320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

OM TOP 7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    OM TOP 7

    just siis said l2bi eestlastele k2ige 2nnelikumad m2ngud ja vaevalt niipea sellist kullasadu oodata on aga loodame.kuna oma lyhikese v2i siis pika kuidas v2tta elu jooksul on saanud kaasa elada p2ris mitmetele m2ngudele siis paneks siia oma n2gemuse milline n2eks v2lja minu jaoks l2biaegade top 7 olympia.

    1.Salt Lake City 2002-eelk2ige ikka veerpalu ja mae hea esinemine neil m2ngudel,kanada-usa hokifinaal mille kordust oleks soovinud n2ha ka torinos.
    suusarajad olid ka seal arvatavsti l2bi aegade parimad isegi veerpalu on seda m2nes intervjuus maininud ja minu jaoks veel bjorndaleni imelised s2idud.ja eks oli seal veel paljugi head

    2.Lillehammer 1994-kahev2istlus- kus oli viimati t2iselt pildis eesti kahev2istluse koondis ja kus tegelt oli ka v2imalus medal saada aga l2ks nii nagu meist enamus juba teavad.aga sellist atmosf22ri nagu neil m2ngudel vaevalt kuskil tuleb kuio siis aint kui m2ngud j2lle suusatamis synnimaale tagasi kord j2uavad.

    3.Torino 2006-Eestlaste olympia!!!!!!!!!!


    4.Sydney 2000- selle sajandi esimsed m2ngud t2id ka kohe eestile kulla seda siis Erki Noole esinemisele 10-ne v2istluses ja ka oma poolehoidjate n2rvidega m2ngides ketteheites aga l2pp hea k2ik hea.minu isiklik arvamus et tegemist parimate suvem2ngudega

    5.Albertville 1992-Eestlased j2lle oma lipu ja riigiga m2ngudel tagasi.prantslatel kaksikv2it kahev2istluses ja levandi suht hea esinemine.ja sel m2ngudel oli ka yks noormees eestist vist nimega andrus veerpalu.kes kyll teda teab

    6.Barcelona 1992-Erika Salum2e trekis2idus kuld ja vennad t2nisted purjetamises aga ikka k2ige sygavama mulje neist m2ngudest j2tsid ikka esmakordselt olympial NBA t2hed ehk siis Dream Team eesotsas maailmaparimaga michael jordaniga.see oli ka ainuke t2eline Dream Team yldse

    7.Calgary 1988-Allar Levandi pronks ja need olid esimsed m2ngud millele sai kaasa elatud ja kust yldse saigi see spordipisik sealt alguse.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Vastus teemale \'OM TOP 7\'

    Ma ei saagi mingit TOP7-t teha kuna ma aint kuute olümpiat olen tõsiselt näinud. Alates Atlanta \'96 siis. Seda ma tean, et Lillehammerit nägin ma ka, aga võistlustelt ei mäleta küll midagi. Sedasamust kahevõistlust oli küll suur üllatus kooli raamatukogus olümpiaraamatust lugeda.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'OM TOP 7\'

      Algselt postitas budulojus
      1.Salt Lake City 2000-
      Khm...

      Parim olümpia oli ikka Los Angeles 1984. Niimoodi nagu kümneselt ei ela sa enam iialgi kaasa.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'OM TOP 7\'

        Algselt postitas budulojus


        1.Salt Lake City 2000
        Que?


        Tegelt ma vaatan, et oled enam-vähem kõik nähtud olümpiad üles lugenud.

        Endal:
        1. Barcelona 92 - mcn tsiteerides, nii nagu kaheteistkümneselt, ei ela olümpiale kunagi varem või hiljem kaasa. Pluss see, et Eesti esimest korda peale suurt sõda oma lipu all suveolümpial.
        2. Calgary 88/Soul 88 - hmh, palju eestlasi, palju medaleid, tärkav spordihuvi. Võrrandi tulemus on mitmeid tunde teleka ees varahommikul.
        3. Albertville 92/94 - nagu Barcelona, ainult, et lumel.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'OM TOP 7\'

          Kui eesti jaoks siis, esimene oleks

          1. Berliin OM 1936 (Palusalud ja puha)
          2. Torino OM 2006 (ei kommentaari)
          3. Moskva OM 1980 (eestlased kah korraldasid, ka olümpia tuli koduõuele.UUdmäe ja Riismanid ja Loorid tõid kah kulda, kuigi halati et okupeeritud riigis bla bla bla, kuid see, et siin korraldati andis rohkem kui võttis tüki küljest ära.)
          4 Pariis OM 1924 (siis jalgpalli koondis mängis turniiril. Esimene ja ainus kord kui koondis nuusutas suurturniiri hõngu.)
          5. Barcelona ( UUs algus, Salumäe kuld ja puha)
          6.Antverpen 1920 (Esimene kuld tuli, ja kuld on ikkagi kuld)
          7.Stockholm OM 1912( esimene medal ja hõbe aga Kleini saavutus on ikka saavutus)

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'OM TOP 7\'

            Algselt postitas bomb


            4 Pariis OM 1924 (siis jalgpalli koondis mängis turniiril. Esimene ja ainus kord kui koondis nuusutas suurturniiri hõngu.)
            sain ma õieti aru, et mängiti ainult 1 mäng ja seda USA-ga ning kaotati 0-1?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'OM TOP 7\'

              Algselt postitas lorenzo


              Algselt postitas bomb


              4 Pariis OM 1924 (siis jalgpalli koondis mängis turniiril. Esimene ja ainus kord kui koondis nuusutas suurturniiri hõngu.)
              sain ma õieti aru, et mängiti ainult 1 mäng ja seda USA-ga ning kaotati 0-1?
              Jah, aga eestlased lõid vist penalti posti. Igatahes polnud võitmatu mäng.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'OM TOP 7\'

                tglt võiks Ateena ka sinna ikka lisada - eestlaste jaoks vähemalt
                Pärnu JK Poseidon

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'OM TOP 7\'

                  Yeah
                  84 LA
                  Rocket man ja Lewis
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'OM TOP 7\'

                    Ojaa. Sydney 200 oli seks. Mäletan veel, kui ma 8 aastase tatina vahtisin silmad punnis peas, kuda Erki lipuga staadionil ringi jooksis. Ateena oma oli lahe. Paigutaks kolmandaks Salt Lake City, kuna siis oli suurem rõõm kulla üle. Neljandaks Torino. Rohkem ei tea-pole näinud

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'OM TOP 7\'

                      kusjuures minul peaks selle 10-aastase fännimise loogika kohaselt lemmikuks olema olnud Barca 92 v albertville 92, ent rohkem on meelde jäänud 88. Soul, mis oli esimene spordivõistlus mida ma enda teada vaatasin. Võimalik et ka mõni Kalevi mäng tuli enne, ent siiski on meelde jäänud vanatädi pool vaadatud Peruu-NSVL-i mäng võrkpallis, poolfinaal vms. Teine meeldejäänud OM oli 96. aasta Atlanta mängud. kui ma veetsin tunde teleri ees ja vaatasin vist kõike, mis tuli. Samamoodi 94. aasta Lillehammer, kus elasin ennastunustavalt Fauner-Dahlie võitlusele kaasa ning ka hokifinaal on meelde jäänd. 98. aasta Nagano olümpia jäi meeletult mõnusate ülekandeaegade ja kooli tõttu poolikuks, kuid Venemaa hokitiimile sai kaasa elatud küll. Nagu ka Sydney 2000, mil mul polnud tartus lihtsalt telekat, aga vutifinaali mäletan suurepäraselt, sest ootasin seda kelle 2-ni öösel. Järgnevad OM-id on jhäänud üsna poolikuks, sest enamasti tüütavad mind pidevad spordiülekanded ja kogu OM umbes 3-4 päevaga ära. Ateena voolas erilise rahuga mööda Torino võistlused äävad muidugi meelde 3 kulla tõttu, kuid samuti oli olümpiaväsimus juba 4 päevaga saabunud
                      Ehk siis top 7:
                      1. Atlanta 1996.
                      2. Soul 1988
                      3. Lillehammer 1994
                      4. Nagano 1998
                      5. Torino 2006
                      6. Albertville 1992
                      7. Barcelona 1992

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'OM TOP 7\'

                        Algselt postitas dannar


                        Järgnevad OM-id on jhäänud üsna poolikuks, sest enamasti tüütavad mind pidevad spordiülekanded ja kogu OM umbes 3-4 päevaga ära. Ateena voolas erilise rahuga mööda Torino võistlused äävad muidugi meelde 3 kulla tõttu, kuid samuti oli olümpiaväsimus juba 4 päevaga saabunud
                        Nõrk oled. Tuleb enne OM-i rohkem telekatrenni teha

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'OM TOP 7\'

                          pole midagi oelda, hea malu teil. krt elus toimub nii palju asju, pea iga paev, et selliste postituste jaoks peaksin kull mingeid olumpiaraamatuid enne lugema kui midagi meelde tuleb:P
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'OM TOP 7\'

                            Minu parimad mälestused on ikka Moskva-Tallinn \'80 mängudest. Sportlikult muidugi väga ei mäleta, aga see kuidas karumõmm kosmosesse lennutati oli vägev vaadata. Lisaks müüdi kolmnurksetes pakkides maitsvad apelsinimahla ja isalt sai kuldse KOFF õllepurgi, kuhu hiljem kopikaid kogusin

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'OM TOP 7\'

                              Kusjuures õhku tõusev Miška on ka mul sööbinud mällu esimese olumpiamälestusena. Kuigi tõenäoliselt ei saanud see olla n.ö. otse, sest 4,5 aasta vanuselt asju ei peaks ikka mäletama.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar

                              Working...
                              X