PDA

View Full Version : Blackburn Rovers

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6

budu
05.03.06, 20:43
juba teist m2ngu j2rjest n2itavad bl2ckburni m2ngijad ilusat jalgpalli kuigi hetkel ollakse kaotusseisus aga vot sellist jalgapalli nagu pakub t2nane m2ng tottenhamiga oleme me alati taht n2ha.see hooaeg ei oleks uskunud et blackburn nii k2rgete kohtade peale kaasa suudab r22kida.hughes on hea t22 2ra teinud

eston maravilha
05.03.06, 22:46
peale subbi ei koti see teema kedagi

Sajets
06.03.06, 00:54
Pongolle!!!

Mind kotib, ehk siis mul hea meel, et Sinama enda nime taha pallikese kirja sai.

terroriBanaan
06.03.06, 01:14
see pongolle missis 1:0\'l ühe totaalse sitteri.

ja rovers näitas kena mängu ainult seetõttu, et nad olid terve mängu taga.

ning kõigi meie õnneks ei ole subbi foorumlane, sest seda möla ei jaksaks isegi tublimad ära kuulata.

eston maravilha
06.03.06, 12:25
õige.. eile jutustas ta mulle pikalt kui ebaõiglane tulemus see oli. kui mina enam kuulata ei jaksanud, siis leidis kamba itaalia jalgpalli fännidest venelasi, kellele oma häda kurta. see vestlkus toimus siis juba inglise keeles, sest ei subbi ei mõiganud eriti hästi vene keelest ja venelased eriti eesti keelt. lõpuks läksid nad kõik piljardit mängima. integreeruv eesti

oku
06.03.06, 12:49
Subbi on cool. Talle peaks omaette teema tegema!

budu
11.03.06, 22:40
Veel yks t2naseid m2nge mille tulemuse yle on mul siiras heameel kuigi Blackburn hetkel on Boltonile l2him konkurent.T2na siis v2ideti Aston Villat 2-0 ja v2ravad siis
Andy Todd 48
Craig Bellamy 72 ja sellega t2usti tabelis 5ndale reale.Eelmine hooaeg vaata et,oldi v2lja kukumas aga nyyd v2ideldakse t6siselt p22su eest Euroopasse.Kysimus kas t2esti on Bellamy tulek selle taga v6i mis???

v6hiv66ras
11.03.06, 23:01
Blackburnilt polnud just parim esitus, ent Sörensen oli blunder ruudus ja Villa ründajad olid võrdselt äpud kui nende GK. Bellamy ja Pederseni tulek + Savage hingestatus ja vanur Friedeli oskus väravasuul löökidele ette jääda on eduks kõva vundamendi ladunud.

budu
08.04.06, 20:05
krt ylepika aja oli p2ris nauding m2ngu vaadata ja bellamy kaks kolli olid ikka p2ris super ja portsmouthi m2ng viimasel ajal on ikka t2eline yllatus ja m2nguliselt oldi isegi blackburnist yle aga jah viik siis 2-2 kuigi yleajal suutis blackburn ja 3 lyya aga tuli v2lja et ikka k2tega seda m2ngu ei m2ngita.aga m2ng oli ise ikka v2ga hea,kes t2na seda ei n2inud siis homme hommikul peaks tps footi pealt kordus tulema.

jyriöö
10.04.06, 10:52
Mingis kuradi valgekraede pubis Kensingtonis õnnestus £2.70st õlut lürpides ära näha Blackburn - Wigan. Muud polegi öelda, kui kohtunikebrigaadi poolt lihtsalt masendav esitus. Esiteks võeti ära Pederseni kott, kui Dowd nägi eelnevalt Dickovi olematut kontakti Filaniga. Teiseks võeti ära de Zeeuw värav, kus kohtunik nägi jumal teab mida. Vist käega mängu, kui ma ei eksi. Ja kolmandaks tehti viigivärava puhul nüüd juba selge viga Filani vastu, mis vilistamata jäeti. Jewelli mängujärgselt kommentaari oli mõnus kuulata, väga kõva enesevalitsemisega vend on.

Aga muidu oli lahe. Bellamy oli hea, lõpus jäi õnnest puudu, kui lõpusekundite löögile vv instinktiivselt käpa ette sai. Robertsi kott oli samuti nauditav - selg värava poole seistes kannaga kerge kõks üle Friedeli pea.

v6hiv66ras
10.04.06, 12:21
Algselt postitas jyriöö
Esiteks võeti ära Pederseni kott, kui Dowd nägi eelnevalt Dickovi olematut kontakti Filaniga. Teiseks võeti ära de Zeeuw värav, kus kohtunik nägi jumal teab mida. Vist käega mängu, kui ma ei eksi. Ja kolmandaks tehti viigivärava puhul nüüd juba selge viga Filani vastu, mis vilistamata jäeti.
No ei tea, Dickovi läks selgelt ainult Filanit rammima ja kuna see juhtus trahvikasti lähistel kus antakse kergemalt väravavahile õigus, ka Inglismaal. Ja ega mölalõug ise ka eriti protestima ei hakanud. Zeeuw värav jäi lugemata küljekohtuniku aktiivsuse tõttu, kes registreeris Robertsile suluseisu, kuigi viimane oli mängusituatsioonist mõtetega eemal. Ja see viigivärav oli minu arust legaalne, kui sa kordust vaatasid siis nägid, et Filanil oli pall juba rinnalt lahti põrganud, enne kui talle sisse joosti. Fikseeritud palli korral oleks kohtunik jälle teda soosinud.

jyriöö
10.04.06, 16:46
No kuule, Dickov vaevu riivas Filanit, täiesti iseseisvalt pudistas selle palli. Teisel juhul aga mindi selgelt vv-d rammima, kardetavasti oleks seal pall ka korralikus haardes olles lahti põrganud. Pall polnud tõesti kahe käega fikseeritud, kuid sellise otsajooksu ignoreerimist see ei õigusta.

Darren
10.04.06, 18:02
Algselt postitas jyriöö

No kuule, Dickov vaevu riivas Filanit, täiesti iseseisvalt pudistas selle palli. Teisel juhul aga mindi selgelt vv-d rammima, kardetavasti oleks seal pall ka korralikus haardes olles lahti põrganud. Pall polnud tõesti kahe käega fikseeritud, kuid sellise otsajooksu ignoreerimist see ei õigusta.

Teises situatsioonis oli selgelt näha, et pall põrkas väravavahi rinnast tagasi ning tema haardeulatusest välja, millele järgnes väravavahi kokkupõrge vastasmängijaga ning Kuqi värav. Elik pall polnud väravavahi valduses, mis muidugi otsajooksu ei õigusta.

v6hiv66ras
02.05.06, 16:54
Blackburn rikkus ära Curbishley viimase kodumängu lahkumispeo, meeskond näitas üles eurovalmidust domineerides võõral platsil päris muljekalt. Esimene koll tuli peale Pederseni audisisseviset, millega sai Reid vastu kuppu ja sealt põrkas pall edasi väravasse. Viimati Boltoni vastu soperdanud Müüri-Tom oli Charltoni väravasuul välja vahetatud. Tolku sellest palju ei olnud, teine värav jääb just uue vv hingele kes ei suutnud õiget seisukohta võtta ja tuli tsenderdusele väärotsusega vastu, pallini ta ei ulatunud, küll aga ajas hämmingusse oma kaitse kelle kintsust mänguvahend võrku veeres.

Need 3 punkti sisuliselt kindlustasid Uefa-spoti, täna õhtal tuleb veel vaid igaks juhuks meistrile sulg sappa panna ja võib järgmiseks hooajaks laiaulatuslikke kampaaniatega algust teha. Viimases voorus saab kodus Man City vastu hooajale rasvase punkti panna.

skint
02.05.06, 17:18
Kuidas ja mismoodi Blackburn sisuliselt Uefa koha kindlustanud on? Mis Uefa koha? Mina pakun, et Inglismaalt saab Uefa Cupi võistlussarja (kui seda silmas peeti) kaks meeskonda, kellest üks on West Ham ja teine Arsenal või Tottenham. Või on mõni koht juurde tulnud?

jyriöö
02.05.06, 17:28
Kolm kohta on Inglismaal

v6hiv66ras
02.05.06, 17:44
Jah, aga mismoodi sellega on, kui Boro lööb neli väravat ja juhtub pooljuhuslikult ära võitma. Kas antakse neile ka karikakaitsmise võimalus, siis kellegi muu arvelt?

mcnamara
02.05.06, 17:46
Algselt postitas v6hiv66ras

Jah, aga mismoodi sellega on, kui Boro lööb neli väravat ja juhtub pooljuhuslikult ära võitma. Kas antakse neile ka karikakaitsmise võimalus, siis kellegi muu arvelt?

Kas on olemas võimaluski, et ei lasta karikat kaitsta? Vaevalt, et reeglid Meistrite Liiga omadest erinevad on. Samas ei viitsi järele ka uurida. ;)

vincent
02.05.06, 18:12
samad reeglid mis CLis. antud juhul siis FA peab paluma UEFA\'lt kohta ja küllap antakse ka, pole ju miskit mõjuvat põhjust keelduda. ning see ei tähenda väljateenitud paiga ära võtmist mõnelt teiselt sama riigi meeskonnalt. ilmselt peab Boro sel juhul lihtsalt põhjast alustama nagu \'Pool tänavusel hooajal. kindlasti on ka see seal kuskil täpsemalt kirjas, aga seda ei viitsi jälle mina otsida :D

v6hiv66ras
02.05.06, 18:21
No hea, aga ärgem veel nülgima hakka ennem, kui mõlemad oma karud maha on lasknud.

Homie
28.07.06, 15:09
FC Porto talendikas ründemees Benni McCarthy tuleb Blackbruni neljaks aastaks. (http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=440282.html)

Blue Rock
22.08.06, 14:40
Probleemid kaitseliinis - kellegil on valu tagumikus (http://www.tribalfootball.com/article.php?id=8834) :D

Tribalfootball ikka oskab üllatada mind :)

eestimees
22.08.06, 14:43
Algselt postitas Blue Rock

Probleemid kaitseliinis - kellegil on valu tagumikus (http://www.tribalfootball.com/article.php?id=8834) :D

Tribalfootball ikka oskab üllatada mind :)

no jah blakcburn kaotas ju mängu ja hughes viskas seebi maha dussiruumis et meeskonda distsiplineerida nats...ulakad võrukaelad

Hughes
09.09.06, 20:25
mis ajast premier league´s penalty shootout on?

Homie
09.09.06, 20:48
Algselt postitas Hughes

Mis asja.....kust sa seda võtad? Nägid mingit mängu ja seal oli penalty shootout v?

Homie
09.09.06, 20:48
Algselt postitas Hughes

Mis asja.....kust sa seda võtad? Nägid mingit mängu ja seal oli penalty shootout v?

manitaaz
09.09.06, 20:57
Algselt postitas mart44

Algselt postitas Hughes

:D

manitaaz
09.09.06, 20:57
Algselt postitas mart44

Algselt postitas Hughes

:D

AlwaysRed
03.10.06, 17:53
Jason Brown is the man!!!:reiv::reiv::reiv:

vaikiv mees
05.10.06, 12:16
yup, Todorovil oli tegelikult ka rebound ees, aga koperdas ja ei saanudki penaltit sisse, Kirklandi arusaamatus kaitsjatega oli muidugi ekstra-tobe

väravad (http://www.youtube.com/watch?v=ZGJa0e1XFtU)

eston maravilha
24.01.07, 15:17
maailma parim jalgpallur hooaja lõpuni väljas. kui kahju (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/blackburn_rovers/6293089.stm)

budu
28.07.07, 18:22
Müncheni Bayern ja Blackburn Rovers jõudsid kokkuleppele ründaja Roque Santa Cruzi üleminekus Bundesliga klubist Premier League'i meeskonda. Bayerni pressiesindaja Markus Hörwicki sõnul saab Müncheni klubi 25-aastase paraguailase eest viis miljonit eurot ning mees sõlmib Blackburniga lepingu neljaks aastaks. Santa Cruz siirdus kodumaalt Bayernisse juba 1999. aastal ning lõi 147 liigamängus 12 väravat. Luca Toni ja Miroslav Klose tulekuga ei mahtunud paraguailane aga enam Ottmar Hitzfeldi plaanidesse.

Sel kevadel Bundesligas neljanda kohaga lõpetanud Bayern on sel suvel liigutanud üle 100 miljoni euro, müües endisi ja ostes uusi mängijaid. Ainuüksi Toni, Klose ja Prantsusmaa koondislane Franck Ribery on Bayernile maksma läinud ligi 70 miljonit eurot. Lisaks Santa Cruzile müüdi viie miljoni eest Rotterdami Feyenoordile hollandlane Roy Makaayn, Manchester United ostis aga 25 miljoni eest Inglismaa koondise poolkaitsja Owen Hargreavesi.

mehis
16.12.07, 13:05
Kõigi naiste lemmik Roque Santa Cruz lõi City pededele kolm väravat. Ja kui pea pool hooaega mängitud, pole ta seni pikemalt laatsaretis istunud! Kõik vist kardavad, et kui Santat puuduvad, maksab Robbie Savage kätte...

pedro
16.12.07, 13:09
Kõigi naiste lemmik Roque Santa Cruz lõi City pededele kolm väravat. Ja kui pea pool hooaega mängitud, pole ta seni pikemalt laatsaretis istunud! Kõik vist kardavad, et kui Santat puuduvad, maksab Robbie Savage kätte...

wiganile lõi.

mehis
16.12.07, 13:16
wiganile lõi.

oli jah nii. Pühapäeva hommikul ikka juhtub...

Saarlane
16.12.07, 18:55
oli jah nii. Pühapäeva hommikul ikka juhtub...

Teadagi...

piimamees
14.05.08, 20:38
Võtaks siis kokku möödunud hooaja. Noh tegelt me kinnitasime jälle, et me oleme tugev keskmik. Edestasime ju neid multirahakate härrade mängukanne-Portsmouthi ja City-pedesi.Ärge hakake meie minevikku meenutama:D. Ma tean, et see oli jube:D,kuid ilus. Ja neid nn "suurikeskmike" Tottenhami ja Newcastled. Haha, jobud ütlen ma nende kohta. Muidugi selle hooaja täht oli Roque Santa Cruz. Kui ta üleminek tetavaks sai, siis eks oli teada, et tegu on väga heal tasemel mängumehega, kes tervena võiks mängida ikka Euroopa tippklubides. Aga kahtlusi tekitas muidugi tema klaasmehe kuulsus. Mees püsis terve ja selle krooniks 19 liigaväravat ning fännide armastus. Ründepartner Benny McCarhty toetas veel kaheksaga. Noh võiks olla see arv suurem aga siiski arvestatav hooaeg ka tema poolt. David Bentley siis kinnitas see hooaeg, et keskväljal on asendamatu, ning tase lubab mängida ka Inglismaa koondise eest. Morten Gamst Pedersen oli ka supper lihtsalt. Aga Brett Emertonilt oleks oodanud enamat... Noh Johann Vogel ei jõudnud eriti end näidata, kuid järgmine hooaeg tõuseb loodetavasti väga heasse vormi ja aitab ehk meid isegi Euroopasse. Kaitses olid väikesed probleemid, kuid noh kui väravas on Brad Friedel, siis kes neid ikka tähele paneb:D. Ise oleks oodanud enam Matt Derbyshireilt, kuid Santa tulek võttis mänguaega ja mis anti, seal tegi oma ära, kuid ei hiilanud. Eks järgmine hooaeg paistab, kas on temast tulemas tasemel mängumeest meile. Järgmine aasta ootaks tõusu ka sakslaselt Sregio Peterile ja Eddie Nolanilt. Võimalikest tranferidest on vara rääkida, kuid ehk oleks aeg Bradile järglast otsima hakata. Manu poolakas on foorumitest läbi käinud, kui üks võimalusi. Ka on räägitud Derby Barnesist, kes üks talenikamaid poolikuid inglaste seas. Ok eks paistab. Tra ilmselt saab minust ainuke pooletoobine, kes siin teemast postitab;)(Kui üldes enam postitan..!) Pean pikki monolooge endaga, aga eks Rovers on veidi kiiksuga klubi, nagu ka nende fännid

Yattara
14.05.08, 20:47
Roversil oli väga hea hooaeg, aga ma hästi ei usu, et nad püsivalt suudavad ennast nii ees hoida. Man C, Sunderland, Newcastle, Spurs, Portsmout, West Ham, Boro, Sunderland ning Fulham on ikkagi tunduvalt suurema rahalise suutlikkusega ja küll see lõpuks ka tulemustes avaldub.

Graeme
14.05.08, 20:54
Miks staadion pooltühi on koguaeg?Keskmine 23k ainult...

boobek
15.05.08, 01:03
Pole ju midagi vaadata. Üks hallemaid klubisid Premieris.

Bob_Loblaw
15.05.08, 11:02
Commenting on Blackburn's inability to sell its FA Cup semi-final tickets, Mike Graham, of the Blackburn Independent Supporters’ Association, said:

“Our catchment area is basically just Blackburn, which is a small town. It’s also a low-wage area. Even forking out the minimum of £25 per ticket is a lot, never mind the maximum £55.”

-edit-

artikkel ka (http://www.caughtoffside.com/2007/08/30/why-doesnt-anyone-like-blackburn-rovers/2830.html)

lugege kommentaare ka, täitsa huvitav

piimamees
15.05.08, 11:30
Roversil oli väga hea hooaeg, aga ma hästi ei usu, et nad püsivalt suudavad ennast nii ees hoida. Man C, Sunderland, Newcastle, Spurs, Portsmout, West Ham, Boro, Sunderland ning Fulham on ikkagi tunduvalt suurema rahalise suutlikkusega ja küll see lõpuks ka tulemustes avaldub.

Mina küll selles nii kindel ei oleks. Fulham on juba pikka aega rikas olnud, aga tulemused järjest kehvemad. Al-Fayed(noh see kaubamaja omanik) on ammu üritanud klubist lahti saada, kuid keegi ei võta vedu. Küllap ootavad kui alla kukub ja siis saab selle odavamalt kätte... Sunderland annab Royle rahapaki kätte, aga mis ta sellega teeb? Ükski noor tulevikuga täht sinna tulla ei taha, sest meeskond võib kobinal Coca-Colasse kukkuda ja seal tulevikuga tähed mängida ei soovi. Tasemel mehed Sunderlandi ei taha tulla, sest noh mida seal saavutada. Üle jäävad ainult kallid vanakesed-minevikutähed. Noh osatab Roy siis juurde kaks-kolm vanurit. Mida see muudab? Kui Sillamäe Kalev ostaks endale paksu-Ronaldo, ega siis ta ikka tiitli eest ei võitle.. Sunderlandi enamus mehi on Coca-Cola tasemel ja sellega Premieris suurt kala ei püüa. Spurs on paras naljategemise koht. Ja kui Berba ka suvel out siis... Mingid Jenased, Bentid ja suvine üleminek Modric kujutavad endale liiga palju ette..Ja Paul on väravas liiga ebakindel. Newcastle hahahaha... Alan Smith väravaid ju ei löö:D Man.City ei tee enam midagi, kui tailane vangi pannakse ja varad arestitakse.. . West Ham ja Boro peaks oleme umbes meie klassi meeskonnad ning nendega saab madistada. Lisaks Aston Villa ja Everton ning saame Uefa cupi kohale võitlejad:P Staadioni kohapealt, Blackburn on ju vaene linna ning me ei ole sellised reklaamigeeniused nagu ManU või Arsenal. Kuigi nüüd on meil iluspoiss Roque:D Ehk aitab tõsta populaarsust naiste seas..:D

mcnamara
15.05.08, 11:49
Sunderland annab Royle rahapaki kätte, aga mis ta sellega teeb? Ükski noor tulevikuga täht sinna tulla ei taha, sest meeskond võib kobinal Coca-Colasse kukkuda ja seal tulevikuga tähed mängida ei soovi. Tasemel mehed Sunderlandi ei taha tulla, sest noh mida seal saavutada. Üle jäävad ainult kallid vanakesed-minevikutähed. Noh osatab Roy siis juurde kaks-kolm vanurit. Mida see muudab?:D

Oo milline rõõm, geenius on foorumi külastamas. Nii pikka ja samas sisukat postitust polegi ma ammu lugenud.
Et mida see muudab, eh? Hea küsimus, vajab põhjalikku mediteerimist.

Yattara
15.05.08, 12:38
West Ham'i ja Boro seaksin ma pingereas ikkagi Roversist ette. Blackburn on midagi sarnast nagu Bolton pigem. No Fulham on tõesti koba ja neisse mul ka usku pole, aga Sunderlandist saab veel asja. See on lihtsalt fakt, et Roversil tulevad varem või hiljem rasked ajad. Tõenäoliselt siis kui wingerid ära ostetakse.

AlwaysRed
15.05.08, 13:05
West Ham'i ja Boro seaksin ma pingereas ikkagi Roversist ette. Blackburn on midagi sarnast nagu Bolton pigem. No Fulham on tõesti koba ja neisse mul ka usku pole, aga Sunderlandist saab veel asja. See on lihtsalt fakt, et Roversil tulevad varem või hiljem rasked ajad. Tõenäoliselt siis kui wingerid ära ostetakse.

Blackburn on kolmandat hooaega järjest kümne parema seas olnud. Tõsi ta on, et Bentley ja Pederseni lahkumise korral neil raskeks läheb. Aga Bolton, West Ham ja Boro on siiski Blackburnist klass allpool.

Yattara
15.05.08, 14:37
Blackburn on kolmandat hooaega järjest kümne parema seas olnud. Tõsi ta on, et Bentley ja Pederseni lahkumise korral neil raskeks läheb. Aga Bolton, West Ham ja Boro on siiski Blackburnist klass allpool.

Oleneb kust otsast vaadata. Traditsioonide ja edu suhtes kindlasti, aga nt finantsilise võimekuse ja tulevikuväljavaadete suhtes jääb Rovers neile pigem alla. Ma mõtlen ikkagi võrreldes Boro ja West Ham'iga, mitte Boltoniga.

budu
15.05.08, 16:28

nu ma ei ütleks et bolton neist kehvem oleks

AlwaysRed
15.05.08, 16:37
nu ma ei ütleks et bolton neist kehvem oleks

Eelmine ja üleeelmine hooaeg oli tegu suht võrdsete meeskondadega. Sel hooajal on aga Boltoniga midagi juhtunud, samas kui Blackburn jätkab samas taktis.

andreasr
15.05.08, 17:51
Oleneb kust otsast vaadata. Traditsioonide ja edu suhtes kindlasti, aga nt finantsilise võimekuse ja tulevikuväljavaadete suhtes jääb Rovers neile pigem alla. Ma mõtlen ikkagi võrreldes Boro ja West Ham'iga, mitte Boltoniga.

On sul selle nö finantsilise võimekuse kohta andmeid?

West Hami kohta käis vahepeal läbi nt selline uudis (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/w/west_ham_utd/7389885.stm)

eston maravilha
15.05.08, 18:13
varsti peaks vist inkasso ka uksele koputama, et sisse nõuda islandlaste poolt klulbiostuks võetud smslaenu intressid

Yattara
15.05.08, 19:44
On sul selle nö finantsilise võimekuse kohta andmeid?

West Hami kohta käis vahepeal läbi nt selline uudis (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/w/west_ham_utd/7389885.stm)

Ma arvestan selles suhtes palju viimastel aastatel mängijate peale on kulutatud. Loomulikult on ka võimalus, et tegelikult elatakse üle oma võimete. Toon andmed välja.

Blackburn 05/06 -6,7 miljonit €
Boro 05/06 -14 miljonit €
West Ham 05/06 -17 miljonit €

Blackburn 06/07 +0,4 miljonit €
Boro 06/07 -16,2 miljonit €
West Ham 06/07 -31,5 miljonit €

Blackburn 07/08 -2,2 milj. €
Boro 07/08 -9,8 milj. €
West Ham 07/08 -17,9 milj. €

AlwaysRed
15.05.08, 20:01
Ma arvestan selles suhtes palju viimastel aastatel mängijate peale on kulutatud. Loomulikult on ka võimalus, et tegelikult elatakse üle oma võimete. Toon andmed välja.

Blackburn 05/06 -6,7 miljonit €
Boro 05/06 -14 miljonit €
West Ham 05/06 -17 miljonit €

Blackburn 06/07 +0,4 miljonit €
Boro 06/07 -16,2 miljonit €
West Ham 06/07 -31,5 miljonit €

Blackburn 07/08 -2,2 milj. €
Boro 07/08 -9,8 milj. €
West Ham 07/08 -17,9 milj. €

No aga kasu nendest kulutustest pole ju olnud. Blackburn on tabelis ikka kõrgemal.

Yattara
15.05.08, 20:28
Aga selles polndki praegu point.

AlwaysRed
15.05.08, 20:31
Aga selles polndki praegu point.

Aga milles siis point on? Kes suudab rohkem raha laristada? Sel juhul on Boro ja West Ham tõesti Blackburnist osavamad.

Yattara
15.05.08, 20:46
Aga milles siis point on? Kes suudab rohkem raha laristada? Sel juhul on Boro ja West Ham tõesti Blackburnist osavamad.

Point on selles, et ma vastasin lihtsalt ühele eelpool mainitud küsimusele.

mehis
15.05.08, 22:52
Kui Bently ja too norrakas Blackburnist ära ostetakse, siis teenitakse selle pealt päris kena kopika. Selle raha eest saaks Rovers ikka korraliku mehe asemele osta. Noh nagu see piimavend ütles, järgmine hooaeg võime ehk Vogelit täiest hiilguses näha, reid on veel olemas ja jumal teab kes seal veel on(Emerton ju ka). Vaevalt ta järgmine hooaeg eriti kehvem oleks.. Pigem võib halvasti hakata alles siis minema, kui Hughes treeneri kohalt lahkub.

Bob_Loblaw
15.05.08, 23:26
Kui Bently ja too norrakas Blackburnist ära ostetakse, siis teenitakse selle pealt päris kena kopika. Selle raha eest saaks Rovers ikka korraliku mehe asemele osta. Noh nagu see piimavend ütles, järgmine hooaeg võime ehk Vogelit täiest hiilguses näha, reid on veel olemas ja jumal teab kes seal veel on(Emerton ju ka). Vaevalt ta järgmine hooaeg eriti kehvem oleks.. Pigem võib halvasti hakata alles siis minema, kui Hughes treeneri kohalt lahkub.

Hughes jah kõige tähtsam, mees on ikka väga häid oste teinud (Nelsen, Warnock, Samba, McCarthy jne) ja oskab oma keskpärased mängumehed enamus juhtudel maailmavallutajateks muuta, kõige suurem probleem on vast see, et meeskond on suht väike ja kui põhikooseisust on vaja kedagi asendada või puhata siis pole väärilist asendust kuskilt võtta, alustati ju ka see hooaeg suure pauguga ja siis vaikselt rauges hoog maha, sest vigastused ja kaardid (BBurni puhul väärib see mainimist) tulid mängu.

Yattara
16.05.08, 00:05
No ma võtan tegelikult oma jutu mõtte uuesti kokku, sest võis jääda mulje nagu mul miskit Blackburni vastu oleks. Inglise liiga areneb rahaliselt praegu nii kiiresti, et kui Blackburn kusagilt endale mingit rikast sponsorit ei saa, siis pole võimalik pikaajaliselt ennast liiga etteotsa kinnitada. Vot nii. Keegi ei peagi minuga nõustuma. Igal ühel oma arvamus :p

eston maravilha
16.05.08, 01:45
mis asja siis?

Darren
16.05.08, 12:25
Kas Blackburniga nii ei olnud, et endine omanik Mr. Walker pärandas millalgi mõned aastat tagasi klubile ca 90 miljonit naela?

Yattara
16.05.08, 12:49
mis asja siis?

Mis mõttes mis asja siis?

mikk
16.05.08, 16:46
Kas Blackburniga nii ei olnud, et endine omanik Mr. Walker pärandas millalgi mõned aastat tagasi klubile ca 90 miljonit naela?

Walkeri fond ehk siis tegelased, kes haldavad tema pärandust, maksab klubile aastas mingi paar-kolm miljonit naela. Aga see pole kohustus ja pole ka makstud iga aasta. (Walkeri kõrval on Blackburnil tegelikult veel üks rikkurist fänn – Wigani omanik David Whelan. Kui Walkeri perekonda ees poleks olnud, oleks ta oma raha tõenäoliselt Blackburni pannud.)

West Ham aga kuulub maailma rikkaimate klubide Top 20-sse. Deloitte järgi olid nad hooajal 2005/2006 täpselt 19 kohal. Samas nimekirjas oli 8 inglise klubi: ManU, Chelsea, Arsenal, Liverpool, Newcastle, Tottenham, Manchester City, West Ham. Võimalik, et seal top20 tagumises otsas on ka kõikumisi ja täna jääb west ham juba joone alla. Tõenäoliselt seal kusagil piiri peal on ka Everton ja Villa.
Deloitte paneb klubisid järjestusse tulude järgi. Ja see on ka kõige olulisem näitaja klubide rikkuse hindamisel. Mida suuremad on su tulud, mida rohkem teenid, seda rohkem saad lõppude lõppuks ka kulutada.

Puht rahaliselt on Blackburni jaoks pikas perspektiivis raske olla Premiership ülemise otsa klubi, raske on isegi olla Premiershipi klubi üleüldse. See on üks väike Tartu suurune linn, suhteliselt vaene pealegi. 30 kilomeetri kaugusel on Manchester, 60 km kaugusel Liverpool ja 70 kilomeetri kaugusel Leeds. Tunni ajase autosõidu sees on rodu klubisid, kellega konkureeritakse tähelepanu, pelatvataajate ja kõige muu eest: ManU, ManCity, Liverpool, Everton, Wigan, Blackpool, Leeds, Bolton, Preston ja veel mitu teist. Konkurents on tihe.

Tõenäoliselt teenib Leeds praegu samas suurusjärgus raha, mis Blackburngi kuigi mäbgitakse kaks astet madalamal. Vähegi normaalse juhtimise korral peaks Leedsi tõus Premiershipi olema ainult aja küsimus, sest klubil on normaalne tagamaa ja väiskem konkurents piirkonnas. Leeds ise on miljonilinn ja Yorkshire´s ollakse ilmselt kõige kõitvam bränd (ninasarvikud kõrvale jättes).

Kuigi mulle Blackburni mäng ise väga atraktiivne pole, siis minu arvates on siiski väga tore kui nii väike klubi nii tihedas konkurentis tõestab, et suudab olla premierships konkurentsivõimeline. Londoni peded muidugi vigkavad põhja väikeklubisid, aga nende jaoks on muiugi ka kõik mis jääb M25 teisele poole, üks tühermaa, kus elavad koopainimesed.

piimamees
19.05.08, 22:57
nägemist Henchozile, bernerile ja enckelmanile.

piimamees
23.05.08, 20:06
Hossam Ghaly räägib, et Blackburn olevat temast huvitatud.. Ja ka PSV Jefferson Farfan on võetud sihikule. Viimane oleks muidugi väga hea üleminek aga Ghaly...

piimamees
05.06.08, 15:02
Suur tänu siis Mark Hughesile! Viisid meid tagasi kõrgele. Aga kes tuleb asemele? Big Sam oleks tore. Soccernet.com rääkis ka, et Alan Shearer, McClaren ja Paul Ince on võimalikud asendajad. Shearer oleks muidugi tore ju:D. Aga loodame, et Hughes armastab piisavalt ka meie klubi, ning ei võta Bentleyd ja Roquet kaasa. Siis läheks asi juba päris hapuks:(

mikk
05.06.08, 18:29
Suur tänu siis Mark Hughesile! Viisid meid tagasi kõrgele. Aga kes tuleb asemele? Big Sam oleks tore. Soccernet.com rääkis ka, et Alan Shearer, McClaren ja Paul Ince on võimalikud asendajad. Shearer oleks muidugi tore ju:D. (

Ha-ha, isegi Newcastli fännid pole nii rumalad, et Shearerit treeneriks tahta. Aga selles reas on ka kõik sellised, et võta üks ja viska teist.

Graeme
05.06.08, 19:25
Ha-ha, isegi Newcastli fännid pole nii rumalad, et Shearerit treeneriks tahta. Aga selles reas on ka kõik sellised, et võta üks ja viska teist.

Miks ei peaks Shearer hakkama saama.Keane sai ilusti hakkama sunderlandist tuli ka lambist nagu ilma kogemuseta.
Ma ise loodan,et Shearer teile tuleks ja paar aastat kogemusi ammutaks

andreasr
05.06.08, 21:25
Eks nii on raske öelda, kui hästi Shearer treeneripostil hakkama saaks. Aga nii mõnedki endised mängijad on näidanud, et asudes treeneripostile esimest korda, võivad tulemused päris head olla.

eston maravilha
06.06.08, 01:32
nii mõnedki endised mängijad? sama palju või rohkemgi on põrunud. ning erinevalt shearerist on royl ka iseloom olemas

andreasr
06.06.08, 09:11
nii mõnedki endised mängijad? sama palju või rohkemgi on põrunud. ning erinevalt shearerist on royl ka iseloom olemas

Muidugi. Aga ega me enne ette tea, kui hea keegi reaalselt on, enne kui pole võimalust saanud.

Graeme
06.06.08, 10:22
Eitea ma küll närvihaigust iseloomuks ei kutsuks.

piimamees
16.06.08, 20:19
Bentley siis suvel minema. Ilmselt City või Liverpool tema uueks koduklubiks.

boobek
22.06.08, 20:06
Paula Ints siis peamiseks juhendajaks. Esimene mustanahaline peatreener premieris...vist?
Link kah. (http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_3723410,00.html)

vandersell
23.06.08, 12:15
Paula Ints siis peamiseks juhendajaks. Esimene mustanahaline peatreener premieris...vist?
Link kah. (http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_3723410,00.html)
Lingis on kirjas, et esimene brittidest.

Frenchman Jean Tigana with Fulham and Ruud Gullit with Chelsea and Newcastle are the only other two black managers to have managed in the Premier League.
Mustad pioneerid. (http://www.telegraph.co.uk/sport/main.jhtml?xml=/sport/2008/06/22/ufnpioneers122.xml)

mehis
28.06.08, 17:04
Harry Kewell siis ilmselt siirdumas Blackburni

piimamees
29.06.08, 15:40
Ah piimamees. Ei pannud tähelegi. :oih:

Eks ole jah, et mittemidagiütleval meeskonnal on mittemidagiütlev fänn...

Asjast ka. Paula tahab meeskonda tuua Carlo Cudicini, kellest siis peaks saama "tulevikus" esinumber Brad Friedeli loobumise järel (kuigi vanust temalgi juba üpris palju..),West Hami Hayden Mullins on sammuti sihikule võetud ja rünnakule tahetakse Hannoverist Mike Hanket. Bentley jäämine on praegult 50%-50%. Liverpool ja Tottenham tõsisemad tema tahtjad. Viimane olevat nõus Bentley andma lisaks hunniku raha ka Aaron Lennon, mis minu meelest on ikka väga suur ajakirjanduse jama:D. Isegi Tottenham ei suudaks niiiii lolle tehinguid teha;)

Rover
07.07.08, 00:06
kust sa seda kuulsid, et nad hanket tahavad...ma küll kahtlen selles. Blackburn otsib selliseid mängjaid kelle eest võimalikult väike summa välja käia aga kes kindlasti hästi mängivad.....nt Santa cruz ja Mc Carthey on olnd väga head ostud... Hanked nad küll odavalt ei saaks

piimamees
07.07.08, 11:23
kust sa seda kuulsid, et nad hanket tahavad...ma küll kahtlen selles. Blackburn otsib selliseid mängjaid kelle eest võimalikult väike summa välja käia aga kes kindlasti hästi mängivad.....nt Santa cruz ja Mc Carthey on olnd väga head ostud... Hanked nad küll odavalt ei saaks

Hanke nimi on foorumitest läbikäinud, nii et võib väga vale infiga tegu olla. Kuid arvestades, et ilusale poisile olevat palju kosilasi saabunud (eesotsas Arsenali ja ManUga), siis sealt cõib saabuda väga kena kopikas, mille eest saaks lubada mõne kallima mängija ostmist. Iseasi on muidugi, kas Hanke seda väärt on :lahe:

Rover
07.07.08, 14:22
Arsenal ja Manu küll Hanket ei taha. ta ei ole nii palju väravaid löönud eelmine hooaeg. See, et Manu Santa Cruzi jahib seda ma juba usuksin kuigi loodan, et ta jääb ikka Roversisse

piimamees
07.07.08, 15:06
Arsenal ja Manu küll Hanket ei taha. ta ei ole nii palju väravaid löönud eelmine hooaeg. See, et Manu Santa Cruzi jahib seda ma juba usuksin kuigi loodan, et ta jääb ikka Roversisse

Ilus poiss= Santa:rolleyes:. Hanke on kole kui öö ja tema nimi on lipsanud läbi, kui ühe võimaliku Santa asendaja. Samas paul on kursis alamate liigadega ja leiab sealt kedagi odavata:D

Rover
07.07.08, 16:16
Hankest nüüd küll Santa asendajat ei saa.....ennem proovigu Chelseast Pizarro kätte saada.....olen kindel, et tema on ka mõttekam ost

mcnamara
11.07.08, 13:05
Robbie tuleb taas? (http://www.guardian.co.uk/football/2008/jul/11/cardiffcity.blackburn) :)

eston maravilha
11.07.08, 13:56
järgmisena steve mcmanamanaman, jamie redknapp ja teised

reed
12.07.08, 04:05
John Barnes Pidi Trenni Tegema Jälle!

budu
15.07.08, 00:47
Macclesfield 1:2 Blackburn võeti vist suht rahulikult

piimamees
22.07.08, 12:25
lahkunud siis vahepeal noor itaalane Raffaele De Vita. Ning olulisem on pigem meie esimene ost. Tsiili klubist Audax Italiano toodi Tsiili koondislane Carlos Villanueva. 22 aastane ründav poolkaitsja on meil algselt laenul, kuid leping sisaldab ka võimalikku ülemineku summat 4 miljonit naela. Lisaks oleme veel huvitatud Ricardo Osorioist, kes mängib paremal äärekaitses. hoopis kurvem on tõsiasi, et Brad Friedel tahab meid hüljata. Aston Villa ja City siis on temast vägagi huvitatud. Hea uudis on see, et saame vanakese eest ikka päris kena kopika. 2,5 milli 37 aastase eest pole üldse mitte paha. Aga samas uue nr 1 otsimine võib raskeks minna. Räägitud on, et Manu annab kas poolaka või Fosteri meile laenule. Lisaks veel on huvi näidatud Cudicini vastu. Brett Emerton aga samas pikendas oma lepingut nelja aasta võrra ning ilus poiss väitis, et ta ei taha Blackburnist lahkuda. Elu on natuke ilus ka:lahe:

piimamees
23.07.08, 11:48
järjekordne lõuna-ameeriklane siis saabunud. Seda korda Ecuadori koondislane Segundo Castillo. 26 aastane keskvälja mees saabus meile tasuta Belgradi Red Starist (Crvena Zvezda).

piimamees
26.07.08, 13:16
Paul Robinson seda korda siis... Noh ega ma siin õnnest lakke hüppama ei hakka. Ei ole just päris kindel, et ta suudab Friedeli väga kõrgele asetatud latini küündida. Minu jaoks on Brad ikka võrreldav Cechi, Ervini ja Pepe Reinaga. Aga loodame parimat. Lähipäevadel on oodata veel ka siis Pennantit ja Mark Brescianot. Bentley osas pole endiselt mingeid olulisi uudiseid olnud, kuid ilmselt minemas ta ikka on....

piimamees
27.07.08, 17:41
tsau Brad!
http://resources.sportingo.com/gallery/Getty-Images/Football/Brad-Friedel_18879.jpg

$$$
27.07.08, 18:00
Kahju :( , IMO oli viimaste hooaegade Premieri parim väravvaht, kahju, et ta nii vana juba on...

piimamees
30.07.08, 21:40
järjekordne lõuna-ameeriklane siis saabunud. Seda korda Ecuadori koondislane Segundo Castillo. 26 aastane keskvälja mees saabus meile tasuta Belgradi Red Starist (Crvena Zvezda).

Siiski kiirustasin ette natuke, mees osutus parajaks sitakotiks, ning saadeti tagasi Belgradi. Aga hea on see, et Duff võib teha comebacki Ewoodi. See oleks küll tore ju.

piimamees
31.07.08, 19:48
jälle tuleb mõnele võtmemängijale tsau-pläu-ole-tubli öelda! David, ole tubli edasi siis..
http://www.wldcup.com/pictures/wsn/0804/pic109996.jpg

ja loodan, et arsenal on 7.5 milli eest tänulik. Ehk mõni noor wannabe aafrika konnasööja pääseb nüüd londoni vihmade kätte...

Rover
01.08.08, 18:26
Bentley müümisest on küll kahju. Loodetavasti saame selle raha eest mis alles jäi mõne väga hea mängja asemele. Loodetavasti Santa ära ei lähe

andreasr
02.08.08, 19:02
Siiski kiirustasin ette natuke, mees osutus parajaks sitakotiks, ning saadeti tagasi Belgradi. Aga hea on see, et Duff võib teha comebacki Ewoodi. See oleks küll tore ju.

Või siiski (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/blackburn_rovers/7514549.stm):

Meanwhile, Equador's Segundo Castillo, 26, will link up with the Blackburn squad ahead of Monday's pre-season game with Hoffenheim in Germany.

The Red Star Belgrade midfielder is set to complete his move to Ewood Park in time for the start of the season.

piimamees
08.08.08, 19:46
Kõigest Julio Santa Cruz...
Ootaks ikka keskväljale mõnd mõtlevat mängijat ka...

piimamees
14.08.08, 20:59
Vahepeal oleme saanud ManUlt laenule Danny Simpsoni. Asi seegi. Ja tulemas veel Anthony Annan,Vince Grella ja Paul Konchesky. Minna tahab aga Ooijer.
Pre-season on möödunud vägagi ebastabiilselt. Macclesfeld pandi kotti 2:1. Väravad Dunnilt ja Gallagherilt. Siis pani 3:1 meid kotti Hoffenheim. Ainsa värava eest hoolitses Benni. Kõige parem mäng oli Portugalis Benficaga, kus tuli 3:2 võit! Aga kiiresti toodi meid maapeale tagasi ja Sporting võitis 2:1 meid. Ja siis muidugi 4:2! alla jäämine Wolverhampton Wanderersile. Ning viimane mäng enne hooaja algust oli Nac Bredaga, mis jäi 1:1 viiki. Laupäeval siis Everton ootamas. Esimene kodumäng on õnneks lihtsam-Hull City 23dal. Mida ootan uuelt hooajalt? Eks eelmise hooaja tulemust on üpris raske korrata ja meeskond on pigem nõrgenenud, kui tugevnenud. Kuigi materjali on. Villanueva on väga talendikas mängija, kuid küsimus jääb, kuidas ta suudab kohaneda inglise liigaga.. Olen rahul kohaga esikümne sees, kuid lõpkoht tuleb arvatavasti 11-15. Midagi sinnakanti. Mingid lehmad jamuudloomas on arvanud isegi väljakukumist, kuid eks lehmad ole natuke rumalad ka....

piimamees
16.08.08, 20:30
Mõnussssssssss!!
Täiesti teenitud võit Roversile. Keskväli oli üllatavalt hea ka ilma Bentleyita. Dunn ja Morten olid ülikõvad. Ning positiivse mulje jättis ka Keith Treacy. Hetkel on veel kõik hästi.

Rover
20.08.08, 16:23
aga kus te üldse Roversi mänge vaadate....

Põnn
20.08.08, 17:33
www.myp2p.eu aitab alati.

Rover
20.08.08, 22:48
suur suur aitähh

piimamees
24.08.08, 21:47
kui juba Jason Roberts väravasse lööb, siis peaks ikka ju võidu ära võtma, aga... Hea uudis on see, et ilus poiss sai palka juurde ja paberi järgi on meil veel 4 aastat.

Rover
25.08.08, 15:41
see on hea uudis jah....koos santaga on nad väga hea ründeduo....ega derbyshire nii hea ründaja veel ka ei ole ja benni hakkab vist veidi vanaks jääma

piimamees
25.08.08, 19:33
see on hea uudis jah....koos santaga on nad väga hea ründeduo....ega derbyshire nii hea ründaja veel ka ei ole ja benni hakkab vist veidi vanaks jääma

noh paremat ründeduot meil võtta pole jah, kuid mina ootan ammu juba uudist, et Roberts on maha müüdud. Paistab küll mõistlik ja tore mees olevat, kuid platsil jätab sageli oma liigse tõmblemisega häid võimalusi kasutamata. Benni on väga hea vahtusmees, kes võib pingilt tulles asja ära teha, kuid päris põhikooseisu meest temas enam pole. Põhikooseisu mees pole ka Derbyshire. Ilmselt temast ei tule ka seda kunagi. Aga mina sa tea, ehk suudab Robertsi pingile istuda. Mulle isiklikult meeldiks see. Muidugi kõige rohkem meeldiks näha Pauli ostmas uut mees rünnakule. Fakk, mingi Robbie Fowler on nüüd küll mõttetu kohatäide. Ehk saab platsile FA cupi mängus, kuid seal peaksid särama nooremad. Ehk isegi poiss nimega John Kennedy. Mitte et mul oleks õrna aimugi poisi võimetest, aga nimi on igatahes vägev:D . Muidu eelmine aasta suurte lootustega tulnud Maceo Rigters pole veel oma võimalust saanud, kuid ma kahtlen, et kas ta seda saabki... Kokkuvõtteks ma ei tea, mis jama ma siia kirjutasin kokku, aga mina sooviksin näha uut ründajat. Kahju muidugi, et Cisse rong meile läinud on...

AlwaysRed
25.08.08, 19:35
Mis Derbyshire'ga üldse juhtunud on? Üleeelmisel hooajal jättis küll lootustandva mulje. Väravaid tuli nagu oavarrest, isegi Old Traffordil sai väravaga hakkama. Viimasel ajal pole aga enam temast eriti kuulnud.

piimamees
25.08.08, 19:56
Mis Derbyshire'ga üldse juhtunud on? Üleeelmisel hooajal jättis küll lootustandva mulje. Väravaid tuli nagu oavarrest, isegi Old Traffordil sai väravaga hakkama. Viimasel ajal pole aga enam temast eriti kuulnud.

Midagi pole juhtunud. Selles see jama ongi. Arengut pole toimunud. Eelmine hooaeg mängis 23 liigamängus, kuid suutis lüüa 3 väravat. Siiski ainult 3 väravat ütleksin selle peale. Noh sellest 23 alustas ta mängu ainult 4, kuid siiski oleks lootnud juba enam väravaid. Aga samas ehk suudab ta teha loodetud läbimurde sellel aastal. Ausalt, mulle meeldiks see väga.

piimamees
27.08.08, 16:08
Vince Grella asi siis lõpuks ametlik ja Robbie Fowlerile ei kõlvanud talle pakutud leping ning ilmselt teda me Blackburnis ei näe. Milline ilus päev

Rover
28.08.08, 22:16
Saime siis veel sellise mängja nagu Keith Andrews.

ChelseaFC
28.08.08, 22:44
Saime siis veel sellise mängja nagu Keith Andrews.

Ince püüab siis eelmise klubi memmepojad hea elu peale saada. Vaevalt ta Premmis väga palju mänguaega saab.

piimamees
29.08.08, 17:35
Ince püüab siis eelmise klubi memmepojad hea elu peale saada. Vaevalt ta Premmis väga palju mänguaega saab.

Chelsea on see kõige suurem memmepoegade paradiis..

ChelseaFC
29.08.08, 18:29
Chelsea on see kõige suurem memmepoegade paradiis..

Usud, et tugevuselt neljanda liiga võitja kapten on premmis kunn??

piimamees
29.08.08, 19:16
Usud, et tugevuselt neljanda liiga võitja kapten on premmis kunn??

Ei usu, et kohe premmis kunn on. Aga usun, et mänguaega saab ning mängib hästi. Vähemalt loodan seda...

Aga samas seoses Grella ja Villanueva (ja ka Andrewsi) tulekuga on keskväli üpris tihedaks läinud ning Steven Reid võib olla lahkumas. Wigan olevat mehe eest nõus maksma 1.5 milli...

Pidutseja2008
29.08.08, 19:26
Veel 1 premier kunn tulemas.

Blackburn agree an undisclosed fee with League One side Northampton for goalkeeper Mark Bunn.

piimamees
29.08.08, 20:13
Veel 1 premier kunn tulemas.

Blackburn agree an undisclosed fee with League One side Northampton for goalkeeper Mark Bunn.

Ilmselt siirdub kohe ka kuhugi laenule või hakkab Browniga võitlema koha eest pingil... Tulevikus aga võib temast isegi asja saada.

piimamees
30.08.08, 19:59
Nii juhtub, kui ise ära ei löö... Samas tahaks näha seda idiooti, kes laseb Robertsil pennalt lööma minna. Ja seda ka veel, et Keith Andrews oli isegi päris hea.

Rover
30.08.08, 20:43
tõsi ta on jah....loodetavasti roquel ka miskit tõsist ei ole

piimamees
31.08.08, 12:59
Alvaro Recoba?

Rover
31.08.08, 14:48
ei saa aru miks siis villanueva laenati kui nüüd jahitakse umbes samalaadi meest. No aga kui tasuta saadakse siis miks mitte. aga pikema perspektiivi mees ta ei ole..midagi tuleks teha aga kaitseliiniga, sest esimese 4 mänguga on lastud 8 väravat. ehk siis 2 väravat mängu kohta

piimamees
31.08.08, 15:41
ei saa aru miks siis villanueva laenati kui nüüd jahitakse umbes samalaadi meest. No aga kui tasuta saadakse siis miks mitte. aga pikema perspektiivi mees ta ei ole..midagi tuleks teha aga kaitseliiniga, sest esimese 4 mänguga on lastud 8 väravat. ehk siis 2 väravat mängu kohta

Villanueva on meeskonda toodud pikema perspektiiviga. Laenudiilis oli ka klausel summaga, mille eest me ta endale päriseks saame ja ilmselt seda Rovers kasutab. Recoba oleks asendaja Bentleyle ja tooks kogemusi meeskonda. Ja kaitsega on küll probleeme... Eriti paremal äärel.

mehis
05.09.08, 17:41
Alvaro Recoba?

Blackburni ta ei tule vaid läks Kreekasse

piimamees
05.09.08, 18:49
Blackburni ta ei tule vaid läks Kreekasse

edu talle..

Rover
06.09.08, 19:45
ega tast poleks kasu vist kah olnd.....ta üpris vana juba

piimamees
06.09.08, 20:12
ega tast poleks kasu vist kah olnd.....ta üpris vana juba

kasu oleks temast ikka olnud. Pole meil neid ründavaid poolikuid eriti võtta. Mõni aasta üle 30 peaks ta olema. Lisaks kõrgel tasemel kogemusi palju ning suudaks ise mängu endapeale võtta. Ei, minu meelest oleks ikka 10000000 miljoni korda parem, kui mingi Fowleri sugune munn. Ince tahab teda ikka meeskonda saada. Aga tegelt peaks see juba ammu selge olema, et Leedsis mänginud jalgpallurid (tegelt peaks vist selle sõna ümber ka jutumärgid panema) pole rohkem väärt, kui Arnold Mere trussikud...

piimamees
13.09.08, 20:22
Danny Simpson võib oma mune imeda. Ja Manchesteri tagasi minna. Sitt mis sitt.

Rover
13.09.08, 21:25
ega jah.....masendav. miks emerton ei saaks parem kaitsja kohal mängida......

Rover
14.09.08, 15:22
mind huvitab see, et mida teevad roversi fännid siis kui sel hooajal astuvad Ewood Parkile Brad Friedel, David Bentley ja Mark Hughes

piimamees
14.09.08, 15:47
mind huvitab see, et mida teevad roversi fännid siis kui sel hooajal astuvad Ewood Parkile Brad Friedel, David Bentley ja Mark Hughes

iseensest mingit vimma nende vastu küll ei ole.. aga saab näha alles 28 detsmber, kui Ewoodi on saabumas Mark Hughes (kui ta veel ametis muidugi on...). Brad naaseb Ewoodi 7. veebruaril ja Bentley 4s aprill.

piimamees
19.09.08, 11:14
ja nii saime me endale oma...ma ei teagi mille (http://www.youtube.com/watch?v=2p5P6geth3k)

Tofoa
19.09.08, 17:32
ja nii saime me endale oma...ma ei teagi mille (http://www.youtube.com/watch?v=2p5P6geth3k)

Jumala normalbiit ju :silm4:

Rover
20.09.08, 15:42
ei saa aru sellest. mis asi see olema peab

piimamees
20.09.08, 16:13
ei saa aru sellest. mis asi see olema peab

midagi hümni taolist vb?:rolleyes:

Rover
20.09.08, 16:55
http://www.tottenhamhotspur.com/players/first_team/davidbentley.html

ei tundnud äragi esmapilgul

piimamees
20.09.08, 18:06
näe, kes pingile end loivas- robbie fowler ise...Ja miks paula hoiab carlost pingil ning paneb andrewsi ja treacy mängu. tahaks teda juba suures mängus näha!!

-e- ja carlost pole isegi vist pingil...

Rover
20.09.08, 19:25
ära virise:D Küll Ince teab mida ta teeb. Andrews on tal lemmikmängja vist

piimamees
20.09.08, 19:41
ära virise:D Küll Ince teab mida ta teeb. Andrews on tal lemmikmängja vist

jah, kahjuks tegin endal margi täis, sest carlos ikka oli pingil ning nüüd on ta platsil

Rover
20.09.08, 19:48
Villanueva Santale. Santa Derbyle ja Derbyshire lööb palli võrku....Ilus

piimamees
20.09.08, 19:55
Matt Derbyshire!
ja carlos näitas, et temaga tasub arvestada. võiks teda rohkem usaldada

Rover
21.09.08, 11:07
Mida te sellest Ugur Yildrimist teate....ta olevat roversi huvi orbiidis

piimamees
21.09.08, 11:21
Mida te sellest Ugur Yildrimist teate....ta olevat roversi huvi orbiidis

Mingi hollandi-türklane on... Hullem ikka pole, kui härra robbie

piimamees
25.09.08, 00:59
2007-2008 hooaja parim noormängija lõi ainsa värava ja mõnigi kord oli isegi märgata, et Fowler isegi jooksis... Ainult härra Robinson oskas viga saada. Brown aga oli tubli täna

piimamees
25.09.08, 20:17
Parimad palad ka (http://www.sportizo.com/football/carling-cup-blackburn-rovers-vs-everton-highlights/)
ja
tema viib meid kunagi veel tiitliteni..või vähemalt teeb meid rikkaks (http://www.youtube.com/watch?v=bZWtoT70_D4&feature=related)

piimamees
27.09.08, 17:58
Täna mäng siis Newcastlega. Robinson vigastatud (kuigi pingil istub) annab võimaluse Brownile. Olsson peale edukat karikamängu võimaluse alustada mängu. Nagu ka Tugay ja Carlos. Ründeduo Roque ning Derbyshire. Morten, Andrews, Roberts pingil. Mida oodata? Noh kõik mu, peale võidu praeguses seisus olevas Newcastle vastu, peaks olema pettumus...

Rover
27.09.08, 20:16
aga tuli 2-1 võit......nüüd siis juba 3 järjestikune...

piimamees
28.09.08, 11:42
aga tuli 2-1 võit......nüüd siis juba 3 järjestikune...

Palju ei puudunud, et Brown oleks jala pendlale ette saanud. Ei, hea mäng oli. Emerton oli hea. Simpson hakkab matsu ära jagama. Roque muidugi lõi värava. Väravad võib siin (http://sotube.blogspot.com/2008/09/video-newcastle-vs-blackburn-1-2.html) ära vaadata. Muidugi ma mainiks ära oma-selle-aasta-lemmiku Carlos Villanueva hea mängu. Jagas häid sööte ja tegi palju head:D. Järgmiseks siis ManU.

Rover
28.09.08, 13:53
oli hea mäng jah..... Jäi mulje, et samba oli 1-0 löömise ajal veits suluseisus....ja kas Roquel polnd särgi peal nime ega nr?.
Aga Carlose võiks kiiresti nüüd ära lõplikult endale osta, enne kui teised ja tunduvalt rikamad klubid mõikavad,, et tast saab asja ja ta ise ära napsavad:D

Rover
04.10.08, 16:05
Mis te arvate kas Roversile tuleks kasuks samasugune raha süst mis oli man cityl või saab rovers ka väiksemate summadega hakkama. minule meeldib Blackburn sellisena nagu ta on ja leian, et nafta rahasid siia küll vaja ei ole vaid lihdsalt õigeid inimesi

Tofoa
04.10.08, 16:09
Natukene rohkem raha ei tee kunagi halba.

piimamees
04.10.08, 17:26
eks ole meil oma must minevik...aga parem must minevik, kui lilla tulevik. või kuidas need targemad mehed ütlevad

Rover
04.10.08, 17:58
eks ta ole jah vist nii

Rover
04.10.08, 21:02
Robinsoni pole täna isegi pingil....On tal miskit tõsist vä?

piimamees
04.10.08, 22:30
Robinsoni pole täna isegi pingil....On tal miskit tõsist vä?

kaks nädalat audis

piimamees
07.10.08, 16:47
Blackburn-ManU (http://www.break.com/usercontent/2008/9/Diesel-SFW-XXX-577249.html) parimad hetked..

piimamees
09.10.08, 15:11
treener oli täkk kunagi (http://www.youtube.com/watch?v=FVcqEf8xFd0)

piimamees
18.10.08, 12:13
Steven Reidi see hooaeg ilmselt enam ei näe:(. Vittu oleks selle kohta üks ilus eesti keelne sõna.

Rover
18.10.08, 14:05
ei üllataks kui ta varsti pensile läheb.....ta on viimase 2 aasta jooksul aind ravind end põhiliselt ju.....või isegi 3 aastat....Kahju tast täitsa

piimamees
18.10.08, 15:13
ei üllataks kui ta varsti pensile läheb.....ta on viimase 2 aasta jooksul aind ravind end põhiliselt ju.....või isegi 3 aastat....Kahju tast täitsa

Eelmine hooaeg tal nende vigastustega eriti probleeme polnud. Üleeelmine jäi vahele. Boltoniga siis lisaks Reidile ei mängi ka Dunn ning ilmselt ka Roque. Tagasi peaks tulema Robinson, Grella ja Benni. Ning võimaluse saab ka võibolla Vogel.

piimamees
18.10.08, 21:39
Igav. Keegi ei saanud väravale pihta. Roberts-Fowler on ründepaar, keda enam kunagi koos platsil näha ei taha.

piimamees
26.10.08, 11:23
1:1 on ikka parem, kui 0:0..

Rover
26.10.08, 14:00
jah aga Benni oleks võind selle viimase minuti värava lüüa siis kui seis oleks 0-0:D

piimamees
05.11.08, 22:42
jaanuaris saame ehk lõpuks uusi nägusi kaitsesse ning toome ühelt rikkast manchesteri klubist vaesesse blackburni Nedum Onuoha. Tegu siis City kasvandikuga, kes rikaste kaamelipanijate poolt rahastavasse satsi enam ära ei mahtuvat. Blackburni oleks teda aga väga vaja. Kas kapteni kõrvale või pigem loodetavasti ühe teise manchesteri poisi asemel paremale äärele. Igatahes kui see üleminek teoks saaks, siis veel üks korralik ründaja oleks vajalik. Ince tahtvat vähemalt üht ründajat-Steven Fletcherit. Eks näis, mis saama hakkab;)

Grinch
11.11.08, 01:46
jaanuaris saame ehk lõpuks uusi nägusi kaitsesse ning toome ühelt rikkast manchesteri klubist vaesesse blackburni Nedum Onuoha. Tegu siis City kasvandikuga, kes rikaste kaamelipanijate poolt rahastavasse satsi enam ära ei mahtuvat. Blackburni oleks teda aga väga vaja. Kas kapteni kõrvale või pigem loodetavasti ühe teise manchesteri poisi asemel paremale äärele.

Isiklikult loodan, et Ned ei lahku. Vähemasti mitte jaanuaris. Eelistaksin teda Ben-Haim'ile, kuigi juudil on tänu mitmekülgsusele väike eelis. Teisalt võib Onuohast aru saada - praeguses olukorras võimalusi napib, aga hooaeg on pikk ja ennatlik oleks kiiresti lahkuda.

piimamees
13.11.08, 10:17
Lõpuks tuli mõni võit ka... Sunderland pandi võõrsil kotti 2:1. Roque ja sunderlandi omavärav tõid selle. Matt Jansen pidavat ka meeskonnaga taas treenima... Mõnd ründajat tahaks, kes sellel sajandil on suutnud mõnel hooajal üle kümne värava lüüa...

Rover
14.11.08, 19:15
Seda nüüd kindlasti. ma ei tea mida Ince ülemineku perioodil mõtles, et siis juba ründejõudu ei toond

piimamees
15.11.08, 20:36
Mängu ise küll ei näinud, aga üks suureringi küsimus- milline idioot vahetab 1:2 kaotusseisult Morten Gamst Pederseni asemele sisse 38 aastase kaitsvapooliku Tugay?
Vastus: Paul Ince

PS! ManU-Stoke mäng see eest andis positiivsust ühe noore musta mehe näol ja endiselt toob Manchesteri poolelt naeratuse suule üks pilusilm. Müüks Blackburni linna maha ning ostaks saadud raha eest ta Ewoodile..

Rover
17.11.08, 09:15
Vat ma ka mängu ei näind aga lugedes kriitikat selle kohta siis ma arvan, et võib vist Ince oskustes veits kahelda. Millal Rovers viimati Hooaja keskel väljalangemis stsoonis oli. Millal me liigas viimati võitsime üldse?

wal
20.11.08, 18:24
Kindlasti oli Rovers väljalangemistsoonis 90te lõpul siis, kui ka kukuti, ka juba enne seda paaril hooajal. Tagasituleku järel polegi kindel, et on olnud, ikka kuskil 10-15 on sitsinud.

piimamees
20.11.08, 20:23
jaanuaris võib meeskonnas näha niinii vajalikku kaitsemänijat Tore Reginiussen ja vb ka Ahmed Al-Muhammadi. Viimane on täiesti tundmatu suurus, kuid kui uskuda goal.com-i (mida vist ei tasu teha..), siis võib isegi olla jalgpallur..

Rover
21.11.08, 14:06
vähemalt ei otsi Ince enam vanu sõpru keda roversisse tuua vaid otsib ikka jalgpallureid

allantt
21.11.08, 14:42
Usun ,et pühapäeval tehakse teil meeleolu ikka kurvaks..:D Nii ,et valmistuge halvimaks ehk Põhja-Londoni saunaks...:D

Rovers üldse kuidagi märkamatult ära kustund....

mcnamara
21.11.08, 17:07
Rovers üldse kuidagi märkamatult ära kustund....

Mis mõttes märkamatult? On täiesti selgelt märgata, et mängukvaliteet on sel hooajal allpool igasugust arvestust. Tõsiste muudatusteta võib tegemist olla päris realistliku relegatsioonikandidaadiga.
Usun, et peagi tullakse klubis mõistusele ja palgatakse ebaõnnestunud Ince'ile asendaja.

piimamees
23.11.08, 13:19
Täna siis http://www.tuningnews.net/wallpaper/1024x768/bentley-brooklands-03.jpg

Ainult austraalased puuduvad täna. Võitu! Võitu! Võitu!

Kuigi, viik oleks ka tore...

piimamees
24.11.08, 10:35
Vähemalt ei ole meil esiründajaks mingi tibla..

Ning Ince võiks üleüldse uttu tõmmata...

vello99
24.11.08, 16:21

LOL.

http://img.skysports.com/08/06/800x600/Roman-Pavlyuchenko-flag_976356.jpg

AlwaysRed
24.11.08, 19:08

Mis see rahvus siia puutub?

ChelseaFC
24.11.08, 23:57

Jalgpall on nii ilus mäng, et seda ei peaks koleda poliitikaga segama:)

piimamees
25.11.08, 09:47
Mis see rahvus siia puutub?

midagi muud ei oska vabanduseks tuua...:D

allantt
25.11.08, 19:29
Nuh Roversite seis muutub juba üsna kusiseks võiböelda.....aa noh lohutuseks seda ,et teglt ikka mehi on teil seal....kui saaks nad ilusti mängima siis oleks suht keskmik ma usun....kuid hetkel ikkagist kisub Champi( mitte CL :D ) poole....

AlwaysRed
25.11.08, 20:32
Nuh Roversite seis muutub juba üsna kusiseks võiböelda.....aa noh lohutuseks seda ,et teglt ikka mehi on teil seal....kui saaks nad ilusti mängima siis oleks suht keskmik ma usun....kuid hetkel ikkagist kisub Champi( mitte CL :D ) poole....

Ei ole neil seal kedagi enam. Viimastel hooaegadel on Roversit vee peal hoidnud Friedel, Bentley ja üks ründajatest. 2005/2006 Bellamy, 2006/2007 McCarthy ning eelmisel hooajal Santa Cruz.
Friedel ja Bentley on läinud ning ka Santa Cruzi vorm on see hooaeg kõikuv olnud. Ennustasin juba hooaja alguses et Blackburnil läheb raskeks püsimajäämisega ning hooaja esimene kolmandik ongi täpselt nii läinud.

piimamees
26.11.08, 11:48
Ei ole neil seal kedagi enam. Viimastel hooaegadel on Roversit vee peal hoidnud Friedel, Bentley ja üks ründajatest. 2005/2006 Bellamy, 2006/2007 McCarthy ning eelmisel hooajal Santa Cruz.
Friedel ja Bentley on läinud ning ka Santa Cruzi vorm on see hooaeg kõikuv olnud. Ennustasin juba hooaja alguses et Blackburnil läheb raskeks püsimajäämisega ning hooaja esimene kolmandik ongi täpselt nii läinud.

Esimene kolmandik on läinud härra Ince'i "geniaalse" 5-3-2 taktika nahka. Äärekaitsijad, nagu sittmissitt Danny Simpson, Oijer ning vasakul Olsson, ei ole just kõige osavamad rünnakul. Ning peaks mainma, et Robinson on suutnud Roversis päris head mängu näidata. Ühtegi kala pole sisse veel sattunud. Roque on naasnud vana lemmiku laatsareti juurde, ning on tänavu palju mänge vahel jätnud. Vigastusega on kimpus ka Grella. Loodame, et uue aasta alguses saame endale ühe kaitsja ning ehk ründaja ja minu ennustatud 10 koha ligidus on reaalne.

piimamees
01.12.08, 09:37
pole midagi uut, jälle kaotus..

Rover
06.12.08, 23:35
Ei oska enam midagi öelda. Loodetavasti John Williams taipab, et nii ei jõua kuhugi.

piimamees
09.12.08, 10:17
Ei oska enam midagi öelda. Loodetavasti John Williams taipab, et nii ei jõua kuhugi.

John Williamsil olevat plaan lausa. Kahjuks tähendab see plaan Roque Santa Cruzi müümist uusrikastele manchesteri kellegi mark hughesi poolt treenitavale meeskonda. hea uudis on see, et neil kaamelipanijatel on palju pappi ning ka mõned mängijad, kes platsile ei mahu. roque hind olevat midagi bentley kandis ning lisaks veel Nedum Onuoha. hughesi armastus santa vastu olevat niii suur. raha eest saaksime endale mõne(d) uued mängijad. üht islandladte barcelonast tahetakse väga. aga vaevalt tema blackburni tahab...

piimamees
13.12.08, 20:14
Järgmine aasta hakkame siis madistama Bristol Cityde ja Derby Countydega...

budu
13.12.08, 23:11
Järgmine aasta hakkame siis madistama Bristol Cityde ja Derby Countydega...

kas juba valge lipp?järgmine nädal saate uue mehe pukki ja hakkab imesi juhtuma

andreasr
16.12.08, 14:49
Lehva-lehva (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/blackburn_rovers/7784967.stm)

piimamees
16.12.08, 14:55
Lehva-lehva (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/blackburn_rovers/7784967.stm)

Graeme Souness tuleb ehk nüüd....

AlwaysRed
16.12.08, 18:39
Ince saab nüüd vähemalt jõulud pere seltsis veeta.

WeThePeople
16.12.08, 23:13
Ince saab nüüd vähemalt jõulud pere seltsis veeta.

muidu oleks pidanud staadionil või riietusruumis istuma või?

Epic
17.12.08, 00:00
Kalkuni oleks ikka jõudnud ära süüa enne Sunderlandiks valmistumist.

vincent
17.12.08, 20:37
http://img154.imageshack.us/img154/3721/bigsamij7.jpg (http://imageshack.us)

piimamees
17.12.08, 21:22
http://img154.imageshack.us/img154/3721/bigsamij7.jpg (http://imageshack.us)

Võinuks ka hullemini minna...

$$$
18.12.08, 01:16
Lahe, =D , teil pole enam lootustki välja langeda :D .

piimamees
19.12.08, 21:42
http://www.timesonline.co.uk/multimedia/archive/00451/allardyce_365_451388a.jpg

homme on puudu ainult reid ja teadagi-grella kah. oleks tore ltaas võita kedagi..
seda kah, et noorem santa cruz pidavat tahtma veel sellel hooajal premieris platsile saada.. reservide eest teinud 8 mängu ja löönud kaks väravat.

Rover
20.12.08, 00:04
Oleks suht vajalik kedagi võita

budu
20.12.08, 00:34
krt saite omale väga hea mehe pukki aga kui teil liiga hästi hakkab minema siis võib mees lesta tõmmata,tean seda ohtu omast käest

piimamees
20.12.08, 00:39
krt saite omale väga hea mehe pukki aga kui teil liiga hästi hakkab minema siis võib mees lesta tõmmata,tean seda ohtu omast käest

kõigepealt peab meil LIIGA hästi minema hakkama...

piimamees
20.12.08, 17:51
Santa Cruzil õnnestus taas vigastatuks saada, kuid reedel peaks tagasi olema. Muidu platsil robinson, ooijer, kapten, warnock, emerton, andrews, dunn, mgp, roberts ja benni. singil siis vv brown, tugay, vend grusiin, mokoena, simpson, judge, derbyshire.

piimamees
20.12.08, 21:09
väga viis, lõpuks võit!

ilusaid jõule

budu
21.12.08, 01:20
krt ja sa ei uskunud mind,hooaja lõppedes olete veel esikümnes.vaadake vaid kes teil treeneriks on ja ärge selle peale mõelge et mida ta NUFC-is tegi sest seda uppuvat saani ei päästaks ka vanajumal ise

piimamees
21.12.08, 14:26
krt ja sa ei uskunud mind,hooaja lõppedes olete veel esikümnes.vaadake vaid kes teil treeneriks on ja ärge selle peale mõelge et mida ta NUFC-is tegi sest seda uppuvat saani ei päästaks ka vanajumal ise

http://i.media.goal.com/g/40772.jpg
vaata, et sul lahti ei lähe:D. Tore oleks tõesti esikümnes lõpetada, aga võit kodus Stoke'i üle pole nüüd asi, mille pärast eufooriasse sattuda. Endiselt arvan, et täide läheb minu hooaja eelne ennustus ja blackburn lõpetab kuskil 10-15 koha kandis. Keskmik. Noh vaadatest senist käiku, siis oleks täiesti rahuldav tulemus. Pigem tuleks loota, et Sam alustab juba uue aasta alguses tiimis suuremaid sorti muudatus, et järgmisel hooaja meeskonnal oleks taas esikümnesse asja. Uut verd oleks vaja. Igale poole.

piimamees
26.12.08, 14:44
sunderland ei tohiks sammuti eriliseks probleemiks olla. aga seda ainult juhul, kui paula jõunud oma jõulukalkuni ära seedida ning liigutab end natuke väravas. vigastatud on santa cruz:( ja grella:rolleyes: . pakuks, et platsile jooksevad robinson, ooijer, samba, nelsen, warnock, emerton, dunn, villanueva, pedersen, mcCarthy, roberts.

piimamees
27.12.08, 16:01
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45328000/jpg/_45328433_blackburn282ap.jpg

roque oleks ühe ära löönud. koos temaga saame ehk pühapäeval mark hughesi ptüi, vabandust, man city vastu võidu.

piimamees
28.12.08, 21:14
mingi 19 aastane nolk rikkus ilusa mängu ära. skoor siis 2:2.

Rover
29.12.08, 00:26
aga tundub, et asjad liiguvad paremuse poole. kui Ince pukkis oli poleks ma city vastu viiki loodnudgi kuigi jah võit oleks parem olnd

piimamees
30.12.08, 23:37
algus oli carlosel (http://www.goal.com/en/news/742/blackburn/2008/12/30/1034168/blackburn-rovers-villanueva-has-no-regrets-over-lancashire-loan) ilus. tundus, et tema on meie tulevik. kuid segased ince'i ajad ja raskused kohanemisega muutsid kõik. ilmselt juba jaanuaris lahkub ta ning tulevikus puhkeb tema täht särama mõnes hispaania või itaalia klubis. tore noormees oli..

piimamees
06.01.09, 18:09
Blyth Spartans on üks igati tubli ja vahva meeskond, kuid siiski kaotati kodus 3445 pealtvaataja silme all. Aga nad võivad olla uhked, et ainult 1:0. Carlos lõi ühe igati hea kolli karistuslöögist. Mänguaega said nii Mark Bunn, aga näiteks ka Johann Vogel, Grella ja Treacy.

piimamees
08.01.09, 18:00
http://www.weltfussball.de/bilder/spieler/gross/42657.jpg
22 aastane Sergio Peter siirdub siis Praha Spartasse, kelledega sõlmis kahe ja poole aastase lepingu. Blackburni akadeemiasse siirdus ta 2004 aastal ja profilepingu sõlmis 2005dal aastal. Kokku mängis Blackburni eest 25 mängu. Edu edaspidiseks!

Ja seda ka ilmselt varsti on kuulda, et City ostab meil Roque Santa Cruz. Hinnaks siis umbes 15 miljoni naela + Nedum Onuoha. Eks näis..

St_Oliver
08.01.09, 18:42
Rovers siiski lükkas City pakkumise tagasi. City oli veel hinda tublisti tõstnud võrreldes suvel pakutuga, siis pakkusid nad £12 miljonit. Eks näis mis sellest Paraguai ründajast saab, meedias öeldu järgi on siiski näha, et tal on tõsine soov Roversist lahkuda.

piimamees
08.01.09, 19:47
Rovers siiski lükkas City pakkumise tagasi. City oli veel hinda tublisti tõstnud võrreldes suvel pakutuga, siis pakkusid nad £12 miljonit. Eks näis mis sellest Paraguai ründajast saab, meedias öeldu järgi on siiski näha, et tal on tõsine soov Roversist lahkuda.

Mark Hughes soovib vägaväga Roquet enda meeskonda ja Rovers üritab lihtsalt city ülisuurest rahahunnikust võimalikult suurt hulka endale krabada. See, et Santa lähemal ajal Citysse lahkub, on umbes 80% kindel.

piimamees
15.01.09, 15:46
Tere tulemast Gaël Givet-Viaros
http://www.myfreesport.fr/commun/n260x/85/gael-givet-defenseur-olympique-marseille.jpg
ja ka Nick Blackman, kes reservide eest on juba jala valgeks saanud.
http://blackburn.theoffside.com/files/2009/01/nick-blackman.jpg

Blue Rock
15.01.09, 16:00
Nonii, nüüd Nelsenile ja Sambale tunduvalt paremat konkurentsi, mida Khizanishvili suutis pakkuda. Giveti praegune vorm on muidugi küsimärgi all, sest Marseille`s mees istus peamiselt ainult pingil või tribüünidel. Givet-Samba kõlab edaspidi üsna tõenäoliselt. Finnanist on samuti juttu olnud, kuid mees on nähtavasti Hulli siirdumas.

piimamees
15.01.09, 16:33
Nonii, nüüd Nelsenile ja Sambale tunduvalt paremat konkurentsi, mida Khizanishvili suutis pakkuda. Giveti praegune vorm on muidugi küsimärgi all, sest Marseille`s mees istus peamiselt ainult pingil või tribüünidel. Givet-Samba kõlab edaspidi üsna tõenäoliselt. Finnanist on samuti juttu olnud, kuid mees on nähtavasti Hulli siirdumas.

Pigem pakuks kapten-Givet. Aga eks näeb, mis juhtuma hakkab. Peamine on, et Samil on nüüd valikut ning see on positiivne.

piimamees
15.01.09, 18:55
45 väravat 58 mänguga (http://www.mirror.co.uk/sport/football/2009/01/15/blackburn-line-up-marc-janko-as-roque-santa-cruz-replacement-115875-21042503/) ehk siis võimalik roque asendaja

piimamees
17.01.09, 17:41
Täna siis alustavad Robinson, Ooijer, Samba, Nelsen, Warnock, Emerton, Tugay, Andrews, MgP, Benni ja Roberts ehk sama, mis Man City vastu.
Pingil vigastustest paranenud Dunn, Roque ja Grella ning veel ka Bunn, Mokoena, Treacy ning Derbyshire.

piimamees
17.01.09, 20:17
3:0
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45386000/jpg/_45386034_mgp_bassong_pa416.jpg

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45386000/jpg/_45386233_mccarthy_pa416.jpg

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45386000/jpg/_45386300_mccarthytwo_pa416.jpg

Benni lõi pendlast ja Roberts lõi veel kaks tükki juurde.
Järgmine mäng on siis FA cup Sunderlandiga.

Pidutseja2008
17.01.09, 23:41
Tundub, et Big Sam suudab ära veel päästa :) Järgmised Premier League mängud ka satside vastu (bolton ja Boro),kel viimase aja vorm pehmelt öeldes s*tt olnud. Edu:)!

piimamees
23.01.09, 11:03
nagu kunagi sai öeldud...

üht islandlast barcelonast tahetakse väga. aga vaevalt tema blackburni tahab...

piimamees
25.01.09, 12:16
öfddssslafdsifjionskdnewrfnwckwnfw ja see on kõik mis mängu kohta öelda on.

http://soccernet-assets.espn.go.com/design05/images/jb2/olssonbardsley_emps350.jpg

4dal veebruaril madistame Ewoodil uuesti, raisk. Eilne mäng oli uueks tähiseks Giveti jaoks, kes mängis oma esimese ametliku mängu Blackburn Roversi särgis. Et neid palju veel tuleks!

Kuigi Big Sam on talvist ülemineku perioodi mõttetuks nimetanud, on ta siiski üritamas veel uusi mängijad juurde tuua. 6 milli naela eest Marc Janko ja veel 1.5 milli naela eest Egiptuse David Beckhami (et siis islam-al-bin-poshi abikaasa või midagi sellist?) Ahmed Al-Muhammadi. Need olevat viimased pakkumised nende eest.
Ja Vogelil ja Gallagher lubatakse minema minna. Head teed teile siis ehk?!

Mask
25.01.09, 13:20
Et siis Givet tegi hea mängu? Üllatav, kuna Marseille eest ei saanud ta see hooaeg kordagi platsile.

piimamees
25.01.09, 13:46
Et siis Givet tegi hea mängu? Üllatav, kuna Marseille eest ei saanud ta see hooaeg kordagi platsile.

Ei ütleks, et just hea mängu. Vigu ei teinud, aga millegi erilisega ka hakkama ei saanud... FA Cup ongi koht, kus mängitada selliseid, kel puudub mängupraktika. Nüüd sai ehk mängutunnetuse kätte, hakkab kohanema uues meeskonnas ning usutavasti osutub kasulikuks mängijaks. See, et Marseilles mänguaega ei saanud, polnud ju seotud mehe mänguoskusega.

Mask
25.01.09, 15:03
Eks ta selles peab ikka ennast süüdistama. Hooaja algul ta kooseisu ei murdnud ja hakkas jonnima ning ei ilmunud treeningutele, millega rikkus ka niigi halbu suhteid peatreeneri Geretsiga. Eks see keskkaitse ole Marseille suurim mure olnud nii see hooaeg (Zubar, Hilton), kui ka eelmine hooaeg (Rodriguez, Givet) aga edu talle. Loodetavastu suudab taastada Monaco aegse vormi Blacburnis.

piimamees
27.01.09, 14:24
Vouvouvou,
poisid ja tüdrukud, lapsed ja vanurid.
Väike plaan on endal 4ndal aprillil Ewoodi vallutama minna. Mänguks oleks siis Rovers-Tottenham. Aga sooviks teada, kas oleks siin veel huvilisi, kes tahaks ühineda? Alternatiiviks oleks sellele ka 11 aprill, kui külastaks roversi võõrsil mängu anfieldil. See oleks ka tore ning hea fiilinguga mäng. Igatahes andke märku, kes tahaks ühineda..

piimamees
28.01.09, 23:10
Matt
http://www.4thegame.com/media/00/03/53/derbyshire_matt_brfc_profile_2006.jpg
veedab ilmselt järgmised kuus kuud soojas kreekas.
Aga http://www.northstandchat.biz/images/smilies/sheep.gif 2.5 millist pakkumist ilmselt vastu ei võeta ning järgmine hooaeg võib ta endiselt mängida blackburnis

Rover
29.01.09, 11:26
njha peale seda kui ta hooajaga vist 9 väravat lõi. see vist mingi 2 aastat tagasi ongi Derby veits liimist lahti nagu....tema müümine on vist isegi õige

piimamees
29.01.09, 11:58
Matt läheks ainult kuueks kuuks laenule kreekasse. Ja seda ainult juhul, kui leitakse talle asendaja.
Eilset Lancashire derbyt ei näinud, kuid lugedes erinevaid kokkuvõtteid, siis peame olema õnnelikud selle 1 punkti üle. Mis parata, see hooaeg on selline...
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45423000/jpg/_45423411_warnock_getty.jpg

http://soccernet-assets.espn.go.com/design05/images/PH2/WarnockMcCarthy412.jpg

0:2 kaotusseisut lõi esimese vastuvärava Warnock. Paula poolt vihatud Benni lõi teise, mis on tema hooaja kuues värav ja suutis samas ka lüüa ühe pendla enamvähem vastu jussit. 2:2 siis mäng lõppes...

budu
29.01.09, 17:57
see ju vana uudis et kui blackburn boltoni vastu pennu saab siis lihtsalt te ei suuda jussist mööda lüüa.oli vist üleeelmine hooaeg kui jussi mängu viimastel minutitel kaks teie pennut tõrjus

vaikiv mees
30.01.09, 00:32
pole paha- tulla tagant, sealjuures raisata penalti ja ikkagi suuta Big Sami kaotuseta seeriat liigas 5ni(?) pikendada

piimamees
30.01.09, 19:26
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/174/143/043571641bcd4d.jpg

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/174/143/04357164393906.jpg

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/174/143/0435716454f964.jpg

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/174/143/04357164764059.jpg

Huvitav, kas ta võttis kaksikud ka kaasa?

Mask
30.01.09, 20:18
http://www.rovers.premiumtv.co.uk/javaImages/b2/f5/0,,10303~5305778,00.jpg
Blackburn on Friday completed the surprise signing of former African player of the year El-Hadji Diouf from Sunderland in a two-million-pound deal.

piimamees
31.01.09, 11:30
Blackburn on Friday completed the surprise signing of former African player of the year El-Hadji Diouf from Sunderland in a two-million-pound deal.

http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00348/F_200708_August04ed_348343a.jpg

Epic
31.01.09, 16:13
Võttis noa ka kaasa?

piimamees
31.01.09, 23:56
"We're on a great undefeated run, but we've had too many draws and that keeps us in a very difficult position, because other teams are picking up wins."
http://www.rovers.premiumtv.co.uk/javaImages/29/7/0,,10303~5310249,00.jpg

http://soccernet-assets.espn.go.com/design05/images/JonMC/February2009/tuncay-350.jpg

Rover
01.02.09, 00:21
no vähemalt need punktid tulevad....püsimajäämiseks on iga punkt tähtis

piimamees
01.02.09, 12:08
Võttis noa ka kaasa?
padja all, ootab väikest riot juba
http://i197.photobucket.com/albums/aa141/reddotkilla/stab-big.gif

piimamees
05.02.09, 20:40
FA cupis endiselt sees. Sunderland võideti siis lisaajal 2:1. Mokoena pani ilusa kolli 37 minutil ja Benni tõi siis võidu 118ndal minutil. Sunderlandi värava lõi David Healy juba 7ndal minutil.

jagati armastust...
http://www.rovers.premiumtv.co.uk/javaImages/15/3f/0,,10303~5324565,00.jpg

tehti komöödiat...
http://www.rovers.premiumtv.co.uk/javaImages/f4/3e/0,,10303~5324532,00.jpg

ja nagu näha, hea komöödia oli...
http://www.rovers.premiumtv.co.uk/javaImages/2a/3f/0,,10303~5324586,00.jpg

Rover
06.02.09, 00:47
Mis Sam ja Benni on ära leppind siis vä?

piimamees
06.02.09, 17:24
Mis Sam ja Benni on ära leppind siis vä?

Bennil ja Samil pole mingit jama olnud. Ince, va toobajooba, suutis Benniga natuke tülli minna.

Ja Emertoni sellel hooajal me enam ei näe. Putsi. Ehk saab nooruke Judge varsti oma võimaluse. See oleks positiivne. Muidu peame leppima ainult El-Hadji Dioufiga..

Rover
06.02.09, 23:20
tegelt ei saa ma aru miks Man City oli Roque eest suuri summasid maksma. Santa see hooaeg teab mis palju väravaid löönd ju ei ole.
Carlos Villanueva on hakkanud ka jälle hästi mängima aga seda alles peale seda kui Rovers teatas, et ei osta teda

Rover
06.02.09, 23:21
Ja Mokoeanale vist Fa karikas vist meeldib....Kui ma ei eksi siis lõi ta värava ka üleelmisel hooajal ewoodil Man city vastu..

piimamees
07.02.09, 00:35
tegelt ei saa ma aru miks Man City oli Roque eest suuri summasid maksma. Santa see hooaeg teab mis palju väravaid löönd ju ei ole.
Carlos Villanueva on hakkanud ka jälle hästi mängima aga seda alles peale seda kui Rovers teatas, et ei osta teda

Roque on sel hooajal olnud rohkem laatsaretis, kui väljakul. Ehk suudab nüüd terve püsida ja siis hakkab juhtuma!

Eks näib, mis Carlosest saama hakkab. Talendikas mängija-raudpolt kindel. Ehk vajas natuke kohanemist Inglismaaga ning inglise jalgpalliga. Mina loodan, et jääb meile päriseks.

piimamees
07.02.09, 20:01
olgem ausad, 2:0 oli õiglane tulemus. Villa oli natuke parem.
Ja seda ka, et pennal oleks pidanud tulema. Ning siis oleks mäng lõppenud 1:1. Ilmselt.. Ehk...

piimamees
15.02.09, 12:38
Ükskord tuleb veel Coventyga möllata.. Saaks see hooaeg lõpuks läbi.

http://www.rovers.premiumtv.co.uk/javaImages/4a/98/0,,10303~5347402,00.jpg

http://www.rovers.premiumtv.co.uk/javaImages/3c/98/0,,10303~5347388,00.jpg

piimamees
19.02.09, 21:47
Brett Emerton käis noa all ning eeldatavasti tuleb lõplikult tagasi uue hooaja alguses.

Hea uudist tulevikumeestest, siis kolmik Doran, Judge ja Marrow kirjutasid alla uuele lepinule. Judge saadeti kohe ka laenule Plymouthi.

http://www.rovers.premiumtv.co.uk/javaImages/d0/da/0,,10303~5298896,00.jpg

Kui lisada veel Potts, Blackman ja Marshall, siis nemad on blackburni tulevik.

piimamees
22.02.09, 01:39
fakk, jälle jäi pennal andmata.
aston lilla vastu jäi pennal andmata ja nüüd..
muidu, roque suudab endiselt skoorida võõral väljakul ning ManU võitis ainult ühe väravaga ja meie endiselt 18ndal tabelireal (üks mäng on meil õnneks varus)...
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45500000/jpg/_45500268_santacruz_ap220.jpg

vincent
22.02.09, 02:10
Polnd seal mingit pennalt...

banterbanter ;)

piimamees
22.02.09, 17:00
Polnd seal mingit pennalt...

banterbanter ;)

oli ikka küll :D :D

noh, ManU oli Roversist parem ja vääris võitu. Aga kaks liigamängu järjest pennal vilistamata jätmine ajab ikka sita keema...

olge tublid edasi:love:

Rover
25.02.09, 09:08
Fa cup siis selleks korraks läbi kahjuks. aga mis teha, elu läheb edasi.

WeThePeople
26.02.09, 20:17
http://www.youtube.com/watch?v=mVh2w7Q505Y

haha, vabandan kui see siit läbi on lipsanud.

piimamees
27.02.09, 22:01
http://www.youtube.com/watch?v=mVh2w7Q505Y

haha, vabandan kui see siit läbi on lipsanud.

This video has been removed by the user.

ehk mis v*** see oli?:lahe:

piimamees
02.03.09, 09:48
Võit ja tabelis siis 17ndal kohal.

http://soccernet-assets.espn.go.com/design05/images/JonMC/February2009/warnock-412.jpg
Ja hooaja eel kirjutas üks Andrewsist nii...

My ass, aasta üleminek!
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45523000/jpg/_45523386_andrews2_afp416.jpg

Rover
02.03.09, 23:41
Oli see Andrewsile esimene värav Roversi särgis muidu vä?