320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
    Kas sa läksid otse hansanetti või ikka triobeti kaudu (et valid menüüst sissemakse/deposit, valid panga, kirjutad summa ja kinnitad)?

    Täna päeval kandsin SEB-ist ja tuli hetkega üle. Ja täpselt nii on alati olnud.
    Nad vist kannavad suht manuaalselt sissemakseid üle. Vähemalt Hansapanga omi.

    Kommentaar


      otse hanzaneti kaudu
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        No aga proovi läbi Triobeti. Siis peaks küll automaatselt tulema. Sest kui sa lähed otse hansanetti ülekannet tegema, siis nad peavad küll manuaalselt su kontole selle raha lisama ja see ei pruugi ju enne esmaspäeva juhtuda. Samas, ma olen aind SEB-i kasutanud ja pead ei julge anda.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Kas keegi mängib triobetis pokkerit ka ?

          Kommentaar


            Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
            Kas keegi mängib triobetis pokkerit ka ?
            Jah.

            101010

            Kommentaar


              GIF Sundsvall - Örgryte IS --- Rohkem 2.5 --- 1.65
              Mängus löödud väravate arv --- Vähem 2.5 --- 2.10

              seletage palun kuidas seda löödud väravate arvu mõista

              Kommentaar


                Mängus löödud väravad, noh. Kui seis jääb nt 1-1 ja sa ennustasid, et meeskonnad löövad vähem kui 2,5 väravat, siis võidad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ek Vaata postitust
                  GIF Sundsvall - Örgryte IS --- Rohkem 2.5 --- 1.65
                  Mängus löödud väravate arv --- Vähem 2.5 --- 2.10

                  seletage palun kuidas seda löödud väravate arvu mõista
                  Kui Sundsvall võidab 2:1 on rohkem, kui 2,5 väravat, kui aga 1:0, siis vähem kui 2,5 väravat või siis vastupidi ehk siis mõlema poolt löödud väravate summa.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    GIF Sundsvall - Örgryte IS --- Rohkem 2.5 --- 1.65
                    Mängus löödud väravate arv --- Vähem 2.5 --- 2.10

                    seletage palun kuidas seda löödud väravate arvu mõista
                    Kui lüüakse mõlema meeskonna peale kokku >2,5 väravat, s.t 3 või 30, saad raha 1,65 kordselt tagasi
                    Kui alla 2,5 värava, siis on kordaja 2,10

                    Lihtne

                    Edit: eriti pop teema see siin...

                    Kommentaar


                      selge, tänud!
                      väga loogiline ju tegelikult, imelik kuidas mõned sellest aru ei saa

                      Kommentaar


                        Egon on ennustussõltuvuses.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ek
                          kogu oma võhiklikkusest hoolimata olen ma soccernetile väga tänulik et nad unibetiga liituda palusid.
                          praeguseks juba 750.- oma kontole tagasi kandnud ja ennustuskontol ikkagi mängimisraha ka veel alles
                          Proovi siis Pinnacle Sportsi, 3707 euri eest 370,7 euro boonust

                          Kommentaar


                            Olen unibetiga jälle hädas.
                            Mida tähendab et Arsenal - Slavia Prague mängu tulemus on "Edasi lükatud" ja väärtuseks 75.- ehk sama palju kui panus oli.
                            Kas tähendab et panus on tühistatud ja raha tagasi kantud?
                            Tegemist oli mingisuguse eriennustusega, Arsenali võidukoefitsendiks ~3,75 (jah, ma tean et tegemist oli arvatavasti kellegi näpukaga)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ek Vaata postitust
                              Olen unibetiga jälle hädas.
                              Mida tähendab et Arsenal - Slavia Prague mängu tulemus on "Edasi lükatud" ja väärtuseks 75.- ehk sama palju kui panus oli.
                              Kas tähendab et panus on tühistatud ja raha tagasi kantud?
                              Tegemist oli mingisuguse eriennustusega, Arsenali võidukoefitsendiks ~3,75 (jah, ma tean et tegemist oli arvatavasti kellegi näpukaga)
                              Tehtud panuste lehelt peaks ju näha olema, millega tegu oli. Võib-olla mingi händikäp (3,75 koef. näiteks Arsenal -2,5 vms.)
                              Kui nn. tavalise 1X2 puhul oli Arsenali võidukoef. 3,75, siis loeti see veaks ja pandi koefiks 1.
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ek Vaata postitust
                                Olen unibetiga jälle hädas.
                                Mida tähendab et Arsenal - Slavia Prague mängu tulemus on "Edasi lükatud" ja väärtuseks 75.- ehk sama palju kui panus oli.
                                Kas tähendab et panus on tühistatud ja raha tagasi kantud?
                                Tegemist oli mingisuguse eriennustusega, Arsenali võidukoefitsendiks ~3,75 (jah, ma tean et tegemist oli arvatavasti kellegi näpukaga)
                                Ei soovita väga näpukatele raha panna. Samas, võeti Amsterdamis üleeile Unibeti CEO vahi alla, niiet äkki nad hoiavad raha kokku nüüd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X