PDA

View Full Version : Aaliyah killed in a planecrash!!

coco
28.08.01, 02:27
Rsk oleks mingi Macy Gray end surnuks kukkuda, oleks jummala savi

eston maravilha
28.08.01, 14:34
kena tüdruk oli. kahju tast

RIP

sicmic
28.08.01, 19:57
mul on tast jah kahju, kui kenast tydrukust ja paljude s6brast-tuttavast, kuid selliseid poplauljaid leidub veel mitukymmend.:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Jeeg
28.08.01, 22:07
Mul ei ole tast kahju, kui lauljast vaid kui noorest inimesest, temasuguseid lauljaid on ropult palju ja see stiil just eriti ei köida ka mind. Oli ta ming 22 või? Igatahes, kahju...

Raix
28.08.01, 22:46
shit happens...
life sucks and then you die...

guru
29.08.01, 01:45
Orginally posted by coco

Rsk oleks mingi Macy Gray end surnuks kukkuda, oleks jummala savi

Täitsa terve suhtumine lammas.

apunkto
29.08.01, 23:18
Kesse on üldse?

Aramis
31.08.01, 16:51
Tulin just Venemaalt ja ei tea yldse uudiseid(lugesin Narvas Õhtulehest,et Stam ja Blanc on transfeerunud), aga see uudis on kyll ylimalt kurb.Too tydruk oli Romeo Must Dieś väga-väga armas.Ma loodan ,et see ei vasta tõele.Aga tsekkida ei jõua ,sest hakkab teine poolaeg ja yle pika aja yx mäng ,kus sakslased on yhex osapoolex ja mina pole nende poolt(yliharv juhus)

sicmic
31.08.01, 18:06
Orginally posted by Aramis

Tulin just Venemaalt ja ei tea yldse uudiseid(lugesin Narvas Õhtulehest,et Stam ja Blanc on transfeerunud), aga see uudis on kyll ylimalt kurb.Too tydruk oli Romeo Must Dieś väga-väga armas.Ma loodan ,et see ei vasta tõele.Aga tsekkida ei jõua ,sest hakkab teine poolaeg ja yle pika aja yx mäng ,kus sakslased on yhex osapoolex ja mina pole nende poolt(yliharv juhus)

nojah, ime pole, et sa Venemaalt tulles uudiseid ei tea...;) :D :õnnelik: :)
kuid jah, kahjux on see siiski t6si:(
sh*t happens(vabandan v2ljenduse eest)