320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nandroloonikud - nyyd Stam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nandroloonikud - nyyd Stam

    http://www.soccerway.com/news/livescore/view.php?article_no=1005913660 ...

    ylaloleva artikli andmetel on Jaap Stam jäänud vahele nandrolooni kasutamisega peale 14 oktoobri Atalanta mängu teste.
    Mul pole endiselt kahju, et hollandlased MMilt välja jäid.

    #2
    Oeh, minu lemmikud hollandlased vajuvad üha rohkem mutta. Viha ajavad peale juba.Narkarid on ikka.

    Kommentaar


      #3
      Nandro-Nandro-Nandro-NanroLand

      Noo nii. Itaalia Olümpiakomitee teatel leiti Hollandi jalgpallikoondise ja Rooma Lazio kaitsja Jaap Stami dopinguproovist anaboolse steroidi nandrolooni jälgi. Jürgen
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #4
        Njah, ma nagu arvasin, et hollandlased rohkem kanepivennad või nii, aga hoopis nandroloon nende uus rahvustoit. Pagan, mulle see mansa veel EMil päris meeldis.
        Mul on liiv ja sul on savi.

        Kommentaar


          #5
          see nandroloni lugu on veider küll. miks just hollandlased? mulle on jäänud arusaamatuks, kas stam jäi vahele kooondisega koos olles
          või klubimeeskonna juures? viimasel juhul on asi hoopis veider.
          kardan, et dopingu tarvitamine jalgpallis on märksa laialdasem, kui vähesed
          vahelejäänud näitavad. kas vutimeeste testimisega on ikka kõik korras?
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #6
            Mulle pole Hollandlased mitte kunagi meeldinud(koos mõningate eranditega) ja arvatavasti ei hakka ka meeldima, see lugu süvendas minu Hollandi vihkamist veelgi, sama kehtib ka Lazio kohta.

            Davids, F. De Boer, Stam. Kes siis on järgmine, Kluivert? Overmars?

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Artur

              Mulle pole Hollandlased mitte kunagi meeldinug(koos mõnede eranditega) ja arvatavasti ei hakka ka meeldima, see lugu süvendas minu Hollandi vihkamist veelgi, sama kehtib ka Lazio kohta.

              Davids, F. De Boer, Stam. Kes siis on järgmine, Kluivert? Overmars?
              Ja seda AC Milani fänn ?
              Su antipaatia kehtib siis ka Gulliti, van Basteni ja Rijkaardi kohta? Või kuuluvad nemad nende väheste erandite hulka ?

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Fazz

                Orginally posted by Artur

                Mulle pole Hollandlased mitte kunagi meeldinug(koos mõnede eranditega) ja arvatavasti ei hakka ka meeldima, see lugu süvendas minu Hollandi vihkamist veelgi, sama kehtib ka Lazio kohta.

                Davids, F. De Boer, Stam. Kes siis on järgmine, Kluivert? Overmars?
                Ja seda AC Milani fänn ?
                Su antipaatia kehtib siis ka Gulliti, van Basteni ja Rijkaardi kohta? Või kuuluvad nemad nende väheste erandite hulka ?
                Nemad kuuluvad nende väheste erandite hulka.

                Kõiki Hollandlasi ma ka tegelt ei vihka.Patrick Kluivert on näiteks üks igati sümpaatne mängija.

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by mcnamara

                  see nandroloni lugu on veider küll. miks just hollandlased? mulle on jäänud arusaamatuks, kas stam jäi vahele kooondisega koos olles
                  või klubimeeskonna juures? viimasel juhul on asi hoopis veider.
                  kardan, et dopingu tarvitamine jalgpallis on märksa laialdasem, kui vähesed
                  vahelejäänud näitavad. kas vutimeeste testimisega on ikka kõik korras?
                  Kusjuures Itaalias uuris mingi arst Juve mängijate seotust dopinguga ja väideti, et dopinguga polnud seotud, mitte ainult Davids, vaid ka Zidane ja paljud ülejäänud. Nüüd on asi maha vaikitud, ei tea kas see tüüp maksti kinni või koksati maha .
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Maarek


                    Kusjuures Itaalias uuris mingi arst Juve mängijate seotust dopinguga ja väideti, et dopinguga polnud seotud, mitte ainult Davids, vaid ka Zidane ja paljud ülejäänud. Nüüd on asi maha vaikitud, ei tea kas see tüüp maksti kinni või koksati maha .
                    Tuleb midagi meelde jah.See oli täielik jama ja Zidane laimamine minu arvates.Minu teada pididi too vend oma jura pärast kohtusse antama.Ei tea ja ei huvitagi sellised lood.
                    Hollandlaste süüdistamisega pingutati kah üle,pole nad nii pahad midagi.

                    Kommentaar


                      #11
                      Uudis Sportnetist

                      Pikka aega FC Barcelonas mänginud, kuid sel hooajal Itaalia Serie A klubis Brescias palliv poolkaitsja Josep Guardiola on vahele jäänud dopingukontrollis. Itaalia olümpiakomitee teatel on keelatud aine sama, mis teistelgi Itaalias vahele jäänud tipp-palluritel - nandroloon. Tänavu septembris Bresciaga liitunud Guardiolalt võeti saatuslik proov pärast 21. oktoobri liigamängu Piacenza vastu.

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Artur
                        Davids, F. De Boer, Stam. Kes siis on järgmine, Kluivert? Overmars?
                        Paistab,et asi pole vist rahvuses vaid liigas.Tundub,et need makaronitooted sisaldavad kahtlasi värke.
                        Panen panuse Del Piero ja Baggio peale

                        võiksid oma panuste tegemisega veidi tagasihoidlikum olla

                        Kommentaar


                          #13
                          Guardiola lõpetab?

                          Josep Guardiola is set to quit football if he fails to clear his name after testing posisitve for nadrolone.

                          The Brescia midfielder said: "If I am banned I will stop playing, but I am not ready for that," stormed the former Barcelona star.

                          "I am angry about one thing: I know that a man is innocent until proven guilty, yet I am already condemned as a drug user.

                          "In every year that I have played football, with Barcelona and the Spanish national team, I have passed so many tests and nothing has ever happened.

                          "People can think what they like. I really don't know whether the machine was faulty or what happened. The only thing I have ever taken is vitamins to help my body and help my team. I have taken these for six or seven years and they are fine.

                          "I am convinced I will win this battle. I believe in my innocence and in everything that I have done throughout my years as a professional.

                          "I will fight to the end to clear mine and the club's name. I will fight with my lawyers, in Italy and Spain, and they are the same as those that represented Frank de Boer.

                          "I have played for Spain 47 times and have had thousands of random tests in my life. There has never been a problem. I love my body too much to cause it pain."

                          footballbc.com

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Nandroloonikud - nyyd Stam\'

                            Doping ja kogu see süstimise värk on lihtsalt tülgastav. Vahelejääjatele peaksid maksimaalsed karistused määratama.
                            Kuid samas ei ole ma seda meelt, et peaks hakkama vanu asju lahti kaevama nagu see mingi Juventuse 94-98 aastate oletatav dopinguskandaal. Midagi muuta enam ei saa, kuigi kui sel teemal tõeni välja jõutaks (milles kahtlen), saaks ilmselt mitmetki tuntud nimed porri tallatud.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Nandroloonikud - nyyd Stam\'

                              Originally posted by kitjusho
                              Doping ja kogu see süstimise värk on lihtsalt tülgastav. Vahelejääjatele peaksid maksimaalsed karistused määratama.
                              tsiteerides üht tuttavat politseniku (kes tsiteeris siis juba varem jumal teab keda), aga siinkohal sobib öelda, et asi ei ole mitte karistuse ranguses vaid selle vältimatuses.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X