PDA

View Full Version : FC Sevilla

Leheküljed : [1] 2 3

midfielder
11.05.06, 13:44
Värske uefa cupi võitja ja La Ligas CL koha eest võitlev klubi väärib kindlasti oma teemat. Kõik , mis klubiga seondub-uudised, mängud, üleminekud jne. võiks siia postitada.:D

avscol
11.05.06, 14:01
Mina isiklikult hoian küll pöialt Sevillale.
Kui nüüd Valencia võidab Osasunat võõrsil, siis on vahe Sevillaga 3 punkti ning Sevillal tuleb viimasest kahest mängust (mõlemad kodus Barca ja Reali vastu) saada 4 punkti ja ollaksegi CL-s:lahe:

Kuna Barcelonal pole enam midagi mängus ning tulemas on finaal, siis Sevillal äkki lubatakse võita:P
Poleks selle vastu midagi...

16.05 sevilla - real
16.05 osasuna - valencia

siis selgub teine kuni viies koht!Enam pingelisem ei saa olla..

midfielder
11.05.06, 14:35
Algselt postitas avscol

Mina isiklikult hoian küll pöialt Sevillale.
Kui nüüd Valencia võidab Osasunat võõrsil, siis on vahe Sevillaga 3 punkti ning Sevillal tuleb viimasest kahest mängust (mõlemad kodus Barca ja Reali vastu) saada 4 punkti ja ollaksegi CL-s:lahe:

Kuna Barcelonal pole enam midagi mängus ning tulemas on finaal, siis Sevillal äkki lubatakse võita:P
Poleks selle vastu midagi...

16.05 sevilla - real
16.05 osasuna - valencia

siis selgub teine kuni viies koht!Enam pingelisem ei saa olla..

Ja kui Sevilla võidab pühapäeval Barcat, mis võib juhtudagi, kuna kolmapäeval on CL finaal ja ilmselt põhimehed saavad puhkust, siis oleks nii Andaluusia kui Baski klubil võrdselt punkte enne viimast vooru ja kuna mõlema klubi vastased-Real ja Valencia on samuti konkurentsis 2 koha pärast ehk kes pääseb eelringidest, siis ei saa mingist kokkumängust ka rääkida. Kõik 4 klubi võitlevad millegi eest ja iga punkt on oluline. Tõesti põnev lõpp La Primera viimases voorus.:P P.S. viimane voor on siiski 20.mail, mis tänu Sevilla-Barca vahelejäänud mängule viidi nädala võrra edasi.

Drogba
11.05.06, 14:39
Aga kas midagi sihukest ei ole, et see kes võidab UEFA Cupi saab võimaluse järgmisel hooajal Meistrite Liigas mängida?:)

midfielder
11.05.06, 14:44
Ei ikka on 16.mail Osasuna-Valencia ja Sevilla-Real, kusjuures see muudatus on alles sisse viidud, veel paari päeva eest pidi viimane voor 20.05 toimuma. Ja huvitav on see, et ülejäänud 7 mängu viimasest voorust peetakse juba 13.mail ning Barca viimase vooru mäng Bilbaoga 20.mail. Ju siis pandi need mängud, millest sõltuvad eurokohad ühele ajale.

midfielder
11.05.06, 14:47
Algselt postitas Drogba

Aga kas midagi sihukest ei ole, et see kes võidab UEFA Cupi saab võimaluse järgmisel hooajal Meistrite Liigas mängida?:)

Ei, sellist asja pole kunagi olnud. CL kohad jagatakse ikkagi koduliigade tulemuste põhjal, vaid sel juhul kui klubi võidab CL ja ei kvalifitseeru oma liigas nõutavale kohale a la Liverpool eelmine aasta, siis võib see jutuks tulla, kuid kuna Arsenal sai 4 koha liigas ja koht järgmiseks CL hooajaks soolas, siis langes ära ka variant, et Gunnerite võidu korral oleks neid eelistatud juhul kui Spurs oleks liigas 4 tulnud. Kuid nüüd langes see variant ära.

lorenzo
11.05.06, 14:48
Raagiks siis midagi luhidalt klubist endast ka, pikema jutu teen kunagi ajaloo alla ise voi teeb selle keegi teine.

Igatahes asutati klubi Sevilla FC 1905.a oktoobris ja seega peab klubi kaesoleval hooajal just oma 100ndat sunnipaeva, nii et eilne voit oli kui punkt i-le ja suureparane kingitus klubile ja fannidele. Staadion omab endise klubi presidendi Ramon Sanchez Pizjuani nime ja mahutab 45500 pealtvaatajat. Sevilla on ainus klubi Euroopas, kes on manginud koigil kolmel tahtsamal turniiril, European Cup, Cup Winner\'s Cup ja UEFA Cup, ning kunagi pole kaotanud uhtegi kodumangu. Ainulaadne on ka see, et klubi omanikud on enamusjaolt oma fannid.

http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/1/1f/100px-Sevilla_fc.gif

midfielder
16.05.06, 23:31
Hetkel siis Sevilla-Real viimase vooru mäng käimas ning juba vähem kui poole tunniga seis 2:2. Reali poolt Beckham mõlema kolli autor ja Sevillal Navas ja Saviola.

midfielder
16.05.06, 23:35
Ja Saviola teeb juba 3:2. Milline väravatesadu esimesel poolajal.:D

midfielder
16.05.06, 23:45
Poolaja viimasel minutil Luis Fabiano 4:2.:õnnelik:

lorenzo
13.06.06, 15:00
Sevilla klubi on siis ka hakanud tegutsema mangijateturul ja esimese mangijana on toodud klubisse vahepeal juba Milanis olema pidanud taanlane Christian Poulsen, kes siis oli siiani Schalke04 mangija. leping on 3-aastane

lorenzo
26.07.06, 12:47
selle hooaja manguvormid

http://www.sevillafc.es/tienda0405/fotos/g9131.jpg
http://www.sevillafc.es/tienda0405/fotos/g9142.jpg
http://www.sevillafc.es/tienda0405/fotos/g9153.jpg

lorenzo
26.07.06, 12:52
lisaks on mul miskiparast tunne, et paljude poolt jahitud Alves jaab siiski esialgu meeskonda. Benitezil pole pappi ja Barca sai Juvest oma vajadused rahuldatud.

lorenzo
11.08.06, 02:20
kui eile saadi Colombino trofeel pahe Sportingult 2-4, siis tana voideti Luis Fabiano hat-trickist Bolton Wanderers tulemusega 3-0.

lorenzo
11.08.06, 23:58
a ja Makukula mangib nuud Tarragona Gimnasticus

lorenzo
25.08.06, 15:10
Daniel Alves siis UEFA Cupi koige vaartuslikum mangija;)

AlwaysRed
26.08.06, 00:52
Sevilla purustas koduse rivaali FC Barcelona 3:0 ning võitis Supercupi. Väravad Renatolt, Freddy Kanoutelt ning Enzo Marescalt, kelle penalti mängu lõpus kindlustas 3:0 võidu.
Üllatav et selline saun, kuna Barcelona mängis parimas koosseisus. Ilmselt olid meeste mõtted mujal.
Aga Sevilla üle on hea meel. Arvasin et peale edukat hooaega tuleb langus nagu Valencial aastatuhande alguses, kuid 3:0 võit valitseva Euroopa meistri üle on muljetavaldav.

avscol
30.08.06, 01:04
Sevilla võitis täna siis hooaja esimese mängu 4-0. Kepa poolt hattrick.
Sellega on Sevilla praegu ka liiga liider.
Usun, et liiga võidu eest võitlevadki Barca, Sevilla, Valencia ja võibolla ka Atletico.

Mõnuagent 007
30.08.06, 10:18
Algselt postitas avscol

Usun, et liiga võidu eest võitlevadki Barca, Sevilla, Valencia ja võibolla ka Atletico.
oi kuidas mulle see meeldib, et Real Madrid juba eos maha kantakse :)

Saarlane
30.08.06, 10:32
Algselt postitas dannar

Algselt postitas avscol

No tead ju ise ka, peaasi, et see kole Madridi klubi põske saaks noh!:õnnelik:

maanus
30.08.06, 10:54
Algselt postitas Saarlane

Algselt postitas dannar

Algselt postitas avscol

Ära nüüd Atleticost ka nüü nii pahasti räägi :) .

maanus
30.08.06, 10:55
Algselt postitas Saarlane

Algselt postitas dannar

Algselt postitas avscol

Ära nüüd Atleticost ka nüü nii pahasti räägi :) .

avscol
30.08.06, 11:02
Teeme nii, et sa ei kustuta oma posititust ära. Isegi mitte kevadel;)

Algselt postitas dannar

Algselt postitas avscol

Mõnuagent 007
30.08.06, 11:34
Algselt postitas avscol

Teeme nii, et sa ei kustuta oma posititust ära. Isegi mitte kevadel;)

Algselt postitas dannar

Algselt postitas avscol

ei kustutagi. aga ma sooviks sinu poolset põhjendust, et MIKS RM ei peaks suutma esikoha eest võidelda?

Thomson
30.08.06, 11:46
Real on alati esikohtade eest võitleja ja heal päeval võimeline võitma ükskõik keda. Eelmisel hooajal oli mäng suht liimist lahti minu meelest nö potentsiaali arvestades ja ometi kes tuli teiseks?

Mõnuagent 007
30.08.06, 12:02
aga natuke sevillast ka. Meeskond on säilitanud sisuliselt eelmise aasta tuumiku ning ollakse ikka kuradi tugevad. Mul poleks midagi selle vastu, kui nad ka tiitli ra võtaks :) oleks põnevam vähemalt.

maanus
30.08.06, 12:33
ma muidugi ei tunne Sevillat nii palju aga ma ei laksa ,miks Sevilla ei jookse rahakott pungis Saviola kallale.Hooaja lõpus ju vend tõusis vormi (millest ilmselt ka minu teadlikus tema suhtes suurenes).Või on see , et Alavesi ei antud , nüüd ei saa ka Saviolat?

Mõnuagent 007
30.08.06, 13:23
Saviola polnud eelmisel hooajal nii heas vormis tglt kui Kanoute, Fabiano. Aga Kepa on ka väga julgustav. Saviola tahab lihtsalt liiga palju pappi

lorenzo
30.08.06, 16:39
Algselt postitas dannar

Saviola polnud eelmisel hooajal nii heas vormis tglt kui Kanoute, Fabiano. Aga Kepa on ka väga julgustav. Saviola tahab lihtsalt liiga palju pappi

Kepa on noor poiss, kes alles eelmisest hooajast mangib Sevilla pohikoosseisus. muidu on ta Sevilla oma kasvandik, kes kull Marbellas sundinud. siiani on ta olnud rohkem vahetusest mangu sekkuja. see et ta nuud kubara tegi, see on kova saavutus. eks nais mis jargmistes voorudes juhtuma hakkab, aga ma veel niivaga ei hoiskaks tema parast;)

Barca-Freddy
30.08.06, 20:33
No eelmine hooaeg lõi ka 6 väravat La Ligas ja ühe vist isegi UEFA Cupis. Pole paha noore vahetusmehe kohta ;)

fitti
06.09.06, 13:04
Useless facts:

Sevilla striker Fredi Kanoute has been allowed to wear a shirt without the club\'s sponsors 888.com on it, as the company promotes online gambling which is against Kanoute\'s Muslim faith.

lorenzo
15.09.06, 01:11
tana voideti kreeklaste Atromitost voorsil 1-2. Koll ka jalle Kepalt, teine Dudalt. Kreeklaste kolli eest hoolitses aga samuti hispaanlane- Merino, mis jatab ka voimaluse korduskohtumiseks kreeklastele.

woodoo
24.09.06, 17:36
Oskab keegi rääkida, mis jama Sevillal nende telõigustega on? Eile NTV kommentaator midagi heietas, et Sevillal mängud on praegu teles nähtamatud, on teised kohtus mingite õiguste pärast.

Mõnuagent 007
24.09.06, 17:53
Sevilla polevat jõudnud kokkuleppele ülejäänud La Liga mängude näitava telefirmaga. Poldud rahul vist saadava rahahulgaga vms. ühesõnaga töötavad lahenduse kallal, aga eks näis mis juhtub

lorenzo
24.09.06, 18:18
kas see siis mojutab siis ka naiteks tanast Atletico-Sevilla mangu? raske uskuda. kui oleks naiteks Real-Sevilla voi Barca-Sevilla mang, kas siis need jaaks ka ara teles, olgugi, et mangitakse hoopis Bernabeul voi Camp Noul?

Mõnuagent 007
24.09.06, 18:55
ainult sevilla kodumänge ei näidata, mujal peaks nägema.

lorenzo
24.09.06, 19:20
ju siis on akki ka Atleticol samad probleemid mis Sevillalgi, sest ka seda mangu vist ei naidata teles. voi on kusimus milleskis muus antud hetkel

lorenzo
30.10.06, 14:54
telemehed lasti ka nuud Sevilla manu:)

igatahes paistab, et Kanoute on sel hooajal pussi lahti saanud ja hetkel ju jagamas La Ligas varavakuti edetabelit koos Militoga.

Celta-Sevilla varavad (http://thebogoss93.free.fr/La%20liga/8eme%20journ%e9e/R%e9sum%e9%20Celta%20Vigo-Seville.avi)

lorenzo
11.11.06, 20:57
Jesus Navas 6 nadalaks audis

Mõnuagent 007
19.11.06, 01:59
Ülivõimas esitus. Sevilla tagus Valencia korralikult läbi, jätmata vastasele pea ühtegi võimalust vastuhakuks. Oma roll oli selles muidugi ka David Silva varajasel punasel kaardil, kuid siiski. Võimas.

Jasper
07.01.07, 11:46
Uudis (http://www.soccernet.ee/news.php?id=14087)
Video (http://www.youtube.com/watch?v=kytAn7uZd-8)

Tegelikult oli see päris tõsine võitlus alguses. Esimene sirge oli normaalne ja siis olid poisid veel päris võitluse tasemel. Sünkroonsed löögid tegid aga Bart vs Lisa Simpsoni kalused reaalseks sündmuseks.

Nurmekas
07.01.07, 13:55
Nunnu, see vist on mingi La Liga poolt aksepteeritav kaklusstiil.
Mõlemad läksid suht kiiresti "tuuleveski" peale üle.
Vinni Jones vist vajuks säärase asja peale häbi maa alla.

vincent
07.01.07, 18:02
http://img462.imageshack.us/img462/3335/emot07qc0.gif

alatu vargus IndrekL allkirjast, kuid sigatabav

Jasper
08.01.07, 14:03
Vinni Jones vist vajuks säärase asja peale häbi maa alla.

Vinnie Jones oleks arvatavasti sellise rünnaku puhul otsa vaadanud ja siis naerukrampides K.O.-ga maha kukkunud.

lorenzo
27.01.07, 02:30
niipalju lisaks, et Hispaania alla 21-aastaste tiimi rundaja Kepa saadeti siis laenule West Hami. loodetavasti tuleb mees ikka La Ligasse peale laenutahtaega tagasi

lorenzo
31.01.07, 12:40
niipalju lisaks, et Hispaania alla 21-aastaste tiimi rundaja Kepa saadeti siis laenule West Hami. loodetavasti tuleb mees ikka La Ligasse peale laenutahtaega tagasi

ja ennae, poiss kohe oma debuutmangus oma esimesest puutest kohe varava loonud.

lorenzo
19.02.07, 14:25
eile oli ikka paris hea mang Sevilla poolt, nagu sel hooajal juba enamusjaolt tavaks on saanud. jaades isegi arvulisse vahemusse, suudeti Atletico vastu varav luua ja uldse mangiti vordne vordsega. igatahes kui nuud siin kulm ara ei vota ja vormilangust ei juhtu ning tiim paaseb jargmiseks hooajaks CL-i ja lisaks veel oma koosseisu sailitab, siis siit on kull tulemas vaga kova hispaanlaste sats CL-i. ja muidugi selle aasta UEFA Cupi nad vist panevad ka kinni.

lisaks meenuvad Kanoute sonad Sevilla fannidele kui ta tuli Sevillasse, et argu nad sellist varavatesadu temalt lootku nagu Baptista korraldas. nuud aga paistab, et mees loob Baptista saavutuse veel ulegi, sest parimal hooajal loi Baptista 20 kolli La Ligas, nuud aga on Kanoutel juba hetkeseisuga 18 varavat loodud

lorenzo
23.02.07, 17:09
UEFA Cupis Sevilla siis kindlalt edasi ja jargmises ringis vastaseks FC Shakhtar Donetsk.

woodoo
04.03.07, 14:25
Eile poole kõrvaga kuulsin, et FC Sevilla suurendab staadionit.Ei saanud aru, palju neid kohti juurde tehakse.Teab keegi kommenteerida seda uudist.
Iseendast on see suurendamine/uuendamine positiivne, sest Hispaanias on areenid suhteliselt vanad, aga võimalik, et see on minu luul.

Thomson
14.03.07, 01:14
http://www.youtube.com/watch?v=bJ-ggcb2Rzg

Jäi siin mulle silma see uudis, järjekordne näide sellest mida jalgpallihuligaanid korda saadavad ja kui käest ära on kontroll mängudel. Jah, mida saab teha et seda ei juhtuks, ega väga palju vist ei saagi, pudel pudeliks, ikka saab sisse tuua midagi mida saab pärast loopida. Ühesõnaga liiga palju napsu, liiga vähe mõistus jne.

Edit-
artikkel ise ka siis- http://www.eurosport.com/football/la-liga/2006-2007/sport_sto1115667.shtml

Bob_Loblaw
15.03.07, 23:29
Päris sitt:D vv lõõb lisaajal nurgalõõgist viigivärava viies mängu lisaajale!:D

lorenzo
15.03.07, 23:31
Päris sitt:D vv lõõb lisaajal nurgalõõgist viigivärava viies mängu lisaajale!:D

taitsa persses mang jah:) soud taie raha eest!

dobermann
16.03.07, 11:12
http://www.youtube.com/watch?v=ePIoGptFUh0&mode=related&search=

zaz
16.03.07, 12:47
Ka Shaktari esimene värav oli päris vinge.
Aga oioi, kui napilt tiitlikaitsja ikka edasi sai. :p

lorenzo
16.03.07, 15:27
sedakorda tuli vastaseks Tottenham. ja jalle on vaja kodus piisav eduseis tekitada, sest korduskohtumine jalle voorsil

lorenzo
23.03.07, 01:16
sedakorda tuli vastaseks Tottenham. ja jalle on vaja kodus piisav eduseis tekitada, sest korduskohtumine jalle voorsil

esimene lahing on kaotatud. Esimene mang, mis toimub Sevillas 5. aprillil, paluti Hispaania Jalgpallifoderatsiooni poolt edasi lukata ja esitati ka palve UEFA-le, sest see paev on suur usupuha- Suur Neljapaev ja Sevilla on pidustuste keskmes Hispaanias. UEFA aga vastu ei tulnud.

Saarlane
08.04.07, 22:12
Kui Barka viigistab ja Sevilla vajab liidriks tõusmiseks võitu, siis ALATI viigistatakse või kaotatakse enda mäng. Kuidas see võimalik on?

Kasper
08.04.07, 22:55
Kui Barka viigistab ja Sevilla vajab liidriks tõusmiseks võitu, siis ALATI viigistatakse või kaotatakse enda mäng. Kuidas see võimalik on?
Barca kaotas 1:0, mitte ei viigistanud.;)

lorenzo
12.04.07, 16:07
tiitlikaitsjad on hetkel Inglismaal sellises koosseisus- Cobeńo, Javi Varas, Hinkel, Daniel, Javi Navarro, Aitor Ocio, Escudé, Drago, Puerta, David, Poulsen, Renato, Maresca, Martķ, Jesśs Navas, Adriano, Kanouté, Luis Fabiano ja Kerzhakov.

Palop sai vigastada siin vahepeal, nagu ka Chevanton.

lorenzo
12.04.07, 22:56
pole midagi oelda, hispaanlased ja Kanoute teevad valjakul mis tahavad. muidugi esimene omavarav oli ikka lahe. aga 7 minutiga juba 0-2 taha jaada...Robinson on ikka vaga narvis oma mangijate peale ja siit tuleb veel vist...;)

vandersell
12.04.07, 22:59
Ma ei teeks nii ennatlikke järeldusi. Tottenham on siiski väga tugev meeskond, nad pole eriti tihti eurokarikatest välja kukkunud. Ei saa välistada, et teevad sama mis ManU eile.

Maekas
12.04.07, 23:09
Ma ei teeks nii ennatlikke järeldusi. Tottenham on siiski väga tugev meeskond, nad pole eriti tihti eurokarikatest välja kukkunud. Ei saa välistada, et teevad sama mis ManU eile.
Et siis löövad 0-2 kaotusseisust neli ja lähevad edasi?

vandersell
12.04.07, 23:14
No oleneb. Vbla Sevilla lööb veel ühe ja siis Tottenham paneb viis. Mina usun.

lorenzo
12.04.07, 23:20
krt teil poisid on hea usk:) aga no vaatame. 4 varavat ma siiski pakuks et laheb liiale Tottenhami-sugusel meeskonnal Sevilla-sugusele tiimile luua

Barca-Freddy
04.05.07, 01:06
Et siis teist aastat järjest UEFA Cupi finaalis. Kodus võeti üsna kindel 2-0 võit. Osasunal oli paar kolm head võimalust (korra löödi posti), aga suuremat osa mängust surus Sevilla ja loodi lugematul hulgal häid võimalusi skoori kasvatamiseks. Kuni avaväravani oli mäng suht võrdne, siis aga pani kodumeeskond pressi peale ja 2-0 on täiesti loogiline tulemus.

Finaali vastaseks Espanyol, kes võõrsil 2-1 Werderile koti pähe tõmbas. Ühesõnaga hispaanlaste siseasi see UEFA Cup sel korral.

Kasper
13.05.07, 00:20
Maresca lõi oma teise värava La Ligas. Ma vaatan, et talle on hakkanud skoorimine meeldima:D.

lorenzo
17.05.07, 01:55
nja, Sevilla on ikka huvitav tiim. klubil on varsti rohkem karikaid voidetud Euroopas kui kodus.

meeldetuletuseks- Sevillal on nuud 2 UEFA Cup, 1 UEFA SuperCup (ponevusega juba ootan augustit, siis peaks selle aasta SuperCup mangitama ja paris huvitav oleks naha, mida suudab meeskond suure Euroopa klubi vastu, olgu siis Milan selleks voi Liverpool), 1 La Liga ja 3 Copa del Rey'd

Jasper
17.05.07, 05:56
ponevusega juba ootan augustit, siis peaks selle aasta SuperCup mangitama ja paris huvitav oleks naha, mida suudab meeskond suure Euroopa klubi vastu, olgu siis Milan selleks voi Liverpool

Sellest (suht) mõttetust karikast on veelgi huvitavam, mis nad järgmine aasta CL-is suudavad teha(eeldusel, et nad La Ligas kokku ei varise).

Hogweed
22.05.07, 13:46
Ma loodan väga et Sevilla suudab viimased3 mängu võita ja võidab ka liiga ära!

cannuman
22.05.07, 20:42
Eks ole see SuperCup mõttetu jah, samuti nagu itaalia super Coppa....Ühe turniiri/karika/liiga võidu eest saad kohe teise nn finaali mängima.

lorenzo
24.05.07, 13:37
vaga hea. uue hooaja esimeseks suursundmuseks on siis SuperCup-i kohtumine Milaniga. saab siis naha kuidas suurklubidega voimalused on

Hogweed
25.05.07, 01:14
sevillal ei tule milanoga mingeid raskusi

Jasper
25.05.07, 01:18
vaga hea. uue hooaja esimeseks suursundmuseks on siis SuperCup-i kohtumine Milaniga. saab siis naha kuidas suurklubidega voimalused on

No ma ikka olen ikka väga skeptiline, et see üks mäng midagi näitab. Kui siis rohkem seda va hooaja ettevalmistust. Aga mul on usku, et Sevilla võib järgmine aasta CL-is nii mõnegi gigandi ära süüa.

lorenzo
25.05.07, 05:35
No ma ikka olen ikka väga skeptiline, et see üks mäng midagi näitab. Kui siis rohkem seda va hooaja ettevalmistust. Aga mul on usku, et Sevilla võib järgmine aasta CL-is nii mõnegi gigandi ära süüa.

ma olen sinuga taitsa pari, ainult et see nn. sportlik hasart on ikka sees. oleme ausad, ega ju sellise tasemega klubid kaotama ka ei lahe. viik on tavaline. aga toesti, on ka minul Sevillasse usku. vahemalt kui nad pohikoosseisu koos hoiavad

Olympi
27.05.07, 14:11
Ma loodan väga et Sevilla suudab viimased3 mängu võita ja võidab ka liiga ära!

loodame kõik koos et real võidab selle hooaja,sest Barca on juba liiga palju võtnud

Jahm :D
10 tähemärki

Saarlane
27.05.07, 18:13
Kui Jumal lusikaga nii vähe mõistust on andnud, siis ega seda kulbiga eriti juurde panna ei saa.

midfielder
24.06.07, 01:56
Sevilla võitis just Santiago Bernabeul oma selle hooaja teise tiitli-Copa Del Rey ehk Hispaania karika, alistades Getafe Kanoute 10. minuti väravast 1:0. Nägin teist poolaega ja mäng kiskus Lõuna-Euroopa riigile omaselt väga tuliseks, kus igasugu emotsioonid lõkkele lõid ja tihti suht kummalistest kontaktidest ka vigu vilistati.

lorenzo
24.06.07, 15:17
noh jutu järgi siin oli tegelt kolmas karikas sel hooajal, sest UEFA SuperCopas võideti Barcat.

http://www.sevillafc.es/archivos/img_temp0607/img_final_copa/todos.jpg

midfielder
24.06.07, 15:38
noh jutu järgi siin oli tegelt kolmas karikas sel hooajal, sest UEFA SuperCopas võideti Barcat.

http://www.sevillafc.es/archivos/img_temp0607/img_final_copa/todos.jpg

Just. See pea aasta tagune karikas nagu ei meenunudki kohe. Ja juba kahe kuu pärast on siis Monacos võimalik seda karikat uuesti võita.

Kasper
24.06.07, 15:39
Õnnitlused siis Sevillale. Aga ma loodan, et augustis me teile Hispaania Super Cup´is ära teeme:).

lorenzo
25.06.07, 02:31
kui siin vahepeal räägiti, et Kanoute tahab tagasi Inglismaale, siis tundub, et hetkel on selle teemaga kõik, mees siiski jätkamas Sevilla rivistuses

lorenzo
19.07.07, 14:37
UEFA CUPi ja Copa del Rey võitja on jõudnud teha mõned huvitavad liigutused turul. meeskonnaga on liitunud Ajaxi ründaja Tom de Mul, Udinese väravavaht De Sanctis, Lensi keskväljamees Keita ja Chelsea kaitsja Boulahrouz.
Almeriasse saadeti 2.väravavaht Cobeno ja Bilbaosse kaitsja Aitor Ocio

avscol
07.08.07, 09:38
See hooaeg algab Sevillale juba päris varakult ja pingeliselt...
laupäeval on hispaania super karika 1. leg. Kodus Reali vastu siis.
Järgmine nv on 2. leg Madridis.

31. august siis Euroopa super kariks Monacos Milani vastu.
Kerge ei saa olema...

Maekas
14.08.07, 17:47
Daniel Alvese lahkumine tundub juba kindel olevat. Homseks CL mänguks AEK-ga ta registreeritud ei ole.

lorenzo
14.08.07, 19:31
Daniel Alvese lahkumine tundub juba kindel olevat. Homseks CL mänguks AEK-ga ta registreeritud ei ole.

Chelsea on pakkunud väidetavalt 40 miljonit eurot tema eest.
mis puudutab aga homset mängu siis puudujaid on veel- De Sanctis, Adriano, Escude, Javi Navarro ja Chevanton

lorenzo
15.08.07, 17:33
Sevilla uue hooaja särgid siis

http://www.sevillafc.es/archivos/img_temp0607/img_actos/todos.jpg

Kasper
16.08.07, 00:27
83´ Sevilla [2 - 0] AEK Athens
48' [1 - 0] L. Fabiano
67' [2 - 0] F. Kanoute

Pühapäevaks head emotsioonid.

E: Sellise tulemusega mäng ka lõppes.

lorenzo
21.08.07, 19:34
Hispaania superkarikas oli siis klubile läbi aegade 9. tiitel. loodetavasti jääb Ramos ikka treeneripingile edasi

Punkt
26.08.07, 00:13
Sevilla on üllatuslikult Getafe vastu 1-0 taha jäänud.

Mr Self Destruct
26.08.07, 00:27
Ja Getafe on 10-kesi platsil.

resorte
26.08.07, 00:37
Ai Ai Puerta kukkus kokku ja Drago reageeris suurepäraselt et hakkas kohe keelt kurgust välja tõmbama.

Kasper
26.08.07, 01:59
Sevilla [4 - 1] Getafe
2' [0 - 1] P. Hernandez
46' [1 - 1] J. Navas
67' [2 - 1] L. Fabiano
70' [3 - 1] F. Kanoute
82' [4 - 1] A. Kerzhakov

Mängust saadeti ära Sousa ja Cortes Getafe poolelt.

Kasper
26.08.07, 12:02
Eilse mängu väravad:
0:1 http://www.dailymotion.com/search/sevilla+getafe/video/x2u1yn_sevillavgetafe01pablohernandez_sport
1:1 http://www.dailymotion.com/search/sevilla+getafe/video/x2u0yw_sevilla-1-1-getafe-wwwlivetvfootbal_sport
2:1 http://www.dailymotion.com/search/sevilla+getafe/video/x2u158_sevilla-2-1-getafe_sport
3:1 http://www.dailymotion.com/search/sevilla+getafe/video/x2u16f_sevilla-3-1-getafe_sport
4:1 http://www.dailymotion.com/search/sevilla+getafe/video/x2u180_sevilla-4-1-getafe_sport

Punkt
26.08.07, 14:43
Puerta on eluohtlikus olukorras. Loodame, et jääb ikkagi elama.
Valuvaigistid jälle?

ffs
27.08.07, 04:11
Valuvaigistid jälle?Kas valuvaigistid võivad südameseiskumist põhjustada?

Barca-Freddy
27.08.07, 14:00
Kas valuvaigistid võivad südameseiskumist põhjustada?

Päris mitu dokumentaalsaadet on olnud isegi eesti kanalite pealt, kus uuritakse, mis põhjustab jalgpalluritel need südameseiskumised trennides/mängude ajal. Ja seal on jõutud järeldusele, et liiga palju valuvaigisteid õgitakse sisse jne, aga päris kindlalt ei ole ikkkagi midagi väidetud lõpuks.

lorenzo
27.08.07, 20:40
arvata on et kui Puerta siiski saab jalad alla, siis lõpetab oma jalgpallurikarjääri

budu
27.08.07, 21:33
miks eurospordis on 3 punkti antud hoopis sevillale?

Punkt
27.08.07, 21:48

Sest Sevilla võitis?

smörgåsbord
27.08.07, 21:49
getafelt super mäng sevilla vastu kus võõrsil suudeti üle poole mängust vastu pidada kahemehelises vähemusesma ei tea, mis mängufaasis või meeltesegaduses see postitus tehtud on, aga getafe kaotas mängu 1-4.

ffs
28.08.07, 05:30
Päris mitu dokumentaalsaadet on olnud isegi eesti kanalite pealt, kus uuritakse, mis põhjustab jalgpalluritel need südameseiskumised trennides/mängude ajal. Ja seal on jõutud järeldusele, et liiga palju valuvaigisteid õgitakse sisse jne, aga päris kindlalt ei ole ikkkagi midagi väidetud lõpuks.Need dok.-saated olen tõesti kõik kahjuks maha maganud, tänud selgitamast. Kuid ei taha siiski hästi uskuda, et asi valuvaigistites, Feheril diagnoositi näiteks Hypertrophic cardiomyopathy (http://en.wikipedia.org/wiki/Hypertrophic_cardiomyopathy) nimeline seisund.

Must nädal on jalgpallis olnud, kurb :( .

Piu
28.08.07, 16:55
Puerta seisund on väga tõsine. http://www.marca.com/ annab hispaania keeles pidevat ülevaadet tema olukorra kohta. Kogu südamest loodan, et ta raskest olukorrast eluga välja tuleb.

Daz Booob
28.08.07, 18:36
BREAKING NEWS: Sevilla and Spain midfielder Antonio Puerta has died after collapsing in a match at the weekend, according to Spanish media reports. More soon ...

Piu
28.08.07, 18:56
Puhaku ta rahus. Väga kurb. :(
Täna toimuma pidanud AEK - Sevilla kohtumine jääb ära.

Barca-Freddy
28.08.07, 19:00
RIP.

Täiesti haige teema ikka. Tuju langes nulli ja kass tuli peale selle uudise lugemist.

sayonara
28.08.07, 19:09
Puerta suri tõesti. Nii muuseas soovitan edaspidi kõigil meditsiinitermineid mitte wikipediast lugeda. Üldiselt ei saa antud juhtumit panna ühte patta valuvaigistite tarvitamisega. Puerta juhtum, juhul kui diagnoos on tõesti hüpertroofiline kardiomüopaatia, on täiesti teine lugu. Tegemist on idiopaatilise haigusega, mis tähendab, et ta tekib spontaanselt ja juhuslikult ning teadmatutel põhjustel. Südame vatsaksese lihaskiht muutub niivõrd paksuks, et ühel hetkel paratamatult täidab kogu vatsakesesisese ruumi ning südame töö lakkab. Kurb ja masendav lugu!

Barca-Freddy
28.08.07, 19:24
Asja teeb veel kurvemaks see, et ta pidi varsti abielluma ja ta tüdruksõber ootab last.

Tõsiselt kurb teema.

marrrtin
28.08.07, 19:41
No, mida veel?

Kuidas saab normaalne ja täiesti terve inimene lambist surra?

Puhaku rahus!

eestimees
28.08.07, 19:50
kuradi kurat RIP

Homie
28.08.07, 20:12
väga väga kahju. tõesti kõhe hakkas lugedes seda ülikurba uudist ETVspordi lehelt. Sügavaim kaastunne kõikidele temaga seotud isikutele!

EgoTrip
28.08.07, 20:26
täiesti putsis

krissucool
28.08.07, 21:18
Rest In Peace

danel25
28.08.07, 21:53
R.I.P kahju:(

Kasper
28.08.07, 23:04
Puhka rahus Puerta!

kuuraa
29.08.07, 00:06
täiesti putsis

täpselt.
RIP

malagar
29.08.07, 00:26
Sügavalt kahju :(
Igati sümpaatne noor mängija oli, pere ka loomisel. Lihtsalt kohutav :(

rasmer
29.08.07, 01:04
Väga jama lugu :(

ChelseaFC
30.08.07, 14:11
Puerta suri tõesti. Nii muuseas soovitan edaspidi kõigil meditsiinitermineid mitte wikipediast lugeda. Üldiselt ei saa antud juhtumit panna ühte patta valuvaigistite tarvitamisega. Puerta juhtum, juhul kui diagnoos on tõesti hüpertroofiline kardiomüopaatia, on täiesti teine lugu. Tegemist on idiopaatilise haigusega, mis tähendab, et ta tekib spontaanselt ja juhuslikult ning teadmatutel põhjustel. Südame vatsaksese lihaskiht muutub niivõrd paksuks, et ühel hetkel paratamatult täidab kogu vatsakesesisese ruumi ning südame töö lakkab. Kurb ja masendav lugu!

siin veel natuke videopildi vahendusel:
http://www.youtube.com/watch?v=5hAFdJHJr1g

Kas siis tõesti ei olnud klubi arstid sellest haigusest teadlikud?

Igal juhul puhaku ta rahus!

Aķlton
30.08.07, 15:20
[QUOTE=ChelseaFC;808341]

Kas siis tõesti ei olnud klubi arstid sellest haigusest teadlikud?
QUOTE]

nagu ma aru sain oli see haigus diagnoosimatu, aga äkki keegi targem teab täpsemalt?

sayonara
30.08.07, 19:00
Diagnoosimatu see haigus nüüd küll pole. Seepärast tundubki lugu imelik, sest ma eeldaksin, et pre-seasoni jooksul läbivad kõik mängijad ka põhjalikud medicalid. Nii ulatuslik südamelihase suurenemine on kaudselt märgatav ka lihtsalt EKG-l. Lisaks veel ehhokardiogramm ning ultraheli peaksid veel täpsemalt sitast seisust aimu andma. Aga kahjuks pole mul ülevaadet, mis neil seal medicalide ajal üldse kontrollitakse

Maekas
30.08.07, 21:06
Diagnoosimatu see haigus nüüd küll pole. Seepärast tundubki lugu imelik, sest ma eeldaksin, et pre-seasoni jooksul läbivad kõik mängijad ka põhjalikud medicalid. Nii ulatuslik südamelihase suurenemine on kaudselt märgatav ka lihtsalt EKG-l. Lisaks veel ehhokardiogramm ning ultraheli peaksid veel täpsemalt sitast seisust aimu andma. Aga kahjuks pole mul ülevaadet, mis neil seal medicalide ajal üldse kontrollitakse

Ma pakun, et see tekkis väga ruttu või oli arstide hooletus. Sest isegi suvalisel noorsportlase külastusel spordiarsti juurde tehakse EKG. Sellest ma eeldan, et ka professionaalses spordis tehakse hooajaeelselt normaalne kontroll.

Aķlton
31.08.07, 16:49
http://www.skysports.com/story/0,19528,12875_2697082,00.html

väga hea täiendus sevillale enne ülemineku akna sulgumist, ma usun et see mees teeb palju pahandust hispaanias

Kasper
31.08.07, 22:50
Tänased algkoosseisud Super Cup´iks:
Sevilla FC: 1 - Andres Palop; 4 - Daniel Alves, 14 - Julien Escude, 18 - Marti, 3 - Ivica Dranutinovic; 7 - Jesus Navas, 8 - Christian Poulsen, 5 - Duda, 11 - Renato; 21 - Keita, 12 - Frederic Kanoute

AC Milan: 1 - Dida; 44 - Massimo Oddo, 4 - Kakhaber Kaladze, 13 - Alessandro Nesta, 18 - Marek Jankulovski; 23 - Massimo Ambrosini, 21 - Andrea Pirlo, 8 - Gennaro Gattuso; 22 - Ricardo Kaka, 10 - Clarence Seedorf, 9 - Filippo Inzaghi

Gooool. Sevilla juhib. Renato suunas tsenderduse peaga väravasse.

Ixproff
31.08.07, 23:04
Tänased algkoosseisud Super Cup´iks:
Sevilla FC: 1 - Andres Palop; 4 - Daniel Alves, 14 - Julien Escude, 18 - Marti, 3 - Ivica Dranutinovic; 7 - Jesus Navas, 8 - Christian Poulsen, 5 - Duda, 11 - Renato; 21 - Keita, 12 - Frederic Kanoute

AC Milan: 1 - Dida; 44 - Massimo Oddo, 4 - Kakhaber Kaladze, 13 - Alessandro Nesta, 18 - Marek Jankulovski; 23 - Massimo Ambrosini, 21 - Andrea Pirlo, 8 - Gennaro Gattuso; 22 - Ricardo Kaka, 10 - Clarence Seedorf, 9 - Filippo Inzaghi

Gooool. Sevilla juhib.

Nonii.Sevilla juhib 1:0,Renato koksab ilusti peaga sisse.Värava tähistamisest oli selgelt näha kellele täna mängitakse...

dreyd
31.08.07, 23:45
ohjah nukravõitu kohe see finaal, aga midagi ei ole teha mängima peab lõpuni.

Hogweed
01.09.07, 10:25
lõppseis küll eriti hea polnud jah

saue6
03.09.07, 23:50
Hetkel siis käimas edasilükatud mäng AEK vastu, kus poolajaks ollakse 3:0 üleval ja edasipääs pm tagatud(kokkuvõttes hetkel 5:0)

lorenzo
03.09.07, 23:52
Keita on oma esimese kolli vist löönud.
muide kas keegi teab et millas see Osasunaga mäng peetakse? või pole veel otsustatud?

lorenzo
04.09.07, 01:09
Sevillal oli siis valida, et kas mängida 20.septembril kodus Salzburgiga või 19.septembril Londonis Arsenaliga. valituks osutus siis viimane variant;) ehk siis jätkatakse CL-s.
alagrupis veel siis Slavia ja Steaua ehk edasipääs peaks suht kindel olema

lorenzo
30.09.07, 02:31
tundub et nüüd siis allakäigurada:(
juba 4. kaotus järjepanu? kuidagi palju neid igatahes...

lorenzo
07.10.07, 20:45
Juande Ramos peab midagi tõsist hakkama ette võtma. nädala sees võideti küll slaavlasi, kuid Hispaanias ei saada ikka tulemust

Barca-Freddy
27.10.07, 01:59
Aiaiaiaiai...Juande Ramos astus peatreeneri koha pealt tagasi ja läheb tõenäoliselt Spursi etteotsa...

lorenzo
27.10.07, 17:13
Sevilla B tiimi treener Manolo Jimenez on siis uus peatreener. krt ikka raskel ajal juhtus see treenerivahetus. nuud ju mang Valenciaga kohe kodus

Kasper
28.10.07, 13:08
Ootan huviga, mida hakkab Jimenez tegema. Igastahes on mehel esimesed kolm mängu küll väga rasked. Täna Valencia ja peale seda tulevad mõlemad Madridi klubid. Kerge ei saa mehel olema, aga eks kõik selgub mängudega. Edu Sevillale!

lorenzo
29.10.07, 00:59
no esimene mäng läks nagu ludinal. ses mõttes et superalgus Jimenezile

tarmuhha
07.01.08, 21:19
sevilla tegi eile tugeva esituse, tavaliselt betisega ikka mängud võrdsemalt lõppenud. navas, alves, luis fabiano on ikka head.
betise treenerile oli see vist esimene kaotus, et 3 võitu ja 2 viiki seni?

tarmuhha
13.01.08, 02:34
bilbaos väga nõrk esitus, 0:2. luis fabiano ei mänginud, escude punane kaart teise poolaja keskel.

tarmuhha
27.01.08, 02:16
teenimatu võit täna osasuna vastu 2:1. sevilla küll ründas, kuid polnud sellist sära nagu tavaliselt kodus. kanute hetkel aafrikas, rünnakul alustasid keržakov-fabiano, keržakov vahetati 2-l poolajal chevantoni poolt välja. 55-s minut ja pime kana leiab tera, chevantoni tsenderdus karistuslöögist ja poulsen paneb jala ette ja ongi 1:0. ricardo mängis terve mängu väga hästi ning süüdistada teda ei saa. natuke hiljem kike sola mängib üle poulseni ja iluvärav on sündinud 1:1. üleajaminutitel, kui osasuna on jäänud 10-kesi (eemaldati josetxo), leiab gonzales, et javi garcia (saab ka punase) mängis käega kukkumisel penaltikastis, penalti realiseerib teisel katsel luis fabiano 2:1. kokku kollaseid kaarte 13...

antz08
16.02.08, 23:57
Ossa, kus on Espanjoli ja Sevilla mängus alles tulistamine. Kolm kolli kolme minutiga. Kahju, et ise mängu ei näe.

Kasper
24.02.08, 00:38
Selle aasta Pichichi tiitli võidab Fabiano vist ära. Lihtsalt karm, kuidas mees väravaid lööb.

Praegu Zaragoza vastu on juba ka kaks tükki ära löönud.

Cule
05.03.08, 01:44
Paistab,et selleks aastaks on ainult La ligas korraliku koha eest võitlemine alles jäänud.

lorenzo
05.03.08, 01:53
no on ikka vitt küll. pidi see asi penaltiteni minema. muidugi kui spekuleerida, siis kui oleks Ramos veel pukis olnud, siis see seis ei oleks teps mitte selline olnud. aga noh.. nüüd vaja siis jäle CL koha eest võidelda. krt potentsiaali tegelt klubil oli. võideti ju isegi kodus Arsenali 3-1.

Daz Booob
05.03.08, 13:22
vastaste vv tegi lõpuks super tööd - kõigepealt tegi kaks korda korralikku paska (=kaks väravat), kuid siiski suutis näidata enesekindlust penaltiseerias.

Kanoute pandigi vast sellepärast esimesena penaltit lööma, et vv mott ja (enese)kindlus põrmustada, aga see ei õnnestunud.

korralik tulevärk oli.

Saarlane
22.03.08, 16:47
Vahepeal on Aleksandr Ker˛akov väga vaikselt Moskva Dinamosse kolinud ja seda juba veebruarikuus.

lorenzo
22.03.08, 17:26
Vahepeal on Aleksandr Ker˛akov väga vaikselt Moskva Dinamosse kolinud ja seda juba veebruarikuus.

imelik jah, kuigi Sevillal ründajaid jalaga segada. Miskipärast kardan, et Kone läheb ka äkki veel minema. muidugi Kerzhakov pole minu teda siiani Dinamo eest ühtegi mängu teinud. imelik.

tarmuhha
22.03.08, 20:57
imelik jah, kuigi Sevillal ründajaid jalaga segada. Miskipärast kardan, et Kone läheb ka äkki veel minema. muidugi Kerzhakov pole minu teda siiani Dinamo eest ühtegi mängu teinud. imelik.

venemaa meistrivõistluste esimeses voorus käis väljakul, mängiti tomskis 15 kraadise pakasega, püherdas seal lumisel murul ;)
http://www.fcdynamo.ru/report.php?id=1879

lorenzo
06.07.08, 18:22
Barcale on siis antud Keita ja Alves.

toodud on aga Le Mansist Elevandiluuranniku poolkaitsja Ndri Romaric, Lanuse poolkaitsja Lautaro Acosta, Mallorca kaitsja Fernando Navarro ja Sampdoria poolkaitsja Konko.

Blue Rock
07.07.08, 16:34
Barcale on siis antud Keita ja Alves.

toodud on aga Le Mansist Elevandiluuranniku poolkaitsja Ndri Romaric, Lanuse poolkaitsja Lautaro Acosta, Mallorca kaitsja Fernando Navarro ja Sampdoria poolkaitsja Konko.

Väikse täpsustusena, et Konko saabub küll Genoast, aga mitte Sampdoriast.

Sevillal on igatahes suurepärane oskus raha teha (Ramos, Baptista, Reyes ja nüüdseks siis ka Alves). Taoline summa toob mänguruumi nii mõnelegi sektorile. Äsjasest ostust Romaricist võib vabalt oodata potensiaalset järgmist hitti, sedavõrd häid võtteid Elevendiluuranniku pallur on Le Mansis esitanud, et siirdumine suuremase miljöösse on olnud õigupoolest ainult aja küsimus.

Abdoulay Konkost veel nii palju, et nii nime poolest meenutab pigem kaugustesse paistvat kahemeetrist elektriposti, kuid tegelikkuses on hoopis kingakarpi mahtuv taskurakett.

lorenzo
02.08.08, 03:12
venelaste raudteelaste karikas ollakse finaalis, kus ootab üllatuslikult kodumeeskond.
muidu võib vist ülimalt positiivseks saavutuseks pidada võitu Milani enda üle, kuigi et ise ei suudetud väravat lüüa, vaid selleks pidi abi paluma vastastelt

lorenzo
03.08.08, 20:15
venelaste raudteelaste karikas ollakse finaalis, kus ootab üllatuslikult kodumeeskond.
muidu võib vist ülimalt positiivseks saavutuseks pidada võitu Milani enda üle, kuigi et ise ei suudetud väravat lüüa, vaid selleks pidi abi paluma vastastelt

raudteelaste karikas saadi siis enda valdusse. finaalis oldi üle 3-0 Lokomotiivist. päris hea algus hooajale

2mSööt3mMööda
07.10.08, 23:38
Viimase kuue mängu väravate suhe 11-0(5 võitu, 1 viik). Pole paha!

lorenzo
30.11.08, 00:10
huvitav et Romaric ja Capel pingilt alustavad. ja Duscher ka

lorenzo
06.12.08, 19:57
niisiis esimene soomlane võib platsile joosta Sevilla eest homme. Teemu Pukki, kes muidu mängib Sevilla Atletico eest Segundas on siis Jimenezi poolt üles antud kohtumiseks Real Madridiga. Noor soomlane on muide oma tiimi parim väravalööja Segundas 3 väravaga. Võimaluse saab ta tänu Luis Fabianole, kes peab mängu kaartidega vahelejätma

tarmuhha
07.12.08, 16:29
hoiame, siis soomlasele täna kõvasti pöialt :silm4:

tarmuhha
20.12.08, 20:49
neljapäeva õhtul oli uskumatult kehv mäng sampdoria vastu, kes rinnaga 1 ära kobistas ning tulemuseks on see, et uefa cupiga on sel aastal kõik :(

Cule
21.12.08, 00:01
Masendav tõesti.Nüüd ainult 2 la liga tiimi järgi Uefa Cupil:(

Blue Rock
22.12.08, 16:21
Igatpidi tubli stardi on Sevilla saanud tänavusele hooajale. Mõistagi pudenemine UEFA-cupist on kergitanud mõnevõrra ka kriitikat esile, kuid teine koht La Ligas on hea stiilinäide Jimenezi oskustest, kellele juhtkond on andnud töörahu ka edaspidiseks.

Mulluse põrumise järel käsil on praktiliselt alles esimene aasta, mil Jimenez saab kõiges rahus enda visioone täide viia, ning selles valguses tulemust võibki pidada üle ootuste heaks. Omavahelistes madistamistes teiste tabeli tippu kuuluvatega tulemusena on olnud võidud RMA, Atletico ja Villareali üle, viik Valenciaga ning kaotus Barcelonale.

Eraldi nimesid välja noppides ei saa üle ega ümber Andrés Palopist, kes ka tänavu pretenteerib liiga parima väravavahi tiitlile. Stiilset mängu näidanud prantslane Sebastien Squillaci on tõusnud kaitseliinide liidriks. Suvel naeruväärt odavalt Ramón Sįnchez Pizjuįnile saabunud Fernando Navarro kuulub tänapäeval enda mängupositsioonil liiga absoluutsesse eliiti. Sulgkaallasest paremäär Jesus Navas on kahtlemata liiga parimaid wingereid Lionel Messi taustal. Renato seevastu on olnud suisa luksuslik, seejärel kui on saanud mängida harjutust ründavamas rollis. Frederic Kanoute on olnud tänavu jälle meeskonna parim väravakütt ning olnud enda töömoraali poolest eeskujuks teistele.

Blue Rock
06.01.09, 19:32
La Sexta -nimeline telejaam korraldas hiljuti hääletuse Sevilla suve parimatest ostudest. Tulemuses midagi üllatavat polnud: Fernando Navarro sai 67%, Squillaci 16%, Romaric 7%, Duscher 6%, Acosta 3% ja Konko 2% häältest.

Blue Rock
10.01.09, 21:50
Patsientide nimekiri on kasvanud üpris pikaks - viimastel andmetel nädalavahetusel jäävad koosseisust eemale Mosquera, Fazio, Duscher, Konko ja Varas ning pikaajalised patsiendid Chevanton, Acosta, Kone & F.Navarro. Sedakaudu pingil istuvad noorte meeskonnast esile kaevatud Cordero, Juan Martin ja noor soomlane Teemu Pukki, kelle debüüti põhjanaabrid pikisilmi jälle ootavad. Hoolimata paljudest vigastustest, Jimenez saab sellegi poolest igati kõva algkoosseisu nädalavahetusel platsile.

Üha enam on hakanud tunduma, et Jimenez võtab koduväljakul mängides kasutusele Ramosi päeavadelt tuttava 4-4-2 süsteemi, samaaegselt kui võõrsil ollakse jätkamas efektiivseks osutunud 4-2-3-1 formaadis.

Viimasel ajal on olnud juttu, et Tom De Mul on pingil istumisest tasapisi tüdinemas. Omal ajal 4 M €:ga Ajaxist soetatud belglane on teatatavasti Standard Liege`i Anderlechti ja Genki huviorbiiti kerkinud. Üheks potensiaalseks asendajaks on Fiorentinas palliv senegaallane Papa Waigo, kes mu arusaamistmööda pole ka ise just kuigi palju mänguaega saanud. Teine võimalik lahkuja on Aquivaldo Mosquera, kelle kannul on mullu totaalselt põrunud River Plate. Isegi kui äsja esile võetud duo peaks lahkuma, oleks see äärmiselt marginaalne kaotus Sevillale.

cocoon
11.01.09, 00:01
Riazorilt naaseti 3 punktiga, kuigi peale esimest poolaega oli suht nutune seis Sevilla jaoks, jäädi kaotusseisu ja Maresca sai rumala punase. Teisel poolajal sekkus mängu edukalt Kanoute, kes oli osaline kõigis kolmes Sevilla comeback väravas. Müts maha Sevilla ees, 10-kesi saadi hästi vastu Deporile. Navas on ikka kuradima kiire poiss...:D

tarmuhha
11.01.09, 00:08
Ähh, mis seal ikka.
Esimene mäng Copas meie, teine viik (mis viib loomulikult Depori edasi) ja liigakohtumises kolm punkti meie.
Nii oleks päris aus.

sevilla tegi täna teisel poolajal imemängu. selles kolmeosalises seebikas, kus esimeses osas copa del reys oldi selgelt paremad depori vastu, kuid lõdvaks lastuna lasti lüüa endale 1:2, siis täna liigamängus pärast palopi selget viga (bodipo lõi esimesse nurka), tuldi kümnekesi:üllatus: teisel poolajal (maresqa punane) ning löödi 3 vastuseta väravat! kõige suuremad teened on siin kanoutel, kuid hea on märkida, et ka capel hakkab lõpuks mänguvormi jõudma. :reiv:

cocoon
25.01.09, 22:33
Noor Kotka poiss Teemu Pukki sai just Sevilla eest mängu. Kommentaatorid märkisid kohe ära, et naljaka nimega see soomlane:D

Igajuhul Sevilla on kodus kaotamas hetkel Racingule, kes mängivad veel 10-kesi...against the run of play.

vaikiv mees
26.01.09, 22:11
Noor Kotka poiss Teemu Pukki sai just Sevilla eest mängu.

soomlastel oli ka just spordiuudistes 18a debütandist juttu

2mSööt3mMööda
26.01.09, 22:41
soomlastel oli ka just spordiuudistes 18a debütandist juttu
irw? Sama isik?

Noor Kotka poiss Teemu Pukki sai just Sevilla eest mängu. Kommentaatorid märkisid kohe ära, et naljaka nimega see soomlane:D

Liverpooli akadeemiast sirgumas ka soome ründetäkk Lauri Dalla Valle...see nimi on päris stiilne ühele põhjamaalasele. Soomlaste oma David Villa vms :)

cocoon
26.01.09, 22:42
soomlastel oli ka just spordiuudistes 18a debütandist juttuKusjuures oli tal väga hea väravavõimalus kohe peale sissetulekut. Tasub silma peal hoida sellel noorel soomlasel.
Pukki hiljutine värav (http://www.youtube.com/watch?v=EyzXGcDojyM) Segunda Division`is mängiva Sevilla Atletico ehk Sevilla reservide eest.

tarmuhha
30.01.09, 21:37
eile copa del reys valencia vastu näidati jälle iseloomu, kui 0:1 kaotusseisust välja tuldi ning mängu päris lõpus vajalik 2:1 võit saadi. tõeline karikamäng.

cocoon
02.02.09, 01:09
Sevilla ei suutnud teist mängu järjest vähemuses mänginud vastasest jagu saada, kui seekord kaotati Sporting Gijonile. Sportingu väravavaht Lafuente tegi küll vist elu mängu täna kodupubliku ees, uskumatud tõrjed mehelt.

lorenzo
05.02.09, 02:40
huvitav et Sevillal on väravavahtide valik nõnda ahtake, et Palop peab pidevalt postide vahel seisma.

lorenzo
07.02.09, 16:15
talvel ei tehtud siis ühtegi ostu. hoopis noor Tom de Mul saadeti Belgiasse Genki laenule. Tom võib muide teha täna debüüdi Genki rivistuses Zülte Waregemi vastu, kus täna peaks debüüdi tegema ka meie Neemelo

Kasper
22.03.09, 02:32
FREDERIC KANOUTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! Iga mees ei löö nelja kolli...

2mSööt3mMööda
22.03.09, 02:45
Kolm lõi ju :)

Kasper
22.03.09, 03:03
Deem, livescore.com ütles, et neli!:mad: Aga noh, Fabiano on ka pool Kanoute, seega vahet pole! :p

Jasper
22.03.09, 10:25

caps-lock teeb selle feili lõbusaks

cocoon
22.03.09, 13:33
Freddie tõestas järjekordselt, et on üks parimaid ründajaid La Ligas. Enda pikkuse kohta on tal väga hea tehnika ning võimsusest ei jää samuti vajaka. Eelmise hooaja liiga suurima väravakütti on ta küll varju jätnud tänavu.

Kasper
22.03.09, 13:41
caps-lock teeb selle feili lõbusaks
Kõik mu feilid on lõbusad, aga ega kolm väravat oleksid ka niikuinii caps-locki ära teeninud, seega suht poogen. :)

cocoon
02.04.09, 18:04
Kanoute pikendas Sevillaga lepingut veel kahe aasta võrra 2012 a. juunini ning see peaks lõpetama spekulatsioonid võimalikust üleminekust Itaaliasse.

tarmuhha
03.04.09, 11:46
fabiano lõi brasiilia koondise mängus peruu vastu 2 väravat! kokku võit 3:0

Mask
11.05.09, 22:22
Noh suured Sevilla fännid, kuidas Squillaci selle hooaja esitusi kommenteerite?

tarmuhha
12.05.09, 00:28
squillaci ja escude on omal kohal, seda näitab ka sisselastud väravate arv, mis on küllalt tagasihoidlik

Mask
12.05.09, 00:40
Tekkis just huvi kuidas ta klubi eest on tegutsenud, kuna koondises on Squillaci väga kenasti hakkama saanud Gallase kõrval.

Escude vääriks ka vast taas koondisekutset... eriti kuna Gallas on katki hetkel.

lorenzo
12.05.09, 00:42
minu arust Escude on isegi parem olnud kui Squillaci

Blue Rock
12.05.09, 01:02
minu arust Escude on isegi parem olnud kui Squillaci

Isiklikult näeksin asja ehk pigem vastupidiselt. Squillaci on olnud igatpidi muljetavaldav nendes mängudes, mida ise olen näinud: kindel, rahulik ja tasakaalustav juhtfiguur. Samas, ega nüüd otseselt nuriseda ei saa ka Escude puhul.

lorenzo
12.05.09, 01:05
Isiklikult näeksin asja ehk pigem vastupidiselt. Squillaci on olnud igatpidi muljetavaldav nendes mängudes, mida ise olen näinud: kindel, rahulik ja tasakaalustav juhtfiguur. Samas, ega nüüd otseselt nuriseda ei saa ka Escude puhul.

heh, eks me ole võķb olla erinevaid mänge näinud, sest tõtt-öelda pole ka mina kõike mänge näinud, heal juhul mingi 20% mängudest:)

tarmuhha
12.05.09, 19:32
igatahes asjalikud keskkaitsjad :r66m16: ka koondisse

lorenzo
08.07.09, 19:04
päris huvitav ost on tehtud- Zokora

http://tienda.sevillafc.es/fotos/mini/0000001.jpg
http://tienda.sevillafc.es/fotos/mini/0000002.jpg
http://tienda.sevillafc.es/fotos/mini/0000003.jpg

Blue Rock
09.07.09, 19:11
päris huvitav ost on tehtud- Zokora

Päris korraliku ülehinna on Sevilla mehest letti ladunud. Lõplikku summat küll ei avaldatud, kuid väidetavalt letti laotud €8m-€9m:is on ikka tublisti õhku vahel taolise keskpärasuse eest.

cocoon
31.08.09, 02:22
Päris õnnetu algus andaluuslastele: Romarici vigastus, Kanoute kaks kollast esimesel poolajal ning kokkuvõttes 2-0 kaotus Valenciale. Mestella murukatte hooldamisega pole ka vist suve jooksul eriti vaeva nähtud..

Paistab, et Sevilla on hiljuti ka sponsorit vahetanud, sest harjumuspärase 888.com-i asemel ilutses särgil 12BET vms.

tarmuhha
18.09.09, 01:46
seevastu fabiano ja renato väravad olid unirea vastu täitsa head

lorenzo
05.10.09, 05:30
jõudsin just koju Sevillast. sinna pole eriti mõtet hetkel oma transpordiga minna, möll käib.
kusjuures Sevilla fännid, kellega sai tänaval räägitud, toetasid Barcat enne kui Real Madridi.
igatahes hea mäng ja veel parem tulemus

cocoon
05.10.09, 09:30
jõudsin just koju Sevillast. sinna pole eriti mõtet hetkel oma transpordiga minna, möll käib.
kusjuures Sevilla fännid, kellega sai tänaval räägitud, toetasid Barcat enne kui Real Madridi.
igatahes hea mäng ja veel parem tulemus Käsid staadionil ka?

Sevilla on kindlasti selle hooaja must hobune ning vaatamata avavooru kaotusele on Jimenez oma meeskonna korralikult käima saanud. Teravate äärte (Perotti ja Navas) ja kiire söödumänguga tõmmati Reali kaitse korralikult lilleks eile. Loodedavasti jätkub tahet kuni kevadeni.

Ibanez
05.10.09, 13:20
Tubli tulemus!!! :D

Blue Rock
05.10.09, 16:20
Mjah, oli mõnus vaadata Sevilla mängu. Skoor oleks võinud olla ka suurem, kuid paar Ikeri supertõrjet ja soovida jätnud resultatiivsus andis ka külalistele võimaluse vargsi mängu kaasa tõusta. Hetk enne lõpuvilet Ramosil oli selleks ka shanss, kuid õnneks viigipunkt jäi siiski saamata. Naudinguline vaatepilt, kuidas Navas lüpsis äärel Marcelot 100-0. Muhe!

Maekas
05.10.09, 17:55
Naudinguline vaatepilt, kuidas Navas lüpsis äärel Marcelot 100-0.

OT, aga Reali treeneripink võiks kunagi lõplikult aru saada, et tegemist ei ole kaitsjaga.

lorenzo
05.10.09, 18:15
Käsid staadionil ka?

Sevilla on kindlasti selle hooaja must hobune ning vaatamata avavooru kaotusele on Jimenez oma meeskonna korralikult käima saanud. Teravate äärte (Perotti ja Navas) ja kiire söödumänguga tõmmati Reali kaitse korralikult lilleks eile. Loodedavasti jätkub tahet kuni kevadeni.

ei käinud seekord. kuulasin autos raadiost:) üldiselt vaatan Barca fännina Real Madridi mänge selle pilguga, et pealinna poisid ehk ikka kaotavad. seekord oli pileti hinnaks "taevasse" 110 eurot. nii kaugele ma pole veel jõudnud, et niipalju maksta Reali kaotuse nägemise eest:D. oleks pilet vähe normaalsemas hinnaklassis olnud, siis oleks ehk läinud. muidugi kui oleks Barca Sevillas olnud, siis poleks probleemi olnud:D

piletihinnad Sevilla-Real Madrid (http://sevillafc.es/_www/cartel/cartel.php?img=170.jpg&t=10)

Blue Rock
05.10.09, 18:34
OT, aga Reali treeneripink võiks kunagi lõplikult aru saada, et tegemist ei ole kaitsjaga.

No see on juba RMA enda probleem. Kuid nagu härra cocoon mainis, Sevilla on tänavuse hooaja must hobune, vähemalt nii hetkehinnangu alusel kõik vihjab sellele. Ja kuigi pikas jooksus kahele suurele ehk vastu ei saagi, siis vähemalt hetkeliselt on mõnu tunne olemas. Nii et....äitäh Sevilla 4.10.09 22:00-23:50! :õlu:

tarmuhha
05.10.09, 19:57
Sevilla selle aasta üks paremaid on Konko ning koos Navasega paremal äärel on nad tugev peavalu igale võistkonnale nii, et pole ime, et Marcelo hakkama ei saanud. Millegipärast aga saatis Jimenez pärast Squillaci vigastust Konko keskkaitsesse. Vasakul äärel samal ajal ei saanud ka Ramos hakkama Perotti/Capel + Navarroga. Nii, et ütleks, et loogiline tulemus.

Kasper
05.10.09, 20:32
Loodedavasti jätkub tahet kuni kevadeni.
Tahet võib jätkuda, aga ma arvan, et ära vajutakse ikkagi...

Blue Rock
25.10.09, 14:46
Tahet võib jätkuda, aga ma arvan, et ära vajutakse ikkagi...

Njah, vähemalt kui kaotatakse selliseid punkte, nagu eile ja nädal tagasi, annab see kevadel silmi kokku lugedes ikka tunda küll. Ja peab ka ütlema, et Kone ja Chevanton pole siiski päris sama asi, kui Kanoute ja Fabiano.

Mask
25.10.09, 14:49
Keegi peale duo Real Madrid-Barcelona võiks ka vahelduseks soojemal maal liiga võita. Näiteks Sevilla võit oleks väga positiivne. Sevilla fännid peavad kindlasti lootma ,et täna Barca ebaõnnestub.

resorte
09.11.09, 01:07
Mina ei tea, kuigi skoor jäi 3-2, siis mulle jäi küll mulje et see oli Sevillale järjekordne standard mäng, kus mehed jooksid Villarreali omadest lihtsalt läbi. See Perotti on ka omaaruga hullult kaval ikka..

tarmuhha
29.11.09, 01:59
Betis sel aastal Segundas nii, et Malagal paras aeg hambaid näidata. Sevilla tuli 0:2 seisust tänu Fabianole välja. Escude on vigastatud ja kaitses paras segadus. Täna oli Squillaci kõrval Drago.

lorenzo
29.11.09, 02:06
minu arust oli jube esitus. üks nõrgimaid mis ma Sevilla esituses olen näinud. eriti ses mõttes, et tegelt ju pea kogu mängu mängiti enamuses ja ka siis suudeti jääda 0-2 taha ja ka Malaga oli vat et rohkem palliga ja üritas, umbes nagu nemad oleks hoopis enamuses mänginud

tarmuhha
29.11.09, 02:13
Pingipoiss Luque sai punase, Sevilla enamuses ei olnud. ;)

cocoon
29.11.09, 02:30
Luque sai jah pingil klähvimise eest otse punase. Sevilla oleks võidu korral ka liiga liidriks tõusnud ajutiselt aga võta näpust...korralik võimaluste raiskamise võistlus käis ka edurivi meeste vahel muidugi.

lorenzo
29.11.09, 03:12
a no siis minu viga. vaatasin mängu teisest poolajast alates ja kusagilt vaatasin enne, et keegi oli saanud punase. arvasin et väljakumängija

lorenzo
18.12.09, 14:34
väga hea võimalus siit edasi saada. esimese mängu tuleb külmas Moskvas vastu pidada ja siis kodus karussell käima panna

tarmuhha
04.01.10, 19:46
Zokora on osutunud väga vajalikuks mängijaks ning tema sõit Aafrikasse lööb Sevilla keskvälja paraja augu. Duscher oli hädas Atletico vastu ja sai punase. Võimalikud variandid on veel Romaric, kes Aafrika ei sõida, Renato ja Lolo.

Eks homme näeme.

Drago teine omavärav lühikese aja jooksul.

Blue Rock
04.01.10, 21:03
Zokora on osutunud väga vajalikuks mängijaks ning tema sõit Aafrikasse lööb Sevilla keskvälja paraja augu. Duscher oli hädas Atletico vastu ja sai punase. Võimalikud variandid on veel Romaric, kes Aafrika ei sõida, Renato ja Lolo.
Mnjah, Duscher võib hilise jõulukaardi eest üksnes ennast süüdistada. Kuid mitte üksnes Didieri puudumine keskvälja südamikukust, vaid ka L.Fabiano ja Kanoute eemalolek andis tunda eelmises mängus, sest Negredo jäi ründesse liiga üksikuks. Sergio Sįnchezil on omakorda probleeme pumbaga, mistõttu peab mõneks ajaks spordi täielikult unustama. Loodatavasti saab terveks, sest Puerta saatust küll ei tahaks näha.

Mask
07.01.10, 00:13
Leedukate Marius Stankevicius Sevillasse laenule Sampdoriast.

Casablanca
13.03.10, 23:36
Mis Luis Fabianoga on muidu, ütleks keegi ?

resorte
14.03.10, 23:22
Mis mõttes mis temaga on?

Xavi15
16.03.10, 10:23
Luis Fabiano mängib täna CSKA vastu?

Epic
16.03.10, 14:59
Luis Fabiano mängib täna CSKA vastu?

Justkui peaks tervenenud olema ja Negredo sai Depori vastu väikese vigastuse.

lorenzo
17.03.10, 13:39
krdi amatöörid ikka. lasta venelastel end kodus üllatada. järgmisel aastal jälle?

resorte
17.03.10, 15:34
No need samused venelased üllatasid ju ka ManUt nende kodus. Aga tegelt oli põnev mäng, pall käis ikka korralikult ühe värava alt teisele. Keisuke Honda pani päris kõva pommi, mille küll kahjuks Palop väravasse tõrjus. :( Muidu Diego Perotti on ikka väga kõva mängija, jõuab joosta ja olla õigel ajal õiges kohas, aga finisheerimisest jääb hetkel veel vajaka, vanust ka ju alles 21.

E: Wiki väidab, et Perotti on isegi Argentiina koondise eest ühe korra mängida saanud, Hispaania vastu, vahetas Messi välja. Äkki võetaksegi ta ka MMile kaasa, mingi kuradi Jonas Gutierreze asemel võiks küll olla.

TheGunner
20.03.10, 13:32
mingi kuradi Jonas Gutierreze asemel võiks küll olla.

Gutierreze koht on koondises enam kui kindel, kui just vigastada ei saa.

Epic
24.03.10, 02:49
Kauaks Manolot veel jätkub? Võiduta jada on päris soliidseks juba kujunenud.

lorenzo
24.03.10, 02:55
Kauaks Manolot veel jätkub? Võiduta jada on päris soliidseks juba kujunenud.

Sevilla koduleht ütleb et juba lasti lahti ja homsest peaks tiimi juhendama esialgu Ramon Tejada.
5 kohtumist liigas võiduta. Ebaõnn ka muidugi see, et paljud põhimehed on hetkel vigastatud

resorte
24.03.10, 14:24
Eile mängu ajal juba arutati Juande Ramose tagasi toomisest ka.

Blue Rock
24.03.10, 15:19
Väsinult ja vägagi raskelt see mängimine viimasel ajal on tundunud. Tihe mängugraafik on enda töö teinud, võttes arvesse et vigastustega on niigi hädas olnud. Rotatsiooni alusel Copa del Rey tundub olevat selle hooaja kindel põhieesmärk ning selle suhtes on kõik võimalused mõistagi endiselt ka olemas. Kuid sellegi poolest mingisugust adrenaliinisüsti meeskond vajaks, sedavõrd ideevaene mäng kui kord on olnud. Nõrke lülilised on jagunud omajagu: viletsa hooaja mänginud Duscher, tasapisi vigastustest toibunud keskkaitsjad ja eriti vedala kevadhooaja mänginud Kanoute, kes on enda praeguses vormis lihtsalt halb nali. Tagatipuks Jeesus ja Zokora on samuti hiljuti patsientide osakonnaga liitunud. Lusti ja lillepidu veel nii pea silmapiiril pole.

Suvel oleks vaja vähemalt keskväljale kedagi, kes mängu suudaks üles ehitada, nagu ka keskkaitsjat ja paremat äärekaitsjat.

lorenzo
13.05.10, 01:03
nädala pärast Copa del Rey finaaliks on Camp Nou staadionile ostnud klubi kaudu pileti juba 20000 fänni. päris massiivne invasioon Barcelonasse:) Lisaks niipalju et Sevillast Barcelonani on veidi rohkem kui 1000 km.

lorenzo
16.05.10, 02:01
noor Cantera kasvandik Rodri viis siis Sevilla siiski viimasel minutil CL-i. senor Manzanolt küll jällegi hea töö Mallorca eesotsas, kuid ma arvan isiklikult et Mallorcale oleks EL-is mängimine paras tase.

Blue Rock
16.05.10, 02:24
Päris korralik draama viimaste minutiteni välja. Seoses sellega meenus Rivaldo käärlöök (http://www.youtube.com/watch?v=uS2bomiDOko) hooaja 2000/01 viimases mängus Valencia vastu, millega Blaugrana kindlustas järgmisel hooajal koha Meistrite Liigas. Kuid nii või naa, üldpildis Sevilla oli tänavu kerge pettumus. Kuigi osaliselt ka arusaadavalt, sest vigastused mängisid pikas jooksus üsnagi suurt rolli.

resorte
20.05.10, 01:44
Väga kena ja vaatemänguline Copa del Rey finaal Atletico Madridi vastu suurepärases Camp Nou õhkkonnas, 2:0 lõppseisuga. :D Mängu silmapaistvaimad kindlasti omad kasvandikud ja väravamehed Diego Capel ja Jesus Navas. Andaluuslased ise ikka väga õnnelikud selle tiitli üle, roniti värava otsa isegi. Meeldis ka see, et Palop käis karikat vastu võtmas Puerta särk seljas, et meenutatakse ikka teda. Medaleid ei antagi, aint karikas?

Mõnuagent 007
20.05.10, 01:46
Mäng oli kuum ja vaatemänguline, aga kohtunik lasi terve mängu ikka täiesti käest ära. Pole tükk aega näinud sellist mängu, kus pidevalt käib meeletu jalgadesse sõitmine, daivimine, üksteisega tõuklemine, aga kohtunik vaatab rahulikult ja kaarti ka praktiliselt kunagi ei anna.

Blue Rock
03.08.10, 12:37
Luca Cigarini suhtes on asi paika pandud (http://www.sevillafc.es/_www/actualidad.php?op=not&id=18118&webSFC=1b58793217bcc273a4a77151276dca75) - esialgu laenule ning hiljem on võimalus püsivalt endale osta.

Suve jooksul on proovitud ka suuremaid nimesid klubisse tuua, kuid majanduslikel põhjustel pole soovitud meeletuid summasid inversteerida. Cigarini ja varem Atalantast saabunud Tiberio Guarente näol meeskonnas on nüüd kaks itaallast.

resorte
24.08.10, 23:42
Tundub et Sevillat see aasta Meistrite Liigas ei näe, esimene poolaeg on ikka täielik bullshit seni olnud. Ja nagu esimeses mänguski, suudab see Braga täiesti tühja kohapealt taas värava lüüa.

lorenzo
25.08.10, 00:06
samas praegu on küll päris hästi jälle mängus. 3 veel vaja lüüa 25 minutiga

marconius
25.08.10, 00:14
samas praegu on küll päris hästi jälle mängus. 3 veel vaja lüüa 25 minutiga

kas on tegu hr.optimistiga?

lorenzo
25.08.10, 00:30
kas on tegu hr.optimistiga?

see mis praegu toimub on muidugi pask. aga noh Sevillale paistabki sobivat Euroopa Liiga rohkem

resorte
25.08.10, 00:54
See on lihtsalt rõve, Bragal tuleb 55. min mees mängu ja lööb lihtsalt hattricki. Kaitseliin sakkis ikka totaalselt, Fazio tegi lolle vigu, Konko on üldse mõttetu vend, Palop väravas - tema aeg on ka möödas, oleks pidand suvel lõpetama. Fabiano ja Kanoute segasid pidevalt üksteist ja Navas passis kuskil ääres nurgalipu juures ja pani tühja, kuigi oleks võinud rohkem keskele sekkuda, nagu seda tegi Perotti, kellest täna küll erilist kasu polnud. Positiivselt paistis silma aint Jose Carlos. Täiesti teenitud 3-4 kaotus kokkuvõtteks. Ma üldse miskipärast arvan et see treener vahetub veel sel nädalal, ise loodan küll seda.

resorte
29.08.10, 00:58
Kuigi Levante-Sevilla mäng on alles poolaja pausil, siis räägin ühe uudise vahepeale. Uruguay kaitsemees Martin Caceres tuleb Barcelonast Squillaci kohta täitma, esialgu aastaks laenule hiljema võimalusega ära osta.

Edit: 1:4 võit. Minu poolt eelmises mängus mõttetuks tegelaseks tituleeritud Abdoulay Konko lõi 2 väravat, esimene oli muidugi suht lõdva Navase postilöögi reboundist väike tap-in, teine aga juba normaalne läbisööduga ja Levant vv jalge vahelt. Vahepeal oli ka Negredo penalti. Neljanda värava lõi Renato värava alt peaga, kusjuures söödu andis just 30 seki varem mängu tulnud Jose Carlos. Mängust jäi silma ka kohtuniku väga halb viletöö, näiteks 1:2 seisul võttis Sevilla omameeste väravavahile tagasisöödu ära, kuigi Fazio andis Palopile peaga selle söödu. Õnneks ei lasknud ta seda palli kohe mängu panna, vaid käskis kõigil palli taha minna, aga Levante ei suutnud neist läbi lüüa. Muidu väga hea on teada, et meeskonnas on sellised suurepärased ja lootustandvad talentääred nagu Navas, Perotti, Capel ja Jose Carlos.

Täna/eile, 28. augustil on muidu ka varalahkunud Antonio Puerta kolmas surma-aastapäev. Sel puhul on ka korralik videomeenutus tehtud.
http://www.youtube.com/v/8qUa06fvYKc&feature=player_embedded

Cule
29.08.10, 05:17
Kas mitte juve juba ära ei ostnud cacerest?Ehk siis tuleks juvest laenule mitte Barcast...

Tofoa
29.08.10, 06:00
Kas mitte juve juba ära ei ostnud cacerest?Ehk siis tuleks juvest laenule mitte Barcast...

Eksid.

resorte
29.08.10, 15:34

Tofoa juba vastas, aga http://www.sevillafc.es/_www/actualidad.php?op=not&id=18360&webSFC=425531742141357d674576fd7af7ea0c

resorte
27.09.10, 15:35
Ma üldse miskipärast arvan et see treener vahetub veel sel nädalal, ise loodan küll seda.

Näedsa, kuu aega hiljem treener vahetuski, Gregorio Manzano vahetas siis Antonio Alvareze välja. Eilne kaotus oli tõesti mannetu.

football2u
30.12.10, 00:02
Sevillaga on siis liitumas Anthony Annan, kui uskuda meediat.

lorenzo
27.01.11, 18:34
päris huvitavad ostud- Medel ja Rakitic

football2u
27.01.11, 18:49
päris huvitavad ostud- Medel ja Rakitic

Raki on ametlik?!?! Kui jah, siis palju õnne - tegite Atleticole ära:)

lorenzo
23.02.11, 22:00
Alexis on ikka paras... krt meeskond mängib arvulises enamuses ja veel 1-0 ees ja vaja raudselt 1 värav veel lüüa ning mängupilt isegi lubas seda ja siis särgist sikutada vastast...

aga Porto vist paneb sellise mänguga finaalini küll välja. võitu ei julgeks veel pakkuda

ELauter
14.03.11, 00:58
Väga ilus mäng Sevillalt !!!

Kasper
23.10.11, 02:27
Mängu lõpp:

http://www.youtube.com/watch?v=k8Q5D_Xppls

Reintz
23.10.11, 02:37
väärikas aplaus

Tofoa
23.10.11, 02:58
Uut linki paluks

atleticomadrid
27.10.11, 15:35
Mis põhjusel Sevilla see aasta kaltsudes mängib?

football2u
27.10.11, 15:39

Pruuv it!

football2u
27.10.11, 15:41
Nüüd aga teemasse. Väidetavalt tahetakse jaanuaris ära napsata selline härra nagu Milos Krasic ning seda kõigest 10 milku eest! Iseenesest muidugi väga positiivne, et tahetakse nimekaid tüüpe meeskonda ning ollakse ambitsioonikad, kuid ma ei usu, et see diil juhtub. Mingi ime läbi äkki laenuga, kuid muidu ulme.

resorte
27.10.11, 15:50
Nüüd aga teemasse. Väidetavalt tahetakse jaanuaris ära napsata selline härra nagu Milos Krasic ning seda kõigest 10 milku eest! Iseenesest muidugi väga positiivne, et tahetakse nimekaid tüüpe meeskonda ning ollakse ambitsioonikad, kuid ma ei usu, et see diil juhtub. Mingi ime läbi äkki laenuga, kuid muidu ulme.

Siin on ilmselt selline konks juures, et Juve ise olla veidi huvitet Diego Perottist, 10 milli tähendab mingit vahetusdiili pigem ikka.

No täitsa putsis kui loll loom sa ikka oled !

football2u
27.10.11, 16:11
Tavalised, kuid on olnud paremaid.
http://farm7.static.flickr.com/6009/5984186633_1ff72c929e.jpg

_AI_
01.11.11, 11:43
Sevilla jaoks oli see 0-0 muidugi Phyrrose võit- saadi küll Camp Noult punkt, kuid pärast seda on relegatsioonikandidaatidelt võetud kahest mängust täpselt sama palju punkte.
Vaatasin, et Kanoute tont oli jälle väljakul- mees sai tõesti selliste asjade eest vaid ühe mängu keeldu? Kummastav.