320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Futsali meistrivõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Futsali meistrivõistlused

    Samuti otsustati, et alustatakse registreerimist 2006/2007. aasta Eesti futsali meistrivõistlustele, mis toimuvad 1. detsembrist 2006 kuni 1. märtsini 2007. Võistlussüsteem otsustatakse registreerinud võistkondade arvu järgi.

    Nii nagu rannajalgpalliski ei tohi ka futsali meistrivõistlustest osa võtta Meistri- ja Esiliiga mängijad, II liiga mängijad võivad seda teha klubi kirjalikul nõusolekul.


    Ei tea kas on vastu kevadet ja algavat hooaega mõtet sellist teemat teha aga siiski on lõpuks ometi Futsali meistrikad järgmine talv tulemas


    #2
    Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

    aga vot see on küll hea idee!
    kuid kohe ka mõned problemaatilised küsimused mis on need minimaalsed väljaku suurused?, sest igal meeskonnal ju erinev rahakott ja ma ei usu et kui mõni meeskond teeb trenni kuskil suures saalis aga siis mängud toimuvad kuskil ühisgümnaasiumi saalis see nagu ju... jama või mis


    või olete juba ka selle peale mõelnud?
    ja mis süteemis siis seda ka mängidakse kas samamooodi nagu suvehooaega?
    kas lõpus tuleb ka mõni playoff süsteemi variant?

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

      futsalis on platsimõõdud reeglitega kindlaks määratud

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

        Algselt postitas eston maravilha


        futsalis on platsimõõdud reeglitega kindlaks määratud
        No sel juhul ei saa paljude maakondade satsid osaleda ju, väga vähe õigete mõõtmetega siseplatse.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

          Usun,et selles suhtes ikka mingid muudatused ka tehakse esialgu ehk ei ole need platsi mõõtmed vast nii rangelt piiritletud-ma arvan,aga krt seda teab.Loogiline ju oleks .Muidu kujuneb jah see osavõtjate arv piiratuks.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

            Ma ei usu, et osavõtjaid väga palju oleks, sest suht kalliks läheb see ju, paljusi meeskondasi toetavad linn ja muud sponsorid seoses bussisõiduga Eesti Meistrikatega, aga vaevalt, et toetatakse talvistel Futsal võistlustel, mis ei tohiks ju nii tähtsad olla. Ühesõnaga arvan, et raha pärast ei hakka väga palju osavõtjaid olema. Minu nägemus asjast.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

              ma kaldun arvama, et need meistrivõistlulsed toimuvad kõigepealt kohalike turniiridena ja siis juba mingi finaalturniirina, mitte liigasüsteemis

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

                Isegi kui asi esimesel aastal peaks meeskondade osavõtt veits nadi olema ja usun,et ka arusaamatusi tuleb siis olen ikkagi kindel,et asjal on jumet ja iga aastaga saab see ainult paremaks minna.Mõte on hea ja vajab ainult järjepidevust,siis loksub kõik iseenesest paika.hea,et asi käima lükati.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

                  minagi olen seda meelet et see asi on hea idee!!!

                  nimelt saavad kes tahavad ja kellel finants lkubab kaasa teha turniiri!!!

                  kuid küsimus korraldajaile mis on need mõõtmed ja mis saaalid oleksid need mis sobiksid selleks mänguks tallinnas ???

                  siis teab mis saal juba varakult järgmiseks talvekjs kinni panna

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

                    Algselt postitas ralf85


                    minagi olen seda meelet et see asi on hea idee!!!

                    nimelt saavad kes tahavad ja kellel finants lkubab kaasa teha turniiri!!!

                    kuid küsimus korraldajaile mis on need mõõtmed ja mis saaalid oleksid need mis sobiksid selleks mänguks tallinnas ???

                    siis teab mis saal juba varakult järgmiseks talvekjs kinni panna
                    Kuskilt saunast kuuldus nagu 20*40, mis aga ei pruugi olla õige.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

                      plats
                      1. rahvusvahelised mängud-pikkus 38-42 m,laius 18-22 m
                      2. mängud - pikkus 42-25, laius 25-15 m.
                      meeskonnas 4+1 mängijad
                      mänguaeg 2x20 puhas aeg
                      värav 3x2
                      trahvi löögil vastas \"sein\" 5 m...............................

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

                        ma kujutan ette et võistlused pevad toimuma gruppiturniiride alusel(3-4 meeskonda teevad mänguvoor päevaga ühes saalis ,-järgmine voor toimub teisel päeval ja teise meeskonna saalis).see teeb sõidukulud väiksemaks ja vähendab saalide otsimise raskused

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

                          Keegi asjapulkadest võix rääkida, mis siis talvel toimuma hakkab?

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

                            Algselt postitas Sir Brazza


                            Keegi asjapulkadest võix rääkida, mis siis talvel toimuma hakkab?
                            Mingi info peaks siin ka üleval olema

                            Futsal
                            Kristiine JK

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Futsali meistrivõistlused\'

                              Algselt postitas Warren


                              Samuti otsustati, et alustatakse registreerimist 2006/2007. aasta Eesti futsali meistrivõistlustele,
                              Kuidas see registreerimine sul käib.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X