320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Demos pole heli. Nagu ka nt. meeste saatmist reservi, et nad pärast vigastust mängukogemust saaks.
    Sain ma nüüd õieti aru, et sa ütlesid, et EI saa mehi reservi saata, et nad pärast vigastust mängukogemust saaks. Ma sain küll täitsa edukalt Smithi reservi saata, et ta siis seal end veits koguks. Tõsi tagasi põhimeeskonda ta veel tulnud pole.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
      Sain ma nüüd õieti aru, et sa ütlesid, et EI saa mehi reservi saata, et nad pärast vigastust mängukogemust saaks. Ma sain küll täitsa edukalt Smithi reservi saata, et ta siis seal end veits koguks. Tõsi tagasi põhimeeskonda ta veel tulnud pole.
      Ja ei tulegi...
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #63
        selles mõttes siis et ei arene üldse? kurat, ma elangi ainult noorte mängijate ostu peale fm-s

        Kommentaar


          #64
          Noh, veidi üle kahe nädala release'ini. Enda kogemuste järgi ütlen, et enamus mängud lõppevad 1:1 viikidega. Ja tavaliselt nii, et ma asun juhtima. Juures on aga päris palju uusi ja huvitavaid vidinaid, millest pooli ma veel kasutanud pole. Kui see reservidesse saatmise funktsiooni full mängus tööle hakkab, siis on see vähemalt minu jaoks üks tähtsaimatest lisadest. Sest et tavaliselt kui seda omal käel teen kipub päris tihti too kutt reservides meelest minema.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
            Kui see reservidesse saatmise funktsiooni full mängus tööle hakkab, siis on see vähemalt minu jaoks üks tähtsaimatest lisadest. Sest et tavaliselt kui seda omal käel teen kipub päris tihti too kutt reservides meelest minema.
            Väidetavalt hakkab

            Ma mängisin ka demot natuke, kuid minu jaoks on see database ja seetõttu ka võimalused ikka liiga pisikesed. Vajan täisversiooni.

            Kuid tundub päris lubav, kuigi taktikat pole veel päris hästi paika saanud (3-4-3 tundub töötavat, kuid mitte ka ideaalselt, sama 3-1-4-2-ga). Eks tuleb nokiseda.

            Treening on ka kuidagi väga perses, kuid see on suuresti seetõttu, et ma ei tea, kas põhitreenereid võib ka täiesti suvalt noori treenima panna või peaks seal möllama aint youth coachid.

            Vahvaid lisasid on mitmeid. Eks täisversiooni saades saab möllata.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #66
              Proovisin kah järgi praegu. Demo kvaliteet "bug"ide mõttes on suhtkoht hea ning uued asjad on kõik super. Kuigi mängu ajal on nagu see liikumine kuidagi harjumatult kiirem ja paar muud asja. Ibrahimovic ikka veel ülehinnatud kuid Adriano't pole veel proovinud vigastuse tõttu, kuid ilmselt on ta kah jätkuvalt kaks korda parem kui peaks. Ibra - Adri'ga on vast päris lõbus FM'is lammutada. Stankovic oli kah äss kauglöökide ja triblingutega. Taktikaks valisin 4-2-2-2, kahe DM'i ja Figo ja Stankoviciga tiibades. Tundub, et sain juba kohe esimese kahe mänguga paika kõik settingsid. Vieira suutis kah juba esimese punase teenida avamängus Roma vastu. Kuigi kollaseid tuleb liiga palju minu meelest.

              Amelia peale kah 19 milli kulutatud ja mees jumala äss. Soovitan, kui pappi on.

              Kaks mängu mängitud ja 2-1 Roma vastu ning 3-1 Palermo vastu.

              Noortetiim on kah fantastiline ning feeder clubi funktsioonist on ikka sitaks kasu. Sai paar noorukit ostetud ja kohe vupsti Serie B'sse mängima saadetud või siis noortetiimist paar kuju, kellest Sebastian Ribas ka värava lõi oma hooaja avamängus.
              sigpic

              Kommentaar


                #67
                Hakkasin algul Chelseaga mängima, tegin mingi oktoobri kuuni, siis mõtlesin et prooviks teisi liigasid ka. Niisiis kustutasin selle Inglise save game ära ja hakkasin Hispaania quick starti loadima ja loaditud ta lõpuks ei saandki. Re-Installisin mängu ja ikka sama jama.
                Tahaks juba mängida, aga korda ei saa kohe mitte kudagi.

                Kommentaar


                  #68
                  Football_Manager_2007-Razor1911

                  Kommentaar


                    #69
                    Tore mäng tuleb.

                    Kommentaar


                      #70



                      huhuhu

                      Kommentaar


                        #71
                        Eesti mängumehi praktiliselt polegi
                        Koondises ainult kolm nime, ülejäänud kõik hallid... Mida jama.

                        Kommentaar


                          #72
                          "Load all players from Estonia."

                          Kommentaar


                            #73
                            keegi juba eesti liigaga on hakkama saanud w? ma proovisin ise teha aga ei tulnud sellest välja midagi...

                            Kommentaar


                              #74
                              Jep, siis saab.
                              Seal enamus olemas.

                              Kommentaar


                                #75
                                Noh, pirajad mängivad juba jah?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X