PDA

View Full Version : MM 2006 - alagrupp D

mcnamara
01.03.06, 17:08
Selles teemas räägime MM-i alagruppi D kuuluvatest meeskondadest. Turniiriks valmistumine, koosseisud ja muidugi mängud ise.

Jasper
01.03.06, 17:09
Aga eeldades juba risu võiks üleval olla küsitlus, kes saab edasi või kellest saab grupivõitka.

mcnamara
01.03.06, 17:14
Algselt postitas Jasper

Aga eeldades juba risu võiks üleval olla küsitlus, kes saab edasi või kellest saab grupivõitka.

Ei pea oluliseks ausalt öeldes. Seda risu tuleb koos küsitlusega või ilma.

Drogba
08.04.06, 13:26
Mehhiko MM-koondise kandidaadid:

Väravavahid: Oswaldo Sanchez (Chivas), Jesus Corona (Tecos), Guillermo Ochoa (America)

Kaitsjad: Rafael Marquez (FC Barcelona), Claudio Suarez (Chivas), Francisco Rodríguez (Chivas), Jose Antonio Castro (America), Mario Mendez (Monterrey), Ricardo Osorio (Cruz Azul), Joel Huiqui (Cruz Azul), Carlos Salcido (Chivas), Andres Guardado (Atlas), Gonzalo Pineda (Chivas)

Poolkaitsjad: Zinha (Toluca), Luis Perez (Monterrey), Pavel Pardo (America), Gerardo Torrado (Cruz Azul), Jose Garcia (Atlas), Jaime Lozano (Tigres), Ramon Morales (Chivas), Israel Lopez (Toluca)

Ründajad: Guillermo Franco (Villarreal), Jared Borgetti (Bolton Wanderers), Francisco Fonseca (Cruz Azul), Jose Arellano (Monterrey), Omar Bravo (Chivas).

tzempion
11.05.06, 01:26
Isiklik lemmikkoondis MMil on portugal, ootan neilt palju ;)

Yazid
12.05.06, 14:13
Euroopa Liit soovib Iraani MMilt kõrvaldada (http://www.delfi.ee/news/sport/_jalgpall/article.php?id=12873769)

Ilmselt sobilikku asendajat pole raske leida-üks tore Aasia riik,kel muidugi valiksarjades seal mängida ei kõlba.

vincent
12.05.06, 14:54
Algselt postitas Yazid

Euroopa Liit soovib Iraani MMilt kõrvaldada (http://www.delfi.ee/news/sport/_jalgpall/article.php?id=12873769)

Ilmselt sobilikku asendajat pole raske leida-üks tore Aasia riik,kel muidugi valiksarjades seal mängida ei kõlba.

FIFA on juba konkreetselt öelnud, et te ärge nalja tehke. Mingite arvamusavalduste eest ei kõrvaldata tänapäeval enam kedagi, selleks peaks riik sõtta minema nagu nt jugod \'92. Eriti veel nii napilt enne finaalturniiri algust.

Siim
14.05.06, 16:20
Angola koondis:
Väravavahid: João Ricardo (klubita), Lama (Petro Atletico), Mário (InterClube).

Kaitsjad: Delgado (Petro Atletico), Jamba (AS Aviacao), Kali (FC Barreirense, Portugal), Lebo Lebo (Petro Atletico), Loco (Primeiro Agosto), Marco Abreu (Portimonense, Portugal),
Marco Airosa (FC Barreirense, Portugal), Rui Marques (Hull City, Inglismaa).

Poolkaitsjad: André (Kuwait SC, Kuveit), Edson (Pacos Ferreira, Portugal), Figueiredo, Mendonca (Varzim, Portugal), Miloy (InterClube), Zé Kalanga (Petro Atletico).

Ründajad: Akwá (klubita), Andre Titi Buengo (Clermont Foot, Prantsusmaa), Flávio (Al Ahli, Egypt), Love (AS Aviacao), Mantorras (Benfica, Portugal), Mateus (Gil Vicente, Portugal).

Drogba
14.05.06, 20:51
Mehhiko koondis MM-iks:

Väravavahid: Oswaldo Sanchez (Guadalajara/Chivas, Mehhiko), Guillermo Ochoa (America, Mehhiko), Jesus Corona (UAG/Tecos, Mehhiko)

Kaitsjad: Jose Antonio Castro (America, Mehhiko), Rafael Marques (Barcelona, Hispaania), Mario Mendez (Monterrey, Mehhiko), Ricardo Osorio (Cruz Azul, Mehhiko), Fransisco Rodriguez (Guadalajera/Chivas, Mehhiko), Carlos Salcido (Guadalajera/Chivas, Mehhiko), Claudio Suarez (Chivas USA, Mehhiko), Andres Guardado (Atlas, Mehhiko), Gonzalo Pineda (Guadalajera/Chivas, Mehhiko)

Poolkaitsjad: Luis Perez (Monterrey, Mehhiko), Pavel Pardo (America, Mehhiko), Antonio Naelson (Toluca, Mehhiko), Rafael Garcia (Atlas, Mehhiko), Gerardo Torrado (Cruz Azul, Mehhiko), Ramon Morales (Guadalajera/Chivas, Mehhiko)

Ründajad: Jared Borgetti (Bolton Wanderers, Inglismaa), Guillermo Franco (Villarreal CF, Hispaania), Francisco Fonseca (Cruz Azul, Mehhiko), Omar Bravo (Guadalajara/Chivas, Mehhiko), Jesus Arellano (Monterrey, Mehhiko)

mcnamara
15.05.06, 23:32
Portugali koondis:

VV: Ricardo Pereira (Sporting), Quim Silva (Benfica), Bruno Vale (Estrela Amadora)
K: Paulo Ferreira (Chelsea), Miguel Monteiro (Valencia), Ricardo Carvalho (Chelsea), Fernando Meira (VfB Stuttgart), Marco Caneira (Sporting), Ricardo Costa (Porto), Nuno Valente (Everton)
PK: Armando Petit (Benfica), Costinha (Dynamo Moscow), Tiago Mendes (Olympique Lyon), Maniche Ribeiro (Chelsea), Hugo Viana (Valencia), Luis Figo (Inter Milan), Deco (Barcelona), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Simao Sabrosa (Benfica)
R: Luis Boa Morte (Fulham), Pauleta (Paris ST Germain) Nuno Gomes (Benfica), Helder Postiga (Saint Etienne)

Portugal elab Saksamaal oma poolkaitse varal. See on uhke seltskond. Kas leidub väravalööjaid, seda näitab juba turniir ise.

mcnamara
16.05.06, 09:58
Iraani koondis:

VV: Ebrahim Mirzapour (Foolad Khuzestan), Vahid Talebloo (Esteghlal Teheran), Hassan Roudbarian (Pas).
K: Yahya Golmohammadi (Saba Battery), Mohammad Nosrati (Pas), Rahman Rezaei (AC Messina), Sattar Zare (Bargh Shiraz), Hossein Kaabi (Foolad Khuzestan), Sohrab Bakhtiarizadeh (Saba Battery), Amir Hossein Sadeqi (Esteghlal Teheran).
PK: Javad Nekounam (Sharjah/VAE), Anderanik Teymourian (Abomoslem Khorasan), Mehdi Mahdavikia (Hamburg SV), Fereydoon Zandi (Kaiserslautern), Ali Karimi (Bayern Munich), Mehrzad Madanchi (Persepolis), Javad Kazemian (Persepolis).
R: Ali Daei (Saba Battery), Vahid Hashemian (Hannover 96), Reza Enayati (Esteghlal Teheran), Arash Borhani (Pas), Masoud Shojai (Saipa), Rasoul Khatibi (Sepahan Isfahan)

lorenzo
28.05.06, 16:53
uus 3.varavavaht Portugalil- Paulo Santos, Braga Sportingust. Paris korralik mees paistis olevat kui ta mangu nagin Sporting Lissaboniga

lorenzo
04.06.06, 00:08
suht kesise mangupidiga Portugali voit Luksemburgi ule 3-0. sellise manguga on suht raske mmil. figo loi kull kolli kuid tema aeg on ikka pensionil, liialt aeglane on mees. kusjuures mis pull on- brassid mangivad kontrollkohtumisi endast tunduvalt norgematega ja portugaallased samuti- enne mingi Cabo Verde, nuud Luksemburg:oih:

lorenzo
11.06.06, 20:58
einoh jumal on Muhamed. Golmohammadi. vahemalt oige nimi mehele pandud

Matis
11.06.06, 22:00
Mehhiko tegi siis Iraanile tuule alla. Esimene poolaeg oli mõnusalt võitluslik mõlemalt poolt, teine oli suts igavam, kuni Bravo ja Zinha asja ära otsustasid.

lorenzo
11.06.06, 22:38
me siin oleme ka Portugalis Angola poolt. istun siin Angolast parit semu juures, paris pull, Angola lipp on ka rodule portugaallaste meeleharmiks lehvima pandud:)

Robinho
11.06.06, 23:50
Algselt postitas lorenzo

me siin oleme ka Portugalis Angola poolt. istun siin Angolast parit semu juures, paris pull, Angola lipp on ka rodule portugaallaste meeleharmiks lehvima pandud:)Üllatuslikult on Angola ka minu poolehoiu saavutanud. Seda julge mänguga vorstide vastu, kes kohe mitte ei taha püsti püsida. Eriti muidugi Crissu Ronaldo, kes on ikka eriline tonks. Ma ei taha teada, kui hästi see tydo endast arvab.
Igatahes, võitle Angola, VÕITLE!:lahe:

17
12.06.06, 00:53
Kas ainult mulle tundus, või vahetasidki Portugali tüübid vaheajal riietusruumis särke?

budu
12.06.06, 00:59
kysimus???kas iga m2ng mis toimub on staadionil nii k6va tuul et portugali m2ngijad koguaeg kylili kukuvad.aga Angola oli tubli kuigi vaja oleks natukene seda s99dut2psust parandada.

Maekas
12.06.06, 01:00
Portugali mäng oli ootamatult ilmetu ja sama ootamatult heal tasemel oli Angola mäng. Kui nad sama hästi ja natuke paremini ka edaspidi mängivad, siis ei oleks võimatu võidelda edasipääsu eest.

Karla
12.06.06, 01:03
Portugalilt täiesti hale mäng. Mängu alguses tundus küll, et see mäng tuleb väga väravaterohke, sest Angoola kaitsjad tundusid olevat täitsa algajad, kuid vaikselt Angoola kosus ja hakkas palli ka päris normaalselt valdama ja kaitsjad tegutsesid kah hästi. Teisel poolajal hoidis minu arust küll Angoola palli rohkem, kuid Portugali kaitsest ei suudetud läbi murda, kahjuks.
C. Ronaldo oli ka halenaljakas. Ta ju ei saanud ühestki mängijast mööda, Angoola mehed võtsid palli ilusti ära.:õnnelik: Igati positiivne esitus Angoolalt. Vaatame mida nad suudavad Mehhiko ja Iraani vastu korda saata.

Jälle sain segast peksta.:õnnelik:

yheksa
12.06.06, 01:04
Algselt postitas 17
Kas ainult mulle tundus, või vahetasidki Portugali tüübid vaheajal riietusruumis särke?

Aga mis selles nii iseäralikku on?

17
12.06.06, 01:05
Algselt postitas yheksa

Algselt postitas 17

Ei olegi midagi erilist, lihtsalt pole varem tähele pannud;)

Mõnuagent 007
12.06.06, 01:11
Tegelikult kõige kurvem oli see, et endiselt on Portugali meeskonna parimaks mängijaks Luis Figo, kes on juba vägaväga vana. Portugali poolt jäid silma veel Miguel ja Fernando Meira, episooditi ka Simao, kuid ülejäänd mehed olid alla igasugust arvestust.

Lisaks on kurb veel ka see, et senine MM on kulgenud üsna kesiselt. Juba 3 igavat 1:0-i, üsna katastroofiline 0:0. Ülejäänud 4 mängu on siiski üsna head olnud. Minu senine lemmikmäng oli tänane Iraan-Mehhiko, mille esimene poolaeg oli senise turniiri parim. ja ka eilne Arg-Civ oli hea.

lorenzo
12.06.06, 01:16
Algselt postitas 17

Algselt postitas yheksa

Algselt postitas 17

muide kusimus et millest te selle ara tundsite? ei olnud enam higised need sargid?
muide mul naine markas, et Ronaldol oli sark vahe teistsugune kui teistel, varrukad olid miskiparast pikemad

aga see Figo teema..toesti..mul ka siin naine soimas angoola kaitset, et krt Figo ju penskar, aga ikka jookseb noortest mustadest labi. see oli just see varava situatsioon.

lenc
12.06.06, 01:23
Algselt postitas dannar

Juba 3 igavat 1:0-i, üsna katastroofiline 0:0.
Viimane 1:0 küll igav ei olnud.

17
12.06.06, 01:25
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas 17

Algselt postitas yheksa

Algselt postitas 17

muide kusimus et millest te selle ara tundsite? ei olnud enam higised need sargid?
muide mul naine markas, et Ronaldol oli sark vahe teistsugune kui teistel, varrukad olid miskiparast pikemad

Täpselt. Poolaja lõpus tundusid tüüpide särgid täiesti läbi vettinud, pärast vaheaega täiesti kuivad.

ttBoll
12.06.06, 01:26
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas 17

Algselt postitas yheksa

Algselt postitas 17

Jep panin ka tähele.

Premium
12.06.06, 01:30
Ma nüüd ei teagi. Loodan vist kõige rohkem, et Angoola saaks edasi. Samas võiks Mehhiko edasi saada ning ka Portugal, sest mõlemad toredad meeskonnad, pealegi ma ei jõuaks ära kuulata kõike neid jutte, mis tuleksid peale viimase kiiret välja kukkumist.

Mõnuagent 007
12.06.06, 11:00
Algselt postitas lenc

Algselt postitas dannar

Juba 3 igavat 1:0-i, üsna katastroofiline 0:0.
Viimane 1:0 küll igav ei olnud.
oli ikka küll tegelikult. Üks ei osanud ning teine ei viitsinud ning möllati niisama lõbusalt. Angola põmmutas ka aint kaugelt peale ning väravavõimalusi ka õieti polnud.

lorenzo
12.06.06, 12:36
ei saanudki aru miks Mantorrast valjakul polnud. ju mingi kamm treeneriga jalle.
aga need Scolari keskvalja vahetused- seda kusis ka Portugali kommentaator ja vastus oli selline, et Deco oli autis ja on vaja katsetada ka teisi mehi. muidugi Ronaldo vahetuse peale vastas mees et tema on treener ja teab ise millal vahetada ja keda;)

fitti
12.06.06, 12:39
Algselt postitas lorenzo
ei saanudki aru miks Mantorrast valjakul polnud. ju mingi kamm treeneriga jalle.

Vahetusest ju sisse tuli, aga erilist muljet Angola ainus \'staar\' küll ei jätnud.

lorenzo
12.06.06, 12:43
Algselt postitas fitti

Algselt postitas lorenzo

Vahetusest ju sisse tuli, aga erilist muljet Angola ainus \'staar\' küll ei jätnud.

ai krt, ju ma siis olin olle jarel, et vahetust ei nainud;)

Epic
12.06.06, 13:38
Algselt postitas lorenzo

Pigem on mehe füüsiline seisund selline, mis ei luba üle poole tunni mängida.

ethan
13.06.06, 04:08
Räägiks veel eile nähtutest.

Iraan näitas positiivsed välgatusi, mida võiks ka väljaspool MM-i näha. Mängu algkoosseisu nähes oli üllatus, et Zandi ei kõlba põhikoosseisu? Mahdavikia oli mõjuvõimas ning töötas kõvasti, Karimi mängu algus oli paljulubav aga mingil põhjusel kadus ära. Hashemian on väga tasemel ja hea lõpetamisvõimega mängija, kuid jäeti enamuses mängust välja, ning Daei mõju ei täheldanud üldse. Mixu Paatelainen jagas kiitusi paremäärele Kaebi\'le (21 a ning 45 käppi!), kes jäi ka mulle avapoolajal silma. Veel pani hämmastama fakt: Nekounam (keskpoolik), 26 a ja 72 käppi! Hmm.

Mehhiko puhul ei tea kust alustadagi. Marquez on oma koondisele Massiivne. Tihti näeb kaitsvat mängijat vabas rollis? Äärmiselt põnev ning tema efektiivsus oli tõeliselt MoM auhinda vääriv, imho. Veel üks põnev aspekt suurturniiride juures on Euroopas mittemängivate tegijate avastamine. Mehhiko puhul said sellisteks ühe mänguga O. Bravo (teine samanimeline väga hea mulje jätnu on Tšiili koondise väravas ning oli ka mu TVMK väravas ühes teatud FM-nimelises asjanduses) kõrval Mario Mendez (oli paremal äärel) ning P. Pardo, keda näis olevat mõjukas ja loominguline mängija (lisaks ka väga kogenud, nagu ütleb käppide arv). Kuid miks Guille Franco juba poolajal välja võeti ning miks Borgetti nii kahvatuks on jäänud, tahaks küll teada.

Angoolast. Mantorras on nii pikalt vigastustega maadelnud, et pole midagi imestada. Ma usun, et Mehhiko ning kindlasti Iraani mängus saab juba näha, miks ta Benficas on. Põhimõtteliselt jättis hea emotsiooni ka Angoola üks peamisi ohte rünnakul, Akwa. Vanust pole väga ollagi, ning klubita? Koondise keskmine tase on päris hea ning autsaideriga igatahes tegu pole. Cup of Nations\'i põhjal tundub see üllatav edasiminek ning au kiitus neile.

Ja rõõm, et Figo täht ei ole kustunud.

Martin
15.06.06, 16:20
Cristiano Ronaldo on geide silmarõõm (http://www.postimees.ee/150606/esileht/meelelahutus/205896.php)
Pilt on ka sobiv.

Kalli kalli!

tzempion
15.06.06, 23:45
hehe, päris hea :D:D:D

eston maravilha
17.06.06, 18:08
deco on ikka valus perv. lööb iraanlsel peaaegu käe otsast ja pikali kukkudes võtab endal kintsust kinni, teeseldes vigastust, et äkki väldib kaarti.

Karla
17.06.06, 18:39
Figo oskab endiselt väga hästi maha kukkuda.

lorenzo
17.06.06, 18:57
Algselt postitas Karla

Figo oskab endiselt väga hästi maha kukkuda.

ta sai valusa karateka-loogi ka muidugi nakku. aga siin Lissabonis nuud hullumaja lahti, muudkui viledega autod siin ringi tuuritamas, lipud lehvimas..krt vaja ollet tooma minna, ei tea kas muuaksegi:)

muidugi Scolarilt ka kova julgus jatta portugaallaste ebajumal Simao algkoosseisust valja

tzempion
17.06.06, 20:40
Cristianol oli nutune nägu, kui ei vilistatud tema tahtmist mööda :D:D
Ennegi ju nähtud, kui ta nutma puhkeb :P

mcnamara
21.06.06, 20:51
Pisut õnnetu lugu, et Portugal - Mehhiko vähemalt esimese jaoks nii mõttetuks mänguks osutus, et põhimõtteliselt kõik kaasavõetud väljakumängijad said väljakul ära käia. Suurt pilti Portugali võimetest niimoodi ei saanud. Tundub siiski, et järgmine vastane võib ületamatuks osutuda. Siiski - Scolari juhitavat meeskonda ei tohi kunagi alahinnata.
Mehhiko mängib nagu soomlasedki märkisid sellist pudrust jalgpalli. Otse ei minda, kui keerutada saab. Kaitseliin tundub neil siiski väga haavatav olevat, Marquez\'i klassist hoolimata. Raske uskuda, et Hollandit/Argentiinat nulli peal suudetakse hoida.
Hea meel, et Angoola nii kenasti mängis. Kaks punkti ja kolm väga respekteeritavat mängu on debütandile suur saavutus.
Iraan, see-eest, valmistas pettumuse. Meeskonna võtmemängijad on ka kõik 30 ümber juba. Uus põlvkond tuleb kiiresti peale kasvatada, muidu vist järgmisele MM-ile asja ei ole.

Epic
21.06.06, 22:02
minu lemmik Akwa ei saanudki MM-il tabamust kirja :(

dribbler69
21.06.06, 22:09
Algselt postitas tzempion

Cristianol oli nutune nägu, kui ei vilistatud tema tahtmist mööda :D:D
Ennegi ju nähtud, kui ta nutma puhkeb :P

Vaatamata tema piripillisusele, oskab kutt üllatavalt hästi palliga ümber käia.
VIDEO (http://video.google.com/videoplay?docid=-2144456012119279571&q=cristiano+ronaldo)

Maailma Tribla No. 2. Vaatame mida mees tulevikus korda saadab.