Laats 04. veebruar 2010 08:00

Enne mänge vasardab spordi-sõbra peas küsimus: kes võidab olümpiamängudel kõige enam kuldasid? Püünele pürgib nii surmtõsistele ja kuulu järgi aastakümneid testitud valemitele tuginevaid analüütikuid kui ka soolapuhujatest ennustajaid, kellel analüüsi aluseks näiteks riikide majandusseis või seapõr*na värvitoon. Tulemused on kuidas kunagi, ent ühes lähevad ennustused ilmselt kokku – suurima arvu medalitega läheb koju hokiturniiri võitja. Sest pelgalt finaalivõit toob juurde mitukümmend medalit – ka teatesuusatamise, neljabobi ja curling’u edukaimad jäävad märgatavalt maha.

Ja kui uskuda Kanada ajalehti, siis võtab neilt mängudelt vähemalt selle mälumängusõpradele tuttava vimkaga arvestuse alusel kindlasti suurima kulla- ja medalisaagi just korraldajamaa. Põhikonkurendi Venemaa, teiste „tavapäraste kahtlusaluste” Tšehhi, Rootsi ja Ühendriikide ning tipphoki igavese teise Soome ees. Sest vastupidisel juhul on mängud – olgu nad tavakohaselt rahvusvahelise olümpiakomitee juhi kinnitusel aegade parimad – hokihullule Kanadale läbikukkumine.

Torino seitsmenda koha häbi mahanühkimise ja eelmistel kodustel olümpiamängudel (1988 Calgarys ja 1976 Montrealis) kullata jäämise heastamise ülesandega seisab ennekõike silmitsi hokilegendist tiimijuht Steve Yzerman.

Kuid jaanalindu ei etenda ka mängijad. „Tunnen survet, kuid usun, et suudan tavapärasel moel valmistudes sellega toime tulla,” on kanadalaste poolt uueks Wayne Gretzky’ks loodetud noor superstaar Sidney Crosby vähemalt sõnades enesekindlust täis.

Ent isegi juhul, kui kanadalased suudavad Crosby ja Rick Nashi eestvedamisel ning koondise raudvarast peatsete kuulsuste halli liikmete Scott Niedermayeri ja väravavaht Martin Bro*deuri toel kodumängude vas*tutuskoormat edukalt lõpuni kanda, on vastas viimaste põlvkondade ehk tugevaim Venemaa koondis. Alates 1992. aasta Albertville’i olümpiast kullata venelastel (toona SRÜ lipu all võisteldes) on ründes tänase päeva ehk üleüldse talendikaim mängija Aleksandr Ovetškin, keda meedias on kanadalaste Crosbyga võtmes „Dr Jekyll ja Mr Hyde” kõrvutatud. Ovetškini kõrvale on ründesse panna veel Ilja Kovaltšuk, Pavel Datšjuk ning kaitsesse Andrei Markov ja Sergei Gontšar. Viimase kahe aasta maailmameistreid pelgalt oskustega kergelt ei löö, vaja on koduseinte tuge ja ääretut enesekindlust.

Kanadalastega võrreldavat favoriidikoormat venelased sellegipoolest ei kanna, ehkki neilegi oleks kullata jäämine pettumus. Kuuldavasti võib idanaabritel osavate vastaste asemel mõningaseks kirstunaelaks kujuneda hoopis sisekliima. Läinud nädalal tekitas pisikese tormi mõõtu intriigi Sergei Zubovi karm ütlemine, kui mees kuulis oma staatusest olümpiatiimi vahetusmehena. „See on näkku sülitamine!” ei valinud 17. hooaega NHL-is ning tänavu nn idaliigas ehk KHL-is mängiv teenekas kaitsja Sport Ekspressiga rääkides sõnu.

„Tahtnuksin küll mängida oma maa koondise eest, kuid nüüd seda ei juhtu. Soovin omadele Vancouveris edu,” heitis Zubov mürgiselt. Kas ja palju on Zubovil mängijate hulgas mõttekaaslasi, kes tema nördimust jagavad, ei tea. Ametnike tasandil ollakse sedapuhku venelaste leeris siiski ühtsed – hokilegendist alaliidu juht Vladislav Tretjak astus selles vaidluses kiiresti peatreener Vjatšeslav Bõkovi selja taha. „Otsuse tegid treenerid. Kes üldse on Zubov? Kanadas on palju häid mängijaid, kes rahvuskoondisesse ei pääsenud. Ning kõigele lisaks Zubov enam NHL-is ei mängigi,” polnud ka Tretjak sõnadega kitsi.

Tiitlikaitsja on siiski Rootsi

Tahtmata alahinnata teiste – ennekõike eelmise olümpiaturniiri võitja Rootsi ning alati ohtliku Tšehhi – šansse, on Vancouveris siiski kõik eeldused selleks, et näha lõppvaatusena aegade hämarusest tuttavat rivaliteeti karge Stolitšnaja vodka hõngulise Vene ja pigem Labatti õlle lõhnase Kanada hoki vahel.

Vahtralehemaa treener Mike Babcock üritab mängude eel suurt rivaliteeti pehmendada ning vähendada selle konkreetse vastasseisu ootust. „Kanadale pole oluline vastasseis (Venemaaga – toim). Meile on oluline parima hokimaa staatus. Me pole olümpial võitnud kaheksa aastat. Ning kes võitis viimati? Rootsi. Vaat just rootslased on need, kellelt tuleb kuld ära võtta,” lausus Babcock intervjuus venelaste Sport Ekspressile.

Babcockil on muidugi õigus – praegu ei ole veel kellelelegi medaleid broneeritud. Sest isegi juhul, kui kaks suursoosikut ei väärata, oleks ülekohtune kullaheitlusest kõrvale jätta Torino ning 1992. aasta Lillehammeri võitjaid rootslasi või tosina aasta eest Naganos – kus mängisid esmakordselt ka kõik NHL-i profid – võidušampanjat joonud tšehhe.

Enamiku Torino kullameestega esindatud rootslastel on välja panna ründes Vancouveri hallis kodujääl uisutavad Sedini kaksikud Henrik ja Daniel, neile lisaks kogenud Henrik Zetterberg ja noor Nicklas Bäckström ning hoolimata ligi neljast turjal olevast aastakümnest väsimuse märke eirav kaitsja Nicklas Lidström. Mõningase üllatusena sai koondisekutse ka käimasoleval hooajal koduses Elitserienis mängiv vanameister Peter „Foppa” Forsberg, kellele koos Lidströmiga jääb see olümpia tõenäoliselt ka viimaseks.

Tšehhidel omakorda on välja pakkuda Foppaga ühte masti täht – KHL-is mängiv ebajumal Jaromir Jagr, kellel toeks eakaaslane Patrik Elias ning Määrimaalt tulnud noorema põlve tõusev täht David Krejci.

Unustada ei tohi ka jäähokis kui vaat et ainsas elusfääris põhjanaabritega võrreldes valdavalt väikevennaks jäävaid ameeriklasi. Ühendriikide tiimi mänedžer Brian Burke seadis juba läinud suvel suhteliselt noorele koondisele kõrgeima sihi ning on hinnanud võiduta jäämist läbikukkumisena. Sama on öelnud tähelipumaa kapten Jamie Langenbrunner: „Kuldmedal on meie ainuke siht.”

Nagu alati, tuleb hoolikalt jälgida ka eelmiste mängude hõbedamehi Soomest, kuid nende laeks paistabki jäävat 1995. aasta kuldmedal Stockholmi MM-ilt. Põhjanaabritel on rivis küll ilmselt kõik nende parimad pojad, teiste hulgas ka olümpia eel lõualuu murdnud vanameister Teemu Selänne ja põlve vigastanud Saku Koivu. Ent praeguse koosseisu korral peab soomlaste küll kamaluga õnne ja kuulsat Antero Mertaranta telekommentaaridest tuntud lõvisüdant kohe ekstrakogustes olema, et medali*mängudelegi jõuda.

Ülejäänud osalejad, sealhulgas arvestatavat fännihulka Vancouverisse ootavad lõunanaabrid lätlased ning slovakid, valgevenelased, sakslased, šveitslased ja norralased, kõigi eelduste kohaselt medalile ei pretendeeri. Kui just ei õnnestu üllatada, millele varasematel suurturniiridel on sest seltskonnast kõige lähemal olnud Slovakkia ja Valgevene.

Esmakordselt olümpiaturniiril peetakse mängud Vancouveris nn NHL-i jääl. Pika ajalooga alati dramaatilised vastasseisud, filigraanne tehnika, Põhja-Ameerika mõõtmetes väljaku ülikiire ja füüsiline mäng – seda kõike on olümpiaturniirilt oodata.

Nägemata ei jää kindlasti ka ülekeevad tunded, kähmlused ja mitmesugused õnnetused, mis seda mängu iseloomustavad. Laenates Ilja Kovaltšuki sõnu: „Hoki pole male ega tennis. Teinekord juhtub, et saad vastu vahtimist.” Seda nii otseses mõttes kui ka ülekantult – sageli purunevad vastutuskoorma all ka kõige suuremad lootused. Kuid viimast kogevad mängijate kõrval kindlasti ka fännid, sealhulgas allakirjutanu, kes kangekaelselt ikka lõvisüdamega ning puna-musta vahtralehemärgiga mängijatelt kirkamaid kohti ootab.

Kanada naistel veel raskem koorem

•• Sarnaselt meeste hokiga arvavad korraldajad, et kui kõik läheb plaanipäraselt, võidavad kanadalased kulla ka naiste hokis.

•• Varem kolmel korral olümpia-mängude kavas olnud graatsilisema soo hokiturniiril on viimased kaks kulda läinud just Kanadasse. Ning ehkki viimasest neljast MM-ist kolmel on nad finaalis tunnistanud lõunanaabrite paremust, on iga kanadalase vaade hokiturniirile kindel: meeste osas loodame võitu, kuid naiste puhul eeldame kuldset triumfi.

•• See kohustus on aga vesi vastaste veskile.

•• „Surve on asetatud kanadalannade õlgadele ning olen kindel, et nad seda ka tunnevad,” muigab ameeriklanna Angela Ruggiero, kes kuulus kuldsesse USA koondisesse juba 1998. aastal, mil naiste hoki esimest korda olümpia kavas oli. Samuti ei tasu maha kanda rootslannasid ja soomlannasid – nende nelja riigi vahel on kõikidel senistel olüm-piaturniiridel medalid jagatud.

•• Naisteturniiril on kaks ala*gruppi — ühes neist Kanada, Rootsi, Šveits ja Slovakkia ning teises USA, Soome, Venemaa ja Hiina.

http://www.epl.ee/artikkel/487398

Aats
04.02.10, 14:03
Kas eesti telekanalid ning Soome YLE-1, YLE-2 transleerivad jäähoki 2010 OM-st ?

Sen
04.02.10, 14:39
ETV ja ETV2

17. veebruar
07.00-09.35 ETV-2 Venemaa - Läti

18. veebruar
02.30-05.05 ETV-1 Rootsi - Saksamaa
07.00-09.35 ETV-2 Tšehhi - Slovakkia

19. veebruar
02.30-05.05 ETV-2 Šveits - Kanada
07.05-09.35 ETV-2 Slovakkia - Venemaa

20. veebruar
07.00-09.35 ETV-1 Soome - Saksamaa

21. veebruar
02.30-05.05 ETV-1 Läti - Slovakkia
22.00-00.35 ETV-2 Venemaa - Tšehhi

22. veebruar
02.35-05.15 ETV-2 Kanada - USA
07.00-09.35 ETV-2 Rootsi - Soome

24. veebruar
07.00-09.35 ETV-2 playoff mäng
22.00-00.30 ETV-2 veerandfinaal 1

25. veebruar
02.30-05.05 ETV-1 veerandfinaal 2
07.00-09.35 ETV-2 veerandfinaal 4

26. veebruar
22.00-00.35 ETV-2 poolfinaal 1

27. veebruar
04.30-07.05 ETV-1 poolfinaal 2

28. veebruar
05.00-07.55 ETV-1 pronksimäng
22.15-01.00 ETV-1 finaal

Kaarel
04.02.10, 14:42
Torino seitsmenda koha häbi mahanühkimise ja eelmistel kodustel olümpiamängudel (1988 Calgarys ja 1976 Montrealis) kullata jäämise heastamise ülesandega seisab ennekõike silmitsi hokilegendist tiimijuht Steve Yzerman.

1976 mängiti hokit suvemängudel?

surfaja
04.02.10, 14:47
Etv kohta ei tea ja ei vaataks ka, kui nad üle peaksid kandama...
Sommid aitavad alati hädast välja: YLE (http://yle.fi/urheilu/) Antero saab jälle hullata mikrofoni otsas.

dieter
04.02.10, 14:51
1976 mängiti hokit suvemängudel?

kanada ei saand kodumängudel kuldmedalit. olgu suvi või talv

Sen
04.02.10, 14:56
Etv kohta ei tea ja ei vaataks ka, kui nad üle peaksid kandama...
Sommid aitavad alati hädast välja: YLE (http://yle.fi/urheilu/) Antero saab jälle hullata mikrofoni otsas.

See saab kohutav olema, Kalkun kommenteerimas...

mcnamara
04.02.10, 15:01
kanada ei saand kodumängudel kuldmedalit. olgu suvi või talv

Idiootlik lauseehitus lgp ajakirjanikul nii või teisiti.

dieter
04.02.10, 15:04
Idiootlik lauseehitus lgp ajakirjanikul nii või teisiti.

well, katsub järgmine kord selgem olla

gianluca
04.02.10, 15:35
Igaks juhuks siis terve turniiri ajakava:

Tiistai 16.2.
22.00 USA - Sveitsi

Keskiviikko 17.2.
02.30 Kanada - Norja
07.00 Venäjä - Latvia
22.00 Suomi - Valko-Venäjä

Torstai 18.2.
02.30 Ruotsi - Saksa
07.00 Tshekki - Slovakia
22.00 USA - Norja

Perjantai 19.2.
02.30 Sveitsi - Kanada
07.00 Slovakia - Venäjä
22.00 Valko-Venäjä - Ruotsi

Lauantai 20.2.
02.30 Tshekki - Latvia
07.00 Suomi - Saksa
22.00 Norja - Sveitsi

Sunnuntai 21.2.
02.30 Latvia - Slovakia
07.00 Saksa - Valko-Venäjä
22.00 Venäjä - Tshekki

Maanantai 22.2.
02.40 Kanada - USA
07.00 Ruotsi - Suomi

Tiistai 23.2.
22.00 Sijoitusottelu 1

Keskiviikko 24.2.
02.30 Sijoitusottelu 2
05.00 Sijoitusottelu 3
07.00 Sijoitusottelu 4

Keskiviikko 24.2.
22.00 Puolivälierä 1

Torstai 25.2.
02.30 Puolivälierä 2
05.00 Puolivälierä 3
07.00 Puolivälierä 4

Perjantai 26.2.
22.00 Välierä 1

Lauantai 27.2.
04.30 Välierä 2

Sunnuntai 28.2.
05.00 Pronssiottelu
22.15 Loppuottelu

mcnamara
04.02.10, 17:45
Kekäläise koondisteanalüüsid (http://yle.fi/urheilu/suurtapahtumat/vancouver_2010/lajit/jaakiekko/2010/02/kekalaisen_analyysi_slovakialla_vaarallinen_ylivoi ma_1419447.html) paistavad sisukad. Seni jõudnud vaadelda tshehhe ja slovakke, kahtlemata järgnevad teisedki olulisemad tegijad.

karl54
04.02.10, 17:54
Keda siis foorumis olevad hokifännid toetavad? ise loodan salamisi, et Rootsi suudab 2. suurel selja prügiseks teha ja tiitli jälle kodumaale viia.

Freeze
04.02.10, 19:06
Otsest lemmikut ei olegi , aga tahaks näha finaali : Venemaa-Kanada .

keenjus250
04.02.10, 19:57
Ise toetan kanadat ags poleks halb kui ka tšehhi parematele kohtadele jõuaks.

fcfloraforever
04.02.10, 20:25
Läti ja Soome võiks midagi ilusat korda saata.

ROOTSI KUNN
04.02.10, 23:56
Keda siis foorumis olevad hokifännid toetavad? ise loodan salamisi, et Rootsi suudab 2. suurel selja prügiseks teha ja tiitli jälle kodumaale viia.

Kanada oli ja jääb sellest ajast kui nad veel N-Liiduga sõdisid ei mingeid põtru ega svenssoneid. Lätit natuke just viimasel ajal kuna neil on nii sümpaatselt palju lätlasi koondises.

surfaja
05.02.10, 00:12
Leijonad. Kulda ei usu, aga ehk kordavad Calgary imet.

rallikas
05.02.10, 00:16
Kanada stiil on mulle alati meeldinud.

gianluca
05.02.10, 11:08
Televiisorist turniiri jälgmisele annab palju kaasa Soome jõudmine võimalikult kaugele.

http://www.youtube.com/watch?v=1Bhk7ZtGZ3M

-Wiking-
05.02.10, 13:18
Pean pöialt Kanadale, samuti sümpatiseerib USA hokistiil.

tkkt
05.02.10, 13:34
kõige ilusamat mängu pakuvad ilmselt rootslased ja venelased, aga see ei pane mu südant põksuma nende heaks. Ikka vana hea soome. vennas rahvas ikkagi. kuidagi ei istu põhja-ameerika jõuline mängustiil. ei tea, mis seal ilusat on.
mängijana mulle küll meeldib keha anda kõvasti ja koguaeg, aga telekast vaataks pigem midagi kiiret puhast ja üllatavat. see lõpuni välja, lömasta vastane poordis ei ole väga tore ja põnev.

mcnamara
05.02.10, 14:11
kuidagi ei istu põhja-ameerika jõuline mängustiil. ei tea, mis seal ilusat on.

Siis pole seda turniiri küll mõtet vaadata. Esmakordselt olümpiamängudel NHL-i stiilis väike plats. Ei mingit ilu.
Mis minu lemmikusse puutub, siis see pole 25 aasta jooksul muutunud. Kanada.

marcello
07.02.10, 17:38
Esmakordselt olümpiamängudel NHL-i stiilis väike plats.

Kindel? Seljuhul väga hea. MM kanadas toimus siis vahetati NHL-i kaukalo euro omaks ümber minu mäletamist mööda

olll
07.02.10, 20:27
Kindel? Seljuhul väga hea. MM kanadas toimus siis vahetati NHL-i kaukalo euro omaks ümber minu mäletamist mööda

ei - 2008 MM toimus Quebecis ja Halifaxis , ning üle mitme aastakümne mängiti kitsamatel väljakutel
eelmist korda ei tea pakkuda - äkki 1962 js Colorado Springs ?

marcello
11.02.10, 18:58
Peltonen Soome lipukandja. Tüüp on müstilised 137 mängu Soome eest tiitlivõistlustel mänginud

http://www.sf.tv/piccache/webtool/data/pics/sportdiashow/eh_lug_03_w_h347_m.jpg

rallikas
14.02.10, 17:56
Kas Kanada-Usa ja Rootsi-Soome on ööl vastu Esmaspäeva või vastu pühapäeva?

Saarlane
14.02.10, 17:59
Ma kaldun arvama, et pühapäeval. Mul tuli koju mingi Elioni olümpiakava ja seal on 21.02 alla märgitud kell 02:40 ETV2 pealt Kanada-USA ja kell 07:00 Rootsi-Soome.

vincent
14.02.10, 18:23
See kava on mingitpidi vigane siis. Kohaliku aja järgi 21. õhtul, seega meie aja järgi (+10 tundi) juba 22. feebruaril ehk pühapäeva öösel vastu esmaspäeva.

edit: palun kinkige mulle kalender

Jasper
14.02.10, 18:49
See kava on mingitpidi vigane siis. Kohaliku aja järgi 21. õhtul, seega meie aja järgi (+10 tundi) juba 22. jaanuaril ehk pühapäeva öösel vastu esmaspäeva.

feebruar on.

marcello
14.02.10, 19:21
Ülevalpool toodud ajakavas on ju ka mustvalgel kuupäev kirjas

Sunnuntai 21.2. / Maanantai 22.2.

TV2 klo 19.10 - 09.45
FST5 klo 20.40 – 01.00
Radio Suomi klo 19.00 - 09.30

Jääkiekko

Miehet
22.00 Venäjä - Tshekki
02.40 Kanada - USA (22.2.)
07.00 Ruotsi - Suomi (22.2.)

kesa
16.02.10, 12:37
Homme hommikul kell 7.00 maiuspala Läti-Venemaa.
Pöidlad pihku ja lätlastele kaasa elama!

Kusjuures imesta silmad peast, Läti koondises üle 90% lätlased.

-Wiking-
16.02.10, 19:29
Täna kell 22:00 on nö soojendusmäng USA - Šveits, kus saab amide mängule kerge pildi. Loodetavasti põhjanaabrid kannavad seda ka üle?

vincent
16.02.10, 20:01
Täna kell 22:00 on nö soojendusmäng USA - Šveits, kus saab amide mängule kerge pildi. Loodetavasti põhjanaabrid kannavad seda ka üle?
CL ju sel ajal, aga pmtslt kavas on neil kirjas küll, ju siis mingi kokkuvõtte ikka teevad.

metssiga
17.02.10, 01:14
keegi jälgis esimest mängu ka? mis mulje jänkid jätsid?

olll
17.02.10, 04:45
enim kõneldud olümpiate hokiturniir on kindlasti 1980 ja Lake Placid
Miracle On Ice - USA tudengitest millalgi 1979 suve lõpus kokku pandud koondis mängis kokkumängu harjutamiseks nii umbes 60 treeningmängu
ning OM finaalneliku turniiril võitis too sats NLiidu võitmatuks peetud punast hokimasinat 4:3 !
juutuubi link ka - puudu on siin venelaste 2 avakolmandikul visatud väravat
http://www.youtube.com/watch?v=fztlLwgSFCg&feature=related

Kesa mäletab et pärast öise ülekande lõppu olla Tallinnas lastud saluuti !

võit vantide üle ei kindlustanud jänkidele veel kulda - selleks tuli ka viimases mängus võita Soomet , veel viimase perioodi algul oli USA 1:2 taga , aga võitis ikkagi 4:2 - ning ime oli sündinud !
http://www.youtube.com/watch?v=MCWAgNfcFtg&feature=related

Aats
17.02.10, 08:21
Vaatan hoki Eurosport vaid mitte ETV kanalis sest Eurosport annab telepildi fullscreen formadis.

CM
17.02.10, 10:17
2:8

Hea töö Läti !!!

mcnamara
17.02.10, 12:51
Crosby-Nash-Iginla. Mmm musi. :)

surfaja
18.02.10, 01:56
Selänne tõusis jagama esikohta OM saldoga (20+16=36).

marcello
18.02.10, 15:23
keegi jälgis esimest mängu ka? mis mulje jänkid jätsid?

Oleks Gerber samasugust vormi näidanud nagu Torinos kanada vastu siis oleks USA-l vesi ahjus olnud.
Tšehhide-slovakkide mängu ei näinud aga siiani on kõik väga rabedat mängu näidanud (vähe on koos ka oldud, põdrad näiteks koos mängupäevaga kolm päeva ainult) , kohati nagu tuleb aga siis tuleb mõõn sisse. Kanadakad vaevlesid terve esimese kolmandiku ja poleks Grotnesil küll saanud, poleks sealt kaheksat kolli ka lõpuks tulnud. Viimased neli läksid mestikses leiba teenivale teisele numbrile ikka liiga kergelt sisse.
Seekordne turniirisüsteem on ka veider-võidad alagrupi aga ei pruugigi otse nelja parema hulka ehk veerandfinaali pääseda
http://www.yle.fi/urheilu/suurtapahtumat/vancouver_2010/vancouver_lajiesittelyt/2010/02/jaakiekko_1425777.html

surfaja
19.02.10, 09:27
Tubli Shveitsi! Ehk järgmine kord õnnestub paremini.

kesa
19.02.10, 10:47
Yess, venäja on lyöty, punakone on lyötyyyy...!!!
Dotoho tšehhid ja ryssät alagrupis kolmas.

Mertaranta....

http://www.skoolpool.com/watch?v=GdlnUmVhkvc
http://www.skoolpool.com/watch?v=49wB6vU2VMk
http://www.skoolpool.com/watch?v=6-_uLPn9Qlc
http://www.skoolpool.com/watch?v=6EwFlUtH63k

Sen
19.02.10, 11:36
Yess, venäja on lyöty, punakone on lyötyyyy...!!!
Dotoho tšehhid ja ryssät alagrupis kolmas.

Mertaranta....

http://www.skoolpool.com/watch?v=GdlnUmVhkvc
http://www.skoolpool.com/watch?v=49wB6vU2VMk
http://www.skoolpool.com/watch?v=6-_uLPn9Qlc
http://www.skoolpool.com/watch?v=6EwFlUtH63k

Lihtsalt super! Loodetavasti ryssät alagrupist edasi ei saa. Pühapäeval peale kaotust Tsehhile kompsud kokku ja koju.

jaamu
19.02.10, 11:44
Lihtsalt super! Loodetavasti ryssät alagrupist edasi ei saa. Pühapäeval peale kaotust Tsehhile kompsud kokku ja koju.

Alagrupiturniiri järel ei paki mitte keegi kompse kokku.

http://www.iihf.com/en/channels10/olympics-2010/home/men/format.html

surfaja
19.02.10, 13:07
Slovakkial sisu vähemalt leidub. Kui teine veerand välja jätta, siis ok esitus nende poolt ja Demitrale aplaus.

-Wiking-
19.02.10, 15:17
Jah, esimene üllatus on juhtunud. Seda poleks keegi arvanud, et nii juhtub. Samas, see ongi hoki, kus võidab team, kus on rohkem ühtsuse vaimu. Kanada pääses ise kerge ehmatusega. Head on meeskonnad, kes õpivad juhtunust.

marcello
19.02.10, 15:29

Ma veits ülevalpool kirjutasin juba sellest veidrast turniirisüsteemist. Just hea, et neil juba neli punkti on ja kui nelja hulka ei pääse siis jäävad vähemalt play off mänguks tabeli ülemisse poolde ja ei juhtu seda õnnetust, et mänguks veerandfinaali pääsemise eest ei lähe Soome ega Rootsi nendega kokku. Batja poisid oleks suurepärane vastane neile;)

Milleks Šveitslastele Gerber kui neil on ka Hiller;) Peale võidu toonud bulliti ei paistnud superstaar Crosby millegi positiivsega silma. 2-1 seisul mindi kolmekesi ühe vastu aga söötmise asemel hakkas Crosby ise punnitama. Esimene bullit tema poolt oli ka selline pussy.
Kuskilt käis läbi juba täna, et Sotši ajaks NHL pausi ei tee, loodetavasti on KHL selleks ajaks veel rohkem kosunud.

Leidsin, õnneks on siiski veel kõik lahtine
http://www.yle.fi/tekstitv/html/P636_01.html

metssiga
19.02.10, 16:03
sellega seoses lugesin, vene meestel on kama, kas lubatakse või ei, nemad lähevad olümpiale ikka. mis on igati mõistetav. selge, et uus külm sõda, mis mujal käib uue hooga ammu, seab sammud ka sporti, selles plaanis poleks mõeldavgi kodusel turniiril kuskilt tagasi anda. samas annab see signaali vast ka teistele, ette kaotama ei tahaks nemadki minna.

surfaja
20.02.10, 02:42
Rootsi tegemised veel suht uimased. Natuke õnne ja Valgevene oleks taas neid ehmatanud.

meesmuiste
20.02.10, 02:55
Rootsi tegemised veel suht uimased. Natuke õnne ja Valgevene oleks taas neid ehmatanud.

see oli jah hea et 40 seki enne lõpusireeni oleks Valgevene peaaegu viigi jalule saanud heast võimalusest, kuid 10 seki enne lõppu lõi hoopis Rootsi ära. igatahes napilt läks lõpus...

surfaja
20.02.10, 10:27
Homma hoidettu, Leijonat!
Kui midagi positiivset otsida, siis selleks oleks PP realiseerimis protsent.Täna .6/4.

marcello
20.02.10, 12:12
Homma hoidettu, Leijonat!
Kui midagi positiivset otsida, siis selleks oleks PP realiseerimis protsent.Täna .6/4.

Võrreldes kahe hea sõbra mängu siis ei tohiks nagu probleeme tulla. Samas teades millised nende vahelised mängud on siis...

Kindel on see, et pühapäev vastu esmaspäeva jääb magamata;)

kesa
21.02.10, 10:28
Esimene play-off paar selge: Šveits-Valgevene

Tänavune alagrupi ja play-off süsteem on väga hea. Tugevatel motivatsioon nõrgemaid suurelt peksta ja nõrgematel omavahel täiega madistada, rääkimata alagrupivõidu tähtsusest.
Nii kohtumised Šveits-Norra kui Saksamaa-Valgevene, milles mängiti ainukestele play-off kohtadele, kus vastaseks ei tule kedagi suurtest, olid ikka täiega andmised.
Vinge!
Täna öösel kolm kreisit kohtumist, unetu öö.

marcello
21.02.10, 10:46
Alumine nelik, alustades madalamast kohast, peaks siis olema Läti, Saksa, Norra ja Šveits. Ja SUI-BLR paari võitja läheb veerandfinaalis kokku 1 koha saanuga. Nii et on mille nimel mängida, venelastele on see rong juba muidugi läinud ja kanada puhta võidu korral jääb ta ootama mis tulemus tuleb FIN-SWE mängust. Ja kuidas muidugi lõppes RUS-TCH mäng

karl54
21.02.10, 15:34
Pakun ja loodan, et täna võidavad Tsehhi, Usa ja Rootsi. Kokkuvõttes on Slovakkia väga hea mulje jätnud, kuid eks ole nad ka varem alagruppis väga kenasti mänginud aga siis play offis ära langenud.

kesa
21.02.10, 21:43
http://www.youtube.com/watch?v=m8q5s0jjNLI&feature=related

Hullumaja, mis toimus Tšehhis, fantastiline.

http://www.youtube.com/watch?v=PnsBQnVB0Ns&feature=related

1998 Nagano
Finaal Tšehhi-Russia 1-0

Korrata, tšehhid, dotohoo ...!!

meesmuiste
22.02.10, 01:19
fuck fuck fuck

muud polegi nagu öelda...

marcello
22.02.10, 01:22
Õnneks ei saa venkud enivei kõrgemat asetust turniiril. Slava Bõkov mängis oma kolleegi tšehhi aedikust ikka rämedalt üle, Malkini vastu jäänud kaitsjad olid nagu harrastajate liigast

marcello
22.02.10, 05:26
Kui kanada kaotab normaalajaga siis hoolimata Soome-Rootsi mängust on üks veerandfinaal RUS-CAN, kui kanadakad just suurest masendusest sakslastele ei kaota.

edit: Yes! Milline mäng. Rafalski ja Miller on kunnid. Soovitan kõigil, kel võimalik, hommikul vaadata. 9:30 ETV2 peaks näitama

eika
22.02.10, 10:56
Nurminen võttis Soome mängu hästi kokku: mehed olid platsil nagu kari lambaid. Sellise mänguga Soome kaugele ei jõua ja Rootsit võiks julgelt finalistiks pakkuda. Rootsi seisu muudab raskeks see, et juba poolfinaalis tuleb kohtuda Venemaa või Kanadaga. Kui just Rootsi veerandfinaalis ei suuda Slovakkia otsa koperdada.

Selles plaanis on teises tabelipooles turniiri eel mitte-soosikuks-loetud meeskonnad. USAkad on tavaliselt olnud turniiridel metsikult ebastabiilsed ja nende komistamine ükskõik kelle vastu poleks üllatus.

Edasi mängitakse nii:

Venemaa
Kanada-Saksamaa võitja

Rootsi
Slovakkia-Norra võitja

USA
Šveits-Valgevene võitja

Soome
Tšehhi-Läti võitja

budu
22.02.10, 11:24
USA võiks finaalis ikka Kanadaga kokku saada.Kaks parimat finaalis oleks super ja kui sellest väljuks võitjana USA siis oleks ok

eika
22.02.10, 11:33
USA võiks finaalis ikka Kanadaga kokku saada.Kaks parimat finaalis oleks super.
Mis imeliku budukoefitsendi alusel need kaks koondist parimad on?

jazzjansa
22.02.10, 11:47

Ühed on lihtsalt budud ehk siis udud, ja teised on lojused ehk siis üldkokkuvõtlilikult budolojused. Damn, ma ütlen . Kanada. Heia hei. Hea et magama jäin!

budu
22.02.10, 12:09

Lihtsalt ma ei ole kunagi hokis venelaste poolt olnud ja seda aega vist ka ei tule.Saan aru,et enamus siin venelaste poolt aga pole nagu sel turniiril midagi imelist nad teinud

dreyd
22.02.10, 12:27
natukene mänguvälist, kas Kalkun on varem ka hokit sedapsi komminud? Paneb ju täitsa lahedalt, täitsa lust kohe kuulda...mingi jama on veel pildi ja häälega, Kalkuni jutt jookseb mingi hetk ees ning pilt järel.

Daz Booob
22.02.10, 13:01
natukene mänguvälist, kas Kalkun on varem ka hokit sedapsi komminud? Paneb ju täitsa lahedalt, täitsa lust kohe kuulda...mingi jama on veel pildi ja häälega, Kalkuni jutt jookseb mingi hetk ees ning pilt järel.

kuna ma soome keeles ei jaga muud kui maalivahti ja rakasta, siis vaatasin netist nbc ülekannet, sest Kalkuni vaoshoitud kommentaari puhul oleks magama jäänud.
Aga Kalkunit võib kiita küll, sest ei tegele ta lauslolluse levitamisega.

Kaarel
22.02.10, 13:55

Nõustun, täitsa okeilt paneb. Mängust tundub ka aru saavat, lisaks teab mängijaid. Pole paha, meie oludes.

Võimalusel eelistan muidugi Mertaranta kommentaare.

jazzjansa
22.02.10, 14:19
Nõustun, täitsa okeilt paneb. Mängust tundub ka aru saavat, lisaks teab mängijaid. Pole paha, meie oludes.

Võimalusel eelistan muidugi Mertaranta kommentaare.

Aa tegelt mind huvitaks küll , palju vennad Sedinid kahe peale tänavu NHL-is mänge on kirja saanud. Tooge palun Osila pulti. Tänan tähelepanu eest!

etv..klõps..kanal 2..klõps.. tv3..klõps.. etv2..klõps..mtv..klõps.. tv6..klõps..klõps..klõps..yle1..klõps.. yle2..

Täna muidugi OIJOIJOIJOIJOIJOII ei tulnd, aga vast saame veel turniiri hilisemas faasis sedagi kuulda.

Turniirist endast rääkides, siis turniiri formaat sakib täiega ja rohkem mul pole ausalt öeldes käesolevast turniirist midagi öelda. Ennem kui Kanada ei võida, ei ütle ma siin teemas rohkem ühtegi sõna.

Hellik
22.02.10, 14:39
Pigem tuleb Kanadale üks lisamäng kasuks, kui seda muidugi pähe ei saada :D

play-offide järjekord pole vist veel teada?

Iceman
22.02.10, 15:00
turniiri süsteem on jah jama.

Oleks ikka võinud nii, et alagrupist saab 2 edasi

marcello
22.02.10, 15:09
turniiri süsteem on jah jama.

Oleks ikka võinud nii, et alagrupist saab 2 edasi

Ja mismoodi sa kujutad ette kui kokku kuus meeskonda edasi oleks saanud? Kaks lähevad kulli ja kirjaga otse poolfinaali ja ülejäänud neli loositakse veerandfinaal paari kivi, käärid, paber meetodil?

Pigem oleks pidanud olema kaks kuuest alagruppi ja neli edasi, ühe alagrupi neljas mängib teise alagrupi esimesega jne. Ja mingid perverssed olümpia eelturniirid nagu oli Salt lake citys, ei tohi ka enam kunagi korraldada.

karl54
22.02.10, 15:09
Võimas! võimas! võit Rootsi palun, ei tegelt usa ja Rootsi tegid viimases alagruppi mängus ikka väga kena mängu - panustaks Venamaale võitu kanada üle.

-Wiking-
22.02.10, 15:37

Kusjuures sama teema, pilt tundus olema jutust maas, mis mingi hetk kohe väga häiris.

Mis puudutab meeskondi, siis oli juba turniiri alul juttu, et lollid on need, kes kedagi maha kannavad. USA suureks plussiks on noor ja emotsionaalne meeskond, seda erinevatest varematest aastatest kus oli pandud kogenud tähed.

Kanada peaks olema endiselt favoriidi rollis, see on raske koorem, aga loodan, et saavad hakkama. Ja see üks lisamäng aitab ehk mootori tööle saada.

Finaalis oleks kena Kanada - USA.

vincent
22.02.10, 15:41
play-offide järjekord pole vist veel teada?
vähemasti wikis on välja käidud selline mängude järjekord:

12:00 Tšehhi - Läti
16:30 Kanada - Saksa
19:00 Šveits - Valgevene
21:00 Slovakkia - Norra

aga nagu Kalkun Soome-Rootsi ülekande lõpus märkis, võivad kanadalased muidugi oma poiste mängu mingile enda jaoks magusamale kellaajale tõsta.

Wingback
22.02.10, 16:00
Pildi ülekanne on viitega erinevalt helist. Seepärast ongi see erinevus kallid sõbrad.

kesa
22.02.10, 16:03
vähemasti wikis on välja käidud selline mängude järjekord:

12:00 Tšehhi - Läti
16:30 Kanada - Saksa
19:00 Šveits - Valgevene

aga nagu Kalkun Soome-Rootsi ülekande lõpus märkis, võivad kanadalased muidugi oma poiste mängu mingile enda jaoks magusamale kellaajale tõsta.

iihf.com ja nhl.com vahetab kahe mängu ajad.

12:00 Šveits-Valgevene
16:30 Kanada-Saksamaa
19:00 Tšehhi-Läti

Tembu
22.02.10, 16:03
Mul on karvane tunne, et poolfinaalideks-finaaliks kupatatakse Kalkun stuudiost minema (või vähemalt pole ta enam esimese tenori rollis) ja herr Kaljuveer astub ise pukki. Siis alles saate teada mitut hokimängu on Sedinide onu telekast näinud ja mitu korda ta oma unes on skoorinud.

Austusega teie,

Marko "Lööb...Ja lööb värava!" Kaljuveer

rallikas
22.02.10, 17:00
Tänast USA-Kanada mängu oli ikka lust vaadata. Litter käis ühe värava alt teise alla vaid mõnede sekunditega. USA väravavaht tegi ka muidugi suurepärase mängu, olles kanadalaste turmtule all. Ei olnud Kanadal lihsalt õnne, USA löögid läksid ka väga kindlalt raamidesse ning muidugi ka Brodeuri seiklused.. njah..

Kui USA ja Kanada veel sel turniiril kohtuvad, saab USA pähe :)

CM
22.02.10, 20:51
Tänast USA-Kanada mängu oli ikka lust vaadata. Litter käis ühe värava alt teise alla vaid mõnede sekunditega. USA väravavaht tegi ka muidugi suurepärase mängu, olles kanadalaste turmtule all. Ei olnud Kanadal lihsalt õnne, USA löögid läksid ka väga kindlalt raamidesse ning muidugi ka Brodeuri seiklused.. njah..

Kui USA ja Kanada veel sel turniiril kohtuvad, saab USA pähe :)

ei kohtu...

-Wiking-
22.02.10, 21:05
iihf.com ja nhl.com vahetab kahe mängu ajad.

12:00 Šveits-Valgevene
16:30 Kanada-Saksamaa
19:00 Tšehhi-Läti

Mis päeval need on?

olll
22.02.10, 21:20
kuna ma soome keeles ei jaga muud kui maalivahti ja rakasta, siis vaatasin netist nbc ülekannet, sest Kalkuni vaoshoitud kommentaari puhul oleks magama jäänud.
Aga Kalkunit võib kiita küll, sest ei tegele ta lauslolluse levitamisega.

olen isegi vaadanud mitut NBC ja MSNBC ülekannet striimidena - ja kiidan täiega
enne ja pärast mängu ning vaheaegadel on mitmed asjatundjad kohapeal arutamas ( reeglina Roenick , Milbury , Olczyk ja veel kedagi ) , Kanada-USA mängu järel andis intervjuu Bettman , pärast kanadakate kaotust oli mingi sell mikrofoniga tänaval hokiareeni ümbruses inimeste meeleolusid uurimas jne.
ühesõnaga - pikk ülekanne nagu kunstiteos

kesa
22.02.10, 22:21
Mis päeval need on?

Homme, 23.02 ja veerandfinaalid algavad Vabariigi Aastapäeval.

Seoses Eesti Vabariigi sünnipäevaga tuletaks meelde Eesti jäähoki koondise maavõistlused enne meie "vennalike rahvaste" perre sundkaasamist, millele kõrvalproduktina kaasnes, "armastatud" idanaabrite isalikult hoolival kaasabil, Eesti rahvusliku hoki (vutist rääkimata) väljasuretamine.

1. 20.02. 1937 Helsingi Eesti – Soome 1:2
2. 17.02. 1938 Tallinn Eesti – Soome 2:1
3. 20.01. 1939 Helsinki Eesti – Soome 1:9
4. 27.01. 1940 Tallinn Eesti – Läti 0:4
5. 10.02. 1940 Kaunas Eesti – Leedu 2:1
6. 05.03. 1940 Tallinn Eesti – Leedu 2:0
7. 10.03. 1940 Riia Eesti – Läti 1:2

Mis oleks toredam kingitus meile, eestlastele, kui Kanada võidaks Eesti Vabariigi sünnipäeval riiki, mis nullis meie võimalused üle pooleks sajandiks osaleda iseseisva riigina Maailmameistrivõistlustel ja Olümpiamängudel.

kesa
23.02.10, 00:38
Väike näide kolmikukaaslastest ründeduo Crosby & Nashi kokkumängust.

http://www.youtube.com/watch?v=E4r_HWWQyCs&feature=related

olll
23.02.10, 03:55
just , endalegi imestuseks kummitab peale Crosby-Nash pidevat kuulamist - aga Stills , Young ...
CSNY

Hellik
23.02.10, 10:37
QF2 - if qualified, CAN to play in the 16.30 game

Ehk siis kui Kanada võidab Saksat, siis veerandfinaal on meie järgi kell 2:30 ööl vastu neljapäeva. See on tegelt hommikul tööle minevale inimesele kõige lollim aeg aga peab järjekordselt hakkama saama ;)

ROOTSI KUNN
23.02.10, 19:03
Homme, 23.02 ja veerandfinaalid algavad Vabariigi Aastapäeval.

Seoses Eesti Vabariigi sünnipäevaga tuletaks meelde Eesti jäähoki koondise maavõistlused enne meie "vennalike rahvaste" perre sundkaasamist, millele kõrvalproduktina kaasnes, "armastatud" idanaabrite isalikult hoolival kaasabil, Eesti rahvusliku hoki (vutist rääkimata) väljasuretamine.

1. 20.02. 1937 Helsingi Eesti – Soome 1:2
2. 17.02. 1938 Tallinn Eesti – Soome 2:1
3. 20.01. 1939 Helsinki Eesti – Soome 1:9
4. 27.01. 1940 Tallinn Eesti – Läti 0:4
5. 10.02. 1940 Kaunas Eesti – Leedu 2:1
6. 05.03. 1940 Tallinn Eesti – Leedu 2:0
7. 10.03. 1940 Riia Eesti – Läti 1:2

Mis oleks toredam kingitus meile, eestlastele, kui Kanada võidaks Eesti Vabariigi sünnipäeval riiki, mis nullis meie võimalused üle pooleks sajandiks osaleda iseseisva riigina Maailmameistrivõistlustel ja Olümpiamängudel.

Mul tuli seoses sinu postitusega meelde ,kuidas me vene kroonus olles vaatasime Kanada ja NLiidu vahelist mängu ja mina koos kahe ukraina, ühe läti ja ühe Moskva venelasega olime kõik Kanada poolt ja peale mängu läks meil jubedaks kismaks mingite vene maakate-dalbajoobidega.

Freeze
23.02.10, 23:59
Miks siis ETV ning Eurosport täna esimest kaht mängu ei näita ?

lenc
24.02.10, 01:13
Miks siis ETV ning Eurosport täna esimest kaht mängu ei näita ?

Sest laskesuusatamises, kahevõistluses ja mäesuusatamises selgitatakse medaleid. Suvalistest hoki play-off mängudest on need kindlasti tähtsamad.

kesa
24.02.10, 07:04
Sest laskesuusatamises, kahevõistluses ja mäesuusatamises selgitatakse medaleid. Suvalistest hoki play-off mängudest on need kindlasti tähtsamad.

Õnneks on soomlastel prioriteedid paigas ja eelistavad näidata suvalistest medalialadest tähtsamaid hoki play-off mänge.

"Täytyy hattua nostaa Latvijan maajoukkuelle"
Kahju lätlastest, Vancouveri superüllatus jäi sündimata.

keenjus250
24.02.10, 09:58
Norra paneb imet.

marcello
24.02.10, 12:06
22.00 Puolivälierä 1: USA - Sveitsi
02.30 Puolivälierä 2: Venäjä - Kanada (25.2.)
05.00 Puolivälierä 3: Suomi - Tshekki (25.2.)
07.00 Puolivälierä 4: Ruotsi - Slovakia (25.2.)

Magamata öö tuleb jälle. Kas Jagr mängib, kas Leijonat lasid tegelt ka jala sirgu mängus tre kronoriga? Koivu vastus ajakirjanikele oli päris vaimukas ja kui võrdluseks toodi just Rootslaste mäng Torinos siis nii ehk oligi. Slovakkidel pisut vähem kui 24 tundi see jube teine kolmandik trollide vastu ära unustada. Šveits võib üllatada USA-t, sest usakad on ennegi üleolevalt mängudele tulnud ja siis kõrvetada saanud. Venemaa-Kanada-loodetavasti ei otsusta mängu saatuse bullitid.

taku*
24.02.10, 17:35
nu.. põhjalõvid tegid õigesti et svenssonitelt kubemesse said.

OM'i ei võideta nii, et võidad kõik mängud, seega on seis hea:)

jazzjansa
24.02.10, 22:52
nu.. põhjalõvid tegid õigesti et svenssonitelt kubemesse said.

OM'i ei võideta nii, et võidad kõik mängud, seega on seis hea:)

Selles suhtes on Sule tuline õigus, et seda turniiri ei võideta sääraselt, et võidad kõik mängud ja saad kulla. Paari tunni/loe- mingisugune kell pool kuus hommikul nt.) pärast irvitame üheskoos nende irvhammaste üle, kes pärast Kanada kaotust Usa-le , esimesi juba materdama hirmsat moodi hakkasid.

EgoTrip
25.02.10, 00:25
hullumaja kuidas joppas Shveitslastel

budu
25.02.10, 00:26
Kes see debiil kalkuniga koos kommenteerib?ebameeldiv ülekannet vaadata kui kommentaatorid ei ole erapooletud.
aga USA ikka nii sitt kui olla saab,ma ikka lootsin et sveitsile antakse korralik peks

marcello
25.02.10, 02:14
Kes see debiil kalkuniga koos kommenteerib?ebameeldiv ülekannet vaadata kui kommentaatorid ei ole erapooletud.
aga USA ikka nii sitt kui olla saab,ma ikka lootsin et sveitsile antakse korralik peks

look who s talking

Olle Sildre

-Wiking-
25.02.10, 03:11

Ma ei hakkaks küll selliseid seisukohti loopima. See, et pikka aega ei õnnestunud neil Šveitsi väravavahti, kes tegi väga hea partii, üle mängida ai anna alust siin kedagi maha kanda. Ma arvan, et see oli hea šokk noorele amide team'ile. Eks me näe järgmistest heitlustest.

http://l.yimg.com/a/p/sp/tools/med/2010/02/ipt/1267052298.jpg

Maiuspala on kohe varsti algamas, loodan, et kanadalased näitavad, mis side on neil hokiga;)