PDA

View Full Version : Football Manager 2007

Leheküljed : [1] 2 3 4 5

Tanel
09.06.06, 13:01
Feeder Clubs - Brand new to Football Managerä 2007, and one of the most requested features on Sports Interactive’s forums has been the addition of feeder clubs to the game. This new addition works in all the ways you would expect it to in real life. You can establish your club as the small team who receives loan players from a larger club or a large club looking for support getting your youngsters match experience by loaning them out. Have the first option on players from clubs, and schedule pre-arranged friendlies each season by simply asking your board for a feeder relationship and choose from the list they compile.

Youth Revamp - A complete revamp of youth teams sees full youth squads for each team that has a youth set-up, thus giving a much better system for the regeneration of players in the long term game.

User Friendly – Football Managerä 2007 gives players a new easier to use default skin, along with hints and tips throughout the game, and an improved tutorial. In addition to better feedback from your assistant manager and scouts as well as lots more media, customisation and multiple row selection, all this adds up to the most user friendly Sports Interactive game ever.

Scouting Revamp - A complete revamp of the scouting system inside the game leads to more information about players and teams being made available to managers, as well as a more realistic methodology for player scouting. This system allows scouts to grow and improve their knowledge-base of the world’s football players.

Player Interaction - You can now talk to any player in the world via the media. Player interaction allows you to tap up other teams stars or see if players will buckle under the pressure. An effective manager must use the media as a motivational tool - why not praise your own players in many different ways or shout at them for loss of form?

Team Talks - For more varied ways to talk to your team, SI have worked hard to deliver vastly improved team talks at half and full time. Not only this, but pre-match team talks will now be making their first appearance in Football Manager - so you can send your team out onto the pitch with a specific briefing.

Screenshotid on suurepärased, feeder clubi ja uus skautimissüsteem on super. Rääkimata siis järjekordsest arendusest meedia valdkonnas (mängijaga \"rääkimisest\") ning team talkidest.

Osad piltidest - http://www.sigames.com/softography.php?type=view&id=25

Kõik 49 screenshoti tõmbamisega - http://rapidshare.de/files/22596130/fm2007.zip.html

meesmuiste
09.06.06, 13:28
lootustandev :reiv:

gamer
09.06.06, 14:06
Algselt postitas meesmuiste

lootustandev :reiv:

Oman sama arvamust. Loodame, et siis SI meeskond lõpusirgel midagi metsa ei keera. Mingi esialgne release date kah paigas on?

ttBoll
09.06.06, 14:26
Millal võiks mäng välja tulla??

gamer
09.06.06, 14:40
Algselt postitas eriklt

Kui ma korra küsisin pole mõtet sama asja järgmises postis uuesti küsida;)

meesmuiste
09.06.06, 14:51
Algselt postitas gamer

Algselt postitas eriklt

esimesel lingil vastus olemas...
Release Date to be confirmed ehk siis pole veel teada...

ttBoll
09.06.06, 15:33
Algselt postitas gamer

Algselt postitas eriklt

Nu sry, äkki ma ei oska Inglise keelt nii hästi.:suurnutt:

Zaeka
09.06.06, 15:53
Lugesin kuskilt et enne jõule on kõikidel platvormidel väljas.

ttBoll
09.06.06, 15:53
Algselt postitas Zaeka

alles:oih:

Martin
09.06.06, 16:45
Algselt postitas eriklt

Algselt postitas Zaeka

alles:oih:

No mõelgem ka ikka natuke - jõulud, jõulukingid...

Millal siis veel välja lasta...

gamer
09.06.06, 19:16
Iga aasta FM-d CM-d umbes sel ajal välja vupsanud, et pere väikesed võsud suudaksid vanematele piisavalt pinda käia, et need siis oma rahakotirauad avaksid. Igaljuhul kui ka sel korral saab mõne foorumlase kaudu odavamalt kui poest, siis andke ikka teada.

Tanel
09.06.06, 22:03
Algselt postitas gamer

Iga aasta FM-d CM-d umbes sel ajal välja vupsanud, et pere väikesed võsud suudaksid vanematele piisavalt pinda käia, et need siis oma rahakotirauad avaksid. Igaljuhul kui ka sel korral saab mõne foorumlase kaudu odavamalt kui poest, siis andke ikka teada.Möh, möh... kui just jälle neid kuu-kaks enne välja ei saadeta maailma peale. :D

phljuh
10.06.06, 12:49
fm 2007 tundub päris kõva tulevat... eriti meeldib see feeder club-i süsteem... päris hea on noori andekaid mängumehi saata tütar klubisse mängima:õnnelik: :õnnelik:

Saarlane
05.08.06, 21:29
Sports Interactive have announced that the latest newcomer in Football Manager series will arrive around Christmas 2006 for PC, Mac, Intel Mac, XBOX 360 and PSP platforms. Feedback from the fans have been noticed and a lot of new features have been implemented and old features revamped to this new game such as feeder clubs, youth revamp, scouting revamp etc.

Homie
05.08.06, 22:40
Algselt postitas Zaeka

kas full game või demo? kui demo nii hilja tuleb siis küll ju jumala metsas

Saarlane
05.08.06, 23:28
Keda see demo kotib?:oih:

Homie
06.08.06, 10:30
Algselt postitas Saarlane

Saab juba esimese emotsiooni ja rahulduse kätte, kui oma pool hooajakest ära mängid...:doh:

gamer
06.08.06, 12:54
Algselt postitas mart44

Algselt postitas Saarlane

Saab juba esimese emotsiooni ja rahulduse kätte, kui oma pool hooajakest ära mängid...:doh:

Demot annab tavaliselt ka kauem mängida, niikaua kuni täismäng käes;)

Martin
06.08.06, 13:06
Algselt postitas gamer

Demot on täiesti mõttetu mängida. See oleks nagu...noh, head võrdlust polegi. Kõrrega klimbisuppi süüa ehk!

gamer
06.08.06, 14:56
Algselt postitas Martin

Algselt postitas gamer

Demot on täiesti mõttetu mängida. See oleks nagu...noh, head võrdlust polegi. Kõrrega klimbisuppi süüa ehk!

Kui täismängu veel pole, siis tunde saamiseks piisab demo ju kah. Samas on kõige parem mängida eelmise aasta mängu, kuna see on juba igatpidi äraparandatud.

Pood ei loo sulle võimalust mängida oma legaalselt ostetud mängu ilma plaadita (no näiteks kui soovid CD seadeldises midagi etemat hoida või näiteks ei viitsi läpakaga koos plaati alati kaasas vedada).

Noh, aga ikkagi on piraatlus. Sina ostad mängu, kuid sa ei tohi mingeid muudatusi sisse viia mängu koodi ega vajalikke failidesse. Crack on kahjuks muudetud exe fail ja seega läheb piraatluse alla isegi kui sul on originaalplaat.

FC Kuressaare
06.08.06, 14:58
kuidas see feeder club värk välja näeb? u. nagu Man Utd - Royal Antwerp?

Saarlane
06.08.06, 15:06
A la Flora-->Tulevik või Flora-->Valga

FC Kuressaare
06.08.06, 20:05
ok, aga keegi teab millal demo tuleb, või on juba? peaks vaatama :P

Hughes
06.08.06, 23:03
Algselt postitas gamer

Algselt postitas Martin

Algselt postitas gamer

Kui täismängu veel pole, siis tunde saamiseks piisab demo ju kah. Samas on kõige parem mängida eelmise aasta mängu, kuna see on juba igatpidi äraparandatud.

äkki on sul või teistel mingit head linki anda kust saaks viimast 6.03 patchi. mighty google andis vastusteks enamjaolt lehed, kust tõmmates pead ootama paar päeva(kiirus 200 baiti) ja seegi katkeb pärast mõningaid tunde tõmbamist. igatahes oleks tänulik.

tristani
07.08.06, 16:11
ei tea kas 2007aastas otse eesti liigat pole vä????:lahe:

gamer
07.08.06, 16:32
Algselt postitas tristani

unistada sa ju võid, aga ma kahtlen, kas üldse kunagi FM-i ametlik eesti liiga tekib.

Tanel
07.08.06, 17:02
Algselt postitas gamer

Algselt postitas tristani

unistada sa ju võid, aga ma kahtlen, kas üldse kunagi FM-i ametlik eesti liiga tekib.Ma usun küll, et SI tulevikuplaanides on lisada mängu kõik Euroopa liigad. :)

FC Kuressaare
07.08.06, 20:15
keegi rääkis FM2006 teemas, et ta on mingi researcher seal SI\'s, vist mingi eestile spetsialiseerunud ja et ta iga aasata räägib nendega sel teemal, siiani pole kuulda võtnud

Epic
07.08.06, 20:44
Ja keegi teine rääkis, et tulevikus peaks olema võimalus ise täiesti uus liiga luua. Selles mõttes, et Eesti liiga tegemiseks ei ole vaja seda asendada mõne teise liigaga, FM2006 nt Slovakkia omaga.

Martin
16.09.06, 13:34
Esiteks. Sigames'i blog, kus kirjeldatakse uusi asju ja vastatakse igast küsimustele: http://www.myspace.com/sigames

Teiseks. Uues screenshotid: http://www.sigames.com/softography.php?type=view&id=25

Tundub VÄGA võimas.

Võib öelda, et uutest asjadest meeldib mulle kõige enam võimalus ehitada päris uus staadion. Seda on Conference South/North meeskondadega mängides ikka vaja - eriti pärast Premiershipi vallutamist.

IndrekL
16.09.06, 13:40
...
Võib öelda, et uutest asjadest meeldib mulle kõige enam võimalus ehitada päris uus staadion. Seda on Conference South/North meeskondadega mängides ikka vaja - eriti pärast Premiershipi vallutamist.
Vot seda asja olen ma samuti oodanud. See "Scout Knowledge" on ka suht huvitav asi ;). Vaatan huviga Screene edasi.

E: Nonii, vaatasin kõik läbi ja peab tõesti mainima:

Tundub VÄGA võimas.

Martin
19.09.06, 14:32
Ühes uuemas blogis mainivad selle mängu tegijad, et tulemas on VEEL ÜKS jalgpallimäng. Mis siis nüüd, kas tõesti mängija vaatenurgast?

riho
19.09.06, 20:18
Võiks tulla selline mängu, kus oled ise manager (kõik sama põhjalik kui FMis) ja samal ajal saad ise mängida.

marrrtin
19.09.06, 23:59
Mis siis nüüd, kas tõesti mängija vaatenurgast?Nagu ma aru saan, mõtled sa seda nii, et oled mängija ja hoolitsed oma asjade eest vms?

See võib väga huvitav tulla.

gamer
20.09.06, 00:02
Võiks tulla selline mängu, kus oled ise manager (kõik sama põhjalik kui FMis) ja samal ajal saad ise mängida.

BUU! Läheb jälle mängu mõttest mööda. BUU!

Carpark North
20.09.06, 12:08
Esimene postitus seega.

Tänavused lisad nagu uuele staadionile kolimine kui vanast ollakse välja kasvanud, "tütarklubid" jmt. on justkui pisiasjad, mis eriti ei erutagi, aga ootaks edasiminekut eelkõige valdkondades nagu Scouting, Match Engine, Player Interaction, Media (natuke kopipeist - kuid oma mõte siiski -, seega sorri võõrkeele pärast). Tea, mida Graphic User Interface edasiminek tähendab? SI Games'i foorumis käis ka jutt selle kohta, et Saksamaa liigat tänavuses versioonis mängida ei saa. Aga ei mäleta, kas sellele ametlik kinnitus ka tuli või mitte. Probleem juriidiline mõistagi.

edit: mõtlesin järele, et ega "feeder club" süsteem pole midagi pisiasi. Eelkõige loodan, et researcherid saavad oma tööga hakkama. K.a. Eesti researcher (näiteks: liigadevaheline "toitmine" ON Eestis lubatud erinevalt paljude teiste riikide liigadest, Flora -> Tulevik -> Valga, Kuressaare -> Sörve jne.).

Põnevusega ootel.

Martin
20.09.06, 17:10
Tea, mida Graphic User Interface edasiminek tähendab?
Proovin kohe margi täis teha. Minu mõistus defineerib selle kui kasutajamugavus ehk siis igast andmetele ja jaotustele on lihtsam ligi pääseda. Ja silm puhkab ka ehk välimus pole võigas.

ethan
21.09.06, 01:05
Mõistan ka GUI'd samamoodi.

Endale meeldib (blogidest):
*Staff/Club knowledge - with every member of staff having their specific level of knowledge...
*Multi-line select
*Player Interaction. Ranging from asking your star striker to recommend a new signing or telling that promising young defender that he could learn a lot from the clubs captain.
*Specific coaches. A fitness coach and youth coach...
*Playing with the 2d engine, team struggling to break down the opposition...and what's that? Your attention is drawn away to..the subs..warming up?!! Small and insignificant, yes - brilliant... damn right! :)
*End of season summaries.

Martin
25.09.06, 12:30
Wohoooo! Wohoooo! Wohoooo!

Demo siis selle nädala lõpus ja mäng 20. oktoobril.

Eks lugege ise: http://www.myspace.com/sigames

IndrekL
25.09.06, 21:40
Väga positiivne!

phljuh
26.09.06, 21:06
ei jõua ära oodata, deeem mine aeg kiiremini juba, aga huvitav millal mäng eestisse jõuab??

Zaeka
29.09.06, 21:58
Kuumad uudised, demo on miski ime läbi välja tulnud ja inimesed juba mängivad. Ise just alustasin tõmbamist

Link: http://media.play.com/notw/fm2007_demo_vanilla.zip

IndrekL
30.09.06, 12:45
Link ei tööta...

Martin
30.09.06, 12:52
Kuumad uudised, demo on miski ime läbi välja tulnud ja inimesed juba mängivad. Ise just alustasin tõmbamist

Link: http://media.play.com/notw/fm2007_demo_vanilla.zip

Kui sa korralikult toimuvat jälgiks, siis teaks, et tegemist on pooliku demoga, mis lekkis kuidagi välja.

Korralik versioon tuleb täna öösel.

Zaeka
30.09.06, 13:08
Kui sa korralikult toimuvat jälgiks, siis teaks, et tegemist on pooliku demoga, mis lekkis kuidagi välja.

Korralik versioon tuleb täna öösel.
Olen teadlik et see välja lekkis aga mis otsast ta poolik on?

Darren
30.09.06, 13:14
Zaeka, äkki saad selle uppida mõnda üldkasutatavasse ftp-sse?

Vaevalt, et tegemist "pooliku" demoga, lihtsalt play.com ei viitsinud laupäeva öösel rahmeldama hakata ning lasid juba päev varem üles.

Martin
30.09.06, 13:18
Olen teadlik et see välja lekkis aga mis otsast ta poolik on?
http://community.sigames.com/eve/forums/a/tpc/f/521102691/m/4372004852

Zaeka
30.09.06, 13:20
http://community.sigames.com/eve/forums/a/tpc/f/521102691/m/4372004852

Niikaua kuni ta mul töötab ei näe ma küll miks ta poolik peaks olema.

Uploadin torru esialgu siis.

E:kohal, 79.4mb

Darren
30.09.06, 15:46

E:kohal

79,4 MB aint?
Aitüma Z.

Martin
30.09.06, 16:14

E:kohal, 79.4mb

Nagu ma aru saan, pole küsimus mitte niivõrd tööamises, vaid selles, kas mootor ja database ja üldse sisu on Gold demole vastav.

Martin
01.10.06, 01:04
Selline tekst ka siis selle enneaegse demo kohta:

Marc,

I've had a look at the version that's being torrented around, and the big thing that's really going to annoy a lot of people is that at the end of the six months, after you save the game and exit, if you then start it up again and try to load up the quickstart, it crashes to a 'not responding' status. The only way to exit it is to shut it down using Windows Task Manager, which completely screwed my display settings as it kept the demo settings instead of reverting to the default settings.

So, you get one six-month game and a screwed set of PC display settings.

gamer
01.10.06, 09:32
Paar hooajaeelset mängu tehtud, midagi väga põrutavalt head ega halba ei oska öelda. Kui vaid, et mängu vaatamise kõige suurem kiirus on natuke liiga kiire.

Tundub et vähemalt demos on taaskord 4-4-2-Att vana hea taktika, mis enamvähem alt ei vea.

IndrekL
01.10.06, 11:53
Link (http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1248) ka neile, kes ise vaadata ei viitsi.

Homie
01.10.06, 21:45
päris tuus mäng...palju selliseid uusi lahedaid lahendusi on juurde toodud. nt. mängijad lähevad mängu ajal sooja tegema jne.

cobras
03.10.06, 00:38
/me hakkab sel aastal näärivanale juba varakult ähvarduskirju vorpima :)

lugedes kõiki neid kiitvaid kommentaare, mis siit-sealt läbi käinud, tundub minu üleminek fm05-lt 07-le samaväärne žiguli mersu vastu vahetamisega

can't wait

Yorro
03.10.06, 01:25
Kas ma olen ainus kellel sound puudub?

Martin
03.10.06, 07:30
Kas ma olen ainus kellel sound puudub?

Demos pole heli. Nagu ka nt. meeste saatmist reservi, et nad pärast vigastust mängukogemust saaks.

Yorro
03.10.06, 13:06
Selge.

Üks rumal küsimus veel, pole ennem FM'i demosid mänginud ja sigames.com'st ka vastust ei leidnud.

Mitu hooaega mängida saab, üks?

Martin
03.10.06, 14:09
Selge.

Üks rumal küsimus veel, pole ennem FM'i demosid mänginud ja sigames.com'st ka vastust ei leidnud.

Mitu hooaega mängida saab, üks?

Pool. Seejärel salvestab ja viskab nö välja. Kui ametlik mäng tulev, saab salvestatud hooaega edasi mängida.

Mina kasutan demot muidugi vaid testimiseks, sest kasutusel on kohutavalt pisike andmebaas jms.

fitti
03.10.06, 14:34
Ma ei saa sellest Scouting>Knowledge'i värgist sotti. Mida see 'source' seal erinevate riikide taga tähendab? Nt. Brasiilia knowledge level on põhjas, source Fluminense peatreener, Englandi omal source keegi Fitti Baldi ja Andorrast ei teata eriti midagi, source Sporting CP. Et siis möh.

(Am I dumb or what?)

EDIT: Aa alright, Flu ja Sporting on affiliated clubs. Makes sense. Sain aru, vist.

IndrekL
03.10.06, 23:18
Demos pole heli. Nagu ka nt. meeste saatmist reservi, et nad pärast vigastust mängukogemust saaks.
Sain ma nüüd õieti aru, et sa ütlesid, et EI saa mehi reservi saata, et nad pärast vigastust mängukogemust saaks. Ma sain küll täitsa edukalt Smithi reservi saata, et ta siis seal end veits koguks. Tõsi tagasi põhimeeskonda ta veel tulnud pole.

Martin
03.10.06, 23:44
Sain ma nüüd õieti aru, et sa ütlesid, et EI saa mehi reservi saata, et nad pärast vigastust mängukogemust saaks. Ma sain küll täitsa edukalt Smithi reservi saata, et ta siis seal end veits koguks. Tõsi tagasi põhimeeskonda ta veel tulnud pole.

Ja ei tulegi...

FC Kuressaare
04.10.06, 00:42
selles mõttes siis et ei arene üldse? kurat, ma elangi ainult noorte mängijate ostu peale fm-s :)

IndrekL
04.10.06, 17:56
Noh, veidi üle kahe nädala release'ini. Enda kogemuste järgi ütlen, et enamus mängud lõppevad 1:1 viikidega. Ja tavaliselt nii, et ma asun juhtima. Juures on aga päris palju uusi ja huvitavaid vidinaid, millest pooli ma veel kasutanud pole. Kui see reservidesse saatmise funktsiooni full mängus tööle hakkab, siis on see vähemalt minu jaoks üks tähtsaimatest lisadest. Sest et tavaliselt kui seda omal käel teen kipub päris tihti too kutt reservides meelest minema.

Martin
04.10.06, 18:00
Kui see reservidesse saatmise funktsiooni full mängus tööle hakkab, siis on see vähemalt minu jaoks üks tähtsaimatest lisadest. Sest et tavaliselt kui seda omal käel teen kipub päris tihti too kutt reservides meelest minema.

Väidetavalt hakkab :)

Ma mängisin ka demot natuke, kuid minu jaoks on see database ja seetõttu ka võimalused ikka liiga pisikesed. Vajan täisversiooni.

Kuid tundub päris lubav, kuigi taktikat pole veel päris hästi paika saanud (3-4-3 tundub töötavat, kuid mitte ka ideaalselt, sama 3-1-4-2-ga). Eks tuleb nokiseda.

Treening on ka kuidagi väga perses, kuid see on suuresti seetõttu, et ma ei tea, kas põhitreenereid võib ka täiesti suvalt noori treenima panna või peaks seal möllama aint youth coachid.

Vahvaid lisasid on mitmeid. Eks täisversiooni saades saab möllata.

Tanel
05.10.06, 01:05
Proovisin kah järgi praegu. Demo kvaliteet "bug"ide mõttes on suhtkoht hea ning uued asjad on kõik super. Kuigi mängu ajal on nagu see liikumine kuidagi harjumatult kiirem ja paar muud asja. Ibrahimovic ikka veel ülehinnatud kuid Adriano't pole veel proovinud vigastuse tõttu, kuid ilmselt on ta kah jätkuvalt kaks korda parem kui peaks. Ibra - Adri'ga on vast päris lõbus FM'is lammutada. Stankovic oli kah äss kauglöökide ja triblingutega. Taktikaks valisin 4-2-2-2, kahe DM'i ja Figo ja Stankoviciga tiibades. Tundub, et sain juba kohe esimese kahe mänguga paika kõik settingsid. Vieira suutis kah juba esimese punase teenida avamängus Roma vastu. Kuigi kollaseid tuleb liiga palju minu meelest.

Amelia peale kah 19 milli kulutatud ja mees jumala äss. Soovitan, kui pappi on.

Kaks mängu mängitud ja 2-1 Roma vastu ning 3-1 Palermo vastu.

Noortetiim on kah fantastiline ning feeder clubi funktsioonist on ikka sitaks kasu. Sai paar noorukit ostetud ja kohe vupsti Serie B'sse mängima saadetud või siis noortetiimist paar kuju, kellest Sebastian Ribas ka värava lõi oma hooaja avamängus.

riho
05.10.06, 01:22
Hakkasin algul Chelseaga mängima, tegin mingi oktoobri kuuni, siis mõtlesin et prooviks teisi liigasid ka. Niisiis kustutasin selle Inglise save game ära ja hakkasin Hispaania quick starti loadima ja loaditud ta lõpuks ei saandki. Re-Installisin mängu ja ikka sama jama.
Tahaks juba mängida, aga korda ei saa kohe mitte kudagi.

Darren
17.10.06, 22:37
Football_Manager_2007-Razor1911

marrrtin
18.10.06, 00:58
Tore mäng tuleb.

17
18.10.06, 17:27
http://img214.imageshack.us/img214/8870/ksakw9.th.jpg (http://img214.imageshack.us/my.php?image=ksakw9.jpg)

huhuhu

Arisilan
18.10.06, 18:33
Eesti mängumehi praktiliselt polegi :(
Koondises ainult kolm nime, ülejäänud kõik hallid... Mida jama. :(

Yorro
18.10.06, 18:52
"Load all players from Estonia."

FC Kuressaare
18.10.06, 21:33
keegi juba eesti liigaga on hakkama saanud w? ma proovisin ise teha aga ei tulnud sellest välja midagi... :(

marrrtin
18.10.06, 22:08
Jep, siis saab.
Seal enamus olemas.

IndrekL
18.10.06, 22:10
Noh, pirajad mängivad juba jah?

Maekas
19.10.06, 00:58
Noh, pirajad mängivad juba jah?
Millest sa räägid? :O
http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1252 :P

IndrekL
19.10.06, 14:20
Andestad?

10

IndrekL
19.10.06, 20:08
http://img144.imageshack.us/img144/809/mompr9.jpg

Man of the Match performance by Shaun Pejic

meesmuiste
19.10.06, 23:47
teab keegi kuna see mäng võiks Eestis poelettidele jõuda, kui üldse?

tõmbasin muidu ka mängu alla, aga ei tahtnud mängima hakata, viskasin lihtsalt pilgu peale. Hea mäng tuleb osta ;)

IndrekL
20.10.06, 16:27
http://img165.imageshack.us/img165/1250/touchlineaz1.jpg

Minu esimene touchline ban siis. Asi polnudki nii väga selles penaltis, kui selles, et mu kutid suutsid kaheväravalise edu maha mängida. Peab järgmine kord end tagasi hoidma :/.

E1:

Veel siis üks tore mäng:

http://img155.imageshack.us/img155/3082/heat88aa1.jpg

rooney
20.10.06, 18:29
Sai siis ka käsi ära proovitud selle uue versiooniga. Feeder club on ikka mõnus küll, kui soovid noortele mänguaega anda! Uus asi mida eelmises polnud on see, et teised klubid palkavad sinult lihtsalt staffi enda klubisse, nii jäid hooaja alguses kohe ilma nii assistant managerist, kui ühes heast coach-ist! Scout-ide report on ka päris hea asi, saad ühe päevaga, pika jutu mängijast, paljuga saaksid ja võrdleb siis sinu meeskonna parima mängijaga samal positsioonil! Silma on jäänud veel selline asi, et mängijate väärtus muutub vaid ostu-müügi tehingul olnud summa (nii sai Torres väärtuseks 46 mil naela, kui Chelsea ta ära ostis) ja summad mida mängijate eest küsitakse on ikka üüratult suured, kui mängija on vähegi oskuslikum!

Epic
20.10.06, 20:58
Uus asi mida eelmises polnud on see, et teised klubid palkavad sinult lihtsalt staffi enda klubisse, nii jäid hooaja alguses kohe ilma nii assistant managerist

Queiroz West Bromi?

IndrekL
20.10.06, 22:46
See juhtub vist jah igakord

rooney
20.10.06, 23:33
Queiroz West Bromi?

Täpselt see juhtus jah ning suht kohe, sellele järgi, napsas mingi klubi ära ka Paul McGuinness-i!

Neth
21.10.06, 11:47
Veel siis üks tore mäng:

http://img155.imageshack.us/img155/3082/heat88aa1.jpg

Need penaltid ei taha mängus kohe kuidagi sisse minna, Ajax'ga mängides on meeskonna peanlti realiseerimisprotsent ~30 (7st kaks on sisse löödud).

EDIT: nüüd siis 8st 2 - vaikselt hakkab üle viskama

FC Kuressaare
21.10.06, 12:44
loodetavasti paraneb see match engine, kui mingisugune patch välja tuleb, sest praegu on see tõesti hale mis seal toimub...

reps
22.10.06, 16:11
bugine on..
näiteks ma mängin milaniganing iga mäng saab keegi vigastada või kui saagi saab teises mängus 2 tükki
vastik nii

Martin
22.10.06, 19:16
Mängul pole väga viga, kuid mind häiris tohutult nõrk mängijate andmebaas.

Õnneks saab sellest DDT abil mööda ehk lisasin ise loodud andmefailiga kõigi Euroopa ja tähtsamate välismaiste liigade meistriliigad (ja vajadusel ka madalamad) täiskoosseisus mängu. Nii ei teki enam napakaid olukordi, et mingi Euroopa riigi koondises on hallid mehikesed.

Muidu mäng meeldib. Võitlen Fisher Athletic'iga Conference Southis ja praegu olen isegi play-offides, kuigi hooaja alguses pakuti 21. kohta.

Pool põhikoosseisu on muidugi eestlased - põhiliselt Tammekast, kuid ka Viljandist ja Kuressaarest. Saavad kenasti hakkama - nt. ründeliin on Tomson, Jürgenson ja Kalda. Keskväljal Vellemaa, Lember ja Ratnikov. Tammekast veel Sonn ja Pähn ning Kuressaarest Raamat ;)

fitti
22.10.06, 19:43
Täiesti ebareaalne mäng siis ju!

Mu 'varustaja' ütles, et enne FMi ei saa, kui natuke CM07 olen mänginud. Selline tolgus.

Martin
22.10.06, 23:28
Tahtsin lihtsalt oma rõõmu jagada. Sain oma superklubile Fisher esimese emaklubi - FC Dallas :)

Jeeeee!

zaz
23.10.06, 18:11
Täitsa põnev! Laupäeval nägin mängu juba Prismas müügil ja miskise 600-700 kroonise hinnaga.

Aílton
23.10.06, 21:38
mängige fm206 edasi, see on parem

17
23.10.06, 22:56
Niisama vahemärkuseks, et pallipoisid annavad jube ebatäpselt neid palle ikka krt

fcflora90
24.10.06, 20:25
nii tegin ise eesti liiga aga bugid on liiga suured nagu näiteks et Levadia manageriks sai Frank Rijkaard....

Oh issand ja nüüd Marcello Lippi on TVMK manager

siimsorokin
24.10.06, 22:10
Mängul pole väga viga, kuid mind häiris tohutult nõrk mängijate andmebaas.

Õnneks saab sellest DDT abil mööda ehk lisasin ise loodud andmefailiga kõigi Euroopa ja tähtsamate välismaiste liigade meistriliigad (ja vajadusel ka madalamad) täiskoosseisus mängu.

Ehk jagad seda faili ?

Zaeka
24.10.06, 23:08
nii tegin ise eesti liiga aga bugid on liiga suured nagu näiteks et Levadia manageriks sai Frank Rijkaard....

Oh issand ja nüüd Marcello Lippi on TVMK manager

Arvatavasti on sul reputation liiga kõrgeks jäetud.

Martin
24.10.06, 23:26
Ehk jagad seda faili ?

www.hot.ee/treix/suur_07.ddt

See on veidi suurem fail. Ma lolli peaga jätsin küll Eesti esiliiga välja (nii jääb välja nt. Vaprus, sest see põhineb vanadel ID'el), kuid pohhui see. Vajadusel saab sellest mööda, kui settingust panna, et laeksite kõik Eesti mängijad.

Paigutada siia: C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\edt

siimsorokin
25.10.06, 00:06
Tänud igaljuhul!

Henry14
26.10.06, 18:12
keegi teab kuidas ja kas üldse saab ära panna sellise varjandi et ei pea oma reservide eest mängima,olen küll pannud kõik reservi asjad tegema assistant manageri aga ikkagist pean reservi mänge mängima.

PraS
26.10.06, 19:29
keegi teab kuidas ja kas üldse saab ära panna sellise varjandi et ei pea oma reservide eest mängima,olen küll pannud kõik reservi asjad tegema assistant manageri aga ikkagist pean reservi mänge mängima.

Options.
Sealt saad määrata, et su assist tegeleks reserviga ja ka noortega.

IndrekL
26.10.06, 22:01
See peaks ju vaikimisi assistanti peal olema?

Ja PraSi jutule lisaks, et vaata seda, et peale optsioonide määramist ka confirm paneksid, kuna vähemalt minul kippus see päris tihti meelest minema, mistõttu ka muudatusi ei arvestatud.

halduura
27.10.06, 22:58
Kas keegi oleks nii lahke ja paneks yles faili millega saaks inglis keeles mängida, sest mul ainult mingid ladina keeled ning võiks öelda ka kuhu seda paigutada .

phljuh
28.10.06, 12:24
osta endale orginaal mäng!!!!!

halduura
28.10.06, 17:18
Ostsingi kanaari saarte turult, lootsin et ikka inglis keel ka aga polnud.

Epic
28.10.06, 22:06
Juhhaidii-juhhaidaa. Esimene hooaeg läbi, Juvega. Napp aga kindel ühepunktiline Serie B võit Napoli ees. Hooaega iseloomustasid pikad vigastused, mis pea iga nädal kellegi maha niitsid. Del Piero oli täkk, suurim väravakütt, kuigi tegutses põhiliselt vasakul äärel. Märkimist väärsed ostud olid vanden Borre, Sivok ja Skjelbred. Ainuke suurnimi, kelle müüsin, oli Chellini, seda selle pärast, et hooaja teisel poolel hakkasid kimbutama finantsraskused. Itaalia karika võitsin ka. Kuigi võit tuli tänu võõrsil löödud väravale, ei olnud Milani reservide alistamisega erilisi raskusi. Just sain ka Austraalia koondise juhiks, ees ootavad Aasia karikavõistlused. Forza Juve vms! :)

marrrtin
29.10.06, 10:48
Irw, sulle ka pakuti Austraalia pulti?

Ise panin Aasia kinni, viskas üle, tõmbasin uttu.

IndrekL
30.10.06, 13:12
Kas Conference'is pallivad kutid ongi eriti vägivaldsed? Esimene mäng Yeadingu eesotsas ja kaks kutti otsustavad esimesel poolajal vastasele jalaga anda ja punase saada.

gamer
30.10.06, 13:21
Üks küsimus veel, kas away mängu ongi niivõrd rasked, või annab kodustaadion niivõrdpalju juurde. Leedsiga esimene hooaeg premieris korjasin võõrsilt vaid 2 punkti:)

17
30.10.06, 13:39
Mul on Sunderlandiga teisel hooajal Premieris nii. Eriti just nõrkade vastaste vastu ei taha võõrsil tulla. CCC's nagu seda ei täheldanud eriti.

Hughes
30.10.06, 13:41
Üks küsimus veel, kas away mängu ongi niivõrd rasked, või annab kodustaadion niivõrdpalju juurde. Leedsiga esimene hooaeg premieris korjasin võõrsilt vaid 2 punkti:)

teen Newcastle´ga. võõrsil olen isegi rohkem punkte kogunud kui kodus.

igatahes mõningate müükide-ostudega sain newcastle´i koosseisu päris tugevaks ja liigas hetkel(märts 2007) olen kolmas. liider chelsea pole eriti kaugel ning cl koht tundub üsna turvaline.

IndrekL
30.10.06, 13:42
Noh, kaks punast veel. Üks meeskonna kaptenile Fouhad Belaidile, kellele oli see juba teine pre-seasonil. Liigahooaega alustan siis reservidega vist :).

Hughes
30.10.06, 13:47
mul küll vigastuste ja kaartidega probleeme pole. punaseid pole ühtegi saanud ning kollaste saamises olen liigas eelviimane ehk minust vähem on saanud vaid Wigan. ja vigastusi on isegi vähem kui päriselt. vigastatud on tavaliselt 1 mees ikka ja üle 2 pole küll olnud. ja vigastused pole eriti pikad.

marrrtin
30.10.06, 14:53
Oi, minul ongi ainult vigastused.

Kaks meest said ühes mängus korraga 6 kuud :D
Cris ja Juninho.

Tauri.T
30.10.06, 16:07
Vigastusi on tõesti jube palju. Kuid õnneks ei ole enamus neist pikad. Mu Conference Northi meeskonnal on tavaliselt 3-4 põhitegijat ikka erinevate vigastustega audis. Hetkel on vist lagi käes. 8 vigast Worksopi ridades.

tkkt
01.11.06, 22:28
Vigastused
Kaardid
+
Vastaste väravavahid on 90% juhtudest imemehed minu vastu. proovi kuidas tahad.
veel mõni bug, aga no need pisikesed.

pm suht norm ikkagi. tuleks mingi update ka välja, mis veits korrigeeriks seal mõnda asja.

IndrekL
01.11.06, 22:54
Ma tõesti ei viitsi praegu üle kontrollida, aga kas see staadioni ehitamise võimalus tuli siis?

E: Ahhaa, Tipsides oli kirjas, et board ehitab siis, kui staadion ei kuulu sulle või seda ei saa enam suuremaks teha.

IndrekL
02.11.06, 19:13
Learned some new moves from Zizou

http://img137.imageshack.us/img137/9318/headbuttdp4.jpg

17
02.11.06, 23:45
Selline jama, et Hispaania liiga creatitud, siis meeskondades on mingite suvaliste nimedega tüübid. Õigeid nimesid pole, aga tüübid nö 'hallid' ka pole. Keegi teab, mis värk on?

IndrekL
03.11.06, 00:39
Vaata, et sul oleks selline kast tickitud nagu "Use Real Players" vms. See on siis enne, kui Start Game paned. Täpselt selle "Load All Players From" all

Saarlane
03.11.06, 10:49
Faking pinda käib see, et vigastusi on sitaks. Näiteks Meistrite Liiga mängudes, kus ma küll ise ei mängi. Vaatan kui pika laksu mehed on saanud, kuid enamustel juhtudel on kirjas lihtsalt Very Tired After Last Match....

Epic
03.11.06, 13:51
Teine hooaeg läbi. Trofeede kabinetti lisandusid Superkarikas ja UEFA karikas. Liigas jäime neljandaks, mitte kuidagi ei saanud suurele kolmikule (Milan, Inter, Roma) vastu. Tähtsamad ostud olid Reto Ziegler, Nik Besagno ning Mirko Vucinic, kes tõusis kohe legendi staatusesse, lüües esimeses kolmes mängus kaks kübaratrikki. Vucinici ostsin hooaja keskel, kui asi hakkas metsa poole minema. Trezeguet & co olid jubedad sitahädad värava ees. Uueks hooajaks on saabumas D'Alessandro, Gourcuff, Djibrill Cisse, Cardenas ja Lassana Diarra. Loodetavasti piisab nendest tüüpides, et tõsiselt Serie A tiitli eest võidelda. Austraaliaga võitsin Aasia Rahvustekarika ära, finaalis alistasime Jaapani 5:3. Hetkel käimas 2010 MM-i valikmängud, kus me rahulikult kõigist üle kruusime, Jason Culina on täkk!

z3ro
03.11.06, 18:46
kuidas on võimalik väravaid üldse lüüa? olne proovinud mitme suurema klbuiga, kuid kõigil on täielik põud, 442 attacking peaks ometi ju pealelööke tooma, kuid ei, mingi 2-3 raamidesse :/ siis ongi rekord 3 ära lüüa :/

kas keegi tahaks mõne asjaliku taktikalahenduse kuskile üles postitada? netiavarustes eriti miodagi pole :)

gamer
03.11.06, 19:25
kas keegi tahaks mõne asjaliku taktikalahenduse kuskile üles postitada? netiavarustes eriti miodagi pole :)

Kel janu, sel jalad. Parem tasuks lugeda taktikalised õpetused läbi ja vastavalt oma meeste võimetele midagi valmis kompunnida. Läbi peaks hakkama saama need "1 supertaktika igale meeskonnale" ajad.

Nurmekas
03.11.06, 19:47
Mhmh, FM06-ga läks ikka tükk aega aega, enne kui tuli arusaamine, et 3 kaitsjat ei toida selles mängus ning vanas CMis harrastatud 352 samuti nii mõjus pole.

Hughes
03.11.06, 23:17
kasutan taktikat 4-1-1-2-2. ehk kaitse-ja ründeliin on regular ning poolkaitses kasutan DCM,MC,AML/R asetust. team instructions on enamvähem maximum ründele orienteeruv. ja väravad tulevad:)
edit: ja miskipärast tulevad nad eriti hästi arse vastu. eelmisel hooajal 5-5 viik ja 5-4 võit:D

vigadest nii palju, et neid väravavahi amatöörlikke väljalööke ja neist ühe puutega löödavaid väravaid on ikka müstiliselt palju. lisaks siis juba mainitud üliamatöörlikud pallipoisid ning see, kuidas ründaja käib väravavahile palli kätte toimetamas:@

hetkel kaaluvad veel kõik positiivsed uuendused halvema poole üle.

riho
03.11.06, 23:42
Derby Favoured Personal on Mart Poom. :)

IndrekL
03.11.06, 23:49
Derby Favoured Personal on Mart Poom. :)
Newsflash!

riho
04.11.06, 00:40
Ega vist ainult sina siin foorumis pole. Ma sain alles teada, äkki mõni veel. ;)

elukas
04.11.06, 11:16
Vigastuse kohapealt niipalju, et ärge treenige nii võimsalt aeroobikat ja jõusaali. Õpetuses kirjas, et vigastused tulevad liiga suurest treeningkoormusest. Ma lasin üldise koormuse keskmise peale ja vigastusi kohe palju vähem.

Punkt
04.11.06, 14:57
Esimene mulje mängust väga hea. Ise mängin 4-4-2, wingerid ülevale nihutatud.

Homie
04.11.06, 20:35
www.hot.ee/treix/suur_07.ddt

See on veidi suurem fail. Ma lolli peaga jätsin küll Eesti esiliiga välja (nii jääb välja nt. Vaprus, sest see põhineb vanadel ID'el), kuid pohhui see. Vajadusel saab sellest mööda, kui settingust panna, et laeksite kõik Eesti mängijad.

Paigutada siia: C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\edt

ehk keegi aitab..olen veel arvutis suht noob..kuidas ma selle lingi failid sinna kausta saan mis Martin ette näitas..

IndrekL
04.11.06, 20:46
Seivid omale selle ddt ära ja tõstad sinna kausta. Mis seal rasket on?

Homie
05.11.06, 10:31
probleem on selles et mul ei tule seda save valikut ette....mingi interneti lehekülg ja pikk-pikk rodu kirju ja Seivimis valikut pole kusagilt võtta.

wxyz
05.11.06, 13:19
paremklõps lingil ja "save as"

Tanel
05.11.06, 16:10
Neil kel huvi pakkub, siis Andreev peaks olema suhtkõht täkk mängus ning maksab alla miljoni naela. Potential ability oli 162, kui ma teda "eestlaseks" teges nägin. Soovituste peale ostis üks kutt ta Sportingusse ning 17's mängus 11 söötu. Kindlasti väärt proovimist.

gamer
05.11.06, 23:01
Kui maarjamaa liigat pealda, siis mõned klubid (Tulevik, Kuressaare ja Valga) üritavad järjepidevalt mu mängijaid osta, ja kuna nad teevan järelepärimise mitte pakkumise, siis ei tundu ka reject all vajutamine midagi aitavat. Jube ebamugav on igal päeval mängus vastata et ei ja ei.

Nurmekas
06.11.06, 00:54
Kas ta ignoreerida ei lase?
Et lihtsalt loed järgmist maili ja kõik.
FM06 igatahes laseb sääraseid asju eirata (va konkreetsed müügipakkumised).

ugla
06.11.06, 20:03
Kui maarjamaa liigat pealda, siis mõned klubid (Tulevik, Kuressaare ja Valga) üritavad järjepidevalt mu mängijaid osta, ja kuna nad teevan järelepärimise mitte pakkumise, siis ei tundu ka reject all vajutamine midagi aitavat. Jube ebamugav on igal päeval mängus vastata et ei ja ei.

Mismoodi Eesti liigat pelada saab ? Keegi on juba data faili teinud ?

Devil
07.11.06, 22:02
muidugi muidugi :)

onlain kellegagi hommikul 6-7ni? , heal juhul lepin ka varasema lõpetamisega

TSA_
10.11.06, 16:39
Sain siis Brightoni trennaks! Hooaeg hakkas paljulubavalt kuid nüüd rsk 6 lutti järijest. Mehed lihtsalt ei suuda rsk ära lüüa! Taktikates kombineerin 4132 ja 442 diamondi vahel aga alati kuidagi tundub, et vastased suudavad kas keskväljal palli hoida või kui ei suuda ei löö mu mehed ära. Frustreeriv. Laenulepinguga on tiim toodud Marmor ja Purje!

tzempion
11.11.06, 18:27
Seivid omale selle ddt ära ja tõstad sinna kausta. Mis seal rasket on?

Kahtlane, aga mul ei tule, panin .ddt, siis oli text file, siis proovisin .edt ikka ei tulnud. Mis probleemid võivad olla, või ma teen midagi valesti?

Homie
11.11.06, 20:53
Kuidas saab Eesti koondisega mängida?

Henry14
11.11.06, 22:51
Kuidas saab Eesti koondisega mängida?

Lihtsalt kui mängu alustad paned nations ja sealt estonia.

IndrekL
11.11.06, 22:56
Kahtlane, aga mul ei tule, panin .ddt, siis oli text file, siis proovisin .edt ikka ei tulnud. Mis probleemid võivad olla, või ma teen midagi valesti?
Kui sa nii tegid, et copysid selle faili sisu omal notepadi näiteks ja siis save'isid, siis võis olla asi selles, et kuigi sa muutsid laiendi .ddt-ks, siis võib sul olla folder optionsist pandud peale, et laiendeid ei näita, mistõttu on hetkel su failinimeks suur_07.ddt.txt

17
12.11.06, 13:36
Ostke Sergio Agüero ja nii need võidud tulevad! :)

Homie
12.11.06, 20:33
Ostke Sergio Agüero ja nii need võidud tulevad! :)

Tohoh, kuidas sa Agüero endale sebisid. Fakt on see et ta vaevalt Kuresse mängima tuleb;) Mängid Chelsea'ga v? :D

17
12.11.06, 20:58
Tohoh, kuidas sa Agüero endale sebisid. Fakt on see et ta vaevalt Kuresse mängima tuleb;) Mängid Chelsea'ga v? :D

Fakt on see, et ma mängin Atletico Madridiga ^^

riho
12.11.06, 21:03
Ostke Salomon Kalou ja võidud tulevad! :)

Homie
12.11.06, 21:18
Ei Ei poisid ostke David Villa ja nii need võidupunktid tulevad!!!

IndrekL
12.11.06, 21:38
IIICCCZZ, oztke Odier ja punktid tulevad, täiega k6vv, kutt l88b ikke t2ega!!!11111111

Martin
12.11.06, 22:51
Idud, mängida klubidega, kus saab kedagi osta....tõeline väljakutse.

Minu Green Moore on 2010/2011 hooajal ehk League Two'sse tõusmas. Otse kindlasti mitte, kuid play-offidesse ehk pääsen. Samas on tegemist pea ainsa Conference klubiga, mis on endiselt part-time, seega mehi põhimõtteliselt palgata ei saa.

Ostmisest ei maksa rääkidagi.

TSA_
12.11.06, 23:38
Brightonist sain sule sappa peale poolt hooaega :D nüüd Eibari trenna ... siinpool lood paremad kuid brightonis suht saatuslikuks said just see, et enamus mängijaid ei olnd just parimad ning suutmatus leida üht head kindlat võitvat taktikat! Kuidagi ebaõnne ka oli palju! olukordi oli aga ei löö ära!

Siin kohal küsiks kas kellegil on mõni hea treening kava ? :D

FC Kuressaare
12.11.06, 23:49
mis te nendest staaridest ikka ostate suure raha eest... ostke parem odavaid, tundmatuid kuid häid mängijaid, saate rohkem ja punktid tulevad... ;)

IndrekL
13.11.06, 15:27
Idud, mängida klubidega, kus saab kedagi osta....tõeline väljakutse.

Minu Green Moore on 2010/2011 hooajal ehk League Two'sse tõusmas. Otse kindlasti mitte, kuid play-offidesse ehk pääsen. Samas on tegemist pea ainsa Conference klubiga, mis on endiselt part-time, seega mehi põhimõtteliselt palgata ei saa.

Ostmisest ei maksa rääkidagi.
Kurat, koguaeg on tunne, et lõpetaks oma Bognor Regis Towniga esimese hooaja ära, aga nii frustreeriv on lihtsalt see, et kutid saavad üle mängu vigastada ja otsustavad vahepeal ka kedagi lihtsalt "kickida" ning sellega korralike mängukeelde teenida.

TSA_
13.11.06, 19:21
Brightonist kinga saadud suundusin Hispaania see vist tugevuselt 3 liiga igatahes on division 1 grupp 2 or smth! eespool siis Primera liga ja siis BBVA liga ehk siis essa divar or smth!

raskeim oli just saada paika mingi võitev formatsioon millega ei tuleks lambi kaotusi...nüüd vist leidsin :P 4-3-2-1 taktika! all out of attack ja tundub et toimib...kaotusi esineb harva enamus on võidud/viigid! Suurim võit 9-2 kodus! :) aga jah krt vigastused/kaardid kimbutavad. vahepeal polnd lihtsalt kedagi platsile panna :) ja noo ega seal tiimis varud just parimad ole!

Muide nimetake mängijaid keda osta/laenata kes tuleks madalamasse liigasse aga neist kasvavad eri TÄKUD! on keegi endal leidnud mõne sellise staarikese ?

Martin
14.11.06, 19:44
Minu Green Moore on 2010/2011 hooajal ehk League Two'sse tõusmas. Otse kindlasti mitte, kuid play-offidesse ehk pääsen.

Nojah, unistuseks see jäigi. Detsembris alanud ja jaanuaris lõppenud mõõn võttis igasuguse lootuse, lõpuks jäi puudu 12 punni ning 10. koht.

Sellel hooajal 65 punni, eelmisel 61 ja üle-eelmisel 48.

Parim part-time klubi. Eks nüüd tule loota, et omanik võtab mõistuse pähe ja teeb klubi professionaliks. Muidu on ikka liiga raske seda hüpet teha. Kuid loodame-proovime.

IndrekL
14.11.06, 20:22
Ka minu debüüthooaeg sai Bognor Regis Towniga läbi. Enda ülisuureks meeleheaks sain läbi play-offide ka promotioni (Conference Southist Conference Nationali). Liiga oli ikka nii tasavägine, et vaatamata mu veebruari ja märtsi vahel olevale 7-mängulisele võitudeta seeriale sain ma 21. kohalt 5.-ks. Eks õnne oli ka omajagu. Näiteks see, et minuga 5. koha pärast võidelnud Basingstoke lasi omale 88. minutil Yeadingu poolt viigivärava lüüa, mis mu ka edasi viis. Tänud hr Marlon Patterson. Play-offides kukutasin Sutton Unitedi seisudega 2:0, 0:1 ning finaalis H&W 1:0. Eks üritame järgmine aasta juba aste kõrgemal püsima jääda.

Martin
14.11.06, 21:34
Ahjaaa, ma põhjendan natuke Moor Greeni valikut kah. See on nimelt kõige väiksema Estimated Value'ga meeskond Inglismaa liigas.

Seetõttu siis valisingi. Ehk täieliku muda :) Praeguseks (hooaja 2010/11 lõpp) on value 275 000 naela, mängu alguses oli vist 12 000.

EDIT: FAKK! Kuradi idu chairmain. Mingi Tamworth läheb proffiks ja meie nillime idiootidena edasi. Tra. ma ei või! Kõigl meestel on enivei full time leping olemas, fak raisk. Treenerid on aint part time, sest üksi normaalne ei tule ju 100 naela eest fill timeiks. TRA!

IndrekL
15.11.06, 16:28
http://img140.imageshack.us/img140/6972/untitled2ad4.png

:doh:

Homie
15.11.06, 20:29
Las ma arvan........tõrjus penalti ära ja sai kohe peale seda vigastada v?

Andu
15.11.06, 20:42
Tere, ega keegi lahke poiss pole teinud eesti liiga ja tahaks selle uppida ja siin lehte jagada kust seda liigat tirid. Ootaks väga, et keegi teeks, ise ei oska sellist asja

IndrekL
15.11.06, 21:59
Las ma arvan........tõrjus penalti ära ja sai kohe peale seda vigastada v?
Ei tõrjunud

afmb
16.11.06, 12:56
nimetage nüüd häid noori mängijaid mida leidnud olete.

marrrtin
16.11.06, 15:28
Ruben Ramos ja Bojan :D

riho
16.11.06, 17:36
Goalkeepers:
Oscar Ustari, Craig Gordon, Gianluca Curci, Igor Akinfeev, Benoit Costil, Jefferson.

Defenders:
Marco Russ, Patricio Araujo, Anthony Vanden Borre, Eduardo Ratinho, Cristian Zapata, Ze Castro, Giorgio Chiellini, Didier Digard, Felipe.

Midfielders:
Per Skjelbred, Andres Guardado, Raul Garcia, Joao Moutinho, Manuel Fernandes, Nani, Nuri Sahin, Fernando Gago, N' Zogbia, Daniele Dessana.

Strikers:
Lasse Qvist, Roberto Soldado, Gonzalo Higuain, Aritz Aduriz, Yannick Djalo, Jose Sosa, Juan Pablo Pino, Romulo, Klaas-Jan Huntelaar, Nikola Zigic.

MihkelPallak
16.11.06, 18:49
ründjatest mainiks veel markus rosenberg

reps
17.11.06, 01:27
kaitsjatest veel vasak ääre kaitse marcelo

MihkelPallak
17.11.06, 10:55
palladino ka juvest

TSA_
17.11.06, 19:58
Natuke pelist :

Peale töötuna alustamist seiklesin siis klubides Brighton (league1), eibar (spanish division 3) ja Swansea (League1). Piisavalt õpitud nõrkade klubidega ja nii frustreerivaid mänge ja hooaegu kui ka rõõmsamaid säkiti Real Betisi treener ning kiusatusele ei pidand vastu ja läksin erru et uuesti nooremana tagasi tulla Betisi trennaks :D

Hetkel betisiga 2kohal liiga, Real M +3p ees! Kusjuures tähelepanuväärne asi on ,et madrid oli võitnud liigas 10 mängu järjest capello all ning 11,nendas liigamängus suutis just Betis nad peatada 2-1 :D

Lisaks soovitaks sellist ründe poissi nagu Pablo Vitti ning ega ka Betisi ründaja Rafael Sobis kehvem pole ;)

Epic
17.11.06, 22:53
Uueks hooajaks on saabumas D'Alessandro, Gourcuff, Djibrill Cisse, Cardenas ja Lassana Diarra. Loodetavasti piisab nendest tüüpides, et tõsiselt Serie A tiitli eest võidelda.

Heh, hooaeg oli hoopis täielik katastroof! Euroopa Superkarikas kaotasime Barcale 2:3, Serie A algas häbistava 1:2 kaotusega kodus Sampdoria vastu. Eelmistel hooaegadel ülitugev olnud kaitse ei pidanud enam üldse, Boumsong, kes oli enne üllatavalt hästi mänginud, otsustas, et hakkab idioodiks ja sai mängu järjest punase kaardi. Karistus selle eest free transfer Palermosse, kelle käest aasta viimases mängus 0:3 tappa saime. Karikamängud lõppesid veerandfinaaliga. Fännid hakkasid siis juba kisa tegema. Õnneks läks uus aasta paremini, noortemeeskonnast tõin esindusmeeskonda Cardenase. Peagi läks Inter 3:1 kotti ning asjad hakkasid laabuma. Meistrite Liigas jõudsime poolfinaali, veerandfinaalis alistasime Chelsea penaltitega. Poolfinaal lõppes tulemusega Thierry Henry 2-0 Juventus.
Liigas saime Interi ees napilt, kahe punktiga, neljanda koha ning säkkimisoht kadus. Suvel lahkusid Miccoli Sampdoriasse ja Trezeguet Atletico Madridi, et ruumi teha tegelasele nimega Francesco Dotti, kes 2007. aastal tegi 16 aasta ja 219 päeva vanusena debüüdi, pensile saatsime Nedvedi.
Peale seda kui Culinat ülistasin hakkas loomulikult Austraaliaga allamäge minema. Konföderatsioonide Karikas oli naljanumber. Viimases MM valikmängus saime Iraanilt 0:3 sugeda ja peame nüüd mängima play-offi Omaani vastu, et teekonda MM-ile jätkata.

17
18.11.06, 00:59
Kuidas Kurat Parka Iga Nurga Alt Sisse LÖÖb Ahhhhhhhhhhhhhhhhh!??!?!?

Homie
18.11.06, 11:18
Nonii olen Eesti koondise pealikuna alustanud igatahes korralikumalt kui Jelle Goes. 2006. aasta lõpuks World Rankings seas 59. tiim. Euroopa Meistrikate Kval. turniiri alagrupis olen Inglismaa järel teisel kohal 6 punktiga 3 mängust. Makedooniaga 3:2, Iisraeliga 3:2 ja Venemaaga 0:2. Meie kullakallis Weak-mäe on löönud kome mänguga 3 kolli. ;D

Homie
18.11.06, 13:24
kui koondist juhendad kas siis nii saab kuidagi panna et selle U21-ga mäsama ei peaks...

17
18.11.06, 13:29
Palkad U21 treeneri?

fitti
18.11.06, 15:13
Phuk, 3 kuud ei viitsinud seivida ja loomulikult serious error was generated ja application then closed. Johhaidii.
Samas läks ka nii kohutavalt, et olin Motherwellist kinga saamas, tervelt 1 võit esimeses ringis.

Homie
19.11.06, 12:35
Niih, räägiks natuke oma tegemistest eesti koondise juhina. Euro 2008 lõppes tegelikult päris edukalt, kuid kui olin juba heade mängudega ära harjunud olin lõppus veidi pettunud küll. Sain raskes grupis 4. koha 16 punktiga. Ainus tiim kellelt ühtki punkti ei õnnestunud röövida oli Inglismaa. Grupi järjestus: ENG 25p.,CRO 22p., RUS 18p., EST 16p., ISR 12p., MAC 7p., AND 1p...Natuke kahju et tibladele ei suutnud kohta kätte näidata aga nüüd on kohe-kohe algamas MM2010 kval. turniir ja sain koha A-alagrupis mis seltskonna poolest suht ühtlane: Liechtenstein, Eesti, Wales, Slovakkia, Horvaatia ja Itaalia.

MihkelPallak
20.11.06, 18:53
viskasin fm 2006 nurka ja võtsin ette fm 2007 . tavaliselt mulle itaalia klubid ei meeldi aga kuna juventusel oli väga huvitav seis siis otsustasin nende kasuks .

kuna ma hooaega alustasin 17 miinuspunktiga ja meedia ennustas mulle 5-ndat kohta siis ma ei arvanud et väga hästi läheb aga läks päris hästi .
võitsime serie b siis 15 punktise eduga piacenza ees ning 21 punktiga brescia ees
serie b edukaim väravakütt oli trezegeut 28 väravaga.
karikas jõudsin ma finaali kus esimene mäng milani vastu lõppes minu kodus 0:0
kordusmängu võõrsil kaotasin ma 0:1 seega jäin teiseks aga tagasin koha uefa cupis .

mängijad sisse:
warnock . s 2,6 M
vanden borre . 2,5M
rosenberg . 3,4 M
giovinco .s 900 K
digard.d 120K
costil.b 90K

mängijad välja :
balzaretti 1,6M
paro 975K

riho
21.11.06, 00:40
http://xs.to/xs.php?h=xs109&d=06471&f=Eesti.jpg

Ja need kolm järjestikust mängu. :( Aga Inglismaa vastu suutsin terve II poolaja 9 mehega vastu pidada ilma väravat sisse laskmata. Tackling on Normal meeskonnal niiet see on ikka nali. Võiks juba patch välja tulla seal peaks asi parem olema. Grupis väga kehv seis kuna sain Venemaalt 2 korda suurelt peksa, 5:0 ja 3:0.
Arvatavasti jään grupis neljandaks. Rohkemat ei lootnudki kuna panen rõhku rohkem noortele. Kaimar Saag sai oma debüüdil jala valgeks ja poiss mängib hetkel põhis, kuna Oper on pikalt audis. Partneriks tal Viikmäe.
MM qualifikatsioonis loodaks 2. koha eest võidelda, aga see on muidugi võimalik ainult siis kui mu mehed nii palju ei lammutaks kui kolmes viimases mängus.

reps
21.11.06, 01:18
sul tuleb kuidagi eriti palju punaseid.
mul lihtsalt rikuvad vigastused hooaja vahest ära
võiks juba patch tulla:)

17
21.11.06, 01:51
Kutsuti Tšiili koondise peatreeneriks, võtsin koha vastu. Nüüd on aga jama, kuna ei viitsi ise mingi U20 jne tegeleda, aga ükski treener ei taha ka tulla. Oskab keegi soovitada ehk midagi?

gamer
21.11.06, 07:52
http://xs.to/xs.php?h=xs109&d=06471&f=Eesti.jpg

Ja need kolm järjestikust mängu. :( Aga Inglismaa vastu suutsin terve II poolaja 9 mehega vastu pidada ilma väravat sisse laskmata. Tackling on Normal meeskonnal niiet see on ikka nali. Võiks juba patch välja tulla seal peaks asi parem olema. Grupis väga kehv seis kuna sain Venemaalt 2 korda suurelt peksa, 5:0 ja 3:0.
Arvatavasti jään grupis neljandaks. Rohkemat ei lootnudki kuna panen rõhku rohkem noortele. Kaimar Saag sai oma debüüdil jala valgeks ja poiss mängib hetkel põhis, kuna Oper on pikalt audis. Partneriks tal Viikmäe.
MM qualifikatsioonis loodaks 2. koha eest võidelda, aga see on muidugi võimalik ainult siis kui mu mehed nii palju ei lammutaks kui kolmes viimases mängus.

Mina kohtan kah vigastuste probleemi rohkem, punaseid nagu ei tule, hooaja peale kogus kõige vägivaldsem mees vaid kaks punast. Järelikuölt on viga ikka sinus ja siniste simuleerimisvõtete ülekandumises eestlaste sekka;)

Üks asi mis mulle ei meeldi on, kui Chairman sekkub mu tegemistesse ja järsku Nikita lihtsalt Milani maha parseldab ja mina pean turult kellegi Floro Florese asemele ostma, kohe üldse ei meeldi.

marrrtin
21.11.06, 15:20
No, ise sain Lyoniga 3 hooaja peale AINULT 3 punast, sealjuures Cris 2 ja Juninho 1.

Ja ManUtd 2 hooaja peale 4 punast :D See täitsa oleneb, kuidas saatus ja kuidas nad on motiveeritud vms.

Igatahes, endal on juba ülevisanud, kuigi tahtsin alustada põhjast.
Eks vaatab.

fitti
21.11.06, 15:39
Ma ei saa pmst üldse hakkama. Vahepeal õnnestus paar võitu võtta, siis tuli uus kriis. Dreaded vote of confidence on käes ka juba. Ma olen alates 01/02 kõikides versioonides Motherwelliga alustanud ja kunagi pole veel kinga saanud, isegi divarisse kukkudes. Õudne.
Peamine probleem on, et täna ei skoori ja homme ei skoori jne. 2/3 hooajast läbi, igasugu formatsioone proovitud - ei tuhkagi. Topskoorer on paremäär 4 väravaga. Õnneks on Dunfermline veel viletsam, nii et püsin stabiilselt eelviimasel (ja siiski liigassejätval) kohal - kuniks saabast antakse. Ilmselt juba täna õhtul.

FC Kuressaare
21.11.06, 16:09
Kutsuti Tšiili koondise peatreeneriks, võtsin koha vastu. Nüüd on aga jama, kuna ei viitsi ise mingi U20 jne tegeleda, aga ükski treener ei taha ka tulla. Oskab keegi soovitada ehk midagi?

Vaata ehk on mõni unproven repiga piisavalt hea ;)

TSA_
21.11.06, 17:50
Jätkaks siis oma stoorit!...
Alustasin siis aasta oli 2008 Real betisiga! Üllatavalt hästi tuli kõik esimesel hooajal betisiga välja. Suutsin R Madridi järel tulla runner up-iks liigas (Madrid võitis 3,ndat hooaega järjest La Liga) ja ka spanish cupi finaalis suutsin oma suurima rivaali Sevilla peale normaalaja 1-1 viiki lisaajal 1-5 alistada. Uuel hooajal oli seis peale 12-teist liiga peli selline 6-6-0 ja 6 peli ei olnud endale väravat lasknud aga siis hakkas kummitama ründajate vigastused ja täiesti võidetavates mängudes kus domineerisin suutsin kaotada või hädise viigi teha :( hetkel üld tabelis 7-mes ning lood pole enam nii roosilised. Õnneks suutsin CL alagrupi turniiril viimases voorus alistada PSV 3-0 ja pääsesin Chelsea järel +2p edumaaga PSV ees edasi järgmisesse ringi. Tähelepanu väärne oli 2-3 võit võõrsil Chelsea üle mida küll tselski domineeris aga tänu viimase minuti vabalöögile suutsin läbi ime võita. Tänu sellele üldse edasipääsu lootus elus püsisgi.
Hetkel pooleli Hisp karikas kus veerandfinaalis võõrsil sain jagu läbi õnnejällegist Real Madridist 1-2 ning kodus tuleb võtta vaid viik et saada poolfinaali. Aga endiselt suht frustreeriv on et ründajad ei löö ära :S eelmisel hooajal mu põhi straiker Rafael Sobis lõi 30 kolli ja nüüd on löönd vaid 5 :S kõrval olev Baros ka ei hiilga just!
Ei teagi kus probleem peituda võib kuna moraal on kõigil Superb!

phljuh
21.11.06, 18:36
Ma alustasin mängu liverpooliga, kõik tundub tibens tobens olevat - ei punaseid kaarte ega ka suurt väravate põuda - mehed löövad väravaid võrdselt nii ründajad kui ka keskvälja mootorid. Ja ma kasutan sama taktikat mis fm 2006. 4-3-1-2

gamer
21.11.06, 21:18
Mina kah virelesin Leedsiga Chapionshipi põhjas, kui teisel hooajal hakkas meeskond ühtäkki paugutama ja 2. kohaga automaatne tõusmine.

TSA_
21.11.06, 21:42
ise kasutan 4-1-2-1-2 ehk siis 4 kaitset-DMC-2 MC nooltega äärtele-AMC ja 2 FC.

Lisaks mis kala on miks ingliseliigal premieril siis logosi pole ? :S et kuskil peab midagi sudima või ? keegi teab?

gamer
21.11.06, 22:55
Litsentsitingimused, muuseas teisel hooajal võitis Meistriliiga ELva, uskuge või ärge uskuge:D

MihkelPallak
22.11.06, 00:01
serie a 8 mängu hooaja lõpuni . ja juhin kuigi hooaja alguses pakuti 7-ndat kohta . varsti räägin pikemalt

riho
22.11.06, 18:47
Mehed on ennast parandanud juba. 4 punast viimase 9 mängu jooksul. Mis kõige toredam, just oli mäng Armeenia vastu (MM Kval.), esimesel poolajal sai Opi punase, teise poolaja keskpaigas tegin kõik 3 vahetust ära ja mingi 80. min Kotenko vigastada. Senini olin 2-0 eduseisus aga kahjuks üheksakesi ja Smirnov väravas ei olnud midagi head loota ning tuli 3-2 kaotus. Alagrupp on mul selline suhteliselt tugev aga samas ühtlane (Tšehhi, Poola, Bosnia, Serbia ja Armeenia). Hetkel neljast mängust 4 punktiga neljas.

tkkt
22.11.06, 21:23
juhtub nii ka vahel.

FC Kuressaare
22.11.06, 21:51
juhtub nii ka vahel.

minu senine suurim võit on 7:0 ja see ka pre-season friendly mingi liigata klubi vastu Man U-ga

tkkt
23.11.06, 17:44
Mul oli see champions league alagrupi mäng. tahtsin suuremat pilti uppida, aga soccernet oma 19,5 kbiga. Kui õigesti mäletan.

TSA_
24.11.06, 02:19
ma võitsin just Real Betisiga võõrsil mallorcat 36-nda vooru kohtumises 0-7 :D kõigil oli hea päev ! :D

17
24.11.06, 17:34
Kolmas hooaeg Atletico Madridiga on läbi saanud ning seni tulemuste üle kurta ei saa. Esimesel hooajal võitsin liiga, eurosarjades ei osalenud. Teisel hooajal jäin tänu kaotusele viimases mängus napilt neljandaks, Meistrite Liigas langesin esimeses knock-out ringis, kui võõrsillöödud väravatega sai 3:3 seisuga edasi Chelsea. Kolmandal hooajal sain aga Chelsealt CLis revanši võetud ning seda oi kui magusalt - finaalis. 2:0 võidumängus lõid väravad Maniche ning Luis Perea. Liigas kindlustasin kaks vooru enne lõppu kolmanda koha. Ahjaa, Spanish Cupil olen finaalis Valenciaga. Eelmisel hooajal langesin Spanish Cupist viiendas ringis, esimesel hooajal veerandfinaalis.

Põhitegijatest ei vaja kindlasti mainimist Fernando Torres ja Sergio Agüero, kellele tehtud pakkumised olen kõik kindlalt tagasi lükanud. Suurepärae hooaja on teinud CLi finaalis hiilanud väravavaht Leo Franco. Tähtsamatest tegijatest figureerivad meeskonnas veel Martin Petrov, Peter Luccin, Jonas Elmer, James Tomkins, Andoni Iraola ning Hatem Ben Arfa. Viimase nelja mängija peale olen kulutanud tühised 13,5 miljonit naela. Lisaks neile väärib ära märkimist kindlasti noor, 20-aastane ründaja Dominique Malonga, kelle ostsin Monacost. Suurepärane vahetusmees! Meeskonda on lisandunud veel Harry Arter, Magnus Wolff Eikrem ning keskkaitsja Jan-Ingwer Callsen-Bracker. Varuväravavahi kohustusi täidab Mart Poom.

Kolmandal hooajal sain umbes jaanuari keskel ka Tšiili koondise etteotsa, kellega olen seni jõudnud pidada kolm mängu - St. Martinit võitsin 5:0, Peruud 1:0 ja Venetsueelat 3:1. Lootus MM2010'le jõuda püsib endiselt :) Eesti koondisel läheb kehvasti, Maailma edetabelis oldi vahepeal lausa 130.-dal positsioonil. Nüüd on tõustud 112. kohale

Hooaeg siis Atleticoga nüüdseks täielikult lõppenud, Spanish Cupi finaalis 2:1 võit Valencia üle. Väravad Dominique Malongalt ja Sergi Agüerolt. MoM nagu ka CL finaalis, Leo Franco. Ülimalt õnnestunud hooaeg klubiga!

Tšiiliga olen siiani pidanud veel 4 mängu - kaks MM valikmängu ning 2 mängu konföderatsioonide karikal. MM kvalifikatsioonis võitsin Brasiiliat 1:0 ja Ekuadori 8:2, konföderatsioonide karikal Kameruni 1:0 ja Salomoni Saari 2:0. Ees veel mäng Itaaliaga, kuid see ei määra enam midagi, sest pääs poolfinaali on juba kindlustatud.

Võitsingi Konföderatsioonide karika ära. Finaalis 3:0 Itaaliat. Väravad Humberto Suazolt, Luis Jimenezelt ja Sebastian Pardolt. Märkimist väärib ka see, et mängisin alates 34. minutist kümnekesi. Nüüd ehk tuleb mõni abitreener ka mulle palgale :D

Epic
24.11.06, 18:35
Noo ei tea mis jama on. Nii kui otsustavad mängud eest on meestel mingi mentaalne blokk ees ning junn jahe. Serie A's olime kuni viimase kuuni tiitlinõudlejate seas aga siis läks asi metsa poole ning vajusime pikalt kolmandaks. Meistrite Liigas ei leidnud me taas rohtu Henry vastu, seekord jäi laeks veerandfinaal. Karikafinaalis nuhtles meid Roma.
Hooaeg jäi viimaseks Del Pierole, kes pensile läks. Uute nägude seas on Marcelo, kes kuuldavasti on mängu kõige-kõige-kõigem mängija. Saabast sai teiste seas Cisse. Ei teagi miks ma ta üldse muretsesin, nii puujalg ei saa lihtsalt olla!
Austraaliaga jõudsime MM finaalturniirile õnneks välja. Grupis olid veel Holland, Horvaatia ja Ekuador. Avamängus saime Oranjedelt mõnusa 0:5 paki, teised mängud läksid paremini (2:2 vs Horvaatia, 1:0 vs Ekuador) aga edasi grupst me ei saanud. Astusin tagasi. Teiste seas läks turniir metsa prantslastel ning nüüd ma juhingi, loodetavasti edukalt, konnasööjad 2012 EM võiduni. :)

17
24.11.06, 19:20
http://img211.imageshack.us/img211/4787/untitledde9.png

Aegajalt peab hea päev ka olema :)

wxyz
24.11.06, 20:53
http://img293.imageshack.us/img293/8448/1zb4.jpg

Ka omamoodi saavutus.

phljuh
24.11.06, 22:43
mina ei saa aru mul on 10 mängu peale saadud aint üks punane kaart... imelik

marrrtin
24.11.06, 23:48
Keegi viitsib oma taktikatest rääkida, endal väravatepõud, suur, mis suur.

PraS
24.11.06, 23:52
Keegi viitsib oma taktikatest rääkida, endal väravatepõud, suur, mis suur.

Naudi: http://fmdownloads.net/index.php?PHPSESSID=b75971cecaaafe17eb3d9c9fb6bd9c 04&direction=0&order=&directory=FM%202007

phljuh
25.11.06, 00:48
mina kasutan 4-3-1-2, ründajate taga olev AM on vaba rollis ja mängu juht, meeskonna taktika on suunatud ründavaks (mitte päris põhjas kuskil kolmveerand) söötmine on direct, ja creative freedom on much. kasutan playmakerit ja contra rünnakuid (neist sünnib palju väravaid) ja tight marking.

Põnn
25.11.06, 20:53
keegi mõnda lehekülge teab kust cracki saada ?

riho
26.11.06, 01:35
Lehekülge ei tea, aga selleks on poed.

Nurmekas
26.11.06, 02:49
Lehekülge ei tea, aga selleks on poed.
Pood ei loo sulle võimalust mängida oma legaalselt ostetud mängu ilma plaadita (no näiteks kui soovid CD seadeldises midagi etemat hoida või näiteks ei viitsi läpakaga koos plaati alati kaasas vedada).

WeThePeople
26.11.06, 06:02
5 aastat Ajaxiga täis..Champions Leagues eesmärk siiamaani täitmata kahjuks.

Esimene hooaeg algas kohe Psv vastu Super Cupis. 0-1 kaotus ei olnud just oodatud algus. Suhteliselt nõrka ründeliini tõin täiendama Cesar Delgado. Ründajatest liitus veel Nikita Andreev ja Nicolas Millan, jaanuaris ostsin veel Juan Fernando Arango, ükski mängija ei lahkunud klubist terve hooaja jooksul.
Liigas sujus toredalt, 24 võitu, 6 viiki ja 4 kaotust tõid 78 punkti ja ka esimese karika. Teine oli Feyenoord 68 punktiga. Cesar Delgado oli parim väravalööja 26 väravaga ning ühtlasi ka player of the year. CL kujunes oodatult, pidin alustama kolmandast ringist, 9-0 võit kokkuvõttes Dinamo üle ja alagrupp Werder, Liverpool ja Siroki Brijeg ei valmistanud raskusi ehk siis esimesena edasi 16 punktiga, teine oli Werder 10, Liverpool 9 ja Siroki Brijeg 0 punktiga.
Esimeses Knockout ringis tuli kohe vastu Arsenal, sealt edasi ei saadudki 4-2 kokkuvõttes siiski tubli tulemus. CLi võitis Chelsea. Sain ka Austraaliasse koha, väga pinget ei pakkunud, finaalis 3-2 võit Kuveidi üle ja resing sealt.

Teine hooaeg algas Super Cupiga, sedakorda Feyenoordi vastu, kuiv 4-0. Liiga olin taaskord võidukas, 23 võitu 8 viiki ja 3 kaotust tagasid esikoha 6 punktise eduga Vitesse ees. Klaas-Jan Huntelaar oli Player of the year.
CLis alustasin grupist. Olin esimene 11 punktiga, teine oli Dortmund 9 punktiga, Uefa Cupi jäi madistama Valencia ja Olympiacos oli grupi viimane. Esimene playoff oli Porto vastu 4-2 kokkuvõttes oli meeldiv. Veerandfinaal oli Reali vastu, natuke valus loos aga lootsin heale õnnele. Õnn meid ka tabas, 4-1 kokkuvõttes oli üllatus. Poolfinaalis saime veelgi valusama vastase, Interi, klubi mida ma kartsin tol hetkel vast kõige rohkem. Joovastav 3-2 võit viis meid finaali. Vastasteks Liverpool kes polnud kõige hirmsam, mängu alguses jäime kohe 3-0 taha, poolajal tehtud vahetused tõid meid peaaegu mängu tagasi, 2 väravat Delgadolt ei olnud piisav, kuid olin siiski rahul et saime nii kaugele.Jaanuaris liitus meiega Didier Zokora ja lahkus Tom de Mul.

Kolmas hooaeg oli suhteliselt rahulik, 3-2 võit Vitesse üle Super Cupis tõi selle karika meile teist korda järjest. Ostudud olid kõik Lõuna Ameerikast. Sherman Cardenas tutvustamist ei vaja, veel tulid kaks Crus Azuli meest ründaja Gonzalo Castro ja Keskkaitsja Joel Huiqui. Maha müüsin Markus Rosenbergi kes eriti mänguaega ei saanud, samadel põhjustel lahkusid veel Dennis Gentenaar ja Mauro Rosales, Gabrile ei meeldinud Cesar Delgado ja meeskonna huvides lahkus ka tema. Liigas keegi hambaid ei näidanud, 28 võitu 3 viiki ja 3 kaotust tõid meile 87 punkti ja koguni 23 punktise edu PSV ees. Väga bro. CLis sain grupist edasi koos Romaga. Kuiv 5-0 võit Marseille üle esimeses playoff ringis,kui veerandfinaalis panime enda imestuseks kotti Chelsea siis poolfinaalis saime Barcalt kellad ja CL dream oli otsas ka selleks hooajaks.

Neljas hooaeg algas taaskord Super Cupiga Feyenoordi vastu, 5-1 võit. Erilist pinget mängus õieti ei olnudki. Liigas püsis pinge tõsiselt lõpuni ja kuna punktid olid PSVga viigis siis said otsutavaks väravad, nendes olime paremad meie ja saime selle karika juba neljandat korda järjest. Ostud tõid tugevust kõvasti,Paolo Terminello ja Fernando Gago olid väga head terve hooaja jooksul, Stijn Schaars ei olnud just kuigi särav kuid sai hakkama. Maha müüsin Armeenia kooreüraski Edgar Manucharyani, edu Vitessele kes selle puujala ostis. CLis sain grupist edasi Newcastle järel. Esimeses playoff raundis saime edasi tänu võõrsil löödud väravatele, mängisime Barcaga ja seis jäi 4-4. Veerandfinaalis saime võitja teada alles pärast penalteid. Vastane oli Newcastle. Mina sain poolfinaali. Poolfinaalis Chelsea vastu imesid ei sündinud. Nägemist karikas ja hooaeg läbi.

Viies hooaeg algas Super Cupiga, seekord PSV vastu, 2-1 võit ja pole probleemi. Liigas unbeaten terve hooaeg, 29 võitu 5 viiki ja 0 kaotust. Liiga võit oli viies j ä r j e s t, ja seda pea 30 punktiga. Ostudest niipalju et tasuta tuli noor Reali AMC Juan Manuel Mata ja keskkaitsja Rocha Cruzeirost, lahkusid Stijn Schaars ja Vermaelen. CLis taaskord põrumine. Grupis kindlalt esimene, järgmises ringis pistsin 9-1 kotti Galatasaray ja veerandfinaalis Barcaga saime kaotuse ja CL seegi kord läbi.

Uus hooaeg on ka paljulubav. Sain Brasiilia peatreeneriks ja Ajaxile lubati ehitada uus staadion kuhu mahub 100 000 inimest ja maksab meile siis pea 200 miljonit. Chairman müüs maha Gago, 50 miljoniga Chelseasse, Gonzalo Castro lahkus Zaragosasse ja Joel Huiqui Evertoni. Ostsin ainult Anthony Scribe kes on suhteliselt paljulubav Prantslasest kiiper. Brassidega võitsin Copa America, finaali vastane oli Argentiina kes läks 2-0 kotti.

Ajaxi tüüril jätkan seni kuni CLi võidan...

Homie
26.11.06, 11:36
Nii endal sai läbi super hooaeg Valenciaga. Võitsin nii La Liga, CL-i kui ka Spanish Cupi. La Ligas olin hooaja esimesel poolel koguaeg nii 3.-5. kohal, liider käeulatuses(kuskil 4 punkti). Aga kui tulid omavahelised kohtumised Reali, Barca ja Atleticoga olin juba tabeli liider ja hoidsin kohta hooaja lõuni. Sain küll Atleticoga võrdselt 80 punni kuid kuna olin võitnud mõlemad omavahelised mõõduvõttud, sain tiitli endale. CL-katsumused algasid veerandfinaalist kui läks päris raskeks. Esimene mäng minu kodus 2:2. Teisel jäin taha 0:2 ja põhivv ning supervormis olev Canizares vigastada. Mängu tuli Mart Poom. Tavano ja Hugo Vianaa kollidest viigistasin ja mäng läkski pennudele. Võitsin 4:1 kuna Poom tõrjus vastaste neljast pendlast kolm!!! Poolfinaal koos Chelseaga. Away 0:1; Home 2:0. Finaalis Barca- läksin Vicente ja Dinho omaväravast 2:0 juhtima kuid Barca suutis viigistada. Lõuks tegi David Villa asja ära. 3:2 ja CL-i karikas mulle. Ka Spanish Cupi võit tuli mulle dramaatiliselt. Algatuseks sai Vicente punase 20. minutil. Teise poolaja hakul lõi Arteta pendlast vastased Atletico 1:0 ette. Kuid Tavano tegi 88. minutil 1:1, lisaajad koll ei pakkunud ning taas pendlad. Võitsin 5:4!!!
Nüüd minu ostud lõppenud hooajal ja alanud hooajal kokku:
ostud:
Vasilis Tsiartas Free Transfer Free
Mart Poom from Arsenal £1,9M
Sergei Lepmets from Levadia £110K
Ragnar Klavan from Heracles £1M
Luizao from Cruzeiro £4,1M
Marcelo from Fluminense £5M
Jon Obi Mikel from Chelsea £6,25M
Antonio Doblas from Real Betis £4,1M
Christian Vieri from Atalanta free
Didier Drogba from Chelsea £25M
Mark Gonzalez from Liverpool £10M

gamer
26.11.06, 14:04
Kui selliseid summasid kulutada, siis pole ime kah kui kõik võidad:D

Devil
26.11.06, 16:56
mina kasutan 4-3-1-2, ründajate taga olev AM on vaba rollis ja mängu juht, meeskonna taktika on suunatud ründavaks (mitte päris põhjas kuskil kolmveerand) söötmine on direct, ja creative freedom on much. kasutan playmakerit ja contra rünnakuid (neist sünnib palju väravaid) ja tight marking.

Nii pole mõtet ju taktikast rääkida(palju olulisi nüanse on veel) ja kui räägid siis lisada see taktika ikka juurde kah(fail siis).

Ja neile, kes räägiavd, et ühe taktika aeg peab üle saama, imege lahti, üht ime taktikat pole IMHO ammu olnud.

Aga kui sul on kolm erineva situatsiooni taktikat olemas, kusagilt tõmmatud saadud, why not?
Inimesed ei mängi ju kõik ühtemoodi, üks otsib täiuslikkud edu(minoriga bigiks oma taktikate ja ideedega), üks tahab ejnoida mängu olla kohe edukas ilma palju taktika peale pead vaevamata.

Kui hakata selle taktikaga ikke korralikult nussima siis läeb päris palju aega eriti alguses.

Elu vajab elamist ja teised mängud kah mängimist ntx NFS Carbon või AOE III :)

Hughes
26.11.06, 18:44
Elu vajab elamist ja teised mängud kah mängimist ntx NFS Carbon

täna said selle mängu? vist küll, sest kui varem, siis oleks see juba lõppu tehtud.

Devil
26.11.06, 18:49
reedel sain siiski

fitti
26.11.06, 18:50
Mis kuradi Carbon, ma mängisin NFS Porsche uuesti läbi. :) Supermäng, mis ma oskan öelda.
Aga FMiga juhtus jälle see asi, et täpselt peale hooaja parimat seeriat (kolm mängu kaotuseta) sai memory otsa ja mäng pani end kinni. Vahel tahaks selle vana saani, mis mul laual seisab ja end arvutiks peab, kuskilt kõrgelt alla pillata.

Devil
26.11.06, 18:59
Tead ma pole seda porschet näinud eks, eelmine variant NFSist oli mul II eksju :D, kunagi vist olen paari näpuga ka hot pursuiti vist proovinud, aga carbon on kõva ... seal see cayonne s kah vähemalt olemas :)

Hughes
26.11.06, 19:00
reedel sain siiski

offtopic...aga on ju liiga lühike see mäng. mai mäleta kaua ma esimesel päeval mängisin, aga oli vist üle 30 protsendi tehtud :D

ja mäng on juba ära kustutatud.

Hughes
26.11.06, 19:01
Mis kuradi Carbon, ma mängisin NFS Porsche uuesti läbi. :) Supermäng, mis ma oskan öelda.

jep, isiklikult ka lemmik nfs.

Devil
26.11.06, 19:06
offtopic...aga on ju liiga lühike see mäng. mai mäleta kaua ma esimesel päeval mängisin, aga oli vist üle 30 protsendi tehtud :D

ja mäng on juba ära kustutatud.

see on vähemalt huvitavam, kui lugeda, kuidas kellegil FMis jubehästi läheb ... maitea mul 57% ... aga ega ta ju läheb lõpupoole raskemaks ... 30% pealt mängimist lõpetada on kah huvitav.
Aga noh, kui kopa ette viskab jääb riiulile vahelduseks tolmu koguma

Homie
26.11.06, 20:09
täitsa pees David Villa tegi mul Owenit...6 või 7 kuud audis..:(

Homie
26.11.06, 20:11
Kas Floraga mängimiseks on mingit patchi vaja v?

gamer
26.11.06, 20:55
Kas Floraga mängimiseks on mingit patchi vaja v?

Kuna Eesti pisiliiga pole mängitavate liigade nimekirjas pead sa editoriga sinasõbraks saama.

Tanel
26.11.06, 21:25
Tegelen kahe mänguga. Üks on kõrvalt niisama Eesti koondise nautimine. Seal gruppis kirjas kaks kaotust, varakult Makedooniale ning juunis Inglismaale. Pärast Inglismaa mängu pole aega uuesti avada olnud. Vahepeal oli pika aega lausa rõve periood. Neli mängu järjest ei lasknud ühtegi väravat, kuid ise lõin ka ainult ühe (ainuke võit Iisraeli vastu, nendega veel üks viik ja aljoošadega ka 0:0'd). Siis mälestusväärne 4:3 võit Horvaatia vastu, kui jäin 1:3 taha. Poom tõrjus pendla. Eestistatud Nikital juba kolm väravat kirjas.

Teine mäng on Portugali teise liiga klubi Leixões'ega, kust algab ilmselt pikk karjäär. Hetkel palju aega pole mängida, sest sellele lisaks kirjutan mängust ka "scene" lehtedel lugu. Hetkel detsembris ning tabelis 9. kuigi plaanis on saada edasipääs kõrgeimale tasemele selle hooajaga. Viimane mäng tabeli liidritega oli 3:3. Mu tähtmängija sai vigastada, vastased said kaheldava penalti ning samamoodi võeti mult ära 84. minuti värav, kui olin 1:3 taga. Kuid siis kohe järgi lõin uuest teise värava ning 94. minutil suurepärane 50-meetrine soolo-jooks mingi vanurründaja poolt ning paugupealt ristnurka ja 3:3. Ise muidugi oleks peaaegu vingumise eest staadionikeelu saanud.

FC Kuressaare
26.11.06, 21:28
PALUN, kas keegi oleks nii tore ja paneks selle eesti liigaga faili netti kuhugi üles?
ma ise üritasin sellega midagi teha, aga mul mäng lihtsalt crashis, mõlemal korral...

marrrtin
27.11.06, 17:30
Ise muidugi oleks peaaegu vingumise eest staadionikeelu saanud.

Kuidas?
10

IndrekL
27.11.06, 17:35
Kui vingud mingi otsuse üle päris kõvasti. A'la miks te mu penaltit ära ei lugenud jne.

reps
27.11.06, 22:25
mm igal juhul pani Gilardino mul Milaani eest 42 kolli liigas + 8 seal CL
pole ennem sellist skoorijat olnd igaljuhul:)

WeThePeople
28.11.06, 20:48
Ibrahimovic on overrated saast ja värdjas

reps
28.11.06, 21:07
mis asi see on, kui vastastel kolm mängu mängib väravavaht 10
ja mina ära ei löö mul on 22 ja nii võimalusi ja neil paar-kolm tükki ja veel sokutavad selle palli kotti:(
on see ebaõnn või bug?

Nurmekas
28.11.06, 22:02
Ehk on mehed sätitud liig tihti peale lööma (eriti need, kellel long shot on suht madal). Kui sitt mees lööb või 10 korda peale, siis see pole kuigi ohtlik. Seega, vali, kes ja kust peale lööb.

17
29.11.06, 01:09
FM 08's võiks olla võimalus kohtunikule mängu ajal kallale minna, talle tapmisähvardus teha ja ta lõpuks maha ka koksata. aaaaaaaaaaaaaaaaah ma olen nnnnärviiiiiiiiiiiiiiiiiiis

seda ka et. öelge, miks peaks vasakul pool asetsev mees saama parima noore mängija tiitli, mitte paremal asuv?

http://img163.imageshack.us/img163/3563/untitledjg1.png

reps
29.11.06, 08:23
ei ole pidevalt podolskil ja gilardinol võimalused
ja järgmine mäng tuleb kas või inter vastu võin neile 7:0 panna
aga nõrkadel mingi julmad väravahid ikka:S:S

IndrekL
29.11.06, 08:32
FM 08's võiks olla võimalus kohtunikule mängu ajal kallale minna, talle tapmisähvardus teha ja ta lõpuks maha ka koksata. aaaaaaaaaaaaaaaaah ma olen nnnnärviiiiiiiiiiiiiiiiiiis
Madalamaid liigasid mängides on aga nii tore, kui oma mees näiteks keskjoonelt suudab omavärava lüüa. Ja muidugi see ka, et iga mäng otsustavad kaks kutti kedagi headbuttida või lihtsalt kickida, mille tagajärjeks 110% juhtudest on punane kaart. Põhjus ka miks ma seda mängu enam ei mängi.

Maekas
29.11.06, 13:04
Sama siin, pöördusin esialgu FM06 juurde tagasi... Ootan kuni mingi patch tuleb, et FM07 veidike mängitavamaks muutuks.
Ei ole meeldiv, kui 20-st mehest 6-7 on vigastustega väljas ja veel 2-3 on suspended. Enamik loomulikult põhisatsi mehed. Varumeestega ja reservidega mängimine eriliselt positiivseid tulemusi ei paku.

fitti
29.11.06, 14:16
Noh, life is a bitch ka. Nt reaalses elus on Dunfermline'il praegu sisuliselt kogu esimene tiim vigastatud, audis meeste arv oli laupäeval 10, nüüd on paar tükki lisandunud. FM-i injury rate on selle kõrval lapsemäng. :)

FC Kuressaare
29.11.06, 16:16
seda ka et. öelge, miks peaks vasakul pool asetsev mees saama parima noore mängija tiitli, mitte paremal asuv?

http://img163.imageshack.us/img163/3563/untitledjg1.png

äkki võib põhjuseks olla see, et ta maksab rohkem? :P

marrrtin
29.11.06, 17:41
Kure, aasta 2009 väi?

http://img300.imageshack.us/img300/5486/seeeisaavimalikollarx5.jpg , see oli hästi tore. Kuidas minul alati ei vea?
Jamh, nüüd liiga läinud kah, Barca juhib 13 punktiga :D

17
29.11.06, 17:52
Kure, aasta 2009 väi?

2010. aasta maikuu.

MihkelPallak
30.11.06, 00:20
Et siis nagu eelmisel hooajal võidetud serie b tiitliga rahul ja tõusin serie a'sse . Serie A's siis juhtus nii Juventusega et tuli liigavõi kuigi pakuti 7 kohta . Lõppjärejstus:
1) Juventus 84p
2) Chievo 70p
3) Inter 69p
4) Roma 67p
5) Fiorentina 65p
--------------
8) Milan 60p [ennustati 1 kohta ja ostis palju uusi mängijaid(nt Gerrard) aga ei suutnud enamat]

Juventuse põhikoosseis:
gk - Buffon
dr - Zebina
dl - Chiellini
dc - Tudor
dc - Kovac
mr - Camoranesi
ml - Gil
mc - Altintop
amc - Skjelbred
fc - Trezegeut
fc - Bojinov
põhilised vahetused olid : Del Piero, Nedved, Vanden Borre, Palladino

Transfers in:
Gil, Altintop, Duscher, Soldado, Skjelbred, Thuram (kõik tasuta)
kõige rohkem jään rahule Altintopi, Skjelbredi ja Giliga, nemad murdsid ennast põhikoosseisu . Kõige paremaks pean siiski Gil'i tema valiti ka itaalia parimaks transferiks .

Transfers out:
Piccolo, Giannichedda (tasuta)
Pisani 180k
Marchionni 3,1 M
Miccoli 2,7M

Euro Cup :
semi finals vs Barcelona
1.mäng (võõrsil)
0:4

2.mäng (kodus)
3:0 (Del Piero, Nedved, Kovac)

Italian cup:
2.qualifying rnd.
vs Livorno 0:2

Meeskonna parimad väravakütid olid :
Trezegeut 28
Bojinov 18
Palladino 8

reps
30.11.06, 01:09
mhm kus juures kui ma mängisin juvega oli mul amc skjelbred:D
päris hästi paneb ka;)

Henry14
30.11.06, 17:22
Lõpes siis esimene hooaeg Norwichiga ja tulin championshipis 10-ndaks,premier league võitis arsenal 5 punktiga chelsea ees,euro cup-i finaalis võitis Bremen Sevillat 2:1 lisaajal,CH võitis Man U 2:0 finaalis Milani.Järgmine hooaeg üritaks siis play-offi.Eestiga ka hetkel 5 mängust 4 punkti ja alagrupis 6-s.

Põnn
30.11.06, 19:10
Ma teen Manuga vigastused viskavad juba üle s'''' kanti neid

Epic
30.11.06, 22:50
mis sellelel international management'il siis viga on?

17
30.11.06, 23:06
Tere, mina olen Miko ja mulle meeldivad ebanormaalsed mängud. Teile ka?

http://img105.imageshack.us/img105/8079/omfffffffffffgbu4.jpg

budu
30.11.06, 23:22
ikka päris karm mäng siis,ise veel pole kahuks veel mängu soetanud aga kiiremas korras on see plaanis.vaatasin et on/offis maksab ta 650 eeku aint

MihkelPallak
30.11.06, 23:34
mhm kus juures kui ma mängisin juvega oli mul amc skjelbred:D
päris hästi paneb ka;)

suht tihe vend jah, ma ei saa aru kuidas mul siiamaani nii hästi on läinud . vigastusi on suht palju siis võtan noortest kedagi ja siis tulevad need ja löövad ka väravaid :D nagu näiteks mingi ründaja oli tuli ja löi 4 väravat mängis kokku võib-olla pool tundi maksimum

17
01.12.06, 00:47
käige ppepepepeppepepeee....

http://img77.imageshack.us/img77/673/untitleddg0.jpg

on see normaalne vä ähhh?

phljuh
01.12.06, 00:47
krt. 7.o.1 ei hakka jahh midagi peale, deem ma olen fm 05 ja 06 endale ostnud ei tea kas nyyd siis 07 ka tuleb soetada???

gamer
01.12.06, 07:40
Ma üleks küll, et kaardid on taktikas kinni, mul hooaja peale saanud üks mees ühe kaadi ja enamiku kaartidest korjavad vastased.

PraS
01.12.06, 10:23
Kaartide rohkus peaks tingitud olema agress-st.

fitti
01.12.06, 11:36
Huvitav, et board arvas/arvab - Motherwell on liiga täkk klubi, et kellelegi feederiks olla. Vaatamata sellele tuli uudis, et oleme nüüd Chelsea satelliit. Nojah, ega rublade vastu saa. Kõige tipuks ei ole mulle kedagi laenule saadetud, kui ise küsisin, löödi vastu suud.
Ja noh, kui Birmingham mu ainsa korraliku kaitsja eest milli pakkus, müüs board ta maha, mulle sõnaõigust jätmata. Süllekukkunud varandus ja joodud õlled muidugi ajasid pea sassi ja kui seni oli kalleim ost 24k, siis nüüd ostsin 250k eest Lee Peltieri. Jälle plussis.
Aa sellised uudised on ka mõistlikud, et fännid kiruvad peale kaotust Fitti Baldit, kes oma hästi töötava 4-4-2 vahetas fruitless 4-4-2 vastu.

TSA_
01.12.06, 19:16
Niii lõpetasin oma 3nda hooaja Real betisiga siis. Kui esimesel hooajal tulin 2-seks , teisel 3-ndaks , siis nüüd selgus tiitel alles 3mängu enne lõppu ja kahjuks 3ndal hooajal tuli jälle 2 koht. barca oli lihtsalt liiga võimas. Samas märkimisväärsed tulemused need ikkagi kuna viimased 3 aastat tahab board et ma kesktabelisse sätiks end... Pakuti just uut 4aastast lepingut mulle 35k eurot nädalas. ütlesin et tahan 46k saada ja voala oldi nõus :D lisaks kui alustasin transfer budgetiga 2,5m siis nüüdseks 2 hooaega CLigas on klubi nii käima tümmand et saan lausa 76m kulutada :)

Klubi fännid ja board on üli rahul...sisuliselt võin teha mis tahan kätt ette ei panda :P ning mängudes mul koguhooaja peale punaseid kaarte suht vähe on meybe mingi hooajapeale 2-3 punast on! Vigastusi ikka tuleb ette aga nendega tuleb harjuda.

3nda hooaja lõpp siis:
liigas .2 koht
hisp karikas : finaalis (3ndat hooaega järjest olen finaali jõudnud)
CL: veerand finaal

Lisaks olen nüüdsest ka Uruguay trenna ning 3 sõpaka tulemused on lõppend 2-0 minu kasuks...eesootamas siis nüüd suvel Copa america!