PDA

View Full Version : Jaanuaris turniir Venemaal

Kosk
18.11.01, 22:07
18.11.2001 Kubok Sodruzhestva 2002

19. - 27. jaanuarini 2002. a. toimub Moskvas järjekordne endise Nõukogude Liidu riikide meistrite jalgpalliturniir Kubok Sodruzhestva. Eestit esindab turniiril värske meister FC Flora Tallinn, kes kuulub koos Turkmeenia,
Valgevene ja Kirgiisia meisterklubidega alagruppi D.

Alagruppi A kuuluvad Venemaa, Moldova, Armeenia ja Usbekistani meistrid; alagruppi B Gruusia, Kasahstani ja Läti meistrid ning väljaspool arvestust kaasa mängiv Venemaa noortekoondis; alagruppi C Ukraina, Aserbaidzhaani, Leedu ja Tadzhikistani meistrid.

Muudetud ka turniiri süsteemi. Vahepeal kasutusel olnud liigade süsteemi asemel, kus Eesti kuulus teatavasti nõrgemasse gruppi, on kasutusel taas ühtse turniiri süsteem, kus kõigil võistkondadel on võimalus turniir võita. Alagruppide kaks paremat pääsevad veerandfinaalidesse, C alagrupi võitja läheb veerandfinaalis kokku D alagrupi teise meeskonnaga ning C alagrupi teine meeskond D alagrupi võitjaga. Alagrupimängud toimuvad 19., 20., ja 21. jaanuaril, 1/4-finaalid 23. jaanuaril, 1/2-finaalid 25. jaanuaril ning turniiri finaal 27. jaanuaril.
FC Flora peatreener Arno Pijpers sõidab Moskvasse oma parima koosseisuga.

Turniirist sai mõni aeg tagasi räägitud PaPa ja Rootsi Kunniga. Leidsime, et oleks väga vahva minna seda turniiri vaatama. Viisa pidi kätte saama ca 300.-. Lisandub veel rongipilet ja majutus ning otseloomulikult viinaraha.
Ise kavatsen hakata raha kõrvale panema ning loodan, et mul see säiliba ka niikaua, kui vaja.
Eelkõige huvitab muidugi see, palju oleks üldse huvitatuid?

Ott
19.11.01, 00:41
Seda turniiri oleks tõesti päris vahva talvel vahelduseks vaatama minna. Nii enda arvamus kui ka tabel näitab seda, et Florale peaks sealt küll ikka võite tulema (mitte ainult võite, veerandfinaalis läheb raskeks). Ei ta mitu korda läbi mängitakse?

Igatahes see vaatama minek on täitsa mõeldav ja tehtav!

Hellik
19.11.01, 09:53
Grupp tuleks kinni panna ja veerandfinaalis minnakse siis tõenäoliselt kokku Leedu meistriga. Moskvasse sõitmisest olen igal juhul huvitatud.

vibu
21.11.01, 21:47
viisa ? ja kolmesaja eest? viisa võib ju nii kätte saada (tegelikult paar-kolmkümmend peale) kuid tuleb veel tervisekindlustus jne. Mul läks iimati 1x 8päevane maksma 450. heal juhul saab 400ga kätte.

Kosk
21.11.01, 23:22
Orginally posted by vibu

viisa ? ja kolmesaja eest? viisa võib ju nii kätte saada (tegelikult paar-kolmkümmend peale) kuid tuleb veel tervisekindlustus jne. Mul läks iimati 1x 8päevane maksma 450. heal juhul saab 400ga kätte.

Rahu, einult rahu....Rootsi Kunn lubas selle eest hoolitseda.

vibu
21.11.01, 23:57
:D:D Kosk kullake, mina täiesti rahulik. Kui asi korraldatud, siis on ju hea. Mina maksaks kasvõi 500viisa eest, kui oleks tulija. Aga töö (ah, mis ma valetan...:D puhkus sel ajal, ja vene keel kah suus...). Sünnipäev on 21sel. Ja kuskil Venemaa avarustes ei tahaks kuidagi sünnipäeva pidada (kuigi kogemus oleks omaette), sest muidu tapaks tüdruk mu maha, sõbrad tapaks mu maha, töökaaslased tapaks mu maha... Ja FCF fänn niivõrd veel pole, et sellepärast eluga hüvasti jätta:D

ROOTSI KUNN
22.11.01, 00:58
Tore,et KOSK on juba info levitamise eest hoolitsenud. Järgmisel nädalal riputan siia üles kõik täpsed hinnad ,sõit ,viisa ,majutus ,mängu piletid jne. Ja üldse tahan meelde tuletada ka mitte FCF-i fännidele ,et reis on igati huvitav kas või juba selle poolest ,et näha,kus meie klubi jalgpall asetseb võrreldes teiste endistega.
Nii kõrgetasemelist vutti ,nii odava raha eest ei näe just iga päev. Nooremad pole kindlast üldse kunagi Venemaal käinud nii et huvi loodetavasti leidub. Hakkan järgmisest nädalast nimekirja koostama,andke siis juba varakult märku,kes oleksid tulijad. Ise riputan siia pidevalt infi sõidu üksikasjade kohta.

Kosk
22.11.01, 01:25
Kuradi hea, et sa ikka vangist välja said:D :D , muidu me sureks siin teadmatusse.

ROOTSI KUNN
23.11.01, 14:29
Palun aktiivsemalt ,kes oleks potensiaalselt huvitatud Moskvasse sõidust ? Hkkan juba järgmisel nädalal asju ajama. Ning sain ka otsest infi ,et ka kõik FCF uued leegionärid sõidavad sinna. Ühendage meeldiv kasylikuga, kes teab ,kas kunagi enam MOSKAUSSE saabki.

jansa
23.11.01, 14:33
...järgmine hooaeg tuleb FCF jälle meistriks ja saabki jälle võimaluse minna Moskvasse...
Aga üldiselt ma oleks käpp ka see aasta tulema kui normaalse hotelli saaks kus täid ja kirbud mind ära ei sööks sest mulle need loomad ei meeldi... Krt pooltesit nädalat on päris karm...Andorra miniturniir peibutab veebruaris enam ....

ROOTSI KUNN
23.11.01, 14:42
andorra on muidugi ok. aga kas see on ikka kindel ja arvesta jANSA ,rt MOoskva on odav ja seal on naisi palju.

Kosk
23.11.01, 16:58
Raban tööd nii palju kui võimalik, hoian raha kokku nii palju, kui võimalik ning siis peaks ma kindel käpp olema. Loodan, et ei jää käimata.

jansa
23.11.01, 17:13
... nendel naistel seal on paljudel ka üks neljatäheline haigusevimm sees....

Aff
23.11.01, 18:02
Ilgelt sital ajal on see üritus, oleks nädal hiljem, saaksin ka tulla.
Kuradi kool!

Ertai
23.11.01, 18:12
Orginally posted by Aff

Ilgelt sital ajal on see üritus, oleks nädal hiljem, saaksin ka tulla.
Kuradi kool!

Mul ka aga kes ytles et ma sinna l2hen;)
Muidu tegelt ma algusest ei tulex kuskilt keskelt kui tulen võibolla, palju hinnad siis on???

Kosk
28.11.01, 18:20
Rootsi Kunn pole tükka aega midagi täpsustanud.....Kas on siis ikka plaan sõita või oli see vaid hetkeline mõttevälgatus?
Kui ma teaks, et kindlalt mińek on, siis hoiaks kokku kõvasti.

ROOTSI KUNN
30.11.01, 02:39
Plaan sõita on 100% ,ma lihtsalt saan alles esmaspäeval täpsed hinnad teada. asi venis natuke nii ,et jlgige teemat.
annan varsti infi. soovijaid tundub ka olevat nii,et veits kannatust.

Ott
02.12.01, 14:01
Krt kool rikub kõik ära, muidu tahaks VÄGA tulla.
Aga eks järgmine aasta siis...

kojamees
06.12.01, 17:40
Kahjuks ei saa kuidagi sellega arvestada sest elu jääks seisma mul tööl.No on lihtsalt oina parv tööle võetud?!?
Naiste kohapealt:tegelege seal Venemaal käsitööga ja jooge viina siis ka haigused ei kimbuta.:(

ROOTSI KUNN
06.12.01, 18:20
täna õhtul siin täpne reisikirjeldus jsa hinnad,praegu pean trenni minema ei jõua.

ROOTSI KUNN
07.12.01, 00:22
Nüüd siis lubatud sõidukirjeldus ja hinnad.

1. vene viisa+kindlustus nädalaks=435.-eeki
pass+2 passipilti minu kätte,sest nüüd kleebitakse viisa passi nagu vnasti olid soome viisad.
2.sõita saab kahte moodi--a) rong-edasi,tagasi=1450.-eeki
b) buss-Peterburi sealt rongiga
Moskvasse= 180.- +320.- =500.-eeki üks ots, seega edasi tagasi oleks 450.- odavam. Kuid jamamist rohkem.
3. öömaja on hostel ,,Aasia;-kahene tuba 35 USD
puhtad toad ,kuid vanamoodsad.
Kuid teades venemaad võib paari Vana-Tallina eest ka 3-4 inimest tuppa mahtuda..
sööki seal hotellis ei ole,kõik tuleb ise osta või kohapeal valmistada.
mängu piletite hindu ei tea aga rvan ,et FCF-kontorist saaks võibolla teada ehk isegi tellida.
kohapealt saab muidugi osta ja odavamalt.

Nädala jooksul tahan vastuseid ,kes on 100% tulijad.
siis viin passid sisse ,sest viisade tegemine võtab aega
Ise pooldan rongiga sõitu, mõnusam ja saab pulli ka.
reisi pikkus oleks umbes 4-5 päeva, 3ööd hostelis.

Ootan vastuseid. tervitades R.KUNN

ROOTSI KUNN
07.12.01, 23:54
OOTAN VASTUKAJA!!!! TEL: 05214160

ROOTSI KUNN
10.12.01, 00:14
On tekkinud veel üks versioon ,kuidas sõita Moskvasse.
Tallinast bussiga Moskvasse ja tagasi (LIINIBUSS)-840.-eeki
. Öömaja oleks tasuta,kohalike jalkafännide juures ,vastu võetakse kuni 15 inimest.
Tingimusel ,et kevadel kui tuleb Eesti- Venemaa saavad nemad siin peavarju. Samuti tagavad nad meile Moskvas ka turvalise olemise.
Viisaga jääb nii nagu ma ennist kirjutasin . Ning jõusse jääb ka hostelisse minek ,vastavalt soovile.
Kes ei saa kogu turniiri vaadata , võib ka varem tagasi sõita sest mingit gruppi me ei moodusta ,sõidame kõik ühistranspordiga ja kõigil on võimalus osta tagasisõidupilet vastavalt vajadusele.
OOTAN VASTUKAJA.

Kosk
11.12.01, 15:35
Njaa, see variant, mida sai PaPa ja Rootsi Kunniga pühapäeval kõrtsus arutatud, on muidugi huvitav, kuid minu sõit jääb vist puht rahalistel põhjustel ära.....:viha: :viha: :viha: .

Repserto LuaLua
17.12.01, 15:33
njah, töö tõttu ei saa veel 100% ütelda, kas olen käpp või mitte, seega veel viisat taotlema pole mõtet hakata - tegelikult saab selle viisa ka hoopis kiiremini kätte, paari päevaga (kogemus Valgevene viisaga, kus esmaspäevase sõidu tarvis andsin taotluse Reede hommikul sisse ja reede pärastlõunaks oli mul passis viisa sees, kõik ametlikud kutsed jms. korras)

tanielo
14.01.02, 17:49
Ka NTV Futboli vahendusel on võimalik neid mänge näha.
Esimene võimalus Florat mängimas näha juba 19.12.2002 kell 12.00 (Eesti aeg).

Ott
14.01.02, 22:15
Orginally posted by tanielo

Oot, oot...väike parandus, 19.01.2002, sa mõtlesid vist ikka
igal juhul väga hea, et NTV futbol seda näitab:)

ROOTSI KUNN
14.01.02, 22:49
Kutsun kõiki kel huvi neid mänge vaadata, Mustamäele
TTÜspordihoone pubisse vaatama,sest seal on suur telekas ja omanik on minu tuttav . Õlu 20.-
NTV on sees ja meie kasutada.
andke teada ,kes on tulijad!

Pätu
14.01.02, 23:33
mina ei tule sest mina vaatan selle turniiri ära ja siis tulijalul torman ise vutti mängima flora eest

ROOTSI KUNN
14.01.02, 23:47
Orginally posted by eestieest

mina ei tule sest mina vaatan selle turniiri ära ja siis tulijalul torman ise vutti mängima flora eest

Seda oli muidugi väga oluline kõigil teada,et sa ei tule. Ja
PAPA on kindlasti väga õnnetu.:P ;)

Repserto LuaLua
15.01.02, 02:26
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Kutsun kõiki kel huvi neid mänge vaadata, Mustamäele
TTÜspordihoone pubisse vaatama,sest seal on suur telekas ja omanik on minu tuttav . Õlu 20.-
NTV on sees ja meie kasutada.
andke teada ,kes on tulijad!

ilmselt olen kohal. Kõik oleneb muidugi eelneva öö raskusest,kuna nii vara võib ülesärkamisega probleeme tekkida :)

tanielo
15.01.02, 10:06
Orginally posted by Ott

Oot, oot...väike parandus, 19.01.2002, sa mõtlesid vist ikka
igal juhul väga hea, et NTV futbol seda näitab:)

Sry, just nii. 19.01 ma mõtlesingi :)

jansa
15.01.02, 17:31
... mina ja veel mõned oleksime ka käpad..pärast on Suure sünnipäev muideks Tom(kes meiega ka Saaremaal kaasas oli), seal toredad alla 20sed blondiinid-neiud ja puha nii et mõtle....

ROOTSI KUNN
15.01.02, 19:22
Orginally posted by jansa

... mina ja veel mõned oleksime ka käpad..pärast on Suure sünnipäev muideks Tom(kes meiega ka Saaremaal kaasas oli), seal toredad alla 20sed blondiinid-neiud ja puha nii et mõtle....
Kirjutan alla ,tulge aga kohale eks seal arutame.

Pätu
15.01.02, 20:19
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Orginally posted by eestieest

Seda oli muidugi väga oluline kõigil teada,et sa ei tule. Ja
PAPA on kindlasti väga õnnetu.:P ;)

vabandust kui ma kedagi õnnetuks tegin :doh:

tanielo
16.01.02, 14:41
Tehnilistel põhjustel jäävad teleülekanded turniirilt Kubok Sodruzhestvo ära.

Vot selline uudis NTV+ Futbol kodulehelt :(

Aga ehk näeb siiski mõnelt teiselt Vene telekanalilt Florat mängimas.

PAPA
16.01.02, 16:37
papa oleks väga õnnelik kui ta saaks näost näkku näha sellist "ajuhiiglast" nagu eestieest
tee ettepanek aja ja koha suhtes :D :D :D

jots
16.01.02, 19:30

Äkki paneksid NTV+ Futboli kodulehe aadressi kah üles.
Otsisin, otsisin kuidagi ei leidnud.

Kosk
16.01.02, 23:20
Kuradi jama- kontrollin mina NTV+ Futboli kava ja ei olegi ülekannet. Ülinõme igatahes:viha: :viha: :viha: .

ROOTSI KUNN
17.01.02, 00:32
Tra. küll on ikka jama tõesti,mul oli kõik räägitud ja puha .
Äkki siiski hiljem näitavad igal juhul üks vene kanal näitab kokkuvõtteid igast päevast,ei mäleta milline.

tanielo
17.01.02, 10:03
Orginally posted by jots

Äkki paneksid NTV+ Futboli kodulehe aadressi kah üles.
Otsisin, otsisin kuidagi ei leidnud.

Aga palun!

http://www.ntvplus.ru

Sealt edasi juba linke mööda

-Loom-
17.01.02, 13:26
aga mitmendax flora siis j22b ??