320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Moneybookersil on eestis Hansapanga arve, kuhu sa kannad raha, mis paari päeva jooksul sinu Moneybookersi kontole laetakse.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Point on selles, et mul on juba moneybookersi kontol raha. Ma tahan bwini kanda raha, mitte moneybookersisse, aga kuskil miski ei saa aru sellest.

      Kommentaar


        ise bwiniga ei tegele..aga betfairis on link mis viib moneybokersisse ja töötab hästi.

        Kommentaar


          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
          Pinda käib, et laskesuusatamises ei saa eestlaste peale panustada..
          Saab küll ju. Naiste 15km Eveli Saue võitjakoefitsent 71,0

          Unibet.com veel parem, 100,0
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Point on selles, et mul on juba moneybookersi kontol raha. Ma tahan bwini kanda raha, mitte moneybookersisse, aga kuskil miski ei saa aru sellest.
            Ma ei tea, ksa sa juba korda saanud, aga...
            Bwin-i lehel lähed sinna deposits lehele. Vajutad moneybookersi lingile ja saad sisestada oma e-maili, mida ka moneybookersis kasutad ja summa, mida tahad kanda. Ja siis peaks ta juba parooli küsima su käest. Mul ei ole moneybookersis hetkel raha, ei saa järgi proovida ja täpsemalt seletada.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
              Ma ei tea, ksa sa juba korda saanud, aga...
              Bwin-i lehel lähed sinna deposits lehele. Vajutad moneybookersi lingile ja saad sisestada oma e-maili, mida ka moneybookersis kasutad ja summa, mida tahad kanda. Ja siis peaks ta juba parooli küsima su käest. Mul ei ole moneybookersis hetkel raha, ei saa järgi proovida ja täpsemalt seletada.
              Nii ma teengi koguaeg aga tutkit. Lõpuks olen "upload funds" sektsioonis ja küsitakse, kas tahan moneybookersisse panga või krediit kaardi kaudu raha laadida.

              Kommentaar


                Siis ei tea kahjuks aidata. Ise olen korra proovind seda ja siis toimis kõik.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Nii ma teengi koguaeg aga tutkit. Lõpuks olen "upload funds" sektsioonis ja küsitakse, kas tahan moneybookersisse panga või krediit kaardi kaudu raha laadida.
                  Ju sul siis ei ole moneybookersi kontol piisavalt raha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Ju sul siis ei ole moneybookersi kontol piisavalt raha.
                    Nojah, nii vist oligi. Aga nüüd laseb Your deposit was unfortunately unable to be processed due to our security settings. Please select another payment method! errorit. Eriline isend.

                    Kommentaar


                      triobetis Interil (CL võitja) hea koefitsent hetkel... 10.00

                      Siiski üle 1250EEK-i ei lasknud panustada...Aga kiire e-mail klienditoele ja lasti veel 1000 juurde panna...

                      Niiet kõik ennustama kuni veel head koefitsenti pakutakse

                      Kommentaar


                        Ise ka usud Interi võitu?

                        Kommentaar


                          see ei ole üldse tähtis ju...Betfairis on koefitsent väiksem. "Müün " maha oma ennustuse. Mitte kusagil ei saa minu teada hetkel 10 kordselt raha tagasi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            see ei ole üldse tähtis ju...Betfairis on koefitsent väiksem. "Müün " maha oma ennustuse. Mitte kusagil ei saa minu teada hetkel 10 kordselt raha tagasi
                            Paddypoweris ja totespordist siiski saab aga üldiselt peaks need kohad eestlastele suht võõrad olema. Totesport on üldse vist selline koht kust eemale hoida.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              siis ära reklaami siin seda Ka negatiivne reklaam on reklaam...

                              Kommentaar


                                vahet pole, niikuinii on paljud juba bwin sitaauku kukkunud juba....
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X