320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

spordinänn Helsingis?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    spordinänn Helsingis?

    Tere!
    Teab keegi targem öelda, kas Helsingis on mõnda spordinänni poodi (märgi, särgid, värgid), ma ei mõtle mõnda võistkonna oma, aga just üldiselt. Kunagi 10 aasta sai ühes käidud, aga enam ei mäleta kus ega tea kas alles ta üldse on.
    Tänud!

    #2
    Vastus teemale \'spordinänn Helsingis?\'

    Ma tean, et Olümpiastaadioni lähedal on üks jalgpallile orienteerunud pood, kust muu hulgas saab ka ametlikku soome koondise atribuutikat. Lisaks levinumate koondiste ja klubide atribuutika ning ka lihtsalt jalgpalli varustus ja sellega seonduv. Kohale sai sinna mingi trammiga aga ei mäleta kahjuks, mis number see oli. Igal juhul oli vist nii, et tuli mööda Mannerheimi sõita kuni Olümpiastaadioni peatuseni ja seal maha, üle tee ja siis kuskil väiksemat sorti katul see asus. Hesburgeri kõrval

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'spordinänn Helsingis?\'

      Selle poe mida eelmises postituses mainiti paar tänavat edasi on ka Helsingi Jalgpalli klubi kontor, kus saab ka muuseas HJK seotud asju osta. Samuti on seal väga kena karikate kollektsioon.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'spordinänn Helsingis?\'

        Olgu, trammilt maha, üle tee ja vasakule. Lähen vaatan poe üle ja annan teada.
        Tänud!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'spordinänn Helsingis?\'

          stadium , duosport , intersport neid suht palju tegelt.
          stadium on itäkeskuses , intersport seal lähedal ja duosport on kusagil linnas.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'spordinänn Helsingis?\'

            Stadiumis saab täitsa head kraami. Hinnad pole kah kõige krõbedamad.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'spordinänn Helsingis?\'

              Algselt postitas Silver


              Stadiumis saab täitsa head kraami. Hinnad pole kah kõige krõbedamad.
              Mulle meeldis Duospordi valik rohkem.

              Kommentaar

              Working...
              X