PDA

View Full Version : FIFA 06: Road to World Cup

riho
28.04.06, 16:10
Mäng tuli alles natuke aega tagasi välja. Alustada tuleb qualifikatsioonidest. Olemas on kusjuures ka meie enda väikene Eesti :õnnelik:
Plaanite soetada omale?

IndrekL
28.04.06, 17:49
Arvuti peale?

E: Vahet ei ole, sain oma küsimusele juba vastuse...

Ospor
04.05.06, 21:10
Suht norm mäng minuarust.
Parem vähemalt kui fifa 06
Kaugelt saab rohkem pommitada.
Kommentaatorid ytlevad lindpere hästi :D

ttBoll
04.05.06, 21:52
Algselt postitas Ospor

Kuidas nad ytlevad siis?

17
04.05.06, 22:57
FIFA 2006\'est veitsa parem, kommentaatorid on sama magedad nagu ennegi. Soundtrack on ka suts parem. Pärast võitu täies pikkuses hümnid ja need faktid enne mängu loadimist on ka vahest suh huvitavad. PESi vastu muidugi ei saa.

gamer
04.05.06, 23:17
Ülimalt s*** mäng and that\'s that.

Ospor
05.05.06, 16:15
Algselt postitas eriklt

Algselt postitas Ospor

Kuidas nad ytlevad siis?

Imelikult nohh. :kaval:

Even
05.05.06, 16:18
No kirjuta kuidas siis. FIFA 2000 öeldakse Lemsalu kohta Ljemmsalluu.

Maekas
05.05.06, 16:24
Piiroja nime hääldatakse ikka kõige vingemini: Pirõuža

IndrekL
05.05.06, 19:34
Algselt postitas Maekas

Piiroja nime hääldatakse ikka kõige vingemini: Pirõuža
Jah, tõesti, nii ta on. Mängust ise - TOTAL SHIT!. Minu meelest isegi sitem, kui tavaline FIFA 2006. Graafika jääb PESile kõvasti alla. Aga Eestiga niisama kõmmutada on suht lahe :).

17
05.05.06, 21:21
http://img467.imageshack.us/my.php?image=trakyll3gk.jpg

iseenesest päris tore ju, et väravat ei loetud.

rooney
06.05.06, 08:15
Algselt postitas 17

Mul on ka paar korda sarnast asja juhtunud! :D

Saarlane
06.05.06, 09:15
Mul juhtus just eile tavalises FIFA06-es selline asi, ka väravat ei loetud.

Ospor
06.05.06, 10:16
Nii:
Kristal mängib
Viikmäe = viLkmäe

ljindpjeere

Zavjalov
06.05.06, 12:57
Algselt postitas 17

Fifa 06-es on sihuke asi vägagi tavaline:D

riho
06.05.06, 14:29
Rooba LB
Kruglov RB

rooney
06.05.06, 18:34
Algselt postitas riho

Rooba LB
Kruglov RB

Ma saan aru, et Kruglov on valel kohal aga Rooba ju täiesti õigel!

riho
06.05.06, 19:41
Rooba on ju minu teada parema ääre poiss :oih:

eestimees
06.05.06, 19:52
Algselt postitas riho

Rooba LB
Kruglov RB

mis vahe sel on? sitta sellest

Mikusiku
07.05.06, 09:30
Algselt postitas riho

Oled ikka kindel?

sayonara
07.05.06, 21:33
üldiselt on Fifa WC 2006 mänguliselt peris selline raske, aga ma olen vähe mänginud ka veel. Samas on see reaalne, puudub selline element, et mehed võtavad 100%-lise korrektsusega palli omaks, annavad 100%liselt õige tugevusega söödu või tsenderduse (Q+W nupuga Fifa 06-s). Kuid rahul ei ole üldse sellega et muru ei meenuta minule mitte mingit muru, vaid mingisugust halli, pasarohelist kunstmuruväljakut. Kuidas EASports niukese prohmaka läbi lasi, sellest ma aru ei saa. Kahjuks pole elusees PES mänginud, seega ei tea võrrelda. Küll olen mänginud kõiki FIFA mänge, ning võin öelda, et nagu alati: mingite asjadega on nurisemist, kuid põhimõtteliselt on väike edasiminek toimunud

Terneco
07.05.06, 22:31
Algselt postitas sayonara

üldiselt on Fifa WC 2006 mänguliselt peris selline raske, aga ma olen vähe mänginud ka veel. Samas on see reaalne, puudub selline element, et mehed võtavad 100%-lise korrektsusega palli omaks, annavad 100%liselt õige tugevusega söödu või tsenderduse (Q+W nupuga Fifa 06-s). Kuid rahul ei ole üldse sellega et muru ei meenuta minule mitte mingit muru, vaid mingisugust halli, pasarohelist kunstmuruväljakut. Kuidas EASports niukese prohmaka läbi lasi, sellest ma aru ei saa. Kahjuks pole elusees PES mänginud, seega ei tea võrrelda. Küll olen mänginud kõiki FIFA mänge, ning võin öelda, et nagu alati: mingite asjadega on nurisemist, kuid põhimõtteliselt on väike edasiminek toimunud

kindlasti soovitan sul PESi mängida, siis jätad need fifad ukse taha;)

Homie
08.05.06, 16:45
Algselt postitas riho

Rooba on eluaeg vasak äär olnud.

gamer
08.05.06, 16:50
Algselt postitas riho

Nii, järjekordne tõestus, et IQ=Klubi logo kujuga mõnel

lenc
16.05.06, 23:09
Oeh, sai endalegi asi installitud. Esimene positiivne üllatus oli, et erivenalt kahest eelmisest MM-i mängust on Eesti meeskond ka sees. Saksakeelne menüü on küll natuke nuss, aga elab ära. Saksakeelne kommentaar on ka suht tore, eestlaste nimesid hääldavad vähemalt vähegi korrektselt. Panin siis kohe mängu käima ja Eesti - Venemaa läkski lahti. Algus oli natuke konarlik, aga juba teisel poolajal sattusin mitu korda üks-üks väravavahiga, aga löök jäi alati nõrgaks. Normaalaeg 0-0. Lisajast polnud viit minutitki kulunud, kui suutsin tsenderduse järgsest olukorrast pöördelt 1-0 lüüa. Lisaaja esimese poole viimasel minutil jätsin kahjuks venelase Poomiga üks-ühte ja too ei eksinud. Lisaaja teisel poolel sattusin 3 korda (sic!) vene väravavahiga üks-üks olukorda ja isegi kui olin normaalse tugevuse pannud, tuli ikka mingi väike kõks ainult ja see ajas küll täiega närvi. Penaltiseerias aga ei lasknud Poom enda seljataha ühtegi palli ja võit oli minu.

Reintz
21.05.06, 20:16
Kõige kõvem asi just ongi see, et nii tohuhult erinevaid riike on esindatud ja väga palju öeldakse mängijate nimesi välja. Positiivne.

hundu90
22.05.06, 10:23
see on jah hea et on uusi riike ja ka kommentaatorid on realistlikumad,aga mäng ise ikka nagu fifa06

evian
22.05.06, 23:14
Kui ma selle mängu sain siis ma mängisin kelle neljani öösel seda :D

Ospor
24.05.06, 19:10
miks siis nii kaua :D

Shaq
01.06.06, 19:46
Algselt postitas hundu90

see on jah hea et on uusi riike ja ka kommentaatorid on realistlikumad,aga mäng ise ikka nagu fifa06äkki sellepärast .et see ongi yles ehitatud fifa 06 peale

TrevoR
01.06.06, 22:40
Mängisin ka seda, MaRtini juures:P Minu jaoks raske. Ei ole väga arvutimängude proff.:)

Ospor
05.06.06, 19:35
Algselt postitas TrevoR

Mängisin ka seda, MaRtini juures:P Minu jaoks raske. Ei ole väga arvutimängude proff.:)

Mis tasemega sa siis mängisid, et see raske oli
:doh:

marrrtin
05.06.06, 22:31
Algselt postitas Ospor

Algselt postitas TrevoR

Mis tasemega sa siis mängisid, et see raske oli
:doh: Semi-Proga mängis.:oih:

z3ro
09.06.06, 16:11
hm küsimus, mis kuradi pilti ta seal näitab kui eestiga mängida.... mingi imelik suur mägismaa on taustaks :S

hmm ja eesti kohta inf on ka mõnel juhul ääretult panges, kuskil nagu näitas eest rahvaarvuks ühe nulli vähem :S

nagu palju on näpukaid.

Saarlane
13.07.06, 19:06
Algselt postitas lenc

Esimene positiivne üllatus oli, et erivenalt kahest eelmisest MM-i mängust on Eesti meeskond ka sees.

Muide, FIFA 98 RTWC-is oli ka meie armas Eesti olemas. Mina aga n******n enda värava all täna sellise olukorra, kuid õnneks, väravat ei tulnud.

[img=http://img490.imageshack.us/img490/3732/tiitlita8sb.th.png] (http://img490.imageshack.us/my.php?image=tiitlita8sb.png)

lenc
13.07.06, 19:22
Algselt postitas Saarlane

Algselt postitas lenc

Esimene positiivne üllatus oli, et erivenalt kahest eelmisest MM-i mängust on Eesti meeskond ka sees.

Muide, FIFA 98 RTWC-is oli ka meie armas Eesti olemas.
See oli FIFA 98, World Cup 98 oli hoopis teine mäng. Lisaks on Eesti olnud ka FIFA 2001 ja FIFA 2002-s sees.

Saarlane
14.07.06, 09:12
Okei. Lisaks löödi mul eile õhtul selline karistuslöök, et kollkipper oli täielikult koos palliga väravas, lisaks veel paar meetrit üle joone:P MIda ei olnud- oli värav.

Saarlane
15.07.06, 22:58
Fakk küll, mina seda niipea enam ei mängi:D Muru asemel on sõnnikuladu. Graafiline pool on vapšee hull. Tihti läheb jalg koos punnaga läbi vastase reie. Niidad palli, saad kaardi. Niidad jalgadest mööda, vastane kukub kõhuli, saad kaardi. Peale värava löömist hakkab lendama pabereid, mida peale keskjoonelt palli lahtimängimist enam näha EI ole. Peale finaalivõitu on emotsioonid väga igavad. Nagu vaataksid Kanal 2-st seda varjatud kaamerat, mida mõnikord näidatakse. FIFA 98 RTWC oli sellest isegi kõvasti etem. Ausõna, ka FIFA 2002 World Cup Demo oli huvitavam Uruguai ning Mehhikoga.

xrip55
22.06.09, 17:03
lasin fifa world cup 2006 --e peale aga on selline probleem et kui m2ngima hakkan siis on taust valge, mitte midagi ei n2e ..Nii ei saa jju m2ngida:D
keegi oskab lahenduse öelda?