PDA

View Full Version : Netsoccer

Swifty2002
12.05.06, 01:47
Tegemist siis soome jagpalli mänguga kus iga arvutifriik kontrollib ühte mängijat platsil.
mängu saab tõmmata www.netsoccer2.com ja downloads.Mind igaljuhul see võlunud.

Liikumine toimub hiirega ning söötmine ja löömine samuti.Aionuke asi klaveril mänguliselt on \"A\" täht mis nö. sliding tackle.

Ospor
14.05.06, 02:37
Imelik mäng :P

Live4ever
22.05.06, 15:30
enda nick on T.Tamm scored goals 52 assists 30

Swifty2002
09.06.06, 17:08
t.tamm sul mingi tiim kah olemas? kunagi võiks mingi väikese mängu teha.enda nick siis Leo_Messi

Live4ever
13.06.06, 00:10
hmm ma ei tea võiks ikke jh anna msn

Swifty2002
18.08.06, 18:32
Kui kellelgi soovi liituda arvatavasti tugevaima eesti klubiga Fc 0 Shots On Goal siis võtke ühendust siin või netsocceris.Seal nimi Leo_Messi

Ibanez
23.11.07, 20:16
Rahvas, kel aega ja tahtmist on, proovige Netsoccerit ja kui tundub huvitav, siis võtke mängus ühendust minuga (Kenjinho). Ma asutasin Eesti meeskonna, kuhu on oodatud ka uued tulijad, kellel vanemad olijad aitaks meelsasti mänguga tutvuda. Kontakteeruda võite ka järgmiste mängijatega: Aavik, Potsataja, Agent_k, Leo_Messi, Rainer, Karru, Sakho, kui mind ONLNE ei ole, siis edastage neile oma klubiga liitumise soov ja nemad võtavad juba minuga ühendust. Tulge ja täiendage Eesti Netsocceri perekonda! :)
Lisaks olemas ka eesti keelne Netsocceri foorum, kuhu olete oodatud registreerima ja kaasa rääkima. Probleemide tekkimisel või küsimuste vastamisel ollakse seal kindlasti abiks.

www.netsoccer.biz
www.ns-eesti.com

magnisco
23.11.07, 20:36
Ma polnud sellest mängust küll enne midagi kuulnud, aga ma hakkasin just tõmbama ja liituksin teiega.

Ibanez
23.11.07, 20:48
Ma polnud sellest mängust küll enne midagi kuulnud, aga ma hakkasin just tõmbama ja liituksin teiega.
Edasta mulle mängus oma nickname ja arvan, et oled oodatud. Mu nick seal siis Kenjinho.

magnisco
23.11.07, 21:18
Edasta mulle mängus oma nickname ja arvan, et oled oodatud. Mu nick seal siis Kenjinho.

Eemh... ma ei oska:o
aga ma õpin ja proovin.
Ma olen seal ka magnisco.

Ibanez
23.11.07, 21:22
Eemh... ma ei oska:o
aga ma õpin ja proovin.
Ma olen seal ka magnisco.
Selge. Loodan, et sa alla ei anna. Algul tundub mäng küllaltki raske, kui ära õpid, saad juurde palju kodumaiseid ja välismaiseid sõpru.

magnisco
23.11.07, 21:39
Selge. Loodan, et sa alla ei anna. Algul tundub mäng küllaltki raske, kui ära õpid, saad juurde palju kodumaiseid ja välismaiseid sõpru.

Ma liitun teie foorumiga ka siis praegu juba ära.

Kuidas ma oma nickname sulle edastada saan?

Swifty2002
24.11.07, 01:05
Nagu näha leidsid üles ja said ka juba ühe mängu kaasa teha.Loodame et nüüd ikka kauemaks teid jagub ;)

magnisco
24.11.07, 09:15
Nagu näha leidsid üles ja said ka juba ühe mängu kaasa teha.Loodame et nüüd ikka kauemaks teid jagub ;)

Mina kavatsen küll veel mängida seda.
Mulle väga meeldis see mäng ja head meeskonnakaaslased.

tauri3000
24.11.07, 09:53
Liituks selle tiimiga kasutaja on Scorpa1 ;)

tauri3000
24.11.07, 11:30
? ei mu kasutaja on Scorpa1 või mis sa mõtlesid selle hotrem all?

magnisco
24.11.07, 11:39
? ei mu kasutaja on Scorpa1 või mis sa mõtlesid selle hotrem all?

Ma lihtsalt vaatasin, et scorpa1 on foorumiga liitunud ja mõtlesin, et sa oled üks hotrem kes eile mängima hakkas.
Kas sa täna õhtul tuled mängima?

tauri3000
24.11.07, 11:42
Muidugi võin ma täna õhtul mängima tulla ja ma liitusin foorumiga täna hommikul ja tegelikult ma ei hakkand küll eile õhtul mängima aga varem olin ma mingi 2-3 nädalat mängind ja alustasin täna uuesti :P
olin ka fc 0 shots goal vms tiimis

magnisco
24.11.07, 11:44
Muidugi võin ma täna õhtul mängima tulla ja ma liitusin foorumiga täna hommikul ja tegelikult ma ei hakkand küll eile õhtul mängima aga varem olin ma mingi 2-3 nädalat mängind ja alustasin täna uuesti :P
olin ka fc 0 shots goal vms tiimis

ahha, et sa polegi siis päris algaja.
Ma tegin eile oma debüüdi. Ülihästi mängisin:D

Hogweed
24.11.07, 20:00
mängi parem www.powerchallenge.com

tauri3000
24.11.07, 21:12
Liiga palju lagi+ Liiga palju cheatereid+ Liiga palju buge
Powerchallenges

Swifty2002
24.11.07, 23:26
miks siin teemas powerchallengest räägid?

sama hästi võin CMi teemas FIFAt reklaamida :S

Powerchallenge hoopis teine asi.Seal sa ei saa mängida koos teiste real life inimestega teiste real life inimeste vastu.Ainsad bot mängijad on väravavahid.Kõik kes platsil on, on lihast ja luust inimesed.

Mängu Eestikeelne foorum asub www.ns-eesti.com/EML

rainu0
01.01.08, 02:12
nii neegrid kus olete :) meil veel liikmeid vaja :P tulge aga tulge , me ootame :P

Rain91
17.02.08, 17:17
Eesti sait asub uuel lehel:
www.ns-eesti.com

Riks
15.03.08, 12:23
ma liitusin ka mänguga, nimeks Kuramusevaim. Aga esimese viie minutiga on juba juhe koos. Kust mida tegema pean ei saa essugi aru. :P

Swifty2002
15.03.08, 13:35
Mine statistikakeskus ja siis sealt kuramusevaim...võta vastu kutse "Revenge"lt.Siis saad abi edasi..juba mängus siis.

Ibanez
15.03.08, 13:51
Kas nüüd on Revenge Eesti uute mängijate treeningtiim? :P

Crackerz
16.03.08, 20:17
Kui mõni uus inimene liitub veel netsocceriga, siis palun andke enda kasutaja nimi, ning ma saadan teile kutse netsocceris ja tiim on valmis õpetama teid mängima.
Enda nimi on seal Crackerz.

Kui tunnete suuremat huvi selle mängu vastu, andke enda msn, ning ma lisan teid msni.
Või siis lisage mind.
agoyleaiakargaja@hotmail.com

Ibanez
17.03.08, 01:32
xD Vaadake, et te välja ei sure. Ja pealegi oleks mõtekas teha Revenge duubel, kust paremad uued hakkavad alles põhisse saama ;]

Rain91
17.03.08, 12:29
Keegi 0 Shotsi duublit mäletab? Sellest küll asja ei saanud, aga ehk nüüd ollakse targemad ja mitte nii kärsitud.

Ibanez
18.03.08, 19:28
Point pigem selles, et kui uued kohe põhimeeskonnas mängima hakkavad, siis varsti viskab teistel üle kui mängitakse praktiliselt 4 vs 5.
Ja kui põhitiimist osad teevad omale duublisse ka kasutajad, siis nii on palju parem uutel mängu alustada.

Ibanez
21.05.08, 21:32
Tõmmake mäng www.netsoccer.biz ja proovige julgelt rahvas. Saate uusi tuttavaid rohkem kui küll. Mängus saate kontakti minuga, sisestades player searchi mu nickname, milleks on Musse. Seejärel vajuta nupukest "Send message" või "Saada teade" ja siis kirjuta mulle ^^ Aitan edasisega.

rainer44
24.08.08, 17:00
Tõmmake mäng www.netsoccer.biz ja proovige julgelt rahvas. Saate uusi tuttavaid rohkem kui küll. Mängus saate kontakti minuga, sisestades player searchi mu nickname, milleks on Musse. Seejärel vajuta nupukest "Send message" või "Saada teade" ja siis kirjuta mulle ^^ Aitan edasisega.

olgu ma kindlasti küsin abi, enda nick seal Rainer

HandoRand
25.08.08, 12:05
Võite ka minuga netsocceris kontakti võtta kui abi vaja,mu mängijanimi on Andrus Mitt ja ma kasutan vip teenust saan palju aidata

magnisco
25.08.08, 13:20
Kuhu klubisse uued praegu saaksid? Galjaevs tiimi või?

Rain91
25.08.08, 15:43
Uut klubi on ju tõesti raske teha...

magnisco
25.08.08, 19:24
Sorri, härra teravmeelne, nüüd ma tean, et kui peaks tekkima uus mängija, siis saab ta sinu tiimi tulla.

Rain91
25.08.08, 19:55
Mul pole klubi :p
Ning nagu ma ütlesin, uut klubi on ju tõesti raske teha... Ajagu punt kokku ning mõelgu mingi änksa nimi, Hamstrid vms :D ning kukkugu mängima.
Kuidas muidu need Poola imelapsed NSi saanud on? Kõik on kusagilt pasast alustanud. Aga kui ise ei viitsi, küsigu Galja käest, temal peaks mingi pande olema jah.

rainer44
26.08.08, 13:41
Palun jagage ilma viirusteta Netsoccer'it.
mis kuradi viirus?

Swifty2002
26.08.08, 18:26
See jah teada probleem.Asi selles et tegelikult ei ole seal viirust, kuid mingi mängukoodi osa on mõningate viirusetõrje programmide arvates trooja.

Rohkem infot ametlikus foorumis:

http://www.netsoccer.biz/forum/index.php?topic=2780.0

loozer123
02.09.08, 15:32
Vaatasin screenshote, kuulasin tuttavate arvamusi, ning mõistsin, et ei ole sellest mängust huvitatud. Aga aitäh ikkagi kulutad aja eest ! :)

sa oled lihtsalt mõttetu pa*akott, mäng on hea, lihtsalt mäng ei taha sinusugust pa*akotti sinna :D

Ibanez
06.10.08, 23:33
Ootaks uusi liimeid mängu. Mängus nimeks mul Casey, andke julgelt teada, kui registreerite. Siia võib ka kirjutada, saab kohe ka uusi tuttavaid omale, aitame mängu õppida. Lahe on see netsoccer, uskuge! ;)

Ibanez
30.11.09, 13:27
Alates juunist 2009 on mängust väljas uus versioon.
Koduleht asub aadressil www.netsoccer2.com

Tulge proovima ja kontakteeruge mängusiseselt või siin teemas teiste eestlastega, saamaks juhiseid ja nõuandeid kui vajadus tekib.

Seal on üks eestlastest kubisev tiim, nimega SK Sport Tallinn. Sealt võite leida kõige tõenäolisemalt eestlasi, kes võiksid hetkel online olla ja teie küsimustele vastata.
Et kellelegi seal chatis teadet saata, mine paremal ülanurgas asuvasse search kastikesse ja sisesta sinna selle tiimi nimi. Tiimi lehelt vajutad mängija peale ja "send message". Ja ongi olemas. Kui keegi sinuga juttu alustab, vajuta reply, mis asub all vasakul.

k2bo
14.03.10, 11:55
4 aastat on swifty esimesest postitusest möödunud, selle ajaga pole netsoccer mitte kuhugi arenenud..
Lootsin, et nüüd ehk on graafikaga midagi ette võetud, aga ei.. ikka sama DOS'i graafika mis aastaid tagasi.

Vahepeal olid juba ju mingid 3d värgid ja Java versioonid, mis nendest sai?
Pakun et netsoccer "pro'd" vaatasid, et neil ei lähe 3d versioonis mäng nii hästi, kui dosi versioonis ja otsustasid, et jäävad DOS versioonile?

Ja kuhu Ns-eesti sait kadunud on? Oleks sinna selle jama postitanud:rolleyes:

Mängisin kunagi Rix nime all seda, kui need EML ajad olid..

Rain91
14.03.10, 22:22
4 aastat on swifty esimesest postitusest möödunud, selle ajaga pole netsoccer mitte kuhugi arenenud..
Lootsin, et nüüd ehk on graafikaga midagi ette võetud, aga ei.. ikka sama DOS'i graafika mis aastaid tagasi.

Vahepeal olid juba ju mingid 3d värgid ja Java versioonid, mis nendest sai?
Pakun et netsoccer "pro'd" vaatasid, et neil ei lähe 3d versioonis mäng nii hästi, kui dosi versioonis ja otsustasid, et jäävad DOS versioonile?

Ja kuhu Ns-eesti sait kadunud on? Oleks sinna selle jama postitanud:rolleyes:

Mängisin kunagi Rix nime all seda, kui need EML ajad olid..
Sittagi pole muutunud

k2bo
15.11.10, 19:34
Üritasin natukene viisakamaks mängu graafikat teha, Videot vaadata HD's, muidu ei saa midagi aru.
http://www.youtube.com/v/zqmooqJL6I4?fs=1&hl=en_US

kes ei tea, mis mänguga on tegemist, kerigu esimesele lehele:rolleyes:

ThePioneer
15.11.10, 19:49
Hea mäng, suht võluv gameplay :)
Minig 1 kuu olen mänginud ja lihtsalt sõltuvuses :)

Iceman
15.11.10, 20:03
Otsustasin kah lõpuks vaadata üle see mäng, alguses mõtlesin, et puhas pask aga ei, tegelikult väga nauditav mäng. :)
Soovitan teistelegi.

k2bo
15.11.10, 22:07
www.netsoccer2.com, kellel huvi:)

loozer123
16.11.10, 09:11
kuidas te nimed seal mängus on ? saaks seal kokku, teeks trenni vms :D

k2bo
17.11.10, 18:03
Rivo, mängin hetkel mingis türgi klubis, Vidaletra FC.

K2sn
18.11.10, 00:48
Kuidas seal üldse klubiga liituda saab?

k2bo
18.11.10, 13:48
Kuidas seal üldse klubiga liituda saab?

põhimõtteliselt kas sa teed ise klubi, või siis keegi teisest klubist (klubi omanik) saadab sulle kutse, ning sulle ilmub kiri kas sa soovid kutse vastu võtta või keeldud.

Näitad head mängu treening serverites ja kindlasti keegi küsib sult, kas sa otsid klubi.

hheipss
18.11.10, 20:16
Hakkasin ka seda mängu mängima. :)

Nimeks on roninho. :P

k2bo
18.11.10, 23:33
üritan teha hetkel tutorial videot, et uutel veidike lihtsam alustada oleks..

Swifty2002
19.11.10, 01:34
Kel klubi vaja siis itaalia uute mängijate klubi võtaks ka Eestlasi vastu. Tiimi nimi Italian Talent..võite küsida siin või siis mängus (Heiki-mina,Potsataja,Kenji,Final Matt-itaallasest klubiomanik)

Liituda saab nii, et tuleb kiri "You have 1 invite" siis lähed STATS --- [OMA NIMI] ja sealt siis ACCEPT

loozer123
20.11.10, 21:53
Nonii kes iganes seda mängu mängima hakkas, EESTI TIIM ON LOODUD, nimeks LOOGILISED POISID - mida hiljem saab alati muuta kui kellegile ei meeldi :D

Kes tiimi vajab, liituge meiega, kirjutades mängus kas mulle Blumer või Potsataja !

Või kirjutage siia foorumisse, et otsite tiimi, teen teile kutse ! ! !

Minu(Blumer) ja potsataja ülesanne on siis teid treenida maailma parimateks :) Ärge kartke küsida, aitame alati :)

Viime Eesti tippu ;)

EDIT: Olge hea uued kasutajad, kirjutage kas mu postkasti või siia oma MSN ka, teen suure MSNNI GRUPI kus kõik NSi eestlased omavahel suhelda saavad

Crackerz
20.11.10, 21:58
Just just, teen teid maailma parimaks. :D

k2bo
22.11.10, 18:19
Nonii, tegin siis kahest osast koosneva tutoriali.

http://www.youtube.com/v/xPB-Dm9Z5yM?fs=1&hl=en_US

http://www.youtube.com/v/xxpDkQYX6Xc?fs=1&hl=en_US

Sõnastus mõndades kohtades on imelik, aga videod peaksid siiski aitama:D

Swifty2002
28.11.10, 01:12
Päris kena uuendus. Muideks netsoccerit pannakse ka facebooki appiks, see aga natuke algelisem veel ja peab mängima standard graafikaga, mis pole aga eriti kena. Igaljuhul uusim graafika siin: http://www.4shared.com/get/DzLKaPNj/__1_GraphicsPackByRivo.html ja video http://www.youtube.com/watch?v=yCBPWHG7JYc

k2bo
28.11.10, 14:31
Kes on trist22n2 netsocceris? mingi uus eestlane, või kellegi second nick?

Zigmaister
30.11.10, 20:23
Kes on trist22n2 netsocceris? mingi uus eestlane, või kellegi second nick?

Ma arvan, et sellist kasutajanime mingi 2àcc ei mõtleks, pigem on mingi uus vend.

natukene ka minust siis :)

Alustasin mängimist kunagi 2006 aastal, kuupäeva täpselt ei mäleta. Ausaltöeldes ei mäletagi, kuidas selle mängu leitsin, ilmselt sai kuidagi läbi Fifa06-e see timmitud endale, algusest peale hakkas kohe meeldima ja nüüd siin pausidega olengi mänginud kuni tänaseni. Muidugi enam viimaselajal ei ole motivatsiooni, kuna tuli välja NS2, mis on täielik crapp võrreldes vana hea NS1.ga, aga samas, et kord päevas sisse logida ja head seltskonda natuida, sobib ikka. SOOVITAN PROOVIDA; mis siis, et graafika pole hea, gameplay on super, ainult vajaka jääb updatedest.

Ibanez
02.12.10, 00:04
Kas maksab öelda, et NS2 on crapp?
Harjuda võiks, mitte kiunu üles tõmmata.
Ise mängin 2006. juulist ja ei näe lõppu tulemas.
Najis.

k2bo
04.12.10, 13:36
Kavas on teha Eesti 3v3 liiga, kus eestlased jagatakse loosiga kolmestesse tiimidesse. ning üritatakse kogenumad ja uuemad mängijad eraldi loosipotti panna, et kogenumad ja uuemad segamini tiimides oleksid..

Kellele pakub eestlastega mängimine huvi, siis: http://nseesti.s4.bizhat.com/

Kes mängu tõmbab, tõmmaku ka graafika pakk:
http://www.youtube.com/v/yCBPWHG7JYc?fs=1&hl=en_US&hd=1

juhised video all.

k2bo
26.02.11, 13:28
Noob tiimide õige gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=AaeUHc7TnQY&feature=player_embedded

Reina
29.10.19, 13:16
Vana NS on nüüd Steamis ja tasuta. Sai natuke mängitud, aga brasiillasest arendaja kelle käes see nüüd on midagi parandanud pole (palju bug'e mängus, lahti mängides pall glitchib). Registratsioon on kadalipp aga saab ka kove veebilehe kaudu.

Absoluutselt kõik poolakad kes vist algusest peale mänginud on tagasi, kuskil 70% 100st online olid poola mängijad, siis brasillased ja portugaallased.

Võiks eesti tiimi kokku ajada, ei oska öelda kui stabiilne mäng on, serverid kaks korda maha jooksnud juba.

Ibanez
27.01.20, 16:32
Vana NS on nüüd Steamis ja tasuta. Sai natuke mängitud, aga brasiillasest arendaja kelle käes see nüüd on midagi parandanud pole (palju bug'e mängus, lahti mängides pall glitchib). Registratsioon on kadalipp aga saab ka kove veebilehe kaudu.

Absoluutselt kõik poolakad kes vist algusest peale mänginud on tagasi, kuskil 70% 100st online olid poola mängijad, siis brasillased ja portugaallased.

Võiks eesti tiimi kokku ajada, ei oska öelda kui stabiilne mäng on, serverid kaks korda maha jooksnud juba.

Omal ajal sai ikka maailma tipp oldud selles mängus. Peaks uuesti proovima nostalgia mõttes. Aga aktiivselt ei.