320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

aastakommentaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aastakommentaarid

    delfis on uks andekas tuup-

    keio tauno, 09.06.2006 19:54
    nonii ja mänggu algsus olema oöärsi hea kui lahm kes saksa kaitse vasakpool läks ja tuli ära super löök otse väravasse ja niis ta rõõmustamja ülipalju ja nagu väravd oleks löödud finaalis kõik röömustama ja klinstsmann oli hea meel selle üle ja sellepärast oligi et kõik röömustasids ja olid tähelepanuta salvas tagasi vantsope kiirelt salvama löbisööt kes luuras palli nagu rebanre olema nagu kiire hunt oma saaki hiilima nagu pall tuli kohe sai läbi ja dsaksa kes alles väravat tähgistas oligi viik juba saabunud saksa õuele saabuma see oli nii aga tuli värav pärast saksale tagasi aga see vantrsope on hea ründaja kes salvama ja ootama salvavat momenti aga tnagu selintski hästi ülema ta ütles et sõbrale söötrma sest kanal 2 peolt olema eile oli ka film jalkpallist olema kus vankidf mängisid jalkgaplli polksitseinike vastu ja sealt kohguaeg tahtsid ise tribklada palliga olla ässad ja särdeada aga siis nendfe kõige parem mnägfija õoetas et ei saa nii eri kõülba mängidfa sööt on kõige tähtsdam ja meeskonna töö mäng oleneb sellest kads tuleb võit või mitte sedas tuleks kva vantsopele rääkoida õptetata olema küll hiiliv hunt aga kui saabn siis söötma ajgada oma saaki jagama ka teistega aga kophe algab 2 poolaeg siis on koge nägha mis toimub kas ta sai aru
    Catalunya is not Spain!

    #2
    Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

    Valetad ka raisk Selliseid inimesi kohe ei ole olemas.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

      Tegemist on Tammsaare uuestisünni ilminguga. Nõnda pikad ja ju vist ka allegoorilised laused. Loodud on samas ka huvitavaid sõnu.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

        Aastakommentaar:
        rahugidsjfsdjginbjtrsygfdv

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

          Teise poolaja ülevaadet ei saagi või?
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

            \"Põhimõtteliselt olen enamus neeger meeskondade poolt kuna mulle ei meeldi rassism .\"

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

              keio tauno, 10.06.2006 11:39
              rootsi ikkagi hea meeskdond oloema ja neid jälgima ma juba olnen jälginud pikalt ka eelmine em olid rootsi head olid ja larsson vanba mängija juba sellepoolest olema et palju vanusjt ründama ikkagi hästi väravad olemas ja barcelona mängis hästi larson meeskonnas täna larson lööma ilusti larson ikkagi ja palju edu btalle kodumaal 3 0 rootsi tuleb koju võit

              keio tauno, 10.06.2006 11:41
              inglöisma ma ennustakasin võitu kohe meeskonnas oleks kui paul scoles vot see mängija oli hea juba 1998 mm mäletan kiui sccloles olki mu lemmik mängija hästi mängis siis ja nüüd teda pole inglöismaa kohe mitte ei saa nii ja minule meeldib paraguay arvan et jääb viiki mäng ja ruunei pole olemas meeskonnas veel vigastus korras 1 1 viik

              keio tauno, 09.06.2006 15:05
              ekuador olema siis ju riik olemas mids ei asu euroopas nagu seda muidugimõista poola eksisteerima aga kui tuleb mäng täna siis olema et mäng ekudori ja poola valhel siis ei tea mis saama akkab aka miks küsimus on õhus sest ju et ekudor on mängijad tehnilisemad et lõina ameerikas on nad kus ka brasiilia head mändijad olema siis ekador mina panustan võimtma et võidab seda mängu ja ütlen et seis jääb 2-0 ekuador võidab


              ei, mulle meeldib keiotauno. kui keegi tunneb teda, siis akki orgunniks ta siia kommenteerima
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

                Algselt postitas daywalker


                Teise poolaja ülevaadet ei saagi või?
                teise poolaja ulevaade siis

                keio tauno, 09.06.2006 20:56
                oi mis mäng oli vähga hea mäng olema ilus ja frings kes on lokkidega mees see oli hea olema sellisne asi et lokid ei jäänud ette ja nägi väravat ja pani vinti ilusa oi milline värtav see olema kõva mäng agfa vantsope no see ikka luurasd nagu väike revbane oma saaki nillima ja sai jälle ja karistas ära saksa meeskonda lehman ikka ei mitte mudagi suutma teha vanrtsope jah aga oli nähga et vantsopel poile sõpru sellepärast ongi nimodi olema et ta ei sööfda kui värtav tuli mitte keegi ei läinud temaga nautoima olukorda ja väravat röömustama ja tähistama vantsoipe isegi vihaselt üppas sisse ühele üopama agakui lööb palju väravaid siis vantsope pole midagi teha hea väravaid lõõma mees ja sobib ründsama isegi sõpru pole kui
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

                  kahju jah et sel poolakal pole sõpru

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

                    keio tauno, 11.06.2006 14:00
                    kluivertiyt rei ole aga kui pole siis ei ole ja pole ka midagi teha järelkult kui ta kunagi mu lemmik üli üks neist oli hea aga nüüd väga kahjuks alla käint aga siis saab ikkagi mängfu näha ta telekas täna ära parandati mul
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

                      midagi uut ja interaktiivset-

                      keio tauno, 12.06.2006 15:27
                      no se mäng kohe olemas ja valmis ma televiisor pult laual lülitus nup paistab seda oma silmad sihivad holega et sisse lülitada kui on olemas köäes aeg aga meeskonnad minuarvates umbes nagu head ja võrdsted jaapan ju kui saksaga mäng hästi tegi ja zico muidugoi treener kes kunagi mängis brasilia hea mängija aga ma arvan et siit 0 0 viig ei tea miks aga on tunne et rünnaks ei ole ikkagi see mis on ja aga ikkagi loodan et tuleb väravad ja ma eksin

                      siin veel uks parl, kirjutatud arvatavasti peale lounasooki-

                      keio tauno, 12.06.2006 11:25
                      no ronaldi on ju roberto carloski mõlemad real madrid aga no roberto miks on ronaldo aga roberto ei ole no paks ikkagi ja no ronaldinho võiks võita

                      keiotauno arvamus seksist ehk siis rootslased voivad seksida-

                      keio tauno, 12.06.2006 15:17
                      no ei teea ei kommenterima ma seda kohta ei ole hea pädev ei oska sest ma pole ju alles mitte nii vana et teada mida see teeb ja kuidas paremini aitab mängijaid aga kui neile meeldima see ja teeb mnägu olulisemalt mitte nõrgemaks ja paremaks siis seksige aga peale
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

                        Te ei tea, kellega on tegemist, muhklid!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

                          viimane pirukas
                          keio tauno, 12.06.2006 16:26
                          just nagu oligi räsitud uudisest itaalia skandaalne maa ehk saapamaa kuigi saabas ju ei ole seal maal soojad ilmab käivad plätudega inimesed parem ikkagi selleopärast et tiaalia saapa kujuline kuid muserdab mu meeli muserdamas uudised just jalgpalli mmil mil ühtus peaks olema kindel ning virgumus saavutatud koos spirituaalse tasakaaluga siiski milleks on vaja itaalastel taltsutada üksteise tõmbereid kui sab rahus koos jalgpalli nautida ja toetada võistkonda

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

                            keiotauno arvamus Cafu-case\'st

                            keio tauno, 13.06.2006 12:09
                            hoop kui taevas ilma pilvedeta tuleb ja ehk selgest taevasyt aga see cafu no kaptenm olema ka veel kuidas seda ei saanud ette näha siis ja mm ajal just siin on tegemist kahtlaste oludega kuid egas ma ei tea nho milleks sedasi kas mingeid paremaid uudised pole mingi alati koguaeg kuidas kellegil on halb aga siiski ehk saab vangi mitte

                            ja mida ta veel prantslastest arvab-

                            keio tauno, 13.06.2006 12:15
                            ejks ole jah regonimees sul teadmised kõrgked ja shak on mees tugev iseloom ja kindlalt oma meeskonnaga olema ta südamelt lootma nendele head egas zidane ju meeskonna olema nüüd viimane tunriir ja pealre seda ta quitib nagu nisu junn quitis runescapeist just nimelt aga eks ole ju paista mida ka henry suutma ja uus mes ribery keda nägin mängimas mäng kus jalaluu murd oli aga äkki ta ka sab oluline mes olema


                            aga nae hullu, veel uks kova mees on valja tulnud- Regionimees

                            Regonimees, 13.06.2006 12:08
                            no brasiilia on ju teada tundud jalgpallimaa ja egas sellel on ka oma põhjus nende koondises möngus ju vana hea pele kes oli ka avatseremoonial ja lilledega kõndis üle staadioni niiet jah minu arvates on horvaatial siiski kõva ründeliin ja samas kaitse ei anna soovida aga brasiilial on taas taas ronaldingo kes on tugev jalaga mees ja lööb ka samas käega kui on vaja

                            Regonimees, 13.06.2006 12:24
                            ei no jah et siin ei mul midagi muud eödalda kui palju õnne prantsusmaak oodimsele sel jah koler vabandust tseghhhi koondisele sest koller on hea ründaja ja pukk poiss on ta ja samas siis on tal ka pikk regon nagu minulgi sellepärast mu nimi ongi regonimees sest mul on pikk regom igatahes koller on väga vajalik mängueees tsehhile ning väga hea uudi

                            Regonimees, 12.06.2006 16:02
                            tegelikult ma arvan et gaasiga on võimalik autosid käima saada kuid siiski ghanalastel see pole veel õnnestunud aga siiski itaalial on tore saapakujuga riik niiet sellesmõttes on neil eelis kuna saapaga ju jalgpalli mängitakse mitte varvaste peal ja tõsi kui tuleb nüüd mainida siis ma ütlen et tõsi nüüd ma mainin et jah itaalia on favoriit kuid aafrika riigid on näidanud head mängu ja mul pole selle vastu midagi kui nad peaksid ka võitma sest tegelikult pole itaalia ausalt öeldes minu pärusmaa niiet jah ma võin öelda kindlalt et kindel favoriit on ghana.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'aastakommentaarid\'

                              Regonimees on odav järeletegija. Mitte et ka keio tauno nalja ei tee, aga ta on enam-vähem hea.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X