320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõuan meestepäeva!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nõuan meestepäeva!!!

    Nõuan, et oleks olemas ka meestepäev ja et seda tähistatakse samasuguse kära ja müraga nagu naistepäeva!!!

    See on meeste diskrimineerimine, et meil sellist tähtpäeva pole!!!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    #2
    Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

    Ja naised kingiksid meile autosi... või siis vähemalt 10m 4realist maanteed.
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

      Kui suudad kaubandussektorile selgeks teha, et meestepäev tekitaks teatud ninnunännukaupadele meeletu mineku, siis oleks asi sama kärarikas ning \"tähtis\", kui praegu naistepäev on.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

        Algselt postitas dannar


        Kui suudad kaubandussektorile selgeks teha, et meestepäev tekitaks teatud ninnunännukaupadele meeletu mineku, siis oleks asi sama kärarikas ning \"tähtis\", kui praegu naistepäev on.
        Mulle tundub, et sa ajad praegu naistepäeva ja selle nn valentinipäeva segamini. Rahvusvaheline naistepäev on siiski progressiivse ideoloogilise tagapõhjaga pidupäev, mis väärib juba sel põhjusel austust.
        Meestepäev on aga nii totter idee, et ei vaja pikemat kommenteerimist. Teil on niigi 364 meestepäeva aastas.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

          Selliseid tänapäeva maailmapildile olulisi päevi on teisigi, kuid elujõuliseks jäävad enamasti vaid need, mida suudetakse kaubanduslikult maha müüa. Paljud tegeliukult teavad naistepäeva algsest tähendusest 20. sajandi algkümnenditel? Palju sellest alles on jäänud? Praegu tähendab see lihtsalt ühte päeva, kus tuua naisele lill ja jubehead nägu teha. Drastilised pildid tänavatelt, kus vaevu samme seadev joodikuonu hoiab käes kägardatud nelke, et sellega naisele tõestada, et ta on ikka väärt mees.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

            Algselt postitas mcnamara


            Algselt postitas dannar


            Kui suudad kaubandussektorile selgeks teha, et meestepäev tekitaks teatud ninnunännukaupadele meeletu mineku, siis oleks asi sama kärarikas ning \"tähtis\", kui praegu naistepäev on.
            Mulle tundub, et sa ajad praegu naistepäeva ja selle nn valentinipäeva segamini. Rahvusvaheline naistepäev on siiski progressiivse ideoloogilise tagapõhjaga pidupäev, mis väärib juba sel põhjusel austust.
            Meestepäev on aga nii totter idee, et ei vaja pikemat kommenteerimist. Teil on niigi 364 meestepäeva aastas.
            Naistepäev ei ole sinu arust totter?

            Minu arust on see samuti totter. Ei pea just selleks mingi päeva tegema, et naisele lilli kinkida ja kingitust teha.

            To dannar: minu arust on naistepäev pärit Ameerikast, täpsemalt New Yorgist. Eelmise sajandi alul hakkasid naised seal omale lühemaid tööpäevi nõudma ja muid selliseid asju. Sealt ongi tulnud naistepäev.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

              mingi 1860. paiku oli naiste protestiaktsioon kuskil Ameerikas jah. Politsei ründas miitingut ning ajas selle laiali. antud intsident tekitas meeletult kõlapinda ning sellele järgnevatel aastatel peeti 8. märtsil sarnaseid koosolekuid. Aga naistepäevana hakati tähistama 8. märtsi 1910. aasta paiku (paar aastat siia sinna, ei mäleta täpselt) ja algatajateks olid Ameerika sotsialistid. Seetõttu oli naistepäev jube populaarne kommunistliku režiimiga riikides ning selle maailmapildi krahhi järel üritati naistepäeva asemel emadepäeva pushima hakata, kuid paistab, et see üritus kukub läbi ning nüüd on meil kaks toredat päeva, mil paksude nägudega ja nahkvestidega onklid ämbritega lilli poodidesse veavad.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

                No on ju olemas isadepäev. Minule piisab sellest

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

                  Algselt postitas amority


                  No on ju olemas isadepäev. Minule piisab sellest
                  Mina pole isa.

                  Samas on ka olemas emadepäev.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

                    Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                    ja mida siis meestepäeval tegema peaks, millest puudust tunned?

                    ma ei ütleks, et naistepäeva tähistamisest mehed vähem rõõmu tunnevad.
                    Jobu oled!!! palun ära enam edaspidi minu teemasid ega postitusi kommi kuna minu jaoks oled sa rumal inimene. Oled juba küllalt tõestanud, et oled rumal.

                    Töötan kollektiivis kus on mingi 40 naist ja kui täna hommikul kõik sulle lolli näoga otsa vahivad ja loodavad lilli või siis vähemalt õnnitlusi, ajab ikka sita keema küll.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

                      Black History Month

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

                        Ärge vaielge!


                        Rahvusvaheline naistepäev

                        Rahvusvahelise naistepäeva tähistamise alguse kohta pole päris täit selgust. Seda on seostatud USA 1848. aasta reformidega, kui naised said mitmeid õigusi ja vabadusi.

                        Veel on tähtpäeva seostatud 1908. aastaga, kui New Yorgi tekstiilivabriku streikijad nõudsid endale paremaid töötingimusi.

                        1909. aastal tegi Rosa Luxemburg ettepaneku tähistada selle (või ka mõlema nimetatud) juhtumi meenutamiseks 8. märtsi rahvusvahelise naiste solidaarsuse päevana.

                        Rahvusvahelise Naistesekretariaadi esinaine Clara Zetkin soovitas tähistada naistepäeva 1910. aastal Kopenhaagenis II rahvusvahelisel naissotsialistide konverentsil. 1911. aastal tähistati naistepäeva juba Saksamaal, Austrias, SŠveitsis ja Taanis, mõni aasta hiljem ka Venemaal.

                        1930. aastatel hakati N Liidus päeva laialt tähistama, 1936. aastast algas emarolli väärtustamine ja emakangelaste kujundamine – Venemaal kujunes kiiresti tõeline emakultus. Samasugune propaganda käis näiteks Saksamaal.

                        Naistepäeva tähistati riikliku tähtpäeva või koguni riigipühana pea kogu nõukogude aja.

                        Eestis kandus naistepäevale üle 20. sajandi alguses riiklikult, kuid ka pereringis tähistatud emadepäev, nii et lapsed valmistasid emadele ja vanaemadele kingitusi.

                        1960.–80. aastatel saadeti naistepäeval massiliselt tervitus- ja õnnitluskaarte, mida oli pühade eel laialt müügil.
                        8. mail 1965 kuulutas NSV Liidu ülemnõukogu presiidium rahvusvahelise naistepäeva puhkepäevaks. Eestis oli naistepäev viimati riigipüha 1990. aastal. Samal päeval valiti Liis Tappo Eesti missiks.

                        Kui 1990. aastatel suhtuti naistepäeva pila ja paroodiatega, siis juba kümnendi lõpul muutus päev uuesti aktuaalseks – taas on tavaks viia sõpradele ja töökaaslastele lilli ja ühiselt midagi pidulikumat ette võtta. Nüüd on see juba vabatahtlik ja seda tähistavad vaid need, kes soovivad.

                        Riigikogu lükkas 23. oktoobril 2001 napi häälteenamusega tagasi opositsiooniparteide ettepaneku kuulutada 8. märts riiklikuks tähtpäevaks.

                        Naistepäev kuulub ÜRO tähtpäevade nimistusse, kuid selletagi on ta laialt tuntud mitmel pool Euroopas, Ameerikas ja Austraalias. Üksnes 20. ja 21. sajandi naistepäeva sümbolid on muutunud. Sel päeval korraldatakse vägivallavastaseid aktsioone, rahvusvahelisi foorumeid, kriisikeskuste abistamist. See on päev, mil räägitakse naiste muredest ja probleemidest.

                        Allikad: BERTA ja Vikipeedia

                        Kopitud siit
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

                          Sel ajal, kui ma veel pioneer olin, peeti meestepäevaks armee aastapäeva Tüdrukud kinkisid meile mänguautosid ja puha. Paraku tuleb nüüd juba järgmist aastat oodata.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

                            Tahtsingi öelda, et NL ajal oli armee aastapäev 23.veebruaril ja see kukkus tavaliselt välja kui meestepäev

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Nõuan meestepäeva!!!\'

                              Algselt postitas kyps


                              Sel ajal, kui ma veel pioneer olin, peeti meestepäevaks armee aastapäeva Tüdrukud kinkisid meile mänguautosid ja puha. Paraku tuleb nüüd juba järgmist aastat oodata.
                              23 veebruar oli vanast jah nn meestepäev. Kahjuks on see päev unarusse vajunud. Võiks ju vabalt seda traditsiooni jätkata. Kuna meie riigis on järgmine päev veel riiklikpüha, siis oleks meestel hea seda 23 ndal tähistada. Järgmine päev ju vaba
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X