PDA

View Full Version : lauatennis

ttBoll
02.05.06, 17:18
kuna ise mängin pinksi (lauatennist) siis mõtlesin et võiks uue teema siia teha.
Kõik vüiksid pinksi uudiseid ja staffi siia kirjutada

Zavjalov
02.05.06, 20:43
Pinks mulle endale isiklikult väga meeldib.

ttBoll
02.05.06, 23:03
Algselt postitas Zavjalov

Pinks mulle endale isiklikult väga meeldib.
käid mängimas?

Zavjalov
02.05.06, 23:16
Ei, kuid kui olen kohas kus on pinksi laud ja on aega, siis mängin.

ttBoll
04.05.06, 17:13
mainiks siis ära kes võitsid äsja lõppenud võistkondliku mm-i. Meestest ja naistes domineerisid ikka hiinlased, kusjuures mõlemad kaotasid turniiri jooksul vaid yhe mängu. Mehed siis poolfinaalis saksamaale ja naised finaalis hongkongile.
3-4 kohta välja ei mängitud. Meestes siis teine koht Koreale, 3-4 koht kodupubliku ees mänginud saksamaale ja hongkongile.
naistest sai teise koha hongkong, 3-4 Jaapan ja meeldiva yllatuse teinud valgevene.
Eesti võistkonnad oli neljandas kümnes.
Järgmine tiitlivõistlus siis Zagrebis järgmine aasta individuaalne MM.

eston maravilha
05.05.06, 15:58
pingpong on parem kui kiiking

ttBoll
05.05.06, 21:46
Algselt postitas eston maravilha

kiiking?

Maarek
05.05.06, 22:59
Algselt postitas eriklt

kiiking?

noh see kiiga-kaaga kiiga-kaaga:D

ttBoll
05.05.06, 23:09
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas eriklt

kiiking?

noh see kiiga-kaaga kiiga-kaaga:D
ok, mõistan:D :P

Raix
08.05.06, 11:42
Pinks on igati ok pela, isegi seda mõned korrad proovitud.

kyps
08.05.06, 11:53
Algselt postitas Raix

Meil ju pinksiklubi Mustamäe Kajakad loomata. Vähemalt vormiriietuses jõudsime kokkuleppele:)

ttBoll
08.05.06, 15:39
Algselt postitas kyps

Algselt postitas Raix

Meil ju pinksiklubi Mustamäe Kajakad loomata. Vähemalt vormiriietuses jõudsime kokkuleppele:)
Mis firma pluusid on, kas mingi pinksi firma?

oku
08.05.06, 15:42
Niisama inffi.

Aprillikuu meeste maailma edetabelis on muideks Vallot Vainula 328. asetusega. Sergei Petrov on 509., Aleksander Smirnov 530., Andrei Sirel 560., Dimitri Mihhejev 751., Sergei Kljutshenkov 827. ja Artjom Illarioskin 1007. kohal.

Naistest on Tatjana Tsistjakova 321., Marina Morozova 368., Kätlin Latt 498., Karin Lindmäe 541. Maria Smirnova 623. ja Gea Gross 691.

Ise olen vist kunagi, kui võistlustel käisin, korra Mihhejeviga kokku sattunud. Ma arvan, et ta mängis vasaku käega ja ma ei saanud ikkagi ühtegi punkti.

kyps
08.05.06, 15:49
Algselt postitas eriklt

Firma polegi tähtis. Peaasi et pluusid on helelillad ja seljal suur valge kajaks. Vana adidase märgiga peapael on kohustuslik.

ttBoll
08.05.06, 16:25
Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

Firma polegi tähtis. Peaasi et pluusid on helelillad ja seljal suur valge kajaks. Vana adidase märgiga peapael on kohustuslik.
ok:P

ttBoll
08.05.06, 16:42
Algselt postitas eriklt

Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

ok:P
Kui te tõesti loote klubi siis oleks mõtekas see registreerida, siis saate eesti liigat samuti mängida, ehkki kui te olete vaid harrastajad siis pole mõtet kuna võin öelda et liigat mängivad ainult need kes ikka regulaarselt käivad trennis

Raix
09.05.06, 11:12
Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

Einoh, ega me alla Butterfly ei lepi, nii et! Ja trenni teeme regulaarselt SIIN (http://www.ittf.com/Games/game.htm). Või siis kui härral aega on, ehk võtame mõnikord suuna Tipi spordisaali poole?

Ja veel Kyps, järgmine aasta hakkame III liigas lammutama, see on siis eesmärk! ;)

ttBoll
09.05.06, 12:02
Algselt postitas Raix

Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

Einoh, ega me alla Butterfly ei lepi, nii et! Ja trenni teeme regulaarselt SIIN (http://www.ittf.com/Games/game.htm). Või siis kui härral aega on, ehk võtame mõnikord suuna Tipi spordisaali poole?

Ja veel Kyps, järgmine aasta hakkame III liigas lammutama, see on siis eesmärk! ;)

irw ise mängin praegu 1 liigas Valgu pingo eest ;). Teil tuleb korralik papp välja käia kui tahate liigat mängida ja isegi kui yhe korra vahele jätate mõne liigamängu siis on tulemas korralik trahv.:P

kyps
09.05.06, 15:23
Algselt postitas eriklt

irw ise mängin praegu 1 liigas Valgu pingo eest ;). Teil tuleb korralik papp välja käia kui tahate liigat mängida ja isegi kui yhe korra vahele jätate mõne liigamängu siis on tulemas korralik trahv.:P

Raha taha meil asi ei jää. Suudaksime ka kõik liigamängud vahele jätta:) Kas pinksis on ikka 3. liiga kõrgemal kui 1.?:)

ttBoll
09.05.06, 16:45
Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

Raha taha meil asi ei jää. Suudaksime ka kõik liigamängud vahele jätta:) Kas pinksis on ikka 3. liiga kõrgemal kui 1.?:)
ei ole, kõige kõrgemalt näeks liigade järjestus siuke:
Kõrgliiga
esimene liiga
teine liiga
kolmas liiga

kohe tuleb võib olla ka 4 liiga

Tembu
09.05.06, 22:41
Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

Logo on midagi sellist? (http://hosting.hattrick.org/Useruploads/LogoTeam94215.GIF)

P.S. Skint, annab juandeks.

P.P.S. Andke ka mulle andeks, et ei suutnud seda pilti siia nähtavale tuua...error or smthng

ttBoll
09.05.06, 22:54
Algselt postitas Tembu

Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

Logo on midagi sellist? (http://hosting.hattrick.org/Useruploads/LogoTeam94215.GIF)

P.S. Skint, annab juandeks.

P.S.S. Andke ka mulle andeks, et ei suutnud seda pilti siia nähtavale tuua...error or smthng
peaks mainima et lahe logo :P.
Võiks mõnikord koos pinksi mängimas käia ;)

Raix
10.05.06, 11:37
Algselt postitas Tembu

Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

Wooaahh, asjad liiguvad! Hea töö Tembu! Aga vb lisaks selle Mustamäe ka sinna ja ma arvan, et Kyps täpsustab õige aastaarvu, 2004 või varemgi on klubi tegelikult asustatud! ;)

Teades Kypsi ambitsioone, siis pakun, et esimeseks proovikiviks saab olema kõrgliiga, siis tehakse alles tulevikuplaanid valmis! :prill1:

kyps
10.05.06, 12:09
Algselt postitas Raix
Teades Kypsi ambitsioone, siis pakun, et esimeseks proovikiviks saab olema kõrgliiga, siis tehakse alles tulevikuplaanid valmis! :prill1:

Just! Lisaks võitmisele on meie prioriteet nr 1, olla stiilsed. Seega Raix, siin on sinu soeng aastal 2007!:

http://www.geocities.com/Hollywood/Boulevard/6619/1210.jpg

ttBoll
12.05.06, 21:06
Algselt postitas kyps

Algselt postitas Raix

Just! Lisaks võitmisele on meie prioriteet nr 1, olla stiilsed. Seega Raix, siin on sinu soeng aastal 2007!:

http://www.geocities.com/Hollywood/Boulevard/6619/1210.jpg
täpselt nii peabki ;)

ttBoll
14.05.06, 21:31
Algselt postitas oku

Ise olen vist kunagi, kui võistlustel käisin, korra Mihhejeviga kokku sattunud. Ma arvan, et ta mängis vasaku käega ja ma ei saanud ikkagi ühtegi punkti.
mis võistlus või kus see oli siis?

Raix
23.05.06, 11:40
eriklt, räägi välja, et mis reketiga 1.liiga mehed mängivad ehk siis mis alus ja mis kummid sul käepikenduseks on? ;)

kyps, trenni! oku võta kaasa!

kyps
23.05.06, 11:53
Me juba Tembuga käime kord nädalas kõksimas. Hullud \"ässad\" oleme:)

ttBoll
23.05.06, 11:55
Algselt postitas Raix

eriklt, räägi välja, et mis reketiga 1.liiga mehed mängivad ehk siis mis alus ja mis kummid sul käepikenduseks on? ;)

kyps, trenni! oku võta kaasa!õ
nu mina ise mängin butterfly alusega ja stiga kummidega kui need sulle midagi ytlevad....ja enne igat võistlust ja trenni tõmban kummid ära ja liimin uuesti peale selle pärast, et siis on alus kiirem ja parem kontroll

Raix
30.05.06, 10:02
Algselt postitas eriklt

nu mina ise mängin butterfly alusega ja stiga kummidega kui need sulle midagi ytlevad....ja enne igat võistlust ja trenni tõmban kummid ära ja liimin uuesti peale selle pärast, et siis on alus kiirem ja parem kontroll

Tubli poiss! Ise mängin ka Butterfly alusega, ründekummiks Yasaka MarkV, kaitse on mingi hiinakas.

ttBoll
30.05.06, 10:19
Algselt postitas Raix

Algselt postitas eriklt

Tubli poiss! Ise mängin ka Butterfly alusega, ründekummiks Yasaka MarkV, kaitse on mingi hiinakas.
:D ok....aga kust sa muidu ostsid selle aluse?

Raix
31.05.06, 11:19
Lindmäe poest, asub see siis Kristiine Spordihoones, Forelli tänaval: http://www.pingpong.ee

See järgnev kõlab üsna kobedalt, ta pakub ka päris hea hinnaga kasutatud kumme, nt. täitsa kobeda Sriveri võid sealt leida.

ttBoll
31.05.06, 15:50
Algselt postitas Raix

Lindmäe poest, asub see siis Kristiine Spordihoones, Forelli tänaval: http://www.pingpong.ee

See järgnev kõlab üsna kobedalt, ta pakub ka päris hea hinnaga kasutatud kumme, nt. täitsa kobeda Sriveri võid sealt leida.
irw see Lindmäe on muide mu isa

kyps
31.05.06, 17:14
Algselt postitas eriklt

Ühesõnaga sinu kasutatud kumme müüakse seal?

ttBoll
31.05.06, 17:27
Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

ei mitte ainult minu, kõigi nende kes regulaarselt vahetavad neid kumme (u iga 2 kuu tagant)

Raix
01.06.06, 16:10
Algselt postitas eriklt

Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

ei mitte ainult minu, kõigi nende kes regulaarselt vahetavad neid kumme (u iga 2 kuu tagant)

Oi pljääd, kyps veeretab liiga magusalt! :kop:

Või et sellised lood, et kohe isa.. No igaljuhul saada Reinule tervitused ühelt klemmilt, kes veebruari alguses tuli vana juust peos (ca 15 aastat vana Sriver peal, peegli eest sobis juba see) ja soovis paremat reketit, et Tartusse turniirile minna tiitlit tagasivõitma. Kõik läks hästi, karikaga tulin koju ja reket töötab väga hästi.

ttBoll
01.06.06, 17:28
Algselt postitas Raix

Algselt postitas eriklt

Algselt postitas kyps

Algselt postitas eriklt

Oi pljääd, kyps veeretab liiga magusalt! :kop:

Või et sellised lood, et kohe isa.. No igaljuhul saada Reinule tervitused ühelt klemmilt, kes veebruari alguses tuli vana juust peos (ca 15 aastat vana Sriver peal, peegli eest sobis juba see) ja soovis paremat reketit, et Tartusse turniirile minna tiitlit tagasivõitma. Kõik läks hästi, karikaga tulin koju ja reket töötab väga hästi.
Mis võistlus see siis kohe Tartus oli:oih:

ttBoll
18.07.06, 14:26
äsja ilmus siis uus Eesti reiting, meestest juhib selle aasta eesti meister Vallot vainula pärnust, naistest samuti selle aasta meister Tatjana Tshistjakova aserist. Ise olen reitingus 64 477-st.

Raix
14.12.06, 12:26
Kui mõnel tudengil pole laupäeva hommikul suurt midagi teha, siis selline alternatiiv:

TTÜs toimuvad tudengite lauatennise meistrivõistlused

Eesti Akadeemiline Spordiliit korraldab laupäeval, 16. dets algusega kell
10.30 TTÜ spordihoonestudengite lauatennise meistrivõistlused. Turniir
toimub üksikmängus nii meistritele kui harrastajatele.

Osaleda võivad ka 2005. a vilistlased. Täname neid, kes juba on
registreerunud.
Palume registreeruda www.easl.ee/reg või emaili teel. Kirja saab panna ka
kohapeal, kuid oleks kena, kui registreerute. EASL liikmeskoolidele
(enamus) osalustasu ei ole. Tee oma laupäev mõnusalt sportlikuks!

Tiina Beljaeva
EASL peasekretär
7 333 233, 5257624
www.easl.ee

Aílton
11.06.07, 03:21
http://www.youtube.com/watch?v=lJUunbOqJ90 suht haige

marcello
11.06.07, 04:03
http://www.youtube.com/watch?v=lJUunbOqJ90 suht haige

Liigitub samasse katregooriasse LeBroni videoga...

ttBoll
16.09.13, 00:16
Juba eeloleval laupäeval toimub Rahvapinksi hooaja esimene etapp. Tule ja osale! https://www.facebook.com/events/627263473971407/?ref=3

apoc
31.10.13, 15:24
Sellel pühapäeval toimub Maardu seeriavõistluse II etapp!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=654082287957328&set=a.653553398010217.1073741831.647796171919273&type=1&theater