320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccerneti suvepäevad 2006

    Hei-hei,

    taas on aeg hakata valmistuma Soccerneti suvepäevadeks, mis sisuliselt kujutab endast foorumlaste kokkutulekut. Rahva tungival nõudmisel sedakorda siis Kohilas.

    Programm oleks suures laastus sama, mis eelmiselgi aastal:

    - kanuumatk Kohila (või mis iganes jõgi sealt läbi sõidab) jõel;
    - õhtu (öö) endi kaasa võetud telkides Kohila lähedal laagripaigas, võimalusega teha lõket, võtta sauna, end jõevees jahutada ja lihtsalt olla/seltskonda nautida;
    - järgmisel päeval väike jalgpallimatš veel mängukõlbulike kodanike vahel. Täpsemad tingimused selgumisel.

    Üleüldse on väga palju veel lahtine, kaasaarvatud hind, aga üks asi on vaja nüüd ja kohe paika panna - kuupäevad. Omalt poolt pakuks välja juuli esimese nädalavahetuse (1.-2.).

    Niisiis, arutlegem, registreerugem ja heietagem!

    PS. Eelmisel aastal juhtus päris mitmega nii, et algul lubati suure suuga tulla, kuid siis kas joodi oma viimased rahad enne maksetähtaega maha või lihtsalt otsustati, et esindus pole piisavalt esinduslik, et kohale tulla. Üritus aga näitas, et ka ca 10 inimesega oli kogemus iga senti väärt, ja nii paljud lubasid end sel suvel kindlasti kohale vedada, et ma ei usu, et keegi seda vabast tahtest maha magada sooviks.

    Kõik kohale!

    #2
    Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

    Näed siis, sellest oma väikse seltskonnaga juba mitmel korral vesteldud, et peaks asja orgunnima hakkama. Hea kui kellegil on pealehakkamist. Mulle kuupäevad põhimõtteliselt sobivad, kuigi 2. juuli õhtuks pean pinks-ponks olema. Seega mulle sobiks paremini reede-laupäev.
    Peale viimast kokkutulekut lubas dreyd ürituse orgunnimisel kaasa aidata, oled juba temaga kontakti võtnud?

    Igatahes mind võib lisada osalejate nimekirja.
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

      Mulle juuli algus sobiks. Ei sobi kuidagi juuli lõpp ega augusti esimene pool. Seega, kui päevad paika saame, siis olen käpp (maas).
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

        Kuna asjad on läinud päris kiireks, siis eriti ei ole temaga suhelda jõudnud. Ainult nii palju, et tema koht jääks meile ilmselt väikeseks. Samas, kuna samal ajal möllab MM, siis ehk on võimalik mõne mängu ühisvaatamine kuidagi korraldada vms. Hetkel ma ei ole ise ka detailidega veel hästi kursis, aga asjad on selgumas.

        Kuupäevadest veel natuke:

        Põhimõtteliselt on valikus 3 nädalavahetust. a) kohe pärast jaani (langeb ilmselt ära), b) 1.-2. juuli (Õllesummer kuuldavasti samal ajal, lisaks madalamate liigade mängud) ja c) 8.-9. juuli (MM-i tähtsaimad mängud samal ajal, lisaks Eesti meistri- ja esiliiga mängud, millest Soccerneti asjapulgad peavad kuidagimoodi ülevaated vormima).

        Seega ükski nv ei ole sugugi ideaalne, aga ma loodan, et suudetakse see juuli esimene nv omale siiski kuidagi plaanidesse ära mahutada. Reede-laupäev oleks ka täiesti sobiv variant minu poolest.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

          Algselt postitas mazz


          ... b) 1.-2. juuli (Õllesummer kuuldavasti samal ajal, lisaks madalamate liigade mängud) j....
          Õllesummer on käesoleval aastal 5.-9. juulil
          BACK WHERE WE BELONG

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

            Algselt postitas Melwood


            Algselt postitas mazz


            ... b) 1.-2. juuli (Õllesummer kuuldavasti samal ajal, lisaks madalamate liigade mängud) j....
            Õllesummer on käesoleval aastal 5.-9. juulil
            PraS rsk,

            aga ok, paistab, et tegemist on parima variandiga siis.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

              eheh, väga tore, kui noorsaksad end siia veavad. Üldiselt siin jah ööbmisega on nagu on. Iseenesiest telkimine Loone linnusel on normaalsema ilma puhul täitsa enam-vähem. Kindlasti saab vutti vaadata ma loodan meie esindus söögikohas Veski baaris, mis KOhilasse tulles jääb enne silda vasemale. Aga kui vaja saan siin ehk ka miskise vajalikuga abiks olla, kui vaja.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                Mulle esimene kord meeldis ja seega olin selleks juba endale vabad päevad välja arvestanud. Ilmselt olen taas tulija, kui raha olemas on

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                  kui hind jääb kuskil 300 piirimaile, siis toon enda seksika keha kah kohale

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                    kui vutti saab saab vaadata, siis seda enam tulen..
                    ps.
                    fitti, võta telk kaasa

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                      Ja korvpall ka!
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                        ..ja hunnik terava servaga plekitükke, roostes naeltega lauajuppe ja pudelipõhju, et rünnol oleks, kuhu kukkuda
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                          mina osalen tingimusel, et Sell lugupeetud Konnale uue lipu toob. päris lootusetu ei tohiks olla, sest CL finaali ajal olla Konna Hundis nähtud ühe pisut valedes värvides, aga siiski suht pede lipuga. Sell olla laenanud.
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                            Konsulteerisin just oma hea sõbra Tuumapohmelliga, talle peaks see juuli alguse nädalavahetus igati sobima, nii et meie kahekesi oleme platsis.

                            Ühtlasi palun reserveerida mulle teise päeva vuti tarvis lamamiskoht platsi ääres. (Vähemalt esimeseks poolajaks, teisel võin jälle väravasse minna.)
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Soccerneti suvepäevad 2006\'

                              HOIHOI !!!

                              Kindlalt kohal, eelmise aasta kanuuretk fittiga suvepäevadel oli kindlalt üks suve tippsündmusi Kõik muu seda enam

                              Aeg sobib!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X