PDA

View Full Version : Vanad mängud

Siim
16.11.01, 22:19
Keegi teab, kust saab internetist downloadida vanu mänge. Ütleme kuni aasta 94. Parem, kui oleks selline koht, kus oleks neid üsna palju koos ja pakitud .zip-iga. Kõige eelistumad oleksid igasugused klassikalised mängud nagu Leaper, Mario, Doom, Summer & Winter Challenge jms.

Artur
16.11.01, 23:22
hmm...

www.bhlegend.com, Bosnia lehekülg kusjuures.

Täiesti legaalne(niipalju kui mina tean= , downloadi endale Cm 97/98 ja CM Spain, Civi peaks ka vist sealt kätte saama.Tegelt on üks selline leht ,kus on võimalik vana CM2-e downloadida aga kahjuks seda aadressi ma praegu ei mäleta.

No see ei vastanud vist päris sinu soovidele ,aga vastata otsustasin ma ikkagi.

Artur

Rainman
14.12.01, 10:46
Ise kasutasin niisugust lehekylge: www.theunderdogs.org Seal praktiliselt k6ik vanad m2ngud olemas.

Kebab
14.12.01, 10:53
http://aw.localhost.ee/aw/

hea leht ja asub eestis = hea kiirus. Olemas näit. Warcraft 2, Civ 2, GTA, heroes 2, mortal combat 3 jne ning kõik klassika(duke ,lemmings doom). Täieneb pea iga päev.

Siim
14.12.01, 21:26
Orginally posted by Kebab

http://aw.localhost.ee/aw/

hea leht ja asub eestis = hea kiirus. Olemas näit. Warcraft 2, Civ 2, GTA, heroes 2, mortal combat 3 jne ning kõik klassika(duke ,lemmings doom). Täieneb pea iga päev.

See lehekülg tõi pisarad silma.;) Kõik need Actua Soccerid, Destruction Derbyd, Warcraftid, Lotused, Doomid jt. mida sai aastate ees kooli arvutiklassis viiekesi ühe arvuti taga olles mängitud, kõik ilusti olemas. Ja-ja, olid need alles ajad:õnnelik:

Aramis
15.12.01, 01:12
See viimane lehekylg tõesti "teeb"! Super! Just olin paar päeva tagasi mõelnud ,et kust saan esimese UFO- X-com mängu ja kujutage ette siin ta oligi - thänk you!

Jokker
15.12.01, 18:05
Tänud Kebab!!!

Kebab
17.12.01, 14:25
Paistab, et mingi copiraidi jama. :( Kessee idsa veel on? Nagu ma olen aru saanud on keegi idikas abandonware mängud kuidagi ära ostnud. tahaks midagi sellele idsale öelda: :trafck:

Nr11
26.12.01, 13:50
Kas keegi oskab oelda kust saaks tommata X-Com Apocalypse. Olen igalt poolt otsinud, aga ei leia.

Thanks.

Aramis
26.12.01, 21:32
Tahad vä?Mul on originaal ja me myyme seda originaali ka +-ses 95 krooniga.Pole just palju kysitud originaali eest.Ja mäng ruulib endiselt.Aga esimese UFO võin sulle saata , selle sain Kebabi poolt antud lehelt ,mis praegusex juba kinni on.

Lineker
27.12.01, 21:29
easy,

Abandongames.com

Nr11
29.12.01, 00:30
Hmm...muideks netist seda tõmmata ei saa, mingi copyright jama on peal...aga sinuga, Aramis, võtan ma ühendust.

Maarek
07.01.02, 15:49
Parim leht, mida mina olen siiani näinud on www.theunderdogs.org. Sain sealt isegi paljuotsitud "Incubation'i".

aga X-Com Apocalypse'i sealt kiskuda ei saa.:(:(:( "Sõber" IDSA keelab.:viha: :viha:

See IDSA on jah mingi vastik ühendus, kelle liikmed on juba päris paljud mängutootjad ja kes pidi neid abandonware saite pidevalt ähvarduskirjadega pommitama.

aga bhlegend.com all on loodud ja mingi org abandonware kaitseks, kus annad oma hääle sellele, et abandonware muutuks nö. legaalseks kuna enamus mänge, mis seal levitatakse niikuinii poes ei müüda ja seega on mõttetu nende tasuta levikut piirata.

Maarek
07.01.02, 15:53
Orginally posted by Aramis

Tahad vä?Mul on originaal ja me myyme seda originaali ka +-ses 95 krooniga.Pole just palju kysitud originaali eest.Ja mäng ruulib endiselt.Aga esimese UFO võin sulle saata , selle sain Kebabi poolt antud lehelt ,mis praegusex juba kinni on.

Kas see sealt kisutud variant mingi bugine pole või.
Mul peksis igaljuhul mingit segast ja mängimine osutus võimatuks.