320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Balti liiga

    Loomisel on jalgpalli Balti liiga
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

    Mulle see idee meeldib. Kui näiteks finaal mõne eesti klubi (juhul kui sinna jõutaks) ja läti skonto vastu, publikut kohale ei too, siis on asi ikka sajaga perses ja mott.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

      kysmus selles et kui suur see liiga on ja mitu meeskonda yhest riigist m2ngima p22sevad.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

        Olen seda ideed kogu aeg pooldanud. Euroopasse kvalifitseerumine käib edasi siiski läbi koduste liigade, mis on ka positiivne. Jalgpallis ei tohiks me selliseid saunasid saada nagu korvpalli balti liigas ja seetõttu usun ka publiku arvu märgatavasse kasvu.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

          Ma tahaks näha kuhu nad selle kalendris sobitavad, kui niigi on 36 vooru vaja mängida. Talvekuudele? Suvepuhkuse ajale?

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

            Algselt postitas Amadeus


            Ma tahaks näha kuhu nad selle kalendris sobitavad, kui niigi on 36 vooru vaja mängida. Talvekuudele? Suvepuhkuse ajale?

            Kõik meeskonnad ei pea ju omavahel 4 mängu pidama.Piisab 2 korrast.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

              Algselt postitas Rein
              Kõik meeskonnad ei pea ju omavahel 4 mängu pidama.Piisab 2 korrast.
              28 klubi. 54 mängu. Lisaks Eesti Meistriliiga 36 mängu. Kokku 90 mängu. Sinu loogika järgi.

              Aga õnneks on tegu siiski karikasarjaga, mitte liigaga. Üldiselt ei asenda ükski veerandkontinentaalsari rahvuslikke liigasid, ning nagu ma mujal kommentaaris ütlesin, kui kunagi peaksidki Euroopa jalgpallis rahvuslike (traditsiooniliste) liigade asemele tulema igasugu poolkontinentaalsarjad, siis jätaksin ma jalgpalli päevapealt maha. Kuid õnneks on senised katsed, mida osad Euroopa klubid on üritanud selles suunas astuda (näiteks Kesk-Euroopast, Šotimaalt jne.), UEFA poolt üsna kategooriliselt tagasi lükatud. Jumal tänatud. Aga tendentsid on olemas.

              Ja kes arvab, et publikuhuvi tõuseb ja tase tõuseb mäekõrguselt - teid kutsub planeet nimega Maa.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

                Nii,et Riias poole kõrvaga kuuldul on ikka mingi tagapõhi olemas ja teema on aktuaalne. Kui sellest ikkagi asja saab siis on väga oluline ,et klubid seda turniiri ka tõsiselt võtaksid . Tasemelt peaksime enam vähem võrdsed olema.Ei tea ju lätlaste ja leedukate paremate klubide tegelikku taset aga ,kui vaadata kas või nende esinemisi euroopa sarjades siis on nad muidugi mõnevõrra meist edukamad olnud.
                Millegipärast arvan ,et publikut need mängud suurt juurde ei too aga eks kõik sõltub mängude tasemest ja tulemustest.
                Igatahes loodame ,et liiga ikkagi käivitub.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

                  Keskmine tase tõuseb kindlasti mõnevõrra, publikuarv ka ilmselt natuke. Aga jah, eestlase toob staadionile vaid Kristiaano või Pekkhämm. Samas klubidele annaks selline kõvemate vastaste veidi suurem kontsentratsioon juurde küll. Muidugi sõltub kõik formaadist. Üks variant on viia kodune liiga jälle kaheringiliseks ja sellevõrra ehk mahutab Balti karika mänge kalendrit liiga pungi ajamata. Ehk oleks ka mõistlik mingis faasis terad sõkaldest eraldada, sest realistlikult võttes tagab liiga edukuse ikkagi tugevamate klubide motiveeritus. Ja nii sponsoreile kui mängijaile pakub rohkem ikka parimate omavaheline mõõduvõtmine. Üldjoontes olen poolt. Kohalikule vutile kuluks vähemalt sellise asja proovimine marjaks ära. Siinse konnatiigi võrdlemine Shotimaa või Kesk-Euroopa pikkade traditsioonidega liigadega isegi selles kontekstis ei kanna eriti.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

                    Mulle isegi meeldiks, kui selline Balti liiga asendaks Läti, Leedu ja Eesti meistriliigad.
                    Sellisel juhul oleks isegi võimalik jõuda olukorda, kus meistriliiga klubid koosneksid professionaalsetest jalgpalluritest.

                    1,5M pealine riik ikka naljalt ei suuda pidada jalgpalli liigat, kus enamus mehi pallimänguga leiba teeniksid.

                    Rahvuslik jalgpalliliiga on küll tore, siiski mingil hetkel tuleb arengule piir ette just mastaabi tõttu. Euroopa kohti võib jagada ju endiselt rahvuslikul tasandil.

                    Mis rahalisi ergutusi siin ikka see Balti liiga tuua võib, kui midagi erilist välja ei jagata (Euroopa kohti siis). Pole ju sellist raha kuskilt tulemas. Kui üks Eesti klubi võidab Balti liiga ning teine Eesti liiga, kolmas veel Eesti karika, siis kuidagi jube palju võitjaid tekib. Pigem hakatakse jõudusid kanaliseerima. See aga tähendab, et Balti liiga võit ei pruugi olla kuigi väärtustatud. Hetkel korvpallis ju on Eesti klubidel suht suva, mis koha nad BBLis saavad, peaasi, et Eesti meistrikatel järgmiseks aastaks BBLi koha tagavad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

                      See on tore lisandus, aga ei saa asendada rahvuslikku liigat. Väiksus on alati hea vabandus kui asjad ei õnnestu, aga kõrvalt näide kuidas Leedu taoline kääbusriik suudab korvpallis toota kogu aeg maailmatasemel klubisid ja mängijaid.

                      Ei ole Balti Liiga vastu, hea asi, aga ikkagi ainult lisandus.
                      Y R A

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

                        Igal juhul väga positiivne uudis! kokku on meid umbes 7 miljoni kanti ja see on täiesti normaalne suurus, et luua ühisliiga, 1,5 miljonilise elanikkonnaga riigi liiga on ilmselgelt palju vähem konkurentsivõimeline. Lisaks on kindalsti oodata suuremat publikumenu, sest rahvuste vahelised mängud on ikka olulisemad- kui mitte kõik, siis mõned saab ikka korraliku reklaamiga rahvast täis (suhteliselt täis) tuua. (ntx skontoga või Kaunasega)
                        Nüüd oleks veel ainult tore loota et mõni Tartu klubi kah sinnamaani jõuab, et nende 4 hulka jõuab, kes balti liigasse saaksid

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

                          Algselt postitas jyriöö
                          Siinse konnatiigi võrdlemine Shotimaa või Kesk-Euroopa pikkade traditsioonidega liigadega isegi selles kontekstis ei kanna eriti.
                          Esiteks ei ole keegi võrrelnud, vaid toodi näide Euroopa klubijalgpalli tendentsidest, ning teiseks saab võrrelda küll; kui ei taha võrrelda, siis on muidugi teine asi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

                            Lihtsalt see, et tendentsid nendes liigades mõistlikud pole, ei tähenda, et asi siin töötada ei võiks. Selge ju, et kohalikku liigat on vaja atraktiivsemaks muuta.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Loomisel on jalgplli Balti liiga\'

                              Minagi olen poolt säärase liiga loomisel,minu arvates tooks see kül rohkem publikut staadionitele.Ja veel ,et sel juhul oleks mõttekas ka TV vahendusel mänge näidata kasvei tähtsamaid mänge.Kindlasti pooldan seda mõtet

                              Kommentaar

                              Working...
                              X