PDA

View Full Version : Betsafe

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17

luisfigo7
03.09.12, 23:52
sorry ,et veits off topic aga tahaks uurida ,et mis probleemid võivad esineda kui panustada ikkagist bet365,ega sinna sisse pole raske saada,control panelist paar muudadust aga tahakski teada ,et kas see end ära ka tasub.

$$$
04.09.12, 00:09
teenuse pakkumine on keelatud. Gamblimine mitte. Ehk random.

luisfigo7
04.09.12, 00:34
Mis saidid muidu Eestis siis lahti on üldse? Triobet,Tonybet,Paf ja veel midagi ?

Darren
04.09.12, 18:24
Mis saidid muidu Eestis siis lahti on üldse? Triobet,Tonybet,Paf ja veel midagi ?

Sittakanti saite, mida EMTA pole veel välja uurinud.

luisfigo7
04.09.12, 18:37
ehk siis millised näiteks ?

ericbana
07.09.12, 11:46
trios on päris mõnusaid koefe tänaseks. Soome vs Prantsusmaa 1.50, Wales - Belgia 1.85, Läti vs Kreeka 1.90. Ja mingeid väiksema koefiga, aga üpris kindlaid on veelgi, mida kuhugi kombosse lisada. Nt Liechtenstein vs Bosnia 1.15, Moldova - Inglismaa 1.25, Venemaa - Põhja-Iirimaa 1.20.

N4pster
11.09.12, 14:18
Milliseid häid ja kindlaid koefe tänaseks õhtuks soovitate?

rauulo
11.09.12, 14:30
Milliseid häid ja kindlaid koefe tänaseks õhtuks soovitate?

Kombosse pannes tundub suhteliselt ahvatlev:

Gruusia-Hispaania (H 1-0) koef 1,50
Ungari-Holland (2) koef 1,55
Põhja-Iirimaa-Luksemburg (1) koef 1,45

Paned mõne asja veel juurde ja kokku tuleb koef päris armas.

EgoTrip
11.09.12, 16:38
Aserid +4 @ 1.53 on ilus koef

Tofoa
11.09.12, 16:54

Aserid +4 @ 1.53 on ilus koef

Hispaaniat ma siia ei julgeks panna. Küll aga lisaksin

Israel - Russia 2 koef 1.9

football2u
11.09.12, 17:15
Isreal-Russia 2, koef 1,9 (Venemaa tugevam, staare küll puudu, aga võit tuleb. See ainus 1/3 betist, mis 50-50 tundub... Tuleb ikka ära, Viva la Capello!)
Bosnia-Herzegovina - Läti H(0 - 2), koef 2,90 (Seda, et Bosnia on põrgu, ei pea ühelegi eestlasele meenutama. Viimase mängu võitsid nad 8:0, tõsi küll Liechtensteini vastu.
Ungari - Holland +2.5, koef 1.80 (Hollandil noor ning üsna nõrk kaitse ning eespool peavad kutid tassima, Ungari tahab kindlasti skoorida ja see tähendaks, et Hollandi vajab kohe automaatselt kahte väravat)
Kokku: 9.92

Will it make my day? :D

Okas
11.09.12, 17:17
Minu tänane 20€ läks sellisele kombole

Sotimaa - FYR Macedonia Sotimaa võit 1.70
Austria - Saksamaa Saksmaa võit 1.40
Bulgaaria - Armeenia Bulgaaria võit 1.70
küpros - Island Islandi võit 2.60

Konf kokku 10.67

Võidusumma 213.40

Kombo võidu võimalus kuskil 75%

EgoTrip
11.09.12, 17:28
75? 75??
ma ytleks max. 25% l2hedal.
Bulgaaria peale raha panna? no ma ei tea. seal pole midagi kindlat. Armeenlased pole mitte sitad poisid.

-RoMaRiO-
11.09.12, 17:36
Capello Venemaa jättis kodus kah P-Iirimaa vastu kah tegelikult üpris viletsa mulje, ei ole üldse kindel, et võõrsil Iisraelist üle ollakse.

Okas
11.09.12, 17:36
Kui vaadata bulgaaria ja armeenia viimaseid mänge, siis Bulgaaria alustas valiktsüklit 2:2 viigiga itaalia vastu, viimastes mängudes jääb silma võit hollandi üle võõrsil sõprusmängus. Armaania võitis võõrsil maltat 1:0 ja kaotas sõprusmängus kodus valgevenele 2:1.On vägagi reaalne, et kodus võidatakse.

EgoTrip
11.09.12, 17:49
Kui vaadata bulgaaria ja armeenia viimaseid mänge, siis Bulgaaria alustas valiktsüklit 2:2 viigiga itaalia vastu, viimastes mängudes jääb silma võit hollandi üle võõrsil sõprusmängus. Armaania võitis võõrsil maltat 1:0 ja kaotas sõprusmängus kodus valgevenele 2:1.On vägagi reaalne, et kodus võidatakse.

yks copy paste teisest foorumist:

I advise this to be a no-bet for you fellows, but in case somebody puts a gun against your head and makes you pick something from this match, I would say the value should be with Armenians on a small handicap.

This will be a very different game than the one vs. Italy. Now the expectations are much higher, and the pressure on the team rises correspondingly. I am worried, because Armenia loves to play on the counter-attack and our defenders are sometimes vulnerable when they are left too exposed from the defensive midfielders and this could be the case here, as we will need to take the initiative and look for goals. Armenia has dangerous men up-front, and particularly Mkhtaryan is currently being the best man in the Ukrainian league, scoring almost each game for Shakhtar.

Bulgaria might be missing Ivanov from Partizan in defense, which is still not certain. I believe he will be ready but not so sure if he will be very fit. The team will play with good spirit after the display against Italy. Nevertheless, I know well the philosophy of coach Lubo Penev, and I am sure that he will try assure that his team does not open up too much and get vulnerable in defense. This game should be a low-scoring one, and I smell something like 1:0 for Bulgaria, or 0:0/1:1. But unless Armenians score some early goal, it should definitely be a low-scoring game.

Armenia +0.5 @ 2.23

Okas
11.09.12, 17:54
Spordiennustus ongi tänamatu töö, kohati peab võtma riske.Vaadates erinevad spordiennustus foorumeid siis ikkagi pakutakse bulgaaria võitu ja koguni 96,3%. Nii, et igaüks teeb omad otsused ise! Edu igatahes:)

Milanista
11.09.12, 18:17
Ma loodan, et ma toon nüüd sulle selle lausega õnne,aga minuarust pole väga suurt võimalust,et see kombo võitma peaks

Okas
11.09.12, 18:23
Riski! Veab saad õnnelikuks, ei vea saad targaks.
Ma loodan, et ma toon nüüd sulle selle lausega õnne,aga minuarust pole väga suurt võimalust,et see kombo võitma peaks

Teiresias
11.09.12, 18:47
yks copy paste teisest foorumist:
blaaaaaaaaah

mis sportsbetting foorumist pärit?

Crackerz
11.09.12, 21:14
Belgia - Horvaatia (Double Chance)X2 1.73
Itaalia - Malta (Alla/Üle : 3.5)over 1.60
San Marino - Montenegro (Alla/Üle : 3.5)over 1.75
Montenegro - Slovak Republic H(0 - 23.5)2 1.85 (korvpall)
Bosnia-Herzegovina - Läti H(0 - 1)1 1.73

Koef kokku 15,50. kymnekas peale.

football2u
11.09.12, 23:56
Isreal-Russia 2, koef 1,9 (Venemaa tugevam, staare küll puudu, aga võit tuleb. See ainus 1/3 betist, mis 50-50 tundub... Tuleb ikka ära, Viva la Capello!)
Bosnia-Herzegovina - Läti H(0 - 2), koef 2,90 (Seda, et Bosnia on põrgu, ei pea ühelegi eestlasele meenutama. Viimase mängu võitsid nad 8:0, tõsi küll Liechtensteini vastu.
Ungari - Holland +2.5, koef 1.80 (Hollandil noor ning üsna nõrk kaitse ning eespool peavad kutid tassima, Ungari tahab kindlasti skoorida ja see tähendaks, et Hollandi vajab kohe automaatselt kahte väravat)
Kokku: 9.92

Will it make my day? :D

Yes, it made my day! :D

Uskumatu! Ma olin kirjutamas, kuidas napilt jäin ilma ja kuidas Džeko latti üks-ühele lõi, kuid siis võttis sama mees kaitsja ette ning saldejumpsti! :D

dontastik
11.09.12, 23:58

Ei tea kas keegi siit foorumist ka selle kombosse pani, aga mainin ära, et händikäp, mis tundub ahvatleb ja kus Hispaania alustab kaotusseisust on väga suur risk, eriti nõrgemate meeskondade vastu, kes istuvad terve mängu umbkaitses. Tänane mäng Gruusia vastu näitas selle selge ära. Mina lõikasin viimati Hispaania händikäpiga haigelt näppu EURO 2012 alagrupiturniiril Horvaatia-Hispaania mängus, mille Hispaania võitis minimaalse skooriga 0-1. Triobet pakkus siis koefi koguni 2,32 händikäpiga 1-0.

Ise jätsin täna kombo tegematta kuna suurem summa kombosse on pandud nädalavahetusel toimuvateks liigamängudeks, kus on väga ahvatlevad koefid, eriti Premieris.

Shaq
12.09.12, 00:02
Portugal on samuti teist mängu järjest hädas.

football2u
12.09.12, 00:36
Portugal on samuti teist mängu järjest hädas.

Suur üllatus. Samuti tasus suuri gigante vältida, nagu näiteks Hispaania, Inglismaa ja Prantsusmaa.

Crackerz
12.09.12, 00:37
no ma ei tea, mul itaalia juba teist vooru j2rjest keerab yhe kombo kihva.

Shaq
12.09.12, 00:48
Tänu Inglismaale tuli piletil kaotus. Aitäh

Tofoa
12.09.12, 03:41

Jäi samuti 17 koefine kombo selle pärast välja võtmata. Vaja olnuks vaid üht lisaväravat :(

Mõnuagent 007
12.09.12, 11:45
Tuletamisloogika. Uus-Meremaa võitis Uus-Kaledooniat ainult 2:0. Samas kaotas Tahiti Solomoni saartele 0:2. Uus-Meremaa võitis Solomoni saari 6:1. Läksin riskile ja panin natuke raha Uus-Kaledoonia võidule. Esimene poolaeg oli 0:0, aga praegu vaatasin Livescore'i ja tegin möirahärga, sest:
Tahiti 0 - 3 New Caledonia

Eilse panustuspäeva saldo oli 100 sisse ja 140 välja. Mingi 20 panuse peale. Suures plaanis mõttetu ajaraisk, aga pea iga hetk oli mingile mängule kaasa elada.

Mõnuagent 007
12.09.12, 11:49
Jäi samuti 17 koefine kombo selle pärast välja võtmata. Vaja olnuks vaid üht lisaväravat :(

Nooh, mul läks nii eelmine voor:
08.09.2012 00:00 Ekuador - Boliivia (1X2)
1 - 0 1 1.35 Võit
07.09.2012 22:00 Kuuba - Honduras (1X2)
0 - 3 2 1.55 Võit
07.09.2012 21:45 Wales - Belgia (1X2)
0 - 2 2 1.75 Võit
07.09.2012 21:30 Soome - Prantsusmaa (1X2)
0 - 1 2 1.60 Võit
07.09.2012 21:00 Eesti - Rumeenia (1X2)
0 - 2 2 2.10 Võit
07.09.2012 20:00 Liechtenstein - Bosnia-Herzegovina (1X2)
1 - 8 2 1.15 Võit
07.09.2012 19:00 Aserbaidžaan - Iisrael (1X2)
1 - 1 2 1.90 Kaotatud
07.09.2012 18:00 Russia - Põhja-Iirimaa (1X2)
2 - 0 1 1.20 Võit

Koef oli üle 30.

count
12.09.12, 18:26

Ei oska muud öelda , kui et ise olid loll, et Inglismaa peale panustasid. Arvestades selle kõntsase saareküla jalgpalli üldist taset ja seda kui "hästi" nende koondis läbi ajaloo esinenud on, siis oli ikka suur risk lükata kuskile mega kombosse Inglismaa võit Ukraina üle.
(Vähemalt ma isiklikult ei tunne ühtegi proffesionaalset ennustajat , kes sellist panust eile harrastanud oleks või isegi soovitanud, küll aga failis tugevalt Argentiina)

EgoTrip
12.09.12, 18:46
rääkides proffesionaalsetest ennustajatest, siis kui palju nende keskmine kuu sissetulek on ka?
keegi foorumirahvast ka kuulub sinna "prohvide" hulka?

Mõnuagent 007
12.09.12, 19:10
rääkides proffesionaalsetest ennustajatest, siis kui palju nende keskmine kuu sissetulek on ka?

professionaalsetest.

EgoTrip
12.09.12, 19:13
professionaalsetest.

m6tlesin, et olen mugav ja teen copy paste c***i teksist, kuid see oli juba eos persel2inud yritus.

telekavaataja
12.09.12, 20:02

Ei saa öelda, et ma suurem asi panustaja oleks. Hetkel on mu igapäevatöö harrastuse korras otsida mõningaid huvitavaid koefitsente.
Ühes teises teemas juba reklaamisin ka kohta, kus ma üritan igasugu inimesi, kes panustamisega harrastavad, ühendada. Tulevikuks on plaanid ka arendada see foorum rahvusvahelisemaks ja atraktiivsemaks. Kuna topeltreklaam oleks soccerneti suhtes natuke ebaviisakas, siis huvi korral võib igaüks privaatsõnumiga ühendust võtta.

Teades seda panustamise elu natukene lähemalt, siis olen enam kui kindel, et inimesi, kes sellega teenivad ei tohiks rohkem kui 0,5% olla ja kindlasti ei räägi nad sellest kuigi paljudele.

99 100-st, kes võitudega hooplevad on ise arvatavasti suures miinuses.

Shaq
12.09.12, 20:25
Ilmselt olin sama loll,et ka Põhja Iirimaa peale panustasin(teine pilet). Ning eelmises voorus Itaalia peal...
Õnneks ma pole proffesionaal ja teen seda enda lõbuks/hobiks. Kord võidan, kord kaotan.

Svenniid
12.09.12, 20:43
Ei julgeks ennast mingiks elukutseliseks kutsuda, aga hetkel saab kerge lisaraha küll. Rohkem mind huvitab see hasart ja põnevus ning erinevate liigade/alade jälgimine, kui raha teenimine.

count
12.09.12, 20:49
Neid foorumeid ja muid sarnaseid inimesi ühendavaid kohti on juba praegu interneti avarustes mustmiljon. Omamoodi kunst on nendest leida see 0.5% kasulikke lehti, sest ülejäänud on ilmselge pask. Mismoodi see sinu foorum teisest erinema peaks?

Ja Põhja Iiirmaa peale bettimine oli ka lollus jah. Tänu sellele veale jäi üks tuttav 1000 eurist ilma , 2 minutit ennem lõppu või millal see luksemburg viigistas. Võimete poolest suhteliselt võrdsed meeskonnad. Nendesse megakombodesse mis te siin kokku vorbite peaksite ikka vähe stabiilsemad meeskonnad leidma (ise sellise kombotamisega ei tegele. Kasutan süteeme või siis ainult suuri üksik/kaksik-panuseid)
Eilsed parimad panused oleks olnud Bosnia , Serbia ja Türgi händikäpid ja over 2.5-ed. Kuna ise tegelesin üleeile US Openi finaaliga, siis oli eile puhkepäev, polnud ka peale nende nimetatud 3 mängu väga palju midagi erilist.

football2u
12.09.12, 21:17
Mina eemaldasin Luksemburgi üldse mõtteist just viimase mängu pärast Portugali vastu, kuid tundus ikkagi 90%-ne minek olevat...

Ja bettimisega teenimise koha pealt... Eks alguses ole igaüks lollilt kaotanud, aga kui bettimise võlud ära õpid, siis võid aegajalt ajude ja õnnega veidi lisaraha teha.

Joks
13.09.12, 00:47
Mis kamm selle Triobetiga on, et kasutajat teha ei saa? Kõik on sinnamaani normaalne kuni sünnikuupäeva sisestama peab, sisestamist aga arvuti ei suuda registreerida ja jätab tärni juurde. Peale isikukoodi sisestamist viskab mind eelnevale lehele tagasi ja annab teada, et märgitud väljade täitmine on kohustuslik.

wordprez
13.09.12, 00:51
Mis kamm selle Triobetiga on, et kasutajat teha ei saa? Kõik on sinnamaani normaalne kuni sünnikuupäeva sisestama peab, sisestamist aga arvuti ei suuda registreerida ja jätab tärni juurde. Peale isikukoodi sisestamist viskab mind eelnevale lehele tagasi ja annab teada, et märgitud väljade täitmine on kohustuslik.

Sama mure oli. Aga 'õnneks' oli kunagi dumbass alaealisena tehtud ja mingil ajal bloki saanud konto alles. Seletasin ja põhjendasin ja skännisin id-kaarti ja screenshottisin asju ja lõpuks sai selle vana kasutusele võtta ikkagi :)

telekavaataja
13.09.12, 11:43
Neid foorumeid ja muid sarnaseid inimesi ühendavaid kohti on juba praegu interneti avarustes mustmiljon. Omamoodi kunst on nendest leida see 0.5% kasulikke lehti, sest ülejäänud on ilmselge pask. Mismoodi see sinu foorum teisest erinema peaks?

Arvan, et absoluutselt ei erine. Mingis mõttes on see erinevus, et ma ei taha mingid professionaali mängida, vaid ühendada pigem neid, kes seda hobi korras teevad, kuid teatud igapäevase ajakuluga siiski.

Aga ma ei väidagi, et netis miljon paremat kohta poleks :)

luisfigo7
15.09.12, 11:07
Tänased mõned soovituslikud panused: stoke-man city under 2.5. Manu 0-1 händikäp wigani vastu,swansea will score,arsenal-southampton mõlemad löövad värava,qpr-chelsea under 2.5 ( see muidugi oleneb sellest mis mehed qpril täna mängus on,mõtlen just uutest).

Svenniid
15.09.12, 12:19
Kust sa oled võtnud need soovitused??? Lihtsalt puhta lucky peale ja kõhutunde järgi?
Stoke - City under 2.5
viimased 3 mängu omavahel:
2012-03-24 Stoke City Manchester City 1-1
2011-12-21 Manchester City Stoke City 3-0
2011-05-17 Manchester City Stoke City 3-0
ehk võib öelda, et 50-50, selliseid mänge leiab sadu, ja pole adekvaatne soovitus.
ManU - Wigan 0-1 händicap
Statistika midagi eriti ei räägi, vb ainult aprill kui ManU kaotas võõrsil Wiganile 0-1. (ManUl puuduvad rooney, RVP, ja kagawa)
0-1 edumaa Wiganile annab ainult koefi 1.77, ma ei tea kas on piisav, et võtta riski. Kah kahtlane.
Swansea will score
vb kõige reaalsem antud soovitustest, ainult paf annab koefiks 1.33, jällegi küsimus: kas risk tasub koefi ära?
Arsenal - Southampton
WTF??? mõlemad löövad värava. Esiteks Arsenalile pole veel ühtegi väravat löödud. Teiseks, Southampton on kõik mängud kaotanud ja löönud ainult 4 väravat kolme mängu peale. Kolmandaks, Arsenal on löönud ainult kaks väravat. Neljandaks, Arsenal mängib kodus.
Asi pole selles, et ma olen Arsenali fänn, bettides jätan ma alati selle kõrvale.
Qpr - Chelsea
Seda ma ei viitsigi analüüsima hakata, ütlen lihtsalt et märtsis võitis Chelsea Qpri 6:1.
Üldiselt neid Under/Over'eid panna ilma selge statistilise eeliseta on alati 50/50.

Nüüd palun kaitse oma soovitusi, ja lükka mu ütlused ümber. Pole mõtet panna mingeid lambisoovitusi, kui ei viitsi paari lausega isegi iseloomustada, miks sa need valisid.

N4pster
15.09.12, 13:13
16.09.2012 16:00 Genoa - Juventus H(1 - 0) 2 2.50

15.09.2012 21:00 Getafe - Barcelona H(1 - 0) 2 1.78

15.09.2012 17:00 Queens Park Rangers - Chelsea H(1 - 0) 2 2.90

Koef. kokku 12.91

Ise panin sellise combo selleks nv'ks.

Blaugrana
15.09.12, 14:18
Svenniid sa oled peast ikka puhta soe. Mängud pole toimunudki ja sa juba teed kõik maha. Ning panustamise puhul on üks suurimaid vigu see, kui vaatad H2H mänge. Pigem peab uurima viimaste mängude järgi + alati on mängus suure osatähtsusega just õnneküsimus.

Svenniid
15.09.12, 14:39
Ma ei vaata ainult H2H mänge, tõin lihtsalt paar näidet, kes tõesti tahab nende mängude peale nii panustada tehku ise põhjalikum uuring.
Ma tõin vastu argumendid, palun, lükake ümber ja veenge mind panustama nende mängude peale. Ma ju ei keelagi kellegil panna nende peale, igaüks teeb lõppudelõpuks enda valikud.
Ma tõesti tahaks näha, kas keegi on omadega plussis lootma jäädes nn "õnne" peale.
Hakkame kõik lahmima siia mänge, ilma mitte mingi põhjenduseta, see ei vii mitte kuhugi, ja oleme kõik omadega miinuses.
Kes arvab, et ma olen peast soe, et sellist juttu ajan, siis võime luisfigo7 iga eraldi soovituse peale teha 10 eurose beti omavahel, kas läheb täppi.
Võimalus 50 euri teenida hullumeelse käest.

2mSööt3mMööda
15.09.12, 14:51
Üldiselt, kui keegi siin tahab soovitusi teistega jagada, siis oleks positiivne, kui juurde pandaks ka koenfitsendid, et saaks kohe peas beti valuet analüüsida. Ei viitsi ju ise kohe neid koenfe mööda netti taga otsima minna iga kord.

Bettimise foorumi teema koha pealt arvan, et mingi nõudlus ühele eesti keelsele foorumile isegi oleks aga ikka väga raske on nullist sellist kohta ülesse ehitada nii, et sinna ka inimesed tee leiaks. Kunagi ammu olen maininud, et Soccernet peaks tegema antud teemalise alamfoorumi aga ju läheb portaalil ka niisama hästi kui triobeti, pafi, unibeti reklaamirahad nende huviorbiiti ei kuulu.

luisfigo7
15.09.12, 14:57
Nii,ma pikalt ei viitsi vastada,igamängu kohta saaks raamatu kirjutada.
Stoke-man city
tood siin näitena city kodumänge kus loogiline ,et tuli over 2.5 aga kui vaadata seda,et Stoke pole alates eelmisest hooajast kodus kaotanud manule,man cityle,chelsele,arsenalile,liverpoolile,evertonile ja tottenhamile näiteks ( muide nendest 7st mängust 6 olid väravate poolest under 2.5) siis paneb ikka mõtlema küll.Stokel pole küll ühtegi top classiga ründajat,rohkem nagu keskmise tasemega kes löövad liiga vähe väravaid.Man city kõigis selle hooaja mängudes on tulnud küll over 2.5 aga liverpooli vastu võõrsil oli neil palju õnne,eriti see Skrteli sööt,Man city ei tundu veel nii hea nagu olid eelmine aasta.See mäng võib kergesti viiki jääda aga kui city ikkagi võidab siis ennustan väga tasavägilist võitu näiteks 1-0.Eks näeb mis saab,üks mis kindel,ükski statistika ei mängi üheski mängus mingit rolli,igamäng on täiesti uus,lihtsalt natukene võib midagi nendest eelnevatest mängudest välja lugeda.
Man Utd-Wigan
siin ma ütlen seda et RVP ja KAGAWA mängivad,seda kinnitas Ferguson eilsel pressikal.
Arsenal-Southampton
kui oled lugenud mõndasi foorumeid siis peaksid teadma ,et NO DIABY NO BET(Diaby tänases mängus ei mängi) Diaby on just see kes hoiab Arsenali kaitset üleval ja just tema puudumine panebki arvama et Southampton lööb värava.Tean küll,et see suht riskine panus aga proovida ju võib :) EDIT: mõned jutud käivad ,et Diaby võib ka mängida aga wenger ise ütles ,et :"He is in a position where we can certainly play him, but don't wish to take that risk considering his history."
QPR-Chelsea
tood näitena selle 6-1 mängu,tahaks küsida mitu QPRi meest mängis selles mängus kes ka täna mängivad(arvatavasti 2) nii ,et see mäng ei maksa midagi,oleks võinud siis juba mingi 1990aasta mängu näitena välja tuua :) eks näeb mis saab.

Svenniid
15.09.12, 15:09
Väga hea, nii tulekski soovitada oma mänge. Nüüd saab vähemalt mingitki infot, ja rahvas saab valida kas nad tahaksid panustada selliste andmete põhjal.

count
15.09.12, 15:30
Pescara - Sampdoria / [8] VALUE OF THE WEEK !!! / (Kaalusin siin mitu tundi ja päeva, aga ei mõelnud välja, kuidas Pescara siit isegi viigi välja võiks võidelda. Sampdoria koif on MÜSTILISELT kõrge, soovitan soojalt siia tulistada, lisaks sobib double chance toppida igasse piletisse mida te teha soovite)
Panuse tüüp:
1X2
Panus: 2
2.50

Siena - Udinese / [8] VALUE nr. 2 / (Selle liiga kõige sitem meeskond nr. 2 vs päris soliidne meeskond. Udinese peaks võitma suureskooriliselt, aga siin pakutakse isegi DrawnoBetile 2.0 koifi, peab meeldima, meeldib ka kõigile teile!)
Panuse tüüp:
Draw no bet
2.00

Torino - Inter Milan / [8] VALUE nr. 3 / (Ilmselgelt on Torino ennast tugevalt ületanud ja samas on bookied Interi kaotust Romale valesti tõlgendanud. Inter on siin ilmselge favoriit. Interil on tagasi ka nende põhi väravavaht ja kedagi teist puudu pole. Tuleb kõvem lammutamine ja arvatavasti mingine 0-3 / 0-4 võit Interile. Andke kütet!
Panuse tüüp:
1X2
2.30

Total 11,5

N4pster
15.09.12, 15:49
Siena - Udinese / [8] VALUE nr. 2 / (Selle liiga kõige sitem meeskond nr. 2 vs päris soliidne meeskond. Udinese peaks võitma suureskooriliselt, aga siin pakutakse isegi DrawnoBetile 2.0 koifi, peab meeldima, meeldib ka kõigile teile!)
Panuse tüüp:
Draw no bet
2.00

Hetkel see koef juba 2,87 :D
Totaliks teeb see 16,5

siimsorokin
15.09.12, 15:52
Hetkel see koef juba 2,87 :D

märkuseks: draw no bet

luisfigo7
15.09.12, 20:08
Tänased mõned soovituslikud panused: stoke-man city under 2.5. Manu 0-1 händikäp wigani vastu,swansea will score,arsenal-southampton mõlemad löövad värava,qpr-chelsea under 2.5 ( see muidugi oleneb sellest mis mehed qpril täna mängus on,mõtlen just uutest).

Kõige väiksem koef ehk Swansea läks nihu aga õnneks ma ise ei pannud seda.

Blaugrana
15.09.12, 20:50
Kust sa oled võtnud need soovitused??? Lihtsalt puhta lucky peale ja kõhutunde järgi?

Tundud suht ekspert ikka. Rääkisid siin, et Swansea ainuke reaalne sinu arust, aga see läks nihu. Teisi panuseid sa kuidagi ei uskunud isegi. Tood siin näiteks oma 6:1 seisu jne. + Arvad, et Arsenal ei lase sellepärast väravat, et ta on sinu lemmikmeeskond. Ja nagu näha on MANU ilma rooney, rvp ja kagawata veel parem.

Mõnuagent 007
15.09.12, 22:00
Sisuliselt keeras mul üks trastunud must mees üheksase rivi pekki, kui sai mängus 6. minutil punase kaardi. Ma hakkan Flora fänniks, rsk!

ericbana
15.09.12, 22:20
Sisuliselt keeras mul üks trastunud must mees üheksase rivi pekki, kui sai mängus 6. minutil punase kaardi. Ma hakkan Flora fänniks, rsk!

mis mängust jutt?

Mõnuagent 007
15.09.12, 22:22
mis mängust jutt?

http://en.wikipedia.org/wiki/Isaac_Vorsah

EgoTrip
16.09.12, 04:49
Tundud suht ekspert ikka. Rääkisid siin, et Swansea ainuke reaalne sinu arust, aga see läks nihu. Teisi panuseid sa kuidagi ei uskunud isegi. Tood siin näiteks oma 6:1 seisu jne. + Arvad, et Arsenal ei lase sellepärast väravat, et ta on sinu lemmikmeeskond. Ja nagu näha on MANU ilma rooney, rvp ja kagawata veel parem.

idioot. oled
p2rast kaklust rusikatega ei vehita (oled kuulnud?)
fakk kus vihkan selliseid inimesi, kahjur66m on ikka parim r66m. onju

Mõnuagent 007
16.09.12, 05:29
15.09.2012 22:00 Partizan Belgrade - FK Hajduk Kula (1X2)
5 - 2 1 1.20 Võit
15.09.2012 21:45 Feyenoord Rotterdam - FC Zwolle (1X2)
2 - 0 1 1.23 Võit
15.09.2012 21:30 Rapid Bucuresti - Gloria Bistrita (1X2)
3 - 1 1 1.30 Võit

Kiire paranduspanus tõi paranduse.
Nüüd lähen siis Counti kuulama. Udinese peale x2 ja Inter.

Svenniid
16.09.12, 13:10
Ma isegi ei viitsi vaidlema hakata, kes nägid eile seda Southamtoni väravat, need teavad, et see oli ikka ulme jopakolla. 75% läks eile pihta, mis on hea, aga nii kõhutunde peale panna ikka 50% tavaline laks.
" + Arvad, et Arsenal ei lase sellepärast väravat, et ta on sinu lemmikmeeskond " kus ma seda ütlesin?? Pole mõtet niisama lahmida

papagoi
16.09.12, 13:17
Athletic Bilbao koefitsent hetkel 3,30. Kasutage võimalust.

Blaugrana
16.09.12, 14:01
idioot. oled
p2rast kaklust rusikatega ei vehita (oled kuulnud?)
fakk kus vihkan selliseid inimesi, kahjur66m on ikka parim r66m. onju

See jutt ei oma tähtsust, sest võitsin tänu luisfigo7 soovitusele kenasti. Ei pea siin paar kuud tööl käima enam.

luisfigo7
16.09.12, 14:08
Rahu poisid,siin on mu tänased kõhutunde soovituslikud panused : atl madrid 0-1 händikäp,psv mängus under 3.5 värava,inter draw no bet,fiorentina win,reading-spurs under 11.5 corners ja väikse riskiga Hamburger most corners.Ilusat päeva :P

Shaq
16.09.12, 14:18
Rahu poisid,siin on mu tänased kõhutunde soovituslikud panused : atl madrid 0-1 händikäp,psv mängus under 3.5 värava,inter draw no bet,fiorentina win,reading-spurs under 11.5 corners ja väikse riskiga Hamburger most corners.Ilusat päeva :P

Kirjuta vähe viisakamalt, on teistel parem lugeda.+ koefid võiksid ka juurde panna(muidugi viispluss oleks, kui oleks seletus ka,et miks just see)

luisfigo7
16.09.12, 15:08
Atl. Madrid - Rayo Vallecano 0-1 händikäp koef on 1.75(triobet)
Utrecht - PSV under 3.5 värava koef on 1.62(triobet)
Torino - Inter Draw no bet Interile koef on 1.72(triobet)
Fiorentina - Catania Fiorentina win koef on 1.83(triobet)
Reading - Tottenham Under 11.5 corners koef on 1.90(triobet)
Eintracht Frankfurt - Hamburger Hamburger +0.75 corners koef on 2.00 (10bet.com)

seletusteks kahjuks väga aega ei ole :) teisipäeval kui CL on siis panen seletused ka :P

football2u
16.09.12, 15:59
Mis asi on draw no bet?

E: Aitäh, Maarek!

Maarek
16.09.12, 16:05
Mis asi on draw no bet?

Viigi puhul saad panuse tagasi.

Brick
16.09.12, 16:15
Hakkasin vaatama CL mängude koefe ja vaikselt laksisin favoriite combosse. Sellist panust teha oleks vist väga ulmeline? :D

Montpellier - Arsenal
Panuse tüüp:1X2
2.25
Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev
Panus: 1
1.60
AC Milan - RSC Anderlecht
1.45
Borussia Dortmund - Ajax Amsterdam
1.45
Shakhtar Donetsk - FC Nordsjęlland
1.25
Bayern München - Valencia
1.45
Lille - FC BATE Borisov
1.40
Chelsea - Juventus
2.00
Manchester United - Galatasaray
1.30
Barcelona - Spartak Moscow
1.08
Fenerbahce - Marseille
3.20
Bordeaux - Club Brugge
1.70
Lyon - Sparta Prague
1.45
FC Kųbenhavn - Molde
1.60
Koefitsiendid kokku:680.66

Lambimees
16.09.12, 16:47
Hakkasin vaatama CL mängude koefe ja vaikselt laksisin favoriite combosse. Sellist panust teha oleks vist väga ulmeline? :D

Ei, muidugi mitte, favoriidid võidavad alati!
Tätte topeltgarantii! :silm4:

Pes
16.09.12, 17:49
"Pescara - Sampdoria", "Siena - Udinese" ennustus läheb päris õiges suunas. kahju, et ma Juve võidu ka sisse panin:(

marv3llous
16.09.12, 17:51
Sama siin, Juve on mõnusat kombot pekki keeramas hetkeseisuga.

Brick
16.09.12, 18:43
Ei, muidugi mitte, favoriidid võidavad alati!
Tätte topeltgarantii! :silm4:

Kui sul midagi tarka öelda pole, siis ole parem vait. Posti mõte oli, et oodata tagasisidet, millised favoriidid võivad kõige tõenäolisemalt ebaõnnestuda ja tuleks välja jätta.

Juve 2:1 ette läinud. Ja Udinese 2:2

N4pster
16.09.12, 18:47
Kindlasti peaks Chelsea-Juventus välja jätma.

Pes
16.09.12, 18:48
Kui piletis on "Draw no bet" siis kas terve ennustus on tühistatud või võetakse see "Draw no bet" pakkumine lihtsalt välja?

Shaq
16.09.12, 18:49
Kui piletis on "Draw no bet" siis kas terve ennustus on tühistatud või võetakse see "Draw no bet" pakkumine lihtsalt välja?
Võetakse välja.

marv3llous
16.09.12, 19:19
Nojah, Juve ronis trammi alt välja ja Roma oskas hoopis pileti tuksi keerata :)

Jr
16.09.12, 19:54
Mul ka kombo üleval ja päris pirakas teine. Eks õhtul vaatab mis saama hakkab. Jalkaennustamine on suht NASA teema.

Shaq
16.09.12, 19:58
Mis on üldse suurim summa, mis Triobet on välja maksnud(vahet pole, kas kombo tulemusena või üksikpanusena). On 5 kohaline, või on see juba liiga palju?

ericbana
16.09.12, 20:03
Mis on üldse suurim summa, mis Triobet on välja maksnud(vahet pole, kas kombo tulemusena või üksikpanusena). On 5 kohaline, või on see juba liiga palju?

Reaalset praktikat ei tea, aga krooniajal oli minu meelest suurimaks võimalikuks võiduks minu meelest 300 000kr. Info puudub, kas keegi kunagi taolisi summasid välja võtnud on.

Shaq
16.09.12, 20:09
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/539429_10152103360870319_121767622_n.jpg
facebook aitab.
ja
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/251916_10151864731290319_1993661424_n.jpg

2mSööt3mMööda
16.09.12, 20:48
Triobeti kodukal täitsa olemas maksimaalsete võitude limiidid. Ei viitsi eurodesse ümber kalkuleerida.

3.7 Lubatud maksimaalsed võidusummad vahelduvad erinevatel tasemetel. Maksimaalne võit ühe piletiga on 175 000 EEK. Lisaks sellele on maksimaalne võidusumma ühe päeva jooksul 528 000 EEK ja nädalas 1 056 000 EEK. Summad ei sõltu panuste hulgast ega koefitsientidest. Kui juba kinnitatud panused ületavad neid standardeid, vähendame automaatselt panuse suurust.

edit - sry, sa küsisid välja makstud võite, seda ei oska küll öelda aga usun, et viie kohalisi võite on välja läinud oma jagu.

Jr
16.09.12, 21:58
http://i47.tinypic.com/2a0kq49.png

Draw coveriga(X2) ikka ära saada on karm. Sarpsborgile 4-3 kaotus siis.

luisfigo7
16.09.12, 22:46
tavaline teema ,et kõige väiksem koef veab alt :D

Blaugrana
17.09.12, 00:46
Atl. Madrid - Rayo Vallecano 0-1 händikäp koef on 1.75(triobet)
Utrecht - PSV under 3.5 värava koef on 1.62(triobet)
Torino - Inter Draw no bet Interile koef on 1.72(triobet)
Fiorentina - Catania Fiorentina win koef on 1.83(triobet)
Reading - Tottenham Under 11.5 corners koef on 1.90(triobet)
Eintracht Frankfurt - Hamburger Hamburger +0.75 corners koef on 2.00 (10bet.com)

seletusteks kahjuks väga aega ei ole :) teisipäeval kui CL on siis panen seletused ka :P

Tänu sinule ei pea juba aasta aega tööl käima :eek:

count
17.09.12, 00:46
Total 11,5

Poel tänu väärt :)
edaspidi ei viitsi siia postimisega tegelda. Kui kellegil on reaalset huvi jätkata raha teenimist, siis vastutasuks ootan Ligue 1 ja Venemaa liiga infot ja häid maasikaid. Kõik seda siis PM-i.
Ilusaid rahalisi unenägusid!

Pes
17.09.12, 00:49
count, ole sa tänatud!:)

dontastik
17.09.12, 01:12
Ise panen hetkel Champions League kombot kokku ja ei suuda veel otsustada, kas Chelsea - Juventus ka sisse panna, et koefi suuremaks ajada või mitte.

luisfigo7
17.09.12, 01:18
Poel tänu väärt :)
edaspidi ei viitsi siia postimisega tegelda. Kui kellegil on reaalset huvi jätkata raha teenimist, siis vastutasuks ootan Ligue 1 ja Venemaa liiga infot ja häid maasikaid. Kõik seda siis PM-i.
Ilusaid rahalisi unenägusid!

Udinese viigiga läks see koef ju poole väiksemaks :D 5.75 pole mingi koef mida tänada :D

Jr
17.09.12, 01:27
City X2, Anderlecht X2, Arsenal

12.62

Kümps.

football2u
17.09.12, 12:41
City X2, Anderlecht X2, Arsenal

12.62

Kümps.

Belglasi ikka ei topiks vast, aga City x2 koef on vägagi magus.

Täna on Everton - NUFC. Kellelgi head ideed on? :D (Uurisin asja, mullu suht samade koosseisudega Everton 3:1 maikuus jäi peale, Nuffidel Krul, Coloccini jne väljas, Everton pea parimas koosseisus. Purgis.)

dontastik
17.09.12, 17:41
NUFC'l väljas Cheick Tiote, Danny Simpson, Fab Coloccini, Tim Krul, Ryan Taylor. Ehk siis 3 põhikaitsjat väljas ja esiväravavaht. Evertonil väljas ainult Darron Gibson. Ise küll ei näe erilist varianti, kuidas Everton peaks selle mängu kaotama. Endal ka nende peal raha :)

Pes
17.09.12, 19:15
Oskab keegi võhikule seletada mida tähendab panus x2?

Halb ründaja
17.09.12, 19:28
Viik või võõrsilvõistkonna võit. Ehk siis üks neist kahest tulemusest peab täppi minema, et võidetud panus oleks.

-RoMaRiO-
17.09.12, 19:36
NUFC'l väljas Cheick Tiote, Danny Simpson, Fab Coloccini, Tim Krul, Ryan Taylor. Ehk siis 3 põhikaitsjat väljas ja esiväravavaht. Evertonil väljas ainult Darron Gibson. Ise küll ei näe erilist varianti, kuidas Everton peaks selle mängu kaotama. Endal ka nende peal raha :)

Everton kodus on küll vahva ja paberil on Newcastlel olulisi puudujaid ohtralt, siis Evertoni koefitsient 1.58 (Trio andmed) sellisel mängul kõige ahvatlevam pole. Ise julgeks pakkuda, et see kohtumine lõppeb 1:1 viigiga :)

luisfigo7
17.09.12, 20:13
1447
eilne rähn
algselt oli koef 2636, peale udinese viiki läks siis poole väiksemaks.
Lyoni seis jäi 2-0 ja ei hakka rääkima ka kui palju võimalusi seal oli.
Atl madridi mängu kohta teavad vist kõik kuidas atl lasi viimase 7minutiga 3 väravat :D

Blaugrana
17.09.12, 20:23
1447
eilne rähn
Atl madridi mängu kohta teavad vist kõik kuidas atl lasi viimase 7minutiga 3 väravat :D

Mingi uue kooli spetsialist oled või?

dontastik
17.09.12, 20:49
1447
eilne rähn

Ma sain ise ka 2 nädalat tagasi haigelt üle lihtsalt. Proovisin ka esimest korda huvi pärast ~3000 koefilist kombot teha ja panin ainult 0,50EUR sisse. Oleks isegi peaaegu ära tulnud, aga Sevilla suutis korralikult käru keerata :D Tänu sellele on suurem huvi tekkinud suuremate koefidega kombodele. Eks näis, kas lähiajal võidan ühe sellise kombo ära ka, kus koef on ~3000. Selleks on vaja muidugi ikka roppumoodi õnne.

http://i.imgur.com/QSIjx.png

rauulo
17.09.12, 21:12
Ma sain ise ka 2 nädalat tagasi haigelt üle lihtsalt. Proovisin ka esimest korda huvi pärast ~3000 koefilist kombot teha ja panin ainult 0,50EUR sisse. Oleks isegi peaaegu ära tulnud, aga Sevilla suutis korralikult käru keerata :D Tänu sellele on suurem huvi tekkinud suuremate koefidega kombodele. Eks näis, kas lähiajal võidan ühe sellise kombo ära ka, kus koef on ~3000. Selleks on vaja muidugi ikka roppumoodi õnne.

Vähemalt kaotasid panuse kohe kõige esimese mänguga, mõtle, kui see oleks viimane olnud.

$$$
17.09.12, 21:46
Vähemalt kaotasid panuse kohe kõige esimese mänguga, mõtle, kui see oleks viimane olnud.

siis saab livebetis safeks teha ;D

-RoMaRiO-
18.09.12, 02:28
Everton - Newcastle United 2 - 2 X 3.60
Mordovia Saransk - Samara Kryliya Sovetov 2 - 3 2 3.00
Amkar Perm - FK Volga Nischni Novgorod 3 - 2 1 1.85

19.98

selline kahtlane kombopanus tuli ära, vajalikud väravad löödi kõikides mängudes vahetult enne kohtumise lõppu :)

midagi ahvatlevat Eesti liigast kah

FC Flora - FC Viljandi H(0 - 2) 1 1.85
Paide linnameeskond - JK Tallinna Kalev H(0 - 1) 1 2.25
Nõmme Kalju - FC Kuressaare H(0 - 2) 1 1.57

6.54

ilma händikäpita Paide koefitsient 1.50, kes kindla peale teha soovib.

Tofoa
18.09.12, 02:31
Rääkige parem homsest ja ülehomsest Meistrite Liigast.

Iceman
18.09.12, 02:39
siis saab livebetis safeks teha ;D

kuidas see käib?

Tanel
18.09.12, 02:53
Masu on vist totaalselt möödas. Varem oli kuu aja jooksul leht-paar postitusi, nüüd tekib iga päeva uus.

Proovisin ka end üle pika aja veidi lõbustada end väikese summaga, aga Köln ja Nantes vedasid kodus mängides alt. Suurte riikide madalamates liigades mängitakse ikka masendavat jalgpalli.

Mõtlesin muidu CL-i peale panna, aga jätan vahele hetkeseisuga.

Juventus X2 on üsna mõistlik 1,72'ga. Juve võit on mõne hiigelkombo pooldajal isegi päris hea. Kahjuks on nad hetkel minu silmis Euroopa parima kolme tiimi seas, eriti kui kõik ässad väljakul. Chelsea on samas hooaega tulemuste poolest hästi, aga mängupildi poolelt keskpäraselt alustanud. Samas on Juvega see faktor, et võivad CL-is väristama hakata veidi ja unustavad oma mängu mängimise ära.

---

Icemanile... kui kõik betid on ära tulnud ja sul on näiteks üks mäng, mis on kahtlane, siis saad panna vastupidise panuse sellele, mis sul kombos on. Kui kombos on 1, siis livebetis tuleks mingi summa X2 peale panna, et teatud võidusumma garanteerida.

N4pster
18.09.12, 02:59

Haige haige haige. Kurat, ma ei kujutaks ette ka kui närvis ma oleks kui endal oleks selline olnud. Ja veel kaks penaltit mööda, KAKS!

Homme tuleb siis vist Champions League kombineerida Eesti liigaga.

Crackerz
18.09.12, 03:03
Watford - Brighton & Hove Albion 1X2 2 2.50
Colchester United - Crawley Town 1X2 2 2.35
Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev1X2 1 1.60
Quevilly US - Creteil 1X2 2 1.90
Atlantas - VMFD Žalgiris H(1 - 0) 2 1.65
Montpellier - Arsenal 1X2 2 2.10
Olympiakos - FC Schalke 04 Draw no bet 2 1.85

Koef kokku 114.49

ning rohkem kindla peale minek oleks siis

watford v brighton draw no bet 2 1.77
colchester vs crawley draw no bet 2 1.68
PSG v Dynamo Kiev 1X2 1 1.60
Atlantas v Zalgiris H(1-0) 1.65
Montpellier v Arsenal draw no bet 2 1.48

koef kokku 11.62

dontastik
18.09.12, 05:47
Rääkige parem homsest ja ülehomsest Meistrite Liigast.

Tänane. Panin lühikesed kommentaarid ka taha, kuidas minu silmad erinevaid mänge näevad.

Montpellier - Arsenal 1X2 2 2.10 (Arsenalil hetkel kaitse peab korralikult. 4 Premier League mängus on lastud omale ainult 1 värav lüüa. Samas Montpellier on alustanud hooaega kehvalt. 5 mängust ainult 1 võit, 1 viik ja koguni 3 kaotust, kusjuures viimane kaotus saadi võõrsil Reims'ilt 3-1, kes tõusis kõrgliigasse. 5 mänguga on lastud endale 8 väravat lüüa. Arvan, et Arsenal võtab siit kindla võidu, koef on muidugi magus).

Olympiakos - FC Schalke 04 Draw no bet 2 1.85 (Olympiakos küll juhib peale 3 vooru Kreeka Liigat, aga tugevuselt jääb see kõvasti Bundesligale alla. Schalke hoiab Bundesligas peale 3 vooru 4. kohta. Sattusin nädalavahetusel vaatama Bundesliiga eeldatava peksupoisi Greuther Furth - Schalke mängu ja asi oli Schalke kergest 3 punktist kaugel. Esimesed 15 minutit domineeris mängu isegi kodumeeskond ja alles peale seda sai Schalke oma mängu kuidagi käima, aga eriti midagi ohtliku ei suudetud tekitada. Teisel poolajaga suudeti küll mäng võita, aga seda tänu Draxleri ilusale kauglöögile ja Holtby 5 meetrilt löödud väravale, mis võis olla tema karjääri üks lihtsamaid. Olympiakosega ei tohiks Schalkel suuri probleeme olla, aga ükski mäng Kreeka pinnal nende fännide ees ei saa olema lihtne).

Malaga - FC Zenit St. Petersburg Draw no bet 2 1.95 (Malaga kaotas küll tänu finantsprobleemidele kaks võtmemängijat Cazorla ja Rondoni + paar kaitsjat, aga liigas hoitakse praegu peale 4 vooru Barcelona järel suurepärast 2 kohta. Ise hindan küll neid eelmise hooajaga võrreldes klass madalamalt. Viimases Meistrite Liiga playoff ringis võideti väga nõrka Panathinaikost kahe mängu kokkuvõttes ainult 2-0. Kreekas lõppes mäng üllatavalt ainult 0-0 viigiga. Zenidil on ambitsioonid kõrgele seatud. Treener andis intervjus teada, et nende arvates ei ole Milan selle grupi favoriit. Üleminekuakna perioodi lõpus osteti enda ridadesse Hulk ja Witsel, kellest viimane täna vigastuse tõttu ei mängi. Arvan, et Kerzhakov ja Hulk võivad paksu pahandust teha Malaga vastu, aga jällegi suurt riski ma ei julgeks võtta ja arvata, et Zenit peaks selle mängu kergelt võitma ja kindlasti on oma võimalused ka Malagal).

Real Madrid - Manchester City Alla/Üle : over 2.5 1.60 (Selles mängus, kas kellegi võidu, viigi või kaotuse peale panustamine on minu arust suht lollus. Jah, Real Madrid peaks selles mängus siiski favoriit olema, aga vaadates nende viimaste mängude esitusi, jättes kõrvale hiilgava SuperCupi mängu Barcelona vastu, siis hetkene olukord on murettekitav. Mõlemad meeskonnad lähevad kindlasti ründava taktikaga peale ja seepärast arvan, et lüüakse ka palju väravaid.)

Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev 1X2 1 1.60 (Isiklikult arvan, et P$G alustab Meistrite Liigat edukamalt, kui Prantsuse liigat, kuigi tänaseks pettumuseks võiks valmis olla. Dynamo tugevus on nende rünnak, aga kaitse on suhteliselt auklik ja kui Ibral, Lavezzil või Pastorel on hea päev, siis peaks Dynamo võrk korralikult sahisema).

AC Milan - RSC Anderlecht 1X2 1 1.45 (Milan on alustanud hooaega küll üsna kohutavalt, aga minu jaoks on Anderlecht ikkagi peksupoiss ja ei usu, et Milanile erilist ohtu tekitatakse. Anderlechti olukorra teeb veel halvemaks see, et ründaja Matias Suarez, eelmise hooaja Belgia liiga kõige parem mängija on vigastusega väljas ja Milan Jovanović on mängukeelu all).

Dinamo Zagreb - FC Porto 1X2 2 1.90 (Zagreb oli eelmine hooaeg Meistrite Liiga alagrupiturniiril selge peksupoiss oma grupis. 6 mängus lasti omale tervelt 22 väravat lüüa. Portol ei tohiks nendega erilisi probleeme tekkida. Müüdi küll maha Hulk ja Pereira, aga meeskonnas on veel küllalt kvaliteeti. Koef on ka üsna hea, et seda mitte kasutamata jätta).

Borussia Dortmund - Ajax Amsterdam Alla/Üle : over 2.5 1.60 (Dortmund näitas nädalavahetusel Bundesligas enda klassi, kui mängiti väga nauditavat jalgpalli ja võideti Leverkusenit 3-1. Ajax on kõigis 5 liiga mängus vähemalt 2 väravat löönud ja 2 mängus on isegi rohkem kui 5 väravat löödud. Arvan, et selles mängus lüüakse palju väravaid).

Koefitsiendid kokku: 85.49

Ja juba eelpool mainitud Watford - Brighton & Hove Albion 1X2 2 panen ka siia juurde ja saan koefiks kokku 213.72

Shaq
18.09.12, 09:46
midagi ahvatlevat Eesti liigast kah

FC Flora - FC Viljandi H(0 - 2) 1 1.85
Paide linnameeskond - JK Tallinna Kalev H(0 - 1) 1 2.25
Nõmme Kalju - FC Kuressaare H(0 - 2) 1 1.57

6.54

ilma händikäpita Paide koefitsient 1.50, kes kindla peale teha soovib.
Tegin samuti sarnase kombo endale(enne seda posti ofc)

Tanel
18.09.12, 12:35
Tänane. Panin lühikesed kommentaarid ka taha, kuidas minu silmad erinevaid mänge näevad.

Malaga - FC Zenit St. Petersburg Draw no bet 2 1.95 (Malaga kaotas küll tänu finantsprobleemidele kaks võtmemängijat Cazorla ja Rondoni + paar kaitsjat, aga liigas hoitakse praegu peale 4 vooru Barcelona järel suurepärast 2 kohta. Ise hindan küll neid eelmise hooajaga võrreldes klass madalamalt. Viimases Meistrite Liiga playoff ringis võideti väga nõrka Panathinaikost kahe mängu kokkuvõttes ainult 2-0. Kreekas lõppes mäng üllatavalt ainult 0-0 viigiga. Zenidil on ambitsioonid kõrgele seatud. Treener andis intervjus teada, et nende arvates ei ole Milan selle grupi favoriit. Üleminekuakna perioodi lõpus osteti enda ridadesse Hulk ja Witsel, kellest viimane täna vigastuse tõttu ei mängi. Arvan, et Kerzhakov ja Hulk võivad paksu pahandust teha Malaga vastu, aga jällegi suurt riski ma ei julgeks võtta ja arvata, et Zenit peaks selle mängu kergelt võitma ja kindlasti on oma võimalused ka Malagal).

Malaga jättis mulle nv üsna korraliku mulje. Enne Hulki ja Witselit olid nad Malagaga enam-vähem samal tasemel, aga ei usu, et uued mehed nii kiiresti oma laulu leiavad. See mäng on väga ettearvamatu.

Real Madrid - Manchester City Alla/Üle : over 2.5 1.60 (Selles mängus, kas kellegi võidu, viigi või kaotuse peale panustamine on minu arust suht lollus. Jah, Real Madrid peaks selles mängus siiski favoriit olema, aga vaadates nende viimaste mängude esitusi, jättes kõrvale hiilgava SuperCupi mängu Barcelona vastu, siis hetkene olukord on murettekitav. Mõlemad meeskonnad lähevad kindlasti ründava taktikaga peale ja seepärast arvan, et lüüakse ka palju väravaid.)

Miks nii kindel oled väravates. Selline madal 2,5+ odds ei oleks väga ahvatlev mulle. Mõlemad meeskonnad olid nädalavahetusel rünnakul sitad. Mancini ega Mourinho pole kunagi fantaasiamanageri stiilis treenerid ka olnud. Mou on muidugi vajaduse korral valmis ründama, kui see on parim strateegia, aga City on kaitses üsna soliidne tiim, mistõttu ma eeldaks just, et mäng võib muutuda rahulikuks. Väravad on muidugi sellised asjad, mis sõltuvad ka üsna palju luckist. Kindlasti tuleb neid võimalusi piisavalt, et 3 või rohkem ära saaks tulla. Nagu eile Evertoni - Newcastle'i mäng näitas... ülilahtine kohtumine, 1. poolaeg oli umbes 5-6 väga head väravavõimalust, aga löödi ainult 1. Lõpuks suudeti siiski üle 2,5+ minna.

Muus osas asjalik.

Mõnuagent 007
18.09.12, 12:44
Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev 1X2 1 1.60 (Isiklikult arvan, et P$G alustab Meistrite Liigat edukamalt, kui Prantsuse liigat, kuigi tänaseks pettumuseks võiks valmis olla. Dynamo tugevus on nende rünnak, aga kaitse on suhteliselt auklik ja kui Ibral, Lavezzil või Pastorel on hea päev, siis peaks Dynamo võrk korralikult sahisema).

Dinamo on just pigem tuntud kui väga distsiplineeritud kaitsega meeskond. Palli kaotades tõmmatakse suurte jõududega tagasi ja oodatakse, et siis pikk pall ette mustale nigeerlasele saata. Seega pigem madalaskooriline mäng, kuid PSG peaks olema favoriit jah.

football2u
18.09.12, 12:49
Olympiakos - FC Schalke 04 (Draw no bet) 2 - 1.85
Montpellier - Arsenal (1X2) 2 - 2.10
Malaga - FC Zenit St. Petersburg (Draw no bet) 2 - 1.95
Dinamo Zagreb - FC Porto (1X2) 2 - 1.75

Kokku: 13.26
Tundub Easy money, Porto ainus pigem kahtlane.

ericbana
18.09.12, 13:03
Mille kuradi pärast te Zeniidis nii kindlad kõik olete? Võõrsilmäng ka veel. Ma su easy money kombo suhtes küll nii kindel ei oleks :) aga noh, igaühe enda raha.

Mõnuagent 007
18.09.12, 13:15
Ma panin Schalke ja Arsenali peale draw no betiga ja Porto+PSG võidud.

-RoMaRiO-
18.09.12, 13:40
Mille kuradi pärast te Zeniidis nii kindlad kõik olete? Võõrsilmäng ka veel. Ma su easy money kombo suhtes küll nii kindel ei oleks :) aga noh, igaühe enda raha.

Absoluutselt. Nägin reedel Zeniti kodumängu Tereki vastu, kus midagi erilist küll ei oldud, minu jaoks samuti väga ülehinnatud võistkond, pool satsist on tegelikult päris kaigas tehniliste võistkondade vastu, mida Malaga kahtlemata on.

ja football2u, imo su kombos Porto kõige kindlam just :)

Tofoa
18.09.12, 13:52
Montbellier - Arsenal 2 (2.10)
Dinamo Zagreb - Porto H(1-0) 2 (3.40)
Borussia Dortmund - Ajax üle 2.5 (1.60)
Olympiacos - Schalke 04 draw no bet 2 (1.85)

total: 21.13

Tegin veel ühe 1000-se kombo. Kui hästi läheb, siis panen pildi ka.

EgoTrip
18.09.12, 14:43
kombod ei toida

count
18.09.12, 14:44
Kas eksisteerib mõni põhjus, miks Zenit EI peaks võitma? Ainuke Malaga eelis on kodus mängimine. Täiesti puudulik euromängude kogemus, suvaline keskpärane kooseis... Samal ajal on Zenitil põhimõtteliselt kogu Venemaa rahvuskoondis + kaitseliinis väga asjalikud jormid ja nüüd veel osteti kogu sellele gemüüsele Hulk ja Witzel (kes täna ei pidavat mängima) juurde. Dannar, sa oled siin suurem spaniaardide fänn, nii objektiivselt tulistades , mis võimalused Malagal on?

3.0 võidukoif lausa karjub VALUE VALUE VALUE , isegi handikäpp ajab boneri peale, 6.15

N4pster
18.09.12, 14:53
Rumal küsimus, aga kas samu mänge saab panna kahte erinevasse kombosse? Nt. Montpellier-Arsenal panen kahte erinevasse kombosse.

Mõnuagent 007
18.09.12, 15:05
Kas eksisteerib mõni põhjus, miks Zenit EI peaks võitma? Ainuke Malaga eelis on kodus mängimine. Täiesti puudulik euromängude kogemus, suvaline keskpärane kooseis... Samal ajal on Zenitil põhimõtteliselt kogu Venemaa rahvuskoondis + kaitseliinis väga asjalikud jormid ja nüüd veel osteti kogu sellele gemüüsele Hulk ja Witzel (kes täna ei pidavat mängima) juurde. Dannar, sa oled siin suurem spaniaardide fänn, nii objektiivselt tulistades , mis võimalused Malagal on?

3.0 võidukoif lausa karjub VALUE VALUE VALUE , isegi handikäpp ajab boneri peale, 6.15

Ma jätsin ta igaks juhuks välja. Nimelt vaatasin seda, et millise duhhiga mängiti Panathinaikose vastu ning seal suutsid nad mind üllatada. Zeniidi puhul kardan ühte asja, et kuna toodi suure rahaga suured vennad sisse, siis võib see meeskonnale halvasti mõjuda. Nagu sa ütlesid, et meeskonnas on sisuliselt terve Venemaa koondis, kuid kui korraga peavad nad hakkama kodumaal pingil istuma, siis sellise sammu tagajärjed on suure küsimärgiga. Pigem eeldan samas Zeniidi võitu, aga ise ei hakka riskima.

Tanel
18.09.12, 15:19

Kui Zeniti kaitse nii hea on, siis mängisid reede õhtul vist teised mehed, kui Ailton venelastest/portudest nagu postidest mööda jooksis.

dontastik
18.09.12, 15:23
Mulle meeldib, kui te mõnele mängule ka kriitikanooli loobite. Ise ma ka loomulikult seda kombot ei hinda easy moneyks ja ega ma seda ei väitnudki enda kommentaarides. Lihtsalt tegin väikse ülevaate enda silmade läbi ja et saaksite ka näpunäiteid, millised mängud enda kombosse panna. Loomulikult ei pea te kõiki minu välja toodud mänge valima. Mul ise ka tehtud väikse koefiga kombo, mis peaks olema easy money. Eks näis kuidas õhtul läheb.

Tofoa
18.09.12, 15:29
Sarnast tempot hoida, poisid! Teeme üheskoos üksteist rikkaks!

ericbana
18.09.12, 15:35
Mulle meeldib, kui te mõnele mängule ka kriitikanooli loobite. Ise ma ka loomulikult seda kombot ei hinda easy moneyks ja ega ma seda ei väitnudki enda kommentaarides. Lihtsalt tegin väikse ülevaate enda silmade läbi ja et saaksite ka näpunäiteid, millised mängud enda kombosse panna. Loomulikult ei pea te kõiki minu välja toodud mänge valima. Mul ise ka tehtud väikse koefiga kombo, mis peaks olema easy money. Eks näis kuidas õhtul läheb.

easy money märkus oli pigem football2u postitusele, kus ta seda väitis.

xrip55
18.09.12, 15:44
Tegin ka väikse kombo. Ei tea kui kindel see just on aga jah.

Watford - Brighton & Hove Albion (Draw no bet) 2 1.77
Colchester United - Crawley Town (Draw no bet) 2 1.68
Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev (1X2) 1 1.60
Montpellier - Arsenal (Draw no bet) 2 1.48
Real Madrid - Manchester City (Pepe - Real Madrid) Will get booked 3.40

Kokku tuli: 23,94

Kiitke heaks või laitke maha :D

ericbana
18.09.12, 15:50
Pepe kaardi kiidan sajaga heaks. Lausa uskumatu, et tema "Will get booked" veel nii kõrge saab olla. Ega muidugi Ramose 3.20 sitem variant pole. Usun, et vähemalt ühe korra mängu jooksul keerutavad City ründajad piisavalt kiiresti kasti läheduses ning ühel neist sõidab katus ära. Täna eeldatavasti Pepel, kui ta ikka mängib täna kindlalt.

marv3llous
18.09.12, 15:50
18.09.2012 21:45 Malaga - FC Zenit St. Petersburg (1X2) 2 3.00
18.09.2012 21:45 Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev (1X2) 1 1.60
18.09.2012 21:45 Dinamo Zagreb - FC Porto (1X2) 2 1.85
18.09.2012 21:45 Montpellier - Arsenal (1X2) 2 2.10
18.09.2012 21:45 Olympiakos - FC Schalke 04 (Draw no bet) 2 1.85

Ma panin sellise "suurema" combo - 34,50 koef. Enim kardan, et PSG teeb viigi, Zenit ja Porto on natukene riskid, aga kes ei proovi see shampust ei joo ju.

Tofoa
18.09.12, 15:55
Minu arust Porto on kõige kindlam bet täna. Arvan, et löövad päris mitu väravat rohkem kui vastased täna.

Jasper
18.09.12, 16:01

nohmaitea, pole bettimisguru, aga Malaga mängijatel on peaaegu samapalju kogemusi CL-is kui Zeniti omadel. Sama seis Spalletti ja Pellegrini vahel. Lisaks pole Hispaania klubi sel hooajal veel kaotanud(4W, 2D).

Mõnuagent 007
18.09.12, 16:05
Minu arust Porto on kõige kindlam bet täna. Arvan, et löövad päris mitu väravat rohkem kui vastased täna.

Porto on paberil sümpaatne, aga eelmise aasta turniir oli neil sarnane seis. Alagrupp oli paberil ilmatumalt nõrk, aga lõpuks oskas Porto ise end sealt välja mängida.

Halb ründaja
18.09.12, 16:06
Enda wombo-combo siis selline:

18.09.2012 21:45 Leeds United - Hull City (1X2) 1 2.35
18.09.2012 21:45 Tranmere Rovers - Bury (1X2) 1 1.60
18.09.2012 21:45 Gillingham FC - Southend United (1X2) 1 1.97
18.09.2012 21:45 Exeter City - Wycombe (1X2) 1 1.82

Kokku: 24.94
Leeds on ilgelt saast võistkond, aga koduvõit sellise koefiga vajab proovimist. Teised Inglise liiga mängud on sellised tabeli esimesed viimaste vastu ning vormi põhjal tunduvad sure bet olevat.

EgoTrip
18.09.12, 16:23
Porto on paberil sümpaatne, aga eelmise aasta turniir oli neil sarnane seis. Alagrupp oli paberil ilmatumalt nõrk, aga lõpuks oskas Porto ise end sealt välja mängida.

copy paste teisest foorumist

"I noticed that Porto would have difficulties against teams who "park the bus", but not against teams who play open football, even if the latter are stronger than the former. Dinamo concedes goals in nearly every game. They generally don't defend and look for goals. I would be more reserved about such bet if Porto were playing, say, AEL Limassol with their good defending, rather than Dinamo, who will give them lots of space. "

e:
Malaga - Zenit BTTS @ 1.83 bet365 on safem, kui hakata ennustama kumb pool v6idab

Mõnuagent 007
18.09.12, 16:29
Masu on vist totaalselt möödas. Varem oli kuu aja jooksul leht-paar postitusi, nüüd tekib iga päeva uus.

Tudengid said õppelaenu kätte.

N4pster
18.09.12, 16:37
e:
Malaga - Zenit BTTS @ 1.83 bet365 on safem, kui hakata ennustama kumb pool v6idab

Mida tähendab BTTS?

Shaq
18.09.12, 16:50
Mida tähendab BTTS?
Both Teams to Score

football2u
18.09.12, 16:50
Mida tähendab BTTS?

Both teams to score.

Blaugrana
18.09.12, 17:31
Ei viitsi ma nende kombodega jamada. Lihtsalt 200euri dortmundile ja milanile.

dontastik
18.09.12, 17:35

Kombod on nendele inimestele sealhulgas ka minule, kellel ei ole selliseid summasid võtta nagu sina siin sisse paned.

count
18.09.12, 17:39

pilti, või seda pole juhtunud (mu vanaema pani ka 3000 hiina peale iluvõimlemises)

Ja ikka veel ei näe kuidas Malaga peaks suutma Venemaa rongi peatada...

Blaugrana
18.09.12, 17:41
pilti, või seda pole juhtunud (mu vanaema pani ka 3000 hiina peale iluvõimlemises)

Ja ikka veel ei näe kuidas Malaga peaks suutma Venemaa rongi peatada...

enne pilt sinust totti särgiga

Brick
18.09.12, 17:53
Kuulge, kas poleks mitte hea mõtte segada Champions League´i Euroopa Liigaga combosse?

Sealt võiks ka keegi mõned maasikad välja tuua.

Shaq
18.09.12, 17:59
Siis pead kannatama homseni,et võit kätte saada(kui peaksid võitma). Kui aga ainult tänastele mängudele bettida, saad enne südaööd teada, kas võitsid või ei ja saad rahus magada :D

dontastik
18.09.12, 18:03
Kuulge, kas poleks mitte hea mõtte segada Champions League´i Euroopa Liigaga combosse?

Sealt võiks ka keegi mõned maasikad välja tuua.

Väga ei ole mõtet. Euroopa liigas mängitakse neljapäeval tervelt 24 kohtumist. Viskasin korraks pilgu peale mõnede mängude koefidele ja sealt leiab nii mõndagi huvitavat, et korralik koef omale kokku ajada.

count
18.09.12, 18:13
enne pilt sinust totti särgiga

Pole küll päris Totti särgiga, aga...

http://imageshack.us/a/img189/3980/seniit.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/189/seniit.jpg/)

http://imageshack.us/a/img52/6507/seniithandi.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/52/seniithandi.jpg/)

ja nüüd mine aja oma 200 juttu kuskil kus keegi seda usub ka, soovitatavalt oma emale

Blaugrana
18.09.12, 18:22
Ainuke asi, mida ma su pildil märkasin: zeniti koef 2.7; trios juba 3.1 jamh...

Mõnuagent 007
18.09.12, 19:07
Kombod on nendele inimestele sealhulgas ka minule, kellel ei ole selliseid summasid võtta nagu sina siin sisse paned.

Ja nii te kaotategi. Mina mängin lihtsalt meelelahutuseks.

luisfigo7
18.09.12, 19:50
Ma pakuks sellised asju täna :
Montpellier - Arsenal Arsenali võit(2.25) over 2.5( 2.10)
Olympiakos Piraeus - Schalke mõlemad löövad värava (1.87)
D. Zagreb - FC Porto over 2.5 (2.20) 1x(1.85)
Malaga - Zenit Petersburg viik ( 3.20)
Paris SG - Dinamo Kiev PSG võit (1.60)
Real Madrid - Manchester City Reali võit (1.60)
AC Milan - Anderlecht under 2.5 (1.90)
Dortmund - Ajax dortmund 0-1 händikäp (1.93)

Triobeti koefid kõik

Inglismaa League One-st tunduvad head :
Portsmouth - Swindon Swindon võit (2.10)
Carlisle - Crewe Carlisle võit (2.08)
Shrewsbury - Coventry under 2.5 (1.70)

ise valin siis midagi nende hulgast täna välja,kuskil 4asja võtan,peab veel mõtlema...

Tanel
18.09.12, 20:58
Trio pakub sellist huvitavat hooaja betti CL-is:

Best Team From Italy:

Milan 1,80
Juventus 1,90

Samas võib muidugi olla see keiss, et õnn tuleb ka mängu loosi näol.

Shaq
18.09.12, 21:49
Eesti kombo tõi päeva esimese võidu ära.. Igati olen peale tänaseid bette plussis :)

Raainis
18.09.12, 21:52
Ohoo pole ammu siia foorumisse sattunud ja vaatan et suuremat sorti panustamine on lahti läinud.
Ise tegelen ka igapäevaselt sellega ja mina püüan iga päev enda jaoks just parima mängu leida,
üldjuhul ainult 1 mäng päevas või vahest ka nv paar tükki.
Minu tänane valik on Arsenal :)
Üritan selle kuu mängudest ka pildi siia panna,vaatan kas õnnestub :D
1451

Blaugrana
18.09.12, 22:50
Count, koef 7.5 mmm. Kiirustasid vist, aga nüüd Zenit hakkab arvatavasti ründama.

Jr
18.09.12, 22:56
No mul on bingoõhtu täna igatahes. Eriti reali ja milani kohtumised

http://i49.tinypic.com/vyaxba.png

Edit: Arsenal ka kaotab. Juba minemas see kombo

ericbana
18.09.12, 22:57
tundub, et paljudel esimeste minutitega vesi ahjus juba. Zeniit ja Arsenal taga. :D

e: count korralikult puusse...

Jr
18.09.12, 23:34
Arsenal ei tohi kobistada ja Dortmund peab võitma. Ajax saanud ainult 1x pealelüüa 1 poolajal. Enamvähem.

Mõnuagent 007
18.09.12, 23:35
Mul läheb päris kenasti. PSG-Kiievi mängus anti üle 4,5 nurgalöögi. See oli nö. kindlustuspanus ja siis Porto, Schalke, Arsenal ja PSG juhivad ka (koef 8,1).

luisfigo7
18.09.12, 23:39
Arsenal ei tohi kobistada ja Dortmund peab võitma. Ajax saanud ainult 1x pealelüüa 1 poolajal. Enamvähem.

see ajaxi võimalus oli 1vs1,hetkel parim võimalus mängus :p

dontastik
18.09.12, 23:42
Mul teisel poolajal Milanilt väravat vaja, siis tuleb väike kombo ära. Suurem on tänu Zenidile juba pe*ses

Delfino
18.09.12, 23:45
Dortmund jah võiks ära lüüa. A väga tore, et see teema siin nii elavaks on muutunud(Y).

Blaugrana
18.09.12, 23:51
Eesti 5 rikkama hulka!

dontastik
19.09.12, 00:37
Aitäh AC Milan, et mu kindla väikese kombo pekki keerasid!

Tanel
19.09.12, 00:39
Kolmest 5.00 oddsisest kombost tuli õnneks üks ära ja kasum. Arsenal, Dortmund hilja ja PSG.

Portol jäi värav puudu. Kolmas kombo oli koos Championshipiga, kus kahest kolm metsa läksid.

Shaq
Milan keeras mul 3 kombot perse. Kahju, aga enda viga. Ei oleks pidanud nende peale bettima.

Brick
Käi perse Milan, ausõna. Nussis kõik mu võidud ära. Pea veel Milani üheks kindlamaks, kes vähemalt combot perse ei keera. Ma nii vihane. :( :( .

Shaq, mu ka 3 combot tänu neile ...

Halb ründaja
19.09.12, 00:40
Enda wombo-combo siis selline:

18.09.2012 21:45 Leeds United - Hull City (1X2) 1 2.35
18.09.2012 21:45 Tranmere Rovers - Bury (1X2) 1 1.60
18.09.2012 21:45 Gillingham FC - Southend United (1X2) 1 1.97
18.09.2012 21:45 Exeter City - Wycombe (1X2) 1 1.82

Kokku: 24.94
Leeds on ilgelt saast võistkond, aga koduvõit sellise koefiga vajab proovimist. Teised Inglise liiga mängud on sellised tabeli esimesed viimaste vastu ning vormi põhjal tunduvad sure bet olevat.
shit club, shit owner, shit manager, shit tactics

Shaq
19.09.12, 00:42
Kui panin mehele,et saab kollase, aga teda polnud mängus. Siis mina jään lolliks eks`? Või minna kuskile karjuma ja tühistatakse see bet?

marv3llous
19.09.12, 00:42
Nojah, see Reali, Anderlechti double-chance + Arsenal oli õhus viimase minutini kuni CR7 ära rikkus kõik.

Ning suuremad combod hävisid üks tänu Zeniidile ja teine tänu Milanile.

N4pster
19.09.12, 00:47
Company on mulle igatahes 88 euri sees.

Blaugrana
19.09.12, 00:48
3x väiksema summa sain PSG, Dortmund, Schalke DNB ja Arsenal DNB pealt. Zenit rikkus suurema võidu ära, oli vaja ainult väravat...
Aga mis ikka, homsed ennustused on oodatud! Ükskord soosib õnn meid kõiki!

-RoMaRiO-
19.09.12, 01:02
Company on mulle igatahes 88 euri sees.

Mulle 158.

Seitsest 10 eurosest kombost mitte ühtegi pihta, enamustes üks mäng mööda, paha Ronaldo.

Shaq
19.09.12, 01:16
Vähemalt ei jäänud tühjade kätega
http://www.upload.ee/image/2685905/norm.JPG

Crackerz
19.09.12, 01:19
endal läks kolmes piletis 1 mööda.
Dortmund over 2,5
dortmund händikäpiga
zenit both teams to score.

Mõnuagent 007
19.09.12, 01:26
Pank Kuupäev Mängud Tulemused Panus Koefitsiendid Staatus
18.09.2012 21:45 Montpellier - Arsenal (Draw no bet)
2 2 1.48 Võit
18.09.2012 21:45 Olympiakos - FC Schalke 04 (Draw no bet)
2 2 1.85 Võit
18.09.2012 21:45 Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev (1X2)
4 - 1 1 1.60 Võit
18.09.2012 21:45 Dinamo Zagreb - FC Porto (1X2)
0 - 2 2 1.85 Võit
Panused
Süsteempanused Koefitsiendid kokku # Panused EUR
Sinu panus EUR
Kombo EUR
Võidud kokku
Kombo 8.10 1 x 8.0 = 8,00 64,84

dontastik
19.09.12, 01:37
Pank Kuupäev Mängud Tulemused Panus Koefitsiendid Staatus
18.09.2012 21:45 Montpellier - Arsenal (Draw no bet)
2 2 1.48 Võit
18.09.2012 21:45 Olympiakos - FC Schalke 04 (Draw no bet)
2 2 1.85 Võit
18.09.2012 21:45 Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev (1X2)
4 - 1 1 1.60 Võit
18.09.2012 21:45 Dinamo Zagreb - FC Porto (1X2)
0 - 2 2 1.85 Võit
Panused
Süsteempanused Koefitsiendid kokku # Panused EUR
Sinu panus EUR
Kombo EUR
Võidud kokku
Kombo 8.10 1 x 8.0 = 8,00 64,84

Mul oli täpselt sama väike kombo, aga Milan oli veel juures, mis mu kombo pekki keeras. Samas Montpellier - Arsenal oli mul x2. Õnnitlused muidu võidu puhul!

Vaadates homsetele Meistrite Liiga mängudele peale, siis tuleb vist händikäpidega korralikult mängida, et korralik koef omale saada. Mina teen igatahes ühe hullu kombo kohe ära.

Crackerz
19.09.12, 02:32
145214531454

Et siis minu tänased valikud.

dontastik
19.09.12, 03:12
Ma toppisin ühte kombosse selle hullu ka sisse.

Barcelona - Spartak Moscow (Poolaja tulemus - händikäp) H(0 - 1) 1 2.40

petteri
19.09.12, 03:19
Ei soovita väga Celtici vastu nende kodus panustada. Pole sealt Celtic Park'ilt ükski meeskond hea tulemusega koju läinud. Kahel viimasel aastal, kui CLis osaleti, võideti kodus 7 mängust 6 (1 viik Milangia). Muidugi, aastad pole vennad jne, mängijad pole ka enam samad, aga mina selle mängu resultaati küll ennustada ei julgeks. Under 3 tundub palju loogilisem.

Svenniid
19.09.12, 09:47
Nonii, kes teist pani all in'i Milani peale ?
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/nooruk-mangis-spordiennustusega-maha-enda-vanemate-ja-nooremate-vendade-raha.d?id=64986448

Mõnuagent 007
19.09.12, 09:52
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/nooruk-mangis-spordiennustusega-maha-enda-vanemate-ja-nooremate-vendade-raha.d?id=64986448

Ma otsin praegu pingsalt kohta, kus saab enda arvutit mängu panna. Mul vedeleb mingeid vanu kaste nurgas küll. Teeks mingi überkombo ja paneks ühe mittetöötava läppari peale.

ericbana
19.09.12, 10:04
Ma otsin praegu pingsalt kohta, kus saab enda arvutit mängu panna. Mul vedeleb mingeid vanu kaste nurgas küll. Teeks mingi überkombo ja paneks ühe mittetöötava läppari peale.

see kuidagi flopiaugu kaudu ei käi?

xrip55
19.09.12, 13:32
Keegi süsteemi panusest oskab midagi rääkida ?

Tofoa
19.09.12, 13:59
Ja tänased CL soovitused?

Aramis
19.09.12, 14:02
No mis sa teada tahad. Paned ntx 8 mängu ritta ja selle asemel, et neid eraldi panustada või ühe suure combona, paned raha triplite, 4-foldide ja 5-foldide peale. Ehk midagi saad tagasi, kui 8st kolm pihta saad. Probleem on see, et panustatav summa tuleb suur, kuna kaheksasse mahub neid tripleid ja 4-folde ja 5-folde päris palju ja iga üks neist tahab panust.

dontastik
19.09.12, 15:52

Ei tea, millele ta panustas, aga tundub, et teadmised tal spordivaldkonnast täielikult puuduvad. Ja kui ikka selline raha maha mängida, siis ei ole tegu normaalse inimesega.

rallikas
19.09.12, 17:14
Ennustuseksperdid, mis arvate?

Barcelona - Spartak Moscow H(0 - 1) 1 1.25
Chelsea - Juventus: Double Chance X2 1.61
Sporting Braga - CFR Cluj 1X2 1 1.50
Shakhtar Donetsk - FC Nordsjęlland H(0 - 2) Panus: 1 2.40
Bayern München - Valencia 1X2 1 1.35

Koef kokku 9.78

Toon oma arvamuse ka välja:

Barcelona - Moskva Spartak H(0-1): Pole kahtlustki. Barca on liiga hea.
Chelsea - Juventus X2: Chelsea ei näita viimasel ajal hea mängu, Juvel võõrsilt 5/5 ning hetkel võitmatud. Viik/võit Juvele, kuna Chelsea oskab alati üllatada.
Sporting Braga - CFR Cluj 1X2 1: Sporting suutis Udinese alistada, mis on päris kõva sõna. Cluj on klass nõrgem võistkond ning Braga koduseinad toetavad. Võit Portugali klubile
Shakhtar Donetsk - FC Nordsjęlland H(0 - 2): Ukrainlased on kõvad väravaid lööma. Taanlastel pole CLi kogemust ning Donetsk sõidab teerulliga üle.
Bayern München - Valencia 1X2 1: Valencia pole Saksa klubidega hästi mänginud, ja pealegi on see mäng Allianzil. Võit Bayernile.

marv3llous
19.09.12, 17:21
Chelsea-Juve on täiesti ettearvamatu minuarust. Kõik teised on "loogiline oleks, et nii läheb".

Jube kehvad koefid on täna, kuna enamus mängudes on favoriidid kodus. Isegi ei oska midagi asjalikku kokku panna - mingite under/over asjadega mõtlen kombineerida.

Tanel
19.09.12, 17:53

Koef kokku 9.78

Chelsea - Juventus X2: Chelsea ei näita viimasel ajal hea mängu, Juvel võõrsilt 5/5 ning hetkel võitmatud. Viik/võit Juvele, kuna Chelsea oskab alati üllatada.
Sporting Braga - CFR Cluj 1X2 1: Sporting suutis Udinese alistada, mis on päris kõva sõna. Cluj on klass nõrgem võistkond ning Braga koduseinad toetavad. Võit Portugali klubile
Shakhtar Donetsk - FC Nordsjęlland H(0 - 2): Ukrainlased on kõvad väravaid lööma. Taanlastel pole CLi kogemust ning Donetsk sõidab teerulliga üle.
Bayern München - Valencia 1X2 1: Valencia pole Saksa klubidega hästi mänginud, ja pealegi on see mäng Allianzil. Võit Bayernile.

Kui minevikku vaadata, siis Valencial viimased kolm mängu Bayerniga viigid. Aga see on juba panustamise mõttes väga kauge minevik. Minu jaoks on Bayerni koef liiga väike, et sellega riskida. Valencia on veidi alahinnatud meeskond. Reaalsuses on nad umbes Schalke/Dortmundi tasemel või seal vahelgi. Vaevalt, et Bayernil nende kahe vastu mängides ainult 1,35 oleks koef.

Crackerz
19.09.12, 17:53

Koef kokku 9.78

pigem siis juba, et barca võidab mõlemad poolajad.. koef 1,87.
shakhtari mängus over 2,5..koef 1,6 ning over 3,5 koef 2,45.

Mõnuagent 007
19.09.12, 17:55
Donetsk on ikkagi risk. Copenhagen mängis kenasti ja Nordsjaelland võitis samal maal. Ehk nad päris lambikad olla ei saa. Ise panin sellise rivi, väikse panusega, kuna eilne töö tõi raha suurelt tagasi, siis pole vaja midagi tõestada:
19.09.2012 21:45 Sporting Braga - CFR Cluj (1X2)
1 1.50 Ootel
19.09.2012 21:45 Celtic - Benfica (1X2)
2 2.00 Ootel
19.09.2012 21:45 Manchester United - Galatasaray H(0 - 1)
1 1.80 Ootel
19.09.2012 21:45 Barcelona - Spartak Moscow H(0 - 1)
1 1.25 Ootel
19.09.2012 21:45 Shakhtar Donetsk - FC Nordsjęlland H(0 - 1)
1 1.50 Ootel

Halb ründaja
19.09.12, 17:56
Pane parem Barcale (0-2) ja Shaktar (0-1). Koefi erinevus minimaalne ja veits kindlam, imo.

Brick
19.09.12, 17:56
http://www.upload.ee/image/2686835/trio.png

Braga-Cluj - Vaatasin, et rallikas oli üsna kindel, et Braga lükkab kodus Cluj kotti. Eelmisel aastal (vist) oldi päris edukad Euroopa Liigas ja usun, et kodus võidetakse Cluj-i.
Bayern-Valencia - Bayern on senistes Bundesliga kohtumistes kõigis löönud juba üksi vähemalt 3 väravat. Vs Greuther Fürth võõrsil 3:0. Stuttgart 6:1 ja Mainz 3:1. Ei näe põhjust miks ei peaks Bayern Allianzil vähemaga leppima. Julgemad võivad isegi over 3,5 lükata.
Shaktar-Nordsjaelland - Ukraina põrgus tehakse Meistrite Liiga debütant pihuks ja põrmuks.
Celtic-Benfica - Ainuke minu riski koht. Selles mängus on kaks valikut, kas tuleb väravate põud või väravate sadu. Tuleb proovida.
ManU-Galatasaray - ManU Old Traffordil peaks ikka 3 lööma.

Mõnuagent 007
19.09.12, 17:58
Jalkafriik. Lükka alati ennustusel emotsioonid välja. Sama soovitan sul Bayerniga teha. Mina näiteks ei puutu seetõttu ka Lille'i mängu. Valencial on kvaliteeti piisavalt, et hea õnne korral olukorra Bayernile väga ebameeldivaks teha.

Halb ründaja
19.09.12, 18:08
Manu vorm Türgi klubide vastu OT-l pole väga kiita, vaevalt ManU 3 lööb, ilmselt minnakse ka mingi nalja koosseisuga mängule.

Mõnuagent 007
19.09.12, 18:14
Manu vorm Türgi klubide vastu OT-l pole väga kiita, vaevalt ManU 3 lööb, ilmselt minnakse ka mingi nalja koosseisuga mängule.

Meenub ikkagi see Rooney debüütmäng.

Halb ründaja
19.09.12, 18:21
Meenub ikkagi üsna armetu 1-0 võit Bursaspori üle ja kaotus kodus Besiktasele mõned aastad tagasi ;)

Natuke täpsemalt tulles Celtic - Benfica juurde, siis Celtic on 20 CLi kodumängust kaotanud ainult 2, siiski nende kahe liiga tase on vägagi nihkunud just Portugali poole. Celticu kahjuks räägib ka veel fakt, et ilmselt on väljas nende 4 põhimeest/esimene vahetus (Samaras, Ledley, Kayal, Stokes). Benfical väljas Luisao ja Carlos Martins, mis on ka üsna tähtsad lülid, rääkimata august, mis jätsid Witseli, Javi Garcia ja Pereira lahkumine.

Mõnuagent 007
19.09.12, 18:25
Meenub ikkagi üsna armetu 1-0 võit Bursaspori üle ja kaotus kodus Besiktasele mõned aastad tagasi ;)

ManUga on see asi, et nad said viimane aasta enda vitsad kätte. Nad üritasid pikalt minna UCL-i alagruppi lastega mängima. Viimati langeti välja, et vaevalt nad nüüd sama trikki üritavad.

krissucool
19.09.12, 20:09
Ma ainuke kes triobetis meistrite liigale panustada ei saa?Ühesõnaga siis ei suuda ühegi brauseriga mul avada meistrite liiga ennustust.Teised liigad nagu avanevad.

dontastik
19.09.12, 21:08
Barcelona have scored average 3.4 goals the 8 times they played their first CL game of the season at the Camp Nou.

Kes riskida julgeb natuke võib ühte piletisse panna Poolaja tulemus - händikäp Barcelona - Spartak Moscow H(0 - 1) 2.33 või siis Barcelona - Spartak Moscow (Alla/Üle : 4.5) over 2.73. Mõlemad võivad ka totaalselt metsa minna, oleneb kuidas Spartak oma bussi parkimisega hakkama saab.

Bart
19.09.12, 21:11
Kes riskida julgeb ...

... See panustaks Spartaki võidule, paar tundi tagasi oli nende coef vist 26.00

dontastik
19.09.12, 21:14
... See panustaks Spartaki võidule, paar tundi tagasi oli nende coef vist 26.00

Ajalugu ei peaks küll täie tõsidusega võtma, aga... Barcelona haven't lost a CL game at the Camp Nou since 20 October 2009 against Rubin Kazan (0-2), Since then: 13W - 3D. Ma ei usu, et leidub palju inimesi, kes julgeks Spartaki võidu peale korraliku summa panna.

Tofoa
19.09.12, 21:17
Ajalugu ei peaks küll täie tõsidusega võtma, aga... Barcelona haven't lost a CL game at the Camp Nou since 20 October 2009 against Rubin Kazan (0-2), Since then: 13W - 3D. Ma ei usu, et leidub palju inimesi, kes julgeks Spartaki võidu peale korraliku summa panna.

Ehk siis täna mängitakse venelastega, viimati kaotati venelastele. SEOS!

rallikas
19.09.12, 23:21
See läheb mul küll metsa.

dontastik
19.09.12, 23:25
Täna on CFR Cluj see klubi, kes mu kindla kombo pekki keerab :D

Shaq
19.09.12, 23:31
Lille on uskumatult nõrk, või Borisov imetlusväärselt tugev. Aga üks magus kombo on veel üsna reaalne.

Halb ründaja
19.09.12, 23:34
Barca (0-2) vist ei tule ära.

ericbana
19.09.12, 23:35
Ma sitaks rahul, et täna otsustasin mitte panustada. Hetkeseisuga oleks asi ikka totaalselt metsas.

Blaugrana
20.09.12, 00:39
Enne mänge tehtud kombod läksid pekki, aga livebetiga teenisin raha tagasi!

Jr
20.09.12, 00:42
Lives panin Shatjori -1 ja ManU -1 ja Barca kaotusseisus võitjaks + veel MLS mäng, Manu suutis siis mitte händit murda.

Shaq
20.09.12, 00:43
Midagi väga suurt ei olnud, kuna koefid nõrgad. Safebeti keeras Eesti esiliiga perse(Fc Infonet), aga 90+1 minutil tõi Valencia mulle raha sisse:
Mängud Tulemused Panus Koefitsiendid Staatus
Leicester City - Burnley (1X2)
1 1.70 Ootel
Ipswich Town - Wolverhampton (Draw no bet)
2 2.25 Ootel
Bayern München - Valencia (Both teams to score?)
Yes Yes 1.93 Võit
Chelsea - Juventus (Both teams to score?)
Yes Yes 1.80 Võit
Koef kokku 13.29 ja võit 79euri.
Mõnusalt plussis teist päeva järjest :)
Vähemalt saab homme ka rahus panustada :D

marv3llous
20.09.12, 00:45
Teist päeva järjest natukene üle kümnene koef pekki viimasel minutil - seekord Valencia skooris (eile Real). Fuck noh :)

Brick
20.09.12, 00:52
Njaa, Bayern over 2,5 milles ma olin suht kindel tuli ka ära. 3,5 polnud ka kaugel, kui Mandzukic oleks pendla ära löönud. Aga noh Barca ja Manu minimaalne võit rikkusid händicapid.

dontastik
20.09.12, 00:56
Ehk siis täna mängitakse venelastega, viimati kaotati venelastele. SEOS!

Peaaegu! Äkki järgmisel vastasel Meistrite Liigas Camp Noul läheb paremini!

Homme Euroopa Liigas 24 mängu. Loodan, et saan ka ennast selle nädalaga plussi tagasi.

football2u
20.09.12, 02:45
Ma sitaks rahul, et täna otsustasin mitte panustada. Hetkeseisuga oleks asi ikka totaalselt metsas.

Täpselt! Ise panin vaid Juvele draw-no-bet, muud midagi.

Crackerz
20.09.12, 11:40
proovin siis vahelduseks 5-foldi ka.

20.09.2012 22:05 Lyon - Sparta Prague H(0 - 1)1 2.30
20.09.2012 22:05 FC Twente - Hannover 96 (Draw no bet)2 2.26
20.09.2012 22:05 Sporting Lisboa - FC Basel (1X2)1 1.70
20.09.2012 20:00 BSC Young Boys - Liverpool (1X2)2 2.70
20.09.2012 20:00 Napoli - AIK H(0 - 1)1 1.70
20.09.2012 20:00 Fenerbahce - Marseille (Draw no bet)2 2.30

Koef kokku 44.45

cannuman
20.09.12, 12:11
Napoli jätab minu teada mitmed ässad koosseisust välja. Sinu jaoks muidugi hilja, aga äkki kellelgi teisel infost kasu.

eika
20.09.12, 12:22
tsiteerides Napoli klubiomanikku varasematest aastatest: “Europa League? I don’t give a s*it about this competition, thanks to Blatter and Platini it is not worth anything.”

ja Euroopa Liigas mängivad Itaalia klubid jätaksid koheselt igasugustest kombodest välja, sest valdav suhtumine ka teistel klubiomanikel on sarnane eelpoolmaintiud tsitaadiga.

Crackerz
20.09.12, 12:22
Napoli jätab minu teada mitmed ässad koosseisust välja. Sinu jaoks muidugi hilja, aga äkki kellelgi teisel infost kasu.

Hamsik, El Kaddouri ja Aronica mängivad, kuigi jah, palju noori ja debütante.

E: Napoli ainult selleks paningi, et mängivad kodus, fännide ees võiks ikka võita.

cannuman
20.09.12, 12:29
tsiteerides Napoli klubiomanikku varasematest aastatest: “Europa League? I don’t give a s*it about this competition, thanks to Blatter and Platini it is not worth anything.”

ja Euroopa Liigas mängivad Itaalia klubid jätaksid koheselt igasugustest kombodest välja, sest valdav suhtumine ka teistel klubiomanikel on sarnane eelpoolmaintiud tsitaadiga.

Miks kombost välja? Alati saab ju Itaalia klubide vastu panustada.

eika
20.09.12, 12:39
E: Napoli ainult selleks paningi, et mängivad kodus, fännide ees võiks ikka võita.
Mitte, et Napoli võita ei võiks ja ei peaks, aga.

Üldiselt Itaalia jalgpalli mentaliteet on erinev nt Inglismaa jalgpallis valitsevast mentaliteedist. Pingutada tuleb täpselt nii palju kui vajalik ja siis kui see on oluline. Näiteks peetakse väga halvaks tooniks seda, kui hooaja lõpuks tabelikoha kindlustanud meeskond läheb relegatsiooni eest võitleva meeskonna vastu täies rivistuses. Sellele võib järgneda ja tavaliselt ka järgneb üle-Itaalialine "tra, mille nimel te pingutate ja mis teil viga on" pasatorm, kui Inglismaal oleks pigem vastupidine "tra, miks te varumehed sisse panite ja mängu võitma ei läinud."

Ja samamoodi on ka Euroopa Liiga puhul. Fännid ei nõua täies rivistuses mängimist ja ei nõua ilmselgelt võitu, sest oluline on koduliigas kõrgele jõudmine. Ehk ei imestaks, kui Napoli või /sisesta Itaalia tiimi nimi/ teeb ilmetu ja hädise mängu.

N4pster
20.09.12, 12:43

Kas võidu puhul oleks sa üldse oma võidusumma kätte saanud, kui triobetil on järgmine reegel: Maksimaalne mängude arv panuses on kümme (10) ja koefitsient ei tohi ületada 3000.

Link: https://www.triobet.ee/est/selection/how_to_play.html#3

Tofoa
20.09.12, 12:47
Kas võidu puhul oleks sa üldse oma võidusumma kätte saanud, kui triobetil on järgmine reegel: Maksimaalne mängude arv panuses on kümme (10) ja koefitsient ei tohi ületada 3000.

Link: https://www.triobet.ee/est/selection/how_to_play.html#3

Kummaline. Minu teada tohtis mängude arv panuses olla 15.

N4pster
20.09.12, 12:58
Kummaline jah. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=497319420295659&set=a.159262524101352.37492.130865086941096&type=3&theater
Siin pilt, mis on Triobet Leedu FB lehel ja 15 mängu. Ju siis on ikka 15 lubatud.

ericbana
20.09.12, 13:07
Samas vastus ühele tuttavale, kellel sarnane küsimus tekkis, Triobet chatis: "Ma ei soovitaks Teil lisada rohkem mänge kuna reeglites on kirjas, et 10 on maksimaalne arv vaatamata sellele, et süsteem lubab lisada 15. Aga seda ma edastan vastavasse osakonda, et nad vaataksid järgi kas on viga süsteemis või reeglites ning parandataks ära lähipäevil."

Svenniid
20.09.12, 13:20
Italianod, mis Lazio täna teeb? sama suhtumine nagu Napolil?

eika
20.09.12, 13:35
Eelmine aasta oli Lazio grupis nii Vaslui kui ka Zürichiga üsna hädas. Ühesõnaga teisi pädevamaid mänge on nii palju, et ma Euroopa Liiga+Itaalia klubi lahendustest hoiaksin nende ettearvamatuse tõttu heaga eemale.

Maarek
20.09.12, 13:39
Italianod, mis Lazio täna teeb? sama suhtumine nagu Napolil?

Liigas on nad tublid, sest 3 mängu ja 3 võitu (mitte just kõige tugevamate vastu), aga Inglise klubidega seoses räägib nende kahjuks see fakt:

Lazio have not won in their last seven outings against English clubs (two draws and five defeats), a run which stretches back to a 2-1 win at Chelsea FC in the 1999/2000 UEFA Champions League second group stage. They have also failed to score in their last two matches against Premier League opposition.

Kuna Spursil hooaja algus natuke küsitav, siis oleks muidugi aeg Laziol käituda vastupidiselt lähiajaloole :p

football2u
20.09.12, 14:45
Kindlasti kasutaks ma täna Atletico võitu (1,70) ning Liverpooli võõrsilmängu draw-no-bet (1,85) võimalust. Väldiksin aga Fenerbache kodumängu Marseillega (Türgi paras põrgu), kahtleks ka Itaalia ja Inglismaa klubide motivatsioonis. Ahvatlust tekitab ka Leverkusen kodus FC Metalist Kharkivi vastu (1,70).

Endal kolm kindlat, kuhu vast veel lisan:
BSC Young Boys - Liverpool (Draw no bet) 1,85
Hapoel Tel Aviv - Atletico Madrid (1X2) 1,70
AEL Limassol - Borussia Mönchengladbach (Draw no bet) 1,55

Koef juba hetkel: 5.16

Milanista
20.09.12, 14:47
Liverpool ja Atletico lähevad varutiimiga....

dontastik
20.09.12, 15:33
BSC Young Boys - Liverpool (Both teams to score?) Yes 1.90
Udinese - Anzhi Makhachkala (1X2) 2 2.40
AEL Limassol - Borussia Mönchengladbach (1X2) 2 2.20
Napoli - AIK (Alla/Üle : 2.5) under 2.15
Dnipro Dnipropetrovsk - PSV Eindhoven (Alla/Üle : 2.5) over 1.85

Koefitsiendid kokku: 39.90

Tanel
20.09.12, 15:36
Eelmine aasta oli Lazio grupis nii Vaslui kui ka Zürichiga üsna hädas. Ühesõnaga teisi pädevamaid mänge on nii palju, et ma Euroopa Liiga+Itaalia klubi lahendustest hoiaksin nende ettearvamatuse tõttu heaga eemale.

Samas on Petkovic veidi ambitsioonikam treener, aga võõrsil Tottenhamile vaevalt Lazio vastu saab.

Interi kodukoef on väga hea. San Siro halb seeria peab lõppema, Kaasan pole midagi erilist ka.

Eeldatav koosseis väga tugev (miinus Samuel): Handanovic, Jonathan, Samuel, Ranocchia, Nagatomo, Guarin, Gargano, Zanetti, Sneijder, Coutinho e Cassano.

Tanel
20.09.12, 15:56
Tegin ka tänaseks midagi, lükkasin 20 euri peale ja kombineerisin erinevalt, et üks võit = raha tagasi. Ees koef, sulgudes potentsiaalne võit.

Päris palju sõltun sellest, et Anji jätkab Hiddinki käe all väga ründava stiiliga mängimist ja udi-anji mäng tuleb lahtine.

Lyon - Sparta 1
Hapoel - Atletico 2
Kopenhaagen - Molde 1
Napoli - Aik 1

5,13 (20,51)

---

Maritimo - Newcastle 2
Stutt - Steaua 1
Udi - Anži over 1,5

5,82 (23,27)

---

Bilbao - Ironi 1 (händikäp 0-1)
Leverkusen - Metalist 1
Bordoo - Brügge 1

4,57 (18,28)

---

Genk - Videoton 1
Inter - Rubin over 2,5
Udi - Anzi over 2,5

6,6 (26,39)

---

Inter - Rubin 1
Rapid - Rosenborg 1
Levante - Helsingborg 1
Udinese - Anzi 1
Dnipro - PSV 1

39,61 (39,61)

---

Tottenham - Lazio over 2,5
Twente - Hannover 2
Bilbao - Ironi over 2,5

14,68 (44,04)

Jr
20.09.12, 22:54
Kes kombo ära pasandas? Vanameister DiNatale ofc.

Iceman
21.09.12, 00:52
fck need kombod on pasad. 7 erinevat kombot teinud see nädal...kõigis 7s on üks tulemus teisi läinud, kui ennustatud oli. Fck this shit.

Armo
21.09.12, 00:59
Athletic Bilbao :fpalm:

dontastik
21.09.12, 01:01
fck need kombod on pasad. 7 erinevat kombot teinud see nädal...kõigis 7s on üks tulemus teisi läinud, kui ennustatud oli. Fck this shit.

Ma see nädal 6 erinevat kombot teinud ja kolmes olen ka üsna napilt võidust ilma jäänud. Täna veel eriti napilt, kui juba eelpool mainitud Di Natale suutis lisaaja esimesel minutil Anzhi vastu viigi tabloole seada ja mu 6 mängulise kombo pekki keerata.

marv3llous
21.09.12, 01:07
Ei osanud/julgend kombotada täna palju - Udi-Anzi mängus jäi ~8.5 koefisest piletist 1 värav puudu (2,5 over). Lazio, Rubini double-chance'id samal piletil läksid ka pihta. Nullis õhtuga.

Tanel
21.09.12, 01:22
Tegin ka tänaseks midagi, lükkasin 20 euri peale ja kombineerisin erinevalt, et üks võit = raha tagasi. Ees koef, sulgudes potentsiaalne võit.

Päris palju sõltun sellest, et Anji jätkab Hiddinki käe all väga ründava stiiliga mängimist ja udi-anji mäng tuleb lahtine.

Lyon - Sparta 1
Hapoel - Atletico 2
Kopenhaagen - Molde 1
Napoli - Aik 1

5,13 (20,51)

---

Maritimo - Newcastle 2
Stutt - Steaua 1
Udi - An˛i over 1,5

5,82 (23,27)

---

Bilbao - Ironi 1 (händikäp 0-1)
Leverkusen - Metalist 1
Bordoo - Brügge 1

4,57 (18,28)

---

Genk - Videoton 1
Inter - Rubin over 2,5
Udi - Anzi over 2,5

6,6 (26,39)

---

Inter - Rubin 1
Rapid - Rosenborg 1
Levante - Helsingborg 1
Udinese - Anzi 1
Dnipro - PSV 1

39,61 (39,61)

---

Tottenham - Lazio over 2,5
Twente - Hannover 2
Bilbao - Ironi over 2,5

14,68 (44,04)

Saan ühe odava õlle osta endale. :)

Milanista
21.09.12, 02:29
Kuna Eurooopa leaguet ma ei seedi,siis panustasin täna ainult anzi kahekordsele ja levante võidule.10nese koeffiga kombo keeras käkki athletic,seda ei osand tõesti ette näha

dontastik
21.09.12, 04:04
Kui vaadata juba vaikselt nädalavahetusel peetavatele liigamängudele ette, siis esimene mäng, mis mulle silma jäi ja mille koef on suhteliselt magus.

Athletic Bilbao - Malaga 2.25 3.30 3.10
Võib isegi händikäpi ka proovida
Athletic Bilbao - Malaga H(1 - 0) 2 6.75

Bilbao on ainuke meeskond, kellele on La Ligas peale 4 vooru üle 10 värava löödud (tervelt 12), Espanyol järgmisena 10. Malagale aga on ainult löödud 2. Teades, kui halvasti täna Bilbao mängis Euroopa Liigas oma kodus suhteliselt nõrga Iisraeli klubi vastu ja millist mängu näitas Meistrite Liigas Malaga Zeniidi vastu, siis mõlemad panused tasuvad minu silmis kindlasti proovimist. Huvitav on näha, kui madalale koefid langevad vähem kui 3 päevaga. Juba praegust peaks Bilbao võit 2.25 ja Malaga võit 3.10 vastupidi olema.

wordprez
21.09.12, 08:02
Olen elus varem umbes 5 korda erinevaid koguseid sente NBA mängudele panustanud. Nüüd mõtlesin, et fakit, paneks mõned sendid ka täiega drawing dead kombole. Vähemalt saab huvitavaid asju rootida :D

1455

umbadapopp
21.09.12, 14:13
*Sisaldab potensiaalseid võite ootel olevatelt tulemustelt
Pileti detailide lehelt leidsin.
Triobeti tegelased, kellel siin konto on, ajage korda asi ;)

Teine küsimus on selline, et kui ma läksin hoogu ja tegin 15 mänguga pileti, siis pm kui ma võidan, saan panustatud raha(mitte 142x) lihtsalt tagasi ning kui kaotan, siis olen ilma? (sest eksisin Triobeti panuste reeglite vastu) Miks süsteem üldse laseb sellist panust läbi?

Crackerz
21.09.12, 22:46
homne Amkari draw no bet, brightoni v6it ja PSG handicap annab kokku koefiks 22,52.

football2u
22.09.12, 15:19
Uskumatu. Mul oli kena raha CSKA peal komboga ja kui arvuti avasin, olid nad 0:2 kaotusseisus mingi Volga vastu. Mõtlesin, et teen Livebetis järkade väravalööjatega raha tasa, aga ennäe - CSKA võitis ka kasum kasvas kolmekordseks! :)

D˛agoevilt ikka väga kena käärlöök, tehes seisuks 2:2!!!

Shaq
22.09.12, 15:29
Uskumatu. Mul oli kena raha CSKA peal komboga ja kui arvuti avasin, olid nad 0:2 kaotusseisus mingi Volga vastu. Mõtlesin, et teen Livebetis järkade väravalööjatega raha tasa, aga ennäe - CSKA võitis ka kasum kasvas kolmekordseks! :)

Džagoevilt ikka väga kena käärlöök, tehes seisuks 2:2!!!
Sama siin:)

Aga oot, panustasid siis Livebetis,et CSKA lööb järgmise või mida täpsemalt?

Epic
22.09.12, 15:30
Džagoevilt ikka väga kena käärlöök, tehes seisuks 2:2!!!

See oli tõesti supervärav.

Üldjuhul on vägagi kasumlik panustada favoriitide peale, kui nad on jäänud kaotusseisu. Kui võitu ära ei tule, siis viigi punnitavad ikka välja ning double chance koefitsendid üldjuhul täitsa head.

football2u
22.09.12, 15:39
Sama siin:)

Aga oot, panustasid siis Livebetis,et CSKA lööb järgmise või mida täpsemalt?

Jah. Livebetis suutsin kõik kolm väravat ära "skoorida" ning väääga kena kasum. Ja mäng oli ka vaatamist väärt, kõik CSKA väravad olid väga kaunid. Mängupilt oli selline, et Volga ei suutnud teisel poolajal midagi, kuid kohe armeepoiste võitu (koef 8,0) ei julgenud panna.

Shaq
22.09.12, 15:49
Olks. Ma olen elus vist 2x Livebetis panustanud, mõlemal korral,et favoriit olles 0-1 taga, võtab võidu.. Mõlemal korral on raisad viigi teinud :D

luisfigo7
22.09.12, 15:49
Mida veel siis siin täna lammutada?
PSG koef on 1.60 Bastia vastu
West Bromi koef 1.62 Readingu vastu
Nordsjaellandi koef 1.60 Randers FC vastu

need 3 tunduvad mulle magusad

football2u
22.09.12, 17:07
Mida veel siis siin täna lammutada?
PSG koef on 1.60 Bastia vastu
West Bromi koef 1.62 Readingu vastu
Nordsjaellandi koef 1.60 Randers FC vastu

need 3 tunduvad mulle magusad

Fulham ja Fiorentina draw no bettidest ei saa ka külmalt mööda vaadata.

rainis007
22.09.12, 17:21
Pange kiiresti raha selle peale, et Ribery ei skoori tänases mängus !!!

Sest ta pole isegi koosseisus, aga koef on 1,37.

Shaq
22.09.12, 17:25
Pange kiiresti raha selle peale, et Ribery ei skoori tänases mängus !!!

Sest ta pole isegi koosseisus, aga koef on 1,37.

Tühistatakse ju siis, mõttetu panna.
Või ma eksin?

rainis007
22.09.12, 17:29
Tühistatakse ju siis, mõttetu panna.
Või ma eksin?

Jäin isegi selle peale mõtlema. Aga samas kui ka tühistatakse, siis saab raha tagasi, aga kui on isegi 1% tõenäolsus, et ei tühistata siis oleks free money igastahes.