320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oksjon: osta riigiorden

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oksjon: osta riigiorden

    Kuidas Te kõik suhtute sellesse, et üle 800 ordeni antakse tänavu? Läheks nagu poodi leiba ostma. Ordenitel pole enam mingit väärtust nagu poeletil müüakse neid. Mingi väärtus peaks olema ju.

    Miks antakse endistele komunistidele ja Eesti Lipu rõvetajatele ordenid? Uskumatu! Nähh võta orden selle eest, et sa Eesti Lipu maha kiskusid...Sa ka võta, et oma kodumaa vastu käe tõstsid.

    Inimene kes annab kommaritele ja Eesti Lipu rõvetajatele ja Eesti kui meie kodumaa vastu käe tõstnutele ordeni siis noo anna andeks mis austus?


    Eesti Kaitseliidu asutaja Valdur Raudvassar keeldus ordenist tsiteerin \"Mis õigus on meil nõuda noortelt, et nad oleksid valmis surema oma riigi eest, kui president jagab ordeneid ülejooksikuile?\" See on mees keda tuleb ülistada mitte kommareid!


    Teie poolsed arvamused? On see õiglane, et Rüütel jagab sellistele inimestele autasusid?

    #2
    Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

    vabariigi aastapäeva eelõhtul võiks siiski mingi austus riigi ja presidendi, kui institutsiooni, vastu eksisteerida.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

      Algselt postitas SleepWalking


      vabariigi aastapäeva eelõhtul võiks siiski mingi austus riigi ja presidendi, kui institutsiooni, vastu eksisteerida.
      siin pole riigiga midagi pistmist vaid ainult rüütli vastu... see et ta president on ei pea teda küll kohe austama, inimene peab austuse ära teenima mitte ametiga ei kaasne austus ja tema pole seda ära teenind mitte kui kuidagi...see on ju terve eesti rahvale mõistatus miks osadele ordeneid jagatakse, vähemalt neile kes on patrioodid

      Kui jagamiseks läks siis miks Ingrid Tähismaa ei saa, and juba \"Lihtsa Elu\" blondiinidele ka

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

        eks ta kahtlase väärtusega tegevus ole. kui nii edasi läheb, siis varsti igas eestimaa peres üks orden
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

          Algselt postitas lorenzo


          eks ta kahtlase väärtusega tegevus ole. kui nii edasi läheb, siis varsti igas eestimaa peres üks orden
          poliitvangid keelduvad ordenist kuna rüütel solvab neid kommudele ja Eesti Lipu rõvetajatele ordenite andmisega

          eesti vabadusvõitlejad saavad kõrvuti eesti kommudega ordeneid! solvang missugune

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

            Algselt postitas SleepWalking


            vabariigi aastapäeva eelõhtul võiks siiski mingi austus riigi ja presidendi, kui institutsiooni, vastu eksisteerida.

            Riigi vastu küll, aga kas ka endise kommunisti üle?!
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

              Algselt postitas Rein


              Algselt postitas SleepWalking


              vabariigi aastapäeva eelõhtul võiks siiski mingi austus riigi ja presidendi, kui institutsiooni, vastu eksisteerida.

              Riigi vastu küll, aga kas ka endise kommunisti üle?!
              SW keegi pole siin midagi suunand riigi vatsu ainult meie armastatud rüütli vastu

              See peaks pakkuma mõtte ainet lugupeetud inimesed - eesti vabadusvõitlejad saavad kõrvuti Eesti kommudega ja Eesti Lipu rõvetajatega ordeneid! solvang missugune. Kumb on siis rohkem tunnustamist väärt?

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

                Algselt postitas Rein
                Riigi vastu küll, aga kas ka endise kommunisti üle?!
                endine kommunist või ei, ikkagi ev president. pealegi rääkisin mina institutsioonist, mitte isikust.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

                  Algselt postitas SleepWalking


                  Algselt postitas Rein
                  Riigi vastu küll, aga kas ka endise kommunisti üle?!
                  endine kommunist või ei, ikkagi ev president. pealegi rääkisin mina institutsioonist, mitte isikust.
                  ametiga ei kaasne austus vaid inimesega kaasneb austus, ta peab selle ära teenima ennem mitte et kohe ametiga saab austuse

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

                    Soovitan lugeda THIlvese artiklit tänases Ekspressis.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

                      Algselt postitas eestimees


                      Algselt postitas SleepWalking


                      Algselt postitas Rein
                      Riigi vastu küll, aga kas ka endise kommunisti üle?!
                      endine kommunist või ei, ikkagi ev president. pealegi rääkisin mina institutsioonist, mitte isikust.
                      ametiga ei kaasne austus vaid inimesega kaasneb austus, ta peab selle ära teenima ennem mitte et kohe ametiga saab austuse
                      Härra president on nii vana mees, et ta kuulub põlvkonda, kus polnud isegi kõige positiivsemas tulevikuperspektiivis näha iseseisvust. Seega oli härra Rüütlil kaks võimalust, kas saada edukaks ning seejuures kuuluda ka poliitikasse ehk teha midgai konkreetset Eesti heaks või hakata lihtsalt vaikseks agronoomiks, kelle suurim tegevus vabaduse ja eesti heaks on see, et hoiab sinimustvalget kuskil korstna taga ning vahel räägib õlleklaasi taga selles, kuidas ikka punavõim imeb. Minu arvates on Eestile rohkem kasu teinud esimene valik, sest Rüütli näol oli tegu üsna \"valgustatud\" kommunistiga ehk mehega, kes seadis primaarseks Eesti huvid, mitte ei võtnud eesmärgiks madalalaubaliselt Moskva ettekirjutuste 1-1le täitmist.

                      See ekskommariks sõimamine on lihtne loosung, millega mõned nö. \"uuemad\" tegijad üritavad oma poliitilise võimekuse mahajäämust kompenseerida.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

                        Algselt postitas dannar


                        Algselt postitas eestimees


                        Algselt postitas SleepWalking


                        Algselt postitas Rein
                        Riigi vastu küll, aga kas ka endise kommunisti üle?!
                        endine kommunist või ei, ikkagi ev president. pealegi rääkisin mina institutsioonist, mitte isikust.
                        ametiga ei kaasne austus vaid inimesega kaasneb austus, ta peab selle ära teenima ennem mitte et kohe ametiga saab austuse
                        Härra president on nii vana mees, et ta kuulub põlvkonda, kus polnud isegi kõige positiivsemas tulevikuperspektiivis näha iseseisvust. Seega oli härra Rüütlil kaks võimalust, kas saada edukaks ning seejuures kuuluda ka poliitikasse ehk teha midgai konkreetset Eesti heaks või hakata lihtsalt vaikseks agronoomiks, kelle suurim tegevus vabaduse ja eesti heaks on see, et hoiab sinimustvalget kuskil korstna taga ning vahel räägib õlleklaasi taga selles, kuidas ikka punavõim imeb. Minu arvates on Eestile rohkem kasu teinud esimene valik, sest Rüütli näol oli tegu üsna \"valgustatud\" kommunistiga ehk mehega, kes seadis primaarseks Eesti huvid, mitte ei võtnud eesmärgiks madalalaubaliselt Moskva ettekirjutuste 1-1le täitmist.

                        See ekskommariks sõimamine on lihtne loosung, millega mõned nö. \"uuemad\" tegijad üritavad oma poliitilise võimekuse mahajäämust kompenseerida.
                        .....ainuke asi mida ma talle ette heidan on eespool kirjas.....ta on teind väga palju eesti heaks eriti 90ndate alguses kui tankid eestisse tulid, müts maha mehe ees muidu mis ta on teind eesti heaks, võitles eesti eest...ainuke asi ongi see ordenit jama ju ja mitte midgai muud

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

                          Vabadusvõitleja on üsna suhteline mõiste. Kas Eestile oli näiteks rohkem kasulik Rüütli sugune poliitik või näiteks see metsavend kes 70-il ära tapeti? Või näiteks omal ajal oli suur vabadusvõitleja ka krt. nüüd ei meenu nimi, no see Lihula vallavanem, kuid nagu tänapäeval näha, on tegu lihtsalt elukutselise dissidendi ning räuskajast populistiga. Ma arvan, et mina oleks ka omal ajal sinimustvalge kuskilt korstna otsast maha võtnud, sest sellised \"vabadusvõitluse\" aktsioonid toovad minimaalselt kasu ning võivad tuua üsna palju kahju. ehk nö. lipukisuja võis kaalutletult vaadates Eestile rohkem kasu teha kui lipuheiskaja, sest Eesti oli üks liberaalsemaid NSV-sid ning nö. näidisliiduvabariigi staatuses. Kui selliseid vabadusvõitlejaid oleks rohkem olnud, siis oleks meist võinud vabalt saada mingi Moldova laadne ühe karmi käega kindrali kubermang.
                          Vabadusvõitlus on midagi muud kui martlaarilik seintele \"Elagu Eesti\" kirjutamine. Selleks on vaja natuke ka mõtlemist ning diplomaatiat, mitte lihtsalt kisendada mingeid loosungeid ja lippe üles toppida.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

                            Algselt postitas dannar


                            Vabadusvõitleja on üsna suhteline mõiste. Kas Eestile oli näiteks rohkem kasulik Rüütli sugune poliitik või näiteks see metsavend kes 70-il ära tapeti? Või näiteks omal ajal oli suur vabadusvõitleja ka krt. nüüd ei meenu nimi, no see Lihula vallavanem, kuid nagu tänapäeval näha, on tegu lihtsalt elukutselise dissidendi ning räuskajast populistiga. Ma arvan, et mina oleks ka omal ajal sinimustvalge kuskilt korstna otsast maha võtnud, sest sellised \"vabadusvõitluse\" aktsioonid toovad minimaalselt kasu ning võivad tuua üsna palju kahju.
                            Vabadusvõitlus on midagi muud kui martlaarilik seintele \"Elagu Eesti\" kirjutamine. Selleks on vaja natuke ka mõtlemist ning diplomaatiat, mitte lihtsalt kisendada mingeid loosungeid ja lippe üles toppida.

                            kuule sa kaldud teemast kõrvale siin arutatakse ordenite andmise üle mitte rüütli eluloost! Parem ütle kas need ordenite andmised on õigustatud siis?

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Oksjon: osta riigiorden\'

                              Algselt postitas eestimees


                              Algselt postitas dannar


                              Vabadusvõitleja on üsna suhteline mõiste. Kas Eestile oli näiteks rohkem kasulik Rüütli sugune poliitik või näiteks see metsavend kes 70-il ära tapeti? Või näiteks omal ajal oli suur vabadusvõitleja ka krt. nüüd ei meenu nimi, no see Lihula vallavanem, kuid nagu tänapäeval näha, on tegu lihtsalt elukutselise dissidendi ning räuskajast populistiga. Ma arvan, et mina oleks ka omal ajal sinimustvalge kuskilt korstna otsast maha võtnud, sest sellised \"vabadusvõitluse\" aktsioonid toovad minimaalselt kasu ning võivad tuua üsna palju kahju.
                              Vabadusvõitlus on midagi muud kui martlaarilik seintele \"Elagu Eesti\" kirjutamine. Selleks on vaja natuke ka mõtlemist ning diplomaatiat, mitte lihtsalt kisendada mingeid loosungeid ja lippe üles toppida.

                              kuule sa kaldud teemast kõrvale siin arutatakse ordenite andmise üle mitte rüütli eluloost! Parem ütle kas need ordenite andmised on õigustatud siis?
                              palju sa tegelikult tead nende meeste elutööst, kes ordeneid saavad? Kas näiteks see lipurüvetaja tegeleski kogu elu ainult ühe lipu alla kakkumisega? ma arvan, et mehel oli ka konkreetseid teeneid ning arvatavasti teab Rüütel või tema kaaskond seda paremini kui meie.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X