320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

rassism?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rassism?

    raagiks vahelduseks rassismist. tuleb todeda et minust on varsti siin Lissabonis rassist saamas ja ma saan vaga hasti aru portugaallaste, hispaanlaste ja prantslaste probleemidest mustade immigrantidega.

    eestis olles asjale pihta ei saanud, aga nuud kui soita rongis Lissabonis uhest kohast teise, siis tekib juba probleeme mustadega. tavaliselt liiguvad mustad (nad on tavaliselt siin monest portugalikeelsest Aafrika riigist tulnud, ehk siis kas Angolast, Mosambiigist jne..) siin vat et 10kesi. otsa neile vaadata ei voi, sest kohe kusitakse mis on ja soimatakse rassistiks. uhe kohalikuga oleks aarepealt ka kakluseks siin lainud uhes rongijaamas ja politsei on nork sel teemal, kartes vist rassismisuudistusi. uldse on Portugali uhiskond vaga hell sel teemal. minu arust on hoopis nende mustade kaitumine rassistlik. need mustad lihtsalt poevad selle rassismi taha ja seostavad koike probleeme sellega. loomulikult on ka kohalikud suudi suhtumises, aga asi on lihtsalt valjunud minu arust kontrolli alt. ukski taoline must tood teha siin ei taha, sest kusimus on attitudis- Portugal oli kunagi kolonisaator tema kodumaal ja las maksku nende kannatuste eest. suht sama seis ka prantslastel oma koloniialmaaderahvastega ja ka hispaanlastel, kuigi neil tunduvalt vaiksem probleem.
    Catalunya is not Spain!

    #2
    Vastus teemale \'rassism?\'

    Rassisimi vastu on mõttetud võidelda, sest see ei kao kunagi mitte kuhugi!
    Mitte ühtegi neegrit meie maale!
    YR1 Power

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'rassism?\'

      Algselt postitas Daniel


      Rassisimi vastu on mõttetud võidelda, sest see ei kao kunagi mitte kuhugi!
      Mitte ühtegi neegrit meie maale!
      Aaga ütleme, et kas näiteks Marokost võib tulla?

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'rassism?\'

        Õnneks elan ma Eestis.

        näiteid rassismist olen põhiliselt näinud euroopas ja islami maades.
        nt Bremenis bussiga sõites tulevad 2 türklast ühele indule ütlema, et go home.

        Istusin bussi lõpus, kes teavad, need teavad, milline ma välja näen ja mõtlen: mida kuradit?
        Jalgpallihaigla juhatuse liige

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'rassism?\'

          Ega Rootsi parem pole. Seal peaaegu kõik mustad juba. Sellessuhtes on hea et eesti immigratsioonipoliitikla on suht karm.
          Ja jalgpall on parem kui seks !!!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'rassism?\'

            eesti immigratsioonipoliitika pole mitte karm, vaid keegi ei taha siia pommiauku tulla, kui on võimalik rootsi heaoluühiskonda immigreeruda

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'rassism?\'

              Algselt postitas eston maravilha


              eesti immigratsioonipoliitika pole mitte karm, vaid keegi ei taha siia pommiauku tulla, kui on võimalik rootsi heaoluühiskonda immigreeruda
              Vaidlen vastu , eriti heameelega igasuguseid siiski siia ei soovita. Ja niikaua kuni teisevärvilisi , pilusilmi jm otsustavatel kohtadel ei ole neid ka siia ei tohiks eriti tulla. Kuigi jah ega eestit rootsiga eriti võrrelda ei anna. Aga ikkagi parem kui kuskil tsukotkas.
              Ja jalgpall on parem kui seks !!!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'rassism?\'

                Algselt postitas eston maravilha


                eesti immigratsioonipoliitika pole mitte karm, vaid keegi ei taha siia pommiauku tulla, kui on võimalik rootsi heaoluühiskonda immigreeruda
                On ikka karm küll. Kolmandatest riikidest on pea võimatu isegi Eestisse väiksele puhkusreisile tulla.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'rassism?\'

                  Jeeee, neegrid ahju raisk, kuradi ahvid ja juudid ja venelased ja türklased ja indud ja lätlased ja mustlased ka kõik ahju!!! WHITE PRIDE WORDL WIDE! Ainult EESTI on õige ja ainult VALGED on õiged inimesed! Elagu natsionaal šovinism, meie mees ja ignorantsus, hurraa!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'rassism?\'

                    Algselt postitas Pingviins


                    Jeeee, neegrid ahju raisk, kuradi ahvid ja juudid ja venelased ja türklased ja indud ja lätlased ja mustlased ka kõik ahju!!! WHITE PRIDE WORDL WIDE! Ainult EESTI on õige ja ainult VALGED on õiged inimesed! Elagu natsionaal šovinism, meie mees ja ignorantsus, hurraa!
                    Miks ahju ??? Las kõik elavad seal kus on nende kodu ! Neegrid aafrikas ja ameerikas. Pilukad hiinas jne . . . Kõigeparem oleks nii et need kes võõrasi riigis märatsevad ja mingeid omi õigusi nõuavad kohe kiiremas korras oma kodumaale saata. Juurte juurde nö ... tahaks näha mis siis saama hakkab.
                    Ja jalgpall on parem kui seks !!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'rassism?\'

                      taba irooniat...
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'rassism?\'

                        Algselt postitas No_Name
                        Kõigeparem oleks nii et need kes võõrasi riigis märatsevad ja mingeid omi õigusi nõuavad kohe kiiremas korras oma kodumaale saata. Juurte juurde nö ... tahaks näha mis siis saama hakkab.
                        oot. Mustad istugu oma aafrikas ja rätikpead kõrbes, aga kui valgetel onudel sealt naftat ja orje vaja on, siis lähme lihtsalt kohale ja võtame. Kui kobisevad, siis anname raketiga rsk.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'rassism?\'

                          Algselt postitas dannar
                          oot. Mustad istugu oma aafrikas ja rätikpead kõrbes, aga kui valgetel onudel sealt naftat ja orje vaja on, siis lähme lihtsalt kohale ja võtame. Kui kobisevad, siis anname raketiga rsk.
                          Tõsiselt rõõmu teeb, et keegi siin nende ajukääbikutega veel vaielda jaksab. Minul seda jõudu enam pole. Aga sa pole üksi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'rassism?\'

                            Algselt postitas dannar


                            Algselt postitas No_Name
                            Kõigeparem oleks nii et need kes võõrasi riigis märatsevad ja mingeid omi õigusi nõuavad kohe kiiremas korras oma kodumaale saata. Juurte juurde nö ... tahaks näha mis siis saama hakkab.
                            oot. Mustad istugu oma aafrikas ja rätikpead kõrbes, aga kui valgetel onudel sealt naftat ja orje vaja on, siis lähme lihtsalt kohale ja võtame. Kui kobisevad, siis anname raketiga rsk.
                            Ei miks raketiga. Kahjuks on see nii jah et siis minnakse ja võetakse. See peaks ikka nii käima et nad ise pumpavad oma naftat seal ja müüvad. Mida mõned naftasheigid ka teevad.

                            Orje pole vaja , hammustavad peremehe kätt mis toidab nii kui võimalust on :-D
                            Ja jalgpall on parem kui seks !!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'rassism?\'

                              Algselt postitas No_Name
                              Miks ahju ??? Las kõik elavad seal kus on nende kodu ! Neegrid aafrikas ja ameerikas. Pilukad hiinas jne . . . Kõigeparem oleks nii et need kes võõrasi riigis märatsevad ja mingeid omi õigusi nõuavad kohe kiiremas korras oma kodumaale saata. Juurte juurde nö ... tahaks näha mis siis saama hakkab.
                              Oh jah, ma ei viitsi oma eelmist postitust selgitada, teeme nii nagu seda poleks olnudki.
                              Mis õiguste nõudmisse puutub...See, et antud riik mu kodumaa pole, ei tähenda seda, et ma peaks leppima sellega, et mind kui kõntsa koheldakse (a´la mõnitatakse, ei anta tööd rassi/rahvuse pärast jne.). Ära palun hakka eestlastest, venelastes, pronkssõdurist ja okupatsioonist vatrama, sest ma ei räägi üldse sellest.

                              Ära ole nii naiivne. Ma arvan, et sa ise ka ei usu ega taha, et su \"iga roju, oma koju\" jutt realiseeruks. Rahvad on rännanud ja vallutanud sellest ajast saati kui kuhugi rännata ja midagi vallutada oli, seda ei muuda ükski \"patriootlik\" kiilakas ega right-wing nutter.

                              Kokkuvõttes rassismist. Minu jaoks on see täiesti arusaamatu, kuidas keegi suudab paari, paarikümne, paarisaja või isegi paarituhande idioodi pärast kogu rassi või rahvuse hukka mõista. Vaadake igat inimest eraldi. See, et ühel vennal on pigmendi sisaldus nahas suurem/väiksem ei tee temast veel halvemat või paremat inimest.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X