320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jaanuaris turniir Venemaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaanuaris turniir Venemaal

    18.11.2001 Kubok Sodruzhestva 2002

    19. - 27. jaanuarini 2002. a. toimub Moskvas järjekordne endise Nõukogude Liidu riikide meistrite jalgpalliturniir Kubok Sodruzhestva. Eestit esindab turniiril värske meister FC Flora Tallinn, kes kuulub koos Turkmeenia,
    Valgevene ja Kirgiisia meisterklubidega alagruppi D.

    Alagruppi A kuuluvad Venemaa, Moldova, Armeenia ja Usbekistani meistrid; alagruppi B Gruusia, Kasahstani ja Läti meistrid ning väljaspool arvestust kaasa mängiv Venemaa noortekoondis; alagruppi C Ukraina, Aserbaidzhaani, Leedu ja Tadzhikistani meistrid.

    Muudetud ka turniiri süsteemi. Vahepeal kasutusel olnud liigade süsteemi asemel, kus Eesti kuulus teatavasti nõrgemasse gruppi, on kasutusel taas ühtse turniiri süsteem, kus kõigil võistkondadel on võimalus turniir võita. Alagruppide kaks paremat pääsevad veerandfinaalidesse, C alagrupi võitja läheb veerandfinaalis kokku D alagrupi teise meeskonnaga ning C alagrupi teine meeskond D alagrupi võitjaga. Alagrupimängud toimuvad 19., 20., ja 21. jaanuaril, 1/4-finaalid 23. jaanuaril, 1/2-finaalid 25. jaanuaril ning turniiri finaal 27. jaanuaril.
    FC Flora peatreener Arno Pijpers sõidab Moskvasse oma parima koosseisuga.


    Turniirist sai mõni aeg tagasi räägitud PaPa ja Rootsi Kunniga. Leidsime, et oleks väga vahva minna seda turniiri vaatama. Viisa pidi kätte saama ca 300.-. Lisandub veel rongipilet ja majutus ning otseloomulikult viinaraha.
    Ise kavatsen hakata raha kõrvale panema ning loodan, et mul see säiliba ka niikaua, kui vaja.
    Eelkõige huvitab muidugi see, palju oleks üldse huvitatuid?
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    Seda turniiri oleks tõesti päris vahva talvel vahelduseks vaatama minna. Nii enda arvamus kui ka tabel näitab seda, et Florale peaks sealt küll ikka võite tulema (mitte ainult võite, veerandfinaalis läheb raskeks). Ei ta mitu korda läbi mängitakse?

    Igatahes see vaatama minek on täitsa mõeldav ja tehtav!

    Kommentaar


      #3
      Grupp tuleks kinni panna ja veerandfinaalis minnakse siis tõenäoliselt kokku Leedu meistriga. Moskvasse sõitmisest olen igal juhul huvitatud.
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        #4
        viisa ? ja kolmesaja eest? viisa võib ju nii kätte saada (tegelikult paar-kolmkümmend peale) kuid tuleb veel tervisekindlustus jne. Mul läks iimati 1x 8päevane maksma 450. heal juhul saab 400ga kätte.
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by vibu

          viisa ? ja kolmesaja eest? viisa võib ju nii kätte saada (tegelikult paar-kolmkümmend peale) kuid tuleb veel tervisekindlustus jne. Mul läks iimati 1x 8päevane maksma 450. heal juhul saab 400ga kätte.
          Rahu, einult rahu....Rootsi Kunn lubas selle eest hoolitseda.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #6
            Kosk kullake, mina täiesti rahulik. Kui asi korraldatud, siis on ju hea. Mina maksaks kasvõi 500viisa eest, kui oleks tulija. Aga töö (ah, mis ma valetan... puhkus sel ajal, ja vene keel kah suus...). Sünnipäev on 21sel. Ja kuskil Venemaa avarustes ei tahaks kuidagi sünnipäeva pidada (kuigi kogemus oleks omaette), sest muidu tapaks tüdruk mu maha, sõbrad tapaks mu maha, töökaaslased tapaks mu maha... Ja FCF fänn niivõrd veel pole, et sellepärast eluga hüvasti jätta
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              #7
              Tore,et KOSK on juba info levitamise eest hoolitsenud. Järgmisel nädalal riputan siia üles kõik täpsed hinnad ,sõit ,viisa ,majutus ,mängu piletid jne. Ja üldse tahan meelde tuletada ka mitte FCF-i fännidele ,et reis on igati huvitav kas või juba selle poolest ,et näha,kus meie klubi jalgpall asetseb võrreldes teiste endistega.
              Nii kõrgetasemelist vutti ,nii odava raha eest ei näe just iga päev. Nooremad pole kindlast üldse kunagi Venemaal käinud nii et huvi loodetavasti leidub. Hakkan järgmisest nädalast nimekirja koostama,andke siis juba varakult märku,kes oleksid tulijad. Ise riputan siia pidevalt infi sõidu üksikasjade kohta.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Kuradi hea, et sa ikka vangist välja said , muidu me sureks siin teadmatusse.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #9
                  Palun aktiivsemalt ,kes oleks potensiaalselt huvitatud Moskvasse sõidust ? Hkkan juba järgmisel nädalal asju ajama. Ning sain ka otsest infi ,et ka kõik FCF uued leegionärid sõidavad sinna. Ühendage meeldiv kasylikuga, kes teab ,kas kunagi enam MOSKAUSSE saabki.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    ...järgmine hooaeg tuleb FCF jälle meistriks ja saabki jälle võimaluse minna Moskvasse...
                    Aga üldiselt ma oleks käpp ka see aasta tulema kui normaalse hotelli saaks kus täid ja kirbud mind ära ei sööks sest mulle need loomad ei meeldi... Krt pooltesit nädalat on päris karm...Andorra miniturniir peibutab veebruaris enam ....
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #11
                      andorra on muidugi ok. aga kas see on ikka kindel ja arvesta jANSA ,rt MOoskva on odav ja seal on naisi palju.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        Raban tööd nii palju kui võimalik, hoian raha kokku nii palju, kui võimalik ning siis peaks ma kindel käpp olema. Loodan, et ei jää käimata.
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #13
                          ... nendel naistel seal on paljudel ka üks neljatäheline haigusevimm sees....
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #14
                            Ilgelt sital ajal on see üritus, oleks nädal hiljem, saaksin ka tulla.
                            Kuradi kool!
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Aff

                              Ilgelt sital ajal on see üritus, oleks nädal hiljem, saaksin ka tulla.
                              Kuradi kool!
                              Mul ka aga kes ytles et ma sinna l2hen
                              Muidu tegelt ma algusest ei tulex kuskilt keskelt kui tulen võibolla, palju hinnad siis on???

                              Kommentaar

                              Working...
                              X