PDA

View Full Version : TVMK

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

kraff
19.11.01, 10:24
Puudub siht ja motivatsioon mängjatel.
Ka juhtkond vanameelne.

willane
19.11.01, 11:11
Orginally posted by kraff

Ka juhtkond vanameelne.
ehk kommenteerid lähemalt, mida sa sellega öelda tahad?

borat
19.11.01, 14:02

Ka juhtkond vanameelne.

arvad nii jah?

no vaata siis tvmk kodulehekyle www.fctvmk.ee ja voib-olla enam ei arva nii. mh?

tank
19.11.01, 15:39
tvmk kodukas on parim.

Siim
19.11.01, 21:47

Ka juhtkond vanameelne.

On jah! Mis sest, et otsivad koolide kaudu endale uusi andeid ning neid õpetavad muuhulgas ka TVMK enda mängijad. Ka on neil oma fännklubi ja ka selle organiseerimisega. Klubi bussist ei hakka rääkimagi ja ammugi mitte sellest kui hea ja interaktiivne nende kodukas on.

Kohe näha, et klubil pole tulevikku.

:doh:

ROOTSI KUNN
23.11.01, 14:07
maei alahindaks sugugi TVMK-d ,kui sinna ikkagi korralikud rahad taha saab siis on prspektiivi oi kui palju. pealehakkamisest paistab ,et puudu ei ole. ka noortetööle on hakatud rõhku panema.

Pätu
23.11.01, 15:55
ma arvan et tvmkist saab kõva tegija kui kuidagi nad raha saaksiks... isegi minu koolis olid need noorte trenni reklaam üleval ja erinevalt teistest oli neil seal ka tüdrukute trenn

Lincoln
24.11.01, 02:12
Minu üks trennikaaslane kutsus mind TVMK-sse treeningutele (ma pean selle all silmas muidugi noori, kes on noorte meistriliigas.) Kuuldavasti TVMK noored aga FC Florale vastu ei saa.
----------------------
eestieest: õnnitlen Sind juubeli puhul. Juubelikingiks võiksid Sa saada bänni!!!:D :D :D
südamlike õnnesoovidega Jürgen

Repserto LuaLua
24.11.01, 14:07
Orginally posted by eestieest

ma arvan et tvmkist saab kõva tegija kui kuidagi nad raha saaksiks... isegi minu koolis olid need noorte trenni reklaam üleval ja erinevalt teistest oli neil seal ka tüdrukute trenn
Aga sellepärast neil reklaamid igal pool üleval ongi, et raha saada. Iga noore pealt maksab linn korralikku pearaha ning lisaks veel siis lapsevanematelt tulev papp.

willane
27.11.01, 16:45
Orginally posted by LuaLua

Orginally posted by eestieest

Aga sellepärast neil reklaamid igal pool üleval ongi, et raha saada. Iga noore pealt maksab linn korralikku pearaha ning lisaks veel siis lapsevanematelt tulev papp.
pearaha saavad muide kõik, kes viitsivad/tahavad lastegruppe moodustada ja lastega tegeleda. kontrolli eest peab juba linn ise vastutama, et raha tuulde ei lendaks.

ROOTSI KUNN
28.11.01, 15:07
no jah kõik on õige ,kuidas sa ikka ilma rahata treeninguid korraldad.
kõik ju maksab saali rent, treeneri palk ,vrustus jne.
igal juhul on TVMK ÕIGEL TEEL.
Tundub ,et TVMK-st hakkab korralik klubi moodustuma,mida mina isiklikult küll tervitan ,kuigi ma nende fänn teatavasti ei ole. Alati eisaa ka omakasu peale mõelda.

Kebab
30.11.01, 10:26
Kui te kõik siin TVMK-d kiidate, siis miks Pohlak telekas selle klubi kohta HALVASTI ütles? Seetõttu, et see klubi hakkas talle see hooaeg vastu ;)

ROOTSI KUNN
30.11.01, 12:37
aga see ,et Pohlakule TVMK ei meeldi on ju selge,kellele ikka tugev vastane on meeldinud.
vähemalt minu jaoks, Pohlaku arvamus teistest klubidest,mingisugune nätaja pole.
Teen omad järeldused ikka ise.

jots
30.11.01, 14:16
Nagu mõni päev tagasi lehtedest lugeda võis on TVMK muidki igati progressiivseid plaane. Ehitada Tallinna oma jalgpallikompleks.
Igati tervitatav ja suurepärane plaan.

Teiseks on TVMK selle poolest eriline, et ta võtab enda trennidesse lapsi absoluutselt igas vanuses. Pole oluline kas sa oled 7 või 17 aastane.

Siililegi on selge, et sellest 17 aastasest ei saa kunagi jalgpallurit. Kuid loodetavasti saab trennidest kaasa jalgpalliarmastuse - mis ongi tegelikult kõige tähtsam.
TVMK on see tegelikult geniaalne plaan: linnalt saab raha, noored poisid (tüdrukud) kes käivad TVMK trennides muutuvad pikapeale tahes-tahtma TVMK fänniks, kunagi tulevikus kui TVMK trennis käinud lastel on lapsed, siis panevad nad oma lapsed suure tõenäosusega TVMK trenni.

Ja see, et TVMK üks suure laste trennidesse haaramise põhjuseid on raha, ei ole mingi häbiasi. Linna raha on mõeldud klubidele, kes pakuvad noortele tegevust - seda TVMK teeb. Teiseks minu meelest voolaku raha parem jalgpalli juurde ja arenguks kui kusagile mujale. Ja kolmandaks tsiteerin seadust (Spordiklubide ja eraspordikoolide "pearaha" toetuse taotlemise tingimused ja sanktsioonid):

2. Kohustub kasutama saadud vahendeid ainult sihtotstarbeliselt: spordibaaside rendikulude katmiseks ja treenerite töötasudeks. Treenerite töö tasustamisel ei tohi töötasu suurus langeda alla Tallinna Linnavalitsuse 05. 02. 1999.a. määrusega nr. 6 kehtestatud määrade.

kes tahab saab seadusega ja muude pearaha puudutavate küsimustega tutvuda
http://www2.tallinn.ee/I83_linna_juhtimine/I247_ametid/I436_spordi_noorsooamet/I451_index.xml

Kusjuures huvitav on see, et FC Flora (263 last) kõrval ei ole mitte suurim noortega tegeleja FC Kotkas (72) vaid hoopis FK Spartak (242).

Samas Kotkas hõlmab endas ainult väga noori poisse, Flora puhul on aga praktiliselt kõik vanused esindatud.

emme
30.11.01, 14:54
Need arvud seal on ammu hapuks läinud.

Parem näitaja oleks parajasti ehk see, kuidas võistlustest osa võetakse. Spartaki jõmpsikaid on ka seal tõesti palju näha.

mg
30.11.01, 16:03
kuule kebab, kas siis kui pohlakule tvmk ei meelkdi, et siis ei tohi see kellelegi meeldida v]i:kratsti:

willane
01.12.01, 02:27
Orginally posted by jots

Kusjuures huvitav on see, et FC Flora (263 last) kõrval ei ole mitte suurim noortega tegeleja FC Kotkas (72) vaid hoopis FK Spartak (242).

Samas Kotkas hõlmab endas ainult väga noori poisse, Flora puhul on aga praktiliselt kõik vanused esindatud.

Spartak näeb kõvasti vaeva ka. ja ainuke konkurent Lasnamäel on Ajax, kelle on väidetavalt kuni 500 last. siiski on see number ilmselt vale, treenereid pidi seal vaid 3 olema.
nüüd on TVMK ka lapsi võtma hakanud ning osa Spartakist läheb sinna. vene lastele on TVMK II koht siiski super saavutus ja mängijad inimesed, kes imetleda
Kotkast. noor klubi, alles 3 aastat vana. minu arvates õige ise omale järk-järgult gruppe teha, mitte vanemaid vanuseid lihtsalt teistelt sisse (üle) osta-meelitada. 2001 said linna pearaha 1982-93 aastad, Kotkal oli lisaks 94-95 lapsed. need raha ei saa.

willane
01.12.01, 02:43
TVMK sõlmis lepingu Borissoviga, mis on kõva sõna. soomlaste FF Jaro kodulehel oli kirjas, et nad soovisid "Bara" jätkamist, aga mees tahab koju tulla. siin oli korteris vargil käidud ja puhas vuuk tehtud. elu on karm ...

Lincoln
01.12.01, 23:49
Aga vähemalt kutsus peatreener ta Kreeka- Eesti mängule. Ja kui ma ei eksi sai ta 90. minutil ka platsile.
jürgen

Miq
02.12.01, 02:09
Orginally posted by Lincoln

Aga vähemalt kutsus peatreener ta Kreeka- Eesti mängule. Ja kui ma ei eksi sai ta 90. minutil ka platsile.
jürgen

No nüüd ajad küll midagi kapitaalselt sassi. Borissov pole enam väga ammu koondise eest mängida saanud.

Siim
02.12.01, 11:00

jürgen

Minu meelest oli Liivo Leetma see, kes sai koondisesse. Borissovil pole vist kodakondsustki.

willane
04.12.01, 13:52
huvitav. teema sai alguse kraffi kahtlastest ridadest. olen tema ütlemisi jälginud ning arvan, et kraff=Andres Leht!!!

willane
21.12.01, 23:00
nüüd poolikus kõrgel tasemel paar Borissov-Smirnov!

Martin
21.12.01, 23:45
Orginally posted by willane nüüd poolikus kõrgel tasemel paar Borissov-Smirnov!

Ei vaidle küll üldiselt vastu, kuid isegi enne Borissovit ja Smirnovi oli TVMK üks tugevamaid liine just poolkaitse ning seal keskel oli neil niigi väga kobedad mängijad. Pigem oleks pidanud kedagi leidma ehk paremale äärele ning ka kaitsesse, kuid eks Simson nüüd treeni koos nendega ja kui ta veel ka lepingu peaks saama, siis muutub TVMK üha tugevamaks.

Ning see on ainult tore!

willane
31.12.01, 13:06
aastalõputurniiril vastast ei leidunudki:D
ei tea, mille eest Kütt parimaks väravavahiks sai. Ussoltsev oli seekord ju klass omaette.

Kaarel
31.12.01, 23:01
Päris üllatav oli Smirnovi naasmine TVMK-sse. Veider, et Flora nii andeka mängija peaaegu tasuta minema lasi. Smirnov oli ju see mees, kes Shoti-Eesti 3:2 mängus värava lõi paar aastat tagasi ning tegi ka muidu hea mängu. Pärast liikusid kõlakad, et Euroopa tippklubid on mängijast huvitatud. Siis tulid aga need rasked põlvevigastused ning Smirnov kadus paariks aastaks.

Lincoln
01.01.02, 03:37
Orginally posted by Miq

jürgen

No nüüd ajad küll midagi kapitaalselt sassi. Borissov pole enam väga ammu koondise eest mängida saanud.
Oi kurrat:viha:
mõtlesin Liivo Leetmaad ja unustasin nime ette kirjutamata.
Vabandan:D ;)

willane
02.01.02, 11:43
Orginally posted by Kaarel

Päris üllatav oli Smirnovi naasmine TVMK-sse. Veider, et Flora nii andeka mängija peaaegu tasuta minema lasi. Smirnov oli ju see mees, kes Shoti-Eesti 3:2 mängus värava lõi paar aastat tagasi ning tegi ka muidu hea mängu. Pärast liikusid kõlakad, et Euroopa tippklubid on mängijast huvitatud. Siis tulid aga need rasked põlvevigastused ning Smirnov kadus paariks aastaks.
välisklubid olla pakkunud 1 mln dollarit, mida siinne klubi väheks olevat pidanud ... samuti kuulujutu tasemel

willane
10.01.02, 16:04
TVMK-l pole praegu duubelmeeskonda, polnud ka eelmisel hooajal. samas on TVMK-l teises liigas FS Junior.

nwa
10.01.02, 16:20
Nagu ma enne kirjutasin on nüüd TVMK duubel MC Tallinn . Ott Purje ja Ingemar Teever(vist niimoodi) mängivad nüüd TVMK s.

Siim
10.01.02, 17:07
Minu meelest on ka SC Real Maardu kuidagiviisi TVMK-ga seotud.

pastakanovic
10.01.02, 18:20
Sc Real ON kindlalt TVMK-ga seotud.

willane
11.01.02, 09:01
Orginally posted by pastakas

Sc Real ON kindlalt TVMK-ga seotud.
sööd seepi selle peale? ära ole nii kindel.

willane
11.01.02, 09:02
Orginally posted by nwa

Nagu ma enne kirjutasin on nüüd TVMK duubel MC Tallinn . Ott Purje ja Ingemar Teever(vist niimoodi) mängivad nüüd TVMK s.
on keegi teist Ott Purjet kunagi TVMK trennis näinud? ilmselt ei ole. järelikult jälle rahvaluule:P

willane
11.01.02, 09:04
SC Real Maardu oli mõni aeg tagasi usin K-J Lootuse ML koha üles ostja, kuid tänaseks on vist asi soikunud.

nwa
11.01.02, 09:51
asi susiseb ja vastavad lepingug tegemisel, willane ära ole endas nii kindel ja hoia oma postituste sisuga tiba tagasi.:viha: :viha:KAS SA KÄID IGAT TVMK TRENNI VAATAMAS????? igal juhul edu sulle

elame näeme:хnnelik: :хnnelik:
ootame hooaja algust

willane
12.01.02, 16:04
Orginally posted by nwa

asi susiseb ja vastavad lepingug tegemisel, willane ära ole endas nii kindel ja hoia oma postituste sisuga tiba tagasi.:viha: :viha:KAS SA KÄID IGAT TVMK TRENNI VAATAMAS????? igal juhul edu sulle

elame näeme:хnnelik: :хnnelik:
ootame hooaja algust

paistab, et oled ärritunud ja karjud!!! milline postitus see tagasihoidmist vajab?
äkki olengi, igatahes sina ilmselt pole üheski trennis käinud:P
oled neid lepinguid näinud, või mõnd tegelast laua taga projekti täiendamas näinud? julgen kahelda (kui tohib muidugi)
täna soovituste eest, püüan kindlasti edaspidi edukam olla:D :D

willane
12.01.02, 16:07
to nwa:
mnemoturniir: küsib willane. TVMK käis Riias ja kaotas Skontole 0:1. mitmendal minutil värav löödi? võid kasutada abivahendeid (näiteks Ott Purje);)

maailmakunn
16.01.02, 15:26
Ma vaatan,et siin igastsorti arvamusi selle TVMK duubli kohta. Tean, et enne pidi SC Realist TVMK duubel saama, kuid nüüd loen et hoopis MC Tallinn. Kas keegi oskab öelda, kes siis nende duubel on või on mõlemad TVMK alluvuses. Muideks TVMK mängib laupäeval Kuressaarega lillekülas.

pastakanovic
30.01.02, 18:02
sel hooajal on Maardu Reali duubelmeeskonnaks meie, ehk neljanda liiga Fc Kuristiku. Homme registreeritakse ametlikult jalkaliidus. Skol!!!

willane
31.01.02, 11:20
TVMK duubliks on FS Junior, II liigas

nwa
01.02.02, 20:06
Willane ma pean vabandama-ELJ kinnitati ,et maardu mansa saab TVMK duubliks

pastakanovic
01.02.02, 20:10
:lahe: see tähendab siis et...Kuristiku on TVMK duubli-duubel???

einkaifgemachen!

maailmakunn
11.02.02, 00:54
Kas keegi on tähele pannud, et TVMK on viimased 2 ndl-vahetusel Lillekülas mänginud suht kehvalt.
3. veebruaril kaotasid SC Real Maardule 1:5
10. veebruaril kaotasid FC Valgale 1:6
Mis kooseisus TVMK seal mängib?
Selline klubi ei tohiks ju endale muidu sellist hävingut lubada. Pealegi esiliiga klubidega mängides. Mingi eneseuhkus peaks ikka olema.

pallimees
11.02.02, 10:55
3.veebruaril mängis TVMK duubel Juniori meeskond. 10. veebruari kohta infot ei ole , kuid numbrite järgi vaadates oli tegemist sama meeskonnaga.

Jaak
11.02.02, 10:57
Orginally posted by pallimees

3.veebruaril mängis TVMK duubel Juniori meeskond. 10. veebruari kohta infot ei ole , kuid numbrite järgi vaadates oli tegemist sama meeskonnaga.

Huvitav, miks siis põhimeeskond juba vähemalt 2 nädalat ühtegi mängu pidanud ei ole?:kratsti: :segadus:

willane
13.02.02, 00:22
Huvitav, miks siis põhimeeskond juba vähemalt 2 nädalat ühtegi mängu pidanud ei ole?:kratsti: :segadus: [/quote]

igal omad plaanid ja ajakavad. järgmisel mängul Transi vastu on TVMK kohal! mäng peaks toimuma 16.02 Lillekülas

willane
13.02.02, 00:28
Kurjanov on Moskva Dünamo laagrist tagasi. see kord jäi siis niipidi, et võeti tema asemel üks jugo ...

TVMK 1991 sündinud poisid võitsid nädalavahetusel Pärnus turniiri. Finaalis alistati Sillamäe 1-0.

nwa
17.02.02, 09:53
Willane palun vaata üle TVMK ja TRANSI mängu protokoll -sulle võib nii mõnigi asi seal üllatusena tulla:kaval: :kaval:
KAS SA IKKA KÄID IGAT TVMK TRENNI VAATAMAS?????

:kaval: igal juhul edu sulle

kala
18.02.02, 11:01
Kust koosseisud leidsid? Mida seal huvitavat oli?

willane
18.02.02, 16:27
Orginally posted by nwa

Willane palun vaata üle TVMK ja TRANSI mängu protokoll -sulle võib nii mõnigi asi seal üllatusena tulla:kaval: :kaval:
KAS SA IKKA KÄID IGAT TVMK TRENNI VAATAMAS?????

:kaval: igal juhul edu sulle

ei, ei käi. siis jääks mu oma töö tegemata:D
protokolli püüan kuskilt hankida, kui õnnestub muidugi

ROOTSI KUNN
19.02.02, 19:09
TVMK-d peab jälle kiitma ,sest kõige esimesena on neil 2002.a. võistluskalender üleval.
Ja üpris põnevaks on see tehtud. Nimelt nagu isegi veenduda võite hakkavad U-21 JA U-23 koondised mängima ka erinevate esi -ja meistriliiga klubidega läbi hooaja. Minu
meelest on see esmakordne või teab keegi vastu vaielda?
Igatahes huvitav uuendus!

willane
23.02.02, 17:32
Lootusele 13-0! ise mängu ei näinud, aga ega vist MÄNGU polnudki :P

Jyrka
23.02.02, 17:36
TVMKle ikka 13-0 :õnnelik:

jots
23.02.02, 19:06
Lootus üldse kuidagi kehvas vormis ..

nwa
23.02.02, 21:15
kes selline Orgmets on??? kas see kes Kaljus mängis-b ja kui on siis kumb nendest????

willane
25.02.02, 11:30
Orginally posted by nwa

kes selline Orgmets on??? kas see kes Kaljus mängis-b ja kui on siis kumb nendest????
kutsutakse Kris-ks.
vabandan, mõtlesingi, et TVMK tegi Lootusele 13-0. ega Lootust vist polnudki, ainult õhkõrn lootus;)

INCE
25.02.02, 12:32
Vaidlen vastu neile , kes väidavad et TVMK-l pole mingisuguseid sihte ja juhtkond on vanameelne.Hetkel ei suuda ma meenutada ühtegi teist eesti klubi kes viimastel aastatel oleks teinud läbi sellise arengu nagu TVMK, unustamata samas oma traditsioone.Pakun välja , et Floral tuleb TVMK -ga sellel aastal kõvasti tegemist. ja kuldmedalite saatus otsutatakse just nende kahe satsi vahel.

PS. Vormil põle äda kedagist, on hullemaid nähtud.

willane
26.02.02, 12:24
kuna soccernet pole Tartu turniiri kohta infi üles pannud, siis saab seda lugeda Tammeka lehelt
http://www.peipsicup.ee/index.php3?p=2&id=42
kes lugeda ei viitsi, siis võitis Narva Trans, teine oli TVMK duubel ja kolmas JK Tammeka 2.

raido
26.02.02, 20:03
Orginally posted by willane

FC TVMK tuubliks on FC TVMK II.

Lugege FC TVMK kodulehte, saate ka targemaks.

nwa
26.02.02, 21:38
Ei tea mis liigas see TVMK II mängima hakkab.

mina küll targemaks ei saanud

willane
03.03.02, 01:13
Orginally posted by raido

Orginally posted by willane

FC TVMK tuubliks on FC TVMK II.

Lugege FC TVMK kodulehte, saate ka targemaks.
TVMK duubel on siiski FS Junior. Tartus oli registreeritud see TVMK II nime all, kuid mehed olid samad. MV-l mängitakse ikka FS Juniori nime all. aga TVMK on ju korraldajatele ka parem nimi, siiski ML, mitte 2.liiga

ROOTSI KUNN
04.03.02, 12:53
Laupäeval Lilleküla harjutusväljakul toimunud treeningmängus, mida ka ise vaatamas käisin, loputas Tulevik ikka päris korralikult parimas rivistuses mänginud TVMK-d 3-0 ja võimalusi oli mulkidel veelgi rohkem.
fanerka mäng oli täitsa liimist lahti.

willane
06.03.02, 00:26
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Laupäeval Lilleküla harjutusväljakul toimunud treeningmängus, mida ka ise vaatamas käisin, loputas Tulevik ikka päris korralikult parimas rivistuses mänginud TVMK-d 3-0 ja võimalusi oli mulkidel veelgi rohkem.
fanerka mäng oli täitsa liimist lahti.
päris parimas tegelikult ju polnud. puudusid Borissov, Smirnov, Novožilov, põhiväravavaht Ussoltsev.
ega seal midagi ilusat polnud. aga eks treeningmäng olegi katsetamiseks ...

willane
12.03.02, 12:28
TVMK - Atlantas 0-0

teised eilsed kohtumised:
FK Pskov-FK Riga 5-1
Leedu U19-Ekranas 3-0
Žalgiris-Nevežis 2-0

willane
12.03.02, 15:37
Leedu turniiri tänased mängud:

Kaunas Inkaras - FK Pskov 2-0
Ekranas - FK Auda 3-1
Narva Trans - Zalgiris on hetkel 0-0

Ott
12.03.02, 22:01
Willane, mis aadressilt sa neid tulemusi vaatad?

willane
13.03.02, 18:39
helistan Leetu!
Trans-Zalgiris oli 2-0
ja TVMK- Metalurgs 1-1

tänased mängud
Inkaras-FK Riga 3-0
Leedu U19-FK Auda 3-0 või 2-0 (info on erinev)
Trans-Nevezis 5-0
Metalurgs-Atlantas hetkel 1-1

ROOTSI KUNN
13.03.02, 21:22
Willane kas oskad ehk öelda ,kui suurel platsil mäng toimub ? Siseturniirid on erinevad.Kui on selline Kalevispordihalli variant siis neid tulemusi küll tõsiselt võtta ei saa.

willane
13.03.02, 23:44
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Willane kas oskad ehk öelda ,kui suurel platsil mäng toimub ? Siseturniirid on erinevad.Kui on selline Kalevispordihalli variant siis neid tulemusi küll tõsiselt võtta ei saa.
see pole siseturniir. minu teada mängitakse ikka väljas

willane
14.03.02, 17:53
eile võitis Metalurgs 2-1 Atlantase.
tänased veerandfinaalid
Inkaras - Ekranas 2-0
Leedu U19- FK Pskov 3-3, penaltidega võitis U19
FC TVMK-Narva Trans 3-1 (Krõlov, Smirnov, Skiperski)
Metalurgs-Zalgiris alles algas

Rainman
18.03.02, 01:24
Niiet TVMK panigi turniiri kinni :) Poolfinaalis ja finaalis ei eksinud poisid pennalde löömisel. Tubli saavutus enne meistriliiga algust! :õlu:

Siim
21.03.02, 23:30
Vaatasin veidi TVMK website'l ringi ning pilk jäi peatuma Deniss Malovi kohta käival infol. Seal on järgmised read...

"Denis tahtis juba poisikesena mängida klubis TVMK. Ta unistab suurest jalgpalluri karjäärist, kuid tegi sellise hullumeelse teo, et keeldus ettepanikust siirduda AC Milani."

Hmm... on see nüüd tõsi või siiski nali...;)

http://www.fctvmk.ee/mk_malov.htm

Jyrka
22.03.02, 00:10
vahet pole kuna
Rahvus: venelane

Martin
22.03.02, 01:09
Orginally posted by Jyrka

vahet pole kuna
Rahvus: venelane

Minu teada venelased Eesti U-21 eest ei mängi, loomulikult võib olla nii, et magasin mõne seksika reformi maha....

pallimees
22.03.02, 09:53
koondisse võetakse ikka kodakontsuse järgi mitte rahvuse järgi.Kui ma nüüd hästi mäletan, siis Malov mängis U21 Portugali vastu Portugalis.

willane
22.03.02, 12:02
Malov on tõesti kodakondne. Üldse on TVMK-s 13 Eesti kodanikku, 1 vene kodanik ja 6 kodakondsuseta.

Lasnaman
24.03.02, 02:10
TVMK on väga hea ja andekas võistkond ja kui talle natuke ruumi antaks Flora ja Levadia kõrval siis, saaks tegija. Mulle igastahes meeldib, võibolla ka sellepärast, et käisin paar kuud TVMK trennis, mis jättis tasemelt väga hea mulje.

ROOTSI KUNN
30.03.02, 12:55
No nii,siis peale suurt võittu ja 2 päevast pidu ning välja-
magatud pead ,viskasin pilgu jälle TVMK kodukale.
See klubi üllatab ja ainult positiivselt. Ütlen ausalt ,et kui ei oleks FCF fänn olnud algusest peale siis oleksin 100%
TVMK poolehoidja. Lugege kõik nende sponsorlusprogrammi
ja saate ise aru,et seal on kõvasti vaeva nähtud. Loodan ,et
suurvõitt Vene üle annab kogu eesti jalgpalliarengule hoogu
ja häid sponsoreid. Ja praegu on tõesti õige aeg toetajaid otsida,sest raud on veel tuline peale seda nädalast tagumist.
TVMK-lt oleks ka teistel klubidel õppida ,kas või seda kuidas oma toetajatele mängude vaatamine mugavamaks teha
ja üldse kuidas neid omavahel kokku viia.
Olen kindel ,et võibolla juba aasta kahe pärast on TVMK-l
üks suuremaid ja organiseeritumaid fännklubisid.
Igal juhul soovin mööblitootjatele edu ja vähemalt nendes
mängudes ,kus FCF nendega ei mängi olen TVMK poolt.

willane
05.04.02, 23:51
Ingemar Teever tegi ML debüüdi ning kohe 7.minutil ka värava!!!

tanielo
26.04.02, 14:58
Kas keegi teab, kui palju maksab pilet TVMK kodumängudel?
Nt. täna Kadriorus.:oih:

willane
27.04.02, 03:08
4-1 Tuleviku vastu. paistab, et muru peal on ikka teine tera.
karikasarjas on FC TVMK ainus, kel pole ilmtingimata vaja võita! kõik teised peavad karika võitma, et saada/kindlustada koht just UEFA Cup-l. Arvan, et seekord läheb duellis FC TVMK-Levadia Maardu edasi finaali FC TVMK!

willane
05.06.02, 03:04
FC TVMK - Trans 7-0! Narvalastele ikka täielik häving!

Ott
05.06.02, 05:35
Täielik häving tõesti, Narva mängib ikka väga sitasti. Tundub, et ainult Flora vastu mängivad nad täie hingega. Kahju ainult, et Tulevik sitasti mängib, muidu läheks veel äkki Transist ette. Kahju on ka natuke Tarmost, kes võitleb kõvasti ja pole rahul meeskonna kaaslaste halba suhtumisse mängudesse. Eks ta ise eelistab muidugi tvmksse minna aga see selleks. Aga jah, mis teha kui treeneriks on maadleja...:P

Jaan
10.06.02, 02:57
Enam ei ole maadleja treeneriks. Belov olla tagasi astunud.

heijok
15.06.02, 20:08
Sel tasemel noortetööd, mida FC TVMK praegu teha üritab, tegid nii TJK kui FC FLORA
juba 10 aastat tagasi. Igaljuhul.tulemusi tuleb oodata veel vähemalt samapalju. Ma arvan, et on igati hea TVMK edumeelsus, aga kõike ei saa korraga. Pakun, et enne kui TVMK oma noorte programmi käima saab,mängib meistriliigas juba fc kotkas.

willane
18.06.02, 04:22
FC TVMK- Lev Maardu 6-0. Kuigi kohtunik eemaldasj uba 6.minutit Lev M väravavahi, oli lagunemine uskumatu. palju "aitas kaasa" muidugi kogenematu väravavahi Paul Grossi ebakindlus. mängib ta ju tegelikult 2.liigas FC Hiiu Kalur Kotkases. seega esimene kogemus sellisel tasemel. Intertotos saab jälle Kotenko mängida, siis aga läheb 1.juulist transferid lahti ja Lev M saab juuli jooksul omale uut väravavahti otsida. Poolakas on endiselt vigastatud, tema kohta pole midagi viimasel ajal kuulda olnud.
Pasi andis pärast Õhtulehele intervjuud, saab näha, millised on tema mängujärgsed kommentaarid

Jaak
18.06.02, 11:46
Kui juba Transferide üle spekuleerida, siis huvitav kuhu maandub hr. Krõm? Ei tea kas ta on jälle Pohlakuga sõbraks saanud, igatahes ühte jalka MM mängu kommenteerisid nad ETV-s koos, seda pole ammu juhtunud, et Pohlak nõustuks Tomiga ühes toas istuma:õnnelik:
Võib olla saab nüüd Tom koha Tulevikus, seal on Dimale abi hädasti vaja:D

sosku
18.06.02, 14:41
Algselt tegi selle postituse willane

FC TVMK- Lev Maardu 6-0. Kuigi kohtunik eemaldasj uba 6.minutit Lev M väravavahi, oli lagunemine uskumatu. palju "aitas kaasa" muidugi kogenematu väravavahi Paul Grossi ebakindlus. mängib ta ju tegelikult 2.liigas FC Hiiu Kalur Kotkases. seega esimene kogemus sellisel tasemel.

Mitu mängu peab Kotenko vahele jätma (1-3)? Aga samas Maardul ka mingis mõttes vedas, et järgmine vastane on tabeli viimane Pärnu aga mitte ntx FCF. Muidu oleks vist järjekordne saun kindlustatud :D

Repserto LuaLua
18.06.02, 16:26
Algselt tegi selle postituse Jaak

Kui juba Transferide üle spekuleerida, siis huvitav kuhu maandub hr. Krõm? Ei tea kas ta on jälle Pohlakuga sõbraks saanud, igatahes ühte jalka MM mängu kommenteerisid nad ETV-s koos, seda pole ammu juhtunud, et Pohlak nõustuks Tomiga ühes toas istuma:õnnelik:
Võib olla saab nüüd Tom koha Tulevikus, seal on Dimale abi hädasti vaja:D

TVMKsse minekut ei usu..alles siis Trans, Lootus ja Tulevik...Miskipärast kaldun arvama et kui Lootus suudaks püsima jääda siis nemad oma eelarvet suurendavad ja Krõmi näol omale tugevust hangivad. :oih:

Chazlor
18.06.02, 22:42
Allo

Kõigepealt mängu kohta selline tähelepanek, et Maardu mitte niivõrd ei murdunud ja väravavaht polnud mitte niivõrd kehv vaid head olid TVMK'lased. Keskväli kontrollis mängu algusest peale ja ründajad tekitasid pidevalt teravusi. Levadia kaitse näitas aga hämmastavalt ebakindlat mängu.

Teiseks pole Smutovit ammu näind, aga kui Kuresaares näen siis kindlasti kallistan :)

Tervitades
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

heijok
19.06.02, 01:39
OK! Pole midagi Levadia! ikka juhtub. Kaotada võib ju ka 32:0.

Ariol
22.06.02, 06:40
Ma ei jagand laksu lahti, kes keda kallistab??:sega1:
Muide TVMK m'a'ngis t'a'na suht pasa m'a'ngu (nagu floragi). Ei tea kas nad tulidki vaid yhe punkti peale v'a'lja?

Chazlor
27.06.02, 04:12
Smirnov hakkas igaljuhul juba 85 minutil röökima, et "Sudjaaa vremjiaaa" :)

Vast siis tulid ja neil ka mäng ju vähem peetud, mis annab suurepärase võimaluse liidriks tõusta.

Tervitades

Kebab
27.06.02, 19:52
Mida siis Tvmk saidilt Liivo Leetma kohta.

Liivo Leetma: Liivo lemmikfilmideks on Leon, Transpotting ja Casino, kuid ise on ta sooja südamega romantik, kes oskab trianglit mängida. Tema suurimaks unistuseks on, et Jevgeni Kurjanov õpiks ära Eesti keele

Lisaks veel juurde, et Liivo Leetma arvab, et Saksa koondises mängivad kõik natsinaalsotsalistliku partei liikmed :jäätis:

Alo
27.06.02, 21:52
Algselt tegi selle postituse Kebab
Lisaks veel juurde, et Liivo Leetma arvab, et Saksa koondises mängivad kõik natsinaalsotsalistliku partei liikmed :jäätis:

Kaasa arvatud Gerald Asamoah? :)

Alo

willane
04.07.02, 15:12
Algselt tegi selle postituse Tshurka

Mitu mängu peab Kotenko vahele jätma (1-3)? Aga samas Maardul ka mingis mõttes vedas, et järgmine vastane on tabeli viimane Pärnu aga mitte ntx FCF. Muidu oleks vist järjekordne saun kindlustatud :D

andsid vist hea mõtteaine! seoses MV muudatustega ei ole Lev Maardu järgmine vastane mitte Lev Pärnu, vaid Narva Trans!;) ja mängeitakse Narvas!!;) ;)
kui postide vahel peab Paul seisma, siis läheb neil raskeks!

willane
08.08.02, 15:58
FC TVMK ja Flora mängu käisid vaatamas ka FC TVMK UEFA Cup vastase Dinamo Tbilisi esindajad. ja suureks läksid nendegi silmad, kui kohtunike tegevu(setu)st pealt vaatasid. Samuti nägid nad endi sõnul esmakordselt, et mängu peakohtunik joob ühe võistkonna joogipudelist ja seda koguni kaks korda! ja need polnud tundmatud mehed Gruusiast vaid legendaarne Gruusia jalgpallur, nüüd Tbilisi Dinamo spordidirektor Givi Nodia! pärast mängu tegi temaga intervjuu ka ajakirjanik Medvedjev, kuid ei tea, kust seda intervjuud lugeda saaks. ilmselt kuskilt eesti venekeelsest pressist
ei viitsi Nodia saavutusi kirjutada, keda huvitab lugege ise www.fcdinamo.ge/manage.asp

Chazlor
08.08.02, 19:55
Allo

Naljaks pisut küll, aga kui hästi tähele panid, siis jõi peakohtunik 3 korda ja korra ka Ussoltsevi pudelist (TVMK vv), nii et see kindlasti polnud märk tema eelistuste kohta, et ta 2 korda Flora pudelist jõi. Kõrvaltvaatajana küll ei ütleks, et kohtunik kellelegi liiga tegi.

Tervitades

vello99
08.08.02, 20:20
Originally posted by Chazlor

Allo

Naljaks pisut küll, aga kui hästi tähele panid, siis jõi peakohtunik 3 korda ja korra ka Ussoltsevi pudelist (TVMK vv), nii et see kindlasti polnud märk tema eelistuste kohta, et ta 2 korda Flora pudelist jõi. Kõrvaltvaatajana küll ei ütleks, et kohtunik kellelegi liiga tegi.

Tervitades

Kusjuures Ussoltsevi pudelist jõi ta lonksudega, vist 5-6 lonksu ühe korraga, aga Flora pudelist üle 2 lonksu ta ei võtnud/per kord...

:D

willane
09.08.02, 17:25
jah, vabandust
... talle mõeldud pudeli hoidis riietusruumis alles ning jõi õhtul koos perega ...

Jaak
16.08.02, 12:52
Kahjuks on siis eurohooaeg Eesti klubidele läbi. TVMK eilne esitus 1:4 on tõeline pettumus...

Sun
16.08.02, 19:11
Mängu inspektori märkused EMV meistriliiga kohtumise FC TVMK – FC Flora mängu korralduse kohta (kohtunikke visati tammetõrudega) 06. augustil 2002 Tallinnas (Lisa: inspektori ettekanne)

Otsustati:

Karistada FC TVMK 1 miinimumpalga suuruse (1850.- krooni) suuruse rahatrahviga Eesti jalgpalli võistlusjuhendile mittevastava mängukorralduse eest.

Kord olgu majas.

Oll
17.08.02, 07:56
Originally posted by Sun

Mängu inspektori märkused EMV meistriliiga kohtumise FC TVMK – FC Flora mängu korralduse kohta (kohtunikke visati tammetõrudega) 06. augustil 2002 Tallinnas (Lisa: inspektori ettekanne)

Otsustati:

Karistada FC TVMK 1 miinimumpalga suuruse (1850.- krooni) suuruse rahatrahviga Eesti jalgpalli võistlusjuhendile mittevastava mängukorralduse eest.

Kord olgu majas.

Meeletu meeletu trahv.Nüüd on TVMK pankrotis ka.
No kurat 1850 eeki? See ajab vägisi naerma.

ugla
20.08.02, 02:30
Valus saun täna köeti TVMK-le Maardu Levadia poolt. 0:4 on tulemus mida poleks
oodanud... Esimene poolaeg 0:1 ja mäng võrdne , teine poolaeg oli TVMK-l
täielik kaos, rünnakut polnud, kaitse auklik... Natuke pildikesi leiab siit. (http://www.zone.ee/ugla)

ROOTSI KUNN
20.08.02, 15:17
Täielik türnüffel oli se eilne TVMK mäng . Olen faneras pettunud ,nende mäng lagunes kaardimajana. FCFon kindel meister. Sellise mänguga oli kaotus grusiinidele üpriski loogiline.:viha:

gazza
20.08.02, 21:49
ei mõista seda meeskonda kodus loputab kõiki kui hea päev on aga mingitest grusiinitest jagu ei saa.võit oleks võõrsil võibolla palju küsitud aga ühe väravane kaotus säilitanuks kõik võimalused edasipääsuks:viha:

kräka
21.08.02, 22:26
Tvmk on täitsa alla käinud.Isegi ;Maardu tegi ära see on juba sitt näitaja

sosku
03.09.02, 15:28
TVMK-Lootus 8:0

Krõlov oli ikka üleplatsi mees. Mees lõi esimesel poolajal kohe 5 väravat ent jättis ka kaks ülihead võimalust kasutamata (1x vastu latti ning 5 lõi meetrilt palli üle värava). Fanerka oleks pidanud ikka vähemalt 10 väravat ära lööma. Lootuse kaitse ja nooruke väravavaht eksisid ikka väga tihti ja lihtsates olukordades. Aga teisel poolajal vineerlased ei viitsinud enam eriti pingutada. Tundub, et tegelikult pole TVMK-l ka vajadusel Krõlovile sobivat asendajat võtta.

Jaak
03.09.02, 17:11
Originally posted by Tshurka

Krõlov oli ikka üleplatsi mees. Mees lõi esimesel poolajal kohe 5 väravat ent jättis ka kaks ülihead võimalust kasutamata (1x vastu latti ning 5 lõi meetrilt palli üle värava). Fanerka oleks pidanud ikka vähemalt 10 väravat ära lööma. Lootuse kaitse ja nooruke väravavaht eksisid ikka väga tihti ja lihtsates olukordades. Aga teisel poolajal vineerlased ei viitsinud enam eriti pingutada. Tundub, et tegelikult pole TVMK-l ka vajadusel Krõlovile sobivat asendajat võtta.

Jah, kurb ainult, et Krõlov \"lammutab\" Lootuste ja Pärnute vastu aga kui euro mängud tulevad siis hakkab jalg all värisema....:kaval: :viha: :(

Manager
03.09.02, 17:46
Originally posted by Jaak

Jah, kurb ainult, et Krõlov \"lammutab\" Lootuste ja Pärnute vastu aga kui euro mängud tulevad siis hakkab jalg all värisema....:kaval: :viha: :(

See probleem paljudel Eesti jalgpalluritel,muideks ka muudel spordialadel.

Sun
06.10.02, 20:08
2:3 Tallinna Levadiale.

Täitsa liimist lahti.Hooaja lõpp käes ja ramm kadunud.
Flora selle eest purustab.:doh:

INCE
08.10.02, 03:10
Nõustun kunniga ja olen samuti TVMK-s pettunud.Lootsin kevadel , et just vinerka ja flora vahel läheb rebimiseks, aga ... eelviimases ringis flora mahavõtmine peaks juba auküsimus olema!:)

willane
12.10.02, 04:50
viimaste mängude \"saak\"
Teever-rangluu, Kapustin- kaks ribi, Leetma- jalg vigastatud

sosku
15.10.02, 13:56
Originally posted by willane

viimaste mängude \"saak\"
Teever-rangluu, Kapustin- kaks ribi, Leetma- jalg vigastatud

Siia lisanduvad veel Ussoltsev ja Kurjanov, kes peavad kolme kollase kaardi tõttu Floraga mängu vahele jätma.

mcnamara
25.11.02, 17:31
Vaatasin huviga, et Andrei Krõlov juhib UEFA \"Kuldse Kinga\" edetabelit hetkel 37 väravaga. :D Kahjuks on paljud liigad alles algusjärgus - Henrik Larsson on näiteks löönud juba 18 väravat...ja Eesti alistaja, Genki Wesley Sonck lõi Mecheleni vastu viimati 6 kolli (mäng lõppes 9:0).

Sun
25.11.02, 21:01
Krõlov tubli ,hea saavutus.Usun,et järgmine aasta lööb rohkem ,tase ju nõrgeneb teatud osas.
Teatud klubide arvelt saab nii mõnigi mees jala valgeks ja rekordite tabelisse nime.:lahe:

spekter
26.11.02, 18:42
kas keegi teab, palju ta üldse on EMV-l oma karjääri jooksul väravaid löönud?

eston maravilha
26.11.02, 19:33
kui veel ei ole siis varsti peaks 100 täis olema kui ta nii jätkab. hetkel ainus 100 värva mees minu teada on bragin

Jaak
26.11.02, 19:56
Originally posted by spekter

kas keegi teab, palju ta üldse on EMV-l oma karjääri jooksul väravaid löönud?

Be my quest. Eesti MV väravalööjate edetabel hooaja 2002 lõpuks. Väikesi vigu võib olla aga 99% peaks olema õige.

1 Gruznov Maksim - 166
2 Krõlov Andrei EST 133
3 Bragin Sergei - 118
4 Krõm Toomas EST 95
5 Ustritski Dmitri EST 92
6 Nahk Konstantin EST 73
7 Novozhilov Anatoli EST 72
8 Olumets Indro EST 64
9 Zelinski Indrek EST 62
10 Toshtshev Nikolai - 62
11 Reim Martin EST 53
12 Borissov Andrei - 52
13 Leitan Vitali - 52
14 Lipartov Dmitri RUS 49
15 Kristal Marko EST 48
16 Afanasjev Sergei - 47
17 Oper Andres EST 47
18 Zhurkin Aleksandr - 44
19 Braiko Juri - 43
20 Arbeiter Argo EST 39

M6iss
26.11.02, 20:27
Ilma Krõlovita on TVMK mäng päris hambutu.
Kardan et järgmine hooaeg läheb nagu eelmine (3. koht)

eston maravilha
26.11.02, 21:22

Be my quest. Eesti MV väravalööjate edetabel hooaja 2002 lõpuks. Väikesi vigu võib olla aga 99% peaks olema õige.

1 Gruznov Maksim - 166
2 Krõlov Andrei EST 133
3 Bragin Sergei - 118
4 Krõm Toomas EST 95
5 Ustritski Dmitri EST 92
6 Nahk Konstantin EST 73
7 Novozhilov Anatoli EST 72
8 Olumets Indro EST 64
9 Zelinski Indrek EST 62
10 Toshtshev Nikolai - 62
11 Reim Martin EST 53
12 Borissov Andrei - 52
13 Leitan Vitali - 52
14 Lipartov Dmitri RUS 49
15 Kristal Marko EST 48
16 Afanasjev Sergei - 47
17 Oper Andres EST 47
18 Zhurkin Aleksandr - 44
19 Braiko Juri - 43
20 Arbeiter Argo EST 39

hehe?

ma päris ajast maha jäänu. mäletan kui 3 aastat tagasi bragin oma sajanda värava lõi pasundasid meedia päris kõvasti. krõlovi ja gruznovi koha pealt oli aga täielk vaikus.

nagu nähe võib järgmisel hooajal gruznovist esimene 200 värava mees saada. krõlovil läheb natuke rohkem aega

spekter
27.11.02, 17:02
... kui nad üldse EMV üles astuvad.

Columbus
06.02.03, 01:16
Kas Kallaste ka liitus?

ROOTSI KUNN
06.02.03, 01:43
Fanera ettevalmistustest on üldse väga vähe juttu olnud. Kas on uusi mehi tulnud?
Kus treenitakse ,kellega mängitakse jne. Aga ometi on tegemist ju Eesti tugevuselt kolmanda klubiga.:oih:

Ostoos
08.02.03, 19:35
Ei ole jah TVMK-st midagi kuulnud. Huvitav oleks teada keda TVMK endale värvanud on. Arvan et selle kooseisuga mis neil hetkel on kulla peale mängimiseks vist ei piisa. Neil oleks vaja 2-3 head mängumeest juurde palgata.

Mõni fänn või muidu teadja võiks ju väheke inffi anda.

sass27
09.02.03, 11:37
soccernetis kontrollma\"ngude statistikas on ainult fcf koosseisud teiste meeskondade va\"rava lqid 28.,60.,ja83. .... hahahaaaa:P :lehm: :veryhappy :хlu: :ьllatus: :sega11:

sass27
09.02.03, 11:38
soccernetis kontrollma\"ngude statistikas on ainult fcf koosseisud teiste meeskondade va\"rava lqid 28.,60.,ja83. .... hahahaaaa:P :lehm: :veryhappy :хlu: :ьllatus: :sega11:

willane
10.02.03, 14:42
minu teada olid nad eelmisel nädalal Peterburis kas laagris või turniiril

sosku
10.02.03, 14:47

minu teada olid nad eelmisel nädalal Peterburis kas laagris või turniiril

Mängisid 4 mängu - 2 kaotasid ja 2 võitsid. Muide 4:0 võidumängus Peterburi Dinamo reservi vastu tegi Dinamo poolel kaasa ka Mark Shvets.
Ja veel: Vineer testis seal ka ühte Moldova poolkaitsjat nimega Vitali Kulibaba.
http://www.moles.ee/03/Feb/10/22-2.php

Sun
10.02.03, 17:53
Loodan TVMK suurt vastupanu Levadiale ja Florale .

Muidu läheb asi igavaks.

Sun
11.02.03, 00:14
Aga kas Kallaste liitus klubiga lepinguliselt?

ethan
11.02.03, 21:33
Originally posted by Sun

ilma lepinguta ei tohi Eestis mängida, you know.

Sun
13.02.03, 00:35
Originally posted by ethan

Originally posted by Sun

No tehakse leping?

Sun
15.02.03, 01:39
Miks TVMK spordidirektor Mark Mööl ametist kõrvaldati ?

Ostoos
15.02.03, 12:35
See Mööli minema löömine on jah väh kahtlane. Ta oli asja-ajajatest vist ainuke eestlane. Ja nüüd lõid tiblad ka tema minema.

willane
15.02.03, 13:56
see-eest said nad omale peadirektori Valeri Tshernõshevi!

Sun
15.02.03, 17:15
Kuulsin täna mängjatelt, et oli kohustustega jänni jäänud ,lubadused ületasid jõudlust.

Nüüd pidi olema FC Kotkase direktor ,loodame et seal tal energiat jätkub,kuigi seal ka omad jutud tema kohta liikvel.

willane
15.02.03, 18:21
ma samuti kuulnud, et lubas mängijate palka tõsta, osad lubas välismaale mängima saata. lubas preemiaks Hispaaniasse laagrisse saata ...

spekter
15.02.03, 19:01
kes see Mööl veel on? mõni endine jalgpallur?

jots
15.02.03, 20:51
?
mismõttes ei tohi?

Ostoos
16.02.03, 19:31
Möölile on Kotkase variant parem kui TVMK. Usun et Kotkas viib ikka ellu oma plaanid ja lubadused. Eestisse on vaja juurde tippmeeskondi ja veel sellist kes toodab ise endale mängijaid.

Pätu
16.02.03, 20:55
Eesti klubid on nii vaesed, et siin eriti muud võimalust pole, kui ise mängijaid toota :)

Ostoos
16.02.03, 21:02
Nii Eesti jalgpall arenebki, kui klubid ise kasvatavad noormängijaid ja siis neid müüvad välisklubidele, et majanduslikult toime tulla.

Pätu
16.02.03, 21:18
Mida sa \"Eesti jalgpalli\" all mõtled ? Kui Eesti koondist, siis areneb see küll, kui me kõik maha müüme, aga kui mõtled eesti liigat, siis see eriti ei arene :P
Aga oma üleelmises postituses sa ütlesid, et ongi vaja meeksondi, kes ise kasvatavad mägnijaid, nagu neid praegu ei oleks.

eston maravilha
17.02.03, 01:27
Originally posted by Ostoos

Nii Eesti jalgpall arenebki, kui klubid ise kasvatavad noormängijaid ja siis neid müüvad välisklubidele, et majanduslikult toime tulla.

begs a question

kui vana sa oled???

ethan
19.02.03, 16:53
Originally posted by jots

?
mismõttes ei tohi?

Sul on õigus, parim näide Kink eelmine hooaeg Narvas. Teadsin küll, kuid vastasin Sunile lihtsalt ebakorrektselt. Kallastel see-eest peaks olema leping @ Sun.

Sun
20.02.03, 02:05

?
mismõttes ei tohi?

Sul on õigus, parim näide Kink eelmine hooaeg Narvas. Teadsin küll, kuid vastasin Sunile lihtsalt ebakorrektselt. Kallastel see-eest peaks olema leping @ Sun.

Kui leping siis kõik hästi aga miks meedia vaikib, et Rootsi maalt tagasi saabunud eestimaa poeg.

ethan
20.02.03, 10:20
Originally posted by Sun

?
mismõttes ei tohi?

Kui leping siis kõik hästi aga miks meedia vaikib, et Rootsi maalt tagasi saabunud eestimaa poeg.

Meedia kohta ei oska paraku öelda, kuid minul on kama kaks, kas ühel joodikul on leping venestuva klubiga (mõelda, et oli veel sümpaatne klubi!) või mitte ning kas ta mängib Eestis, Venemaal, Soomes või Rootsi mudaliigas, kuni ta Florasse ei satu.

Sun
20.02.03, 12:59

Originally posted by Sun

?
mismõttes ei tohi?

Meedia kohta ei oska paraku öelda, kuid minul on kama kaks, kas ühel joodikul on leping venestuva klubiga (mõelda, et oli veel sümpaatne klubi!) või mitte ning kas ta mängib Eestis, Venemaal, Soomes või Rootsi mudaliigas, kuni ta Florasse ei satu.

Joodik -millest sellised järeldused?

ethan
20.02.03, 20:30
Originally posted by Sun

Joodik -millest sellised järeldused?

a mille muu pärast ta enne Bodenisse siirdumist Levadiast lahkus (kus ta vaid mõnda aega jõudis olla)? käis ju kusagilt lehestki läbi, et tegi sõprade Krõmi, Olumetsa, Braginiga napse kusagil väljaspool Eestit laagris olles, mälu võib veidi petta, kuid alkoholiga oli tegu päris kindlalt.

PraS
20.02.03, 20:56
nojah kas see ei olnd mitte see endiste sotsi maade turniir?

raido
20.02.03, 22:18
Originally posted by Sun

?
mismõttes ei tohi?

Mis sa eesti meedialt ikka ootad? Ainuke millest suudetakse kirjutada on Flora ja Levadia pressiteated.

Jaan
20.02.03, 22:26
ethan - mis alusel v2idad, et TVMK on venestuv? V6rdle nende praegust koosseisu paari aasta tagusega. Siis ei olnud yldse eestlasi seal. 2ra lahmi, kui ei tea midagi.

Litmanen37
21.02.03, 11:13
4. EJL-i peakohtunik U. Tutki avaldus (02.01.2003. a) võistkonna FC TVMK I mängija A. Jevdokimovi ebasportliku käitumise ja vastasele sihilikult kehavigastuse tekitamise kohta Saalijalgpalli Aastalõputurniiri C1 klassi turniiril mängus Pärnu JK-ga 2. jaanuaril 2003. a (Lisa: EJL-I peakohtunik U. Tutki avaldus, võistkonna FC TVMK I seletuskirjad)
Otsustati:
4.1 Karistada võistkonna FC TVMK I mängijat A. Jevdokimovit diskvalifitseerimisega kõikidelt Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatavatelt võistlustelt kuni 10. jaanuarini 2004. a.
:oih: :õnnelik:

ethan
21.02.03, 18:19
Originally posted by Jaan

ethan - mis alusel v2idad, et TVMK on venestuv? V6rdle nende praegust koosseisu paari aasta tagusega. Siis ei olnud yldse eestlasi seal. 2ra lahmi, kui ei tea midagi.

hmm... lähen ma siis fctvmk.ee-le ning hakkan meeskonna andmetest mängijate rahvusi vaatama. Kõigil, kes vähegi mänguaega saavad (v.a. Leetma,Smirnov,Teever) on märgitud selleks \'venelane\'. OK, imho peaks ka Kurjanov ning Malov olema eestlased, kuigi märgitud venelaseks.

Kui see paremini kõlab võib ju ka TVMK-d vene satsiks kutsuda venestuva asemel. eestlastega on seal suht vähe pistmist. Non-playin\' staff samuti venelased (oot! aga massöör ei olegi ju!!!)!!!

eston maravilha
21.02.03, 21:44
rahvusel ja kodakondsusel on vahe

ütleme et saad pakistani kodakondsuse oled kohe pakistanlane või??

Jaan
22.02.03, 04:11
Asi ei ole hinnangute andmises. On jah palju venelasi ja seet6ttu ei saagi enam asi rohkem venestuda. Eksole. Sa ikka saad aru, mida see s6na t2hendab v6i l2hed tood 6s-i?

willane
25.02.03, 00:46
kui enne olid kõik venelased ja nüüd on mõni eestlane, siis venestumisest jutt kaugel!
pigem teel eest´istumisele :P

ethan
27.02.03, 21:10
jajah... kirjutame nüüd terveid lehekülgi täis mis vahe on eestistumisel ja venestumisel.

iva oli ikka selles, et TVMK on venelasi täis ning eestlasi on väga vähe, mitte selles, et paar aastat tagasi polnud ühtki eestlast, kuid nüüd on neid koguni kolm!

shiish! :doh:

ethan
27.02.03, 21:48
meenutades varasemaid aastaid...

...aastat 1998...

TVMK eestlased:
tollane nr.1 vv Andrejev, Kurjanov, M.Kisseljov, Kostin, Mõkolenko, Novozhilov, Paitsev, Embrich, Lebret, Kopjev.

kasutatud kirjandus:
Eesti jalgpall 1998.

kommentaar:
siinkohal on vastukäivaid elemente, nagu Novozhilovi, Mõkolenko&Co. tegelikud rahvused, kuid nemad on siiani TVMK-s, seega pole see oluline.

küsimus:
kas eestlasi oli TVMK-s lõppude lõpuks rohkem enne või praegu?

eston maravilha
27.02.03, 22:57
fakk off mis vahet seal on eestlane või venelane. kodakondsus on seal ikka suht paljudel mängijatel

ROOTSI KUNN
28.02.03, 11:31
Originally posted by eston#21

fakk off mis vahet seal on eestlane või venelane. kodakondsus on seal ikka suht paljudel mängijatel

TVMK puhul ei näe tõesti mingit vahet .Aga põhimõtteliselt on ikka vahe küll ,kui koondis koosneks ainult kodakondsusega venelastest (nagu hokis) vaevalt ,et siis soccernetki eksisteeriks.:deemon:

willane
11.03.03, 23:46
Krõlov on FC TVM rivistuses siiski olemas (alul olid nimekirjad ilma temata)! uued mehed on Kallaste ja taas Arutjunjan (eelmisel aastal oli Transis). renditud Pereverzevi teenetest loobuti (tagasi FCF süsteemi), Andrei Suvorov müüdi II liigasse, Karpõtšev saadeti duublisse ...
tegelikult on nad teinud ka päris mitu noorte ostu, kuid põhimeeskonnas neid sel aastal ei näe ...

willane
11.03.03, 23:48
veel ... pakun, et FCF vastu seisab väravas Ussoltsevi asemel hoopis Rubtsov!!!

sosku
12.03.03, 11:46

veel ... pakun, et FCF vastu seisab väravas Ussoltsevi asemel hoopis Rubtsov!!!

Miks Sa nii arvad?

ROOTSI KUNN
16.03.03, 17:50
Niisiis esimene mäng FCF ja TVMK vahel peetud. Nagu viimastel hooaegadel kombeks mängiti viiki ,seda üpriski põnevas kohtumises. Kui eelmised mängud on väravavaeselt möödunud siis seekord löödi tervelt neli ja ega viiendastki palju puudu olnud.
Fanera on alati FCF-ile ebamugav olnud ,hooaega alustavad mõlemad erinevalt TVMK on alati vormis ja FCF kogub seda alles.
Nagu tavaks on saanud kukub Fanera peale Euromänge ämbrisse ja nende mäng on porno. Vaatame mida nad sel aastal suudavad.
Leetma peab veel pekki sulatama ,kuigi lõi ühe värava ei olnud tema mäng veel endises hiilguses.
Uueks liidriks võib peatselt saada noor Ingemar Teever. Kutt on talve jooksul silmnähtavalt arenenud ja kangitrenni teinud;) . Mulle tema mäng igatahes meeldis ja loodan ,et kutt varsti ka A koondise uksele koputama hakkab. Temagi minu teada Tiiduse õpilane.
TVMK võib pronksile võidelda ,kuid siiski mitte kullale . :doh:

willane
23.03.03, 21:27
tänased karikamängud siis peetud!
7-0 on korralik saun, kuigi Teeveril oli neid võimalusi teisel poolajal hulgi. aga ikka veeres kord ühelt, siis teiselt poolt väravast mööda. siiski on Teever tubli arvestades, et seoses sõjaväega hakkas alles veebruaris treenima. mängu ilusaim värav tuli Baralt, seisuks siis 5-0!

spekter
04.04.03, 00:04
tere tali!
tvmk kodulehel on viimane uudis 31.detsembrist?????:viha:

marabella666
04.04.03, 11:52
Ainukesed lehed, mida tasub külastada on Flora kodukas ja Soccernet. Ülejäänud on väga magedad ja infovaesed, õigem oleks öelda, et amatöörlikud.

sosku
04.04.03, 17:52
Originally posted by FCOperBK

Ainukesed lehed, mida tasub külastada on Flora kodukas ja Soccernet. Ülejäänud on väga magedad ja infovaesed, õigem oleks öelda, et amatöörlikud.

Läheb vist veidi teemast mööda aga ...
Mille poolest on Flora kodukas Vineeri omast parem? OK! Flora suudab küll palju EJL ametlikke teateid edastada, kuid samal ajal on oma klubi puudutav materjal ikka päris unustusse jäänud. TVMK-l on vähemalt see osa piisavalt värske (ntx: meeste näopildid, tutvustused jms).

ethan
04.04.03, 18:15

Läheb vist veidi teemast mööda aga ...
Mille poolest on Flora kodukas Vineeri omast parem? OK! Flora suudab küll palju EJL ametlikke teateid edastada, kuid samal ajal on oma klubi puudutav materjal ikka päris unustusse jäänud. TVMK-l on vähemalt see osa piisavalt värske (ntx: meeste näopildid, tutvustused jms).

samas, mis on siin primaarne ja mis on siin sekundaarne?

Graafika on TVMK lehel hulga parem, nõus.
Info klubi kohta on TVMK lehel hulga parem, ka nõus.

Informatsioon olevikus toimuva kohta on aga vaieldamatult Flora lehel parem ning see on prioriteet, huvilised ei käi ju enam TVMK lehel vaatamas neidsamu vanu fotosid ja vanu uudiseid (ka koosseis nüüd muutunud), vaid huvilist huvitatavad pigem uudised, mis käivad ajaga kaasas. Muidugi võiks ka FCFlora.ee-l kõik muu korda teha, arvatavasti on sellega ka keegi tegelema pandud, kuna hiljuti sattusid fcflora.ee-le minnes hoopis innovatiivsemale ning huvitavamale saidile, mida tõenäoliselt serveris prooviti (ei, ma pole IT-alane spetsialist!), tunnike hiljem oli aga taas vana ja kole lehekülg, küll aga uute uudistega (et ikka teemakohaselt lõpetada).

Juunior
06.04.03, 16:22
Kahju ,et TVMK punktist ilma jäi olid küll ründavam pool aga mida ei tulnud seda ei tulnud.

Flora sellele riskile vastu ei läinud ????????????

ROOTSI KUNN
24.05.03, 22:20
Teisipäeval läheb siis madinaks ,kui hetkel vaieldamatult Eesti liiga kaks paremat klubi ,karikafinaalis omavahel karvupidi kokku lähevad.
Kui hooaja alguses mögisesin ,et Fanera sel aastal kullale ei pretendeeri siis nüüd olen oma otsust muutmas ning lisan nad kindlalt esikohavõitlusse koos Flora ja vististi ka Levadiaga.
Levadial on ilmselt kohanemisprobleemid oma uue treeneriga ,aeg näitab kas suudavad jalule tõusta või mitte.
Igatahes on teisipäeval Kadriorus head jalgpalli oodata. Kõik kohale ja vineer ahju :D

13
25.05.03, 02:15
Originally posted by ROOTSI KUNN

Teisipäeval läheb siis madinaks ,kui hetkel vaieldamatult Eesti liiga kaks paremat klubi ,karikafinaalis omavahel karvupidi kokku lähevad.
Kui hooaja alguses mögisesin ,et Fanera sel aastal kullale ei pretendeeri siis nüüd olen oma otsust muutmas ning lisan nad kindlalt esikohavõitlusse koos Flora ja vististi ka Levadiaga.
Levadial on ilmselt kohanemisprobleemid oma uue treeneriga ,aeg näitab kas suudavad jalule tõusta või mitte.
Igatahes on teisipäeval Kadriorus head jalgpalli oodata. Kõik kohale ja vineer ahju :D

Nii ,et sina arvad ,et Vineer pannakse ahju?!!
Saame näha mis juttu peale mängu räägid.Sotid tehakse ikka selgeks palliplatsil ,mitte Soccernet.ee foorumis.Elame näeme.....

marabella666
25.05.03, 16:45
TVMK on minu meelest selle hooaja sisukaim meeskond....

Chazlor
25.05.03, 22:03
Allo

Ja see ja eelnev postitus on selle aasta kõige sisutihemad kirjad soccernet.ee foorumis :P

Parimatega

vaikiv mees
27.05.03, 23:59
jep, Fanerka oli hea t2na karikafinaalis, midagi pole 8elda.. natuke oli neil 6nne kah, aga lisaajal olid nad v2rskemad yldiselt

van der Sarjas
28.05.03, 00:28
Tubli Fanera! Hea esitus karikafinaalis tõi selle kauaoodatud võidu. Natuke tuleb ka viineeritöösturitel õnne tänada, et Krõlvi löök sisse veeres, läbi rikoseti, aga lisaajal oli juba Flora see, kes penaltiseeriat ootas, seal aga väga mannetud löögid Zahhovaikolt ja Kulikilt ning kogenud TVMK ei eksinud. Publikule etendud täie raha eest, kahju, et ainult nii külm oli. Mängu parimaks pean Maksim Smirnovi, kes oli paremel äärel väga terav ja suutis ka avavärava lüüa. Natuke arusaamatuks jäi kohtunik Kotteri vile, kord vilistas väokse puute peale, kord lasi edasi mängida märkimisväärse rikkumise korral. Ilus jalgpalliõhtu oli, ainult kuradi külm.

sosku
28.05.03, 10:48
Originally posted by Dennis

Natuke arusaamatuks jäi kohtunik Kotteri vile, kord vilistas väokse puute peale, kord lasi edasi mängida märkimisväärse rikkumise korral.

Panin ka tähele, et kui pall läks auti, siis näitas piirikohtunik Rõzhov oma lipuga ühes suunas, Kotter aga käega teises suunas. Ja nii mitu korda. :sega6: Aga ilus mäng oli sellegipoolest ja võit läks teenitult vineerile.

marabella666
28.05.03, 11:54
häbiväärseim hetk oli minu meelest see, et pärast 90 minutit enamik rahvast minema jalutas...

Grinch
28.05.03, 12:14

häbiväärseim hetk oli minu meelest see, et pärast 90 minutit enamik rahvast minema jalutas...

See oli tõesti kummaline, et päris suur osa publikust normaalaja lõppedes lihtsalt ära läks... Kas tõesti tundus paljudele pealtvaatajatele tol hetkel, et mäng lõppeski viigiga? :) Aga üldiselt olin meeldivalt üllatunud, et finaali oli jälgima tulnud suhteliselt suurearvuline publik - erinevatel andmetel vist koguni 2000 inimest.

Sen
28.05.03, 12:20

enamik??? :D :D
paljud kes olid tulnud väikeste lastega ja mitte just kõige soojemalt riides läksid tõesti ära, statkal oli ikka jube külm.
Tänud jossile kes mu kõige hullemast külmetushaigusest päästis ja oma pusa mulle selga andis.

Jaak
28.05.03, 12:48
Originally posted by onuuuno

See oli tõesti kummaline, et päris suur osa publikust normaalaja lõppedes lihtsalt ära läks... Kas tõesti tundus paljudele pealtvaatajatele tol hetkel, et mäng lõppeski viigiga? :) Aga üldiselt olin meeldivalt üllatunud, et finaali oli jälgima tulnud suhteliselt suurearvuline publik - erinevatel andmetel vist koguni 2000 inimest.
Mis tõestab veelkord seda, et kui EJL vähegi viitsiks/tahaks Meistriliigas toimuvat meedias kajastada, siis poleks tegelikult probleem saada ka keskmisele MLi mängule 1000 nägu kokku!
See mismoodi mängude infi praegu jagatakse ( võrdluses kossu ja võrguga näiteks ) on viisakalt öeldes naeruväärne.:õnnelik:

13
28.05.03, 12:59
No jahh....nagu näha läks võit õigesse kohta.
Meenub eilsest mängust üks huvitav seik.Peale teist Flora väravat küsis Rootsi Kunn minult üleolevalt- Kuidas on 13???.Ma vastasin,et 15 minutit on veel lõpuni.Nagu näha oli mul õigus....erinevalt temast ei läinud ma peale mängu parastama....

ROOTSI KUNN
29.05.03, 12:58
Originally posted by 13

No jahh....nagu näha läks võit õigesse kohta.
Meenub eilsest mängust üks huvitav seik.Peale teist Flora väravat küsis Rootsi Kunn minult üleolevalt- Kuidas on 13???.Ma vastasin,et 15 minutit on veel lõpuni.Nagu näha oli mul õigus....erinevalt temast ei läinud ma peale mängu parastama....

Õigesse kohta läks võit sinu arvates. Minu arvates muidugi mitte aga loodan ,et sa ikka nii õrnahingeline pole ,et väiksest tögamisest solvusid. Tead isegi ,et vastasmeeskonna fänne tuleb samuti õrritada.:lahe:
Mäng oli võrdsete mäng ja võtja otsustas kahjuks loterii. Ja Eesti jalgpallile tuli see ainult kasuks ,et TVMK seekord Karika võitis.
Loodetavasti võtab minu lemmikklubi ülejäänu ehk siis Meistritiitli.:)

marabella666
29.05.03, 13:04
eelmises postituses mainitakse sõna vastasmeeskonna (TVMK) fänne. Mina isiklikult nägin kahte inimest, kes kandsid midagi, mis meenutab TVMK atribuutikat. Alustuseks hea seegi.

ROOTSI KUNN
29.05.03, 13:08

eelmises postituses mainitakse sõna vastasmeeskonna (TVMK) fänne. Mina isiklikult nägin kahte inimest, kes kandsid midagi, mis meenutab TVMK atribuutikat. Alustuseks hea seegi.

No neid oli seal ikka rohkem,enamus lihtsalt ei kandnud nende särki aga kisa järgi oli neid rohkemgi ,kui Flora fänne. Enamus muidugi tiblad aga nagu nagu sa näed on ka eestlased esindatud
:P :P

Kosk
29.05.03, 13:31
Üldiselt TVMK ongi selline meekond, kellel on 4 fänni - Tatjana, Valeri, Marusja ja Kolmteist.

U2
29.05.03, 14:11
fanerka sai teenitud võidu.

ROOTSI KUNN
02.06.03, 12:45
Eile TVMK lausa purustas Maardu. Poksis oleks see tähendanud -võit ilmse ülekaaluga
teises raundis. Ingemar Teever näitas head vormi ja väravavaistu,Liivo oli hea. Maksim Smirnoff seevastu oli oma eelmise mängu hale vari nii,et ikkagi vara veel talle koondise kutst ulatada . Tehku enne Eestiski kaks kolm head mängu järjest.
Üldiselt ei olnud Maardul suurt midagi vastu panna. Alles lõpus ,kui mäng oli juba tehtud ,üritas Tshelnokoff paar korda ja needki jooksid karidele.
Igatahes oli hea mäng jamingit kummi venitamist ei olnud.:)

sosku
02.06.03, 13:22

Maksim Smirnoff seevastu oli oma eelmise mängu hale vari nii,et ikkagi vara veel talle koondise kutst ulatada . Tehku enne Eestiski kaks kolm head mängu järjest.

Smirnov mängis tema jaoks harjumatul vasakul äärel, kus tavaliselt Paitsev ringi jookseb. Sellest siis ka tema kahvatu esitus. Paremal äärel on mees aga endiselt väga terav.

Jaak
20.06.03, 14:37
TVMK vastasteks UEFA kval ringis võivad saada:

Kamen Ingrad - Horvaatia
Molde - Norra
Taani 3. koht - Farum, Esbjerg või Odense
Ning - MANCHESTER CITY!!!!!

Vot see oleks cool!!

Jaak
20.06.03, 16:22

TVMK vastasteks UEFA kval ringis võivad saada:

Kamen Ingrad - Horvaatia
Molde - Norra
Taani 3. koht - Farum, Esbjerg või Odense
Ning - MANCHESTER CITY!!!!!

Vot see oleks cool!!

Põhjust tunda veelgi suuremat huvi Taani liiga viimase vooru vastu. Selgub TVMK vastane.

ROOTSI KUNN
20.06.03, 16:36
Lootust vähe ,Taani liiga on siiski meie jaoks liiga tugev.
Krt. miks küll jalgpallis on peaaegu kõikide riikide liigad nii tugevad ,et meil praktiliselt kunagi pole lootusi edasi saada.
Vastus on ühene ,jalgpall on lihtsalt niivõrd populaarne Euroopas ja maailmas ,et igal tasandil meeletu konkurents.:deemon:

willane
20.06.03, 17:40
vähemalt tuleb neil sõit normaalsetes tingimustes ja ei saa väsimuse, terroriohu ja muu sellise kaela midagi ajada.
eelmised ju Gruusia ja juudimaa.

magicm
21.06.03, 00:35
jah nii see on, kõikjal konkurents nii tugev ja \"Jalgpall on spordialade kuningas\" ning kuna eestis ta alles tõusu teel siis peame veel mõned aastad ootama, et head võimalused edasipääsuks avaneks:doh:

willane
23.06.03, 11:07
kas keegi oskab öelda, miks sai TVMK vastaseks Taani liiga 4.klubi, kuigi UEFA kodulehel ja mujal oli algselt juttu 3.kohast?

Ramm
23.06.03, 12:06
No ongi kolmas,tvmk koduleheküljel on kirjas,et 3.klubi,kuskil oli mingi trükiviga järelikult

PraS
15.07.03, 22:12
kl. 19.00 A. Le Coq Arena

FC TVMK – FC LEVADIA TALLINN 0:0 LÕPPSEIS

Kohtunik: Hannes Kaasik

Väravad: -

Hoiatus: T. 47. Kallaste

FC TVMK: Ussoltsev, Mõkolenko, Sarajev, T. Kallaste, Kurjanov, Leetma, Borissov, Smirnov, M. Kisseljov (58. Paitsev), Krõlov, Teever (64. Novozhilov).

FC Levadia Tallinn: Djatshenko, Dõmov, Valuiski, Pashins (58. Timofejev), J. Leitan, Nool, Vassiljev, Priidel, Veskimäe (78. Tammo), Olumets (46. Fenin), Voskoboinikov.

Munk
24.07.03, 23:53
Kas see niru siin ongi TVMK fännide foorum? Oleks nagu oodanud, et neid vähe rohkem on. Endale meeldib Teever ja imestan, miks ta koondises vaid 9 minutit mängida saanud on. Andis ta ju ometi Kanada mängus nurgalöögi, mille Opi realiseeris. Samuti on ta Meistriliigas juba üpris palju väravaid kõmmutanud.
:sega10: :prill2: :sega10:

2mSööt3mMööda
25.07.03, 01:43
Originally posted by Munk

Kas see niru siin ongi TVMK fännide foorum? Oleks nagu oodanud, et neid vähe rohkem on. Endale meeldib Teever ja imestan, miks ta koondises vaid 9 minutit mängida saanud on. Andis ta ju ometi Kanada mängus nurgalöögi, mille Opi realiseeris. Samuti on ta Meistriliigas juba üpris palju väravaid kõmmutanud.
:sega10: :prill2: :sega10:
Ma usun, et teda ei võeta meeste koondisse tihti kuna Eesti noortekoondises on tal väga suur roll. Saharovist on ta küll minu arust parem :/

tkkt
03.08.03, 22:12

Originally posted by eston#21

TVMK puhul ei näe tõesti mingit vahet .Aga põhimõtteliselt on ikka vahe küll ,kui koondis koosneks ainult kodakondsusega venelastest (nagu hokis) vaevalt ,et siis soccernetki eksisteeriks.:deemon:

ei tahax pahasti yelda aga hokis ei ole ainult venelased eesti passidega... JA PEALEGI KUI NEIL ON PASS SIIS ON NAD EESTLASED. ja kui nad soovivad koondises mängida ju nad siis tunnevad ennast eestlastena ja tahac olla eestlased!!!!
ning seal on tekkinud juurde hulgi eesti nimelisi mängijaid:kaval:

tkkt
03.08.03, 22:14
ja veel by the way väga seff olex kui nad ehitaxid lasnamäele omale selle komplexi valmis:)

fun
06.08.03, 11:35
mis kuupäeval tvmk oma viimasi meistriliiga mängu peab?

oskab ehk keegi öelda? või soovitada kust vaadata

2mSööt3mMööda
06.08.03, 11:37
Originally posted by fun

mis kuupäeval tvmk oma viimasi meistriliiga mängu peab?

oskab ehk keegi öelda? või soovitada kust vaadata
http://www.soccernet.ee/page.php?page=/Liigajalgpall/Ajakava/meistriliiga

ROOTSI KUNN
09.08.03, 22:58
TVMK küll võitis täna tublisti mänginud Narvat ,kuid nende võiduvärav löödi selgest suluseisust ja see oli kohtuniku väga ränk eksimus. Istusin just samal kohal ja nägin kogu momenti selgelt. Kaks meest olid korraga sulus. Narva oleks isegi rohkem punkti väärinud ,kui fanera. Paar korda laksatati ka fanera posti ja momente oli teisigi. Mäng oli huvitav ,nagu ikka ,puudusid pealtvaatajad. Õigemini oli neid ehk 200 inimest või vähemgi. Mida inimesed ilusal laupäeva õhtul teevad ?:oih:

Ono
09.08.03, 23:10
Originally posted by magicm

jah nii see on, kõikjal konkurents nii tugev ja \"Jalgpall on spordialade kuningas\" ning kuna eestis ta alles tõusu teel siis peame veel mõned aastad ootama, et head võimalused edasipääsuks avaneks:doh:

Vaevalt, rahva-arv paneb piirid peale, kui just keegi siin eesti Chelseat ei hakka kujundama, millel muidugi eriti perspektiivi pole

juhan
14.08.03, 22:25
hei poisid mäng käib odensega pöidlad pihku!! ;)

Aramis
15.08.03, 00:01
Ja see on ikka eripommuudis - mäng Taanis lõppeski 1-1 viigiga.Müstika!!! Kes nägi -palun kommenteerige! Mina pean Odensed Taani mastaabis 3-6 hulka kuuluvaks klubiks ja see tulemus on väga kõrgest klassist. Huviga ootan kordusmängu.

spekter
15.08.03, 01:05
õnnitlen, 1-1 on väga hea tulemus Odense vastu. enne mängu oli kuulda, et ega sinna eriliste lootustega mindud.asjapulgad juba vabandasid ette, et see niiiii kõva klubi jne.
ootan teist mängu ning samas kardan veidi, et ootused võivad kõik vussi ajada.

Red Devil
15.08.03, 01:10
VÄGA VÄGA hea tulemus minu jaox, polex seda oodanud et TVMK viigistab :õnnelik: . Nüüd vaja kodus ka hea mäng teha ja lähevadki satsid teise ringi :õnnelik: ! Õnnitlen TVMK-d!

K1ly
15.08.03, 01:15
Kuna Maardu Levaadial on asjad juba suht pees siis jääb loota vaid TVMK edule.Kuigi jah ma arvan et TVMK edasi jõudmine pole just kõige kindlam sest Odense ilma väravata edasi ei saa Ülla Ülla ekss :D

Edu TVMK le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ROOTSI KUNN
15.08.03, 11:05
TVMK on ikka praegu väga suur võimalus antud. Vastane peab kas või ühe värava lööma ja on sunnitud ründama ja see annab meile ka natuke rohkem võimalusi.
Minu jaoks ei ole see tulemus siiski nii suur üllatus ,sest TVMK -d pean ma ikkagi tunduvalt paremaks klubiks kui Levadiat.
Levadia oli Varteksi vastu lausa mannetu.

duff_K
15.08.03, 12:08
eee ma kujutan ette et korduskohtumine tuleb selline nagu enamus eest klubide euromängud kus meie klubi kaitseb 8-9 mehega ja ka õigustatult ja loodetavasti suudetakse oma kaitseliin saada pidama .....ning kindlasti on kontratel väga head võimalused tänu teeverile ja krõlovile....viimane võib mängida arvatavasti poolkaitsja rolli ka

willane
15.08.03, 13:03
ega seda võimalust antud, ikka ise võitlesid välja.
ja Krõlov on ennegi vajadusel keskkaitset mänginud. poolikus on ju küllalt mehi- Bara Leetma, Smirnov, Arutjunjan
nüüd on vist paljudel ka 28.augustil A.Le Coqile asja ...

peapall
15.08.03, 13:10
kuigi vähe vara alles, aga oskab keegi öelda, mis paari võitjaga antud paari võitja kokku läheb

Red Devil
15.08.03, 13:21
Originally posted by peapall

kuigi vähe vara alles, aga oskab keegi öelda, mis paari võitjaga antud paari võitja kokku läheb

1 ringi loosimine toimub alles 29 augustil!

vandersell
15.08.03, 13:24
st et RD tahtis öelda- ei tule enam mingist paarist vastane vaid toimuvad alagruppide loosimised :)

marabella666
15.08.03, 13:43
kas mitte alagrupid järgmisest aastast ei tule:doh:

Red Devil
15.08.03, 14:00

kas mitte alagrupid järgmisest aastast ei tule:doh:

Minu meelest ka

vandersell
15.08.03, 14:11
Mis teha, olen idikas... vale teema all mulisesin... :oih:

Red Devil
15.08.03, 14:12
Originally posted by vandersell

Et nagu sel aastal alagruppe ei ole? Ei moodustata peale kolmandat kvalifikatsiooniringi kaheksat alagruppi, kus igaühes neli meeskonda, millest kaks parimat jätkavad ja kolmas läheb UEFA Cup´i? Siis olen jälle millestki totaalselt valesti aru saanud...

Sina räägid Uefa Champions Leaguest, aga TVMK osaleb Uefa Cupis! Ja see hooaeg ple Uefa Cupis alagruppe, aga järgmisest hooajast pidid tulema.

vandersell
15.08.03, 14:17
Jaan, ootan preemiat, jyriöö just esitas mind kandidaadiks :P

ikka innu
15.08.03, 14:47
krölov mängis eile keskkaitses!

tkkt
15.08.03, 15:16
Originally posted by ikka innu

lagi...;)

ethan
15.08.03, 15:36
Originally posted by ikka innu

Mängis jah, Indy :)

TVMK-l on nõrk kaitse, ning kasin valik, Odense vastu anyway kahe ründajaga ei lähe, mistõttu ongi Krõlov kui tugeva kehaehitusega ja füüsisega keskkaitses, varasemad kogemusedki olemas.
Aga minu pärast võib ta väravas kah mängida...

Mis puudutab ees olevat üht ründajat, siis see on Teever (kirjakeeles esineb tihtilugu ka Teeveerina), aga temas sellist ülikiirust meie mõistes (mitte ouvenlik, vaid põhjamaine) ja tehnikat (mitte sidaanilik, vaid eestilik) pole, nagu on Operil, Lindperel ja ehk Haavistul. Seetõttu on tal väga raske ees üksi hakkama saada, kinda like innu Eesti eest tugevate vastastega. Ikka seesama jah :)

eestimees
15.08.03, 16:58
Teever on Eesti lootus edasi pidi! Vennal alles 1 tõsine hooaeg eesti tippus.

marabella666
15.08.03, 17:18
Teever rulez.... müts maha ta ees.... mingid Sahharovid ja Zahovaikod ja Vungid kahvatuvad ta kõrval

duff_K
15.08.03, 19:09
Zahhovaiko kohta ei oska kommenteerida ka päris tasemel vend....ja vunk veidi noor veel ja mängib minu arust veits teist positsiooni kah....aga sahharovist on ta küll minu arust parem

PraS
15.08.03, 19:48

Teever rulez.... müts maha ta ees.... mingid Sahharovid ja Zahovaikod ja Vungid kahvatuvad ta kõrval

aga mix siis Teever end U21 pole tõestanud, kuhu jäävad tema väravad seal?
kui ta nii hea on siis peax need väravad käkitegu olema?

willane
15.08.03, 19:54
annan vihje, jalgpall on meeskondlik mäng;)

duff_K
15.08.03, 19:54
aga selle jaoks peaks poolkaitsest pall ka temani jõudma eks.....ma olen paari U21 mängu näinud ja noh ütleme nii et nad just aktiivselt ei ründa siiski rohkem istuvad kaitses on ka erandeid

scholl7
15.08.03, 21:51
Aga keegi teab kuda TVMK mängis OB vastu? istus aint kaitses vä?

Sannu
16.08.03, 01:18
lõpus jah

Peku
16.08.03, 14:13
hmm, huvitav seis see 1-1. nüüd peaks tallinnas väga põnev mäng tulema, sest ob-d peavad ju igatahes võitma, et edasi pääseda.
no ma igatahes kavatsen seda siis vaatama kah minna, palju pilet on?

Ramm
16.08.03, 16:12
ma olen TVMK liige seega mulle tasuta :P hinda ei oska öelda.. :(

ikka innu
16.08.03, 23:09
Odensel oli viimase 15 min. jooksul 5 väga head vöimalust, 2 päästis Ussoltsev ja 3 läksid vähe üle. Nendest 3-st viimasest poleks Ussoltsevil midagi teha olnud kui löögid väravale oleksid läinud,aga oleks on paha poiss. Samas oli ka Teeveril 1 väga hea vöimalus:pealelöök u 16. meetrilt,väravavaht vastas,vajus juba teise suunda aga suutis käe ette jätta.

z3ro
17.08.03, 22:55
Originally posted by Ramm

ma olen TVMK liige seega mulle tasuta :P hinda ei oska öelda.. :(

nagu treener teada andis ei saa ikke UEFA mängule tasuta, aa kuoi temaga koos sisse orgunnime, siis saab ;)

spekter
22.08.03, 21:05
FC TVMK-FC Valga esimene poolaeg 2-0. paistab, et see mäng on tehtud!

17
22.08.03, 21:09
Originally posted by spekter

FC TVMK-FC Valga esimene poolaeg 2-0. paistab, et see mäng on tehtud!

Mis paistab. Mäng oli kohe pärast Smirnoff Twistedi väravat tehtud.:kaval:

ROOTSI KUNN
25.08.03, 11:30
Originally posted by zoolazorts

Märkasin just telekavast, et ETV näitab 28.-nda hilisõhtul TVMK - Odense mängu kordust.

Siis on ju võimalus koju jääda ja õhtule teleka ees istuda.;)

willane
25.08.03, 16:51
kas see tähendab, et taanlased on ilmutanud soovi ülekannet teha. muidu, eestlaste tarvis ju ETV oma kraami kohale ei veaks.

cool004
25.08.03, 19:42
kas kohapeal müüakse ka tvmk ja odense pileteid

kaitz
25.08.03, 20:06
LOOMULIKULT :::ham3:

thierry
26.08.03, 01:36
Piletid on vististi 50-/100-.... 50- lastele? kui vanadele?

kaitz
26.08.03, 02:16
Möttetu ühepoolne mäng tuleb TVMKvöimalus üsna väike10%100%vastu.:( ok

udupoolik
26.08.03, 14:12
Originally posted by cool004

kas kohapeal müüakse ka tvmk ja odense pileteid

taanlased teevad otseylekande mängust, kanal oli vist mingi tv danmark1 vms. a parem vist ikka ise kohale minna ;)

ROOTSI KUNN
27.08.03, 15:52
TVMK kodukal pakutakse kõigile ,kes Odense mängule pileti ostavad ,5% soodustust mööbli ostmisel.Väga tore,seda võiks kogu aeg pakkuda näit: Meistriliiga mängude puhul.
Huvitav kas peal homset TVMK võitu saab -5% ülehomme juba -50%:D :D

greenday
28.08.03, 21:34
Originally posted by zoolazorts

Märkasin just telekavast, et ETV näitab 28.-nda hilisõhtul TVMK - Odense mängu kordust.Täiega lahe üllatus!!! Koba, et juhtusin kava vaatama.