320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TVMK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TVMK

    Puudub siht ja motivatsioon mängjatel.
    Ka juhtkond vanameelne.

    #2
    Orginally posted by kraff

    Puudub siht ja motivatsioon mängjatel.
    Ka juhtkond vanameelne.
    ehk kommenteerid lähemalt, mida sa sellega öelda tahad?

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by kraff

      Puudub siht ja motivatsioon mängjatel.
      Ka juhtkond vanameelne.
      arvad nii jah?

      no vaata siis tvmk kodulehekyle www.fctvmk.ee ja voib-olla enam ei arva nii. mh?
      Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

      Kommentaar


        #4
        tvmk kodukas on parim.

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by kraff

          Puudub siht ja motivatsioon mängjatel.
          Ka juhtkond vanameelne.
          On jah! Mis sest, et otsivad koolide kaudu endale uusi andeid ning neid õpetavad muuhulgas ka TVMK enda mängijad. Ka on neil oma fännklubi ja ka selle organiseerimisega. Klubi bussist ei hakka rääkimagi ja ammugi mitte sellest kui hea ja interaktiivne nende kodukas on.

          Kohe näha, et klubil pole tulevikku.

          Kommentaar


            #6
            maei alahindaks sugugi TVMK-d ,kui sinna ikkagi korralikud rahad taha saab siis on prspektiivi oi kui palju. pealehakkamisest paistab ,et puudu ei ole. ka noortetööle on hakatud rõhku panema.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              ma arvan et tvmkist saab kõva tegija kui kuidagi nad raha saaksiks... isegi minu koolis olid need noorte trenni reklaam üleval ja erinevalt teistest oli neil seal ka tüdrukute trenn
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #8
                Minu üks trennikaaslane kutsus mind TVMK-sse treeningutele (ma pean selle all silmas muidugi noori, kes on noorte meistriliigas.) Kuuldavasti TVMK noored aga FC Florale vastu ei saa.
                ----------------------
                eestieest: õnnitlen Sind juubeli puhul. Juubelikingiks võiksid Sa saada bänni!!!
                südamlike õnnesoovidega Jürgen
                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by eestieest

                  ma arvan et tvmkist saab kõva tegija kui kuidagi nad raha saaksiks... isegi minu koolis olid need noorte trenni reklaam üleval ja erinevalt teistest oli neil seal ka tüdrukute trenn
                  Aga sellepärast neil reklaamid igal pool üleval ongi, et raha saada. Iga noore pealt maksab linn korralikku pearaha ning lisaks veel siis lapsevanematelt tulev papp.
                  Howay the lads!

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by LuaLua

                    Orginally posted by eestieest

                    Aga sellepärast neil reklaamid igal pool üleval ongi, et raha saada. Iga noore pealt maksab linn korralikku pearaha ning lisaks veel siis lapsevanematelt tulev papp.
                    pearaha saavad muide kõik, kes viitsivad/tahavad lastegruppe moodustada ja lastega tegeleda. kontrolli eest peab juba linn ise vastutama, et raha tuulde ei lendaks.

                    Kommentaar


                      #11
                      no jah kõik on õige ,kuidas sa ikka ilma rahata treeninguid korraldad.
                      kõik ju maksab saali rent, treeneri palk ,vrustus jne.
                      igal juhul on TVMK ÕIGEL TEEL.
                      Tundub ,et TVMK-st hakkab korralik klubi moodustuma,mida mina isiklikult küll tervitan ,kuigi ma nende fänn teatavasti ei ole. Alati eisaa ka omakasu peale mõelda.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        Kui te kõik siin TVMK-d kiidate, siis miks Pohlak telekas selle klubi kohta HALVASTI ütles? Seetõttu, et see klubi hakkas talle see hooaeg vastu
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          #13
                          aga see ,et Pohlakule TVMK ei meeldi on ju selge,kellele ikka tugev vastane on meeldinud.
                          vähemalt minu jaoks, Pohlaku arvamus teistest klubidest,mingisugune nätaja pole.
                          Teen omad järeldused ikka ise.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            Nagu mõni päev tagasi lehtedest lugeda võis on TVMK muidki igati progressiivseid plaane. Ehitada Tallinna oma jalgpallikompleks.
                            Igati tervitatav ja suurepärane plaan.

                            Teiseks on TVMK selle poolest eriline, et ta võtab enda trennidesse lapsi absoluutselt igas vanuses. Pole oluline kas sa oled 7 või 17 aastane.

                            Siililegi on selge, et sellest 17 aastasest ei saa kunagi jalgpallurit. Kuid loodetavasti saab trennidest kaasa jalgpalliarmastuse - mis ongi tegelikult kõige tähtsam.
                            TVMK on see tegelikult geniaalne plaan: linnalt saab raha, noored poisid (tüdrukud) kes käivad TVMK trennides muutuvad pikapeale tahes-tahtma TVMK fänniks, kunagi tulevikus kui TVMK trennis käinud lastel on lapsed, siis panevad nad oma lapsed suure tõenäosusega TVMK trenni.

                            Ja see, et TVMK üks suure laste trennidesse haaramise põhjuseid on raha, ei ole mingi häbiasi. Linna raha on mõeldud klubidele, kes pakuvad noortele tegevust - seda TVMK teeb. Teiseks minu meelest voolaku raha parem jalgpalli juurde ja arenguks kui kusagile mujale. Ja kolmandaks tsiteerin seadust (Spordiklubide ja eraspordikoolide "pearaha" toetuse taotlemise tingimused ja sanktsioonid):

                            2. Kohustub kasutama saadud vahendeid ainult sihtotstarbeliselt: spordibaaside rendikulude katmiseks ja treenerite töötasudeks. Treenerite töö tasustamisel ei tohi töötasu suurus langeda alla Tallinna Linnavalitsuse 05. 02. 1999.a. määrusega nr. 6 kehtestatud määrade.
                            kes tahab saab seadusega ja muude pearaha puudutavate küsimustega tutvuda
                            http://www2.tallinn.ee/I83_linna_juhtimine/I247_ametid/I436_spordi_noorsooamet/I451_index.xml

                            Kusjuures huvitav on see, et FC Flora (263 last) kõrval ei ole mitte suurim noortega tegeleja FC Kotkas (72) vaid hoopis FK Spartak (242).

                            Samas Kotkas hõlmab endas ainult väga noori poisse, Flora puhul on aga praktiliselt kõik vanused esindatud.
                            Jalgpallihaigla Liige

                            Kommentaar


                              #15
                              Need arvud seal on ammu hapuks läinud.

                              Parem näitaja oleks parajasti ehk see, kuidas võistlustest osa võetakse. Spartaki jõmpsikaid on ka seal tõesti palju näha.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X