PDA

View Full Version : Miks Kotkas Juunior 93 sündinud poisid said disklafi selle aasta esiliigast ?

Tammeka93
16.03.06, 11:31
:kaval:

marrrtin
16.03.06, 14:32
Ma ka ei saa aru.
Pohhui, mis nimi meil on.
Ma ei saa aru, milles on viga?
Me pole midagi halba teinud, mitte midagi pole juhtunud.
EJL lihtsalt rikub noorte mängijate karjäärid nii ära.:( :viha:

Even
16.03.06, 16:24
Huvitav kuidas ta teil ära rikub? Et kui nüüd ei mängi I.liigas siis on elu perses ja lähme narkotikumi peale üle? Mis siis on mängida III.liigas. Te olete nii head ju, küll kinni panete.

marrrtin
16.03.06, 21:53
Algselt postitas Evu

Huvitav kuidas ta teil ära rikub? Et kui nüüd ei mängi I.liigas siis on elu perses ja lähme narkotikumi peale üle? Mis siis on mängida III.liigas. Te olete nii head ju, küll kinni panete.Huvi kaob ära niimoodi ju, eesmärgid jäävad saavutamata.:deemon:

MihkelPallak
16.03.06, 21:55
Nõrgad olete siis, kui huvi ära kaob...

Even
16.03.06, 22:20
Algselt postitas MaRtin_12

Algselt postitas Evu

Huvitav kuidas ta teil ära rikub? Et kui nüüd ei mängi I.liigas siis on elu perses ja lähme narkotikumi peale üle? Mis siis on mängida III.liigas. Te olete nii head ju, küll kinni panete.Huvi kaob ära niimoodi ju, eesmärgid jäävad saavutamata.:deemon: Ooot oot peata on jalgapalli rong nüüd kinni. Et kui ei ole alati PARIM siis ei ole huvitav? Su eesmärk on I.liiga võit? Aga mõtle kui veel lahedam oleks kui alustad III.liigast, võidad ära, pääsed II.liigase, võidad jällegi, oled I.liigas, võidad ja oledgi Eesti meister. See oleks veel suurem saavutus kui kohe I.liiga võita. Saate veel rohkem respekti mis paistab olevat teie eesmärk.

marrrtin
16.03.06, 22:28
Ooot oot peata on jalgapalli rong nüüd kinni. Et kui ei ole alati PARIM siis ei ole huvitav? Su eesmärk on I.liiga võit? Aga mõtle kui veel lahedam oleks kui alustad III.liigast, võidad ära, pääsed II.liigase, võidad jällegi, oled I.liigas, võidad ja oledgi Eesti meister. See oleks veel suurem saavutus kui kohe I.liiga võita. Saate veel rohkem respekti mis paistab olevat teie eesmärk.Nojah, ikkagi EJL imeb.
Aga mis sa selle esimese lausega tahtsid öelda? :D

Even
16.03.06, 22:30
Nojah, pole midagi teha. Alustate uuesti, küll tõuste.

Ei ma ei tea ise kah, vaatasin üht saadet just, seal oli selline.

Tammeka93
19.03.06, 15:48
kahju et ära langesite oleks saand teiega jälle mängida :D aga kes nende asemel tuleb

marrrtin
19.03.06, 15:49
Algselt postitas Tammeka93

kahju et ära langesite oleks saand teiega jälle mängida :D aga kes nende asemel tulebSK10 ja teist ma ei tea.
Turniiridel saame ikka mängida, niiet ära põe.:D

Tammeka93
19.03.06, 16:14
aa oki tähhh :D

Tammeka93
19.03.06, 21:41
ma pakun et kas kasutasite valet mängjat või äkki vahetasite nime sys `??

marrrtin
19.03.06, 22:58
Algselt postitas Tammeka93

ma pakun et kas kasutasite valet mängjat või äkki vahetasite nime sys `??wtf?
Mingit valet meest pole kasutanud.
Nime vahetasime.;)

nurmalna
21.03.06, 12:47
Nime vahetuse eest saite disklafi?? Elusees ei usu sellist asja.:P

marrrtin
21.03.06, 13:18
Algselt postitas nurmalna

Nime vahetuse eest saite disklafi?? Elusees ei usu sellist asja.:P Läksime teisest klubist üle vms, vahetasime nime vms, aga paberitega oli mingi jama noh, mingi valesti kirjutatud või vms.

Täpselt ei tea keegi.
Aga mingeid reeglite rikkumisi või vale mängija kasutamist pole.:doh:

Tammeka93
21.03.06, 16:23
aa siiis on
kahju :(

marrrtin
22.03.06, 19:36
Mitteametlikult oleme tagasi Esiliigas.:õnnelik:

rAZA
22.03.06, 19:58
:kaval: