PDA

View Full Version : Balti liiga

Leheküljed : 1 [2]

urmar
23.05.07, 22:17
Mul on Sulle ette näidata Flora toetajakaart, ehk hooajapilet juba kolme aasta tagusest ajast ja muud fännistaffi. Tõsi, viimastel aastatel ei ole ma seda uuendanud. Ma olen viimaste aastate jooksul vaadanud umbes pooltsadat Flora mängu.
Ma ei jaga klubi (loe: Tema) poliitikat ja olen Talle seda ka öelnud. :) Kiidan ja imetlen seni tehtu eest, aga ei arva, et praegune suund õige on.
Tunnen paari Flora süsteemis mängivat/mänginut noort, olen süsteemiga hästi kursis.
Klubi juhtkond on minu meelest valinud ummiktee poliitika. Täna on neil võimalik veel toetuda nn noortemängijate suure koguse kaardile. Pakun, et paari-nelja aasta pärast on praeguse kursi jätkudes kadunud ka see.
Ma olen kõigest sellest siin kirjutanud piisavalt. Otsi, mu noor sõber.

Ja muide, ehk on tulnud uudiseid Flora juhtkonna tagasi astumisest?

Mis kuradi pärast sa veel ennast Flora toetajaks üldse pead ja oma närve rikud sellega? Vali ometi mõni õigem klubi!
Jälle tüüpiline jutt, et kiidan senitehtu eest, aga nüüdne tee on tupik. Seda nad kõik jah tunnistavad, nii maksimov, raidla ja küllap veel mõnigi. Olen aastaid jälginud Eesti ajakirjandust, aga pole veel tähele pannud seda, millal eelpoolnimetatud oleksid florat kiitnud. Aga nüüd räägivad, et tunnustan varasemat tööd, aga praegune on ummiktee. Olevikust pole keegi neist kunagi Florat kiitnud. Neile lisaks veel ühe kirjutaja, kuid see suri hiljuti ära.

zaz
23.05.07, 22:18
Ole ikka normaalne, kes siin Florat ülistama hakkab? Seda ma aimasin, et ega see ikka "erilistele" ei meeldi, kui ma Flora mängudest tõepärast infot andma hakkan. Kas sai Eesti klubidest Flora ainsana võidu Balti Liigas? Küllap ikka sai! Isegi uuv tunnistab ilmselt seda? Kas punkte koguti Eesti klubidest kõige rohkem? Koguti! Rääkida, et oli tähtsusetu mäng? See pole ka päris täpne, sest miks kõik fännid unistavad koondise väravatest ja võitudest valiksarjas, kui meil 0 punkti ja väravat on! Kas meil on tõesti veel lootust kuhugi edasi pääseda?

Ma ei saa aru, miks ei või head meelt tunda, kui Flora võidab Leedus leedu klubit?

Aga mis teiega ikka teha, maha teid ju lasta ei saa, kuigi huvitav oleks :D

Absoluuutselt mõttetu mäng oli! Ma ei saa aru miks mindi sellisele mängule täies koosseisus? Et seekord on laupäeval vastane nõrgem ja siis saab põhimehi väntsutada? T*ra kohe Riias oleks pidanud panema põhimehed platsile! Vahet ju pole, eesmärk oli saada rohkem tasemel mänge, mitte et siis kui midagi määrab, siis paneme ludrid sisse ja kui tähtsusetu palli toksimine on, siis lähme meie täiega andma.
Ilmselt ainus põhjus miks täiega mindi Vilniusesse oli sitt seis üldiselt. Meistriliigas saame põhikonkurentidel tappa ja Balti liigas oleme täielikud hädavaresed. Nii siis oli vaja ilma motivatsioonita satsi vastu võtta võit ja näidata, et vohhh pole midagi sossesepad, võidame ikka (ja näedsa ainsama satsina Eestist koguni!). Kenjaale plaan, jeeei!

urmar
23.05.07, 22:23
Absoluuutselt mõttetu mäng oli! Ma ei saa aru miks mindi sellisele mängule täies koosseisus? Et seekord on laupäeval vastane nõrgem ja siis saab põhimehi väntsutada? T*ra kohe Riias oleks pidanud panema põhimehed platsile! Vahet ju pole, eesmärk oli saada rohkem tasemel mänge, mitte et siis kui midagi määrab, siis paneme ludrid sisse ja kui tähtsusetu palli toksimine on, siis lähme meie täiega andma.
Ilmselt ainus põhjus miks täiega mindi Vilniusesse oli sitt seis üldiselt. Meistriliigas saame põhikonkurentidel tappa ja Balti liigas oleme täielikud hädavaresed. Nii siis oli vaja ilma motivatsioonita satsi vastu võtta võit ja näidata, et vohhh pole midagi sossesepad, võidame ikka (ja näedsa ainsama satsina Eestist koguni!). Kenjaale plaan, jeeei!

Vana lugu, kui Flora kaotab on sitt, kui võidab, sama lugu, ehk mõttetu võit, kui saadab põhimehed, on rumalus, kui ei saada, sama lugu.

Mind rahuldab täielikult et saadi võit ja polegi mõtet rohkerm rääkida.

zaz
23.05.07, 22:40
Mnjah. Mul pole võidu vastu midagi, kuid ma oleks oluliselt õnnelikum olnud kui võidetud oleks näiteks TVMK-d ja Narvat. Kui juba võtsite plaaniks, et Balti liigat ei võta tõsiselt, siis minge lõpuni nii. Nii kesiselt nagu läheb meil nüüd kokkuvõttes, on ju nõmedus ja klubile kaugeltki mitte vääriline!
Ajab kurjaks lihtsalt, et selle võidu taustal üritatakse maha vaikida olukorda, kuhu on jõutud.
Kurat makske normaalset palka väärt mängijatele ja võtke mängijaid sportliku printsiibi alusel ikkagi meeskonda! Kuradi fännide räige mõnitamine toimub!

urmar
23.05.07, 22:44
Sina ka siis ikka flora fänn ;).

ALEKOK
23.05.07, 23:01
Rääkida, et oli tähtsusetu mäng? See pole ka päris täpne, sest miks kõik fännid unistavad koondise väravatest ja võitudest valiksarjas, kui meil 0 punkti ja väravat on! Kas meil on tõesti veel lootust kuhugi edasi pääseda?
Aga koondis ei läinud Makedoonia ja Iisraeli vastu vahetusmeestega mängima, vaid kasutas kõik võimalikud ressursid ära.

uvv
23.05.07, 23:30
Ole ikka normaalne, kes siin Florat ülistama hakkab? Seda ma aimasin, et ega see ikka "erilistele" ei meeldi, kui ma Flora mängudest tõepärast infot andma hakkan. Kas sai Eesti klubidest Flora ainsana võidu Balti Liigas? Küllap ikka sai! Isegi uuv tunnistab ilmselt seda? Kas punkte koguti Eesti klubidest kõige rohkem? Koguti! Rääkida, et oli tähtsusetu mäng? See pole ka päris täpne, sest miks kõik fännid unistavad koondise väravatest ja võitudest valiksarjas, kui meil 0 punkti ja väravat on! Kas meil on tõesti veel lootust kuhugi edasi pääseda?

Ma ei saa aru, miks ei või head meelt tunda, kui Flora võidab Leedus leedu klubit?

Aga mis teiega ikka teha, maha teid ju lasta ei saa, kuigi huvitav oleks :D

ühesõnaga vana tõde, selleks, et lambaga rääkida pead sa ka ise määgima.

ja ma saan aru, et töötades struktuurides omandab kiiresti stiili, kus kellegi mahalaskmine tundub huvitav ja selliste fraaside pillamine naljakas.

urmar
23.05.07, 23:56
ühesõnaga vana tõde, selleks, et lambaga rääkida pead sa ka ise määgima.

ja ma saan aru, et töötades struktuurides omandab kiiresti stiili, kus kellegi mahalaskmine tundub huvitav ja selliste fraaside pillamine naljakas.

Pole mõtet siin mõistujutule vastata.

Hogweed
24.05.07, 10:30
vaatame,kuidas narva trans saab veerandfinaalis hakkama

Kebab
24.05.07, 12:10
Urmar. Sa räägid pidevalt, et kõik - ajakirjanikud, fännid jne on flora vastu negtaiivselt meelestatud. Aga sa mõtle, miks see nii on? Äkki olete ikka ise ka midagi valesti teinud?

urmar
24.05.07, 12:30
Urmar. Sa räägid pidevalt, et kõik - ajakirjanikud, fännid jne on flora vastu negtaiivselt meelestatud. Aga sa mõtle, miks see nii on? Äkki olete ikka ise ka midagi valesti teinud?

Ei, ma ei räägi sellest pidevalt ja pole ka öelnud, et kõik ajakirjanikud sellised on. Lihtsalt ma ei saa aru, miks mõne hea tulemuse korral sellest kiitvalt rääkida ei tohi. Kõik olete ju nõus, et Flora koosseis ei ole hetkel Eesti tugevaim. Ja peale selle segab paremini mängimast vigastuste rohke hooaja algus. Ega see pole teiste klubide süü, aga kui midagi hästi välja tuleb, siis võiks sellest ka kirjutada. Ja ei peaks pelgama, et teised klubi fännid seda kuidagi ei salli.

Kebab
24.05.07, 14:44
Asi selles, et Flora näitas küll, et ta suudab balti liigas mängida. Aga mida teeb Flora? Esimestes mängudes minnakse varumängijatega ja suhtumisega, et meid balti liiga ei huvitagi. Milleks te sinna balti liigasse läksite, kui see teid ei huvita? Selle taustal ei saagi keegi viimase mängu võidu puhul õnnest alkke hüpata.

Hogweed
24.05.07, 23:58

MAHA SAVISAAR täis mõtetu lehekülg ,teda ei võeta ikka ju mingi internetiportaali pärast ametist maha!ta sai valimistel 20 000 häält rohkem ka veel

PraS
25.05.07, 00:02
MAHA SAVISAAR täis mõtetu lehekülg ,teda ei võeta ikka ju mingi internetiportaali pärast ametist maha!ta sai valimistel 20 000 häält rohkem ka veel

tubli istu. ehk arened FCK foorumis natukene ja siis naased taas juba targemana.

martkyeah
27.05.07, 14:40
13. Juunil motlesin Riias viibides Skonto - Ekranas mängu käia vaatamas. Minu jaoks siis esimene Balti liiga kohtumine. Pole nagu orna aimugi et millise tasemega jalkpalli seal voiks näha. Voib huvitav olla! :)
Palju sellisel mängul publikut voiks olla?

Algselt oli kavas kirjas et 13. on Skonto kodumäng. Tellisin siis lennupiletit ja panin hotelli kinni. Aga nyyd paistab et otsustati hoopis sellel päeval Ekranase koduväljakul mängida. Jama. Jääb mäng nägemata.

17
12.06.07, 21:29
Eee, esimene veerandfinaal 9:1 FBK-le :sega11:

Olympi
12.06.07, 21:50
Eee, esimene veerandfinaal 9:1 FBK-le :sega11:
Võimalik, et 3-4 Zalgirise meest said mängu alguses punase

Edit: Kaunase poolel lõi R.Bieniušis 4 väravat

budu
12.06.07, 22:11
Võimalik, et 3-4 Zalgirise meest said mängu alguses punase
või Zalgirise särgis jooksis väljakule naiskond?

Edit: Kaunase poolel lõi R.Bieniušis 4 väravat

eks varsti tuleb välja see et mehed panid vastase võidu peale raha

Olympi
12.06.07, 22:26
Zalgirise peatreener Arminas Narbekovas ei ilmundugi pressikonverentsile, aga Vilniuse klubi kapten Igorius Steško lausus, et see mäng on seletamatu ja ta pidi möönma, et Leedu A-Liiga on nende jaoks tähtsam, kui Balti Liiga ning seetõttu jätsid nad kogenenud mängijad pingile puhkama.

Hirmsasti hakkab tulema meelde FC Skonto-FC Flora mängu

-RoMaRiO-
13.06.07, 19:23
Trans siis on jäänud 1:0 kaotusseisu. Jube, mis iba see Kalkun suust välja ajab.

Olympi
13.06.07, 19:28
Trans siis on jäänud 1:0 kaotusseisu. Jube, mis iba see Kalkun suust välja ajab.'
Seis on muutunud 1-1'ks, aga Kalkuni jutt pole ikka muutunud

-RoMaRiO-
13.06.07, 19:29
Suurepärane koll Lipartovilt!

ROOTSI KUNN
13.06.07, 19:34
Kalkuni jutt on nagu sarnase nimega linnu lend. Uimane ja aeglane aga siiski positiivne. Lipartovi löök oli muidugi fantastiliselt ilus. Tipptase. Mina olen teisel mängul Narvas kohal!!

Olympi
13.06.07, 19:37
Palju publikut võib olla?

EDIT: Ega Sarap Kalkunist parem pole. "Lionel Messi lõi käega brasiilia eest värava"

Bob_Loblaw
13.06.07, 19:52
EDIT: Ega Sarap Kalkunist parem pole. "Lionel Messi lõi käega brasiilia eest värava"

Ma täiega muigasin, kui Sarap seda ütles :D

PraS
13.06.07, 20:01
Imelikul kombel on Sarapi ja Kalkuni kombel Gorškov korraga nii äärekaitses kui ka poolikus. Kitto nime ka hääldavad kuidagi imelikult.

Saarlane
13.06.07, 20:02
Kõige lahedam on kaameramehe töö. Millegipärast ei liigu kaamera väga palju karistusala joonest edasi. Lipartovi värav jäi seetõttu otsepildist nägemata. Aga sitta sest vingumisest. Edu Transile teiseks poolajaks :)

ROOTSI KUNN
13.06.07, 20:11
Läheb vist raskeks. No loodame ,et peavad vastu.

norsk
13.06.07, 20:29
Mina olen teisel mängul Narvas kohal!!
Ühineks sinuga meeleldi, kui töö vähegi lubab.

ROOTSI KUNN
13.06.07, 20:36
Ühineks sinuga meeleldi, kui töö vähegi lubab.

Vist enam ei ole mõtet minna.(:

Raivo19
13.06.07, 20:37
1:4 juba,lagunemine

-RoMaRiO-
13.06.07, 20:38
No jumal hoidku. Üldse nagu ei viitsitaks :S

Samas vahetusest pole kah kedagi tuua.

kaitz
13.06.07, 20:38
Vist enam ei ole mõtet minna.(:

irwww mine ikka näed ilusaid kolle vähemalt

PraS
13.06.07, 20:52
irwww mine ikka näed ilusaid kolle vähemalt

Sul on väga kohatu irvitada kui su enda lemmik ei suuda isegi Vaprust võita. Gorškov tõestas täna jällegi, et tema on ML parim paremkaitsja. Erinevalt Levadia mängust Vilniuse klubi vastu suutsid Transi poisid väga kenasti kombineerida, kuid kahjuks vastu ei peetud. Ehk suudavad kodus poolehoidjaid piisaval määral rõõmustada :)

kaitz
13.06.07, 20:53
Sul on väga kohatu irvitada kui su enda lemmik ei suuda isegi Vaprust võita. Gorškov tõestas täna jällegi, et tema on ML parim paremkaitsja. Erinevalt Levadia mängust Vilniuse klubi vastu suutsid Transi poisid väga kenasti kombineerida, kuid kahjuks vastu ei peetud.

Ehk suudavad kodus poolehoidjaid piisaval määral rõõmustada :)

Kindlasti suudavad

Homie
13.06.07, 21:06
Ussoltsev ka vist puruks...

Art1
13.06.07, 21:07
Tõesti ilusad väravad Liepaja poolt.Neljas oli eriti meeldejääv.No ja olgem ausad,100% vene jurakatest koosneva Transi keretäit olen nõus alati vaatama. Liepaja jättis teisel poolajal muidugi väga võimsa mulje.

ROOTSI KUNN
13.06.07, 23:49
Balti liiga on meie jaoks lõppenud ja seega eestlaste huvi ülejäänud mängude vastu suht olematu. Ilmselt ei oleks ka Narva edasi saanud ,kui ühte lätlaste satsi poleks maha võetud.
Mis siis öelda kokkuvõtteks. Kui arvestada seda ,et algatajaks oli meie jalgpalli liit ja eesti klubi sai ühe veerandfinaali koha siis võib oletada ,et järgmise turniiri vastu on huvi kadunud. Seda enam ,et iga riigi liit peab märkimisväärse summa välja käima. Leedukad demonstreerisid oma huvi juba eile ,kui üks klubi pani teise vastu duublid välja. Flora tegi seda juba turniiri alguses . Ja ega meil tegelikult polegi midagi vastu panna ,kui vaadata vastaste hästi komplekteeritud koosseise. Narva on umbes Liepaja suurune linn aga meeskonna treeningbaas ,eelarve ja meeskond on paremad ,kui meie tippklubil Levadial.
Milleks korraldada turniiri ,millel pole i peasponsorit ,kes kannaks suurema osa kuludest või paneks välja auhinnafondi?
Pange tähele! Kui Flora peaks koduliigas viiendaks jääma siis kuulutatakse Balti Liiga juba järgmisel aastal mõttetuks ettevõtmiseks.
Niigi sitale tujule pani täna punkti AK eesotsas Kuuse taadiga ,kes kuulutas juba kolmanda Tartu spordihalli avamist. .
Mitu jalgpallisataadioni on Eestis ehitatud peale seda ,kui Arena ehitamist alustati ( see ei ole veel valmis)?
Vastupidiselt Art1 -le ,lähevad minule kõikide Eesti klubide mängud korda. Koosnegu need venelastest või eestlastest.

budu
13.06.07, 23:57
Vastupidiselt Art1 -le ,lähevad minule kõikide Eesti klubide mängud korda. Koosnegu need venelastest või eestlastest.

sama siin.tegemist ikka eesti klubidega

urmar
14.06.07, 00:57
Selline imelik lause: "Narva on umbes Liepaja suurune linn aga meeskonna treeningbaas ,eelarve ja meeskond on paremad ,kui meie tippklubil Levadial."

Teine rumalavõitu lause: "Kui Flora peaks koduliigas viiendaks jääma siis kuulutatakse Balti Liiga juba järgmisel aastal mõttetuks ettevõtmiseks."

Tegelikult ongi ta ju mõttetu turniir. Selles mõttes, et põhiliseks eesmärgiks on ikkagi kohalik Meistriliiga. (see on minu isiklik arvamus, mis pole üldsegi mitte otsustav ja palun mitte teha siit mingeid järeldusi, milleks osad kindlasti võimelised on :D)

lorenzo
14.06.07, 00:59
Tegelikult ongi ta ju mõttetu turniir. (see on minu isiklik arvamus ja palun mitte teha siit mingeid järeldusi, milleks osad kindlasti võimelised on :D)

anna andeks, urmar, aga .. M.O.T.T.

urmar
14.06.07, 01:00
anna andeks, urmar, aga .. M.O.T.T.

Mida tahad öelda?

ROOTSI KUNN
14.06.07, 08:45
[QUOTE=urmar;785778]Selline imelik lause: "Narva on umbes Liepaja suurune linn aga meeskonna treeningbaas ,eelarve ja meeskond on paremad ,kui meie tippklubil Levadial."

Meeskonna all pidasin silmas Liepajat ehk siis linnade nimed läksid väheke vales järjekorras kirja. :)

mahagon
14.06.07, 09:34
[QUOTE=urmar;785778]Selline imelik lause: "Narva on umbes Liepaja suurune linn aga meeskonna treeningbaas ,eelarve ja meeskond on paremad ,kui meie tippklubil Levadial."

Meeskonna all pidasin silmas Liepajat ehk siis linnade nimed läksid väheke vales järjekorras kirja. :)

Päris naljakas aga ma sain kohe aru mida kunn mõtles :)

Martin
14.06.07, 09:56
Niigi sitale tujule pani täna punkti AK eesotsas Kuuse taadiga ,kes kuulutas juba kolmanda Tartu spordihalli avamist. Mitu jalgpallisataadioni on Eestis ehitatud peale seda ,kui Arena ehitamist alustati ( see ei ole veel valmis)?

Eestis ei mängita jalgpalli, Eestis võimeldakse.

“Võimlemisklubi Janika saavutus on ka Eesti spordiliikumise seisukohast väga oluline,” lisas kultuuriminister Laine Jänes. Erinevate võimlemisdistsipliinidega tegeleb Eestis üle 12 500 harrastaja, mis teeb sellest siin enim harrastatava spordiala.

Ahjaaa, selle uudise point oli, et Janika võimlejatele antakse pool milli, sest nad said MMil kulla, kuid siia toodud viimase lause kohta saatsin arupärimise. Täitsa naljakas, kui palju on Eestis kapivõimlejaid, sest statistikaameti andmetel peaks neid olema üle 1000, kuid Laine Jänese arvates on hoopiski üle 12 500.

Seega - spordihalle on vaja, sest võimlejad ei mahu ära ja need 100 jalgpallurit võivad vabalt omal ühel väljakul sebida.

Kebab
14.06.07, 16:04
Balti Liiga oli väga meile väga vajalik. Nüüd on tasemest pilt ees ja on orientiirid kuhu edasi minna.

ilms
14.06.07, 16:08
Minu meelest on see Balti turniir täitsa asja ette läinud. Nii mängijad, jalgpallijuhid kui ka fännid said täpselt ära näha, mis tasemel meie jalgpall on. Siin kohalikus konnatiigis ringiujumine ja omavahel madistamine loobki petliku illusiooni, et jube kõvad oleme.

Nõrgast liigast ei pääse ükski mängija välismaale müttama.

Loomulikult jääb Eestis asi paljuski raha taha - kohalikud ettevõtted ei taha jalgpalli toetada.

Samas leian mina, et praegu Eestis propageeritav poliitika - ärme välismaalt mängijaid osta, sest nii ei saa noored areneda - on suhteliselt lühinägelik. Piiri tagant toodud hea mängija (HEA) võib võistkonnas oma töösse suhtumise, oskuste jms olla suurepäraseks eeskujuks noortele.

urmar
14.06.07, 16:43
[QUOTE=mahagon;785816
Päris naljakas aga ma sain kohe aru mida kunn mõtles :)[/QUOTE]

Kõik ei ole nii taiplikud :D

budu
14.06.07, 17:48
Samas leian mina, et praegu Eestis propageeritav poliitika - ärme välismaalt mängijaid osta, sest nii ei saa noored areneda - on suhteliselt lühinägelik. Piiri tagant toodud hea mängija (HEA) võib võistkonnas oma töösse suhtumise, oskuste jms olla suurepäraseks eeskujuks noortele.

ja kui tuuakse hea mängija välismaalt siis meie meestel on põhjust pingutada et mänguaega saada,hetkel on enamus oma kohas nii kindlad et egas eriti ei vaevu pingutama ja kui soovime et klubidel hakkaks ka mingeid tulemusi tulema siis peame kaasama ka välismängijaid.aga sellest ei saa mina ka aru miks eesti suurfirmad ei ole huvitatud jalgpalli toetamisest?

ROOTSI KUNN
14.06.07, 17:52
Minu meelest on see Balti turniir täitsa asja ette läinud. Nii mängijad, jalgpallijuhid kui ka fännid said täpselt ära näha, mis tasemel meie jalgpall on. Siin kohalikus konnatiigis ringiujumine ja omavahel madistamine loobki petliku illusiooni, et jube kõvad oleme.

Nõrgast liigast ei pääse ükski mängija välismaale müttama.

Loomulikult jääb Eestis asi paljuski raha taha - kohalikud ettevõtted ei taha jalgpalli toetada.

Jutt on juma õige. Ma hõljusin ise samuti natuke pilvedes ja uskusin ,et vastupidiselt korvpallile ,suudavad jalkaklubid vähemalt Läti ja Leedu klubidega võrdselt rinda pista. Eks see mulje tekkis natuke Levadia eelmise hooaja edukuse põhjal. Aga tuleb välja ,et panin ikka täiega puusse.(:
Asi on selles ,et kui me nii sitalt mängime siis võib hoopis naabritel Balti liiga vastu huvi ära kaduda,kuna meie klubid ei paku mingit konkurentsi ja taset.
Välismängijate osas on sul samuti õigus aga jällegi ... kui koduliigas saab klubi ilma nendeta meistriks ja Euroopas niikunii üle ühe ,äärmisel juhul üle kahe ringi ei suudeta läbida siis ei teki mingit vajadust neid sisse osta. Nokk kinni saba lahti.
Parem siis juba omadele maksta. Kui meil oleks vähemalt viis klubi ,kes reaalselt kullale pretendeeriks ,küll siis ka raha leitaks ,et tasemel leeginäär sisse osta.

Siimphoto
14.06.07, 18:02
Ei taha küll mingit kismat tekitada, kuid korvpallurid on Balti tiimidega aastaid juba tunduvalt paremini hakkama saanud, kui te siin tunnistada tahate. Kui jätta kõrvale isegi Euroopa mõistes suured klubid nagu Žalgiris, Rytas ja Ventspils, siis ülejäänutega on mängitud vägagi võrdselt. Aeg-ajalt on suurtelegi vastu hakatud. Jalgpallis kahjuks pole aga Leedu ega Läti klubid euroopa mastaabis pildil ning seega ka kogu Balti liiga väga väike üritus ning kahjuks jäid eesti klubid see hooaeg isegi selle taseme juures suurde hätta. Kindlasti arvan, et sellised regionaalsed liigad on mõlemal spordialal kindlasti vajalikud.

ROOTSI KUNN
14.06.07, 18:32
Ära hakka siin mingit soga ajama . Kui kahte klubisse on koondatud terve Eesti koondis + veel hunnik ahve raske raha eest siis tulebki paremini mängida.
Küllap mängiksid Flora ja Levadiagi paremini ,kui kõik oma välismaalased koju kutsuks . Ainult ,et sellel asjal pole nagu üldse mingit pointi.
Ja ära siin kilka midagi edukatest hooaegadest- alles eelmisel hooajal ,kui veel pensakareid ja ahve siin ei olnud siis saadi kotte kõigi Läti ja Leedu keskmike käest. Pane parem oma suumull kinni.

Siimphoto
14.06.07, 18:56
Kui kahte klubisse on koondatud terve Eesti koondis + veel hunnik ahve raske raha eest siis tulebki paremini mängida.
Küllap mängiksid Flora ja Levadiagi paremini ,kui kõik oma välismaalased koju kutsuks .

Esiteks, kas sa normaalselt suhelda ei oska? Teiseks, aga mängivadki paremini, selles kogu point ongi. Ja leegionäre on nii eesti klubides kui läti ja leedu omades. Ja miks jalgpallimehed nimetavad sisseostetud korvpallureid ahvideks, aga samas vaimustuvad igast suvalisest brassist või kodakondsuseta isikust, kui too saabub kuskile klubisse end näitama.
No ja leegionärid koju kutsuda, siis ega siin suurt paremaks midagi ju ei lähe...Klavan, Oper, Piiroja on tasemel, ülejäänud on küll välismaal, kuid ei mängi seal suurt rolli või pole klubi eesti omadest suurt üle.
See jalgpallurite nö väljamaale surumine on suht kaheotsaga asi. Jama selles, et kui klõik paremad pojad ära lähevad, siis kaotab inimene huvi koduse liiga vastu. Jalgpalli meistriliiga ei paku vist hetkel Eestis, peale tõsiste fännide, teistele mingit pinget, samas koondisemängud näitavad, et huvi jalgpalli vastu justkui on. Samas kodune korvpalliliiga tekitab elevust ning play-offideks on huvi juba nii suur, et tõmmatakse kaasa ka nö. tavainimesi.
Mina arvan, et pigem tuleks tõsta korvpalli ja jalgpalli kohaliku taset, sest kui liigad tugevnevad, tugevneb sellega ka kogu vastav ala ning sellele loogiline jätk ongi mängijate siirdumine välismaale ning uute talentide asemele tulek. Vägisi punnides ei tee mitte midagi.

Ja ära siin kilka midagi edukatest hooaegadest- alles eelmisel hooajal ,kui veel pensakareid ja ahve siin ei olnud siis saadi kotte kõigi Läti ja Leedu keskmike käest. Pane parem oma suumull kinni.

Ja veel paar hooaega tagasi mängis tollane Ehitustööriist Balti liigas väga kenasti. Oldi isegi koputamas Final Fouri uksele.

ALEKOK
15.06.07, 02:57
Kunn proovi oma suhtumist teistesse spordialadesse parandada, alati kui korvpallist juttu tuleb, siis sa hakkad väga "armukadedat" juttu ajama.

Raivo19
15.06.07, 17:39
Täiesti nõus Martini ja Ilmsi sõnavõttudega,Kunnist kui tulihingelisest fännist püüan ka aru saada.Kuigi arusaamatuks jääb tema Narva tikkumine,sest on ta ju varem kuulutanud,et jõudu jätkub vaid üht lemmikklubi kummardada.Mind näiteks ei ajaks sinna isegi Transi 5:0 võit.
Aga rääkides nende mängust,siis nii sodi esitust polegi näinud teleripildi vahendusel tükk aega.Vaatasin küll vaid teist poolaega,kuid vabalt oleks vastased võinud 10:0 selle võita."Meie" mehed ei saanud tihti oma kastistki välja,rääkimata poolest väljast.Ei imesta üldse,et selline tahtejõuetu sats äsja Tammekalt suhu sai.Häbi oleks,kui selline meistritiitli võidaks,hästi hale.Isegi kommentaatorid muigasid ja lausa otsisid laisalt sõnu,niivõrd mannetu oli kogu see kusine värk.Selliste mõttetuste peale pole tõesti mõtet eetriaega raisata,totaalne pask,mis teeb antireklaami kogu eesti jalgpallielule.Haigutamaajav,korvpalliga(ja seal pakutava põnevusega)pole absoluutselt midagi võrreldagi.Ennem vaataks telekast Kalju mängu brasiillaste osavõtul, näiteks Flora II vastu.
Balti liigal tervikuna näen siiski tulevikku,aga klubidesse oleks vaja võõrjõudu värvata,siis arenevad meie nooredki,muidu on tõesti oma soojas kohas kinni nagu ässad ja ei vaevugi pingutama.Iseasi,kas võimlemis-vabariigis leidub raha.

dreyd
15.06.07, 17:50
ja nüüd mõelda, et Trans on Eestis teine sats hetkel, mida hekki?

ALEKOK
15.06.07, 17:58
ja nüüd mõelda, et Trans on Eestis teine sats hetkel, mida hekki?

No hetkevormi järgi on nad healjuhul Eesti viies sats, seda tõestas ka Tartult pähe saamine.

budu
15.06.07, 19:01
[QUOTE=ALECOQQ;786430]No hetkevormi järgi on nad healjuhul Eesti viies sats, seda tõestas ka Tartult pähe saamine.[/QUOT

kui nii siis plegi eestis yhetgi nr.1 klubi.kalev võitis levadiat,tulevik kalevit jne

ALEKOK
15.06.07, 19:16
No hetkevormi järgi on nad healjuhul Eesti viies sats, seda tõestas ka Tartult pähe saamine.[/QUOT

kui nii siis plegi eestis yhetgi nr.1 klubi.kalev võitis levadiat,tulevik kalevit jne

Ma räägin hetkevormist, mitte üllatustulemustest. Oled ju nõus, et Trans pole hetkel see, mis oli paar kuud tagasi?

IndrekL
15.06.07, 20:22
Ei saagi ju loota, et kaks kolmekümnendates meest suudaks kogu hooaja jooksul pakkuda suurepäraseid esitusi. Ülejäänud meeskonna kohta sõna ei võta.

budu
17.06.07, 16:12
Ma räägin hetkevormist, mitte üllatustulemustest. Oled ju nõus, et Trans pole hetkel see, mis oli paar kuud tagasi?

sellega kahjuks peab nõus jah olema.aga loodame et mehed kosuvad

Hogweed
20.06.07, 12:03
No hetkevormi järgi on nad healjuhul Eesti viies sats, seda tõestas ka Tartult pähe saamine.

nüüd juba kuues siis ,said kalevilt ka pähe!

Jaak
03.07.07, 19:52
oskab keegi öelda, kus saab Balti liiga mängude hetkeseise näha?

http://www.balticleague.com

urmar
03.07.07, 20:48
oskab keegi öelda, kus saab Balti liiga mängude hetkeseise näha?

Veel on üks variant,kus näeb terve turniiri käiku.
http://jalgpall.struktuur.ee/1492

Pras, ära pahanda. ;)

Olympi
03.07.07, 21:20
aga reaalajas?
Kui Eesti klubid ei mängi, siis ei olegi võimalik.

ROOTSI KUNN
04.07.07, 19:08
No nii mäng Narvast otseülekandes. Staadioni muru tundub täitsa kobe olevat aga üldplaanis on näha ,et staadion on siiski mingi mõttetu mahajäetud kergeraksu staadion. Ruumi on ja sellest annak korraliku vutikompleksi teha ,kui vaid rahad taha saaks. Rahvast on kahjuks vähe ,vist ei usuta enam omadedesse aga Lipartov just ilusti praegu peaga pani ära. Tubli Narva veel on shansse!

ALEKOK
04.07.07, 19:50
Dubõkinilt väga hea esimene poolaeg

ROOTSI KUNN
04.07.07, 19:50
Narva näitab täna ilusat mängu.Kuigi lasti üks tagasi lüüa on edasipääsu võimalused siiski olemas. Mõlemad väravad olid väga ilusad .Kahju ,et Narvasse minna ei jõudnud. Imestan siiski e,t rahvast suht vähe on.Fännide kaasaelamist ei ole üldse kuulda.

17
04.07.07, 19:52
Trans lükkab ikka väga ilusasti, kahju ainult, et karistuslöökidest midagi asjalikku ei tulnud. Kaks tükki nii hea koha pealt, krt raami peaks ikka vähemalt ühe saama. Narva eesliin on ikka väga tasemel, ainult Tarassenkov paistab vasakul äärel natuke loid, aga Dubõkin paremal äärel ning Lipartov Gruznovi taga, super (Y). Narva kaitseliin.. üks päris suur hunnik paska ikkagi. Kõigepealt lekib parem äär, siis vasak, lõpuks keskelt. Bondarenko vahetus pooltunni möödudes just ka väga palju ei muutnud, aga tundus, et lätlased ei julenud enam nii julgelt vasakult proovida ja suundusid keskele, kus keskkaitsjad absoluutselt ei suvatse ründajatega koos liikuda. 2-3 lööki u 20 meetri pealt täiesti vabalt, üks neist sisse ka, üsna pasajuura. Aga nagu Aavo mainis, Transile on puhkus väga hästi mõjunud ning kaks väravat teisel poolajal pole ju palju palutud :)

marcello
04.07.07, 20:13
Kui paljudel klubidel on president pingil kaasas?
Saatis arve samale firmale tagasi :D

Kulik ette ja pikad pallid.132-st varbast lühikese sööduga mööda ei mängi

ROOTSI KUNN
04.07.07, 20:47
Narval vahetust ei ole.Paitsev on täiesti null vend ja Liepaja on muidugi ka väravad ja kaitse täiesti lukku pannud.

Max313
04.07.07, 20:57
Essa poolaeg oli ilus,aga teine nagu vajus ära.Tglt meil võimalusi oli,aga jah....Noh ühe mängu võitsime,aga kokku võttes ikka kaotasime.

Hogweed
04.07.07, 21:01
viimasel minutil oli veel gruznovil võimalus 3-1 teha aga lõi väravavahile kätte

Matis
04.07.07, 23:23
Narva kaitse paranes siis, kui Popov väljakule pandi.

Hogweed
09.07.07, 23:18
järgmine aasta on poolfinaalides ainult eesti klubid!

lennat
12.07.07, 17:10
Lisan siia teemasse ka eelmise Balti liiga turniiri.
Baltic League - 1993/1994
Group A
Olimpija Riga - Zalgiris Vilnius 0:2 (0:0).
Baltika Kaliningrad - Zalgiris Vilnius 0:2 (0:1).
Ekranas Panevezys - Olimpija Riga 3:1 (0:1).
Olimpija Riga - Ekranas Panevezys 2:5 (1:1).
Zalgiris-2 Vilnius - Olimpija Riga 1:1 (1:0).
K Osalenud klubi (riik) M V V K V-V P
1 Zalgiris Vilnius (LIT) 3 2 1 0 5-1 5
2 Ekranas Panevezys (LIT) 2 2 0 0 8-3 4
3 Olimpija Riga (LVA) 4 0 1 3 4-11 1
4 Baltika Kaliningrad (RUS) 1 0 0 1 0-2 0 *loobus turniirist
Zalgiris ja Ekranas omavahel grupiturniiril ei mänginud, sest mõlemad said edasi.
Group B
Flora Tallinn - Dinamo Minsk 1:0 (1:0).
Skonto Riga - Sirijus Klaipeda 3:1 (0:0).
Dinamo Minsk - Skonto Riga 1:1 (1:1).
Sirijus Klaipeda - Flora Tallinn 2:0.
Skonto Riga - Flora Tallinn 2:1.
Sirijus Klaipeda - Skonto Riga 0:2.
Flora Tallinn - Skonto Riga 2:2 (1:1).
Flora Tallinn - Sirijus Klaipeda 1:1 (1:1).
K Osalenud klubi (riik) M V V K V-V P
1 Skonto Riga (LVA) 5 3 2 0 10-5 8
2 Sirijus Klaipeda (LIT) 4 1 1 2 4-6 5
3 Flora Tallinn (EST) 5 1 2 2 5-7 6
4 Dinamo Minsk (BLR) 2 0 1 1 1-2 1 *loobus turniirist
Sirijus on tabelis Florast eespool paremusega omavahelistes mängudes (2:0 1:1).
19.07.1994. poolfinaalid
Skonto Riga - Ekranas Panevezys 2:0.
Zalgiris-2 Vilnius - Sirijus Klaipeda 2:2, penaltid (5-4).
21.07.1994. finaal
Zalgiris Vilnius - Skonto Riga 0:0, penaltid (10-9).

aanvaller
18.04.09, 19:05
http://www.ohtuleht.ee/spordiblogi/880/

Warren
18.04.09, 23:27
Rumal küsimus ehk kuid kuidas selle Balti meistritiitliga on.Kas see tagab koha ka mingis sarjas mängimiseks?

fcfloraforever
18.04.09, 23:36
Rumal küsimus ehk kuid kuidas selle Balti meistritiitliga on.Kas see tagab koha ka mingis sarjas mängimiseks?

Ei taga...........................

Warren
18.04.09, 23:38
Ehk oleks see siis Eesti klubidele motivaator?

fcfloraforever
18.04.09, 23:38
Ehk oleks see siis Eesti klubidele motivaator?

kuna seal eurosarja kohti ei jagata, siis pigem mitte aga loodetavasti võtavad Eesti klubid seda tõsiselt.

HABE
18.04.09, 23:49
Balti liiga vajab väikest tõuget veel Eesti klubide jaoks ehk siis tuleks rohkem väärtustada Balti liiga mänge ning osatähtsust ning teha see väärtuslikumaks kui Eesti liiga. Kohalik liiga on küll armas ning Euroopa kohad lisaks aga Balti Liigas kaugemale jõudja saab rahalise preemia näiteks. Klubid peaksid ennast tugevdama ning see viiks samas ka kohaliku liiga taset kõrgemale.

Warren
19.04.09, 00:45
Mina isiklikult vaataksin kindlasti parema meelega kuidas Mõni Eesti klubi Läti või Leedu klubile tuule alla teeb ning Baltikumi meistriks tuleb kui Eesti liigat. Pealegi kui mõni Eesti klubi tuleks paar korda Balti meistriks tooks see kindlasti oluliselt rohkem fänne klubile ning ka muu rahvas tuleks pigem sellist mõõduvõtmist vaatama kui meistriliiga tasemel madistamist. Ja mis seal salata-saaks end kasvõi Baltikumi tasemel jalgpalliriigiks pidada. :)

almar
19.04.09, 10:35
olgem nyyd ausad ainuke kes võix midagi korda saata on levadia, kuid tal ple fänne:D balti liigas hetke seisuga muud ei näe kahjux. ehk flora ja kalju võtavad miskit ette kuid selliste mängudega nagu neil olnud on ei saa suurt loota miskit

IndrekL
19.04.09, 13:04
olgem nyyd ausad ainuke kes võix midagi korda saata on levadia, kuid tal ple fänne:D balti liigas hetke seisuga muud ei näe kahjux. ehk flora ja kalju võtavad miskit ette kuid selliste mängudega nagu neil olnud on ei saa suurt loota miskit
Täiesti arusaamatult rumal vastus. Kasvõi juba selles osas, et Levadial fänne pole. Ja kui polekski, kuidas see meeskonna komplekteerimist või selle tugevust mõjutaks?

North
19.04.09, 15:16
Sa mängudes käid, telerit vaatad? Kõik klubid võiksid rohkem vaeva näha selle tiitli saamiseks...

eika
19.04.09, 15:39
Pigem on Eesti klubide hädise esinemise taga tihe mängugraafik. Kui lätlastel ja leedukatel on kohalikus liigas pea 10 mängu vähem, siis võivad nad mängida Balti liiga täie jõuga. Samas Eesti tippklubidel on niigi 36 liigamängu + 2-4 mängu Euroopas + karikamängud (+ mõnedel mängijatel koondisemängud) ning siis lisaks veel ka Balti liiga. Isegi tippmängijatel on probleeme üle neljakümne mängu kestmisega, kuigi taustajõud on vägevad, mis siis eesti mängijatest rääkida. See on üpris loogiline, et mängijad lihtsalt ei suuda nii tiheda graafikuga mängida ja mingit võistlust peab lõdvemalt võtma. Arvestades, et Meistriliigas ja Karikas jagatakse eurokohti ning Euroopa eelringe ei saa ka poollõdvalt võtta, siis on 100% loogiline, et Balti liiga kannatab. Oleks Meistriliigas vähem mänge, siis võtaks ka klubid Balti liigat tõsisemalt.

päkapikk
19.04.09, 15:41
Levadial on Eesti mõistes täiesti arvestatav fännigrupp olemas.
See,et neid siin foorumis nii vähe on,see pole mingi näitaja.

almar
19.04.09, 19:20
loomulikult käin mängudel ja kui on tv ülekanne siis vaatan sealt et mis toimub. kuid levadia fänne on see aasta tõesti rohkem kogunenud kui muidu või oli see lihtsalt korrax?
tiitli saamisex näevad kohe kindlasti kõik vaeva, kuid kahjux või õnnex on mõningad klubid kukkunud välja. hetke seisuga tundub et lavadia võtab kindlalt oma

Meintz
06.04.10, 09:02
Kas täna on Eesti kohtunikud vetra-ventpilsi mängul

pallimees
06.04.10, 11:44
Peaksid olema Kaasik,Leevand,Klaasen

Meintz
08.04.10, 17:28
Millal poolfinaalid ja finaalid peetakse

Mõnuagent 007
08.04.10, 17:40
http://en.wikipedia.org/wiki/Baltic_League_2009%E2%80%9310

Kaspy
03.05.10, 13:52
Mis põhjusel Levadia oma BL mängu Lillekülas peab?

HaTe
03.05.10, 17:03
Et jälle Flora fännid saaksid Toolidelt rõvedusi maha pesta. No ei!

Sonderfern
04.05.10, 14:43
Kas keegi oskab öelda, kas Balti liigas Flora või Levadia mängu otseülekannet pildis ka keegi teeb?

ROOTSI KUNN
04.05.10, 15:22
Kas keegi oskab öelda, kas Balti liigas Flora või Levadia mängu otseülekannet pildis ka keegi teeb?
Viasatsport Baltic peaks näitama vist nii täna ,kui homme mingeid mänge. Üks neist on minu teada Flora mäng.

Sonderfern
04.05.10, 17:29
Tänud, kahjuks seda kanalit ei näita, mis seal siis ikka, peaks üle pika-pika aja korvpalli vaatama, seal vähe põnevust ka ehk.. :D

Aga varsti siis Levadia mäng ja loodame, et pole seda suhtumist et aaaah niikuinii me ei võta seda tõsiselt..

k2bo
04.05.10, 17:57
kas netist ei näe mängu? ei saa lubada endale VSB'd kahjuks, muidu poleks õlleraha..

raz
04.05.10, 19:36
Just algas teine poolaeg ja Levadia on 0-1 kaotusseisus.

alx
04.05.10, 20:03
Skonto ja Metalurgs on otse praegu.

kesa
04.05.10, 20:22
http://www.fkekranas.lt/index.php?lang=2&sid=367

Näib, et kohaliku omavalitsuse lubadega on Panevežyses korras :D
Ja sellist turvahorrorit reklaamib klubi ise oma kodukal FanZones, ennekuulmatu ketserlus?

ROOTSI KUNN
04.05.10, 20:57
Panevezys!!! korralik klubi ,korralik fänlus , korralikud lipud ja bannerid ( mis ,meil mõnel harja punaseks ajaksid ) ja lõpuks ka korralik tase. Kahju ,et ise kaasa ei saa sõita aga õnn kaasa omadele. Kui meil üks osa leheneegreid armastab kogu aeg toonitada ,et Leedu on ainult ja põhiliselt korvpalliriik siis pangu oma suu kinni .Käigu seal natuke kohapeal ja siis rääkigu .Mina olen viimase 2 aasta jooksul seal vähemalt 20 korda käinud ja tean ,et nii see päris ei ole .Leedus armastatakse jalgpalli väga ja seal on kõvad traditsioonid.

Ramm
04.05.10, 21:45
Masendav-80 pealtvaatajat.Keegi asjapulk pidi ergutama seda Bdalti Liigat kuid kuskil pole infot väljas,et täna oli mäng.Ise sain teada soccernet.ee vahendusel.

.Mina olen viimase 2 aasta jooksul seal vähemalt 20 korda käinud ja tean ,et nii see päris ei ole .Leedus armastatakse jalgpalli väga ja seal on kõvad traditsioonid.

Ma olen elanud leedus mitu aastat ja iga aasta saab käidud,kahjuks pean kurvastama,paljud leedukad ei tea oma jalgpalli mängijatest mitte midagi,on ainult korvpall ja kõik.

kesa
04.05.10, 22:59
No vähemalt viimasel külaskäigul Leetu oli mängukorraldus Šiauliais nagu ühes vutist lugupidavas riigis olema peab.

Kohalikud hardcore fännid möllasid, tavapublik elas mängule aktiivselt kaasa, palju oli perekondi, kes suhtusid staadionil toimuvasse möllu positiivselt, loomulikult ei puudunud sealkandis aksepteeritav püro, meisse kui külalistesse suhtuti suht sõbralikult, õlle tarbimine staadioni piires polnud probleemiks, vähemalt meie fännisektoris oli tubakas ok, kohlikku politseid oli suht rohkelt aga tüübid olid olekult fännide suhtes ükskõiksed ja tolerantsed.
Meie fännigrupp oli õhkkonnast innustust saades kordi rohkem tasemel kui Eestis võimalik on.
Tipp-topp, näha oli, et jalgpall võib ju kossust Leedus vähem populaarsem olla aga jalgpalli ja jalgaplliga kaasnevast peetakse sealkandis kordades rohkem lugu kui meil.
Leedukatel jätkub ruumi kõigile, nii kossu, vutti kui ka viimase uudisena ragbisse. Ka hokis on nad meist, end põhjamaa riigiks (alusetult?) pidavast, paremad.

Jalkakultuur paistab sealkandis olevat suht liberaalne, rohkem keskeuroopalik.

Kahju, et õiget vutilaksu peab otsima mujalt kui Eestist.

Iceman
04.05.10, 23:22
See balti liiga süsteem on ka jama nats.

Võiks olla umbes sarnane mis võrkpallis on.

5 Eesti, 5 Läti, 5 Leedu klubi ja mängivad omavahel 2 vooru läbi ja kui baltiliiga raames peaksid omavahel kokku saama 2 ühe riigi klubi, siis mängu tulemus läheb ka oma riigi meistriliigas arvesse.
Ja et tabeli top 3 võiks auhinnaks saada veel CL'i kohad ja 4-7 EL kohad...vms
Balti liiga areneks kah palju rohkem selle abil ja kõik meeskonnad võtaksid tõsiselt seda liigat.

Kena unistus on mul küll, aga vaevalt see tõeks võiks kunagi osutuda...

ROOTSI KUNN
05.05.10, 00:06
Aga samas ma pole kunagi näinud staadionil nii palju politseid.:)
Üks ekipaas oli lausa meie tribüüni ees.
See oli kõik sinu pärast ,kuna sa magasid ja oleks võinud tribüünilt alla kukkuda :)

HaTe
05.05.10, 19:52
Kas tänasest Ekranase-Flora mängust kuskil netis stream ka üleval on ?

v22ints
05.05.10, 19:58
vist ei ole streami

ROOTSI KUNN
05.05.10, 20:07
Meie fänne on kuulda ilusti aga näidatud veel ei ole. Krt. Moshni oleks jõudnud küll pallini laiskvorst selline. Väljak tundub viimase peal olevat.

ROOTSI KUNN
05.05.10, 20:14
Hea võimalus oli , meilt ilus algus tõesti ei uskunudki. Parem algus ,kui Levadial eile aga mäng alles noor eks näis peaasi et ei laguneks äkitselt.

HaTe
05.05.10, 20:18
Kui vaid oleks Stream!

ROOTSI KUNN
05.05.10, 20:19
raisk Zaharit tõmmati käisest raiped bibised . Ilusti praegu mängime aga veel julgemalt oleks vaja , tubli töö poisid.

ROOTSI KUNN
05.05.10, 20:20
Panevezys igatahes Leedus praegu tippsats .Minu leedu sõbrad ütlesid ,et tulevad ka sel aastal meistriks. Kui siit võidame siis on mega-mega tulemus.
Kergelt on näha juba leedukate fustreeritud käitumist.

ROOTSI KUNN
05.05.10, 20:25
Panevezys on näha ,et üsna üllatunud meie südist ja kiirest mängust. Mis Kamsil ja Konsal viga ma ei saa aru?

ROOTSI KUNN
05.05.10, 20:30
Kedagi ei saadetud pinki soendama kuradi munajoodikud ,kes seal kommivad. Tra. tehke omale asjad selgeks pedekari ja siis kommige .

Kaspy
05.05.10, 20:52
Mitu õlut all on?

ROOTSI KUNN
05.05.10, 21:06
Mitu õlut all on?

Neljas läheb :) !

elx
05.05.10, 21:06
Mis toimub KUNN? Keegi võiks vele laivi teha.

foorumid
05.05.10, 21:07
Neljas läheb :) !

paar mahuks sulle veel :D

Mister
05.05.10, 21:08
Nonii. Flora taga :) Seleta Kunn

ROOTSI KUNN
05.05.10, 21:11
Jah , kahju Flora mängib ju tegelt kenasti aga üks kergelt lõdvem kaitse ja oledki taga aga ma usun ,et midagi pole veel kadunud.

elx
05.05.10, 21:22
Dupikov, http://www.balticleague.com/ väidab nii

kotkas0
05.05.10, 21:26
poisid teevad suitsukated. Leedukad ei nõe enam rünnata varsti.

ROOTSI KUNN
05.05.10, 21:29
poisid teevad suitsukated. Leedukad ei nõe enam rünnata varsti.
Meitel kõva suitsukas kaasas ja nii peabki, Just omadega suheldes öeldi ,et kõik on kontrolli all ja pollarid aktsepteerivad seda rahulikult ainult et meie suurt lippu koos vardaga ei lastud sisse.

pelmeenike
05.05.10, 21:31
mis seis on ? :D

kotkas0
05.05.10, 21:32
OLEMAS raisk :)
2-1 Florale ja Ekranasel väravavaht punasega väljas

ROOTSI KUNN
05.05.10, 21:32
mis seid on ? :D
Hetkel 1-1 ja sellega oleme meie edasi

Slaava
05.05.10, 21:36
OLEMAS raisk :)
2-1 Florale ja Ekranasel väravavaht punasega väljas

ajeee!!! räägi lähemalt!

ROOTSI KUNN
05.05.10, 21:36
Jeerum ,miks ma küll pean homme tööd tegema ma ju tahan seal olla nagu hull . Heia Floora , me usume , biibised ahju parim leedu klubi pandi paika ja sinna taome maa sisse ka levadia metallivargad nagu telgivaiad.

aanvaller
05.05.10, 21:40
Jei.

12345

andre26
05.05.10, 21:40
Jeerum ,miks ma küll pean homme tööd tegema ma ju tahan seal olla nagu hull . Heia Floora , me usume , biibised ahju parim leedu klubi pandi paika ja sinna taome maa sisse ka levadia metallivargad nagu telgivaiad.

:D lol hea et ära tuli...on läbi mäng?

ROOTSI KUNN
05.05.10, 21:45
Alliku võiks välja vahetada , selgelt väsinud ja ei jõua palli enam ees hoida ega omaks võtta aga muidu teinud ilusa mängu.

Nahkpea
05.05.10, 21:46
No krt, nüüd peaks küll võit meie olema!

ROOTSI KUNN
05.05.10, 22:27
Mis on Eestimaa parim klubi ? Flooooora!! Kus on kodumaa parimad pojad ? Floooras !!
Seda me tõestame sel hooajal sellega ,et tuleme Eesti Meistriks.

fcfloraforever
21.08.10, 20:17
Panen siia siis ka eile loositud uue balti liiga hooaja paarid:
Banga v SK Metalurgs
Jurmala v JK Sillamäe Kalev
JFK Olimps v Ekranas
Tauras v Skonto FC
JK Nõmme Kalju v FK Ventspils
FC Flora v FK Suduva
SK Blazma v FC Levadia
JK Narva Trans v Šiauliai

Mister
21.08.10, 20:47
Oh jumal.... Miks meile siis see kõige hullem :( Jälle..

-RoMaRiO-
21.08.10, 20:54
Oh jumal.... Miks meile siis see kõige hullem :( Jälle..

Seetõttu, et Kalju kuulub kõige nõrgemasse asetusgruppi (eelmine hooaeg lõpetati 5.) ja kokku minnakse kõige tugevamaga.

Stok
21.09.10, 18:59
Balti liiga tähtsusest annab märku mängueelsest ärevusest tingitud postituste laviin. Joon õlle lõpuni ja lähen Arenale sügist nautima.

koks
21.09.10, 19:55
netist ka mängu näeb kuskilt?

Kristo7
21.09.10, 20:04
netist ka mängu näeb kuskilt?

duubeldan küsimuse?

ROOTSI KUNN
21.09.10, 22:14
Krt. lõpus hakkasime lolli mängima ja Pedõk muidugi läks sellega kaasa.Sihuke kala sisse lasta (: Suduva suurt sittagi ei näidanud aga võibolla polnud ka parim koosseis neil kaasas. Igatahes meie oma parimat mängu samuti ei mänginud ja korduskohtumises on meil Post- kaart välja käia.

Mõnuagent 007
21.09.10, 22:29
Krt. lõpus hakkasime lolli mängima ja Pedõk muidugi läks sellega kaasa.Sihuke kala sisse lasta (: Suduva suurt sittagi ei näidanud aga võibolla polnud ka parim koosseis neil kaasas. Igatahes meie oma parimat mängu samuti ei mänginud ja korduskohtumises on meil Post- kaart välja käia.
Suduva oli muideks täiskoosseisuga. Ainult Grande oli puudu, aga muidu kõik paremad kohal.

Stok
21.09.10, 22:40
Flora salarelvaks on keskkaitsjatest ründajad. Palatu teine koll oli ikka nii ilus (eeltöö + koll), et isegi mina, kes ma pidin tööolude sunnil Tammeka karikamängu asemel leppima Balti liigaga, olin sunnitud plaksutama.

ROOTSI KUNN
21.09.10, 22:47
Suduva oli muideks täiskoosseisuga. Ainult Grande oli puudu, aga muidu kõik paremad kohal.

Seda on hea lugeda ,et Suduva oli parimas koosseisus. Meie parima ja leedu ühe parima taseme vahe ei olegi nii suur nagu mõned arvasid enne mängu. Ja ikkagi tundus ,et jalad võeti kõhu alt välja alles siis ,kui nad vähemusse jäid ja kaks null taga olid.
Meie jaoks ei ole kadunud midagi kuigi Pedõki pask võib lõpuks meile saatuslikuks saada. Igatahes loodame parimat ja ilmselt tuleb sinna karuperse üks korralik fännireis teha.

Janinho
22.09.10, 08:47
Kas mingit videot ka mängust on?

Marek_T
22.09.10, 09:29
Kas mingit videot ka mängust on?

http://wms02.mmm.elion.ee/sport/21092010_reim.wmv

Jur velkam.

rauno
22.09.10, 09:41
Seda on hea lugeda ,et Suduva oli parimas koosseisus. Meie parima ja leedu ühe parima taseme vahe ei olegi nii suur nagu mõned arvasid enne mängu. Ja ikkagi tundus ,et jalad võeti kõhu alt välja alles siis ,kui nad vähemusse jäid ja kaks null taga olid.
Meie jaoks ei ole kadunud midagi kuigi Pedõki pask võib lõpuks meile saatuslikuks saada. Igatahes loodame parimat ja ilmselt tuleb sinna karuperse üks korralik fännireis teha.

No staadionilt tundus ,et vahet pole üldse tasemes.Flora tundus parem olevat kuigi paljud apsakad rikkusid üldpildi.Kunn ära Pedõki süüdista tegelikult oli selles süüdi Aff kes esimesel poolajal avastas ,et Pedõk pole ammu ühtegi suurt kala teinud mille peale ma talle pidin peaaegu laksu kuklasse andma ja ütlesin talle et nüüd sõnasid ära:( ja nagu ajalugu näitab nii oligi...nuta või naera

mäng oli muidugi hea kuid arenguruumi on palju.

jansa
22.09.10, 13:51
No staadionilt tundus ,et vahet pole üldse tasemes.Flora tundus parem olevat kuigi paljud apsakad rikkusid üldpildi.Kunn ära Pedõki süüdista tegelikult oli selles süüdi Aff kes esimesel poolajal avastas ,et Pedõk pole ammu ühtegi suurt kala teinud mille peale ma talle pidin peaaegu laksu kuklasse andma ja ütlesin talle et nüüd sõnasid ära:( ja nagu ajalugu näitab nii oligi...nuta või naera

mäng oli muidugi hea kuid arenguruumi on palju.

samamoodi ütlesin peale teist väravat mina teistele kamraadidele tribüünil et küll Fora oma ilusa 2:0 II p.a lõpuminutitel ikka ära rikub/sisse imeb ja võõrsilvärava laseb lüüa mis lõpuks otsustavaks/saatuslikuks saab...
..tasub ikka lõuad kinni hoida ja edasi teenida :)

Premium
22.09.10, 14:48
Pilet 75. Soodukas 25. Flora põhirelv jäi küll pingile, aga väravad löödi ära. Vahepeal tundusid leedukad ikka kuradi uimased...seejärel tehti jälle paar kiiremat liigutust ning ohtlik olukord oli lähedal. Loodame korduskohtumiseks parimat!

Stok
22.09.10, 15:13
Pilet 75. Soodukas 25.
Pilet oli 50, õlu 35.

kesa
22.09.10, 15:36
Kas keegi teab kedagi, kes on tänase Nõmme Kalju ja FK Ventspilsi kohtumise kohta mõnd reklaami näinud?

Muuseas kohtumine algab kell 19.00 A Le Coq'il.

Eile oli nii mõnigi mees Flora fännisektoris alles mängupäeval juhuslikult avastanud, et mingi Balti Liiga mäng pidavat toimuma.

Ja siis imestame, et tribüünil on tublilt üle 9000 vaba koha.

Kurat, isegi eelmise sajandi algusaastatel saadi aru, et jalgpallile tuleb reklaami teha ja tehti.
Igat tähtsamat ja veidi vähemtähtsamat mängu reklaamiti suurte päevalehtede esilehekülgedel

http://img529.imageshack.us/img529/4405/23091921pl.png (http://img529.imageshack.us/i/23091921pl.png/)

23.09.1921.
Esimese Eesti Jalgpalli Esivõistluste mängu reklaam Päevalehes

http://img704.imageshack.us/img704/2546/leht.png (http://img704.imageshack.us/i/leht.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Rein
22.09.10, 16:22
Kesa, kas 1921 aastal ikka staadionil õlut müüdi?

urmar
22.09.10, 18:05
Ma ei õigusta seda, et reklaami üldse ei tehta, aga Flora fänn, kes ei tea, et meeskond mängib on ikka ka omaette saavutus.

Flora kodulehelt oleks seda ikka märkama pidanud, kui juhuslikult Flora fänn juba ollakse. Ja siis võiks sinna kiigata, kui juhuslikult on omandatud arvutikasutamise oskused ja seda vahel ka kasutatakse.

Lisan kindluse mõttes, et ma ei püüa väita, et reklaami ikka tehakse. :)

Nahkpea
22.09.10, 18:08
Ma ei õigusta seda, et reklaami üldse ei tehta, aga Flora fänn, kes ei tea, et meeskond mängib on ikka ka omaette saavutus.

Asi pole ju pelgalt Flora fännides, vaid inimestes, kellele ka ehk muidu pakuks mäng huvi, aga kes lihtsalt ei teagi, kus, kes ja kellega mängib üldse.

urmar
22.09.10, 18:12
Kas keegi teab kedagi, kes on tänase Nõmme Kalju ja FK Ventspilsi kohtumise kohta mõnd reklaami näinud?

Muuseas kohtumine algab kell 19.00 A Le Coq'il.

Eile oli nii mõnigi mees Flora fännisektoris alles mängupäeval juhuslikult avastanud, et mingi Balti Liiga mäng pidavat toimuma.

Ma järeldasin, et kesa andmeil on ka selliseid Flora fänne, kes ei teadnud mängust midagi.

odralauk
22.09.10, 18:17
ta mõtles vast kalju-ventspilise mängu

Vask
22.09.10, 18:19
Kas Transi mängust on mingit ülekannet laivis?

odralauk
22.09.10, 18:22
http://www.flashscore.com/

818
22.09.10, 18:31

Flora kodulehelt oleks seda ikka märkama pidanud, kui juhuslikult Flora fänn juba ollakse. Ja siis võiks sinna kiigata, kui juhuslikult on omandatud arvutikasutamise oskused ja seda vahel ka kasutatakse.

Lisan kindluse mõttes, et ma ei püüa väita, et reklaami ikka tehakse. :)

Vabandan juba ette, et vihase reageeringu pärast, aga mu järgnev tekst on üldistavalt pigem suuremale ringile mõeldud!

Kuule mees, mine purki, ausalt...
Teema pole praegu selles, et paar inimest avastasid mängupäeval soccernetti lugedes, et täna mäng on, vaid probleem on selles, et EJL ega enamus meeskondi ei suuda teha avalikus sektoris isegi elementaarset reklaami, mis üldiselt inimesi staadionitele juurde meelitaks.
Rahapuuduse jutu võite kõik endale perse pista, sest andekamaid lahendusi leitaksegi rahapuuduses olles, seda siiski vaid siis kui inimestel tõsist soovi ja ettevõtlikust olemas on!

Fännide tuumik teeb oma raha ja vahenditega oma meeskonnale kogu aeg stabiilselt reklaami ning toob seeläbi uusi nägusid OMA sektoritesse regulaarselt juurde, kuid see ei tähenda seda, et EJL ja klubid võiksid lubada enda poolt seetõttu lõdvemalt võtmist...

Kurat, mille eest ja pärast teil seal palka mastakse inimestele, kelle ametinimetused väljendavad seda, et nad peaks turunduse kandis tegutsema???
Selle eest, et mõni vend saaks siin demagoogitseda teema üle "miks mõni mees kodulehte iga 5 minuti tagant ei külasta" v?

Võtke ennast kokku või astuge rongilt maha!

rallikas
22.09.10, 18:43
Fänne meie klubide võistkondadel isegi on, aga ei Meistriliigat ega ka Balti liigat ei käi vaatamas need fännide lemmikud: tennisepublik. Ainukesed vaatajad ongi need, kes on fännid, sponsorid või muidu jalgpalliga seotud. Kuidagi tuleb aga see "tennisepublik" tribüünile saada.

urmar
22.09.10, 18:58
Nagu näha sain, oli minu siinne sekkumine vale käik. :p Avaldasin vaid imestust, et Flora fänn ei tohiks küll väita, et mängust midagi ei teadnud. Oma lihtsameelsuses arvasin, et nad ikka vahel Flora kodukat ka vaatavad, et sealt kalendrit otsida. Aga kus sa seda. Tuleb välja, et isegi selle mainimine on mõne Flora fänni jaoks kurjast.

Väikese vabandusena ütlen, et mina ei ole mingi reklaamitegemisega tegelev ja selle eest palka saav tegelane. Aga ega see ei vabanda muidugi midagi. Jätan sellel teemal edasiseks sõna neile, kes spetsimad. :)

818
22.09.10, 19:02
Ära nüüd väikse plika kombel solvuma hakka, parem võta mõnel "spetsialistil" kratist kinni ja pane ta jõuga kasvõi soccerneti lugema!:)

Mõnikord on tunne, nagu peaks kohati koeri haukuma õpetama...

Edit.... Ja Trans viigistas 52. minutil... 1-1, mõlemad väravad penaltitest:D

Meintz
22.09.10, 19:16
Peaks ikka ühe veel ära lööma muidu väga palju sanšše pole enam edasi saada

Noonik
22.09.10, 19:21
Tüüpiline pööbli seisukoht - miks avalik sektor (riik/kov ja nende hallatavad asutused) ei aita ja kui aitabki, siis miks nii vähe.

Pööbel peaks mõistma rohkem "Alusta iseendast" tähendust. :)

Kui jutt nüüd konteksti viia, siis kõige enam peab vaeva nägema klubi, et publikut meelitada. Jalkaliit on siinkohal pigem tugiisiku rollis.

... ja pole vaja koguaeg urmarit tümitada. Spetsialistid ei ole tegelikult nii lollid ja saamatud, ehkki üldusele võib selline mulje jääda. ;)

dareth
22.09.10, 19:26
... ja pole vaja koguaeg urmarit tümitada.

nagu küla koerale, nõnda koer külale

Noonik
22.09.10, 19:28
nagu küla koerale, nõnda koer külale

ega müts meest riku ... või pole asi üldse mütsis? :D

Meintz
22.09.10, 19:39
3-1!
See juba läheb!:D

818
22.09.10, 19:41
Õu Noonik
Kuule mees, khhmmm, vabandust su suhtumisest kumab välja, et tegemist võib olla isegi verinoore härraga, sa loe mu postitus teinekord korralikult läbi, ennem, kui "pööbli" kalla haukuma hakkad...
Ma ei kujuta isegi ette, kui palju mina ja mitmed teised meist on oma isiklikku aega, raha ja närve kulutanud selleks, et toimuks progress paremuse suunas, see polegi tegelikult tähtis, sest neid ohvreid tuleb tuleviku nimel tuua!
Kaua võib seda "alusta iseendast" paska veel taluda?

Kurat, mõnikord paneb ikka imestama, et kelle jaoks mehed seal platsil seda palli taga ajavad siis üldse? Klubiomanike, sugulaste ja sponsorite jaoks? Lisame siia EJL arusaama järgi veel mõned "hullud", kes ML jälgivad ja kõik...

On see normaalne?
Kuidas kurat meie meeskondadel üldse sponsoreid saab/tahab olla, kui nende ostetud reklaami näevad nädalast nädalasse vaid ühed ja samad vähesed "hullud"!?!?!?

Pööbel, hehe....

Jalgpalli mängitaksegi igal maal reaalselt "pööbli" rõõmuks. Meil on see vaid idee tasemel ning mõni julgeb selle üle isegi irvitada....

Edit:
Narva juhib nüüd juba 5-1.... Teine Narva poolne värav löödi mänguolukorras ja kolmas värav on jällegi penalti... neljas veel tuli juurde, viies...minge purki:D:D Uskumatu:D

zip
22.09.10, 19:52
Paremini kui Flora, uskumatu Trans ikka.

Noonik
22.09.10, 20:03
pööbel, üldsus - poteito, potato

"alusta iseendast" paska tuleb kahjuks igavesti taluda, sest niikaua kuni inimesed seavad etteotsa oma isiklikud huvid, ei saa me rääkida üldsuse huvidest. See on umbes nii, et kõik teavad mida see "alusta iseendast" pask tähendab ja mõte on kah tore, aga las keegi teine teeb sellega algust. :)

Kui mul on valida, kas ma saan mingist tegevusest isiklikku kasu ja selle tegemata jätmisest saaks ühiskond kasu (nt mingitsorti ettevõtlus), siis suure tõenäosusega ma hooliks eeskätt enda edust - sama on ka jalkaklubidega. Oleme siiski kõigest inimesed. :P

kesa
22.09.10, 20:20
Süüdistage mind ebapatriooklikkuses aga sellist tühjust staadionil vaadates, kus ainukesed, keda kuulda on... on käputäis Ventspilsi fänne, soovin, et Kalju kiiremas korras välja langeks.

Häbi! Häbi kogu Eesti jalgpallile...

Kus on Kalju "paljad poisid"? Kus on fännid, Nõmme uhkus?

Mis on juhtunud Nõmme Kalju?

Mõnuagent 007
22.09.10, 20:21
Kus on Kalju "paljad poisid"? Kus on fännid, Nõmme uhkus?

Mis on juhtunud Nõmme Kalju?

Ilmselt lõugavad Hiiu staadionil või mõnes Nõmme bussipeatuses.

Marek_T
22.09.10, 20:41
Kalju fännid on samasugune kummitus nagu Põhja-Korea fännid selle aasta MM-l... Hiinast palgatud klounid. Ju siis ei makstud enam... :D

-RoMaRiO-
22.09.10, 20:45
Mina ütlesin välja, et nii debiilset klubi, kes asjadesse nii suhtub, mina enam ei toeta. Eks teisedki läksid mõttega kaasa, pole miskit teha. Kurb on see loomulikult, aga kui klubi fännidesse nii suhtub, siis olukorra tagajärg selline ongi. Oodates klubilt vabandust, nad selgelt keeldusid. Eks mängigu oma tühjadele tribkadeel!

Eesti esik jalgpallikommentaatorilt sellist debiilsust kuskil foorumis kuulda on muidugi lagi, mine itsita oma värdjalikku naeru parem mikrofoni!

818
22.09.10, 20:45
Panter on siiski üles poodud!

Siim Pulst:
Ventspils jätkab oma kuue fänni laulmise saatel pallivaldamist. Kalju poolehoidjaid pole kuskil näha, nagu ka nende fännide häält

[Comment From PröötPrööt: ]
Palju Kalju fänne siis reaalselt kohal on? Lihtsalt homme ei tahaks jälle lugeda, et kaks ja pool miljonit oli, nagu Kaljule ikka tavaks :)

Siim Pulst:
Fänne kui kaasaelavaid fänne? 0

HÄBI!... Mull ongi lõhkenud, palju õnne Kalju, suutsite oma fänluse igasuguste keelude ja käskudega perse keerata...Fännid on ka muidugi jube lojaalsed tuleb välja, kohati isegi kahju sellest, igav hakkab meil niimoodi ju!

kesa
22.09.10, 20:46
Ilmselt lõugavad Hiiu staadionil või mõnes Nõmme bussipeatuses.

Ja, jah, sest statal on nad ju suukorvistatud. :D

Mäng on igav, vahetan kanalit. Mis sa neist A Le Coqi tühjadest pingiridadest ikka vahid.
Kohe hakkab Pealtnägija, eks näis, mida Lindpere pajatab.

Jalgpall ilma publikuta on nagu....,ühesõnaga bull-shitt.

Mõnuagent 007
22.09.10, 20:52
Mina ütlesin välja, et nii debiilset klubi, kes asjadesse nii suhtub, mina enam ei toeta. Eks teisedki läksid mõttega kaasa, pole miskit teha. Kurb on see loomulikult, aga kui klubi fännidesse nii suhtub, siis olukorra tagajärg selline ongi. Oodates klubilt vabandust, nad selgelt keeldusid. Eks mängigu oma tühjadele tribkadeel!

Eesti esik jalgpallikommentaatorilt sellist debiilsust kuskil foorumis kuulda on muidugi lagi, mine itsita oma värdjalikku naeru parem mikrofoni!

High five, lepime nüüd ära, ei ole ju vaja debiilse klubi pärast tülli minna:)

Epic
22.09.10, 22:22
Hea vaadata, et lõpuks ometi suudavad Eesti klubid naabrite vastu mängida.

Ja tegelikult polnud ju ka eelmisel hooajal viga. Flora sai hakkama Leedu meistriga ja poolfinaalis langeti põhimõtteliselt tänu (väravad toonud) vigadele esimeses kohtumises. Levadia madistas võrdselt hilisema finalisti Suduvaga.

Levadial sel hooajal veel asetuse järgi kõige nõrgem vastane ja üpris tõenäoline, et enne korduskohtumisi on ühe play-off tabeli poolel kõik Eesti klubid eduseisus.

Saaksid nüüd kõik ka edasi, oleks see üks pool täiesti sinimustvalge ja üks finaalis osaleja kindlalt Eesti klubi. Ja äkki jõuab Sillamäe sinna vastaseks. :)

Meintz
22.09.10, 22:22
Kas ma olen ainuke kellel tundub, et Transi mäng ei võinud just kõige puhtama sisuga olla.

Ruutu
22.09.10, 22:29
Igati positiivne on näha selliseid tulemusi. Edu Eesti klubidele Balti liigas

Mister
22.09.10, 22:29
Fännid olid täitsa kohal.
Meile hakkas lihtsalt Viljandi fänlus meeldima, vaatasime nende videoid ja võtsime eeskuju :) Nii fun.

Aga ei tegelt jah, väga kurb seis on....

Mäng:

SUUREPÄRANE! Pole vist kunagi nii head Kaljut näinud (ütlesin seda ka laupeäval vs Levadia, aga see oli ikka midagi täiesti muud). Esimene poolaeg esimeseks, aga teine oli küll super.
Hea töö! :)

Innars
22.09.10, 22:42
Fännid olid täitsa kohal.
Meile hakkas lihtsalt Viljandi fänlus meeldima, vaatasime nende videoid ja võtsime eeskuju :) Nii fun

Tegelikult oli paljud poolehoidjad kohal, küll, aga otsustasime,et ei hakka spetsiaalselt miskit tegema. Statistika on alati selline,et igakord kui suuremalt fänlust teha siis lähevad mängud nihu. Selle hooaja parimad mängud on kõik olnud niiviisi,et vaatasime tennisepublikuna. Ja kus on kirjas,et fännid peavad karjuma tribüünidel, poolehoidu saab avaldada ka staadionile tulles, valdav enamus ei viitsi ju sedagi!

kesa
22.09.10, 22:50
http://www.balticleague.com/

Publikuarvuks loeti kokku 100 nägu, ha-haa-haa, lubage naerda.
Häbi oli vist nullilähedast numbrit avaldada.

Ei saa aru, miks publikunumbrite statistikaga manipuleerida, sisuliselt on taoline mõttetu ilustamine Eesti jalgpalliajaloo võltsimine.

Kuidas saavad asjapulgad teha publikuarvu tõstmiseks järeldusi kui algandmed on ebausaldusväärsed?

Mister
22.09.10, 22:54
100 inimest on täitsa reaalne. Päris palju inimesi oli ümber seal.
Mis vingud selle kallal üldse? 1-2 inimest rohkem või vähem ei muuda midagi. Kusine publikuhuvi on nii või naa. Enne kui regulaarselt mingi 1000 inimest mängudel ei käi ei ole mõtet vinguda selliste asjade kallal..

Aga kui millegi muu kallal pole vinguda siis tuleb ikka midagi ette võtta, eks?

Rõõmustame parem selle üle, et kõik Eesti klubid võtsid täna võidud :) Super!

818
22.09.10, 23:06
Anna andeks seltsimees, aga Kalju tänase võidu üle ma rõõmustama küll ei kavatse hakata:D

Kobistasite kuidagi ära, kuid üldise mängupildi järgi pekstakse teie värav teises voorus umbe...

Näe, nüüd tuleb välja, et kaljul oli siiski kohapeal kõvasti "fänne"...
Lollide vabandustega laisad puberteedikud olete pigem, mitte fännid!

vasjak
22.09.10, 23:08
Anna andeks seltsimees, aga Kalju tänase võidu üle ma rõõmustama küll ei kavatse hakata:D

Kobistasite kuidagi ära, kuid üldise mängupildi järgi pekstakse teie värav teises voorus umbe...

Ja sina oled üks lollakas nats :D

kesa
22.09.10, 23:10
Äge, et Eesti klubid on edukad, vinge.

Loomulikult laias plaanis pole vahet kas statal on 50 hinge või 100 võrreldes 1000-nde, 10 000-ga aga mis puutub statistikasse, siis see peab olema ülivõimalikult täpne. PUNKT! On statistika tulemid kurvad või mitte, statistika PEAB olema täpne, muidu pole see statistika vaid huinjaa ja avalikkuse petmine.

Publikupuudus on Eesti jalgpalli suurim valulaps ja publiku staadionilemeelitamine peab olema nii klubide kui alaliidu prioriteet number kaks.

budu
22.09.10, 23:14

Loomulikult laias plaanis pole vahet kas statal on 50 hinge või 100 võrreldes 1000-nde, 10 000-ga aga mis puutub statistikasse, siis see peab olema ülivõimalikult täpne. PUNKT! On statistika tulemid kurvad või mitte, statistika PEAB olema täpne, muidu pole see statistika vaid huinjaa ja avalikkuse petmine.

Publikupuudus on Eesti jalgpalli suurim valulaps ja publiku staadionilemeelitamine peab olema nii klubide kui alaliidu prioriteet number kaks.

No klubidele ja alaliidule ei ole publiku staadionile meelitamine isegi mitte prioriteet nr.55!
kahjuks

Innars
22.09.10, 23:23

No sellisel juhul oli eile Floral ka nullilähedane publikuarv. Eriti nagu ei paistnud mitte kedagi seal olevat, statistikas on ka täpselt 150, seegi on väga sürr number ja justkui võlutud sinna,et ilusam oleks.
Kainelt mõtlev inimene saab muidugi aru,et A le Coq Arenal rahvas lihtsalt valgub laiale nende a la 9000 istekoha peale. Aga kainusest Florakatele pole ju midagi rääkida!

Teiseks te võiksite natukene viisakamad ka olla oma staadioni vastu, kui otsatribüünil olid kõik kohad suitsukonisid jms. täis siis ei ole just meeldiv, ilmselgelt need pärinesid juba eilsest. Lisaks tilkus seal veel vett koguaeg kusagilt kaela seega sai väheke soliidsem istekoht endale otsitud kaugemal. Samas Floral pole ju palgaraha kellegile maksta ja ilmselt koristajaid pole teil enam ammu seal.

Üldiselt oli ju edukas päev kodumaisele jalgpallile ja valdav osa Kalju jalgpallipublikust tunneb head meelt nii Narva kui Flora tulemuse üle. Kurb,et madalalaubalised fašistid ainult nii kurjad ja Eesti jalgpallist vähem hoolivad on!

818
22.09.10, 23:43
Kulla Innar

Me olime üheskoos ja tegime häält, erinevalt teist.

Selle konide jutu koha pealt on sul tuline õigus, aitäh, et sellele tähelepanu pöörasid....
Võtan kriitika arvesse ja nõustun sinuga, seega üritame otsida järgmiseks mänguks oma sektorisse mingisugused ämbrid vms.
Kas te istusite lausa meie otsatribüünil? Ma loodan siis, et teie fänniarmee kõik kolm inimest omalt poolt konisid meie sektorisse maha ei visanud ja vabandan, et keegi meist teie jaoks vihmavarje hoidma ei tulnud. Aga järgmine kord hoidke parem eemale:)

"Madalalaubalised fashistid"... Tee või tina, kuid ma Ei võta sellist iseloomutust omaks, ka mitmuses mitte...
Ning ma arvan, et üldiselt on täiesti normaalne see, et ma ei rõõmusta ühe klubi edu üle, mida ma sügavalt põlgan. See on mu isiklik arvamus ja arutelu alla edaspidi ei kuulu!

Jõudu

Jasper
22.09.10, 23:44

Täpne statistika on ju ... ülivõimalik.

aanvaller
22.09.10, 23:59
jalgpalli abc järgi peaks Eesti klubide edu(5:1,2:1 ja 2:1) nüüd publiku järgmises voorus staadionile tooma..
järgmises voorus küll mäng võõrsil aga peale seda. vaatame.

val
23.09.10, 00:03
Kas ma olen ainuke kellel tundub, et Transi mäng ei võinud just kõige puhtama sisuga olla.

Siauliai platsil 2 mängijat põhist,Narval 6 mängijat.

football2u
23.09.10, 01:26
Oh jh... See on Eesti jalgpall, ii et ärge vinguge. (Tõestus (http://www.balticleague.com/schedules/Season2010-11/31229483.html))

Marek_T
23.09.10, 09:19
Mis natsi- ja fašistivärk teil kipitab kõik aeg, ma'i saa aru? Ennevanasti oli see f-tähega sõna ikka idapoolsetel ja -meelsetel huulil, kui eestlastest räägiti, nüüd ma näen, et kaljukas sõimab juba florakat natsiks. Nagu mida vit*u?

Aga muidu: ma käisin eile töölt koju sõites statalt läbi, nägin teise poolaja pea täielikult ära. Esimene värav oli puhas luck, teine oli ilus, selle eest küll viis pihku Jevdokimovile. Võit on võit, kodus on ikka tore võita ja hoolimata kaljufänniks mitteolemisest on mul Eesti klubi võidu üle alati hea meel - aga sisetunne ütleb, et hoolimata Prinsi heast tööst saate anaalpoleerimist tunda Ventspilsis...

Iceman
23.09.10, 12:15
Nice...Narva Transi niii suur võit oli küll kenaks üllatuseks. Minu silmis Narva Transi respekt tõusis...see nii suur võit tuli küll minu jaoks nagu äike selgest taevast.

Privatte
23.09.10, 13:39
Ma ei cheer ükskõik Balti meeskonnad, nad kõik on nõme.
Aga kui ma oleks sunnitud cheer keegi oleks Eestis

Sen
23.09.10, 16:05
Eile päeval olid spordiennustuse koefid transil ja kaljul vastavalt 5,5 ja 13
Kokku koef 71,5
Isegi 100 eeguga oleks päris korralikult pappi saanud ;)

Kasepats-Pidur
23.09.10, 16:19
Transi mehed avastasid, et enda võidu peale panustamisega teenib sitaks rohkem?

dnb
23.09.10, 17:20
Ma ei cheer ükskõik Balti meeskonnad, nad kõik on nõme.
Aga kui ma oleks sunnitud cheer keegi oleks Eestis

Dude, don't google-translate, we can understand English better.

Innars
23.09.10, 17:34
Kalju mäng : http://www.youtube.com/watch?v=A5CoKGW04BI
Narva mäng : http://www.youtube.com/watch?v=IyVrelcMpv8

fizth
23.09.10, 19:21
Eile päeval olid spordiennustuse koefid transil ja kaljul vastavalt 5,5 ja 13
Kokku koef 71,5
Isegi 100 eeguga oleks päris korralikult pappi saanud ;)

Trios oli Transil 2 ja Kaljul 5, ei usu et nii suured need konfi vahed on saitidel!

Sen
23.09.10, 20:34
Trios oli Transil 2 ja Kaljul 5, ei usu et nii suured need konfi vahed on saitidel!

Eile kell 13:30 oli igaljuhul 5,5 ja 13, enne mängu algust 2,85 ja 9

22.09.2010 17:00 JK Trans Narva - Siauliai
1X2 1
2,85
4,25
5,50

22.09.2010 19:00 JK Nõmme Kalju - FK Ventspils
1X2 1
9,00
13,00

val
24.09.10, 12:50
Kalju mäng : http://www.youtube.com/watch?v=A5CoKGW04BI
Narva mäng : http://www.youtube.com/watch?v=IyVrelcMpv8

http://www.youtube.com/watch?v=emYPZfCDjXg

Petuhhin
06.10.10, 18:52
USKUMATU!
Ongi 5st 5!
Täna siis Sillamäele 2:1 ja Levadiale 1:0.
Duublid või mitte, aga viis viiest on igal juhul kõva sõna.

Ruutu
06.10.10, 22:07
Vähemalt 3 klubi võiks veerandfinaali jõuda, rohkem oleks juba suurepärane. Aga selle aasta tulemused on igati positiivsed, loodetavasti jätkub see ka järgnevates mängudes

ROOTSI KUNN
06.10.10, 23:40
USKUMATU!
Ongi 5st 5!
Täna siis Sillamäele 2:1 ja Levadiale 1:0.
Duublid või mitte, aga viis viiest on igal juhul kõva sõna.
Minu meelest kah päris hea tulemus aga vara veel hõisata .Vaatame ,mis peale kordusmänge sõelale jääb.

fizth
07.10.10, 01:46
1/5 saab kindlalt edasi aga seda on kindlasti vähe :)

UrmoT
07.10.10, 22:49
Kõige naljakam on see, et kõige kindlam tundub hetkel Narva edasipääs, aga samas teades neid, siis..iial ära ole täiesti kindel.

Vask
11.10.10, 17:23
Levadia on küll edasi pääsenud 4-0 juhitakse Peale 20 minutit

rallikas
11.10.10, 17:38
Mida perset?

11' Neemelo; 12' Neemelo; 17' Malov; 19' Leitan.

Palju kuuevarbalistel raha mängus on?

fitti
11.10.10, 17:44
Levadia over 4,5 koef oli ilmselt päris söödav.

Vask
11.10.10, 18:46
Jube, et 3 väravat on lastud kodus endale lüüa

Ruutu
11.10.10, 18:46
Esimene klubi viiest võimalikust siis veerandfinaalis olemas. Edu ka ülejäänud Eesti meeskondadele

fizth
11.10.10, 19:48
No 2 on edasi juba suure tõenäosusega, Narva ka ju :)

kitty72
12.10.10, 14:34
ilmaga pole vedanud lund & lörtsi Idas :D

rallikas
12.10.10, 19:23
ilmaga pole vedanud lund & lörtsi Idas :D

No kurat.. lasta kuuevarbalistel 90' 0-2 lüüa ning kokkuvõttes 2-3 kaotada... häbi..

Mällar
18.06.11, 11:49
Mainin igaks juhuks, et täna kl 16.00 mängitakse ära Balti liiga finaal kahe Läti gigandi Ventspils - Riia Skonto vahel, misjärel võib Jalgpalli Balti liiga ühtlasi ka lõppenuks kuulutada! :r66m15:
Viasat Sport Baltic kavas on see ilusti olemas, niiet siis nautigem viimast mängu.:õlu: