PDA

View Full Version : Betsafe

Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Darren
07.01.10, 15:08
Martingale on selle asja nimi.

Martin
07.01.10, 15:40
Martingale on selle asja nimi.

Obv.... (check name)

Svenniid
07.01.10, 15:54
Netis see süsteem ei toida, sest lõpuks saab nende süsteem aru, et panustad süsteemis ( liiga palju süsteemi noh). Endal tuli 12 korda järjest värv, sõbral on tulnud 15. Päris kasiinos ilmselt see toidab, aga pead sinna suure summaga minema. Ilmselt visatakse välja ka kui aru saadakse ja pannakse musta raamatusse!? See on sama nagu blackjackis kaartide lugemine, illegaalne pole, aga välja sind visatakse, sest kes see ikka oma raha tahab ära anda:)

silverman
07.01.10, 15:58
Kas kasiinodes limiiti pole sellel 50/50 panustamisel? Kunagisest ajast näiteks mäletan, et Tartu mingis kasiinos oli min 100 ja max 1000. Seega ainult 4 korda olekski saanud panustada.

Svenniid
07.01.10, 17:05
Masina peal? lauas peaks ikka saama suurelt panustada kah..

silverman
07.01.10, 17:31
Masina peal? lauas peaks ikka saama suurelt panustada kah..

Ei, lauas. Aga see oli muidugi oma 10-12 aastat tagasi...

Martin
07.01.10, 17:45
Kunagisest ajast näiteks mäletan, et Tartu mingis kasiinos oli min 100 ja max 1000. Seega ainult 4 korda olekski saanud panustada.

Sellest ei maksa heituda, sest kui max kätte tuleb, peab seda edasi panustama, sest mis see tõenäosus ikka on, et üks värv ainult tuleb, teist peab sama palju ju tulema hakkama. Ehk lihtne raha, kui natuke oleks kõrvale pandud.

silverman
07.01.10, 17:49
Sellest ei maksa heituda, sest kui max kätte tuleb, peab seda edasi panustama, sest mis see tõenäosus ikka on, et üks värv ainult tuleb, teist peab sama palju ju tulema hakkama. Ehk lihtne raha, kui natuke oleks kõrvale pandud.

Selles osas on sul küll õigus.

jazzjansa
07.01.10, 18:07
Hommik!

MINU JUHISED:

1. Printida Smutovi postitused paberile kaasa!
2. Käia läbi nii kõik Hansapanga kui ka SEB sularahaautomaadid, ja võtta neist kõigist niipalju sularaha kaasa kui annab.
3. Ja anda tuld, Kreutzwaldi 23, Tallinn

MINU ÕPETUSSÕNAD

Maksimum limiiti tagumistel laudadel pole. Uskuge mind, ei ole. Ühel hetkel lihtsalt Te ei saa arugi, et see panus millega Te mängite, on mingi maksimum. Heh, kökatsid mängivad nii väikeste panustega. Krt, miks seda suurendada ei saa. Aa ok, see on maksimum vä. Sry, ma ei teadnud. Aga miks Teil nii väike maksimum on? Kas kuidagi suuremaks ei saa? Härra, see on maksimum. Seda ei saa suurendada. No preili, teeme selle mängu ära, ja siis vaatame uuesti seda asja. Rsk, palju see maksimum oli?

Gut luck!

Karev

Aramis
28.01.10, 14:49
Näed sa ... laekus info, et Triobet avas jälle oma pangalingid.
Ma tõesti pole aru saanud, miks vahepeal üldse pidi kinni panema, aga nüüd on nad jälle lahti.

Darren
28.01.10, 23:20
Ju said litsentsi MTA-lt. Oly sai ka oma kätte juba nädalake tagasi.

stairway to heaven
29.01.10, 17:30
kas keegi oskab seletada,mida tähendab jalgpalli ennustamisel valik "Topeltšanss"?

marti88
29.01.10, 17:40
ma oskan.. topletšanss tähendab seda ,et saad panustada kaks korraga ehk siis et üks neist tiimidest võidab(viiki ei tule) võidab kodumeeskond või teeb viigi(võõrsil tiim ei võida) ja kolmas ,et võidab võõrsil tiim või teeb viigi(kodumeeskond ei võida) .. :)

erxu
29.01.10, 17:44
Mis tähendab kaartide lugemine? Las Vegase ühes osas oli aga ma ei taju seda.. :D lihtsalt tajub mis kaart laual on?

Darren
29.01.10, 17:53
Jah, tunnaldega tunnetab.

Jasper
29.01.10, 18:14
Mis tähendab kaartide lugemine? Las Vegase ühes osas oli aga ma ei taju seda.. :D lihtsalt tajub mis kaart laual on?

http://en.wikipedia.org/wiki/Card_counting

QRkood
29.01.10, 19:14
Avastasin nüüd peale seda triobeti jama, et seal võimalik teha 15 mängulisi kombosi. Keegi oskab öelda mis ajast see võimalik on?

kuuraa
02.02.10, 22:32
SEB/Swed pangast asjad jälle toimivad.

marcello
03.02.10, 00:58

Juba 28 jaanuar.
Kaardilugejad on kihvtid, Eesti parimad male taustaga. Nende vastu lõigatakse kinga ka teistmoodi kasiinodes

jazzjansa
03.02.10, 01:05

Tore, aga kui kuu lõpus automaat veateadet "Vabandage! Kontol pole piisavalt vahendeid" edestab, siis ära panka selles küll süüdistama hakka.

Muus osas aga edu!

Three_Nil
03.02.10, 01:20
Tore, aga kui kuu lõpus automaat veateadet "Vabandage! Kontol pole piisavalt vahendeid" edestab, siis ära panka selles küll süüdistama hakka.

Muus osas aga edu!

väike selgitus äkki?

Svenniid
03.02.10, 04:27
väike selgitus äkki?

Selgitus on lihtne: Jazzjanza on lihtsalt hasartmängurluse vastane.

zaz
03.02.10, 09:38
teinekord aga liiga radikaalne vastane...

kuuraa
04.02.10, 09:12

Muus osas aga edu!

gambling is fun ju ;)
niikaua kuni see haiguseks ei muutu.

Mõnuagent 007
04.02.10, 10:48
gambling is fun ju ;)
niikaua kuni see haiguseks ei muutu.

Mitte, et ma tahaks seisukohta võtta, kuid ka alkohol ja kasvõi krdi heroiin on ju fun:)

Svenniid
04.02.10, 13:03
Mitte, et ma tahaks seisukohta võtta, kuid ka alkohol ja kasvõi krdi heroiin on ju fun:)

Heroiini kohapealt ei oska seisukohta võtta küll, aga mis on siis alkoholil ja mängurlusel nii halba? Inimloom vajab ju tsirkust, küll leib ka lauale saadakse. Mängurlus läheb minujaoks halvaks sealtmaalt kui topitakse raha automaatidesse ja tõmmatakse kangi, et saada kolme kirssi. Niikaua kui inimaju tegevus mängus on ei näe ma probleemi. Alkoholi kohta teate ise.

kuuraa
04.02.10, 23:01
Heroiini kohapealt ei oska seisukohta võtta küll, aga mis on siis alkoholil ja mängurlusel nii halba? Inimloom vajab ju tsirkust, küll leib ka lauale saadakse. Mängurlus läheb minujaoks halvaks sealtmaalt kui topitakse raha automaatidesse ja tõmmatakse kangi, et saada kolme kirssi. Niikaua kui inimaju tegevus mängus on ei näe ma probleemi. Alkoholi kohta teate ise.

nõustun sinuga.
ka alkohol on fun.
täpselt, kui leib lauale saada ja katus peakohale, siis milles on probleemi?
ma ei lähe käekella, auto ja korteriga all in´i ja kirsse ma ka ei looda saada kuskilt aparaadist.

jazzjansa
05.02.10, 01:58
Hommik!

Eesti jalgpall 100! Rivistage end ülesse, kammige soengud sirgeks, sest BRASIILIA JALGPALLIKOONDIS ON TALLINNAS. BRASIILIA ja JALGPALLIKOONDIS? JAH, lugesite õigesti... Brasiilia Jalgpallikoondis on yes indeed Tallinnas.

" Nad on ju maailmameistrid. Eesti kaotab raudselt." , " Eesti saab sauna osaliseks. Mingi 8-0 raudselt! " .. Just nõnda sõnastasid minu kaks head sõbrannat oma mõtteid/ arvamusi eelseisva suursündmuse asjus nädalavahetusel, kui vahetult neile ajalehepiltidelt erinevaid Brasiilia jalgpallikoondislasi tutvustasin ning neilt siis mängutulemust palusin spekuleerida.
Tegelikult kui nüüd tagantjärele mõelda, siis on neil tuline õigus. Vaata kust otsast tahad, Eesti jääb igas liinis mäekõrguselt enda tituleeritud vastasele alla. Ühed on 5x maailmameistrid, teiste parimaks saavutuseks on sõprusmängus saavutatud võit Venemaa üle ning 2-4 kaotus 2001.aastal Hollandile :) . Ühe tiimi mängijad teenivad igapäevast leiba Inglismaa, Hispaania jm. tippliigades, teise meeskonna pallurite laeks jääb pallimine kuskil kaugel-kaugel Hiina Superliigas. Nojaa sry, Eestisse jäägitult uskujad. Ragnar Klavan mängib tõesti Hollandi Eredivisies, mis on meie mängijate lagi.

Pole kõhklustki, see on Taavet vs. Koljat lahing ja igasugune panustamine siin peaks olema sama selgesti mõistetav ja üheselt mõeldav, kui see, et näiteks Tallinna ühistranspordi maastikul saab ilma ümberistumisi tegemata number 5 bussiga näiteks Järve Selveri juurest Lauluväljakule. Kusjuures teadmiseks, et vahepeal ei pea tõesti Tondil kuhugi number 3 trammi peale ümber istuma ja siis sellega kuhugi Kadriorgu Weizenbergi peatusesse sõitma, et sealt siis number 62/63 bussiga edasi istuda Lauluväljakule Oru väravate juurde sõita . EI PEA ümber istuma!

Seega nagu KUNNIDELE kohane ei hakka me siin pikalt midagi mõtlema.

Eesti vs. Brasiilia

ARgadele jänestele :
Eesti/viik/Brasiilia (tulemus) - 2 (loe: Brasiilia võidab) .. 1,18

Neile, kes NÄGID HUNTI, aga KARDAVAD siiski

Händicup(EEsti 1 vs. Brasiilia 0) .. 2 (loe-Brasiilia võidab vähemalt 2 väravaga).. 1,53

Ja panus neile, KELLE ARUST HULGE HUNDI RIND ON .....
Täpne skoor .. Eesti vs. Brasiilia 0-3 .. 8,0

Ja Matty Nykkaneni PANUS siis ( Selline 50-60 võimalus teisisõnu)
Esimese värava aeg: Väravat ei lööda esimese 27 minuti ja 59 sekundi jooksul .. 1,9

Rida pange ise kokku. Võite ka kõik neli tulemust ritta laduda, kui julgust jätkub.

ps.. Huntidega kohtub siis kolmapäeva hilisõhtul "Hellas Hundis". Keda ma seal ei kohta, siis arvestan, et Teil läks kehvasti ja edaspidi võib üksnes kuskilt Kopli 8.ndalt Liinilt maja number 17 tagusest puukuurist leida..

Edukat mõistatuselahendamist!

Terve,
Karev

Ühesõnaga copijapaistisin selle teksti praegust enda ühest meililistist, kus sõbralikele ennustuskunnidele "põnevustpakkuvaid" näpunäiteid jagan. Vot see on praegust minu jaoks fun ja toob naeru näole, aga mis puudutab hasarmänge, siis njahh. Mis ma siin heietan. Teate isegi härrased, millele juhinduda .. Distsipliin, kodanikud seltsimehed

Distsipliin noorhärrad.

erxu
06.02.10, 00:41
aidake aidake :d mul pühapäevaks mnogo dengi vaja, kellepeale betida? :D:D

cannuman
06.02.10, 00:43
Juve peale laupäeva õhtul loomulikult

erxu
06.02.10, 00:54
Juve nii ebakindel ju, saab kõigilt kottid sappa :D aga noh, px. paneb sinna alla siis natukene

cannuman
06.02.10, 00:55
ei olnud. Ükskord feilimise seeria lõppeb ja praegu saad hea koefitsiendi ka ilmselt

Maarek
06.02.10, 23:15
Juve nii ebakindel ju, saab kõigilt kottid sappa :D aga noh, px. paneb sinna alla siis natukene

Panid ikka esimese värava lööja peale?
Sealt vist oleks päris hästi tulnud :D

EgoTrip
07.02.10, 00:01
This ticket has not been preapproved.

sellise teksti viskas ette. what gives?

Epic
07.02.10, 00:53
Rennes - Bordeaux oli lõbus. Ainult kliki livebetis over, over, over, kuni viies ära löödi. :)

freestyle01
07.02.10, 01:02
kas keegi saaks ära seletada mida, see "alla/üle" , "händikäp" ja "draw no bet" tähendavad ? :D

rauulo
07.02.10, 01:33
kas keegi saaks ära seletada mida, see "alla/üle" , "händikäp" ja "draw no bet" tähendavad ? :D

Alla/üle tähendab seda, et mitu väravat mängus kokku lüüakse. Alati on selle pakkumise juures ka mingi arv, näiteks 1.5- kui panustad alla, siis võidad juhul, kui mängus lüüakse alla 1.5 värava.
Händikäp on see, et kui ühele võistkonnale antakse mängu alguses näiteks edu 1.00, siis kes mängu lõpuks võidab. Näiteks kui võistkonna B händikäp on 1.00 ja tegelik mängu seis jäi 1-2 võistkonna B kahjuks, siis händikäp-süsteemis oleks mängu tulemuseks jäänud viik.
Draw no bet-i pole ise kunagi proovinud, aga midagi sellist:

Asian Handicap

This bet can be in the form of a single or double handicap. In a single handicap one team is favoured to win by a certain number of goals, which is known as the handicap. This is then subtracted from the final result to determine the winner.

There is also the possibility of a "Draw No Bet" line, in which case there is no handicap, and all stakes are refunded if the match ends in a draw.

Loodetavasti pole liiga keeruline ;)

Aramis
07.02.10, 05:18
Draw no beti puhul on kaks koefitsienti, kodu ja võõrsil satsi oma. Kui mäng jääb viiki, siis sinu raha tagastatakse. Sama asi on ka Moneyline nimetusega panustamisvõimalus.
Alla / üle ei pea tähendama ainult väravaid. Seda saab panustada paljudele eri asjadele mängus. Väravad on levinumad, aga samas saab panustada ka palju tuleb mängus nurgalööke või kollaseid kaarte jne Kui alla üle pole komakohaga nagu 7,5 või 6,5 vaid all/üle 7 , siis saad raha tagasi, kui peaks küsitud asju 7 jääma.

freestyle01
07.02.10, 13:38
okei, tänud selgitamast.

erxu
07.02.10, 13:55
Täna La Liga's päris hea koefid. Mallorca - Villarreal , villa kasuks 3.1 näiteks

Epic
07.02.10, 14:39
Täna La Liga's päris hea koefid. Mallorca - Villarreal , villa kasuks 3.1 näiteks

Pigem vastupidi.

Mallorca on kõik kodumängud seni liigas võitnud. Villarreal pole enam see, mis paar aastat tagasi.

jazzjansa
07.02.10, 16:33
From: valdekvant@hotmail.com
Date: Tue, 4 Aug 2009 14:20:19 +0300
To: .....

Hommik!

Tere taas kõik Vikerraadiohuvilised. Siin Tarmo Tiisler ja Debrecen. Just nõnda võiks alata nende vutihuviliste homne õhtu, kes eelmisel nädalal ennustuses õige valiku tegi. Mäletatavasti lõppes Levadia ja Debreceni kohtumine ungarlaste 1-0 võiduga, seega ainumaks ja õigeks vastuseks oli variant c. Ma sügavalt loodan, et siin polnud neid ullikesi, kes minu eksitavaid variante a ja b-d niivõrtd tõsiselt võtsid, et ämma maja sinna pandiks alla oleks pannud. Need poisid, aga kes seda tegid, siis räägin nagu enda kogemustest, et nüüd oleks viimane aeg nagu pull äa lõpetada.. Ei tule sest gamblingust head nahka..

Aga nendele julgetele, kel eelmisel nädalal õnneks läks ja nüüd suvepuhkust kuskil enda isiklikult saarel siin naudivad, siis neile teadmiseks ja mõtlemisaineks, et kas ei oleks vahva, kui sinna saarele ei peaks edaspidi oma vana ja päevinäinud kummipaadiga sõudma, vaid saaks iidsete saarlaste kombel sinna puust purjekaga minna.. noh ikka sellisega, kus sul a la 20 "matsit orja" aerude taga on ja siis sina tekil edasi-tagasi taarudes korraldusi madrustele jagaks.. " tüürpoordi, krt ma ütlesin tüürpoordi keerake rool." . ühes käes oleks siis veel rummi pudel ja teises käes piits, millega siis aeg-ajalt saaks neid loodritest sõudjahakatisi tegudele turgutada.. "rsk, mis te ei kuulnud mind või tahate kohe neljaks kuuks türmi vee ja leiva peale minna... pakpoordi ma ütlesin.. keerake see neetud rool juba pakpoordi (endamisi mõeldes..või oli see nüüd tüürpoordi.. oi rsk, vahet pole.. keerake kuhugi) "

Et see eelnev lilleline elu nüüd ka tõeks saaks, tuleks

1.kõik vara (saar, ämma maja jne.jne) kiiremas korras rahaks teha
2. rääkida ära elukaaslane, et viimane veenaks enda vanemaid, et nood võtaks Hoiupangast või Maapangast või kus iganes nad enda kirstusääste hoiavad, välja ka enda viimased pennid ja tooks need siis enda kullakalli väimehe kätte, et too saaks panustada .. panustamisest ära muidugi räägi.. ütle et on see äriprojekt on su elu võimalus ja ära unusta mainimast , et sa oled sellest juba lapsepõlvest saati unistanud.. muidugi ära unusta toomast mingit näidet urmas sõõrumaa elust. sellest ajast muidugi, kui ta ei olnud veel nii edukas, aga hakkas vaikselt edukaks saama.. võid ise ka välja mõelda.. ikagi üllas eesmärk ja vast ei pahandata..
3. nii kui kaks esimest punkti on edukalt täidetud, on raskem osa juba selja taga.. võid nüüd endale öelda, et oled tubli! raha käes, tuleks mäng välja valida. Niisiis... et mitte ämbrisse lennata, tuleks ära unustada igasugune kaine mõtlemine ja veel vähem tuleks loogikat kasutada.. tuleks endale sisendada, et kle eelmine nädal suutsin võita, ja ka üleeelmine nädal võitsin, miks ma ei peaks kolm nädalat järjest võitma.. tegelt, ei tohi mingit miksi ollagi.. sisenda endale, et ma võidan! Kui see tehtud, võtame ette Debrecen vs. Levadia panused.. tegelikult nagu ma ütlesin, tuli ju igasugune kaine mõtlemine ära unustada ja lihtsalt väljendades lihtsalt panustada.. Mis me siis siit valikutest võtame... Ungarlased pääsevad kahe mängu kokkuvõttes kindlasti edasi..üksnes sellele oleks muidugi üsna narr panustada.. eksju.. muidugi.. sisenda endale, et sa oled ennustusekunn ja paned kõik panuse täppi.. tubli, kui teed seda.. niisiis, mida veel valiks.. Levadia ei löö avapoolajal väravat.. no muidugi ei löö.. krt, nad ei löö üldse väravat..no aga julge poiss sellele panustakski.. oled julge ikka? muidugi et oled.. sisenda endale, et ma olen julge! Julgus hakkab tulema.. mida veel.. Konstantin Nahk, kes küll jätab kahe kollase kaardi tõttu mängu vahele, teenib mängus kollase kaardi.. julged poisid panustaks sellele, et teenib jah.. a la möliseb pingil istudes äärekohtuniku suunas midagi(see oli raudselt off-side va tropp.. miks sa lippu ei tõstnud, tropp? vms.) , seega tuleks sellele panustada.. ära unusta , et sa oled äss ja koenfitsent on ka ülimagus.. 1 : 100 -le.. :).. aitab ka vä? kolm panust isegi.. tuleks neljas ka panna.. ässad teevad nii.. no siis panemegi, et mäng lõppeb 1-0 ungarlaste võiduga ja värav lüüakse 73.minutil.. Täitsa broo seeria tuli kokku.. Nii nüüd võib magama tagasi minna ja neljapäeval rõõmsalt hommikusi ajalehti mängutulemustega ootama jääda .. Sisenda endale veel ennem tänast magamajäämist, et sa tegid õiged panused ja see .. võid vaikselt allesjäänud sularaha ka rahakotist kulutama hakata.. osta naisele nt. 100 roosi ja karp tema parimat maiustust ja ütle kui väga sa teda armastad.. siis saad veel ehk viimast korda "mekkida" ka.. pärast neljapäeva sa vaevalt et enam oma naisega koos oled.. võta noorema ja ilusama.. armukesi hakkad ka kordades kolm rohkem pidama.. kindlasti.. :)

From: valdekvant@hotmail.com
Sent: Thursday, August 06, 2009 10:10:19 AM
To: ......

Kuidas siis läks see mäng?

Debrecen sai edasi - ÕIGE
Levadia ei löö väravat - ÕIGE
Mänguskoor 1-0 Ungarlastele- ÕIGE
Värav löödi 71.minutil - pakkusime 73.minutil, seega loeme tinglikult selle ka ÕIGEKS
Ainult Nahk ei teeninud KOLLAST kaarti

OLED KUNN. JÄRGMINE KORD võid juba silmad kinni panuseid panna! Enam sa mööda ei pane!

Mis ma nüüd öelda tahtsingi. 3,1 pole mingi koefitsent. Lambist joppamiseks tuleks ikka suuremaid numbreid sihtida.

Edukat puzzletamist!

luisfigo7
07.02.10, 17:13
kes NFL-ist jagab midagi ? tänasele super bowlile ju võimalik peale toppida riskivaba panus

Epic
07.02.10, 17:27
kes NFL-ist jagab midagi ? tänasele super bowlile ju võimalik peale toppida riskivaba panus

http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=1795&page=28

Siin mingid asjaninad ikka muljetavad.

Saarlane
07.02.10, 21:10
Kui Milan ja Napoli panid paska, siis vähemalt Chelsea toitis.

erxu
07.02.10, 21:22
Deportivo 0-0 viik, rikkus mu normi summaga kombo ära :S

minaise
08.02.10, 00:40

Ei saa mainimata jätta, et ennustussportlasest sust asja ei ole. Vaata asjad enda jaoks üle, et raha ikka õigesse kohta läheks. Panna oma raha Deportivo peale, kelle viimase aja (võõrsil)vorm on kõike muud kui hea on puhas rumalus. Malaga kaotas viimati kodus novembri algul Valenciale ja kuni viimase ajani saadi üldse läbi kaotuseta kuni tuli külastada Bernabeu poisse.

Mõni postitus üleval pool juhtisid tähelepanu Villareali võidule. Kas ajendiks sai Villareali kuulus nimi vms ajend, kuid panustada meeskonna (Mallorca) vastu, kes pole see hooaeg koduliigas kaotust tundnud on samuti suur rumalus ning ei saa aru, miks demonstreerida oma võhiklikkust siin foorumis.

Kasuta oma taskuraha pigem koolipuhvetis maiustustele või mine kinno. Ennustuportaalid sinusugustest toituvadki.

Tervitades,

17
08.02.10, 00:40
30 sekki enne Vucinici väravat livebetis Romale 80 krooksu, pole paha õhtupoolik :)

Even
08.02.10, 00:46
Ei saa mainimata jätta, et ennustussportlasest sust asja ei ole. Vaata asjad enda jaoks üle, et raha ikka õigesse kohta läheks. Panna oma raha Deportivo peale, kelle viimase aja (võõrsil)vorm on kõike muud kui hea on puhas rumalus. Malaga kaotas viimati kodus novembri algul Valenciale ja kuni viimase ajani saadi üldse läbi kaotuseta kuni tuli külastada Bernabeu poisse.

Mõni postitus üleval pool juhtisid tähelepanu Villareali võidule. Kas ajendiks sai Villareali kuulus nimi vms ajend, kuid panustada meeskonna (Mallorca) vastu, kes pole see hooaeg koduliigas kaotust tundnud on samuti suur rumalus ning ei saa aru, miks demonstreerida oma võhiklikkust siin foorumis.

Kasuta oma taskuraha pigem koolipuhvetis maiustustele või mine kinno. Ennustuportaalid sinusugustest toituvadki.

Tervitades,booooom high5

erxu
08.02.10, 00:47

Tervitades,Küll kunagi näkkab ka mul, õnneks panused ju madalad ka ja ma arvan, et kui 5kroonine panus on siis ma väga ei toida ennustusportaale. :) Roma võit tõi natukene sisse..

// olen rikas

freestyle01
08.02.10, 08:19
nice, saints pani kinni ja 290.- tuli.

jazzjansa
09.02.10, 10:07
Küll kunagi näkkab ka mul, õnneks panused ju madalad ka ja ma arvan, et kui 5kroonine panus on siis ma väga ei toida ennustusportaale. :) Roma võit tõi natukene sisse..

// olen rikas

Hommik!

Niisiis Sa panustad umbes täpselt kaks korda nädalas 5.- krooni nt. võistkonna A võidule, millele panustades kaotus on üsna tõenäoline tulema. Noh hea küll, ühel ennustuskordadel õnn naeratab ka Sulle, ja paned pihta ning saad panustatud viiele kroonile ka kolme krooni näol lisaboonust, kuid vaatamata võidust tulenevale naerunäole, oled sa omadega kokkuvõtlikult kahe krooniga miinuses ju. Või ei ole? Aita arvutada nüüd. Ja milleks üldse naeratada siin? Niisiis kahe mängu peale - 2 krooni. Samas laupäeval, avastanuna, et nädala taskurahast on tubli 15.- kulli veel alles jäänud, laod sellegi suure tõenäosusega selleasemel et seda hoiupõrsasse kogumisfondi panna, selle kuhugi kolmemängulisse "kombo" ritta, lootuses ratsa rikkaks saada . Sääraselt panustanuna on sul üheksal juhul kümnest variant, et sa paned mööda ja millegipärast sa satud alati just nimelt nendele üheksale variandile pihta saama, mis Sulle kaotusekibedust valmistavad. Aga noh, 15.- krooni, mis see siis ära kaotada ei ole. Jätan nädalas ühe 0,5L Fanta ning paki Tuti Frutit ostmata ja so what siis. Eksju onju.

Kui me nüüd nädala kohta süvaanalüüsi läbi viiksime, näitaks kerge liitmistehe nädala koondkahjumiks seitseteist krooni. Arvestame nüüd, et aastas on ca 50 nädalat ja mõni nädal(siis kui on sünnipäevad ning jõulud just olnud, ja raha mida kulutada on keskpäraselt rohkem käes) panustad Sa julgemalt, siis laias laastus kaotad aastas ca 1000.- krooni. Seda ei ole muidugi palju, samas arvestagem asjaolu, et sarnase mänguspetsifikatsiooniga(ah ma mängin nii väikeste panustega) inimhingi on siin sadu, kui mitte tuhandeid, siis ma neid kaotatud pisisummasid kokkuliitma ei viitsigi hakata. Sa vahelduseks võid seda muidugi teha ja mõelda selle peale, et kui Sina oma tuhandet sinna sisse ei tao, ja naabripoiss Janno ka ei tao, ning tema pinginaaber paraleelklassist, Martin, ka seda ei tee, et mis siis oleks. Elu oleks lill...

Svenniid
09.02.10, 12:25
Jazzjanzal on õigus. See 5 krooniste panuste panemine 10 kombolistele mängudele ei toida ! Sain ise sellest peale esimest panustamis aastat aru. Kui plussi tahate kunagi jääda siis tuleb valida üks mäng, heal juhul kaks ja panustada suurem summa. Ja ei tohi peale esimest võitu üle hakata panema, ntx võidad 3000 krooni ja paned 500 kohe kuhugi hiina korvpalli peale ( sest raha tuli nii kergelt ja tahad kohe juurde teenida) millest sa ise midagi ei tea, ja mõeldes, et pohhui see 500, 2500 on veel alles. Lihtsalt soovitus.

Darren
09.02.10, 13:26
Päris kurb kui arusaamiseks terve aasta kulus.

zaz
09.02.10, 14:02

5kroonine panus

olen rikas

say whaaaaat? :doh:

Svenniid
09.02.10, 15:14
Päris kurb kui arusaamiseks terve aasta kulus.

Noor ja loll

ericbana
09.02.10, 15:26
mis värk selle triobeti sünnipäeva pakkumisega on? Teen näiteks 500 kroonise sissemakse, panustan ühele kuni kolme mänguga kombole, mille koefitsent on üle 1.8 ja saan kohe 500 kr juurde? Kas panus peab täppi minema?

ericbana
09.02.10, 15:43
Rennes ja PSG võtavad ära täna?

Maarek
09.02.10, 15:53
mis värk selle triobeti sünnipäeva pakkumisega on? Teen näiteks 500 kroonise sissemakse, panustan ühele kuni kolme mänguga kombole, mille koefitsent on üle 1.8 ja saan kohe 500 kr juurde? Kas panus peab täppi minema?

See on kuni 500 krooni ehk sõltuv sinu sissemaksest ja panustatud summast.

Mina saan sellest nii aru, et kui teed näiteks kolmese kombo ja panustad 500 krooni, siis kaotusega jääd lihtsalt nulli (kantakse kulu tagasi), aga võites lisaks võidule kukub veel 500 kulli lisaboonust.

minaise
09.02.10, 18:01
Boonuse ja sissemakse summa peab olema panustatud kolmekordses väärtuses kolmikpanustega, mille koefitsient on 1,8 või enam. Selle nõude täitmise järel on võimalik lasta teha väljamakse kontolt või kanda teisele Triobet’i tootekontole.

Ehk kui saad boonust 500 krooni, siis pead läbi panustama 1500 krooni, et väljamakset sooritada.

رجل بلا اسم
09.02.10, 19:38
Boonuse ja sissemakse summa peab olema panustatud kolmekordses väärtuses kolmikpanustega, mille koefitsient on 1,8 või enam. Selle nõude täitmise järel on võimalik lasta teha väljamakse kontolt või kanda teisele Triobet’i tootekontole.

Ehk kui saad boonust 500 krooni, siis pead läbi panustama 1500 krooni, et väljamakset sooritada.Koos sissemaksega (500+500)*3 ehk 3000 krooni siiski?

Epic
09.02.10, 21:17
Koos sissemaksega (500+500)*3 ehk 3000 krooni siiski?

No kuni 500 krooni on sul sissemakse ju. Ehk siis, boonuse summa ja sissemakse summa on sama mõiste.

Aramis
09.02.10, 21:29
Jah, ma usun ka, et 1500 on õige number. Ma olen seda lauset näinud, aga 100% kindel pole. No kes ära hittib need/selle tripli on paugust rikas mees. Mingeid NBA hcp-e kolm tükki õigesti ritta pole muidugi väga raske.

ericbana
09.02.10, 21:30
mina tegin 300 kroonise sissemakse, tegin 1,82 koefitsendiga panuse, mis läks mööda. praeguseks on kontole aga 300 kr tagasi laekunud. vot

Maarek
09.02.10, 22:17
mina tegin 300 kroonise sissemakse, tegin 1,82 koefitsendiga panuse, mis läks mööda. praeguseks on kontole aga 300 kr tagasi laekunud. vot

Kirjas oli, et 2 päeva jooksul, seega kannata veel natuke.

Raainis
09.02.10, 22:17
ma tegin 500kr panuse koefiga 3.84,võitsin 1900 ja sain 500 veel juurde:)

رجل بلا اسم
09.02.10, 22:25
Kirjas oli, et 2 päeva jooksul, seega kannata veel natuke.Kes kannatab, see... saab kaks korda boonust?

ericbana
10.02.10, 08:09
vaja homseks veits raha teha. kas Chelsea, Inter kombo toidab?

Darren
10.02.10, 12:37
Kombod on lollidele

Eesti
10.02.10, 14:04
Miks :S:D

Aga jah, keegi võiks öelda tänaseks hea kombo :)

luisfigo7
10.02.10, 15:36
Miks :S:D

Aga jah, keegi võiks öelda tänaseks hea kombo :)

arsenal ja chelsea või siis tottenham ja inter.
kui tahad riskida siis võid west ham-birminghami mängus viik panna ja et chelsea esimene poolaeg jääb ka viik

Saarlane
11.02.10, 00:47
Minge p***e Chelsea, Manku ja Tottenham

erxu
11.02.10, 02:04
Täpselt minu mõte.

klaas
11.02.10, 16:06
selline kombo sai tehtud
AC Milan - Udinese
1x2 1
1.60
AS Roma - Palermo
1x2 1
1.67
Middlesbrough - Peterborough
1x2 1
1.57

4.20
1 x 500.0 = 500,00 2.097,52

QRkood
11.02.10, 16:22
Kas selle boonuse saamiseks peab kindlasti kolmik panus olema või võin rohkem mänge ka panna?

luisfigo7
11.02.10, 16:41
okei,võtan 500kr krediitkaardilt,panustan 3mängule 500kr kus on koef vähemalt 1.80,kui kaotan saan raha tagasi? kui võidan siis saan ka selle 500 tagasi ? :D palun kiirelt vastata

jazzjansa
11.02.10, 16:44
okei,võtan 500kr krediitkaardilt,panustan 3mängule 500kr kus on koef vähemalt 1.80,kui kaotan saan raha tagasi? kui võidan siis saan ka selle 500 tagasi ? :D palun kiirelt vastata

Võta välja raha! Tee kiiresti, ennem kui SEB taas kärna hakkab panema, ning saagi raha kätte äkki. Tegutse!

$$$
11.02.10, 16:54
krediitkaart ja triobet nii armas.

stairway to heaven
11.02.10, 16:57
Võta välja raha! Tee kiiresti, ennem kui SEB taas kärna hakkab panema, ning saagi raha kätte äkki. Tegutse!

mis mõttes SEB hakkab taas kärna panema

luisfigo7
11.02.10, 17:02
see pull jh et selle boonuse tähtpäeva pole pandud,triobet võib ju siis iga kell õelda et tähtpäev juba täis :D

siimsorokin
11.02.10, 17:06
Tähtaeg on ju ilusti olemas, 21. veebruar nimelt.

luisfigo7
11.02.10, 17:52
wups siis :d

klaas
11.02.10, 18:12
ettevaatust, kehtib ainult esimisele sissemaksele 8.-21.02
kui olete näiteks teinud sissemakse 100 krooni 8. veebruaril, nüüd kannate näiteks 500 ja bettite 500, siis saate 100 krooni boonust ainult

Aramis
11.02.10, 22:36
selline kombo sai tehtud
AC Milan - Udinese
1x2 1
1.60
AS Roma - Palermo
1x2 1
1.67
1x2 1
1.57

4.20

Einoh edu, vaatasin laivis kuidas Udinese karikas San Sirol Milanile tappa andis. Suht kindlalt - Di Natale on ikka härg.

17
11.02.10, 23:14
selline kombo sai tehtud
AC Milan - Udinese
1x2 1
1.60
AS Roma - Palermo
1x2 1
1.67
1x2 1
1.57

4.20

Äkki ma saan valesti aru, aga selle boonusnalja teenimiseks ei tohtinud üle ühe betidest olla 1x2 mängu võitja peale?

ericbana
11.02.10, 23:55
said valesti aru. kõik võivad olla. mul panus tehtud ja töötas ilusti.

17
12.02.10, 00:40
http://www.triobet.com/est/docs?content=om_offers_sb_reload_terms&ads=false

Tsiteerin: "Rohkem kui ühele mängu lõpptulemusele panustamine boonuse nõudmiste täitmiseks ei ole lubatud."

Seda on üsna raske kaheti mõista või see reegel lihtsalt ei kehti?

ericbana
12.02.10, 08:11
no ilmselt tegin ma siis panuse enne sellise reegli kehtimist, sest mul probleeme ei tekkinud.

minaise
12.02.10, 18:37
http://www.triobet.com/est/docs?content=om_offers_sb_reload_terms&ads=false

Tsiteerin: "Rohkem kui ühele mängu lõpptulemusele panustamine boonuse nõudmiste täitmiseks ei ole lubatud."

Seda on üsna raske kaheti mõista või see reegel lihtsalt ei kehti?

Usun, et selle all peetakse silmas mängu lõppresultaadile ehk mänguseisule panustamist.

Aramis
13.02.10, 13:27
Reegli mõte on, et ei ole mõtet panna ntx nii over 2,5 kui ka under 2,5 (või kossus mõlema poole võitu) et kaotada natuke raha ja saada boonus kätte. Sellised ticketid tühistatakse ja tõenäoliselt pannakse cheateri limiidid ka peale. Ehk kus iganes kontoris seda proovida, seal hiljem enam äri suurt ei tee.

luisfigo7
13.02.10, 20:38
selline kombo sai tehtud
AC Milan - Udinese
1x2 1
1.60
AS Roma - Palermo
1x2 1
1.67
1x2 1
1.57

4.20

noh võit paistad?! :D

Three_Nil
14.02.10, 13:12
pole eriti ennustamise guru, kuid oleks paar küsimust, et ühtteist selgitada.
http://img41.imageshack.us/img41/4551/selgitused.jpg
ehk siis mis on üksikpanused, kaksiksüsteem, kolmiksüsteem, 4-fold, 5-fold. Mis olukorras ma peaksin neid kasutama?
kombost ma saan aru, koefitsendid korrutatakse, ning sinu pandud summa korrutatakse koefitsendiga. Aga ülejäänud?
pole tõesti sellesse varem kunagi süvenenud, kuid pole ka varem eriti ennustanud. Seletage lollile lahti

Saarlane
14.02.10, 13:20
Üksikpanus tähendab minu teada seda, et kui valid mitu mängu ja paned ntks sinna üksikpanuste kasti 10 krooni, siis panustab igale valitud mängule selle summa.

ericbana
14.02.10, 14:59
mida härrased tänaseks soovitavad?

Maarek
14.02.10, 15:07
pole eriti ennustamise guru, kuid oleks paar küsimust, et ühtteist selgitada.
http://img41.imageshack.us/img41/4551/selgitused.jpg
ehk siis mis on üksikpanused, kaksiksüsteem, kolmiksüsteem, 4-fold, 5-fold. Mis olukorras ma peaksin neid kasutama?
kombost ma saan aru, koefitsendid korrutatakse, ning sinu pandud summa korrutatakse koefitsendiga. Aga ülejäänud?
pole tõesti sellesse varem kunagi süvenenud, kuid pole ka varem eriti ennustanud. Seletage lollile lahti

KKK all see üldiselt kirjas:

Üksikpanus
Panusta üksikule sündmusele

Näiteks soovid panustada 10 EUR Arsenalile vs. Liverpool koefitsenfiga 2.00, Sinu võimalik võit oleks sel juhul (10x2.00). Kui Arsenal võidab oleks sinu puhaskasum 10 EUR.

Süsteempanus
Kus sinu piletis olevad mängud kõik omavahel kombineeritakse.

Võid valida kombinatsiooni erinevatest mängudest (näiteks 3 kolmikpanust kombineerivad 4 mängu omavahel), või kõik kombinatsioonid valitud mängudelt (üksikpanused, kaksik, kolmiksüsteem ja kombo 4 mänguga)

Kombo
Kus panustad mitmele mängule korraga. Selleks, et pilet oleks võitev, peavad kõik piletis olevate mängude tulemused olema õigesti ennustatud.

Banker
Bankerüsteemis, kus saad valida ühe või mitu mängu, mida nimetatakse banker´iks. Banker peab olema võitev, et sinu panus võidaks.

Rohkem infot selle kohta kuidas panustada üksikpanust, süsteempanust, kombot või bankerit, vaata meie panustamiskooli (https://www.triobet.com/?event=force_frames&path=et/content&query=q%3Dodds_play).

klaas
15.02.10, 04:23
Einoh edu, vaatasin laivis kuidas Udinese karikas San Sirol Milanile tappa andis. Suht kindlalt - Di Natale on ikka härg.

No seekord võttis Milan oma.
Vahepeal sai veel selline kombo tehtud

14.02.2010 17:45 Crystal Palace - Aston Villa (Alla/Üle : 2.5)
over over
2.02
Võit
14.02.2010 17:00 Fulham - Notts County (Alla/Üle : 2.5)
over over
1.85
Võit
14.02.2010 15:30 Rangers - Hibernian (Alla/Üle : 2.5)
over over
1.75
Võit
14.02.2010 13:00 Real Sociedad - Gimnastic de Tarragona (1x2)
1 - 0 1
1.75

Võidud kokku
Kombo
11.44
1 x 100.0 = 100,00 1.144,46
Kokku 1 100,00 1.144,46

klaas
15.02.10, 04:27
mida härrased tänaseks soovitavad?

Ei ole küll tänaseks
Tenerife v Mallorca x2
Leeds v Walsall 1
Bayern Munich v Fiorentina 1
Arsenal v Sunderland 1
Wolverhampton v Chelsea 2

:)

stairway to heaven
15.02.10, 13:49
täna siis olümpial esimene murdmaasõit ja triobetis palju ahvatlevaid koefe:P oskab keegi midagi kindlat pakkuda?
Endale jäi see silma Saarinen:
Aino Kaisa Saarinen - Valentina Shevchenko 2.20 1.68

Saarinen MK kokkuvõttes kolmas ja pidevalt esiotsas olnud, Shevchenko 24. ja etteotsa pole jõudnud, kuigi vb just kogenud sportlasena olümpiaks valmistunud:P

Epic
15.02.10, 16:34
Mulle hakkab silma ainult see riskivaba livebetis.

Maarek
15.02.10, 17:14
Saarinen MK kokkuvõttes kolmas ja pidevalt esiotsas olnud, Shevchenko 24. ja etteotsa pole jõudnud, kuigi vb just kogenud sportlasena olümpiaks valmistunud:P

05.02.10 Canmore 4.koht pole Shevchenko poolt ju paha saavutus.

Saarinen pani Tour de Ski ronimisel talle küll üsna korralikult ära, aga Whistleri 10km vabastiilis pole vist eriline ronimine ja näiteks enne Touri Davosis oli Valentina samal distantsil natuke parem.

Delfino
15.02.10, 17:33
KKK all see üldiselt kirjas:

Üksikpanus
Panusta üksikule sündmusele

Näiteks soovid panustada 10 EUR Arsenalile vs. Liverpool koefitsenfiga 2.00, Sinu võimalik võit oleks sel juhul (10x2.00). Kui Arsenal võidab oleks sinu puhaskasum 10 EUR.

Süsteempanus
Kus sinu piletis olevad mängud kõik omavahel kombineeritakse.

Võid valida kombinatsiooni erinevatest mängudest (näiteks 3 kolmikpanust kombineerivad 4 mängu omavahel), või kõik kombinatsioonid valitud mängudelt (üksikpanused, kaksik, kolmiksüsteem ja kombo 4 mänguga)

Kombo
Kus panustad mitmele mängule korraga. Selleks, et pilet oleks võitev, peavad kõik piletis olevate mängude tulemused olema õigesti ennustatud.

Banker
Bankerüsteemis, kus saad valida ühe või mitu mängu, mida nimetatakse banker´iks. Banker peab olema võitev, et sinu panus võidaks.

Rohkem infot selle kohta kuidas panustada üksikpanust, süsteempanust, kombot või bankerit, vaata meie panustamiskooli (https://www.triobet.com/?event=force_frames&path=et/content&query=q%3Dodds_play).

Panustamiskooli link ei toimi neil juba aastaid. Keegi oskab öelda, mis banker panuse point on? See, et see peab olema võitev ei ütle nüüd küll väga midagi. Üldjuhul selleks, et võita peavadki tulemused olema võitvad. Seega, kas keegi oskab seletada banker panuse mõtte? Mida panustaja võidab/kaotab, kui ta kasutab mõnda mängu bankerina.

Maarek
15.02.10, 19:51
Panustamiskooli link ei toimi neil juba aastaid. Keegi oskab öelda, mis banker panuse point on? See, et see peab olema võitev ei ütle nüüd küll väga midagi. Üldjuhul selleks, et võita peavadki tulemused olema võitvad. Seega, kas keegi oskab seletada banker panuse mõtte? Mida panustaja võidab/kaotab, kui ta kasutab mõnda mängu bankerina.

Ingliskeelsel panustamiskooli (http://www.nordicbet.com/eng/selection/how_to_play.html) lingil pole häda midagi ja seal bankerist üsna pikalt juttu koos näidetega.

luisfigo7
15.02.10, 22:04
aitäh kristina

Epic
15.02.10, 23:01
Mulle hakkab silma ainult see riskivaba livebetis.

Oot-oot onud, jutt oli ju 10-st eurost mitte 100-st eekist. Ahvid rsk!

Tanel
16.02.10, 16:45
Õhtul CL (ja üks euroopa liigakas)... kes mis plaanid on teinud?

Endal on kindel laks, et Milan - ManU 1x bet tuleb ja ilmselt panustan Everton - Sporting 1 ka, aga Lyon - Real Madrid võtab küll veidi kinni ja ei tea, kas tasub midagi sinna panna. Saab veel kaalutud - vbl pistan suurema summa Milan - ManU peale ja üritan mingi kombo ka leiutada.

Epic
16.02.10, 16:50
Oot-oot onud, jutt oli ju 10-st eurost mitte 100-st eekist. Ahvid rsk!

Hehee...pahandasin tüüpidega veidi. Kuigi mingi Vitautas kirjutas eile, et oma viga, siis eestlased on mõistlikud vähemalt. :)

cannuman
16.02.10, 16:53
Mitte et ma jalgpallist midagi teaksin, et Everton - Sporting mängus paneksin ma julmalt sellele kummal suurem koef on.

ChelseaFC
16.02.10, 21:39
Õhtul CL (ja üks euroopa liigakas)... kes mis plaanid on teinud?

Endal on kindel laks, et Milan - ManU 1x bet tuleb ja ilmselt panustan Everton - Sporting 1 ka, aga Lyon - Real Madrid võtab küll veidi kinni ja ei tea, kas tasub midagi sinna panna. Saab veel kaalutud - vbl pistan suurema summa Milan - ManU peale ja üritan mingi kombo ka leiutada.

Mulle meeldib Stoke täna. Kindluse mõttes muidugi DNB. Panin juba 2 päeva tagasi ning koef nüüdseks juba suht alla langenud:(

klaas
16.02.10, 21:57
Mitte et ma jalgpallist midagi teaksin, et Everton - Sporting mängus paneksin ma julmalt sellele kummal suurem koef on.

evertonil oli väiksem koef ja juhib 2:0 hetkel

Feljonks
16.02.10, 22:39
Trio raibe andis mul 10 euri asemel 100 eeki tagasi :mad:

Tanel
16.02.10, 23:45
evertonil oli väiksem koef ja juhib 2:0 hetkelSuutsin alguse maha magada ja ei saanudki Evertonile bettida. Aga noh, olen täna õhtul kornerite ennustamisega 3 korda täppi pannud (Evertoni-Sporting mängus alla 8,5 korneri, Milanile panin next corneri ja samas mängus ennustasin kornerite viiki poolajaks). Aga noh, tea kas enam julgem proovida.

Muidu pistsin Milan 1x ja Lyon 1x kombo.... Lyon - Real üle 2,5 värava ja Milanile veel eraldi 1x peal ka. Seni on üsna lahtine, aga pigem kardan, et ei tule midagit täna. :rolleyes: Stoke - City'le panin poolajal 12 ka muidu.

Tanel
17.02.10, 00:20
Suutsin alguse maha magada ja ei saanudki Evertonile bettida. Aga noh, olen täna õhtul kornerite ennustamisega 3 korda täppi pannud (Evertoni-Sporting mängus alla 8,5 korneri, Milanile panin next corneri ja samas mängus ennustasin kornerite viiki poolajaks). Aga noh, tea kas enam julgem proovida.

Muidu pistsin Milan 1x ja Lyon 1x kombo.... Lyon - Real üle 2,5 värava ja Milanile veel eraldi 1x peal ka. Seni on üsna lahtine, aga pigem kardan, et ei tule midagit täna. :rolleyes: Stoke - City'le panin poolajal 12 ka muidu.Egas midagi, linnanaabrid on tasemel...

Saarlane
17.02.10, 00:55
Sain Triobetis nädala aja ja 15 kaotatud piletiga 100 kroonist nulli. Kolmega võitsin :)

Feljonks
17.02.10, 00:56
Egas midagi, linnanaabrid on tasemel...

Milan suutis ka mul 2 piletit ära keerata nii 1X pileti kui ka lihtsalt nendevõidu peale panustatud piljeedi..

Leaf
17.02.10, 01:01
jube sitt mäng ju mille peale panustada. ne rõba ne mjasa

Tanel
17.02.10, 01:08
Milani peale CLis tipptiimide vastu omas kodus on pea alati kasulik loota olnud, eriti 1x'i, aga noh, kahju läks täna nii. Pärast seda kui kuulsin, et Lyon oli värava löönud olin päris sildas, ehk läheb homme paremini.

ericbana
17.02.10, 21:06
kas Arsenal võtab võõrsil Porto ära? koefitsent 3,2

luisfigo7
17.02.10, 21:23
süsteempanus=kombo ? :D

klaas
17.02.10, 22:00
kas Arsenal võtab võõrsil Porto ära? koefitsent 3,2

Arsenal: Fabianski, Sagna, Campbell, Vermaelen, Clichy, Denilson, Fabregas, Diaby, Nasri, Rosicky, Bendtner
Substitutes: Mannone, Silvestre, Traore, Eboue, Ramsey, Walcott, Vela

Epic
17.02.10, 22:10
Arsenal: Campbell

Ei võida järelikult.

QRkood
17.02.10, 22:10
Ei tea kas asi minus või töötavad seal tõesti väga lambad. Igastahes sai panustatud Bolton - Tottenhami mängus x2 mäng lõppes 1-1 ja piletis näitas mäng kaotatud. Täna sai panustatud Moskva spartaki ja Metalurgi mängus Moskva meeskonna peale, Moskva võitis 2-0 ja triobetis näitas, et Metalurg võitis hoopis ja pilet kaotatud. Sai kiri saadetud ja parandati ära aga ikkagi pole väga raske aru saada mängu seisust ma arvan.

Kaspy
17.02.10, 22:16
Tegelikult vaadates Arsenali koosseisu ja arvesse võtta ka seda, et Porto mängib kodus, julgeksin ilmselt ka ise vaba raha(olemasolekul) Porto võidule panustada.

kuuraa
17.02.10, 22:32
julge bet... pigem panustaks over 2.5 peale kogu raha, aga jah.

kaks või
17.02.10, 23:22
ajah, aitäh väikse taskuraha eest eilses mängus. tuli siis nii võidu kui rooney eest.

Epic
18.02.10, 16:17
Hmm...täna Prantsuse liiga parima ründega meeskond Lille ja Türgi ekvivalent Fenerbahce over 2,5 @ 2.10.

Hoe
18.02.10, 20:37
Hertha Berlin - Benfica 2
Rubin Kazan - Hapoel Tel Aviv 1
Liverpool - Unirea Urziceni 1
Lille - Fenerbahçe 1
Villarreal - Wolfsburg 1
Atl. Madrid - Galatasaray 1
Twente - Werder Bremen 2

Läksin suurt kala Merest välja tõmbama:)

kuuraa
18.02.10, 21:00
Hertha Berlin - Benfica 2
Rubin Kazan - Hapoel Tel Aviv 1
Liverpool - Unirea Urziceni 1
Lille - Fenerbahçe 1
Villarreal - Wolfsburg 1
Atl. Madrid - Galatasaray 1
Twente - Werder Bremen 2

Läksin suurt kala Merest välja tõmbama:)

liiga suurt kahjuks jah

17
19.02.10, 01:10
Tea palju lives Panathinaikose koef 1:2 seisul oli?

vendetta
19.02.10, 01:52
Triobeti kohta ei oska öelda aga betfairis oli pana koef 100-120 kohe pärast 1-2 väravat.

Raainis
21.02.10, 12:45
Täna Ac milani ja roma peale tasub panna?

stairway to heaven
21.02.10, 15:49
Täna Ac milani ja roma peale tasub panna?

unibet ekspert tipster zelinski pakub Bari-Milan 1X

kuuraa
21.02.10, 19:45
TTÜ KK - Kuremaa SK/Tartu Palliklubi (Alla/Üle : 171.5)

mis kino see 171.5 on?
et nagu kahe peale viskavad kokku?

ericbana
21.02.10, 19:47
jah, nii ta on

elBiD
21.02.10, 20:50
Eilne Inter Barca combo fail sai täna heastatud. Läbi lillede öeldes läksin eile jube tilti sellepeale ja lendasin julmalt 5mängulise comboga sisse, mida ma üldjuhul ei tee.
Ajax-Twente-Aston Villa-Marseille-Roma. Eraldi tuli koju ka Blackburniga ja hetkel ootan Spursi juhtpositsiooni kinnihoidmist Wigani vastu.

Õhtune Bari on suure küsimärgi all, vist ei beti. Mis arvate?

xrip55
21.02.10, 21:05
TTÜ KK - Kuremaa SK/Tartu Palliklubi (Alla/Üle : 171.5)

mis kino see 171.5 on?
et nagu kahe peale viskavad kokku?

palju sel koef oli?

rauulo
21.02.10, 21:14
palju sel koef oli?

Hehh, TTÜ oleks selle 171 peaaegu üksi täis visanud :D

ericbana
21.02.10, 21:30
ega ta tavaliselt väga palju ei ole. nii umbes 1,6 - 1,8

jazzjansa
21.02.10, 22:16

Hommik!

Aboluutselt ei hooma seise, et kes või , aga nii üldises plaanis nagu vanadest headest aegadest rääkides, siis eneses kahtlemise korral pigem mitte panustada. Pigem kiruda pärast, et kurat miks ma küll ei panustanud, näüed oleks võitnud tonni, kui halada hiljem, et pidin ma ikka panustama kurivaim. Nüüd näri neid kuivikuid siin.

Mhh. Aga Kes kurat on Triin Tuula ETV ilmateadest? Magus-magus :)

elBiD
22.02.10, 11:25
Hommik!

Aboluutselt ei hooma seise, et kes või , aga nii üldises plaanis nagu vanadest headest aegadest rääkides, siis eneses kahtlemise korral pigem mitte panustada. Pigem kiruda pärast, et kurat miks ma küll ei panustanud, näüed oleks võitnud tonni, kui halada hiljem, et pidin ma ikka panustama kurivaim. Nüüd näri neid kuivikuid siin.

Mhh. Aga Kes kurat on Triin Tuula ETV ilmateadest? Magus-magus :)

Õiget juttu räägid. Suured kaotused jäävad kahjuks alati kauaks meelde...
Kazan - Inter...Inter - Sampdoria. Õhtul tegin väikese milani beti, et oleks huvitavam vaadata. Ilma mingi sügavama uuringuta.

Delfino
22.02.10, 15:16
Eilne Inter Barca combo fail sai täna heastatud. Läbi lillede öeldes läksin eile jube tilti sellepeale ja lendasin julmalt 5mängulise comboga sisse, mida ma üldjuhul ei tee.
Ajax-Twente-Aston Villa-Marseille-Roma. Eraldi tuli koju ka Blackburniga ja hetkel ootan Spursi juhtpositsiooni kinnihoidmist Wigani vastu.

Njaa hea kombo, aga nii huvipärast küsin, millistel kaalutlustel panid Twente ja Ajaxi kombosse, kuid jätsid PSV välja? Mis osutus ka õigeks otsuseks.

elBiD
22.02.10, 16:30
Sparta on suurte vastu alati head mängu näidanud. Ei julenud millegipärast PSV'd kaasata. Eks see paras õnnemäng oli, kuna nagu ma ka enne mainisin, ei tee ma selliseid tiltist tulenevaid pileteid eriti tihti. Pigem üksikpanused. Vahest ka paaristulemusi. Aga jah..olin laki lihtsalt.

kuuraa
26.02.10, 01:08
http://www.upload.ee/image/416173/munn.JPG

avastasin sellise kino

ericbana
26.02.10, 22:06
mõnda head kombot kellelgi homseks/ülehomseks?

رجل بلا اسم
26.02.10, 22:09
mõnda head kombot kellelgi homseks/ülehomseks?http://www.beebikaubad.krismartrading.ee/beebiriided/kombed/kombinesoon_baby.jpg

ericbana
26.02.10, 22:12
andekas oled.

Epic
26.02.10, 22:23
Pühapäevaks Evertoni võit. Spursikad kõhugripi käes. Neljakordselt saab tagasi.

Edit: Everton ka võitnud viimased kolm hooaega selle fikstuuri.

ericbana
26.02.10, 22:39
Sunderland - Fulham 2 3.45
Le Mans - Bordeaux 2 1.80
Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2 1.90
AC Milan - Atalanta 1 1.33
Lyon - Nice 1 1.33
VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 1 1.57
FSV Mainz 05 - Werder Bremen 2 1.90
Tenerife - Real Madrid 2 1.30
Barcelona - Malaga 1 1.16

Koefitsiendid kokku:93.89

ehk toidab selline hiigelkombo

Aramis
27.02.10, 03:43
Sunderland - Fulham 2 3.45
Le Mans - Bordeaux 2 1.80
Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2 1.90
AC Milan - Atalanta 1 1.33
Lyon - Nice 1 1.33
VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 1 1.57
FSV Mainz 05 - Werder Bremen 2 1.90
Tenerife - Real Madrid 2 1.30
Barcelona - Malaga 1 1.16

Koefitsiendid kokku:93.89

ehk toidab selline hiigelkombo

Julge üritus, aga 3tk i läheb mööda.Stuti, Milan ja Fulham ei võida. Milani asemel võib olla ka Bordoo see kurjatooja.

Feljonks
27.02.10, 03:56
Triobet jagab ka hetkel 100% Instant Bonust. Kannad peale 100 eeku nt, saad teise 100 juurde. Tingimuseks on, et seda saad kulutada ainult Triobeti pokkeritoas ning teenima summa suurusest olenevalt mingi koguse poker pointse..

Feljonks
27.02.10, 17:27
27.02.2010 14:45 Chelsea - Manchester City (1x2) 2 7.55 Ootel

Ilusti, City on täitsa tore :)

WeThePeople
28.02.10, 22:52
Triobet jagab ka hetkel 100% Instant Bonust. Kannad peale 100 eeku nt, saad teise 100 juurde. Tingimuseks on, et seda saad kulutada ainult Triobeti pokkeritoas ning teenima summa suurusest olenevalt mingi koguse poker pointse..

kuidas ma selle kätte saan?

Feljonks
02.03.10, 00:14
kuidas ma selle kätte saan?

Dunno, ise kandsin 50.- ja triobet pani kohe sinna juurde 50.- instant bonust..

EgoTrip
02.03.10, 21:48
Cramo vs Tarvase mängu koef. 4.40 Tarvasele oli liiga lihtne

xrip55
06.03.10, 16:55
kes täna ära teeb? kas west ham või bolton ?

marcello
06.03.10, 21:32
Kiievi dünamo koef 1,18 suutis tabeli tagaosas oleva klubiga viiki mängida, olles ligi 20 minutit arvulises ülekaalus. Porto, koef. 1,20, kaotab 15 minutit enne mängu lõppu kodus, endast 20 punkti taga olevale klubile jne jne.
Fortuuna on enda karvase perse ette keeranud

kuuraa
07.03.10, 02:49
Kiievi dünamo koef 1,18 suutis tabeli tagaosas oleva klubiga viiki mängida, olles ligi 20 minutit arvulises ülekaalus. Porto, koef. 1,20, kaotab 15 minutit enne mängu lõppu kodus, endast 20 punkti taga olevale klubile jne jne.
Fortuuna on enda karvase perse ette keeranud

portoga läksin ise ka alt ja mu super hüper combo breakeri rikkus HSV handicap ära :mad:

Saarlane
07.03.10, 10:33
Sevilla ja Barka rikkusid ära, muidu oleksin 1,96 kroonist Tammsaare teinud.

Tanel
09.03.10, 20:00
Panin Kuressaare 1x täna... vaatasin kell 18:30 livescore'i... olin päris õnnelik...

saarlased on...

Sir Tamme
09.03.10, 22:04
Arsenal ja Bayern x2, äkki tuleb ära.
Unibetis, väike reetur olen.

Shermann
11.03.10, 08:18
Bolkeerimisele minevad saidid.

http://f.postimees.ee/f/2010/03/10/329436t55hf931.jpg

Feljonks
11.03.10, 11:45
Bolkeerimisele minevad saidid.
Nii ta on jah. Triobetilt maandus ka selle teema kohane meil postkasti, mida siia vist päris copy/paste'ma ei hakka. Sisust nii palju, et Triobet on endalt poolt asju üritanud asju korda ajada ja see, et nad selles blokeeritavate saitide nimetus on nende arust alatus, kuna nad olevat kõik taotlused oma äri jätkamise kohta esitanud. Samuti väideti, et Triobeti klientide kontodel olev raha on kaitstud ning selle pärast muretsema ei pea.

Epic
11.03.10, 15:19
Mul on casineto.net-is pool varandust. :(

ericbana
11.03.10, 15:22
sellisel juhul kanna see kiiresti sealt ära!

North
11.03.10, 17:27
Eesti valitsus on mõtetu...:mad:

Shermann
11.03.10, 17:44
Tahaks näha seda nalja, kuidas blokitakse kõik netikasiinod (v.a. Olympic ja Spordiennustus). Seadusel puudub igasugune mõte, rohkem tehtud sellepärast, et kuskile linnuke kirja saada või on Karu ja Siimann lihtsalt kõva lobitööd teha.

Feljonks
11.03.10, 17:52
Loogiline ju oleks, et Karu lobitöö. Tema kätte kukuks ju siis Eesti online pokkeri monopol. Krõbisevat tuleks nii et maru & masu poolt kaotatud miljonid oleks kiired tagasi tulema :)

Andres.
11.03.10, 18:14
Triobet läheb maksuameti vastu kohtusse:
http://www.e24.ee/?id=235724

stairway to heaven
11.03.10, 18:57
ma ei jaga nüüd välja,et kas see blokk tuleb pokkerile ja kasiinole?et spordiennustus toimib ikka samamoodi edasi?

Andres.
11.03.10, 18:58
ma ei jaga nüüd välja,et kas see blokk tuleb pokkerile ja kasiinole?et spordiennustus toimib ikka samamoodi edasi?

Kõigele .

kuuraa
12.03.10, 01:33
armin karu!
korruptsiooni hõngu on tunda...

Panso
12.03.10, 04:05
Leidsin mingisuguse sellise postituse selle uudise kommentaaridest e24 lehel:

itimees : Probleem lahendatav minutiga. Esiteks resolvida vajalik domeeninimi (Internet on täis sellist teenust tasuta pakkuvaid saite), teiseks otsida arvutist üles HOSTS fail ning kolmandaks Notepadiga lisada sinna üks vajalik rida. Done :)
Eriti laisalie inimesele nimekiri vajalikest IP aadressitest:

209.29.151.144 1clubcasino.com
217.168.174.68 5betpoker.com
92.48.122.204 7reels.com
92.48.122.204 7spins.com
193.169.206.146 7sultans.eu
72.52.5.51 24hpoker.com
200.124.141.71 24ktgoldcasino.com
212.188.185.230 32red.com
66.212.242.132 777dragoncasino.eu
213.52.252.2 888.com
66.212.244.186 absolutepoker.com
200.122.168.85 aladdinsgoldcasino.com
208.158.10.10 allpokercasino.com
64.34.230.149 allslotscasino.com
200.122.168.198 allstarslots.com
66.212.225.81 aspinalls.com
77.66.24.83 aztecasino.com
207.34.202.19 aztecrichescasino.com
217.168.162.99 bet24.com
84.20.192.66 betfair.com
92.52.122.208 betsafe.com
83.138.131.179 betsson.com
193.33.228.104 betway.com
207.34.202.10 blackjackballroom.com
78.24.209.20 bodog.co.uk
200.124.144.253 box24casino.com
195.72.135.41 bwin.com
209.202.110.19 cabaretclub.com
200.26.205.35 cakepoker.com
216.187.118.247 cameocasino.com
207.34.202.10 captaincookscasino.com
67.43.230.40 carbonpoker.com
208.158.10.13 caribbeangold.com
88.81.155.244 carnivalcasino.com
201.198.239.183 casineto.net
203.117.16.101 casino.com
87.252.212.28 casino.winner.com
64.69.80.92 casinobellini.com
207.34.202.10 casinoclassic.com
69.90.3.115 casinodelrio.com
83.138.181.39 casinoeuro.com
88.81.155.243 casinoking.com
207.34.202.16 casinokingdom.com
88.81.155.244 casinolasvegas.com
212.56.158.16 casinoriva.com
209.171.50.232 casinosplendido.com
76.74.136.130 casinotropez.com
209.200.162.198 cdpoker.com
87.98.190.184 chanceroom.com
94.236.118.207 cherrycasino.com
208.64.126.163 cherryredcasino.com
66.212.244.52 cinemacasino.co.uk
88.208.238.216 cityclubcasino.com
88.81.155.243 clubdicecasino.com
78.110.17.65 clubworldcasinos.com
200.124.144.253 cocoacasino.com
69.90.3.122 craps.com
66.212.242.135 crazypoker.co.uk
200.124.141.71 crazyslots.com
66.212.242.134 crazyvegascasino.co.uk
200.124.144.253 davincisgold.com
193.169.206.146 desertdollar.eu
66.48.89.39 doylescasino.com
66.48.89.11 doylesroom.com
195.81.248.147 empirepoker.com
208.158.10.6 englishharbour.com
88.81.155.244 entercasino.com
213.52.201.154 eucasino.com
87.252.211.5 europacasino.com
70.38.12.119 eurosuperpoker.com
207.176.169.148 everestcasino.com
205.205.29.102 everestpoker.com
-0 -1 +1 +1
11.03.2010 18:44
itimees : list jätkub ...

194.204.21.253 firstrealpoker.com
200.124.141.71 flamingoclub.com
193.169.206.146 fortuneroom.eu
91.211.98.20 fulltiltpoker.com
216.105.93.66 gamingclub.com
200.124.142.114 gocasino.com
200.124.141.71 goldenpalace.com
66.212.244.49 goldenrivieracasino.com
207.34.202.10 goldentigercasino.com
41.222.108.125 goldfishka.com
94.236.31.109 gowildcasino.com
66.11.155.38 grandevegascasino.com
200.124.141.71 grandonline.com
64.34.108.210 grandplaycasino.com
62.128.133.235 heypoker.com
205.173.255.156 hollywoodpoker.com
72.52.5.68 intercasino.com
216.105.94.74 jackpotcity.co.uk
207.219.111.154 jackpotsinaflash.com
92.63.110.15 kazinoroyal.com
216.105.94.70 kingneptunescasino.com
209.29.149.149 kingsolomons.com
78.110.24.75 kroonikabingo.com
209.29.149.129 ksonlinecasino.com
209.29.149.131 kspoker.com
212.118.245.201 ladbrokes.com
69.20.125.80 lasvegasusacasino.com
217.147.122.16 littlewoodspoker.com
193.33.156.52 lucky18casino.com
91.199.215.98 luckyacepoker.com
207.34.202.14 luckyemperorcasino.com
216.105.94.72 luckynugget.co.uk
88.81.155.248 magicboxcasino.com
149.7.40.4 mansioncasino.com
149.7.40.2 mansionpoker.com
78.110.24.53 mariabingo.com
78.110.24.62 mariapoker.com
77.66.24.83 mayflowercasino.com
208.158.10.5 millionairecasino.com
212.56.156.65 mintedpoker.com
207.219.111.154 mummysgold.com
94.236.4.66 noiq.com
91.198.207.13 nordicbet.com
200.124.142.110 onlinevegas.com
72.29.95.36 opoker.com
213.52.252.1 pacificpoker.com
200.124.144.253 paradise8.com
195.81.248.141 partypoker.com
207.34.202.17 phoeniciancasino.com
207.219.111.154 piggscasino.com
208.68.236.81 planet23.com
193.169.206.146 platinumplay.eu
78.110.18.69 poker.balkanbet.com
81.94.208.228 poker.bet365.com
89.202.185.134 pokerheaven.com
66.212.235.4 pokerroom.com
77.87.179.116 pokerstars.com
77.247.176.200 primecasino.com
88.81.149.209 pkr.com
208.64.126.147 purevegascasino.com
217.147.122.137 reefclubcasino.com
77.66.24.83 richcasino.com
216.105.94.71 riverbelle.co.uk
209.171.50.225 roxypalace.com
200.124.144.253 royalapollo.com
193.169.206.146 royalvegas.eu
207.219.111.153 rubyfortune.com
62.233.108.88 rubyroyal.com
208.64.126.166 rushmoreonline.com
69.20.125.80 s3.slotsplus.com
88.81.155.243 scasino.com
208.158.10.26 silverdollar.com
200.124.144.253 slotocash.com
208.158.10.19 slotsgalore.com
208.64.126.164 slotsoasis.com
196.40.71.205 slotsvillage.com
207.219.6.129 spinpalace.com
207.34.202.20 strikeitluckycasino.com
69.20.125.80 sunpalacecasino.com
200.124.144.253 superiorcasino.com
208.158.10.8 superslots.com
91.199.215.93 suprocasino.com
200.124.144.253 thisisvegas.com
69.90.3.118 titancasino.com
91.198.207.10 tobet.com
91.198.207.16 triobet.com
66.212.231.203 ultimatebet.com
78.24.214.1 unibet.com
69.20.125.80 vegascasinoonline.com
193.169.206.140 vegaspalms.eu
216.187.118.245 vegasred.com
193.169.206.146 vegastowers.eu
193.169.206.146 vegasvilla.eu
216.105.90.59 villento.com
95.131.186.32 williamhill.com
83.71.165.245 williamhillcasino.com
209.29.149.132 windowscasino.com
66.11.154.212 winpalace.com
77.66.24.47 winwardcasino.com
72.52.5.66 vipcasino.com
208.158.10.11 vipslots.com
88.81.151.4 virgingames.com
207.34.202.15 virtualcitycasino.com

Lisa see kraam "Windows\System32\Drivers\etc\hosts" faili ja blokk on maas :)

Ise ma Triot ei kasuta, Unibetis klient, väga kõva mängur pole, vaatan rohkem unibeti streamidega erinevaid mänge (tennis, jalgpall) aga naljaviluks ikka panustan.

Eks siis kui see asi neil jõusse läheb saab näha, kes selle itimehe poolt pakutav võimalus ka reaalne on.

Panso
12.03.10, 04:14
Nii palju ütleks veel, et
A) kahju inimestest, kes on elukutselised panustajad, või siis näiteks teenivad lisaraha, kes natuke asja jagab suudab teenida kena kopika. Eesti riik on ikka eriti debiilseks kätte läinud. Masu käib, nüüd võetakse siis ka see panustamistega teenimise võimalus ära. Tean näiteks inimesi kes panustavad regulaarselt CL mängude peale ja teenivad võidu korral väga kena kopika.

B)kahju inimestest, kes kaotavad töö, eestis tegutses mitu firmat selles valdkonnas. Nordicbet ju lahkus Eestist, ja Triobetil oli ju ka kontor siin Eestis. Kuna olen natuke rohkem selle valdkonnaga kursis, siis paneb mõtlema, et mis saab neist inimestest kes ongi terve oma karjääri selles bisnessis teinud. Näiteks Unibet ju pidevalt laiendas oma võimalusi Eesti lehel, ja eelmine aasta otsiti Eesti toimetajat. Huvitav mis siis nüüd saab nendest inimestest?

C) Viimasel ajal on ülipopiks läinud Eestis pokkeri promomine, TV3 ju näitab ka mingit Eesti pokkerivõistlust. Et kuidas siis nagu sellega on. Meedia ilusti meil nagu promob hasartmänge (pokker ju ka) ja nüüd siis tullakse sellise uudisega lagedale.

Maarek
12.03.10, 13:07
Triobet ja Unibet on enda tutvustamiseks Eestis omajagu raha kulutanud ja kui Eesti riik on kohalike ässade lobitöö tulemusena neile kahjulikud seadused teinud, siis arvata on, et seda asja nii kergelt lõpetada ei taheta.

eika
12.03.10, 13:29
Huvitav, mis järgmiseks? Keelame gmailid ja muud internetipostkastid ära ja suuname eestlased hot.ee`sse. Keelame välismaisete ajalehtede lugemise ja lubame lugeda vaid eesti keelseid ajalehti. Noh, hoiame raha ikka kodus ja nii.

Maarek
12.03.10, 14:16
Kõige nõmedam kogu asja juures on see, et kas mitte nii Triobet kui Unibet mõlemad pole registreeritud Maltal.

Päris naljakaks läheks olukord, kui näiteks Slovakkia, Rumeenia ja Poola teeksid seaduse, kus mingitel kuradi võõrkasiinodel nende territooriumil enam tegutseda ei lubata. Oi millist nuttu ja hala siis Eesti suunalt sinna Brüsseli poole kostma hakkaks :p

Daz Booob
12.03.10, 16:06
oi bljaad - varsti ei saa soccernet'ile ka ligi, sest tegemist pole ju eestikeelse nimega... noh, idiootlus ja seesugune pask.

Panso
12.03.10, 16:50
Ma arvasin, et Eestis kehtib demokraatia. Mina igatahes selle Olympicuga tegemist ei tee, heitsin pilgu nende lehele, ma arvan, et neil läheb vähemalt 2 aastat, et Trio või Unibeti sarnast panustamiskeskkonda pakkuda. Praegu oli ainult kasiino menüü seal. Huvitav kellelt nad teenust sisse hakkavad ostma.

Ei ole väga uurinud, kas Lätis-Leedus ka mingi selline bürokraatia lahti läinud, või ainult Eestis?

Lugesin, et lotofirmad ka juba värisevad vms. Kas fortuuna.ee pannakse ka kinni või?

Tundub, et mu kartused vastavad tõele selle baltikumiga: Olympic Casino Eesti AS on Olympic Entertainment Groupi tütarettevõte. Tänase seisuga tegutseb grupp Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Valgevenes, Rumeenias ja Slovakkias ning annab tööd ligi 3800 inimesele. Olympic Entertainment Groupi aktsiatega saab kaubelda Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Või jääb lõppsõna ikka iga riigi valitsuse/maksuameti vms ühingu teha. Suhteliselt imelik oleks kui ainult Eestis siis teeks seda.

Hellik
12.03.10, 17:00
Vaatasin seda olympic-online'i lehte. Selle järgi on nad liitunud playtechi tarkvara kasutava iPoker võrguga. Minu teada aga Eesti residendid selles võrgus 'real money' ei tohi mängida (kuna playtech tegutseb Eestis).

Jasper
12.03.10, 18:06
Kas fortuuna.ee pannakse ka kinni või?

See on vana spordiennustus, right? Nemad on pikka aega trummi tagunud, et pakuvad parimat teenust, sest on Eestisse regatud ning ülejäänud mängivad sohimängu ning kaebuste korral pole teistes keskkondades maarjamaa tarbijal kuhugi pöörduda. Ehk peaks osa lobitööst ka nendele krediteerima.

Maarek
12.03.10, 20:01
See on vana spordiennustus, right? Nemad on pikka aega trummi tagunud, et pakuvad parimat teenust, sest on Eestisse regatud ning ülejäänud mängivad sohimängu ning kaebuste korral pole teistes keskkondades maarjamaa tarbijal kuhugi pöörduda. Ehk peaks osa lobitööst ka nendele krediteerima.

Fortuuna.ee = Spordiennustus AS = 80% Eesti Olümpiakomitee = riik ja tema huvid

Loomulikult ka Eesti riigile kasulik Armin Karu ja polegi vaja rohkem põhjuseid, et igasugused välismaalastest "parasiidid" väikse seadusemuudatusega välja üritada süüa

ek
13.03.10, 18:55
Mina olen korra isiklikult kogenud, kuidas Triobet tarbijakaitse lihtsalt üle lasi - ei reageerinud kirjadele ja tarbijakaitseametil ei olnudki mitte kui midagi teha.
Seega eks Triobet-Unibet on ka ise oma supikaussi sülitanud ja ei ole kogu see asi ainult Olympicu taga.

freestyle01
13.03.10, 21:21
no vaevalt et see riigipoolne kättemaks neile oli :D

Panso
13.03.10, 21:25
Postimehes huvitav uudis, kuna siin fortuunat mainitud, siis panen siia üles:

Noormehed tüssasid ennustusportaali ligi 200 000 krooniga (6)
13.03.2010 19:16

Põhja ringkonnaprokuratuur saatis kohtu alla kolm noormeest, kes süüdistuse järgi tüssasid ennustusportaali fortuuna.ee kokku ligi 200 000 krooniga.

Eeluurimisel kogutud andmete järgi avastasid 24-aastane Janno, 19-aastane Risto ning 23-aastane Märten, et fortuuna.ee veebikeskkonna haldajale ASile Spordiennustus panuste tegemiseks raha üle kandes on võimalik portaalihaldajat petta. Nimelt sai toimingut teha nii, et reaalselt ülekantav rahasumma oli väiksem, kui ennustusportaal selle fikseeris. Kui portaal oli raha laekumise fikseerinud, võtsid noormehed selle sealt välja.

Süüdistuse järgi tüssas Risto veebiportaali haldajat 2006. aasta aprilli algusest mai keskpaigani 103 tehinguga kokku 98 994 krooniga. Janno pettis kannatanult 2005. aasta novembrist kuni järgmise aasta maini 69 korral välja kokku 64 899 krooni ning Märten 2006. aasta veebruarist aprillini 96 korral 35 089 krooni.

Kohtueelse uurimise lõppedes said noormehed süüdistuse arvutikelmuses, mille eest näeb karistusseadustik süüdimõistmisel ette kuni viieaastase vangistuse. Samuti on kannatanul võimalus nõuda süüdistatavatelt sisse tekitatud kahju.

Arvutikelmide süüasja arutab Harju maakohus.

Päris huvitav peab ütlema, poisid leidsid süsteemist vea ja nüüd on ikkagist süüdi ja saavad karistada. Siin kehtis ju loogika: kui pakutakse siis tuleb võtta.

Spordiennustuse oma itimehe süü.

vincent
13.03.10, 21:40
Päris huvitav peab ütlema, poisid leidsid süsteemist vea ja nüüd on ikkagist süüdi ja saavad karistada. Siin kehtis ju loogika: kui pakutakse siis tuleb võtta.

Tõsiselt räägid või? Päris head moraalinormid sel juhul. Sama hea, et kui näiteks restoranis rahakoti laua peale unustad, siis kelner võib seal rahus sorida ja raha endale võtta, sest oma süü ju, et unustasid.

elx
13.03.10, 23:11
Postimehes huvitav uudis, kuna siin fortuunat mainitud, siis panen siia üles:

Seal samas uudise all oli üks hea kommentaar teemal, et inimkeha on ka väga haavatav - anna aga raudkangiga piki piilumist ja võta väärtesemed öra - ise oled süüdi, et kiivrit ei kanna. Lihtsalt paha mõelda sinusuguste mõttemaailma peale - mis ripakil see ära?

marti88
13.03.10, 23:12
Tõsiselt räägid või? Päris head moraalinormid sel juhul. Sama hea, et kui näiteks restoranis rahakoti laua peale unustad, siis kelner võib seal rahus sorida ja raha endale võtta, sest oma süü ju, et unustasid.

Loogiline ,et võib ju :S.. samahästi ta võib selle oma tasku panna :P.. Kohtus võiksid need tegelased vabalt võidu saada, kui korraliku advokaadi palkaks ,sest nemad ei ole ju süüdi ,et selle vea leidsid.. Mis nad siis tegema oleks pidanud ? kirja saatma kohe ,et kuulge teil siin süsteemi rike milletõttu , me siin juba pikemat aega teenime ? loogiline ,et mitte.. Sinu jutu põhjal jääb mulje ,et kui poes sulle antakse raha tagasi natuke rohkem, kui oleks pidanud ,siis sa ütled kohe müüale ,et kuulge te arvutasite valesti ?.. Ei nohh hea kui nii ausaid ja moraaliga inimesi meie riigis leidub.. iga teine teeks selle rahaga poest kiirelt minekut:)
Kui võimalus süsteemi petta, tuleb seda teha, elu on selline, tugevam jääb ellu.. face it !

Aramis
13.03.10, 23:23
Tõesti tore, kui sellise ellusuhtumisega hakkama saad maailmas. Aga päris jube, kui sinusuguseid palju on. Minu aurst olid need kutid väga mõtetud pätid, kes ei suutnud hetkegi tagajärgedele mõtelda. Ma ei kujuta küll ette kuidas - no brains?
Pood poeks, aga mida see fortuna.ee kellegile tegi. Erinevalt poemüüjast, kes iga natukese aja tagant eksib kas oma kasuks või kahjuks, pakub mingi keskond sulle "normaalset" (antud lehe puhul jutumärkides") teenust ja sa teed mida? Rahakott restoranis on ka vale näide - see on ikka see, et sa näed, et tagant uks jäeti lahti ja lähed kellegi koju ja võtad laualt rahakoti.

marti88
13.03.10, 23:29
Tõesti tore, kui sellise ellusuhtumisega hakkama saad maailmas. Aga päris jube, kui sinusuguseid palju on. Minu aurst olid need kutid väga mõtetud pätid, kes ei suutnud hetkegi tagajärgedele mõtelda. Ma ei kujuta küll ette kuidas - no brains?

Nooh.. ma usun ,et siin on tegu nagu iga teisegi kuritööga.. Kui inimene inimese tapab ,kas ta mõtleb tagajärjele ? Kui purupurjus isik autorooli läheb, kas ta mõtleb tagajärjele?.. eks nad ikka mõtlevad ,aga liiga hilja - sellest pole kasu.

vincent
13.03.10, 23:34
Olen öelnud küll kusjuures, nagu ka näiteks automaati unustatud pangakaardiga inimesele järele jooksnud. Eks sellepärast muidugi suur rikkus pole kah seni majja tulnud, peab taktikat muutma ilmselt.

Ja eeldan siis, et kui näiteks pubis koos sõbraga vutti vaatad ja sõber poolajal läheb vett viskama, siis lased tema pooliku õlle ka siva rindu või? Ja jopetaskust võtad koduvõtmed ja lähed teed maja tühjaks. Ise loll jättis ripakile ju. Sest et milleks sellist poolkõva värki ajada, kui on juba põhimõtted, siis tasuks rauda lõpuni taguda ikka, kui vähegi võimalus on. Tra, täiesti hämmastav ikka, mis frukte ringi liigub.

Aílton
13.03.10, 23:36
Päris huvitav värk on.

Eestis on nüüd kindlasti terve hunnik kibestunud mängureid, kes pelgavad et on oma teenitud kopikast ilma jäänud (ärge võtke isiklikult). Mul ei ole absoluutselt kahju. Oma tutvusringkonnale mõeldes, siis on seal samuti õnnemängureid ja neist pooled ei viitsi enam korralikult koolis või tööl käia, istuvad öö läbi arvuti taga ja teenivad "kõva" raha. Kõik on ilus, ainult et vahepeal ei lähegi nii hästi ja siis võib neid samuseid härrasid pudeli tagant leida. Kui üks härra seletas mulle asjadest, siis tema arust on see nagu osakoormusega töö. Kammoon, ei ole ju!!! Ma ei tea küll ühtegi töökohta, kus päeva lõpus pead oma raha ära andma, et tööl käisid. Muidugi saadakse pahaseks, kui neile sõltlane ütled. Ei muidugi, see pole sõltuvus, nagu pole ka paar õlut igal õhtul...
Aga jah muidu olen ma päri, et riik üritab ära määratleda antud valdkonda. See on õige, et hasartmängu teenuse pakkujad peavad riigile oma kukrut kergitama ja samuti, et mängijad peavad oma tuludelt maksu maksma.

Selle üle võib muidugi arutleda, kas Karu käsi on asja segatud vms, aga see on lihtsalt spekuleerimine. Ei saa ju võrrelda Olympicut, Euroopa mastaabis kasiinobrändi, terve hunniku internetiteenuse pakkujatega. Lisaks on Eesti turg kaunis väike osa Olympicul. Aga see selleks.
Aga pokkerimängijad, ärge muretsege, nüüd on võimalus Olympicu pakutavat teenust kasutada.

Aílton
13.03.10, 23:56
Loogiline ,et võib ju :S.. samahästi ta võib selle oma tasku panna :P.. Kohtus võiksid need tegelased vabalt võidu saada, kui korraliku advokaadi palkaks ,sest nemad ei ole ju süüdi ,et selle vea leidsid.. Mis nad siis tegema oleks pidanud ? kirja saatma kohe ,et kuulge teil siin süsteemi rike milletõttu , me siin juba pikemat aega teenime ? loogiline ,et mitte.. Sinu jutu põhjal jääb mulje ,et kui poes sulle antakse raha tagasi natuke rohkem, kui oleks pidanud ,siis sa ütled kohe müüale ,et kuulge te arvutasite valesti ?.. Ei nohh hea kui nii ausaid ja moraaliga inimesi meie riigis leidub.. iga teine teeks selle rahaga poest kiirelt minekut:)
Kui võimalus süsteemi petta, tuleb seda teha, elu on selline, tugevam jääb ellu.. face it !

Kõige tüüpilisem varga, petise vms tegelase jutt, kes muidu elus hakkama ei saa, kui seadusevastaselt tegutsedes.

Pluss poolele võib märkida, et alati on säärases tegevuses geniaalsust, kuid rakendusvaldkond on vale.

$$$
14.03.10, 04:12
Päris huvitav värk on.

Eestis on nüüd kindlasti terve hunnik kibestunud mängureid, kes pelgavad et on oma teenitud kopikast ilma jäänud (ärge võtke isiklikult). Mul ei ole absoluutselt kahju. Oma tutvusringkonnale mõeldes, siis on seal samuti õnnemängureid ja neist pooled ei viitsi enam korralikult koolis või tööl käia, istuvad öö läbi arvuti taga ja teenivad "kõva" raha. Kõik on ilus, ainult et vahepeal ei lähegi nii hästi ja siis võib neid samuseid härrasid pudeli tagant leida. Kui üks härra seletas mulle asjadest, siis tema arust on see nagu osakoormusega töö. Kammoon, ei ole ju!!! Ma ei tea küll ühtegi töökohta, kus päeva lõpus pead oma raha ära andma, et tööl käisid. Muidugi saadakse pahaseks, kui neile sõltlane ütled. Ei muidugi, see pole sõltuvus, nagu pole ka paar õlut igal õhtul...
Aga jah muidu olen ma päri, et riik üritab ära määratleda antud valdkonda. See on õige, et hasartmängu teenuse pakkujad peavad riigile oma kukrut kergitama ja samuti, et mängijad peavad oma tuludelt maksu maksma.

Selle üle võib muidugi arutleda, kas Karu käsi on asja segatud vms, aga see on lihtsalt spekuleerimine. Ei saa ju võrrelda Olympicut, Euroopa mastaabis kasiinobrändi, terve hunniku internetiteenuse pakkujatega. Lisaks on Eesti turg kaunis väike osa Olympicul. Aga see selleks.
Aga pokkerimängijad, ärge muretsege, nüüd on võimalus Olympicu pakutavat teenust kasutada.

Su juttus on nii suur vastukaja. Et kaotuste pealt maksab riik siis mängurile makse tagasi? ;P

Martin
14.03.10, 09:58
Ei saa ju võrrelda Olympicut, Euroopa mastaabis kasiinobrändi, terve hunniku internetiteenuse pakkujatega. Lisaks on Eesti turg kaunis väike osa Olympicul. Aga see selleks.

Lahmin täiega, kuid pakun ikka, et toad nagu PokerStars ja FullTiltPoker keerutavad nädalaga rohkem raha kui on Eesti või Olympicu aastaeelarve.

Muide, see Olympicu tuba juba kinni ei lähe? Kuskil nagu mainiti, et kliente pole.

Hellik
14.03.10, 18:26
Muide, see Olympicu tuba juba kinni ei lähe? Kuskil nagu mainiti, et kliente pole.

oot aga see peaks olema ju 'play money'?

Vahet ei ole. Mingi võimaluse ikka leiab, et Pokerstarsis jt. edasi tegutseda.

Tanel
15.03.10, 00:53
Täna oli küll üle pika aja üks tõsiselt kordaläinud päev.

3 korral neljast läks komboga täkkesse. Kui Sporting nüüd 3:1'te viimase kümne minutiga käest ei anna.

K Punkt
16.03.10, 01:31
Raadiost öeldi, et nüüd läks ebaseaduslike hasartmängude lehekülgede blokkimine lahti :S Pokerstars ei ole ju ebaseaduslik või on ?

vincent
16.03.10, 01:54
Raadiost öeldi, et nüüd läks ebaseaduslike hasartmängude lehekülgede blokkimine lahti :S Pokerstars ei ole ju ebaseaduslik või on ?
Oled sa võimeline vaatama selle/eelmise lehekülje alguses olevat Shermanni postitust, kus on kõik blokeeritavad saidid kirjas?

elBiD
16.03.10, 03:35
Perse oma olympicuga. Põhimõtteliselt ei roni sinna urkasse.

elx
16.03.10, 10:54

No tgtl vahet pole, sa ju niikuinii alaealine (järeldan sellest, et soovid alkoholi müümise lubamist 15+ inimestele) ning seal mängimisega rikud sealset põhikorda vms.

kesa
16.03.10, 11:02
Muuseas Triobet ja Unibet panustavad raha jalgpalli, võib tekkida oht, et Eesti ja Baltikumi turult kadudes, kaob ka toetus.
Pole aga kuulda, et Olympic ja tema omanik Karu jalgpalli sponsorlusest huvitatud oleks.
Eesti riigi poolne sigatsemine.

Tegelikult huvitav, kas järgmisena blokitakse Ebay, Amazon ja muu võõramaine internetikaubandus.
Või puna Hiina eeskujul Google.

SleepWalking
16.03.10, 11:53
Tõepoolest, hasartmängukorraldajale loa andmisel tingimuste seadmine (tahtmise korral täidetavate) on oht sõnavabadusele ning demokraatiale laiemalt.

vendetta
16.03.10, 17:25
Just, EV pädevate poliitikute ja spetsialistide poolt koostatud, maailmas analooge mitteomav uuenduslik hasartmänguseadus. Maksu ja Tolliameti poolt äärmiselt professionaalselt, erapooletult (räme naer saalis) lansseeritud ja avalikust seaduse mõttest ja eesmärkidest igakülgselt teavitavast meediakajastusest oleme kõik õnnest hullumas...
Põhjala IT tiigrile mainele vastavast IT lahendustest rääkimata. Tunnen kuidas tahaks MTA'd lausa erakorraliselt rahaliselt toetada selle suurepärase saavutuse eest, kas ma saaks veel mingit maksu topelt maksta või kohe otse mingile kontole kanda, toetuse märgiks või nii? :)

K Punkt
16.03.10, 18:14
Oled sa võimeline vaatama selle/eelmise lehekülje alguses olevat Shermanni postitust, kus on kõik blokeeritavad saidid kirjas?

Siis ainult räägiti, et blokitakse, aga nüüd on tegutsema ka hakatud ;)

K Punkt
16.03.10, 18:16
No tgtl vahet pole, sa ju niikuinii alaealine (järeldan sellest, et soovid alkoholi müümise lubamist 15+ inimestele) ning seal mängimisega rikud sealset põhikorda vms.

No jah, järeldad õigesti :D Aga ega see väikse taskuraha teenimine halba tee ja ma ei usu, et Pokerstarsil 30 kroonist väga kahju on ;)

kuuraa
16.03.10, 21:32
enam pole kuidagimoodi võimalik välja kanda raha SEB panka triobetist?
selles suhtes on kuritegu, et mul olid piletid otsustamata, kui ma teada sain sellest idiootsest uuest seadusest.
suure tõenäosusega on need piletid võiduga ja tahaksin raha välja kanda ja olen ainult SEB panga klient.
what the hell

allars
16.03.10, 21:44
Võta Trioga ühendust ja uuri, mis variante pakutakse. Teine variant on regada kellegi teise nimel olev Hansapanga konto ja proovida teha väljamakseid tollele kontole.

kuuraa
16.03.10, 21:51
Võta Trioga ühendust ja uuri, mis variante pakutakse. Teine variant on regada kellegi teise nimel olev Hansapanga konto ja proovida teha väljamakseid tollele kontole.

triobeti lehele ei saa ju üldsegi enam sisse :rolleyes:

allars
16.03.10, 21:52
Hmm, just 5 minutit tagasi kasutasin ja ka praegu saan sisse logida.

fitti
16.03.10, 21:53
Ma pole suurem asi häkker, aga proovisin ära selle ülaltoodud 'hosts'-faili muutmise (ei aita) ja fake-proxy. Viimasega saan küll soovitud lehekülje avada, aga nt betfair mõistis ikka, et olen 'from a restricted country' ega lase sissegi logida. Triobetis ei anna neid väljugi, kuhu kasutajanimi/parool sisestada, aga nt bwinis esimesel pilgul probleeme ei ole. Seda ei viitsi praegu proovima hakata, kas nad nt eesti krediitkaarti endiselt acceptivad.

Hmm, just 5 minutit tagasi kasutasin ja ka praegu saan sisse logida.

Ilmselt oleneb teenusepakkujast.

Tanel
16.03.10, 21:54
Mul ei lae praegu unibet üldse kuskile miskipräast.

allars
16.03.10, 21:56

Võimalik. Teenusepakkujaks on Elion.

Zaeka
16.03.10, 22:01
http://code.google.com/speed/public-dns/

Ja trio väljamaksetega ei tohiks probleeme küll olla, vähemalt praegu veel mitte.

Shermann
16.03.10, 22:03
ultrasurf (http://www.ultrareach.com/) aitab. Firefoxiga küll ei tööta, aga Internet Exploreris avab blokitud saidid ilma mingi mureta.

fitti
16.03.10, 22:05
ultrasurf (http://www.ultrareach.com/) aitab. Firefoxiga küll ei tööta, aga Internet Exploreris avab blokitud saidid ilma mingi mureta.

Selle kohta mu ülaltoodud jutt käibki, nii et 'ilma mureta' ei vasta päris tõele.

vendetta
16.03.10, 22:10
Kasutage google free DNS - Configure your network settings to use the IP addresses 8.8.8.8 and 8.8.4.4 as your DNS servers. Proxy'd ei ole väga hea mõte, üldiselt kihlveokontoritele ei meeldi kui inimesed oma reaalset asukohta üritavad varjata ja pealegi tasuta proxyd ei hiilga just liigse turvalisusega. Esialgu saate google abil oma kontodele kindlasti ligi ja rahad kätte. Saab siis näha millal banaanivabariigile google ebaseaduslik hakkab tunduma :rolleyes:

fitti
16.03.10, 22:30
GIYF indeed. :o

hassan74
16.03.10, 23:45
Mind ei lase Unibet`i ei firefox ega Explorer

17
17.03.10, 00:52
Inter ja CSKA :)

QRkood
17.03.10, 13:12
Kasutage google free DNS - Configure your network settings to use the IP addresses 8.8.8.8 and 8.8.4.4 as your DNS servers. Proxy'd ei ole väga hea mõte, üldiselt kihlveokontoritele ei meeldi kui inimesed oma reaalset asukohta üritavad varjata ja pealegi tasuta proxyd ei hiilga just liigse turvalisusega. Esialgu saate google abil oma kontodele kindlasti ligi ja rahad kätte. Saab siis näha millal banaanivabariigile google ebaseaduslik hakkab tunduma :rolleyes:

Tänud, asi toimib korralikult.

Jose
17.03.10, 14:50
Triobet jälle blokeeritud.

Daz Booob
17.03.10, 17:17
tor project

K Punkt
17.03.10, 17:29
Avastasin ühe meeldiva asja, pokerstars.com on blokeeritavate nimekirjas, aga pokerstars.net pole ;)

Shermann
17.03.10, 17:44
Kas Maksu- ja Tolliametil on üldse õigust Triobet ära blokeerida enne kohtuotsuse väljakuulutamist? Ei tohiks ju.

EgoTrip
17.03.10, 17:53
mismõttes teil Triobet.com kinni on
raha saab peale kanda ja ennustada, ning välja kanda

Epic
17.03.10, 17:57
mismõttes teil Triobet.com kinni on
raha saab peale kanda ja ennustada, ning välja kanda

Sellest tingituna vist. Elion mul ja kinni.

SleepWalking
17.03.10, 17:59
TALLINN, 17. märts, BNS (http://www.bns.ee/) - Elion on kolmapäevaks täitnud maksu- ja tolliameti ettekirjutuse ning blokeerinud ebaseaduslikud kaughasartmängu veebilehed. Elion on ettekirjutuse täitnud ja piirangud on teostatud, kinnitas ettevõtte pressiesindaja Lilian Viirma BNS-ile kolmapäeval.

Viirma lisas, et nimekirjas toodud domeeni kirjed on muudetud ja suunavad maksuameti vastavale lehele.

Elisal ning Starmanil on maksuameti ettekirjutuse täitmiseks aega reedeni. Mõlemad internetiteenuse pakkujad kinnitasid esmaspäeval BNS-ile, et ettenähtud tähtajaks on lehed blokeeritud.

marcello
17.03.10, 19:53
Kui mul on pooleliolevad piletid. Tühitstakse ja kantakse pisku arvele tagasi?
Ja kuidas, krt, ma fortuunas oma pileteid vaadata saan?

kuuraa
17.03.10, 20:51
tänane bordeaux´i mäng piletis viimane, ehk mingi valemiga saan rahad üle kanda veel, kui võit peaks tulema ja siis natukeseks ajaks gamblimise ära lõpetama, MÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ
hui tahan juba põhimõtte pärast mingit olympic või mingit muud eesti sitta kasutada, lakkugu panni!

eika
17.03.10, 22:19
Mul nii kaua on pohhuj, kuni ma bet365.com`ist Serie A´d saan vaadata.

kuuraa
18.03.10, 01:26

jep, sain ka väljamakse ootele tõmmatud, tänud :)

Epic
18.03.10, 04:02
Kusjuures, mul meenus, et triobetil on see mingi mobiili kaudu panustamise võimalus ka ju. Hetkel ei viitsi uurida, aga seda ju takistada ei peaks saama.

rainer44
18.03.10, 14:59
Triobet ja Unibet on ära kyll blokkitud aga arvutisse tõmmatud pokkeritarkvara saab ikka kasutada :D, aint võidetud raha on vist võimatu välja kanda.

elx
18.03.10, 15:11
otsige aga oma starmani omavad sõbrad üles ja minge neile külla, vähemalt eile oli triobet veel ilusti olemas.. ootan siin juba pikalt, et näha kui kindla lähendusega välja tullakse, näpud sügelevad:P

fitti
18.03.10, 15:28
Ma ei saa teie hädaldamisest aru. Siinsamas teemas on ära toodud töötav viis blokist kõrvale hiilida. BLOKIST. Triobet ja kõik muud kontorid töötavad ju edasi ja ilmselt osa neist peagi unblockitakse, aga seni NAD TÖÖTAVAD ju ikka edasi. Mis põhjusel te sealt oma rahasid välja kannate või kardate, et seda teha ei saa, ma ei mõista kohe üldse.

marcello
18.03.10, 15:58
otsige aga oma starmani omavad sõbrad üles ja minge neile külla, vähemalt eile oli triobet veel ilusti olemas.. ootan siin juba pikalt, et näha kui kindla lähendusega välja tullakse, näpud sügelevad:P

Eile kell 19:00 oli starmanil ka blokitud.

-Loom-
18.03.10, 17:03
Selline ettevõtmine siis: http://petitsioon.ee/internetikasiinod-vabaks

Epic
18.03.10, 19:34
Nunnu. bwin pakub mingit spets programmi, et sinna ikka ligi saaks. :)

Tanel
18.03.10, 19:55
Tahtsin just sama asja mainida. Võiks mõned teised ka sarnast asja pakkuda varsti. :)

SleepWalking
18.03.10, 19:57
Nunnu. bwin pakub mingit spets programmi, et sinna ikka ligi saaks. :)

Ma üldiselt ei alahindaks maksu- ja tolliameti võimekust. Ega peaks nunnuks seaduste mittetäitmist võimaldavaid programme.

Mõnuagent 007
18.03.10, 20:01
Ma üldiselt ei alahindaks maksu- ja tolliameti võimekust. Ega peaks nunnuks seaduste mittetäitmist võimaldavaid programme.

Ma ei tahaks küll kuhugipoole kalduda, aga see teine lause kõlab nigu herr McN.

SleepWalking
18.03.10, 20:08
Ma ei tahaks küll kuhugipoole kalduda, aga see teine lause kõlab nigu herr McN.

keegi peab ju esindama mõistuse häält.

Mõnuagent 007
18.03.10, 20:15
keegi peab ju esindama mõistuse häält.

pole küll süvenenud, aga see seadus lõhnab natuke naljakalt ja ikka rahastajate poole viltu, aga see selleks. ma niikuinii ei mängi enam.

Daz Booob
18.03.10, 20:18
ma nagu olen aru saanud, et see kas ja kuidas sa blokeeritud lehele ligi pääsed pole kuritegu.

ning antud-juhul EV puhul, on mõistuse hääl kusagil väga soojas ja pimedas kohas.

SleepWalking
18.03.10, 20:20
pole küll süvenenud, aga see seadus lõhnab natuke naljakalt ja ikka rahastajate poole viltu, aga see selleks. ma niikuinii ei mängi enam.

noh, see on ilmselt juba natuke muu teema ja selle kohta ei oska ma midagi öelda. samas seadus ikkagi kehtib täna.

fitti
18.03.10, 20:21
ma nagu olen aru saanud, et see kas ja kuidas sa blokeeritud lehele ligi pääsed pole kuritegu..

Kuritegu on see, kui sa Armin Karu kasiinos ei mängi.

freestyle01
18.03.10, 20:39
triobeti enda lehel oli ka ametlik õpetus isegi piltidega(puust ette ja punaseks), kuidas dns-e muutes kõikjale blokitud lehtedele saada. praegune link pealehel ei tööta juba pikemat aega, aga õnneks olid need mul kuskil historys olemas.

windows xp (https://ninjacloak.com/index.php/1010110A/435379e83d4d07dce7654e7465e9a039817640c89ed34ea4cb 09af64a165a70b58bbb633a0149cb5c784e7d7ca6c4d085cb4 d18b1100fb2ba2470bbfba8e9989ce74178e5f19fffa024ece 16064)
windows vista (https://ninjacloak.com/index.php/1010110A/435379e83d4d07dce7654e7465e9a039817640c89ed34ea4cb 09af64a165a70b58bbb633a0149cb5c784e7d7ca6f4d085cb4 d18b1100fb2ba2470bbfba8e9989ce74178e5f19fffa024ece 16064)
windows 7 (https://ninjacloak.com/index.php/1010110A/435379e83d4d07dce7654e7465e9a039817640c89ed34ea4cb 09af64a165a70b58bbb633a0149cb5c784e7d7ca6d4d085cb4 d18b1100fb2ba2470bbfba8e9989ce74178e5f19fffa024ece 16064)

cannuman
18.03.10, 20:47
ei avane su lingid.

Epic
18.03.10, 20:49
ei avane su lingid.

Tõmba see surf asi, mis eelmisel lehel on. Sellega tuleb lahti.

Toimib ka, väga seks. Propsid!

vendetta
18.03.10, 21:57
noh, see on ilmselt juba natuke muu teema ja selle kohta ei oska ma midagi öelda. samas seadus ikkagi kehtib täna.

Samas kehtivad meil ka sellised seadused, et korruptsioon on seadusega keelatud, muust tühjast-tähjast rääkimata. Tuletame veelkord meelde, kelle raha eest seltsimehed maksuametist tegutsevad, tegu ei ole nimelt erafirmaga :)
Sellise suhtumisega meedias oma tööandjate suunas ülbitseda, et paras kui rahast ilma jääte ja vaadake ise kuidas hakkama saate kui me lehed ära blokeerime on absoluutselt lubamatu ametiisikutele. Vähemalt peaks olema lubamatu ühes normaalses EU riigis.

elx
19.03.10, 11:40
Kummaline on muidugi see, et blokeeringud on tehtud ainult nimedele (kui dns-i vahetamine lubab blokist mööda pääseda), kas tõesti on meelega mööda hiilimiseks võimalus jäetud ning seaduse tegijatele JOKK tehtud? St. kui nimekirjad anti nimede kujul, siis need on ka 100% blokitud, kuid muud teed valla jäetud? St. pruugib vaid teenusepakkujal teine domeen regada või IP kaudu lehele pääseda (juhul kui leht funktsioneerimiseks nime ei vaja) ja kõik toimib?