320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vanad mängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vanad mängud

    Keegi teab, kust saab internetist downloadida vanu mänge. Ütleme kuni aasta 94. Parem, kui oleks selline koht, kus oleks neid üsna palju koos ja pakitud .zip-iga. Kõige eelistumad oleksid igasugused klassikalised mängud nagu Leaper, Mario, Doom, Summer & Winter Challenge jms.

    #2
    hmm...

    www.bhlegend.com, Bosnia lehekülg kusjuures.

    Täiesti legaalne(niipalju kui mina tean= , downloadi endale Cm 97/98 ja CM Spain, Civi peaks ka vist sealt kätte saama.Tegelt on üks selline leht ,kus on võimalik vana CM2-e downloadida aga kahjuks seda aadressi ma praegu ei mäleta.

    No see ei vastanud vist päris sinu soovidele ,aga vastata otsustasin ma ikkagi.

    Artur

    Kommentaar


      #3
      Ise kasutasin niisugust lehekylge: www.theunderdogs.org Seal praktiliselt k6ik vanad m2ngud olemas.
      Jalgpallihaigla patsient #172
      Diagnoos: raskekujuline futboliit

      Kommentaar


        #4
        http://aw.localhost.ee/aw/


        hea leht ja asub eestis = hea kiirus. Olemas näit. Warcraft 2, Civ 2, GTA, heroes 2, mortal combat 3 jne ning kõik klassika(duke ,lemmings doom). Täieneb pea iga päev.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Kebab

          http://aw.localhost.ee/aw/


          hea leht ja asub eestis = hea kiirus. Olemas näit. Warcraft 2, Civ 2, GTA, heroes 2, mortal combat 3 jne ning kõik klassika(duke ,lemmings doom). Täieneb pea iga päev.
          See lehekülg tõi pisarad silma. Kõik need Actua Soccerid, Destruction Derbyd, Warcraftid, Lotused, Doomid jt. mida sai aastate ees kooli arvutiklassis viiekesi ühe arvuti taga olles mängitud, kõik ilusti olemas. Ja-ja, olid need alles ajad

          Kommentaar


            #6
            See viimane lehekylg tõesti "teeb"! Super! Just olin paar päeva tagasi mõelnud ,et kust saan esimese UFO- X-com mängu ja kujutage ette siin ta oligi - thänk you!

            Kommentaar


              #7
              Tänud Kebab!!!

              Kommentaar


                #8
                Paistab, et mingi copiraidi jama. Kessee idsa veel on? Nagu ma olen aru saanud on keegi idikas abandonware mängud kuidagi ära ostnud. tahaks midagi sellele idsale öelda:
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  #9
                  Kas keegi oskab oelda kust saaks tommata X-Com Apocalypse. Olen igalt poolt otsinud, aga ei leia.

                  Thanks.
                  24 april, 1999......108th minute

                  Kommentaar


                    #10
                    Tahad vä?Mul on originaal ja me myyme seda originaali ka +-ses 95 krooniga.Pole just palju kysitud originaali eest.Ja mäng ruulib endiselt.Aga esimese UFO võin sulle saata , selle sain Kebabi poolt antud lehelt ,mis praegusex juba kinni on.

                    Kommentaar


                      #11
                      easy,

                      Abandongames.com

                      Not a single booking!
                      Koondis: 80 mängu, 48 väravat

                      Kommentaar


                        #12
                        Hmm...muideks netist seda tõmmata ei saa, mingi copyright jama on peal...aga sinuga, Aramis, võtan ma ühendust.
                        24 april, 1999......108th minute

                        Kommentaar


                          #13
                          Parim leht, mida mina olen siiani näinud on www.theunderdogs.org. Sain sealt isegi paljuotsitud "Incubation'i".

                          aga X-Com Apocalypse'i sealt kiskuda ei saa. "Sõber" IDSA keelab.

                          See IDSA on jah mingi vastik ühendus, kelle liikmed on juba päris paljud mängutootjad ja kes pidi neid abandonware saite pidevalt ähvarduskirjadega pommitama.

                          aga bhlegend.com all on loodud ja mingi org abandonware kaitseks, kus annad oma hääle sellele, et abandonware muutuks nö. legaalseks kuna enamus mänge, mis seal levitatakse niikuinii poes ei müüda ja seega on mõttetu nende tasuta levikut piirata.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by Aramis

                            Tahad vä?Mul on originaal ja me myyme seda originaali ka +-ses 95 krooniga.Pole just palju kysitud originaali eest.Ja mäng ruulib endiselt.Aga esimese UFO võin sulle saata , selle sain Kebabi poolt antud lehelt ,mis praegusex juba kinni on.
                            Kas see sealt kisutud variant mingi bugine pole või.
                            Mul peksis igaljuhul mingit segast ja mängimine osutus võimatuks.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar

                            Working...
                            X