320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sakala maakonna fännilipp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sakala maakonna fännilipp

    Kui kõik korralikud Eesti jalgpallikoondise fännid lõbusasti enne Eesti-Kasahstani mängu õllepubis nimega “Sveik” istusid hakasin ma oma väheke uimase peaga mõtlema. Kurrat, miks on Tartust nii palju jalgpallifänne? Kas taaralinna elanikud on tõesti paremad, kui tallinlased ja miks siis? Asi kippus eriti nutuseks minema, kui tartlased hakkasid laulma oma laulu Tartust, mille peale tallinlastel polnud midagi ütleda.
    See-selleks… Eks see tallinlaste ja tartlaste omavaheline väike hõõrumine ei kao kuhugi.
    Kas keegi märkas jalgpallifänne, kes oleksid olnud tulnud mujalt Eestist kui Tartust või Tallinnast? Ma arvan, et kui keegi neid kohtas, siis oli neid minimaalselt.
    Meenus üks SOCCERNET.EE thread, kus tartlased plaanisid endale tegema hakata uut imesuurt fännilipu, millele oleks kirjutatud Tarbatu. Hea mõte.
    Mina nagu põlistel mulkidel kombeks hakkasin kadestama Tartlaste innukust. Kas ei ole olnud Sakala maakond läbi aegade Eesti üks tähtsamaid maakondi? Et mitte tartlasele alla jääda otsustasin hoida Sakala au kõrgel ja mõtlesin välja Sakala maakonna fännilipu.
    Mõelge, kui tore oleks vaadata Lilleküla staadionil kõigi Eesti 14 maakonna fännilippe. Võibolla on minu ideed utoopilised, aga siiski…
    Mul tekkis probleem lipukirjaga. Mitte ei suutnud midagi head väja mõtelda. KOJAMEES, Sina lubasid aidata, kui kellelgi tekkib selline probleem. Teine probleem tekkis lipu mõõtmetega: kui suur lipp peaks tulema?
    Jürgen
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    Kui lipp teha ingliselipu kavandijärgi siis union imõõtude vahekord on 1*2.seega lipp mille me tellisime oli 1,5 korda 3 meetrit ja selle hind koos lõppviimistlusega on 2940 .-Omaltpoolt soovitan 2 korda 4 meetrit jääb igati CHEFF ja natuke suuremaga nagu 3 korda 6 tekkib probleeme Lillekülas just nimelt selle 3ega.Lipupeale soovitan kirjutada Sakala ja kasutada Ajalehe Sakala srifti ning koostöös Maakonna valitsusega ja ajalehega Sakala,võivad nad vabalt selle raha leida.See tähendab sini-must valge unioni peale vapi asemele ainult Sakala kiri(ei mingit ajalehe ega maakonna atripuutikat.Hind ei peaks soolane olema neile.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      Ehk aitad???
      NB!lincoln on viimasel ajal saamatu
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #4
        Millega ma aitan,ma ei saa ju ajalehetoimetusse minna.
        Esiteks uuri kes kirjutab lehes spordist,kes kultuurist ,siis uuri nende tausta(sest paljud on kindla kunstisuuna või spordiala toetajad).Uuri Maakonnavalitsusest kes on spordi fanaatik,kes neist toetab jalgpalli mine tee neile ettepanek et nemad toetaks rahaliselt Maakonna Fännilipu teostamist rahaliselt.See ei ole suur summa.Ümmarguselt viistuhat krooni.Samas ära anna mõtetuid lubadusi lipu kavandi muutmisel.Ütle et JH kordineerib Fännilippude kavandeid.Me ju ei taha et meie lipul olex Ühinend meierei või Põlva Piim.Nemad saavad selle rahakirjutada Maakonna tutvustavasse eelarvesse või lihtsalt reklaami,äärmiseljuhul ka kui sponsorraha.Mis on sinu trumbid.Seda lippu näidatakse televiisorivahendusel üle maailma ja samas käime ka meie mööda ilma ringi.Ei saa võrrelda Jalgpallistaadionil lehvivat lippu korvpallihallis oleva T-Shirtiga. Julge pealehakkamine on pool võitu.Edu sulle.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          KOJAMEES viimase kirjaga sa mind aitasidki!!!
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #6
            lincoln, Sobolev peaks olema see inimene kes Viljandi linnas turismi ja linna tutvustamisega tegeleb. Tundub olevat suht spordikauge inimene aga kui ilusti rääkida... Eelarveid peaks nad ka praegu koostama, nii et viimane aeg oma taotlusi sisse viia.

            Kommentaar


              #7
              Teoreetiliselt võttes võib samas juhtuda, et kui te kasutate Sakala
              formaati tuleb keegi "korravalvur-staadionitöötaja" ja ütleb, et näe teevad
              lehele reklaami, aga staadionile (või vastavale korravalvurile) maksnud ei ole.
              Ehk kokkuvõtteks, kui teete Sakala formaadis ei soovita oma raha sinna eriti
              all toppida.

              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by vello99

                Teoreetiliselt võttes võib samas juhtuda, et kui te kasutate Sakala formaati tuleb keegi "korravalvur-staadionitöötaja" ja ütleb, et näe teevad
                lehele reklaami, aga staadionile (või vastavale korravalvurile) maksnud ei ole.
                nujaaa, see on t6esti pigem teoreetilist laadi oht... ilmselt on turvatöötajad niiv6rd rumalad, et ei tea sakala ajalehest essugi... iseasi on siis , kui kuskilt infi läbi tilgub, et "nii ja naa, ajaleht toetas ja näe tahavad tasuta reklaami saada..."

                muidugi, kui saaks otse linnavalitsusest toetust, poleks probleemi, siis kirjuta mis fondis tahes (kuigi "sakala" font oleks ylik6va!)... njaa...

                iseenesest, variant ka selline, et kui pakutakse väiksemat summat, siis asi ka see... kui kunagi tulevikus viljandis (viljandi tulevik) m6ni jalkafänn tekib, kel hea asja nimel rahast kahju pole, siis v6ib ju puuduva osa juurde koguda... samas, kui viitsida piisavalt firmast firmasse käia, siis miskiste 500 eeguste annetustega on kohalikud firmad ilmselt n6us abistama kyll... kui suvel sellises kohas nagu vigala "läburindi" nimelist yritust organiseerisime, siis suure yllatusena meile, ilmnes, et kohalikud ettev6tjad käisid sponsorraha ootamatult lahkelt välja... njaaa... ärgem alahinnakem erasektorit!

                ok, j6udu!

                aiFo.
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by vello99

                  Teoreetiliselt võttes võib samas juhtuda, et kui te kasutate Sakala
                  formaati tuleb keegi "korravalvur-staadionitöötaja" ja ütleb, et näe teevad
                  lehele reklaami, aga staadionile (või vastavale korravalvurile) maksnud ei ole.
                  Ehk kokkuvõtteks, kui teete Sakala formaadis ei soovita oma raha sinna eriti
                  all toppida.
                  Sellisel juhul tehakse meie venekeelsele ajalehele või sii hoopis teatrile või siis ... "Estonia" pidevalt reklaami. Seda ohtu nüüd küll pole.
                  Jube Tige Kala

                  Kommentaar


                    #10
                    Mina seda ka hästi ei usu. Ma sain kokku mingi 9 kavandit. Kes soovib näha ma võin saata. Jürgen
                    Jalgpallihaigla liige NR. 69

                    Kommentaar


                      #11
                      Tere Lincoln,olen ise mitmeid lippe teinud,õigemini lasknud valmistada. Mind väga huvitavad sinu kavandid nii,et kui võimalik saada mulle.
                      Nüüd aga minu soovitus sulle.! Aitab juba nendest UNION- tüüpi lippudest, meil on neid juba kaks tükki. Sakala olgu ikkagi midagi mulgimaaga seotud. Igal maakonnal on ju omad värvid,lipp ei pea sugugi sini-must-valge olema.
                      JÕUDU!!
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma saadan need sulle mailiga... Sa võiksid ise ka mõned kavandid välja mõelda, kui Sul aega on. Jürgen
                        Jalgpallihaigla liige NR. 69

                        Kommentaar


                          #13
                          Vaidlen sulle Kunn vastu,me jõudsime kokkuleppele atripuutika osas mis kajastub ka meie vestluses milles osalesid .Kui me tutvustame kauba märki "E.F.F." siis ei saa me alguses minna väga kirjuks,et ennast tutvustada välismaal.Loomulikult on lippude ja plagude tegemisel kõigil vabad käed,aga küsiti "Jalgpallihaigla" seisukohta.See seisukoht on promoda praegu Unioni stiilis Sümboolikat.Toon näite ka St. Pauli fännide sümboolikast.Mansa ju kannab teist sümboolikat.Me ei promo mitte maakonda ega huvitavaid paiku Eestis vaid Eesti Jalkafänne ja kuna neid on nii palju siis on regiooniti neil oma lipp.Näiteks kasvõi Lasnamäe ja Nõmme.?!?
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #14
                            ... olge hääd mehed saatke mullegi need kavandid..olles isegi olemasolevate lippude valmistamises tegev olnud siis tore vaadata mida teised välja mõtlevad..samas mul veel palju kavandeid paberil mis teostamist ootavad nii et kopereerugem seltsimehed,igatahes.
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #15
                              üritan saata nii kiiresti kui saan...
                              Jalgpallihaigla liige NR. 69

                              Kommentaar

                              Working...
                              X