PDA

View Full Version : MM vaatamine

oku
08.06.06, 12:32
Kus keegi MMi vaatama hakkab. Oleks hea teada, kus teid, kallid kaasvõitlejad, kohata saaks.

Ise veedan arvatavasti nädala sees kella 16sed mängud Kamikazes, kuna sinna on hea töö juurest jalutada. Black Mount Pub on ka kodu lähedal ... Kodus nagu väga istuda ei tahaks muidu, nii et loetlege kohtumiskohad ette.

mcnamara
08.06.06, 12:43
Raske uskuda, et miski suudaks mind koduseinte vahelt välja meelitada vaatama mänge, mis mulle sohvale kätte paistavad. Paksu ja laisa inimese asi. Kui just keegi kusagile kutsuks, siis kes teab muidugi... ;)

indrek
08.06.06, 14:07
Vaatan enamasti kodus. Odav õlu. suur ekraan. ei mingit suitsuhaisu. oku, astu mõnikord läbi ja veendu ise.

jansa
08.06.06, 16:47
...Lillekülas Mooni tn.-l panevad RummaBros & Co ülesse suure telgi oma aeda, veavad sinna TV-kaabli ja loomulikult TV-massina, ostavad kasutatud kodumasinate poest külmiku kuhu sisse ohtralt kesvamärga , grill sususema ja holaaa...kõik tuttavad on teretulnud ..eriti brasside toetajad ;)

Pealik
08.06.06, 17:03
Algselt postitas jansa

...Lillekülas Mooni tn.-l panevad RummaBros & Co ülesse suure telgi oma aeda, veavad sinna TV-kaabli ja loomulikult TV-massina, ostavad kasutatud kodumasinate poest külmiku kuhu sisse ohtralt kesvamärga , grill sususema ja holaaa...kõik tuttavad on teretulnud ..eriti brasside toetajad ;)

Eks siis kunagi pean su juurest läbi astuma:õlu:

Aramis
08.06.06, 18:02
Algselt postitas Pealik

Algselt postitas jansa

Eks siis kunagi pean su juurest läbi astuma:õlu:

Hmmm, mees, kelle signaturex on You Could Be Mine sõnad ja Brasiilia fänn...Igasugu imeasju näeb!

Even
08.06.06, 18:19
Mis see praegu tähendas? Igastahes, igalpool olen arvatavasti. Kodus, vahepeal kuskil pubides, sõprade pool jne. Vaatab tore kuu tuleb.

Kebab
09.06.06, 00:38
HOMME HAKKAB SIIS PIHTA! HURRAAA!!!! :õlu: :reiv: :r66m7:

ma lihtsalt pidin selle siia maha hõikama! Värin rinna sees läheb iga päevaga suuremaks. Ise vaatan kõiki mänge muidugi kodus.

17
09.06.06, 00:45
Algselt postitas Kebab

HOMME HAKKAB SIIS PIHTA! HURRAAA!!!! :õlu: :reiv: :r66m7:

ma lihtsalt pidin selle siia maha hõikama! Värin rinna sees läheb iga päevaga suuremaks. Ise vaatan kõiki mänge muidugi kodus.
ÜHEKSATEIST TUNDI!!!!!!!!!!!!!!!!

god
09.06.06, 02:35
see on nagu väiksena ootasid oma sünnat või siis jõule, et muud kui venib ja venib selle algus. aga ise vaatan kah kodus. mis ma sääl pubis ikka passin, kui kodus on oma kord ja teen mis tahan.

cannuman
09.06.06, 02:49
Kodus enamasti, aga mõnikord on asja tartu, siis vast Zum-zum on esimene valik. V>õi Dolce Vita, kui see muidugi pakub head õhkkonda...

Samas muidugi nagu eespool mainitud, on pubis söök/jook kallis ja vastikut tobihaisu kõik kohad täis

arvaja
09.06.06, 15:54
Soovitan kõigil vaadata bordellis.See on küll suht kallis,aga milline mõnu jalgpalli vaatamisel:P

mcnamara
09.06.06, 15:57
Algselt postitas arvaja

Soovitan kõigil vaadata bordellis.See on küll suht kallis,aga milline mõnu jalgpalli vaatamisel:P

14-aastasel noorhärral peaks nüüd küll juba uneaeg kätte jõudnud olema.

AlwaysRed
09.06.06, 16:03
Algselt postitas arvaja

Kahju, et Sina seal vaadata ei saa. Kasva veel mõni aastake, siis räägi sellist juttu.

arvaja
09.06.06, 16:25
Algselt postitas /Romaldo/

Algselt postitas arvaja

Kahju, et Sina seal vaadata ei saa. Kasva veel mõni aastake, siis räägi sellist juttu.

Lol.

Jasper
09.06.06, 16:48
Mul on kuidagi meeles, et kinos Sõprus näidati mingit finaali. Kas ma mäletan õigesti ja ega keegi pole kuulnud sarnase ürituse toimumisest tänavuse MM-i raames?

2mSööt3mMööda
09.06.06, 16:53
Algselt postitas arvaja

Aga milliseid bordelle härra Arvaja ise soovitaks? :P

mcnamara
09.06.06, 16:53
Algselt postitas Jasper

Mul on kuidagi meeles, et kinos Sõprus näidati mingit finaali. Kas ma mäletan õigesti ja ega keegi pole kuulnud sarnase ürituse toimumisest tänavuse MM-i raames?

Äkki on elu arenenud meil ja näidatakse mõnes toredamas kohas sedapuhku? Raekoja platsil näiteks?

Tundmatu1976
09.06.06, 16:56
Ma olen kuulnud et Sõprus ikka nagu plaanib miskit teha küll poolfilnaalide ja kohamängudega

Devil
12.06.06, 16:02
Kus tänast esimest pela kaetakse?

vandersell
12.06.06, 16:12
Laupäeval sai kolme mängu pubis vaadatud. Võin öelda, et kodus on kümme korda parem. Pole üleliigset mula ega muid häirivaid tegureid. Samas, õllekoguse mõistuse piires hoidmine aitab ka mängu jälgimisele kaasa...

Devil
12.06.06, 16:25
Aga neid igavaid mänge on hea pubis vaadata :D.

Tundmatu1976
12.06.06, 17:06
Siis jah seltsis segasem
Pikniku vormis ja telekas akna peal on ka hea vaadata laupäev-pühapäev sai nii erinavates Tallinna servades vaadatud

jansa
13.06.06, 01:22
..niisiis kolmapäeval alates kella 16:00st on oodatud Brasiilia fännid Lillekülla , aadressil Mooni 12 sisehoovi kus on (laupäevast) põlispuude vahele püsti pandud suur telk 28tollise tv-ga et vaadata avamängu horvaatlaste vasta ( ja ka kõiki muid mänge). Külm õlu OTSE KÜLMKAPIST maksab vaid 10 EEk-i, samas grillimise võimalus. Kollane särk kohustuslik :
Kes lärmi järgi ülesse ei leia siis helistagu 50 54366 JANSa

PS. Oodatud on ka teised toredad jalgpallisõbrad:lahe:

lorenzo
13.06.06, 01:26
Algselt postitas jansa

..niisiis kolmapäeval alates kella 16:00st on oodatud Brasiilia fännid Lillekülla , aadressil Mooni 12 sisehoovi kus on (laupäevast) põlispuude vahele püsti pandud suur telk 28tollise tv-ga et vaadata avamängu horvaatlaste vasta ( ja ka kõiki muid mänge). Külm õlu OTSE KÜLMKAPIST maksab vaid 10 EEk-i, samas grillimise võimalus. Kollane särk kohustuslik :

meil siin Lissaboni lahedal sama asi, ainult et peajoogiks kujuneb vist caipirinha;) soovitan seda ka teilgi...aga et suuremaid koguseid juua, tehke jook morsiklaasi;)

jansa
13.06.06, 01:30
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas jansa

meil siin Lissaboni lahedal sama asi, ainult et peajoogiks kujuneb vist caipirinha;) soovitan seda ka teilgi...aga et suuremaid koguseid juua, tehke jook morsiklaasi;)

..panen kõrva taha, äkki homseks on seegi meie joogilistis olemas:õnnelik:

TonZo
23.06.06, 11:40
kas keegi teab mõnda saiti, kus saab MM väravaid näha???

Maekas
23.06.06, 12:31
http://worldcup.peekvid.com/

Siin on kohati nii väravaid kui ka highlightse.