320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nirvana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nirvana

    Et siis üks mu lemmik bände ja mõtlesin teema teha. Huvitav oleks teada paljudele jalkafännidele Nirvana meeldib. Lemmiklugusid on muidugi peaaegu võimatu valida aga esile tõstaksin järgnevad: You Know Your Right, Dumb, Heart-Shaped Box, All Apologies, In Bloom, Drain You ja Verse Chorus Verse.

    Lemmikplaadiks arvatavasti Nevermind seda peamiselt kuna Bleach on kuidagi natuke \"toores\" arvatavasti kuna Dave Grohl polnud veel trummide taga ja In Utero kipub vahel natuke liiga depressiivne olema. \"Unplugged in New York\" on muidugi ka lihtsalt super.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    #2
    Vastus teemale \'Nirvana\'

    Smells Like Team Spirit

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Nirvana\'

      Smells like Teen spirit

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Nirvana\'

        Olete te muidu mõnda muud antud bändi lugu ka kuulnud?
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Nirvana\'

          \"Come as you are\" on üks parimaid lugusid imo
          Nevermind kindlasti parim plaat

          Smells like teen spiriti kitarrikäik on samas vist omamoodi klassika kidraõppijate seas(algajate jaoks siis just).
          MTV unplugged kontsert on ka hea...ise seda vähemalt 5 korda vaadanud.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Nirvana\'

            Umbes 10 aastat tagasi olid Nirvana piltidega rõve-särgid Rakvere turu kõige minevam kaup. Mina olin selleks ajaks juba Nirvana ära kuulanud. Aga rahvalaulu \'Where did you sleep last night\' tõlgendust kuulan vahel praegugi veel.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Nirvana\'

              Ei ole vist kunagi meeldinud... kui siis millalgi selle MTV Unplugged kontserdi pärast. Ja sellest üleüldisest vaimustusest ka aru ei saa, aga ju olen ka vähe teist masti mees.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Nirvana\'

                Algselt postitas Sajets


                Ei ole vist kunagi meeldinud... kui siis millalgi selle MTV Unplugged kontserdi pärast. Ja sellest üleüldisest vaimustusest ka aru ei saa, aga ju olen ka vähe teist masti mees.
                Mina ka ei saa aru, miks see ameeriklaste vasikavaimustus meile korda peaks minema. Sama lugu nagu selle u kahegagi. Kui ma just pean Nirvanat kuulama, siis kahtlemata originaalbändi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Nirvana\'

                  tropid. tegelikult on Nirvana natuke põhjendamatult devalveerunud muusikaline kollektiiv, ning seda eeskätt tänu oma jobudest fännidele. kui nüüd natuke üle kuulata, siis osutuvad Nirvana-onud siiski väikest viisi geeniusteks. isegi seda stiili mittekuulav inimene ei saa neid täielikuks saastaks nimetada. või noh saab, aga sel juhul võiks natuke peeglisse ka vaadata.

                  kasvõi seesama äraleierdatud Smells Like.. on tegelikult superlugu. või näiteks Hearth-Shaped Box\'i video. või Rape Me. brilliant. veel näiteid In Utero pealt: raseduse katkestamine koduste meetoditega - Pennyroyal Tea. ja Meat Puppetsi akutsilistel pillidel mängitud kaverid on ka lahedad. ning kes suudaks unistada In Utero lõpuloo Gallons of Rubbing.. \"one more solo\"!

                  et siis selline d˛otile viskumine lapsepõlvelemmiku kaitseks.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Nirvana\'

                    Kahjuks tundub et enamus kes Nirvanat halvustavad pole ise tegelikult peale Teen Spiriti ühtegi lugu kuulnudki, muide sama käib ka paljude nii öelda \"fännide\" kohta kes on VH1\'e pealt mainitud loo videot näinud ja siis karjuvad igalpool kui tegija Nirvana on.
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Nirvana\'

                      Algselt postitas Ch1ller666


                      Kahjuks tundub et enamus kes Nirvanat halvustavad pole ise tegelikult peale Teen Spiriti ühtegi lugu kuulnudki, muide sama käib ka paljude nii öelda \"fännide\" kohta kes on VH1\'e pealt mainitud loo videot näinud ja siis karjuvad igalpool kui tegija Nirvana on.
                      Ma olen seda sinu Nirvanat kahjuks liiga palju kuulnud. 90-te esimesel poolel ei pääsenud sellest bändist kusagile.
                      Aga siin vist küsiti lemmiklaulu ka - Rainbow Chaser on tegelikult päris ok pop-lugu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Nirvana\'

                        Algselt postitas Ch1ller666


                        Kahjuks tundub et enamus kes Nirvanat halvustavad pole ise tegelikult peale Teen Spiriti ühtegi lugu kuulnudki, muide sama käib ka paljude nii öelda \"fännide\" kohta kes on VH1\'e pealt mainitud loo videot näinud ja siis karjuvad igalpool kui tegija Nirvana on.
                        See, et minu jaoks Nirvana tundub suht halb olevat, ei tee sellest nähtusest veel halba asja. Lihtsalt mina ei oska objektiivset hinnangut anda (ja näidake mulle kedagi, kes oskab seda siiralt teha ja ma näitan teile valetajat) Nirvanale. Kuid aus oleks siin kohal minu poolt tunnistada, et paljuski mängib minu sallimatuses rolli nende inimeste hulk, kes neid jõledalt kiidavad, kes aga ise kuulnud vaid kahte lugu (neid aga see-eest hästi palju).

                        Ja ausõna, muusikana ei pea ma asjast ka väga... ja seda ütlen ma, olles kuulnud neid vaid põgusalt. Natukene rohkem kui 1 aga vähem kui albumitäis. Vot selline aus ülestunnistus.
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Nirvana\'

                          Polly
                          YR1 Power

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Nirvana\'

                            Kunagi kuulasin, nüüd ei kõlba see kuhugile..
                            lemmiklugu oli mingi endless,nameless vms
                            Pilt kus trumm on?

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Nirvana\'

                              Nirvana on müra, ei meeldi.

                              Paar lugu on küll erandid. Neid on juba mainitud.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X