320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kolumn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolumn

    14. november 2001, kolmapäev.
    On pärastlõuna, olen suundumas Svjeki juurde suurele kokkusaamisele vutifännide eliidiga, kui helisb telefon ning 13 juba viriseb, et kus ma olen ja kaua mul läheb, rahvas juba pidavat küsima . Luban 5 minuti pärast kohal olla ning täidangi oma lubaduse.
    Sisse astudes hakkab kõigepealt silma püsti seisev PaPa, kes parasjagu noortele midagi seletab. Tervitan ja suundun esimese kannu järele . Vahetusrahast teen panuse koondise 2:0 võidu peale ning istun maha oma õlut lahendama. Esimesed paar õlle sai ikka eriti kiirelt ära joodud, sest oli ju vaja kaotatud aeg tasa teha.
    Asun elavasse diskussiooni jalgpallist ja muusikast ning kõigest muust, millest parasjagu vaja oli rääkida. Tooks eraldi välja veel sellise seiga, et pakkusin välja Gaskoffile, et ta hüüdnimi võiks Gaza olla . Samal tegelasel juhtus enda kõrvetatud plaat kaasas olema, kus igasugust lahedat muusikat peal oli. Rahva suust kõlas muidugi kõige valjemalt "Eesti- Maailmmeister". Mingi aja pärast saabusid ka Rootsi Kunn ja 8:0. Esimene neist pidi säilitama kaine oleku, kuna hiljem oli vaja veel lipu järgi minna. Asusingi Rootsi Kunniga juttu puhuma lipu juurde, mis oli ilusti vahekäiku üles riputatud. Äkitselt tuli lipu alt läbi mingi vanamees ja suunas tähelepanu sellele, et lipp on vales kohas. Puht refleksist saatsin ta perse. Selle peale teatas vana, et on koha omanik ja kutsub mendi. Lubasin tal seda teha. Asi nii kaugele siiski ei läinud, sest mõne aja möödudes lahkusime iseseisvalt ja omal jalal.
    Võtsime suunaks Pärnu maantee ja etterutates olgu öeldud, et lõpppeatuseks pidi oleme Lilleküla staadion, kus samal õhtul pidi aset leidma sõprusmäng Eesti-Kasahstan. Nagu korralikule rongkäigule kohane, tõmbasime kiirelt laulu üles ning taastasime oma õllevarusid igas võimalikus boxipeatuses (tollel päeval kulus seda kraami ikka lausa kohutavalt, aga mitte rohklem kui tavaliselt ).
    Peatus sai tehtud ka legendaarses TimeOut´nimelises kohas, kuhu suure lauluga sisse lennati ja õlle nõuti. Baarman aga sattus paanikasse ja palus vaiksemaks võtta. Õlled käes, põrutasime mööda esimest sõidurida edasi staadioni poole. Kohe peale TimeOuti vestlesin Smutoviga teemal Sunderland-Leeds, aga mitte sellest ei tahtnud ma teile täna rääkida. Suureneval kiirusel lähenesime viimasele tee peal olevale poele, kust mina, Lincoln, Gaskoff ja tõenäoliselt lugematul hulgal teisi vutisõpru õlltsi said .
    Sisenemine staadionile. Mina, nagu mul ikka tavaks on, vehkisin oma pensioniraamatuga ning ostsin 40.- pileti.
    Algamas on esimene poolaeg, süütame kõik oma sigaretid, ning hakkame ropendama ja mente solvama. Vaheajal suundusin peldikusse, kust naastes kuulutas Senaator, et Tom viidi ära!!! Mõtlesin, et võll ajab endale omast olen-täis-peksan-segast juttu. Võta aga näpust- tõsi, mis tõsi . Jookseme koos Senaatoriga staadionilt välja siis autot otsima kuhu Rootsi Kunn topiti. Ei leia. Tuleme tagasi sisse ja otsustan helistada politsei lühinumbril 110. Sõimasin neiul näo täis ja küsisin kus mees on ja miks ära viidi ning midagi veel, täpselt ei mäleta. Selle peale vabandati ning anti Lõuna politsei info number Seoses asjaoluga, et mul telefoniarve maksmata on (te ei kujuta ette, kui palju alkoholi peale raha kulub), pean tänama lahket inimest, kes mulle oma mobiiltelefoni loovutas, et tähtis kõne sooritada. Nuber valitud ja mu jutt ära kuulatud, antakse mulle Lõuna politsei korrapidaja number, viimane aga ei vasta ning ma loobusin oma üritusest. Läksin tagasi fännisektorisse ning süütasin sigareti. Mõne aja pärast nägin kuidas tribüünilt lendas alla tool, mis enne oli vist piletimüüa perse all olnud (kes viskas, seda ma ei ütle). Selle peale läks all madinaks. Madonna näitas näpuga, ning seepeale tuli üles operatiivtööks kõlbmatu paks ment, kes vedas kaasa PaPa . Küsisin mendi käest, et mis värk on, ning minust ei tehtud väljagi. Veetlev vanapaar lahkus fännisektorist, süütasin taas kord sigareti ning vaatasin mängu edasi. Peale mängu korjasime lipud maha ja läksime minema. Staadioni jjures teisi järgi oodates tuli völja veel, et peale Rootsi Kunni ja PaPa oli veel ära viidud hulk tegelasi, eesotsas üleeestilise kriminaali Senaatoriga ning "purupurjus" Kojamehega.
    Jalutasime tagasi pärnu maantee poole, et trammiga kesklinna loksuda. Tee peal arutasime, et kuhu oleks kõige mõistlikum edasi minna ning leidsime selleks õigeks kohaks Coffic´nimelise kohakese olevat, kus Koja lubas 15% alet teha ning teisi mänge telekast näidata. Kuna mul tänu koondise kahvatule mängule jäi habe ajamata, siis otsustasin trammis vahu siiski ära kasutada ning kirjutasin tagaakna peale "POLITSEI". Pärast oli väljast päris ilusti aru saada.
    Enne kõrtsu minekut tegime muidugi kiirelt "mõned" õlled. Oleks popsugi teinud, aga ei juhtunud käepärast olema. Mõnedest siiski ei piisanud mulle ning kui teised olid sisse läinud, tegin veel paar ringi, et sees nii palju ostma ei peaks. Sees aga ei suutnud vastu panna ja kann läks ikka kannu järel. Tundsin vaikselt, et hakkan meeldivalt vindiseks jääma.
    Mingi aja möödudes otsustasime minna ühe võlli kesklinna korterisse viina jooma. Kogusingi raha jõmmide käest kokku ja seda veel nii osavalt, et ise panin mingi 6.- Viin ostetud, otsustasin, et ma ei viitsi veel tuppa minna ning põrutasin Jaani kiriku juures asuva õlleputka poole, sest mõni aeg tagasi oli kõige ilusam tüdruk mulle helistanud ja mind tagasi kutsunud. Tee peal korkisin viina lahti ja avasin tomatimahla. Hakkasin tarbima vaikselt. Jõmmid, kes viina fondi raha panid ei olnud nõus, et ma viina üksi tahan ära lahendada, ning arvasid paremaks mult see ära võtta. Mina, kiire ja osav nagu ma olen, jooksin lihtsalt eest ära. Kõige ilusamleidis aga, et nii ei ole viisakas. Kuuletusin. Loovutasin viina, ning suundusin Avenüüsse (vist). Siinkohal mainin ära, et edaspidiseid asjade kulgu ei pruugi ma 100%-iliselt mäletada, ning seoses sellega palun kaasabi kõikidelt tunnistajatelt . Istusime soojas mitu head tundi. Sai juttu räägitud ja ka õlle joodud. Kuskil hommikupoole ööd tundsin väsimust, otsustasin, et oleks aeg mingi peavari otsida. Siinkohal suured tänud erxxile, kes mind koju sõidutas. Tänud ka Okule, kes teatas mulle, et mu sall on kõige ilusama tüdruku käes* .
    *- nime ma igaks juhuks ei maini, sest iga tüdruk arvab, et just TEMA on see kõige...ning see, kes ON teab seda isegi, nüüd .

    Igatahes on kõiksugu parandused ja lisad seoses selle õhtuga teretulnud.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    Krt, ma panin mingi 14 (?) ja sina vaid kuus?!!!

    Oleks ma seda teadnud ja vähe sellest - ei saand ma ei Sambat ei Verat!
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #3
      to yeg

      Ma arvan, et ma jõin mõned õlled rohkem, kui 6 sellel sügisesel päeval
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #4
        Hee - ma mõtlsein küll rahasid

        Aga ise jõin küll kuus huvitaval kokkusattumsel numbrite osas
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #5
          Isegi kaua vastupidasid.Õhtulehe pildipeal oli küll vaat et kümme juba sees.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Koski mälu värskendamiseks + Mis juhtub, kui mõni mees vangi pannakse

            Nonii, kuna Kosk väidab, et ta ei pruugi täpselt mäletada, mis avenüüs juhtus, siis võibolla saan mõne koha pealt aidata. Aga ega ma ka kõike ei pruugi mäletada.
            Niisis, avenüüs istus koos väga lõbus seltskond - mina, kyps, jorgan, Anz AnZon, Madis(?), Piret(?), Eveli(n), Aif, Oku, Kosk ja Tiina (kes oli üllatus-üllatus Indreku õde ). Andke andeks, kui ma kellegi ära unustasin.
            Võite arvata, millega me oma aega sisustasime - eks ikka õlle, mõned ka siidriga. Aga kahjuks avas meie laudkond ühel hetkel, et rahanatuke hakkab otsa saama ning viimast välja pigistades ostsime veel paar õlut ja ühed "Kauboi kartulid", maakeeli kaneeliga kartulikoored. Kartuses, et kohe kui klaasid tühjaks saavad, visatakse meid välja, jõime õlut läbi kõrte ja väääga aeglaselt. Pole ime, et mõnel vajus silm kinni, mida aga ka kotkapilguga turvad koheselt täheldasid ja meid välja tahtsid visata. Selle peale saatis keegi nad vist persse ja nad muutusid vihaseks ning hakkasid tokusmente küsima. Nojah, eks me siis pidime astuma hakkama, kuna mitmed meist olid alla kahekümne. Niisis, läksimegi kypsi juhtimisel uut ulualust otsima, kosk, aif jt joodikud :P jäid maha. Kondasime mööda vanalinna ringi, käisime mingi pubi, kuhu meid sisse ei lastud, akna taga kummitamas ning lõpetasime oma rännaku seal, kus alustasime -Avenüü ees. Seal aga oli olukord sootuks muutunud - Kosk & co oli välja visatud ning üritasid sinna tagasi pääseda. Eks nad üritasid seal siis turvasid "pehmeks rääkida", kuid selle peale tuli mingi auto ja võttis ühe võlli kaasa, mis peale asi rahunes. Tekkis mõte, et võib olla on emm-cii doonald lahti ning hakkasime sinnapoole astuma. Tõestuseks, et eesti rahvas - laulurahvas, hakkas Kosk täiest kõris "On ainult üks AAAANDRES OOOPER" laulma. Vahepeal kohtasime mingeid naisi, keda Kosk kohe kaasa üritas sebida, maga need vist ei tahtnud tulla. Huvitav küll miks?
            Igatahes MCdonald oli kinni ja siis jäime me sinna nõutult passima, samas, kui Kosk ja Erxx, kes meiega Avenüü ees liitunud oli, kadusid ära. Peale väikest peataolekut pugesime mingi restorani eeskotta (mina ei oska selle paremat nimetust anda) ja jäime magama. Magasime, kuni oli aeg bussi peale kapata.

            PS Miks tartlased tegelikult sellisesse olukorda sattusid? Eks ikka selle senaatori ja eesti politsei koostööl. Kui sen nüüd välja saab, siis tahame me selgitust.

            Kommentaar


              #7
              14 november 2001 ehk Eesti-Kasahstan
              Minu päev algas nagu tavaliselt. Hommikul kell 7 ülesm, et siis kaheksaks tunniks istuda ja mõne targa inimese juttu kuulata. Kui 8 tundi olin koolis igavlenud hakkasin kodu poole minema. Kodu lähedalt sai ostetud mõned pudelid õlut, mis pidid mu niigi haige kõri enne mängu terveks ravima.
              Samal ajal kui ma õlut pruukisin panin ma kokku ka oma kotti. Auväärse koha said kotis: vene keele õpik ja geograafia vihik, mille materjali ma lootsin veel enne mängu lergeusklikuna omandada. Helistasin Senaatorile, kes juba närviliselt karju, et kus ma olen. Vastus, et ma viibin veel kodus teda muidugi ei rahuldanud ja ta käskis mul kiiresti “Sveiki” tulla. Nii juhtuski. Kogu fänniatribuutika seljas seadsin sammud peatusesse, kust meeldiv ühistrntsport mu linna juhatas.
              Kui Lincoln “Sveiki” jõudis oli pidu juba alanud. Esimene tuttav, keda ma nägin oli hea sõber Kyps, kellega sai põgusalt mõned sõnad vahetatud. Järgmine tuttav mees oli Smutov, kellega meil olid omad jutud. Kui nägin Senaatorit olin kindel, et olen õiges kohas. Sai paar sõna vahetatud Kose ja veel mõne isikuga. Kui natuke oli juba õllekannu kummutada tuli mulle meelde, et mul on homseks päevaks vaja koolist puudumisttõendit, mille Lua-Lua lubas valmis kirjutada. Selle teksti ma siinkohal ei avaldaks, sest siis oleks kubjastel rõõmu laialt. Siis ilmus välja ka Joosep, kellega ma elavasse suhtlusesse sukeldusin. Meiega liitusid veel mõned noorhärrad. Proovisin veel teist korda tõendit hankida. Nii juhtuski: tõend sai valmis. Pealtnäha täiesti usutav, kuid mis hommikul vaadates täiesti mittekõlbulik oli.
              Siis oli aeg liikuma hakata. Lipud said kotist välja võetud ja uhkelt lehvima pandud. Keegi oli veel “Sveigist” kaasa võtnud 2 1 liitrist kannu õllega, mida üksmeelselt Vanalinna tänavail kummutati. Muuseas üks kann jäi mulle ja teine sai vist Miqu vennale. Sain tuttavaks ka uute fännidega. Imede-ime enamus neist oli pärit Tartust. Tänu Koskile tulid meelde ka nende nimed: jorgan, Anz AnZon, Madis, Piret, Eveli(n), aojalgpall, gaskoff ja siis keegi härra, keda ma pidevalt eestieestiks sõimasin. Anna mulle andeks! Jõudsime TimeOutini, mis teadupärast on Koski teien kodu. Kuulsin, et saame pilsnerit 10-ga ja seda juhust ma kasutama ei jätnud. TimeOuti ees oli keegi jalgpallifänn Tartust (kas siis jorgan, Anz AnZon, Madis? Kui meelde tuleb siis võiksid sellest mulle teada anda), kellega sai joodud “Ofelia” viina ja peale joodud õlut. Igastahes olime juba lõbusas tujus. Keegi juba närvitses, et me ei jõua õigeks ajaks kohale ja soovitas meil minna trammiga, mida me loomulikult ei teinud. Sai edasi liigutud.
              Möödusime minu koolist ja olime jõudnud A le Coqi baari juurde, kus kohtasime taas meie kõigi head sõpra Senaatorit. Teel olles tuletasin Koskile meelde tema uskumatuid lugusid tuntud perverdi Robertoga. Minu, Koski, PaPa, Gaskoffi õnneks sattus meile tee peale ette veel viimane õllepood, kust sai taas õlut ostetud. Kui olime möödunud kusepeatusest ehk viaduktist tuli mulle meeldee, et õllekannuga ma sisse ei saa ja see reliikvia sai visatud kuskile metsa alla. Turvameestest ja piletikontrollist möödudes võtsime tartlaste, kypsi, Pireti ja Eveli(ni)ga oma kohad sisse ja hakkasime omi kõrisid lahti laulma.
              Poolajal oli mul Kypsil ja Eveli(ni)l plaan minna mängu jälgima vastas fännitribüünile, mis meil ebaõnnestus, sest loomulikult ei lasknud meid sisse POLITSEI. Mina ja Eveli(n) nägime PaPat, kes meile pakkus kandikult rummikooke…
              Teisel poolajal sai nähtud EESTI POLITSEI aktiivset tegevust fännide kallal. Mängu lõppedes suunduti üksmeelselt Coffikusse, kus sai üle pika aja oma kõri parandatud. Seal me siis istusime ja rääkisime. Meenus vestlus erxxi, joosepiga j aveel paari noorsandiga, mille sisu ma taas avaldada ei saa (sa tead seda isegi erxx). Kell oli juba päris palju kui mina kurvastusega teiste fännide hugast lahkusin. Igastahes jõudsin ma koju kell pool kolm ja siis leidus veel aega, et õppida ära vene keel ja geograafia. Kokkuvõtteks võib taas öelda: oli hea fännidest sõpru taas kohata ja ka uusi leida. Kuigi mäng oleks võinud lõppeda parema tulemusega olin ma rahul. Meele tegi mustaks vaid POLITSEI.
              Jürgen
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #8
                Tänud Gaskoffile ja Lincolnile.
                Kui teised asjaosalised kah oma nägemusest tollest õhtust kribaksid siia, saaks varsti pildi kokku.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #9
                  Teine osa..........

                  Laupäev, 24. november, 2001. aasta
                  Ilus hommik. Olen üle paari kuu oma magamut koristamas . Helistab Kirves, kes kutsub "Metallisti" vutti mängima. Kutsun ta enda juurde, et arutab asja. Mõne aja pärast viskangi talle aknast võtmed peaegu mööda pead, et asja veidi huvitavaks teha. Peagi on Kirves kohal ja hakkab mind kaasa meelitama, mõne aja pärast saadan koristusprotsessi kuradile ning asun oma asju kokku korjama.
                  Peagi seame sammud bussipeatuse poole. Väikse hilinemisega jõuamegi õigesse kohta. Poleks me läinud, oleks Infoabil vist mängimata kah jäänud, sest mehi poleks piisavalt kohal olnud:P . Saamegi mängida 4 vs 5. Igati normaalne oli mängida. Vahetatakse muljeid ka sellest, kuidas Grunge teisipäeval Sandril jalaluu oli sisse löönud
                  Peale mängu tahab Grunge kangesti minna hokit vaatama, aga Kirves hästi ei viitsi ja minul pole raha . Suundumegi tramiga tagasi kesklinna, kust buss nr. 40 meid Pelgulinna sõidutab.
                  Kauplus Minski juures väljume, ning läheme poodi õllele. Seoses rahanappusega (kontol ca 45 senti) kuulutan, et ma ei saaa õlltsi osta ning pean kodust pooliku tooma, mis juba ammusest ajast ootas hommikumantli taskus praktilist kasutust . Käingi kodus kiirelt ära ja maandun peagi Kirve juures.
                  Viin kiirelt sügavkülma ning mugav poos teleka ette. Kirves oli omale video ostnud, et saaksime vaadata Flora Fänni mängu mingi maakate satsi vastu .Nme ei suuda mitte kuidagi meelde tuletada, aga see ei oma ka mitte mingisugust tähtsust. Seis jäi igatahes 3:1 maakate kasuks.
                  Kui viinapudel oli juba mõnus härmatise peale võtnud oli minu aeg kätte jõudnud . Palusin Kirvel ka pits tuua. Algul tõi kurivaim mulle 70se pitsi , millest ma viisakalt keeldusin . Seepeale tõi kirves mingi 40se- sobib.
                  Aga probleemid ei paista lõppevat....pealejook. Kirves väidab, et midagi pole...Siiski leiab kapist pohlamoosi, mille rõõmuga vastu võtan. Aga üle paari pitsi ei kannata viina peale moosi süüa, sest too oli kuradima magus . Kirves irvitab koos Grungega...mis neil viga- õlu läheb ju puhtalt väga hästi . Kirves, abivalmis poiss nagu ta on, toob mulle külmkapist keeduliha´....ka see pole just parim sakuska .Muutun juba rahutuks. Järgmine asi- külmutatud krevetid. Viimased ei tahtnud kohe üldse minna. Õnneks avastasin kuivainete juures veeslahustuvad C-vitamiini tabletid (sidruni ja apelsini ). Neist sai juba päris talutava pealejoogi . Pudel tühi...
                  Siis tuli Kirvel meelde, et tal vaja juukseid lõigata (hari pähe uuesti ). Ajasingi Kirvel pea poolpaljaks ja ta oli väga rahul . Seejärel jõudis kätte Grunge kord. tal tõmnasin lihtsalt juuksed lühemaks. Hoog sees otsustasime veidi kah rinnakarvu pügada . Kõigepealt kujundas Grunge omale rinnale A (ring ümber ). Ma arvasin, et sellest ei piisa ja raseerisin ta vasaku rinnanibu piirkonna kah ära . Seejärel raseerisin veidi oma rinnakarvu kah ning juuksuri mängimine saigi läbi
                  Tuju hakkab kujunema ja tekib vastupandamatu soov veel midagi kõrist alla kallata, nagu ikka . Kirves väitis koduveini olevat. Käskisin välja tuua. Raisk oli veidi käärinud, aga kraadid olid ju ikkagi sees. Hakkasin siis üksi seda kummutama, sest Kirves ja Grunge polnud veel oma õlledest jagu saanud. Parajalt vastik peet oli, eriti veel peale seda, kui ilmnes, et sinna ka piiritust oli lisatud . Vahepeal oli Kirves kuskilt suure pudeli toonikut leidnud ja nüüd irvitas mu üle täiega.
                  Lõpuks said ka kaks kaasjoojat oma joogist jagu ja otsustasime minna poodi viina järele. Poes nägin veel ühe hea sõbra tädi , kes samuti oli viina järele tulnud . Peale mõneminutlist vaidlust (kaasjoojad tahtsid 0,7l osta, mina 1l) ostsime liitrise venelase ära ja läksime Kirve juurde tagasi.
                  Vahepeal oli Kirve õde ühe sõbrantsi koju vedanud (ennatlikke järeldusi ei maksa teha). Vaatasime video pealt kiirendusega mingeid mõtetuid erootikafilme ja jõime viina. Lõpuks otsustasime minna minu juurde......
                  See käik aga ei saanud teps mitte tavaline olema . Grunge ja mina otsustasime nimelt asja ette võtta ihualasti . Selga panin siiski nahktagi (mis Grungel seljas oli, ei mäleta ). Asusimegi teele. Kirve trepikojast väljunud otsustasime igaks juhuks putkast midagi ostama minna (kui ma ei eksi, siis produktideks olid pulgakommid, soolapähklid jms rämps). Enne seda aga otsustasime midagi "erakordset" ette võtta . Ronisime Grungega suurde rohelisse prügikonteinerisse . Kamandasime Kirve koju kaamera järgi, et pärast ikka fotosüüdistus kah olemas oleks . Pika vingumise peale käiski ära . Nüüd jääb ainult oodata seda momenti, kui film täis saab ja film laborisse läheb .
                  Putka juures passis igavene kari mingeid tibladest jõmme, mistõttu Kirves algul veidi kahtlevalt suhtus sisseostude tegemisse. Meil oli Grungega suht pohhui ja otsustasime siiski minna. Imelik ongi see, et me nende käest tappa ei saanud .
                  Mingite minutite pärat jõudsime läbikülmunult minu juurde. Jõime haljast edasi ja varsti oligi oodatud tulemus- mälukas .
                  Pühapäeval ärkasin Grunge kõne peale:P . Vaatan seinakella- kurat, kell juba 2 (4 pidi algama Liverpool-Sunderland). Järgmine üllatus- ma olen teki all!? Lükkan teki pealt ja suureks imestuseks on mul seljas Standardi tunked . Grunge esimene küsimus oli, et kas ma ikka elus olen ning teine, et kas ma mängu ikka lähen vaatama ? nagu lugeja järaldada võib oli mõlemale küsimusele vastus jaatav . Mõtlesin, et tukastan veel veidi aga juba helistas mulle Oku (foorumlasele tuntud nime all Okuzuna), kes teatas, et Sky näitab Celtic-Rangers (kuidas kurat ma selle olin ära unustanud ). Tormasin täiega Nimeta poole ja jõudsin teiseks poolajaks kohale. Mõni aeg hiljem maandusid sinna ka Kirves ja Grunge.
                  Sellega olen enda sisuka laupäevaku lühidalt kokku võtnud ja kogun jõudu järgmisteks etendusteks. Samuti ei vastuta ma selle eest, et kogu jutt on õiges järjekorras, sisaldab kõike, mis vähegi mainimist väärt ja vatab 100% tõele.

                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #10
                    Salvestus võib küll põnev olla
                    Peaasi et te ikka panite filmi sisse enne filmimist

                    Kommentaar


                      #11
                      Võtan ka siis omalt poolt 14. novembri kokku:

                      tartu. buss. tallinn. trumm. külm. mäng. külm. eesti koondise buss. autogrammid. külm. öö. avenüü. külm. koridor. külm. buss. tartu. väga külm. kõha. kõha. arts. smutovi arstist ema. rõngtgen. kopsupõletik. antibiootikum. rõgalahtisti. sprordikeeld. masendus.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Kosk


                        Pühapäeval ärkasin Grunge kõne peale:P . Vaatan seinakella- kurat, kell juba 2 (4 pidi algama Liverpool-Sunderland). Järgmine üllatus- ma olen teki all!? Lükkan teki pealt ja suureks imestuseks on mul seljas Standardi tunked .
                        Noh Kosk, mis yritus see oli, kus dresscode oli Workers
                        24 april, 1999......108th minute

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Nr11

                          Orginally posted by Kosk


                          Pühapäeval ärkasin Grunge kõne peale:P . Vaatan seinakella- kurat, kell juba 2 (4 pidi algama Liverpool-Sunderland). Järgmine üllatus- ma olen teki all!? Lükkan teki pealt ja suureks imestuseks on mul seljas Standardi tunked .
                          Noh Kosk, mis yritus see oli, kus dresscode oli Workers
                          Ei mäleta....
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by greendayarts. smutovi arstist ema.
                            Minu ema? Lahe, said ikka korraliku arsti õnneks - Eesti ühe parima vähemalt
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Jätke see 14 november meelde sest see varsti ajalooline päev.Ega kohtuprotsessid pole veel lõppenud.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X