PDA

View Full Version : U-21 EM

lorenzo
23.05.06, 13:34
tana siis algab Portugalis. Kvalifitseerusid 8 tiimi, mis jaotati 2 alagruppi- a)Prantsusmaa, Saksamaa, Portugal ja Serbia&Montenegro b)Taani, Itaalia, Holland ja Ukraina

Mitmed staarid, kes oleksid voinud olla MM-l Saksamaal, on hoopis siin oma riiki esindamas. Nagu Quaresma Portugali, Huntelaar Hollandit.

http://www.uefa.com/competitions/under21/index.html

Saarlane
24.05.06, 10:29
Hollandil on väga hea koosseis, kuid mängib ka see-eest suhteliselt raskes alagrupis. Mõned tegelased meeskonnast on Vlaar ja Huntelaar.
Ka Taani pole nõrk, meeskonnas nii Agger kui ka Kahlenberg. Alagrupp sama, mis Hollandil.
Prantsusmaa, kes võitis avamängus Portugali 1:0 on samuti üks favoriitidest. Meeskonnas juhivad vägesid Le Tallec ja Berthod.
Portugalil pole ehk kõike löögijõudu, mis saaks olla. Küll on aga tiimis Jose Mourinho tulevikulootus Nuno Morais ning ka Hugo Almeida ja Ricardo Quaresma.
Itaalia oleks ehk suurim favoriit. Meeskonna igasl liinis on maailmatasemel mängijaid. Näiteks Gianpaolo Pazzini, Riccardo Montolivo, Cesare Bovo ja Gianluca Curci.
Saksamaa- üllatus oli praegu suur kui nägin, et ka Ioannis Masmanidis on koondise eest väljas. Kreeka nime pärast on minu jaoks üllatus, nüüd sain teada alles, et on sellised sidemed Saksamaaga. Koondises on sakslastel nii Stefan Kiessling kui ka teine andekas mängija Lukas Sinkiewicz.
Serbias on suurimad ootused Crvena Zvezda hooaja parimal Bosko Jankovicil ning veel sama andekal Mirko Vucinicil.
Ukrainast on siis Mikola Istšenko, kes on mänginud U21 koondises lausa alates aastast 2003, seega pea kolm hooaega järjest.
See aga mulle ei meeldi, et Eurosport situb selle värgiga. Näidatakse Touloni turniiri ning seejärel rahvuskoondiste sõprusmänge. Prantsusmaa mängib ju siin turniiril! Mida nad veel mõtlevad siis!

mcnamara
24.05.06, 11:08
Algselt postitas Saarlane
Serbias on suurimad ootused Crvena Zvezda hooaja parimal Bosko Jankovicil ning veel sama andekal Mirko Vucinicil.

Montenegrolane Vucinic on ju MM-koondises. Raske uskuda, et ta U21 tasandil praegu kaasa lööks.

vincent
24.05.06, 11:11
Algselt postitas mcnamara

Montenegrolane Vucinic on ju MM-koondises. Raske uskuda, et ta U21 tasandil praegu kaasa lööks.

Aga näed, lööb. (http://www.uefa.com/competitions/Under21/FixturesResults/Round=1912/Match=83590/Report=LU.html)

edit: Nagu ikkagi ka MMil (http://serbiamontenegro.worldcupblog.org/1/montenegrins-will-play-with-serbia.html). Inimdünamo? :D

Blue Rock
24.05.06, 19:17
Holland, Prantsusmaa ja Itaalia - tänavused suurimad favoriidid.

HOLLAND

Väravavahid:

1 Kenneth Vermeer
21 Michel Vorm
22 Remko Pasveer

Kaitsjad:

2 Paul Verhaegh
3 Gijs Luirink
4 Ramon Zomer
5 Urby Emanuelson
16 Dwight Tiendalli
17 Ron Vlaar
18 Arnold Kruiswijk
19 Edson Braafheid

Poolkaitsjad:

6 Stijn Schaars
8 Nicky Hofs
10 Ismaïl Aissati
12 Haris Medunjanin
20 Demy de Zeeuw

Ründajad:

7 Romeo Castelen
9 Klaas Jan Huntelaar
11 Daniël de Ridder
13 Patrick Gerritsen
14 Collins John
15 Fred Benson

Emanuelson, Vlaar, Hofs, Castelen ja Huntelaar jäivad kõik van Basteni koondisest välja.
Eespool mainitute lisaks Vermeerilt, Schaarsit, Aissatilt, de Ridderilt ja Johnilt ootan tulevikus suuri tegusid.

ITAALIA

Väravavahid:

AGLIARDI Federico U.S. CITTA\' DI PALERMO
CURCI Gianluca A.S. ROMA
MIRANTE Antonio SIENA A.C.

Kaitsjad:

BOVO Cesare A.S. ROMA
CANINI Michele CAGLIARI CALCIO
CODA Andrea F.C. EMPOLI
FERRONETTI Damiano PARMA F.C.
CHIELLINI Giorgio F.C. JUVENTUS
POTENZA Alessandro R.C.D. MALLORCA
SCURTO Giuseppe A.C. CHIEVO VERONA
MANTOVANI Andrea A.C. CHIEVO VERONA

Poolkaitsjad:

AQUILANI Alberto A.S. ROMA
ROSINA Alessandro F.C. TORINO
SAMMARCO Paolo A.C. CHIEVO VERONA
DEFENDI Marino ATALANTA BERGAMASCA
DONADEL Marco FIORENTINA A.C.F.
FOGGIA Pasquale ASCOLI CALCIO
MONTOLIVO Riccardo FIORENTINA A.C.F

Ründajad:

BIANCHI Rolando REGGINA CALCIO
PALLADINO Raffaele LIVORNO CALCIO
PAZZINI Giampaolo FIORENTINA A.C.F.
PEPE Simone UDINESE CALCIO

Samuti täis tuleviku nimesid: Curci, Bovo, Chiellini,Aquilani, Donatel, Foggia, Montolivo, Palladino. Paljud neist juba enda klubimeeskondades tähtsas rollis.

PRANTUSMAA

Väravavahid:

Jérémy Gavanon (Clermont Foot)
Steve Mandanda (Le Havre AC)
Simon Pouplin (Stade Rennais)

Kaitsjad:

Lucien Aubey (Toulouse FC)
Jérémy Berthod (Olympique Lyonnais)
Grégory Bourillon (Stade Rennais)
François Clerc (Olympique Lyonnais)
Olivier Veigneau (AS Monaco)
Jacques Faty (Stade Rennais)
Bakari Sagna (AJ Auxerre)
Jean-Michel Badiane (Paris-SG)

Poolkaitsjad:

Lassana Diarra (Chelsea FC)
Julien Faubert (FCG Bordeaux)
Mathieu Flamini (Arsenal FC)
Yoann Gourcuff (Stade Rennais)
Rio Antonio Mavuba (FCG Bordeaux)
Jérémy Toulalan (FC Nantes Atlantique)

Ründajad:

Bryan Bergougnoux (Toulouse FC)
Jimmy Briand (Stade Rennais)
Yohan Gouffran (SM Caen)
Anthony Le Tallec (Sunderland AFC)
Florent Sinama Pongolle (Blackburn Rovers FC)

Prantsusmaa keskväli on kogu võistluste tugevaim, vähemalt nii paberil ;)

Kahju ainult, et Eurosport ei näita.

Saarlane
25.05.06, 09:18
Eile viigistas Itaalia Taaniga 3:3 ning Ukraina alistas üllatuslikult seisuga 2:1 kellegi suure. Prantsusmaa vist. Võin ka eksida

fitti
25.05.06, 10:06

Eile viigistas Itaalia Taaniga 3:3 ning Ukraina alistas üllatuslikult seisuga 2:1 kellegi suure. Prantsusmaa vist. Võin ka eksida

Hollandi. Jube raske on ju sellist fakti netist leida. Vist. Võin ka eksida.

Saarlane
25.05.06, 10:21
:D Igatahes oli see üllatav küll, sest Holland on siiski turniiri suurfavoriitide seas.

lorenzo
26.05.06, 01:12
Portugal kui korraldaja on autis sellest turniirist juba praeguseks, teine kaotus tuli Serbialt ja jalle kuivalt- 0:2.
Prantslased on aga toesti kovas hoos, sedakorda pormustati sakslasi 3:0

Jasper
27.05.06, 13:59
Azzurrini poisid lammutavad ikka viimasel minutil. Eile võideti Ukrainat Chiellini viimase minuti väravast.

Saarlane
28.05.06, 12:17
Algselt postitas mcnamara

Ja ongi nii, et omad vitsad peksavad. Auahnus U-21 EM-il jätab Vucinici eemale MM-ist. Põlvevigastus siis. Asendust veel ei nimetatud, kuid tündaja see vist ei ole, kuna Serbial on neid meeskonnas piisavalt, viis täpsemalt.

lorenzo
29.05.06, 16:47
A-grupist said edasi siis prantslased ja serblased. serblastel vedas varavatevahega, sest punktide jargi oli surnud ring.

midfielder
30.05.06, 00:20
Ja hetkel Holland juhtimas B-grupi viimases mängus Itaalia vastu 1:0. Casteleni suurepärase tsenderduse realiseeris Celta Vigos palliv Daniel de Ridder. Ainult võit viib Jong Oranje poolfinaali.

midfielder
30.05.06, 00:44
No nii. B-grupp ka lõpetas. Holland võitis 1:0 Itaaliat ja Ukraina minu suureks kurvastuseks Taanit. Kusjuures kvalifikatsiooni grupis Jüütimaa pojad võitsid ukrainlasi mõlemal korral. Seega B-grupi lõppjärjestus Ukraina 6, Holland ja Itaalia 4, kuid tänu tänasele omavahelisele võidule siis Oranje teine, ja Taani 2. Taanlastest on tõesti kahju, mängisid esimeses voorus 3:1 edu taevasinistele maha ja lasid viigistada. :doh:
Poolfinaalid siis Prantsusmaa-Holland ja Serbia & Montenegro-Ukraina. Esimene paar võiks ka vabalt finaal olla.

midfielder
30.05.06, 00:52
Ka uefa kodukas kiidab Taani väga atraktiivset mängu turniiril, kuid kahjuks see edasi ei viinud. :viha: http://www.uefa.com/competitions/Under21/FixturesResults/Round=1912/Match=83601/Report=RP.html

midfielder
01.06.06, 22:52
No nii. Esimene finalist on siis selguńud ja minu suureks rõõmuks Holland alistas lisaajal selle turniiri suurfavoriidi Prantsusmaa 3:2. Kusjuures Huntelaar lõi alles turniiri 4-s mängus oma esimese kolli. Otsustava võiduvärava lõi siiski Feyenoordi Nicky Hofs. Kahjuks on alates tänasest talpa stream kinni, kuna nõutakse mingit litsentsi, et seda näha, kuid selle alla laadides pilti ikka ei saanud. Ilmselt on see saadav ainult hollandis.:doh:

lorenzo
01.06.06, 23:06
paris dramaatiline ja narvesoov mang jah oli. portugali kohalik kanal siin ikka naitab neid mange, kuigi nende jaoks on turniir juba labi. ma ei saa prantslaste treenerist aru, et alles mangu lopus pani Bergougnoux mangu. ja muidugi see et poolajal juba Sinama-Pongolle\'i valja vottis.

spoke
01.06.06, 23:08
Algselt postitas midfielder

No nii. Esimene finalist on siis selguńud ja minu suureks rõõmuks Holland alistas lisaajal selle turniiri suurfavoriidi Prantsusmaa 3:2. Kusjuures Huntelaar lõi alles turniiri 4-s mängus oma esimese kolli. Otsustava võiduvärava lõi siiski Feyenoordi Nicky Hofs. Kahjuks on alates tänasest talpa stream kinni, kuna nõutakse mingit litsentsi, et seda näha, kuid selle alla laadides pilti ikka ei saanud. Ilmselt on see saadav ainult hollandis.:doh:

Kui kokkuvõtet lugeda käis seal väga tuline andmine..eriti normaalaja lõpus ;) muidu kuidas sa midfielder igale poole ni kiiresti jõuad??? ma peaks sinu õpiselliks tulema :õnnelik: muidugi super et holland võitis ...ma juba naasele ütlesin, kui holland ei võida hakkan jooma :D

midfielder
01.06.06, 23:25
Algselt postitas spoke

Kui kokkuvõtet lugeda käis seal väga tuline andmine..eriti normaalaja lõpus ;) muidu kuidas sa midfielder igale poole ni kiiresti jõuad??? ma peaks sinu õpiselliks tulema :õnnelik: muidugi super et holland võitis ...ma juba naasele ütlesin, kui holland ei võida hakkan jooma :D

Info mänguaegade kohta ju netis üleval, ainult jälgi mängu.:D

midfielder
02.06.06, 01:34
Teine finalist on Ukraina, kes penaltitega võitis Serbia&Montenegrot 5:4. Nii normaal kui lisaajal jäid väravad löömata. Seega on Oranjel võimalus finaalis võtta revans ainsa kaotuse eest, mis turniiril saadud. (Esimeses voorus 1:2).:D

midfielder
05.06.06, 00:42
No nii Jong Oranje on siis euroopa parim U-21 koondis. Õnnitlused kõigile Hollandi fännidele.:D Mängu tulemus oli lõpuks 3:0, kusjuures Huntelaar lõi kaks esimest ja Nicky Hofs kolmanda palli Ukraina võrku. 77. minutist mängisid viimased 10-kesi. Huntelaarist sai lõpuks 4 väravaga turniiri suurim väravakütt. Seega sai tasutud avavooru kaotus 1:2 ja seda nii olulises mängus ja veel nii veenvalt.:õnnelik:

Blue Rock
05.06.06, 20:16

No nii Jong Oranje on siis euroopa parim U-21 koondis. Õnnitlused kõigile Hollandi fännidele.:D Mängu tulemus oli lõpuks 3:0, kusjuures Huntelaar lõi kaks esimest ja Nicky Hofs kolmanda palli Ukraina võrku. 77. minutist mängisid viimased 10-kesi. Huntelaarist sai lõpuks 4 väravaga turniiri suurim väravakütt. Seega sai tasutud avavooru kaotus 1:2 ja seda nii olulises mängus ja veel nii veenvalt.:õnnelik:

Väiksed pidustused on siinpool ekraani juba veedetud. Sellist delikatessi päris iga päev maitsta pole saanud, sest tegemist oli Hollandi esimese U-21 tiitliga.

Positiivselt silmatorkav element oli ka Ukraina jõudmine finaali, sest varem on selles klassis tüüpiliseks moodustunud tiitlite jagamine Lõuna-Euroopa riikide vahel. Nüüdsel ajal puhuvad uued tuuled on igati teretulnud: samaaegselt kui Aafrika ja Aasia tõstavad pead juba meeste tasemel, Ida-Euroopa maad toodavad Euroopa tippjalgpalli järjest rohkem tuleviku talente.

lorenzo
01.09.06, 22:10
siin just loppes Lati-Portugali mang ja latlastel ka juhtus hea viperus- lambid ei lainud polema staadionil ja mang katkestati moneks hetkeks. onneks siiski jatkati, kuigi jah poolpimedas.

midfielder
24.11.06, 23:07
Täna loositi Arnhemis järgmise aasta U-21 finaalturniiri 8 satsi gruppidesse.

A-grupp
Iisrael
Holland
Belgia
Portugal

B-grupp
Inglismaa
Itaalia
Serbia
Tśehhimaa

midfielder
10.06.07, 01:29
Homme algab Hollandis siis turniir kontinendi parima järelkasvu koondise selgitamiseks pihta. Mängud peetakse 4-l staadionil-Nijmegenis McDos Goffertstadionil (koduklubi NEC), Arnhemi Gelredome-il (Vitesse), Heerenveenis Abe Lenstra Stadionil (SC Heerenveen) ning Groningeni Euroborgil (FC Groningen). Viimasel staadionil toimub ka finaal 23.juunil. Gruppide koosseis on eelnevas postis ära toodud.

Homsed mängud

Holland-Iisrael
Portugal-Belgia

Saarlane
10.06.07, 11:05
UEFA valitud kaheksa mängijad, keda jälgida (http://www.uefa.com/magazine/news/kind=4/newsid=548062.html)

Kusjuures on huvitav (vägagi huvitav) see, et U21 ei õigusta enda nime:

Players born in 1984 or later are eligible for the 2006-07 UEFA European U-21 Championship (http://en.wikipedia.org/wiki/2007_UEFA_European_Under-21_Football_Championship), players born in 1986 or later are eligible for the 2007-09 UEFA European U-21 Championship (http://en.wikipedia.org/wiki/2009_UEFA_European_Under-21_Football_Championship), and so on.

Wikipedia

Saarlane
10.06.07, 23:37
Holland alistas Hedwiges Maduro väravast Iisraeli 1:0. Portugal ja Belgia pole avapoolajal väravaid löönud.

Suurepärane uudis noorte täkkude austajatele on see, et uefa.com-ist saab mänge vaadata ning - üllatus, üllatus - täiesti tasuta!

jaamu
10.06.07, 23:46
Suurepärane uudis noorte täkkude austajatele on see, et uefa.com-ist saab mänge vaadata ning - üllatus, üllatus - täiesti tasuta!

nu mina igatahes vaatan portugali-belgia mängu praegu eurospordist, aga hollandi mängu aeg proovisin uefa.com striimi ja töötas ilusti

midfielder
11.06.07, 01:05
A-grupi teises mängus Portugal ja Belgia tegid väravateta viigi, mis on mõnevõrra üllatav, arvestades portude selle turniiri koosseisu.

Saarlane
11.06.07, 10:23
Täna kohtuvad kell 19.15 B-grupi avamängus (http://www.uefa.com/competitions/under21/fixturesresults/round=2240/match=85179/report=pr.html) Tšehhi (http://www.uefa.com/competitions/under21/teams/team=258837/index.html) ning turniiri ühe võimsama, kui mitte võimsaima koosseisuga suurfavoriit Inglismaa (http://www.uefa.com/competitions/under21/teams/team=200039/index.html). Saab näha, mis meeskond see Inglismaa siis seekord on.

jyriöö
11.06.07, 12:21
A-grupi teises mängus Portugal ja Belgia tegid väravateta viigi, mis on mõnevõrra üllatav, arvestades portude selle turniiri koosseisu.

Portugal jättis ikka suht masendava mulje. Belgia oli üsna selgelt parem. Aga turniiri algfaas ka muidugi.

AlwaysRed
11.06.07, 21:48
Inglaste koosseis on tõesti võimas. Kõik peale Nugenti peaksid Premiershipi mängijad olema. Lisaks jäävad kõrvale minu silmis kaks selle vanuseklassi parimat mängijat - David Bentley ja Gabriel Agbonlahor. Nii et potentsiaalselt on koondis veel tugevam. Mõlemad jäävad kõrvale pika klubihooaja tõttu.

jaamu
11.06.07, 22:00
Inglaste koosseis on tõesti võimas.

Aga pennalt lüüa ei oska :(

Saarlane
11.06.07, 22:03
Valuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus! 88. minutil saadab Lita pendla väravast mööda. Aga tšehhide jaoks on viik siiski õige tulemus, ei olnud inglased täna teab, mis võimsad.

mcnamara
11.06.07, 22:31
Lisaks jäävad kõrvale minu silmis kaks selle vanuseklassi parimat mängijat - David Bentley ja Gabriel Agbonlahor. Nii et potentsiaalselt on koondis veel tugevam. Mõlemad jäävad kõrvale pika klubihooaja tõttu.

Loodetavasti ei lubata neid tegelasi kunagi ka täiskasvanute eest mängima. Vähemalt nii tuleks reeturitega käituda.
Bentley puhul pole see ilmselt tõenäoline - liiga andekas, aga seda teist ajavad väidetavalt hoopis shotlased taga.

AlwaysRed
11.06.07, 22:59
Loodetavasti ei lubata neid tegelasi kunagi ka täiskasvanute eest mängima. Vähemalt nii tuleks reeturitega käituda.
Bentley puhul pole see ilmselt tõenäoline - liiga andekas, aga seda teist ajavad väidetavalt hoopis shotlased taga.

Sel juhul on reeturid ka Ronaldinho ja Kaka, kes Copa Americalt kõrvale jäävad. Põhjendus neil sisuliselt sama nagu Bentleyl.
Vähemalt Bentley käitumist mina mõistan. Olen aegajalt Viasat Sport 3 pealt Blackburn Rovers TV-d jälginud ning seega tean öelda et Bentley puhul on tegemist meeskonna liidriga, kes mängis lisaks pikale liigahooajale ka UEFA karikas ning FA Cupis pääseti poolfinaali. Ja arvestades tema vanust, ma ei imesta et tal suviseks EM-iks jõudu enam ei jätku. Kas väsinud meeskonna liider on platsil parem kui värske vahetusmees?

lorenzo
11.06.07, 23:08
Sel juhul on reeturid ka Ronaldinho ja Kaka, kes Copa Americalt kõrvale jäävad. Põhjendus neil sisuliselt sama nagu Bentleyl.
Vähemalt Bentley käitumist mina mõistan. Olen aegajalt Viasat Sport 3 pealt Blackburn Rovers TV-d jälginud ning seega tean öelda et Bentley puhul on tegemist meeskonna liidriga, kes mängis lisaks pikale liigahooajale ka UEFA karikas ning FA Cupis pääseti poolfinaali. Ja arvestades tema vanust, ma ei imesta et tal suviseks EM-iks jõudu enam ei jätku. Kas väsinud meeskonna liider on platsil parem kui värske vahetusmees?

minu arust tegid Ronaldinho ja Kaka ainuõige otsuse oma leivaisadele ehk siis klubidele, sest ükskord on ju vaja ka puhata. ja Brasiilias neid staare küll, kes suudavad nende koha välja mängida.

mcnamara
11.06.07, 23:17
Ja arvestades tema vanust, ma ei imesta et tal suviseks EM-iks jõudu enam ei jätku. Kas väsinud meeskonna liider on platsil parem kui värske vahetusmees?

Arvestades tema vanust? Kui praeguses vanuses ka ei jaksa enam mõned mängud juunis teha, mis siis näituseks 7 aasta pärast saab, kui Bentley teoorias täiskasvanute MM-il ilma võiks teha?
Ronaldinho ja Kaka huvitavad mind märgatavalt vähem. Ilmselt loobusid nad ka kokkuleppel koondise treeneriga. Bentley aga lasi ennast lausa koondisse valida.

Aílton
12.06.07, 00:36
itaalia sai siis üllatuskaotuse serbialt 0:1, suht võrdne mäng oli, mulle jäi itaalastest enim silma alessandro rosina, kes oli väga terva ja näitas hääd tehnikat, serblastel oli too vahetusmees tozic päris asjalik, näis mis tulevik toob, kuigi itaalaste väljalangemist alagrupist ei usu

midfielder
12.06.07, 00:37
B-grupi viimases mängus sai Serbia magusa 1:0 võidu Azzurri üle, kusjuures nii mitmelgi korral oli 2:0 lähedal, kuigi ka "taevasinistel" olid omad võimalused. Igatahes on EM alanud väga väravatevaeselt-4 mänguga vaid 2 kolli. :o

Jasper
12.06.07, 00:41
Ronaldinho ja Kaka on ikka hoopis teine tera, kuna nad esindavad stabiilselt oma koondist MM valiktsüklis.

Bob_Loblaw
12.06.07, 00:42
Tore, et Itaalia noored pähe said, korraks oli isegi kahju, et ainult viimaseid 25. minutit mängust nägin, aga kuna Slobodan Rajković kaasa ei teinud, siis savi.

vincent
12.06.07, 03:37
Ma ei tea, minu talupojaloogika ütleb, et kui mängija juba turniirile meeskonnaga kaasa sõidab, siis ehk ta ikka tõesti tahab ka seal mängida, mitte ei lähe niisama nalja tegema? Kahjuks selgus seekord, et tahtmist on, aga jõudu mitte. Välja, tõsi jah, kukkus kogu lugu lollisti. Aga meest praegu maapõhja taguda on üpris tobe. Nii meeldetuletuseks: Bentley mängis lõppenud hooajal rohkem tipptasemel mänge kui eelmise kuue aastaga kokku, kõik (!) põhis alustades kusjuures, keskmiselt 85 minutit. Meeskonna vedaja roll veel pealekauba kanda. EMil osaledes jääks tal hooaja lõpu ja uue alguse vahele mingi nädal-paar. Kumb on nüüd mõttekam, kas tõmmata vend iga hinna eest lõplikult ribadeks või lasta tal kosuda, et tast järgmisel hooajal ka asja oleks. Ja siis juba väga võimalik, et A-koondise eest?

Ahjaa, ääremärkuse korras veel - ma tahaks näha, mida need Fabregased ja Reo-Cokerid nii umbes viie aasta pärast teevad, kui nad praegu hooaja jooksul mingi ~60 mängu põrutavad. See paljukirutud reetur Agbonlahor näiteks oli lõppeval hooajal Premis mänguaja osas väljakumängijatest esikümnes, on teda siis vaja selle eest lõpliku surnuksajamisega premeerida? Kõik ei ole Stiivi Džii sugused igiliikurid, et vahet pole, kas mängin aastas kaks või kakssada mängu. Küllalt on ju viimastel suurvõistlustel neid kustund või poolvigasena mängivaid staare nähtud. Milleks?

PS - ja palun nüüd siit jumala eest mitte mingit rahvuskoondiste vastalist suhtumist välja lugeda. Igati bueno oleks, kui lipu all mängikisd kõik parimad pojad, aga selle nimel ei maksa noori mehi surnuks piitsutada. Mitme otsaga asi muidugi ja klubidki peaksid siin enam kui kriitilise pilguga peeglisse vaatama, aga see on teadagi juba hoopis pikem jutt.

Bob_Loblaw
12.06.07, 10:02
Bentley puhul käib rohkem see pinda, et ta lasi ennast koondisesse valida ja siis saatis psycho pikalt ja nüüd ei saanud psycho uut noort kaasa võtta.

Saarlane
12.06.07, 10:04
itaalia sai siis üllatuskaotuse serbialt 0:1, suht võrdne mäng oli, mulle jäi itaalastest enim silma alessandro rosina, kes oli väga terva ja näitas hääd tehnikat, serblastel oli too vahetusmees tozic päris asjalik, näis mis tulevik toob, kuigi itaalaste väljalangemist alagrupist ei usu

Jaa, kui Itaalia saab nüüd oma mängu käima, siis Rosinaldost saab turniiri parim mängija;)

Maarek
12.06.07, 13:06

Silma ta jäi, aga midagi väga tarka korraldada ei suutnud. Ka Palladino ja isegi Chiellini liikusid vasakul ääral väga tihedalt, aga ühtegi reaalset tsenderdust kummagilt äärelt ei tulnud.
55% pallivaldamise puhul väravasuule 2 korda pihta saada on ikka üsna nutune.

Aílton
12.06.07, 13:53
Silma ta jäi, aga midagi väga tarka korraldada ei suutnud. Ka Palladino ja isegi Chiellini liikusid vasakul ääral väga tihedalt, aga ühtegi reaalset tsenderdust kummagilt äärelt ei tulnud.
55% pallivaldamise puhul väravasuule 2 korda pihta saada on ikka üsna nutune.

jah seda küll, kuni kastini mängiti ilusasti, kastis aga ei suudetud midagi tarka korda saata

Maarek
12.06.07, 14:05
jah seda küll, kuni kastini mängiti ilusasti, kastis aga ei suudetud midagi tarka korda saata

Ja kõige hullem veel see, et mängida veel Tšehhi ja Inglismaaga, mistõttu ma Casiraghi võimekuses see meeskond vähemalt poolfinaali viia ma kahjuks väga kahtlen :(

midfielder
13.06.07, 21:22
Nagu selgub http://http://www.uefa.com/competitions/under21/finals/newsid=550252.html materjalidest, on huvi U-21 finaalturniiri vastu kasvanud mitte ainult euroopas vaid ka mujal maailmas.

Saarlane
13.06.07, 21:36
Krt, Fellaini väljakul päris ponks poiss, aga närvid ei pea vastu. Nagu täiskasvanute EM-valikmängus Portugali vastu, teenis belglane ka täna Iisraeli noorte vastu kaks kollast kaarti. Seekord lausa kuue minuti jooksul ning punane välkus juba 18. minutil. Tund aega on aga Belgia nüüd Iisraelile vastu pidanud ja seis hetkel veel nullis.

midfielder
13.06.07, 22:09
Krt, Fellaini väljakul päris ponks poiss, aga närvid ei pea vastu. Nagu täiskasvanute EM-valikmängus Portugali vastu, teenis belglane ka täna Iisraeli noorte vastu kaks kollast kaarti. Seekord lausa kuue minuti jooksul ning punane välkus juba 18. minutil. Tund aega on aga Belgia nüüd Iisraelile vastu pidanud ja seis hetkel veel nullis.

Ja noored "Rode Duivels" suutsidki vähemusest veel 1:0 võidugi võtta, kusjuures oldi lähedal ka teise kolli löömisele ning vahetult enne väravat löödi ka posti. Igatahes teenitud võit isegi vähemuses mängides.

Aílton
13.06.07, 22:11
10 meheline belgia suutis siis iisreali võita, belglased mängisid, südikalt peale fellaini eemaldamist ja suutsid ka vanden borre heast söödust 1:0 lüüa. mu arust oli võrdne mäng ja viik oleks olnud õiglane, aga eks tugevam võitis siis. teine poolaeg oli belglaste väga hea, kuigi juudid olid ka lähedal väravale, noppis võidu belgia ja saatis iisreali kohvreid pakkima

põnevam kohtumine on veel täna ees, näikse siis

midfielder
13.06.07, 23:20
Rigtersi teenitud penalti realiseeris Ajaxi noor ründetuus Ryan Babel. Kordusest oli näha, et Rigters jõudis napilt enne Ribeirot pallini, misjärel Portugali vv ta maha tõmbas.

Rigters lööb veel poolaja lõpus Bakkali hea söödu posti ning lisaminutil oli veidi vaidlusalune olukord, kui Jong-A-Pin tõmbas maha Joao Moutinho, kuid kohtunik pendlit ei andnud. Piiri peal olukord, ütleks, kus oleks võinud anda ja samas ka jätmata anda.

Aílton
13.06.07, 23:32
poolaeg 1:0 hollandile ja suhteliselt teenitult kah

lorenzo
13.06.07, 23:34
õnnetu kõks jah Ribeirolt. mis teha. tunda on, et äärekaitsjad ei saa Portugalil kuidagi hakkama. pidevalt jäädakse hiljaks, ollakse liialt aeglased. Couceiro võiks panna Rubeni asemele Yannick Djalo, oleks asi hoopis ärevam seal eesotsas.

Aílton
13.06.07, 23:35
õnnetu kõks jah Ribeirolt. mis teha. tunda on, et äärekaitsjad ei saa Portugalil kuidagi hakkama. pidevalt jäädakse hiljaks, ollakse liialt aeglased. Couceiro võiks panna Rubeni asemele Yannick Djalo, oleks asi hoopis ärevam seal eesotsas.

jap djalo näitas juba eelmises mängus et tegu on osava ja kiire mehega, kes võib palju kurja teha

Aílton
13.06.07, 23:48
tundub et favoriitideks on holland, belgia ja itaalia.

ära inglismaad unusta, nende püss pole veel paukuma hakanud :)

midfielder
14.06.07, 00:18
Hollandi poolelt seni kahe parima mehe vasakkaitsja Drenthe ja Dordrechti ründaja Maceo Rigtersi koostööst lööb viimane 2:0.

midfielder
14.06.07, 00:19
Hollandi poolelt seni kahe parima mehe vasakkaitsja Drenthe ja Dordrechti ründaja Maceo Rigtersi koostööst lööb viimane 2:0.

Veloso keerutab aga karistuslöögi posti äärde 1:2.

Jasper
14.06.07, 00:33
Foorumilive
imeb!

(hea küll, ega ma nüüd nii väga ärritunud pole, aga ükskord võiks see lõppeda)

midfielder
14.06.07, 00:40
2:1 siis lõppskoor. MOM oleks minu poolt Feyenoordi vasakkaitse Royston Drenthe, keda täna võis küll näha nii paremal kui vasakul äärel ning kelle suurepärasest tsenderdusest löödi ka võidukoll.

lorenzo
14.06.07, 00:54
nja. lõpus isegi tehti portugaallaste poolt parajat tulevärki hollandlaste värava all, aga siis jälle jäeti kaitse auklikuks ja karistus oli käes. peale mängu Veloso ja Moutinho eriti löödud polnud, loodeti, et hollandlased leiavad ikka motivatsiooni võita Belgiat ja noh eks muidugi juutidele tuleb saun teha;)

lorenzo
14.06.07, 01:01
nii palju kui mina olen näinud neid alagrupi mänge, tundub et favoriitideks on holland, belgia ja itaalia.

väga huvitav pakkumine. eks paistab mis homne päev toob, aga Itaalial on küll vähe hapu seis või kuidas?

vincent
14.06.07, 01:24
Drenthe oli küll jube täkk.

mcnamara
14.06.07, 10:21
Foorumilive
imeb!

(hea küll, ega ma nüüd nii väga ärritunud pole, aga ükskord võiks see lõppeda)

No muidugi võiks. Ma midagi eemaldamist nõudvalt räiget hetkel ei leidnud, aga kui neid mänguaegseid ühelauselisi kommentaare siia iga mängu ajal tekkima hakkab - eks siis peab kustutuskummi lauasahtlist üles otsima.

Aílton
14.06.07, 10:41
Drenthe oli küll jube täkk.

jaa mees siblis mööda platsi mis hirmus ja kindlasti MOM

Maarek
14.06.07, 17:45
väga huvitav pakkumine. eks paistab mis homne päev toob, aga Itaalial on küll vähe hapu seis või kuidas?

Hapu on seis siis, kui täna Inglismaast jagu ei saada. Hiljuti mängiti Wembley'l ja siis korraldati korralik 3:3 tulevärk, kus tänase päeva üks ootusi, Pazzini, hattricki valmis meisterdas.

Täna olen ise pöidlad pihus arvutiekraani ees ja loodan, et Fiorentina noored täkud endast jälle parima annavad ja Itaalial mingigi lootus poolfinaali oleks jõuda. Nende õnneks ei õnnestunud saareriigi meestel ka Tšehhist jagu saada, mistõttu seis hetkel üsna võrdne.

midfielder
14.06.07, 22:12
Mallorca Bosko Jankovici üleaja kolmandal minutil kõksatud pealöök viis Serbia 1:0 võidule, mis tähendab, et teine meeskond Jong Oranje kõrval on omale poolfinaali koha ja ühtlasi ka 2008 Pekingi jalgpalliturniiri pileti taganud. Vaadates statistikat, siis igas elemendis oli Serbia parem ning võit igati teenitud.

cannuman
14.06.07, 22:41
Serbia oli päris hea jah...Tsehhid muidugi langesid nagu laibad pettumusest murule kui värav tuli...kahju kohe poistest.

jaamu
14.06.07, 23:05
krt Lita jätkab sealt kus esimene mäng pooleli jäi :viha:

Bob_Loblaw
14.06.07, 23:07
Kõige põnevam mäng siiamaani.

Maarek
14.06.07, 23:12
Krt, mida teeb ilma kaitseta meeskond finaalturniiril :mad:

jaamu
14.06.07, 23:28
"italian defence is being anything but italian" :D

cannuman
14.06.07, 23:35
päris hea mäng...kõik tv või streamid lahti kes veel ei vaata.

Esimene poolaeg siis üpris õiglane seis minu meelest. Mõlemad meeskonnad lõid korra veel latti ja neeger suutis tühast väravast mööda lüüa. Inglismaa väravavaht on ka väga hästi mänginud kui värava olukord välja arvata, siis super lausa. Palladino - Pazzini on väga teravad ja Inglismaa neeger+valge mängivad ka ikka nii kuidas torust tuleb.

Mis sest, et u-21, väga meenutavad mänguliselt Itaaliat ja Inglismaad

Maarek
15.06.07, 00:45
päris hea mäng...kõik tv või streamid lahti kes veel ei vaata.

Esimene poolaeg siis üpris õiglane seis minu meelest. Mõlemad meeskonnad lõid korra veel latti ja neeger suutis tühast väravast mööda lüüa. Inglismaa väravavaht on ka väga hästi mänginud kui värava olukord välja arvata, siis super lausa. Palladino - Pazzini on väga teravad ja Inglismaa neeger+valge mängivad ka ikka nii kuidas torust tuleb.

Mis sest, et u-21, väga meenutavad mänguliselt Itaaliat ja Inglismaad

Mingi 15 minti enne lõppu näitas, et pallivaldamine 60-40% Itaaliale :P Täitsa mõnus sellist andmist vaadata :)
Rossi valmistas kahjuks pettumuse. Triblas ja triblas, aga millegipärast ei üritanudki sööta vaid kõikidel kordadel peale peksta.
Palladino oli täna võrreldes eelmise mänguga üsna varjus, ning eks see oli ka tõenäoliselt põhjus, miks teiseks poolajaks Rossi tema asemel sisse toodi. Pazzini erinevalt eelmisest mängust paistis seekord alati õiges kohas olema, aga tema kahjuks suutis inglaste väravavaht kõik need ilusad pealöögid tõrjuda. Ka Rosina liikus päris korralikult ja andis ka Itaaliapoolsele survele üsna kõva panuse.
Kahju, et saapamaa mehed seda ülekaalu realiseerida ei suutnud.

lorenzo
15.06.07, 00:52
nja, päris huvitav olukord seal grupis- inglased või itaallased sõidavad koju.
muidugi pealelööke tehti ikka rämedalt palju. vist midagi 45 vms

vincent
15.06.07, 01:45
Silmale ja südamele kohe ilus vaadata, kuidas Inglismaa U-21 mängib juba täiesti A-koondise tasemel. Pannakse ilus surve peale, põrutatakse kaks kotti. No kui löövadki vastased ühe tagasi, ei sest hullu. Hakatakse ilusti üheväravalist edu hoidma, taotakse ühele ründajale pikka ette, aga ega keegi ennast niisama kaasajooksmisega ei väsita. Vahetustega ilmaasjata ei kiirustata. Lõpptulemus ka tegelikult ju täitsa rahuldav. Nii ökonoomne ja taktikaliselt nutikas mäng, et hüppa või alla kuskilt.

cannuman
15.06.07, 01:46
oli jah vägev andmine...Itaalial muidugi seis kehva sest England ju mängib Serbiaga, kellel vist ei ole enam pingutada vaja väga. Siiski võib vist Itaalia mängupildiga rahule jääda, kuigi alguses oli kaitse ikka jube. Teine poolaeg aga mängiti väga hästi...Aquilani ja Rosina panid täkku...Pazzini kahjuks väravani ei jõudnud ja inglased pääsesid 2-2 viigiga

cannuman
15.06.07, 01:47
Silmale ja südamele kohe ilus vaadata, kuidas Inglismaa U-21 mängib juba täiesti A-koondise tasemel. Pannakse ilus surve peale, põrutatakse kaks kotti. No kui löövadki vastased ühe tagasi, ei sest hullu. Hakatakse ilusti üheväravalist edu hoidma, taotakse ühele ründajale pikka ette, aga ega keegi ennast niisama kaasajooksmisega ei väsita. Vahetustega ilmaasjata ei kiirustata. Lõpptulemus ka tegelikult ju täitsa rahuldav. Nii ökonoomne ja taktikaliselt nutikas mäng, et hüppa või alla kuskilt.

väravavaht on parem isegi kui A koondise omad :)

Saarlane
16.06.07, 12:04
Vot nii siis (http://www.uefa.com/competitions/under21/news/kind=1/newsid=551790.html).

Täna kell 21:45 saab alguse A-alagrupi grande finale. Belgia või Portugal on ühe edasipääsukohae peale konkurentsis ning esimene kohtub Hollandi, teine Iisraeliga. Ootame ägedaid lahinguid :)

jaamu
16.06.07, 17:07
kumb edasi saab, kui belgia kaotab hollandile 1:2 ja portugal võidab iisraeli 1:0 , nii belgial kui portugalil oleks siis 4 punkti ja väravate vahe 2:2

cannuman
16.06.07, 17:20
võrdsete punktide korral omavaheline mäng. kui see viikis siis väravate vahe, löödud väravad ja siis vist üldse suurim löödud väravate arv mängus..jne..viimane asi on loos:) Pead ei anna aga Eurol peaks umbes nii olema:)

Jasper
16.06.07, 18:41
www.uefa.com -> U-21 (http://www.uefa.com/competitions/under21/index.html) -> regulations (http://www.uefa.com/competitions/under21/format/newsid=318672.html) -> peaks olema 7.06 (http://www.uefa.com/newsfiles/459787.pdf)

(:sega10:kuidas pdf faili sisu kopipasteerida saab?:sega10: )

manitaaz
16.06.07, 19:17
(:sega10:kuidas pdf faili sisu kopipasteerida saab?:sega10: )

http://support.microsoft.com/kb/212318

midfielder
16.06.07, 23:23
Drenthe on meister ka karistuslöökide löömises, kuigi belgia vv saab ata-ata.

lorenzo
16.06.07, 23:35
mõnus möll praegu. paistab, et Portugal saab edasi

midfielder
17.06.07, 00:05
mõnus möll praegu. paistab, et Portugal saab edasi

Paistab jah, et portud annavad juutidele kõva keretäie, näidates kuidas vutti tuleb mängida. :D

midfielder
17.06.07, 00:18
Kenneth Vermeerile tuleb nüüd ata-ata teha. Eelmise finaalturniiri parim keeper ei tohiks sellist puterdist mängida.

A-grupi 3 vooru tulemused:

Holland-Belgia 2:2
Iisrael-Portugal 0:4

Tabel

Holland 7
Belgia 5
Portugal 4
Iisrael 0

Hollandi ja Belgia mängu viimased minutid meenutasid vägisi 2004 em Rootsi-Taani mängu, kui kumbki sats enam rünnata ei tahtnud ja olid ilmselgelt rahul mängu tulemusega. Portugal peab aga ise end süüdistama, et esimeses voorus Belgiat võita ei suudetud. Viimase vooru laastamistöö juutide kallal jäi hiljaks.

Bob_Loblaw
17.06.07, 00:35
Mwahahah, Portugali poisid koju saadetud :D

Tanel89
17.06.07, 00:38
Oeh jah. Väga kahju. Oleks võinud ikkagi Portugal edasi saada. Loodame, et Nani vigastus ei ole midagi hullu.

lorenzo
17.06.07, 00:43
jama jah. aga noh seda oli ka karta, et sõbrad jälle koos otsustamas

Saarlane
17.06.07, 00:44
Hollandi esimese poolaja mäng oli perfektne. Väga ilus söödumäng, midagi halba polnud ütelda. Ning siis sai Belgia järsku rünnata ning ka värava lüüa. Poolajaks oli olukord siiski 2:1 Hollandi kasuks.

Teisel poolajal oli Holland üsna tujutu (vähemalt, võrreldes avapoolajaga) ning Belgia samas palju parem. Ehk tehti belglastele riietusruumis kord üle.

Aga seekord siis portude jaoks niiviisi. Äkki läheb teinekord teistmoodi, äkki ei lähe. Väljakukkumine on ausaltöeldes nende jaoks õiglane, sest nad ei olnud turniiri jooksul teps mitte nii säravad kui paberi peal.

cannuman
17.06.07, 01:29
kuidas pdf faili sisu kopipasteerida saab?

Acrobat readerit kasutades on olemas mingi nupuke..suur T vist on seal...Text select tool

Maarek
17.06.07, 11:35
jama jah. aga noh seda oli ka karta, et sõbrad jälle koos otsustamas

Aga kes keelas Portugalil "sõpradele" juba varem koha kätte näidata?
Ah soo, ei oldud piisavalt tugevad?

Selge, seda ma arvasin :p

Kas sa nägid Belgia - Holland mängu, et julged niimoodi väita. Vähemasti mulle küll ei tundunud see olevat mäng stiilis "lepime nüüd ilusti viiki, et jumala eest Portugali nannipunnid edasi ei saaks"

lorenzo
17.06.07, 15:31
Aga kes keelas Portugalil "sõpradele" juba varem koha kätte näidata?
Ah soo, ei oldud piisavalt tugevad?

Selge, seda ma arvasin :p

Kas sa nägid Belgia - Holland mängu, et julged niimoodi väita. Vähemasti mulle küll ei tundunud see olevat mäng stiilis "lepime nüüd ilusti viiki, et jumala eest Portugali nannipunnid edasi ei saaks"

ma ei õigusta Portugali. loomulikult oldi ise süüdi et selline seis neil oli

jaamu
18.06.07, 00:45
Inglismaa 2:0 Serbia
Itaalia 3:1 Tsehhi

Serbia 6
Inglismaa 5
Itaalia 4
Tsehhi 1

poolfinaalid Holland-Inglismaa ja Serbia-Belgia

Inglismaa-Serbia mängus oli vahepeal lööming puhkemas kui Derbyshire lõi 2:0 olukorras, kus suluseisu võttis ära maas lamav kaitsemängija.

Bob_Loblaw
18.06.07, 00:52
Itaalia ka väljas :D jej !

vincent
18.06.07, 01:17
Matt-poiss vist fair play auhinda see aasta ei saa jah... Üsna perversne mäng tegelikult, inglaste õnneks Serbia ka väga ei viitsinud. Huddlestone on muidugi päris labidaga löödud vend, niigi on kaartidega probleeme ja siis on temal vaja kaks minutit peale platsiletulekut joonekohtunik perse saata. Nice one, mate :mad:. Kuid jah, sellise mänguga jätkates teeb Holland poolfinaalis ilmselt poistele niisugust tuuleveskit, et oioioi.

cannuman
18.06.07, 01:22
Liiga palju häid asju oli samal ajal....Ise suutsin näga itaalia mängu esimest poolaega + teise poolaja algust. Väga hästi ikka panevad

Jasper
18.06.07, 02:12
Väga hästi ikka panevad

Panid:rolleyes:

jaamu
18.06.07, 10:20
Panid:rolleyes:

Panevad veel, sest 21. juunil on mäng Portugaliga

jaamu
18.06.07, 11:01
Inglismaa-Serbia mängus oli vahepeal lööming puhkemas kui Derbyshire lõi 2:0 olukorras, kus suluseisu võttis ära maas lamav kaitsemängija.

video (http://www.dailymotion.com/video/x2atlm_england-2-0-serbia-derbyshire)

inglane Nedum Onuoha ütles olukorra kohta, et serbia väravavaht mängis esimesena palli pärast seda, kui kaitsja vigastada sai ja kui tema palli välja ei löönud, jäi mängu peatamine juba kohtuniku otsustada.

Kahjuks olevat eile ka
rassistlikke (http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=472383&CPID=445&clid=114&lid=4163) solvanguid lennanud.

cannuman
18.06.07, 14:09
No eks enamus neist panevad veel väga kõrgel tasemel edasi. usun et nägime tulevas superstaare...kui juba osasi selleks nimetada ei saa..

Jasper
18.06.07, 20:51
Panevad veel, sest 21. juunil on mäng Portugaliga

Riiki, kes on viiekordsed(?) U-21 meistrid see lohutusturniir eriti ei koti. Arvestades, et Hollandisse saadeti nn. läbi aegade parim koondis. Aga ma tänan selle märkuse eest, sest tõele au andes ei olnud ma teadlik, et sellist formaati kasutatakse. :)

Martin
19.06.07, 01:43
video (http://www.dailymotion.com/video/x2atlm_england-2-0-serbia-derbyshire)

inglane Nedum Onuoha ütles olukorra kohta, et serbia väravavaht mängis esimesena palli pärast seda, kui kaitsja vigastada sai ja kui tema palli välja ei löönud, jäi mängu peatamine juba kohtuniku otsustada.

Derbyshire on selles mõttes idioot, et lõi ära, siis lõi. Kuid tra. sa seal veel provotseerima pead hakkama oma pidutsemisega, kui olukord pingeliseks muutus. Jookse rahulikult oma poolele tagasi ja asi ants.

Mr Self Destruct
19.06.07, 01:58
Sorri,aga Off-Topicu küsimus

Millal hakkab U-19 EM???

eston maravilha
19.06.07, 02:34
üleeile oli finaal

Mr Self Destruct
19.06.07, 02:47
üleeile oli finaal
:O Misasja????

Mr Self Destruct
19.06.07, 02:50
üleeile oli finaal
Sa ajasid võibolla midagi segamini,võibolla ajasin mina segamini.Aga leidsin siukese lingi 3 minti tagasi:)

http://www.uefa.com/competitions/under19/finals/index.html

cannuman
19.06.07, 03:06
sinu enda poolt andud lingilt selgub selline tõsiasi:

Austria will host the 2006/07 UEFA European Under-19 Championship from 16-27 July with matches in Linz, Pasching, Ried and Steyr.

ehk siis finaalturniir peaks olema 16-27 juuli

Jasper
19.06.07, 04:04
Sa ajasid võibolla midagi segamini,võibolla ajasin mina segamini.Aga leidsin siukese lingi 3 minti tagasi:)

http://www.uefa.com/competitions/under19/finals/index.html

Kerime aja 3 minti tagasi
Today, 01:47 AM
:O Misasja????

Fänn number 1, siin sulle väike üldlevinud pildike
http://www.nofuture.org.uk/diary/images/i_will_use_google.jpg

woodoo
19.06.07, 18:10
Portugal ja Itaalia mäng toimub selle, et selgitada Londoni olümiast osavõtja?

Oli vist midagi taolist: Londonisse pidid pääsema EM-U21'i neli paremat aga kuna Suurbritannia nimelist vutimonstrumit ei eksisteeri siis selgitavad alagruppides kolmandaks tulnud meeeskonad omavahel kes Olümpile sõidavad.

jaamu
19.06.07, 18:25
Portugal ja Itaalia mäng toimub selle, et selgitada Londoni olümiast osavõtja?

Oli vist midagi taolist: Londonisse pidid pääsema EM-U21'i neli paremat aga kuna Suurbritannia nimelist vutimonstrumit ei eksisteeri siis selgitavad alagruppides kolmandaks tulnud meeeskonad omavahel kes Olümpile sõidavad.

Pekingi olümpiast, aga muidu õige

woodoo
19.06.07, 21:54
Aia... eks ma häbenen oma lollust. Loogiline on et Peking on enne Londonit.

mcnamara
19.06.07, 22:59
Londonis võib Suurbritannia jalgpallikoondis vabalt kaasa teha ka. Lõplikku otsust küll vist shotlaste vastuseisu tõttu pole.

Hogweed
20.06.07, 15:22
kes alles on poolfinaalides

lorenzo
20.06.07, 15:34
Inglismaa 2:0 Serbia
Itaalia 3:1 Tsehhi

Serbia 6
Inglismaa 5
Itaalia 4
Tsehhi 1

poolfinaalid Holland-Inglismaa ja Serbia-Belgia

kes alles on poolfinaalides

arusaamatu. sa nagu üldse ei jälgi mis siin foorumis kirjutatakse?

jaamu
20.06.07, 23:11
krt ma saan südameinfarkti niimoodi :(

Mr Self Destruct
20.06.07, 23:16
12-12 on vist seis penaltidega:O

Mr Self Destruct
20.06.07, 23:17
Ja Palju Õnne Hollandi fännidele!

midfielder
20.06.07, 23:18
Harvanähtav penaltiseeria. 13:12 Oranjele lõpuks. Kaks korda pakkusid inglased kandikul võimaluse , aga alles kolmandal korral Heerenveeni äärekaitsja Zuiverloon kasutas selle võimaluse ära. Paraku mängu ise ajapuudusel ei näinudki ning sattusin alles siis teleri ette kui pendlid algasid. Paistab et oli asja eest, sest penaltiseeriat, mis kestab pool tundi, ei mäleta suurturniiridelt küll mitte.

fitti
20.06.07, 23:18
Ei saa olla. Inglased ja löövad 12 pennalt sisse? Uskomatonta.
Et nad seejuures kaotavad, oli mõistagi asjade loomulik käik.

cannuman
20.06.07, 23:24
Ise vaatasin alates lisaaja esimese poolaja lõpust. Selle aja jooksul said vist inglased 1x korraliga üle keskjoone...

Aga kui keegi inimene mäletab mis varem toimus, siis olekesin tänulik kui ta meiega jagaks seda. Kuna Holland lõi värava 89' kui ei eksi, siis usun, et toimus midagi sellist nagu teisel lisajal...

jaamu
20.06.07, 23:34
Ise vaatasin alates lisaaja esimese poolaja lõpust. Selle aja jooksul said vist inglased 1x korraliga üle keskjoone...

Aga kui keegi inimene mäletab mis varem toimus, siis olekesin tänulik kui ta meiega jagaks seda. Kuna Holland lõi värava 89' kui ei eksi, siis usun, et toimus midagi sellist nagu teisel lisajal...

Lisaaja teist poolt mängisid inglased 9 ja poole mehega. Lisaja esimesel poolel sai Nedum Onouha vigastada ja lahkus mängust, lisaks oli normaalaja lõpus saanud vigastada Steven Taylor. Vahetused olid selleks ajaks juba tehtud ja lisaks lõid hollandlased värava just peale seda kui Taylor vigastada sai. Taylori auks tuleb öelda, et ta mängis mängu lõpuni ja lõi ka pendla sisse.

Poolajal oli kaitsest vigastuse tõttu välja vahetatud Leighton Baines.

Normaalaja väravad
Lita (http://www.dailymotion.com/video/x2bu0m_england-1-0-holland-lita)
Ritgers (http://www.dailymotion.com/video/x2buu1_england-1-1-holland-rigters)

cannuman
20.06.07, 23:43
Jah Taylor keksis seal ühe jala peal ja põrutas minimaalse hoo pealt hea penalti.

Aga kuidas ikkagi normaalaeg oli...inglased lõid värava ja Holland surus metskult? Oli palju võimalusi? Pääses õige meeskond edasi?

jaamu
20.06.07, 23:47
Jah Taylor keksis seal ühe jala peal ja põrutas minimaalse hoo pealt hea penalti.

Aga kuidas ikkagi normaalaeg oli...inglased lõid värava ja Holland surus metskult? Oli palju võimalusi? Pääses õige meeskond edasi?

Ma eelmisse postitusse panin väravalingid aga ega ühtegi inglaste võimalust peale värava praegu meelde kui ei tule. Nii et Holland oli tegelikult kõvasti üle, pallivaldamine oli 65:35 .

Löögid 28:5 ja raamidesse 6:2 ei jäta vist väga kahtlusi kumb ründavam meeskond oli.

midfielder
20.06.07, 23:49

Lugedes uefa koduka ülevaadet mängust, ei tohiks küll mingeid kahtlusi tekkida, kas ikka õige sats edasi pääses.

http://www.uefa.com/competitions/under21/fixturesresults/round=15090/match=300169/report=rp.html

vincent
21.06.07, 00:03
Karma is a bitch, kui hollandlaste väravaolukorra ja Serbia mängu peale mõelda. Aga jah, parem meeskond edasi, kuigi penaltid olid mõistagi märkimisväärsed. Oleks pidanud kohe Psycho enda lööma saatma, oleks palju sivem selle asjaga ühele poole saand... Inglaste ees selles suhtes müts maha, et võideldi küll mehemoodi.

jaamu
21.06.07, 00:34
serbia võitis belgiat 2:0

midfielder
21.06.07, 00:46
serbia võitis belgiat 2:0

Serbia võit oli igati teenitud, kuigi noored "punased kuradid" andsid balkani meestele kõva lahingu. Suurt puudust tunti AZ tehnilisest vasakäärest Maarten Maartensist, kes kõvasti teibitud vasaku jalaga sai vaid 5 minutit mängida. Kuid Serbia hoidis mängu oma kontrolli all ja lõi väravadki mängu algul ja vahetult enne lõppu.

Arvestades seda, et inglaste vastu mängis serblastel valdavalt b-koosseis, siis vaadates turniiri tervikuna, pääsesid finaali mu arust 2 tùgevaimat satsi.

cannuman
21.06.07, 00:54
Arvestades seda, et inglaste vastu mängis serblastel valdavalt b-koosseis, siis vaadates turniiri tervikuna, pääsesid finaali mu arust 2 tùgevaimat satsi.

see on küll puhtalt minu arvamus, aga minu meelest väärisid itaallased vähemalt kohta poolfinaalis. Kuna nad poolfinaalis ei mänginud, siis ei saa ma väita, et nad väärisid kohta finaalis :)

midfielder
21.06.07, 01:11
see on küll puhtalt minu arvamus, aga minu meelest väärisid itaallased vähemalt kohta poolfinaalis. Kuna nad poolfinaalis ei mänginud, siis ei saa ma väita, et nad väärisid kohta finaalis :)

Portugal ja Itaalia, kes homme selgitavad viimase Olümpia pileti olid aga minu, aga arvan ka suurema osa meedia hinnagul selle turniiri suurimad ebaõnnestujad. Poolfinaalikoht mõlemale satsile pidanud olema miinimum programm, kuid läks teisiti. Kui portud alahindasid ilmselgelt belglasi avavoorus, siis Azzurri semifinaali koht jäi kindlasti mängu inglastega, kus nad ei suutnud peale 2:2 viiki oma mängulist ülekaalu väravaks realiseerida.

cannuman
21.06.07, 01:24
Nojah ise ma Serbia mängu ei näinud kuid lugesin, et kaotust küll ära ei teenitud. Inglastega mäng oli iseenesest väga hea (kui esimesed umbes 20min välja arvata), kui viik oli kõike muud kui rahuldav.

Usun, et mehed on praegu pettunud, kuid küllab mõne aja pärast on kõik ununenud, ning paljud itaalia noored võivad tulevikus palju tähtsamaid turniire võita kas koondise või klubiga

mcnamara
21.06.07, 10:20
Scott Carson näikse oma eelkäijate traditsioone tublilt jätkavat. Nagu näiteks Peter Shiltoni puhul 1990. aasta MM-il, ei tekkinud ka eile mul mingit kahtlust, et Scotty mõne pendla tõrjuda võiks. Ja kui ta seda kõige ootamatumal momendil ja pärast vähemalt kümmet vales suunas tehtud laiska hüpet tegi, oli shokk suur. Aga nojah...
Inglased olid õnnetusehunnikud jah normaalaja lõpus ja lisaajal. Pearce pani kõik sellele kaardile, et eduseisu suudetakse hoida. Ega see kaugel polnud ka. Finaal olnuks muidugi huvitav - kolm vigastatud kaitsjat ja kolm kahe kollasega eemale sunnitud poolikut Reo, Milner, Noble...

Mr Self Destruct
21.06.07, 10:42
Kas penalte saaks kuskilt uuesti vaadata?Mul jäi kahjuks vaatamata:(

Martin
21.06.07, 10:57
Kas penalte saaks kuskilt uuesti vaadata?Mul jäi kahjuks vaatamata:(

Neli viimast: http://www.dailymotion.com/video/x2bwbv_penalty-shootout-las-4-penalties
Posu mängu ülevaates: http://www.youtube.com/watch?v=b1Lq1mSIzmY

eston maravilha
21.06.07, 15:09
milline suurepärane kaitsetöö viigiväravale. vapustav

Mr Self Destruct
21.06.07, 15:22
Aitähh

10 tähemarki:)

midfielder
22.06.07, 00:38
Pekingi Olümpia vutiturniiri 4 piletit otsustavas mängus lõppes normaalaeg väravateta, kuigi Portugal oli domineerivam, lisaks mängivad itaallased ka vähemuses Rossi punase tõttu.

midfielder
22.06.07, 01:18
Lisaaeg oli põhimõtteliselt ühesuunaline sõit, st portud muudkui üritasid ja italiaanod kaitsesid oma puuri. Suht sarnane eilse Holland-Inglismaa mänguga. Loodetavasti penaltitega pääseb siiski Portugal Olümpiale, sest mänguliselt on nad selle kuhjaga ära teeninud. Nani ja Moutinho on täna vist kogu turniiri oma parimal tasemel, kuid Azzurri kaitsemüür on suutnud neid ohjata, lisaks raisati lisaajal ka kaks väga head võimalust.

Edit. Itaalia võitis penaltitega 4:3. Kogu nende olek lisaajal oligi selline, et minna pendlite peale, samas vähemuses mängimine pani nad ka sundseisu. Portudest on kahju, sest mänguliselt oldi üle, kuid selline see vutt on, kui vastas on riik, kes teab kuidas tulemusele mängida. Meenub vägisi em 2000 Holland-Itaalia poolfinaal, kus samuti käis pms-lt ühesuunaline liiklus, kuid Kluiverti 2 möödalöödud pendlit (loe Toldo tõrjutud) maksid kätte, kui lõpptulemusena penaltitega finaalist välja jäädi.

PraS
22.06.07, 01:31
Kas mitte toona korra mängus Frank de Boer ei eksinud ja ka penaltiseerias korra?

jaamu
22.06.07, 01:42
video (http://youtube.com/watch?v=ss7zGjbz6Yc), kust midfielder saab meelde tuletada, kui mitu kluiverti pennalt ikkagi toldo tõrjus :D

lorenzo
22.06.07, 01:46
krdi mõtetu jah. ründad ja ründad ja siis tulevad penaltid ja kööga

midfielder
22.06.07, 01:52
video (http://youtube.com/watch?v=ss7zGjbz6Yc), kust midfielder saab meelde tuletada, kui mitu kluiverti pennalt ikkagi toldo tõrjus :D

Juba isegi see üle vaadatud. Egas kõik detailid ka meeles püsi. See näide sai illustratsioonina juurde pandud.

midfielder
23.06.07, 13:39
Foppe de Haani ja Miroslav Djukici arvamused tänase suure finaali eel.

http://www.uefa.com/competitions/under21/fixturesresults/round=15092/match=300172/report=pr.html

cannuman
23.06.07, 16:26
2000 poolfinaal oli vägev jah..Zambrotta punane kaart..Hollandi 2 penaltit mida ei realiseeritud ja siis penaltiseeria..

Aga OM play-offi ei näinud ise..Mille eest Rossi punase sai, millal?

sayonara
23.06.07, 17:27
Rossi punane oli vist pigem teine kollane......kusagil 75nda minuti paiku..läks mehelt palli võtma, liiga jõuliselt pusis seal temaga, kohtunik vilistas vea talle ning seejärel oli vihapursatus ja kätega zestikuleerimine, mille järgselt ta küll kohe eemale sörkis kuid kohtunik kutsus ta tagasi ja andis kaardi (ma muidugi võin eksida äkki anti ka otse punane)

midfielder
23.06.07, 23:36
Finaalis siis esimene poolaega Jong Oranje juhtimisel Twente ründava pooliku Otman Bakkali meisterlikust kollist. Ka serblastel olid oma võimalused, millest üks karistuslöök ka posti läks. Üldpilt on suht võrdne, kuid peale kaotusseisu jäämist muidugi serblaste mäng aktiviseerus märgatavalt, kuni selleni oli hollandlaste käes kindel mänguline ülekaal.

lorenzo
23.06.07, 23:39
no rohkem nüüd küll ei lasta Watermanil sellist viga teha. järgmine kord karistatakse ära selline asi. väljak muidugi libe ka. Drenthe liug oli ikka päris lahe

midfielder
24.06.07, 00:05
Ryan Babel on kunn. Üks kott veel serblastele teha ja siis on eelmise aasta finaali kordus numbriliselt käes. :D

Edit. Rigters !!!! Super, super. Hiilgav Jong Oranje. Back to back tiitel on sisuliselt käeulatuses.

midfielder
24.06.07, 00:39
Lõppskoor siis 4:1. Kusjuures Babel jättis veel penalti ja kaks suurepärast võimalust kasutamata. Kokkuvõttes muidugi kahtlust pole, et tiitel teeniti auga välja. Peale avaväravat anti küll initsiatiiv serblastele, kes lõid mitmeid ohktikke olukordi, millest parim oli siis enne mainitud postilöök karistuslöögist, kuid 2:0 löömine andis ohjad taas hollandlaste kätte, kes pärast seda domineerisid mängu lõpuni. Ainus tõrvatilk meepotti oli lohakas kaitsetöö serblaste avavärava vormistamisel. Tiitli kaistmine on suurepärane saavutus. Minu teada on Holland ka esimene U-21 EM finaalturniiri korraldav riik, kes tiitli ka ise võitnud.

Ja oktoobris tuleb ju tiitlikaitsja Eestisse. :D

Saarlane
24.06.07, 00:45
No suurepärane mäng Hollandilt, lausa lust vaadata. Royston on staar :)

spoke
24.06.07, 00:57
Oranje oli jah selgelt üle ..ja palju võimalusi jäeti löömata ..viimase värava puhul, lugesin ära 18 söötu tegid hollandlased oma vahel enne kui palli väravasse toimetasid :) ridder oli hea andis 3 väravale söödud ja babel on muidugi loom

Maekas
27.06.07, 16:49
Keegi, kes turniiri jälgis palun tutvustage mulle sellist meest nagu Royston Drenthe. Teda on Realiga seostatud ning tundub huvitav.

Saarlane
27.06.07, 18:47
Loe see teema täielikult läbi. Olen kindel, et pea igal leheküljel ülistatakse teda :)

Maekas
27.06.07, 20:09
Loe see teema täielikult läbi. Olen kindel, et pea igal leheküljel ülistatakse teda :)

Okei, minu viga... omaarust sai nagu otsitud tema nime, aga nüüd tuli välja, et "match case" ees oli linnuke :)

Saarlane
04.07.07, 20:43
Tagantjärele (http://www.uefa.com/magazine/news/kind=4194304/newsid=556323.html)

Vat sulle, miks Hollandist ka tänapäeval täkupoisid tulevad: In 2002 Royal Netherlands Football Association introduced a new youth coaching system. Every club's academy was given a rating from one to four stars as an incentive to improve, and the Ducht national team coach in 2002, Louis Van Gaal told uefa.com: "If you have four stars you have the best conditions for educating youth players. When you have one star it is not so good so the best players will go to the best education system. That is a stimulus for the clubs to create the best conditions, for example the level of the coaches. To that end we have created models exercised from children aged five, six, seven eight and nine because in the old days the parents of young children educated their kids but they didn't know how to do it so they played football without knowledge. Now we are showing them how to do it."

Olympi
16.10.07, 20:37
Täna toimus siis Poola - Venemaa U-21. Vaatamata sellele, et Venemaa pidi 2. poolaja mängima 10-kesi, võitis külalismeeskond 1-0.

http://www.youtube.com/watch?v=xwYCLbQUCCU

lorenzo
16.10.07, 21:37
Montenegro-Portugal on ka võtnud ootamatu pöörde. mängu algus oli nagu portugaallaste surve all ja montenegrolased tegelesid rohkem oma kastist palli minema saamisega. mida mäng edasi seda asjalikumaks on slaavlased muutunud ja 35. minutil just löödi ka värav nurgalöögijärgsest olukorrast.

Shermann
07.06.09, 23:02
Umbes nädala pärast algab siis uus U-21 EM (http://www.uefa.com/competitions/under21/index.html), mis seekord toimub rootslaste kodus. Seekord osalevad seal Rootsi, Valgevene, Itaalia ja Serbia grupist A ning Hispaania, Saksamaa, Inglismaa ja Soome. Turniir avatakse just kahe viimatinimetatud satsi kohutmisega 15. juunil kell 19.15.

bhoyyy
15.06.09, 19:03
Inglismaa- Soome
hmm, raske valik, kes võidab....
hoian põtradele pöialt, aga raskeks läheb ! :cool:

lorenzo
15.06.09, 20:51
no põtradel läks asi ikka tunduvalt lihtsamaks nüüd..

Blue Rock
15.06.09, 21:08
no põtradel läks asi ikka tunduvalt lihtsamaks nüüd..

Mjah...Mancienne punasega välja ja Hamstadi enda poiss Sparv viigistas. Teisel poolajal võiksid põhjanaabrid otsustava ära susata.

2mSööt3mMööda
15.06.09, 22:19
Soomlased tegid väga kobeda esituse inglaste vastu. Sööt käis nagu hispaanial keskväljal aga ründe faasis ei osatud eriti midagi asjalikku välja võluda.
Inglismaa võib olla uhke realiseerimis protsendi üle aga muus osas nõrk esitus sellistelt nimedelt(kamba peale meeskonnal üle 1100 premiere league esitust sommide 0 vastu sellisel tasemel).
Walcotti reklaamiti kui võistluste suurimat staari aga soomlased tegid temast tavalise poisikese, kellelt lihtsalt pall ära võeti jälle ja jälle.

Total shots: ENG 6 - 18 FIN
Shots on target ENG 3 - 5 FIN
Soomlased peavad oma sihikut vähe sättima :)

Blue Rock
15.06.09, 22:58
Soomlased peavad oma sihikut vähe sättima :)

Mnjah...korralik snaiper kuluks marjaks ära. Sadik, Parikka, Pukki & Kokko tingimata neid kriteeriume ei täida.

Epic
16.06.09, 22:06
Rootslased kuritarvitasid päris räigelt valgevenelasi. Viimane värav oli superilus. Võõrustajad polegi turniiril lihtsalt statisti rollis nagu enne turniiri ennustati.

vendetta
18.06.09, 03:24
Huvitav fakt on see, et rootsi meedia andmetel on kohapeal ~80 euroopa klubi skaute. Berg ja Wernbloom tegid igatahes mõlemad väga hea esituse.

cannuman
18.06.09, 11:00
ideaalne koht ju noorte talentide nillimiseks

Epic
19.06.09, 20:02
Kas Balotelli sai punase ainult selle tõttu, et olles mustanahaline kukkus ta perseli?

lorenzo
26.06.09, 21:55
täitsa perses. 3-0-st 3-3.

cannuman
26.06.09, 21:56
päris head väravad kah. Mmmm lisaaeg :P

lorenzo
26.06.09, 22:44
no Milneri esimene pennal oli võimas. kahju muidugi et nii läks. tundub et finaal tuleb ühepoolne, sest inglastel vist väravavaht ja 2 ründajat puudu nüüd

laas
26.06.09, 23:06
no Milneri esimene pennal oli võimas. kahju muidugi et nii läks. tundub et finaal tuleb ühepoolne, sest inglastel vist väravavaht ja 2 ründajat puudu nüüd

No Loach pole sugugi kehv Harti asendaja, ja Gabi asemel Adam Johnson, kes ei ole temast mu meelest sugugi kehvem, ega ka aeglasem mees. Sellisest korralikust kesktormajast on neil muidugi kogu turniiri puudus olnud.

lorenzo
26.06.09, 23:17
hispaanlased jätsid sakslastele oma vormid?

vincent
26.06.09, 23:24
Psycho üritas küll jälle kõigest väest ära käkkida, pannes nr 7 venna esimesena lööma, aga seekord siis õnneks sedapidi. Nende kaartide kohta ei oskagi nagu mitte midagi arvata, Harti mölisemine tõi vähemalt lõppkokkuvõttes siiski tulu ja teine normaalne vv on võtta (eeldatavasti läheb jah Loach, samas Lewisel pole ka viga). ja no Agbonlahor pole ju kunagi peast päris normaalne olnud, nii et talle ei saa nagu väga pahaks ka panna, aga see Campbelli brainfart oli muidugi väga ebameeldiv sürpriis. Johnsoni peale võib muidugi lootma jääda, kuigi eks samas kõlbaks ju ka Pearce'ilt küsida, et mis hea pärast ei võinud siis Taylori ja Campbelli vigastuse järel kasvõi Vaughanit või kedaiganes puhast ründajat juurde kutsuda. mis kuradi täiendused on üldse Rose ja Stearman?

kuuraa
27.06.09, 00:48
kurat, kahjuks magasin mängu maha sõna otseses mõttes.
tundus väga raju mäng olevat väga hullu comebackiga.
see berg tundub väga asjalik olevat.

Epic
27.06.09, 01:58
see berg tundub väga asjalik olevat.

Kahe aasta taguse turniiri staar Maceo Rigters tundus ka täitsa asjalik. Inglismaal mängides pole tegelane aga kahe aasta jooksul jalga kordagi valgeks saanud.

PraS
27.06.09, 15:16
Saksa noored poisid suutsid ka siis finaali jõuda ning huvitav saab olema, kuna mõlemal satsil ründajatega kitsas. Inglastel kaks teravat ründajat väljas ning sakslastel põhiründaja väljas.

Nägin teise poolfinaali mängu esimest poolaega ainult, kuid sakslastel ikka roppu moodi vedas, et vaheajale minnes seis jäi 0-0. Mngu alguses olid ITA poisid väga ohtlikud nurgalöökide järgses olukorras, kuid õnneks suutis Neuer päästa.

Nüüd tuleb vaid loota,et kapten Khedira põlv kannatab mängida finaali ning siis on keskel vast vähe lihtsam.

cannuman
27.06.09, 16:05
Itaalia oli hea jah. Palju muljetavaldavam kui varasemates mängudes ja Rootsi come-back oli ka nummi. Aga seekord siis õnn inglaste ja sakslaste poolel ja vanad sõbrad jagavad karika omavahel.

Epic
30.06.09, 00:25
Inglastele õpetatakse vist juba maast madalast seda, kuidas tähtsates mängudes ebaõnnestuda. Kuigi, tõsi, sakslased on täna ka väga head olnud. Parim mäng nende poolt terve turniiri jooksul, mis algas väga õnnetult ja impotentselt.

PraS
30.06.09, 00:39
Maailma kõige ülehinnatumad mängijad said siis hea õppetunni. 2BL pallur omas ikka totalselt mängu lõpupoole seda "ulme" talenti Richardit.

Mäng võideti treeneripingil ning see isu kuidas esimene poolaeg lihtsalt Inglismaa nulliti oli vapustav.

vendetta
30.06.09, 03:17
U-17, U-19, U-21, kõik meistrid! Tehke järgi, ''suuremad liigad'', kui suudate :D

lorenzo
30.06.09, 03:49
tundub et finaal tuleb ühepoolne, sest inglastel vist väravavaht ja 2 ründajat puudu nüüd

no seekord oli mul õigus

Aramis
30.06.09, 12:30
U-17, U-19, U-21, kõik meistrid! Tehke järgi, ''suuremad liigad'', kui suudate :D

Hästi öeldud!
Lisaks juurde, et tõenäoliselt nii meestes kui ka naistes.

lorenzo
30.06.09, 20:31
muidugi sakslaste tulevikukoondis eriti just ei erine prantslaste omast

Blue Rock
30.06.09, 21:43
muidugi sakslaste tulevikukoondis eriti just ei erine prantslaste omast

Ehk seletaksid pisut täpsemalt?

lorenzo
30.06.09, 21:49
Ehk seletaksid pisut täpsemalt?

pidasin silmas eelkõige kui palju on naturaalseid sakslasi. tiim vat et pooleks immigrantide järeltulijatega. tuleb küll tunnistada, et enamus juhtudel on siiski 1 vanematest neil sakslane, tavaliselt ema siis

Blue Rock
30.06.09, 22:11
pidasin silmas eelkõige kui palju on naturaalseid sakslasi. tiim vat et pooleks immigrantide järeltulijatega. tuleb küll tunnistada, et enamus juhtudel on siiski 1 vanematest neil sakslane, tavaliselt ema siis

Njah, kuid päris samal pulgale neid siiski veel ei upitaks, olgugi et ka koondises on neid piotreid ja miroslave juba omajagu. Kuid eks ta nii ole, et maailm muutub värvilisemaks päevpäevalt.

PraS
30.06.09, 22:18
Njah, kuid päris samal pulgale neid siiski veel ei upitaks, olgugi et ka koondises on neid piotreid ja miroslave juba omajagu. Kuid eks ta nii ole, et maailm muutub värvilisemaks päevpäevalt.

ma ei saa aru mis jõle marurahvuslased jälle välja tulnud. On Itaalia, Hisp, Inglismaa kui ka muudes koondistes neid nn mitte loomupäraseid kodanikke, kuid tänapäeva maailm ongi selline ja järjest enam moodustavad tippriikide koondised erineva taustaga pallurid. Mulle kõige olulisem on see,et mängijad kes väljakul askeldavad teevad seda hingega, mitte ei vegeteeri niisama.

Blue Rock
30.06.09, 22:25
ma ei saa aru mis jõle marurahvuslased jälle välja tulnud.
Ega ma ei väitnud seda negatiivses mõttes iseenesest. Lihtsalt kinnitasin fakti, et nii need asjalood on tänapäeval.

PraS
30.06.09, 22:28
Ega ma ei väitnud seda negatiivses mõttes iseenesest. Lihtsalt kinnitasin fakti, et nii need asjalood on tänapäeval.

Andestust. Ei mõelnudki sind. Minu viga.

lorenzo
30.06.09, 23:32
PraSile- ma pole mingi marurahvuslane, vaid nendin lihtsalt fakti, et ühes riigis Euroopas on saamas samasugune situatsioon. Kusjuures Hispaania ja Itaalia koondistes pole neid immigrante eriti midagi niivõrd palju.

kusjuures need Piotrid, Miroslavid ja Lukased mind isegi niivõrd ei häirigi. Pigem on naljakas lugeda nimesid nagu Boateng, Aogo, Castro, Khedira, Ben-Hatira, Özil.

ja mis puudutab värvilist maailma, siis miskipärast tundub mulle, et iga päevaga tekib Euroopas järjest enam just natsionalistlikke liikumisi, mis just tugevnevad.

mcnamara
04.07.09, 23:13
PraSile- ma pole mingi marurahvuslane, vaid nendin lihtsalt fakti, et ühes riigis Euroopas on saamas samasugune situatsioon. Kusjuures Hispaania ja Itaalia koondistes pole neid immigrante eriti midagi niivõrd palju.

kusjuures need Piotrid, Miroslavid ja Lukased mind isegi niivõrd ei häirigi. Pigem on naljakas lugeda nimesid nagu Boateng, Aogo, Castro, Khedira, Ben-Hatira, Özil.

ja mis puudutab värvilist maailma, siis miskipärast tundub mulle, et iga päevaga tekib Euroopas järjest enam just natsionalistlikke liikumisi, mis just tugevnevad.

Marurahvusluse asemel esindab see postitus puhtakujulist rassismi.

lorenzo
04.09.09, 22:14
Leedu noored on päris heas seisus hetkel poolajalt tulles Portugali vastu. Portugallaste ülekaal on muidugi mäekõrgune

lorenzo
10.10.09, 00:42
seekord siis pauk lätlastelt- 5-1 võideti kodus rumeenlasi

budu
11.08.10, 23:59
Täna siis mõnigi üllatustulemus.
soome mängis kodus hispaaniaga 1-1
island purustas saksa 4-1
konnad kaotasid belgiale 0-1

midfielder
12.08.10, 00:54
Täna siis mõnigi üllatustulemus.
soome mängis kodus hispaaniaga 1-1
island purustas saksa 4-1
konnad kaotasid belgiale 0-1

Sakslaste kaotus tähendas siis seda, et tiitlikaitsja vaatab järgmist finaalturniiri tribüünidelt.

Aramis
12.08.10, 13:44
Nii, et sellest otsast hakkabki "Prantsusmaa" sündroom pihta. Huvitav, millal see jõuab täiskasvanute koondiseni.

mcnamara
08.09.10, 11:09
The play-offs will take place between 9 and 13 October, with the seven winners joining hosts Denmark in the final tournament next June.
2011 UEFA European Under-21 Championship play-offs
Group winners
Group 1: Romania
Group 2: Switzerland
Group 3: Italy
Group 4: Netherlands
Group 5: Czech Republic
Group 6: Sweden
Group 7: Croatia
Group 8: Ukraine
Group 9: Greece
Group 10: Scotland
Four best runners-up*
Spain, England, Belarus, Iceland

Tavapärastest tegijatest pole Portugali, Prantsusmaad ega Saksamaad. Hispaania ja Inglismaa pääsesid edasi läbi häda. Sümpaatne näha siin selliseid riike nagu Island ja Shotimaa.

midfielder
10.09.10, 23:48
The play-offs will take place between 9 and 13 October, with the seven winners joining hosts Denmark in the final tournament next June.
2011 UEFA European Under-21 Championship play-offs
Group winners
Group 1: Romania
Group 2: Switzerland
Group 3: Italy
Group 4: Netherlands
Group 5: Czech Republic
Group 6: Sweden
Group 7: Croatia
Group 8: Ukraine
Group 9: Greece
Group 10: Scotland
Four best runners-up*
Spain, England, Belarus, Iceland

Tavapärastest tegijatest pole Portugali, Prantsusmaad ega Saksamaad. Hispaania ja Inglismaa pääsesid edasi läbi häda. Sümpaatne näha siin selliseid riike nagu Island ja Shotimaa.

Ja täna loositi 7 play-off paari, millede võitjad pääsevad järgmisel suvel peetavale finaalturniirile, kus juba ees ootab korraldajamaa Taani.

Play-off ties
England v Romania
Netherlands v Ukraine
Spain v Croatia
Switzerland v Sweden
Iceland v Scotland
Czech Republic v Greece
Italy v Belarus

Mängud peetakse 8 ja 12 oktoobril

mcnamara
14.10.10, 22:30
The lineup for the 2011 UEFA European Under-21 Championship is complete, with Iceland, England, the Czech Republic, Belarus, Spain, Switzerland and Ukraine joining hosts Denmark in next summer's finals following the conclusion of the play-offs on Tuesday.

Üsna ootamatu seltskond seega juunikuus 2011 Taanis. Suurtest langesid play-offis veel Holland, kaotades Ukrainale ja Itaalia, kes jäi alla Valgevenele.

jyriöö
15.10.10, 13:05
Itaalia väljalangemisse panustas klassikalise käkiga (http://www.goal4replay.net/VideoWatchF.asp?ID=44230&Ln) ka mängija, kes alles nädalakene või nii tagasi teatas: "Why am I behind them in the pecking order? That’s one you need to ask Wenger. I’m eating my heart out at not being able to play. All the more because the other two keepers are not doing their job especially well."

mcnamara
09.11.10, 20:49
2011 finaalturniiri alagrupid on nüüd loositud.
A: Taani, Shveits, Valgevene, Island.
B: Hispaania, Tshehhi, Inglismaa, Ukraina.
B paistab märksa tugevam seltskond. Finaalturniir siis Taanis järgmise aasta juunis.

ericbana
25.06.11, 23:35
Finaali esimene poolaeg on ikka super olnud. Hispaanlaste tase on ikka müstiliselt kõrge. Kui ei teaks, siis esimese hooga küll ära ei ütleks, et tegemist U-21 meeskonnaga. Väravaga lõppenud rünnak oli lihtsalt brilliant.

football2u
26.06.11, 00:15
2011 finaalturniiri alagrupid on nüüd loositud.
A: Taani, Shveits, Valgevene, Island.
B: Hispaania, Tshehhi, Inglismaa, Ukraina.
B paistab märksa tugevam seltskond. Finaalturniir siis Taanis järgmise aasta juunis.

Kes oleks EM-i eel uskunud, et Valgevene tuleb pronksile...

xrip55
26.06.11, 00:24
Esimene värv oli kena..
ja nüüd thiago oma.. Suht kõvv:D

LaLiga>Premier
26.06.11, 00:40
No hispaanlaste pinki vaadates võiks öelda, et nad oleks isegi teise koosseisuga selle tiitli võitnud.

Meintz
04.06.12, 13:56
Huvitav, kas San Marino jalgpalli ajaloo tipphetk? Reedel viigistati U 21 EM-valikmängus Kreekaga 0:0

Meintz
05.06.12, 19:46
Heh, Makedoonia U 21 suutis 6-1 kaotusseisu 6-5 mängida viimase 25 minutiga, oleks kõva olnud kui oleks suutnud ka viigistada :D

Meintz
04.06.13, 17:16
Uus turniir algab juba homme! BBC eelvaade (http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/22679473)

FcBarca
05.06.13, 11:46
kuskilt võimalik jälgida mänge või peab streamidega leppima ?

Kelonaator
05.06.13, 13:33
Eurosport?

midfielder
05.06.13, 13:41
http://liveonsat.com/lv__foot_intl_M_uefa_21.php

Siin kanalite nimekiri. Sakslaste sport 1 (endine DSF) ja Kabel Eins näitavad koodivabadest kanalitest pea kõiki mänge.

cannuman
06.06.13, 00:26
elion?

orbitaaljaam
06.06.13, 00:31
Eurosport näitab vist selle asemel tennist. Täna jäi vähemalt selline tunne.

midfielder
06.06.13, 00:39
Elionis olevatest kanalitest ükski ei näita. Neil on küll Rai Uno, kuid mänge näitavad Itaalia kanalitest RAI 3 ja RAI Sport 1, mis peaks vabad kanalid satil olema ehkki ei välista et mängude ajal on seal must pilt. Saksa sport 1 ja kabel eins on kindlamad valikud.

mcnamara
06.06.13, 10:25
Eurosport näitab vist selle asemel tennist. Täna jäi vähemalt selline tunne.

Eurospordil pole juba aastaid selle turniiri näitamise õigusi.

karl54
06.06.13, 15:23
Sai siis pilk peale visata Itaalia-Inglismaa mängule, Itaalia oli selgelt parem, kuigi kohati suutsid ka Inglased päris hästi mängida, ei saanudki täpselt aru, miks nende väravat ei loetud, ilmselt oli mingi viga. Aga Insigne oli ikka ülivõimas, tegi mis tahtis praktiliselt, kuigi kohati mängis ikka väga üle, kaks Liverpooli keskvälja staari inglaste poolelt olid seevastu küll kohutavad just ründeosas, kohutavad pallipuuted jne, eriti selle kiilaka härra poolt. Tänane grupp on igastahes tudnuvalt tugevam, sest kõigil neljal tiimil on kamaluga staare, kes ka päris koondise kandadele astunud ja oma liigades päris kõvad staarid, mõnel tiimil rohkem, mõnel vähem. Igastahes Itaalial võib olla lootust, ehk Hispaania alistada nt finaalis, aga eks tänased mängud annavad aimu, kui tugevad ülejäänud kolm Hispaania gruppis on.

cannuman
06.06.13, 22:50
Tänane grupp on igastahes tudnuvalt tugevam, sest kõigil neljal tiimil on kamaluga staare, kes ka päris koondise kandadele astunud ja oma liigades päris kõvad staarid, mõnel tiimil rohkem, mõnel vähem.

Prandelli väitel oleks 4 venda olnud A koondisega conf cupil kui poleks seda U21 turnat

karl54
07.06.13, 04:06
Prandelli väitel oleks 4 venda olnud A koondisega conf cupil kui poleks seda U21 turnat

kes? Insigne oli hea, aga ta peaks olema kaugel a-koondise tasemest veel? Borini on vigane olnud, ja peale paari liigutuse midagi erilist korda ei seadnud, Verrati võibolla jaa varupingile, ehk ühesõnaga suht mingi mitte väga tõsine jutt ju? Ühesõnaga ma saaks aru, et paar venda a-koondise pingilt võiks siin turnal olla, aga kohe päris kindlasti on nii, et kas Prandelli lihtsalt liialdab oma juttudega, sest hea treener ju, või nagu mis? mitte ükski u-21 mees ei pääseks algu ja mõni üksik pingile ju :D

cannuman
07.06.13, 09:18
Verratti, Insigne, Destro, Borini ja Florenzi on kõik A-koondises juba mänginud. Ilmselt nende seast nelja venda mõtles. Prandelli ei öelnud et nad võtmemängijad oleks, vaid conf cup koondises. Eks oota MM ära ja näed ise.

A-koondisest võiks U21 eest lammutada praegu näteks Balotelli ja El Sharaawy duo

karl54
07.06.13, 16:10
Verratti, Insigne, Destro, Borini ja Florenzi on kõik A-koondises juba mänginud. Ilmselt nende seast nelja venda mõtles. Prandelli ei öelnud et nad võtmemängijad oleks, vaid conf cup koondises. Eks oota MM ära ja näed ise.

A-koondisest võiks U21 eest lammutada praegu näteks Balotelli ja El Sharaawy duo

Nojah, samas sarnaselt Itaaliale on Inglismaa tiimist puud Wilshare(ta vist poolvigane ka?), Oxlade ja Saksamaa kaod on ka korralikud, eks siis koondises juba põhimehe staatuses härrasid siia ei kaasata, pole ka neil enam ilmselt motivatsiooni ja pingipisid lubati kaasa.

dontastik
15.06.13, 21:29
Hispaania esimesena finaalis olles selgelt üle Norrast 3-0. Jala said valgeks Rodrigo, Isco ja Morata. Isco värav oli kaunis.

http://i.imgur.com/5xoX8Wh.png

http://youtu.be/bPSSHGs_2aM

dontastik
18.06.13, 19:07
Vähem kui tunni aja pärast algamas Itaalia - Hispaania finaal.

Itaalia: Bardi; Donati, Caldirola, Bianchetti, Regini; Florenzi, Verratti, Rossi, Insigne; Immobile, Borini

Hispaania: De Gea; Montoya, Bartra, Íñigo Martínez, Moreno; Koke, Illarramendi, Thiago Alcántara; Tello, Isco, Morata

Stok
18.06.13, 21:48
Palju õnne kõikidele lauatennise sõpradele (pardon ttBoll ;)).

Debs
18.06.13, 22:45
Õnne Hispaania.
Thiago.....Thiago.....

dontastik
18.06.13, 23:01
Hispaania jalgpallurite domineerimine jätkub!

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2013/06/18/futbol/europeo-sub21/1371578475_extras_portada_1.jpg

http://soccernet.espn.go.com/design05/images/2013/0618/spainunder-21winners_640x360.jpg

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/96/54/82/1965482_w2.jpg

hofnar
18.06.13, 23:46
Järjest päris EM ja u21 EM, pole paha...

ericbana
19.06.13, 00:07

Neid Hispaania "järjest" võibki lugema jääda vist. Tundub, et ainuke oluline tiitel, mis hetkel hispaanlaste käes pole, on U20 MM. Aga selle puhul võimalus vead parandada juba käesoleval aastal. No olümpia kah, aga see siiski pigem suht lambine.

dontastik
19.06.13, 00:22

Pole paha jah...

Since 2008, Spain have won:
1 World Cup
2 European Championships
2 U21 European Championships
2 U19 European Championships

Fouree
19.06.13, 00:36
Nendelt, kes antud turniiri jälgisid uuriks veidike Norra kohta. Jõuti isegi poolfinaali nagu näha. Kuidas mängupilt oli? On ju tavakoondise tase üsna kehv. Kui palju üldse saab U21 koondise põhjal ennustada tuleviku koondise taset? Või milles üldse seisneb norrakate suhteliselt kesine tase? Jalgpall paistab Norras nagu väga-väga populaarne spordiala olevat.

Nasfal
19.06.13, 13:54
Hispaania u21 keskvälja ehitavad Thiago ja Isco, maailmas saab täismeeste koondiseid ühel käel üle lugeda, kellel on parem keskväli kui Hispaania u21l. Sellise tasemevahega ongi lust neid tiitleid võita:)

mcnamara
01.07.15, 01:31
Ometi võitis üks põhjamaa ka meeste jalgpallitiitli! Super. :)

Mõmmik
01.07.15, 02:26
Svenssonite üle väga hea meel, aga Portugalist meeletult kahju, väga väga kõva sats ja turniiri jooksul meeldisid Svensade kõrval mulle kõige rohkem.

Mõnuagent 007
01.07.15, 02:29
Ses mõttes oli tore turniir, et kohtunikud olid suurepärased, portugaalid ei sukeldunud, Rootsi võit oli üllatus, fännid ei märatsenud ja näppu kellelegi väljakul aanusesse ka ei pandud. Justkui poleks tänapäeva jalgpalli vaadanud, vaid mingit igivana videolinti 90-ndate alguse jalkast.

cannuman
01.07.15, 02:56
Kohtunike kohta selline väikene tähelepanek, et tänases penaltiseerias tehti kõik tõrjed vist reeglitevastaselt, vv liikus varem joonelt ära. Kahjuks või õnneks kordagi ära ei karistatud kohtunike poolt.

cannuman
18.06.17, 17:22
Järjekorde turiin algas eile.

Suurfavooriit Inglismaa. Kui mingi ime kombel peaks ebaõnnestuma, siis Saksamaa, Itaalia ja Hispaania valmis võimalusest haarama. Kontorite hinnangul suurimad võimalused Hispaania, kes eile 5-0 võiduga alustas.

Esimesed mängud A ja B grupis tehtud:

A grupp
Rootsi - Inglismaa 0:0
Poola - Slovakkia 1:2

B grupp
Portugal - Serbia 2:0
Hispaania - Makedoonia 5:0

Täna alustab paberil kõige vihasem C grupp

Saksamaa - Tsehhi
Taani - Itaalia

Kahjuks ükski lihtsa-inimese kanal üle ei kanna, aga UEFA juutuuubiku kanal väidetavalt teeb seda:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhjLO-ekrsRvwYJ0u-asU1dxjWeAIiM4k

Vaadata peaks olema päris palju. Päris mitmed huvitavad nimed on koosseisus, kes juba päris suurtes klubides mänguaega saavad.

Wiki link: https://en.wikipedia.org/wiki/2017_UEFA_European_Under-21_Championship
Koosseisud: https://en.wikipedia.org/wiki/2017_UEFA_European_Under-21_Championship_squads

ElNino9
18.06.17, 18:34
Järjekorde turiin algas üleeile.

Suurfavooriit Inglismaa. Kui mingi ime kombel peaks ebaõnnestuma, siis Saksamaa, Itaalia ja Hispaania valmis võimalusest haarama. Kontorite hinnangul suurimad võimalused Hispaania, kes eile 5-0 võiduga alustas.

Esimesed mängud A ja B grupis tehtud:

A grupp
Rootsi - Inglismaa 0:0
Poola - Slovakkia 1:2

B grupp
Portugal - Serbia 2:0
Hispaania - Makedoonia 5:0

Täna alustab paberil kõige vihasem C grupp

Saksamaa - Tsehhi
Taani - Itaalia

Kahjuks ükski lihtsa-inimese kanal üle ei kanna, aga UEFA juutuuubiku kanal väidetavalt teeb seda:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhjLO-ekrsRvwYJ0u-asU1dxjWeAIiM4k

Vaadata peaks olema päris palju. Päris mitmed huvitavad nimed on koosseisus, kes juba päris suurtes klubides mänguaega saavad.

Wiki link: https://en.wikipedia.org/wiki/2017_UEFA_European_Under-21_Championship
Koosseisud: https://en.wikipedia.org/wiki/2017_UEFA_European_Under-21_Championship_squads

Asensio MVP!

cannuman
25.06.17, 01:31
Alagrupiturnii sai läbi ja poolfinaalides kohtuvad Inglismaa - Saksamaa ja seni parimat mängu näidanud Hispaania ja Itaalia.

ericbana
27.06.17, 22:46
Inglismaa kaotas penaltiseerias Saksamaale. Kõik on endine.

Pints
01.07.17, 01:19
Uskumatu, et see kokku klopsitud Saksamaa U21 selle turniiri võitis.
Mis mul ikka kurta, peab meeldima :sünna: