320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Treeningud Järvamaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Treeningud Järvamaal

    olen siis jalgpalli huviline ja sooviksin liituda mõne jalgpalli treeninguga järvamaal... kes teab treeningutest järvamaal palun andke teada... vanuse grupp 1992.a. ettetänades alar!

    #2
    Vastus teemale \'Treeningud Järvamaal\'

    Algselt postitas alarh


    olen siis jalgpalli huviline ja sooviksin liituda mõne jalgpalli treeninguga järvamaal... kes teab treeningutest järvamaal palun andke teada... vanuse grupp 1992.a. ettetänades alar!
    Kui elad Paides või seal lähedal siis tasub ühendsut võtta Viktor Metsaga(562 51081). Kui ei siis saad temalt täpsemat infot, et kas sinu kodukoha lähedal oleks võimalik trenni teha

    Loodan et said targemaks.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Treeningud Järvamaal\'

      ma elan paraku paidest ca 50km kaugusel kunagi oli jänedal trenn ja seal sai ilusti käidud... aga paide on kaugemal ja minu vanuse grupil on trennid vist 19,30 - 21,00?

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Treeningud Järvamaal\'

        Algselt postitas alarh


        ma elan paraku paidest ca 50km kaugusel kunagi oli jänedal trenn ja seal sai ilusti käidud... aga paide on kaugemal ja minu vanuse grupil on trennid vist 19,30 - 21,00?
        Võta Viktoriga ühendust ning ehk pakub ta sulle sobiva tulemu välja.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Treeningud Järvamaal\'

          eks ma võtan jah! aga kes veel käin muidu kuskil järvamaal trennis ja kus kui keegi käib???

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Treeningud Järvamaal\'

            Kui sa seal Jäneda kandis siis ilmselt sobiks sulle Järva-jaani trennis käimine.?Selle koha pealt peaks samuti Mets sulle piisavalt infot jagama.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Treeningud Järvamaal\'

              aga kas seal on minu vanuse grupile (1992.a.)? ma olen kuskil nagu kuulnud et seal vanematele

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Treeningud Järvamaal\'

                Algselt postitas alarh


                aga kas seal on minu vanuse grupile (1992.a.)? ma olen kuskil nagu kuulnud et seal vanematele
                Nujah,mängida saad ainult järva liigat aga ma ei usu et nad sulle ei ütlevad.Kindlasti oled seal teretulnud.Vaata nende kodukat-seal vist peaks Arto Saare mingi kontakt olema.Tema seda veab ja oskab sulle kõik info anda.Kui ei leia siis võin sulle ise nr-i anda.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Treeningud Järvamaal\'

                  Algselt postitas Warren


                  Algselt postitas alarh


                  aga kas seal on minu vanuse grupile (1992.a.)? ma olen kuskil nagu kuulnud et seal vanematele
                  Nujah,mängida saad ainult järva liigat aga ma ei usu et nad sulle ei ütlevad.Kindlasti oled seal teretulnud.Vaata nende kodukat-seal vist peaks Arto Saare mingi kontakt olema.Tema seda veab ja oskab sulle kõik info anda.Kui ei leia siis võin sulle ise nr-i anda.
                  mm

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Treeningud Järvamaal\'

                    mis mm?`muidu olen kontakti saanud ja olen poolel teel

                    Kommentaar


                      #11
                      peale pikka uurimis ja puurimist lopuks lähen J-J 13 ja vanemad gruppi! kes m2ngivad FCF J-J eest selles ryhmas?

                      //alar.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X