320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

teemad lähvad peesse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teemad lähvad peesse

    Kas tehnilises mõttes on võimalik teha nii, et teemade korrashoidmiseks saavad teema algatajad sodi ja jora kustutada? näiteks, et keegi varsti ütleb, et ma olen idioot ja tõmmaku siit minema ja et ta laseks kommunistid lihtsalt ketiga kaevust alla, siis mina kustutan sellise jora ära, sest teema on ettenähtud selleks, et arutleda, kas on võimalik teemasse sobimatuid ja seda lörtsivaid poste kustutada.

    14. september 2006, Tallinn

    #2
    Vastus teemale \'teemad lähvad peesse\'

    Ja siis hakatakse seda kasutama ka lihtsalt selliste vastuste puhul, mis teema algatajale lihtsalt ei meeldi.
    Pigem las jääda see ikka moderaadorite tööks.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'teemad lähvad peesse\'

      Algselt postitas Mikusiku


      Ja siis hakatakse seda kasutama ka lihtsalt selliste vastuste puhul, mis teema algatajale lihtsalt ei meeldi.
      Pigem las jääda see ikka moderaadorite tööks.
      ei pruugi. see võiks olla näiteks alustuseks off-topicus. kui ma ju teen teema, siis võiks see olla minu privileeg. ma ju tahan siis, et asi ei läheks kraavi. pealegi, kui ma oma õigust liiga agaralt kasutan, siis keegi ei kasvata mu teemat varsti.
      tiimide teemades on teine asi. aga ma usun, et ka seal juhib teema algatajat mõistus mitte tuim vahkviha.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'teemad lähvad peesse\'

        Algselt postitas uvv


        Kas tehnilises mõttes on võimalik teha nii, et teemade korrashoidmiseks saavad teema algatajad sodi ja jora kustutada? näiteks, et keegi varsti ütleb, et ma olen idioot ja tõmmaku siit minema ja et ta laseks kommunistid lihtsalt ketiga kaevust alla, siis mina kustutan sellise jora ära, sest teema on ettenähtud selleks, et arutleda, kas on võimalik teemasse sobimatuid ja seda lörtsivaid poste kustutada.
        Selleks on ju see moderaatorite süsteem siin. Ma usun, et kui sa pöördud mõne off-topicu mode poole palvega sinu loodud teema lörtsingutest puhastada, siis ta ka teeb seda.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'teemad lähvad peesse\'

          Olen pidanud uvv ikka arukaks vennaks, aga see teema siin on küll jaburdus.

          Piisab modedest.Muidu hakkatakse tõesti kustutama neid poste mis teema algatajale ei meeldi.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'teemad lähvad peesse\'

            Võtame näituseks sellise (väga ebatõenäolise) situatsiooni. Oletame, et foorumisse regab end täiesti uus kasutaja, ütleme \"etson#33\" (banaanivanake on täheldanud, et nr. kasutajanimes on väga popp ja noortepärane), kes juhtumisi on Aston Villa fänn ja algatab teema Brum City alapealkirjaga \"kari lambaid\". Mis te arvate, kas kasutajal etson#33 tekiks kiusatus aeg-ajalt seal sisuga manipuleerida? Või Leedsi fännist kasutaja \"okuKonn\" teeb teema Cardiff City alapealkirjaga \"kari lamban****jaid\". Ma olen täiesti kindel, et selle toreda foorumi praeguste kasutajate seas pole kindlasti selliseid inimesi, kes antud privileegi kuritarvitama hakkaks, aga lihtsalt tahaks alandlikult hoiatada võimalike tulevikustsenaariumite eest.
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'teemad lähvad peesse\'

              Algselt postitas Rein


              Olen pidanud uvv ikka arukaks vennaks, aga see teema siin on küll jaburdus.

              Piisab modedest.Muidu hakkatakse tõesti kustutama neid poste mis teema algatajale ei meeldi.
              a) tänan Rein
              b) ma olengi
              b,5) modedest enamasti ei piisa
              c) ilmselt on kõigil reageerijail õigus, meie valmisolek vastutada ja mõista ei ole veel sellisel levelil.
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'teemad lähvad peesse\'

                kommud peaks siiski ketita kaevust alla laskma, mööda ketti võivad muidu välja tagasi ronida

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'teemad lähvad peesse\'

                  14. september 2006, Tallinn

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'teemad lähvad peesse\'

                    Algselt postitas ek


                    kommud peaks siiski ketita kaevust alla laskma, mööda ketti võivad muidu välja tagasi ronida
                    jah. ja mina annaks omalt poolt veel pededele ka molli

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'teemad lähvad peesse\'

                      Muide, on küll natukene OT, aga siiski, ma olen kuulnud, et Kristiina Šmigunil pidi nüüd hooaeg vahele jääma. Ta olevat kukkunud peale kahte olümpiakulda tsüklisse, kukkunud täiega sööma.
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar

                      Working...
                      X