320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    No näiteks Liverpool Barnsley mängu järel jäi üks tüüp 65 000 kroonist ilma
    Jep, that's it, niimoodi nad raha teenivadki. Tegelikult on hea, kui inimesed kombodele panustavad, ettevõtlus kosub ja kõik on rahul.

    Kommentaar


      preagu üleval kas materazzi saab hoiatuse või mitte....minuteada on ta mängukeelu all
      2002 FC EBS Team
      2003 FC Nimeta
      2004 FC Nimeta
      2005 FC Nimeta
      2006 Tallinn United FC
      2007 Tallinn United FC

      Kommentaar


        Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
        preagu üleval kas materazzi saab hoiatuse või mitte....minuteada on ta mängukeelu all

        Sa ei eksi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ma olin juba ära unustanud, et 15.- siia panin:
          11.03.2008 21:45 Inter Milan - Liverpool (1x2) 0 - 1 2 5.05 Võit
          05.03.2008 21:45 Real Madrid - Roma (1x2) 1 - 2 2 5.90 Võit
          04.03.2008 21:45 AC Milan - Arsenal (1x2) 0 - 2 2 3.55 Võit

          Kommentaar


            Kes see suure suuga siin hõikas, et Interi peale tasub panna. Cannuman vist? Jube hea konf oli, et Inter võidab CL'i.

            Kommentaar


              Tagantjärele parastamine pole viisakas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Darren Vaata postitust
                Jep, that's it, niimoodi nad raha teenivadki. Tegelikult on hea, kui inimesed kombodele panustavad, ettevõtlus kosub ja kõik on rahul.
                Tjah, kui eesmärgiks on rohkem fun kui rahateenimine, siis on ju kombotamine oluliselt lõbusam. Teed mõned väiksed panused, enamasti ei võida, aga kui jackpot tuleb, on rõõm seda suurem.

                Dannari poolt mainitud alkoholi abil tehtud julged panused kipuvad ka minu puhul valele poole kukkuma -- a'la manu vs reading, udupisike koef, panus 800 ja loomulikult manu mängib viiki

                Ise piirdun üldiselt inglise 3 esimese liigaga, teen väikseid panuseid (20 eek) nädalas mõne, sekka ka mõni rahaliselt julgem panus (a'la igav panus manu-chelsea-arsenal kombo koduvõit). Reeglina üle 300 ei panusta (va Dannari poolt mainitud juhud). Tänu paarile jackpotile on kogusaldo hetkel plussis. Enda kurvale kogemusele toetudes, on mõistlik mõningase raha kogunedes see välja võtta (vt. jällegi Dannar ), see distsiplineerib.

                Selleks et suuri panuseid teha, peavad head närvid olema või oma "bisnesplan", mis ilmselt Darrenil on olemas. Lõbusa loona meeenub, kuidas mõned head ajad tagasi üks siin foorumis kõigile teada-tuntud tegelane tegi (vististi kogemata) 4000-kroonise panuse TVMK võidule Ajaxi vastu. Kuivõrd summa oli liiga tõsine, siis pidi kodanik ise Lasnahilli kohale põrutama, et potentsiaalsetel kogutavatel kroonidel silm peal hoida . Sel korral joppas.

                Enda saavutused pühapäevabettijana tagasihoidlikud, seni parim väljaõngitsetud koefitsent 109,85

                pRmt!

                aiFo.
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Tagantjärele parastamine pole viisakas.
                  Ma ei parasta. Ütlesin seda juba siis, kui cannuman pakkumise välja hõikas, et see on ebareaalne. Interil ei ole Euroopas lootust. Näed, ei valetanud.

                  Samas, kui Cannu oleks selle panusega hea hulga raha välja tõmmanud, siis ma oleks teda küll väga korralikult respekteerinud.

                  Antud hetkel tundus see lihtsalt ebareaalne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    Kes see suure suuga siin hõikas, et Interi peale tasub panna. Cannuman vist? Jube hea konf oli, et Inter võidab CL'i.
                    Cannuman ei kaotanud selle tehinguga midagi, ilmselt isegi võitis paar eurot.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                      Tjah, kui eesmärgiks on rohkem fun kui rahateenimine, siis on ju kombotamine oluliselt lõbusam. Teed mõned väiksed panused, enamasti ei võida, aga kui jackpot tuleb, on rõõm seda suurem.

                      Dannari poolt mainitud alkoholi abil tehtud julged panused kipuvad ka minu puhul valele poole kukkuma -- a'la manu vs reading, udupisike koef, panus 800 ja loomulikult manu mängib viiki

                      Ise piirdun üldiselt inglise 3 esimese liigaga, teen väikseid panuseid (20 eek) nädalas mõne, sekka ka mõni rahaliselt julgem panus (a'la igav panus manu-chelsea-arsenal kombo koduvõit). Reeglina üle 300 ei panusta (va Dannari poolt mainitud juhud). Tänu paarile jackpotile on kogusaldo hetkel plussis. Enda kurvale kogemusele toetudes, on mõistlik mõningase raha kogunedes see välja võtta (vt. jällegi Dannar ), see distsiplineerib.

                      Selleks et suuri panuseid teha, peavad head närvid olema või oma "bisnesplan", mis ilmselt Darrenil on olemas. Lõbusa loona meeenub, kuidas mõned head ajad tagasi üks siin foorumis kõigile teada-tuntud tegelane tegi (vististi kogemata) 4000-kroonise panuse TVMK võidule Ajaxi vastu. Kuivõrd summa oli liiga tõsine, siis pidi kodanik ise Lasnahilli kohale põrutama, et potentsiaalsetel kogutavatel kroonidel silm peal hoida . Sel korral joppas.

                      Enda saavutused pühapäevabettijana tagasihoidlikud, seni parim väljaõngitsetud koefitsent 109,85

                      pRmt!

                      aiFo.
                      Kirjutaks midagi teoreetilist ka.

                      Combod on selles mõttes head asjad, et nad on mõeldud nö meelelahutuslikeks panusteks, võidavad harva, kuid kui võidavad, siis suurelt.
                      Sellised panused rahuldavad väga hästi mängija hasardivajadust , tekitades sealjuures ka illusiooni, et väikse rahaga on võimalik saada suur võit. Mina võrdleks selliseid bette tegelikult loteriiga, kus juhuslikkuse komponent on lihtsalt väiksem ja mängija poolt mõnevõrra määratletav.

                      Hasartmänguteooriast ja täiesti tavalisest matemaatikast lähtuvalt on combod enamjaolt rahateenimise eesmärgil mõttetud, arvestades et iga eraldiseisev kihlvedu sisaldab endas korraldaja kasumimarginaali. Ehk, mida rohkem panuseid combosse panna, seda suuremaks kumuleerub korraldaja marginaal, ehk lõppkokkuvõttes seda sitem on kombos saadava lõppkoefitsiendi suhe sündmuse toimumise reaalse tõenäosusega.

                      Aga samas, meelelahutusena kõlbavad need kindlasti. It matters more when there's money on it, eh?

                      Kommentaar


                        Mul on vist korraga kõige rohkem mängus olnud 3500 krooni ühe mängu peal ja õnneks võitis. Üldiselt ei taha eriti üle 500eegu ühe mängu alla panna. Kui mingi a la 800 kusagil mängu all kinni on, siis kodunt välja minnes ei saa eriti rahu kah kui mõtled mis see mäng siis nüüd jäi.

                        Kombodega mul pole eriti jopanud ja arvatavasti on nendega suht soliidne miinus ka sees. Samas olen teinud expektis neli korda supertoto't ning üks kord läks 14'st mängust 13 täppi ning teine kord 12. Oleks 14 14st läinud oleks vast kenasti plussis ka kombodega. Eks ta selline tore meelelahutus ole...
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Ma olen tavaliselt pannud selliseid kombosid, kus ei pea kõik pihta minema. a la "6-fold" 8sele kombole või 7-8 10sele kombole. Kuna elukutseline ei ole ja pigem lisapõnevuse pärast panen, siis sellisel juhul jätkub põnevust tavaliselt ka järgmiseks päevaks.

                          P.S. Kombode klassika oli muidugi Arse-värdjate viik Prahas, mis jättis kihlveo korraldajale ca 24 kilo alles. Ehk et isegi kui nad ei võida, leiavad nad viisi mulle ära teha.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            11.03.2008 22:00 Queens Park Rangers - Blackpool FC (1x2) 3 - 2 1 1.95 -105 19/20 Võit
                            11.03.2008 21:45 Preston - Wolverhampton (1x2) 2 - 1 1 2.35 +135 27/20 Võit
                            11.03.2008 21:45 Bristol City - Watford (1x2) 0 - 0 1 2.45 +145 29/20 Kaotatud
                            11.03.2008 21:45 Burnley - Charlton (1x2) 1 - 0 1 2.40 +140 7/5 Võit
                            11.03.2008 21:45 Southampton - Leicester City (1x2) 1 - 0 1 2.25 +125 5/4 Võit
                            11.03.2008 21:45 Sheffield United - Coventry City (1x2) 2 - 1 1 1.95 -105 19/20 Võit


                            kokku: 118.22

                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Kui täisrisk on kogemata mängus olnud, siis on suurim bet olnud 400 euri.

                              Kommentaar


                                triobet tühistas osad minu eilsed panused ja kandis raha arvele tagasi.Kui täna uuesti kontole läksin,avastasin,et siin palju vähem raha.konto seisust leidsin et mingi kri parandus oli tehtud ja ühesõnaga konto kuivale tõmmatud...masendav
                                2002 FC EBS Team
                                2003 FC Nimeta
                                2004 FC Nimeta
                                2005 FC Nimeta
                                2006 Tallinn United FC
                                2007 Tallinn United FC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X