320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vigastus - spordiarst - soovitused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vigastus - spordiarst - soovitused

    Tere!

    Olen siis jõudnud oma väikese jalgpallurikarjääri jooksul esimese vigastuseni. tegelikult isegi et 6-ni - lihtsalt sama vigastus korduvalt. Tegemist imelt reielihase rebestusega
    Olen siiamaani püdnud jalga lihtsalt hoida aga nagu näha, tulemusteta. ja nüüd, et mitte jalast ilma jääda, tahaksin spordiarsti juurde tee leida. (enne oli ka plaanis aga ma ju kardan arste eksole ) Niisiis ... paluksin juhatust .. kus leida sellist arsti ja kus on kõige paremad ja palju raha läheb ?

    Niiet jagage kogemusi ja soovitage.

    Stonefish
    <ühe jalaga ründes>
    Stonefish

    #2
    Põhiküsimus: mis linnas sa elad?

    Mina isiklikult tunnen Tartut, seega saan siin juhatada küll (lisaks on ema kah tippaerst ning tema tunneb juba kõiki). Eksperte on siis kõikjal, kuid täpsusta oma asukohta.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Kui Tallinnas, siis soovitan asutust nimega Artroskoopia OÜ Artrosportkliinik (Pärnu mnt 67a, Tel 646 1436, Faks 646 1436). Küsi doktor Madis Rahut.
      Teda saab kätte ka Mustamäe haiglast. Traumatoloogia- ja ortopeedia kliinik - vastuvõtt konsultatiivses polikliinikus,
      kabinet 103, registreerimine 8.00-9.00 tel 6971093 (Madis Rahu K 12.00-15.00)

      Aga palun :-)



      Kommentaar


        #4
        et siis ..

        Tallinnas olen koos oma vigastustega

        Muidugi võin ka oma vigastuse tartusse tuua ja seda jagad P

        Tänan vastuste eest .. aga see ei tähenda, et teised nüüd enam soovitada ei või .. soovitage aga ... ma tahan olla valija rollis

        Stonefish
        Stonefish

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by eestieest

          vigastusega mine TOPi seal juures kusagil on spordiarst, olen korra käinud seal

          muig. Jah, laupäeval kl 12 on TOP'i nurga taga üks kahtlane mees. Ütle talle jänes metsas ja anna pakk suitsu, teeb kohe terveks.


          Minagi soovitaksin minna sinna Pärnu mnt.( kui sa ikka mõtlesid seda ajakirjanduse maja? ) Seal sain oma mädavarba korda, tunne kohe palju parem. Probleemiks võib kujuneda vaid rahakoti suurus, varba peale läks 1000 umbes.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #6
            Heh mul ka mingi 2 korda olnud reielihase rebestus, paljalt sellepärast vist nagu eriti ei ole mõtet arsti juurde minna, aga kui ikka see on korduv sul siis jah.
            Mina näitex tegin lihtsalt kompressi, panin spordikreemi, paar päeva side pial ja asi korras
            Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

            Kommentaar


              #7
              ma ei tea, kui tõsine see sul on, aga mul aitas nii : paned enne trenni soojendavat spordikreemi (Capsicam jt.) ja asi funkab oled jälle jalgadel. see asi ei kesta sul väga kaua
              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

              Kommentaar


                #8
                arvatavasti on suhteliselt tõsine, sest ikkagi ju 6 kord. aga see spordikreem .. palju maksab ja mis on tallinnas lähim hulgimüügikoht ?

                <kahtleb ainult soojendavas spordikreemis>

                a samas ei ole ise kasutanud kordagi .. niiet
                Stonefish

                Kommentaar


                  #9
                  40 eegu kandis pead arvestama
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #10
                    No kui tegu ikka reielihase rebestusega on (muideks, kahtlane, sest sellisel juhul oleks sul käimisegagi probleeme), siis Capsicam küll ei aita. Aga muidu on see igati tänuväärt kreem (ise kasutan põlvedel), maksab 38 eeku ja müüakse igas apteegis.
                    Jube Tige Kala

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Martin

                      Põhiküsimus: mis linnas sa elad?

                      Mina isiklikult tunnen Tartut, seega saan siin juhatada küll (lisaks on ema kah tippaerst ning tema tunneb juba kõiki). Eksperte on siis kõikjal, kuid täpsusta oma asukohta.
                      Su ema tegi vist täna mu kopsudest röntgenipilte, perenimi oli igal juhul Smutov. Olen omadega nimelt nii mäel, et sain Tallinnas külmetatud öö tõttu kopsupõletiku.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        on vist ikka küll rebestus ...

                        sest käimisega ongi just probleeme. täna komberdasin kaubamajja süüa ostma .. mõnusalt valus, toetuda peaaegu ei saa jalale. pärast viimast rebestust roomasin platsilt minema .. ja jaa .. ma ütlen .. rebestus on P

                        ahjaa .. loomuliku liikumise asemel on tekkinud vastava jala liikumisse selline mõnus tühi koht... lihtsalt tunnen, et jalg vastu maad puudutades ei jõua sinnamaani ühtlase jõulise liigutusena .. vaid mingi hetk on jõuetus/tühikoht/mida iganes vahepeal .. a võibolla on see ka ainult foobia :P

                        <ühe jalaga ründaja>
                        Stonefish

                        Kommentaar


                          #13
                          Niipalju oskan ise aidata: kui sul on jalalihaserebend, siis ei tohi kindlasti peale näilikku paranemist esimese asjana minna palli mängima, kuna järsud löögid on ideaalsed rebestajad. Kui tunned, et on terve, siis hakkad jooksmas käima, see tugevdab liigeseid ja ligaseid. Hiljem teed jõutrenni, see tugevdab samuti liigeseid ja kõõluseid. Ja alles siis kui tunned et on saad värki täiskoormusel teha, lähed palli kõigepealt üksi koksima ja siis teistega mängima. Mul on üks sõber, kellel on sama häda, ja ta teeb lollisti ning häda ei kao kuhugi.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #14
                            kle, eestieest, tee mind oma vennaks või ma ei tea kelleks ... saaks ka äkki tasuta P muidu peab hakkama veel hingehinda maksma .. arvestades sellega, et m1ck oma 'mädavarvast' 1000 eequga hellitas ja ravis. tea kas sattus poisja juurde või oli tõesti juba nivõrd suur mädavarvas P nojah .. reis on ju pindalalt varbast suurem .. vist P niiet võiks arvestada 10k vist ... kui minna sinna arsti juurde kus m1ck käis :P

                            a muidu .. lähen veel täna-homme arsti juurde. ja kui amputeeritakse, annan teada ja palliplatsile tulen enivei ikkagi tagasi P

                            <tähtis pole jalg, vaid jalgpall>
                            Stonefish

                            Kommentaar


                              #15
                              jalgpall on parem kui jalg
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X