320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jõusaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jõusaal

    Kes millises jõusaalis käib, ja mis arvad Revalist ?
    Kui kuulsin et seal kella 17 tavaliselt hullar on ja vähe sellest siis viimasemad peavad pärast külma dušši võtma. Siis otsustasin Planet Spordi kasuks ; igati norm koht, tasemel treenerid, piisavalt tehnikat ja \"eestikeelne\" keskond.
    asjahuviline

    #2
    Vastus teemale \'Jõusaal\'

    Algselt postitas Lucas


    Kes millises jõusaalis käib, ja mis arvad Revalist ?
    Kui kuulsin et seal kella 17 tavaliselt hullar on ja vähe sellest siis viimasemad peavad pärast külma dušši võtma. Siis otsustasin Planet Spordi kasuks ; igati norm koht, tasemel treenerid, piisavalt tehnikat ja \"eestikeelne\" keskond.
    Tubli.
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Jõusaal\'

      Algselt postitas Lucas


      Kes millises jõusaalis käib, ja mis arvad Revalist ?
      Kui kuulsin et seal kella 17 tavaliselt hullar on ja vähe sellest siis viimasemad peavad pärast külma dušši võtma. Siis otsustasin Planet Spordi kasuks ; igati norm koht, tasemel treenerid, piisavalt tehnikat ja \"eestikeelne\" keskond.
      Räägi hinnakirjast planet spordis....kunagi sai käidud siis oli mingi kuu 500.- mis ta nüüd on?

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Jõusaal\'

        Nujah, hinnaklass on üx \"parimaid\".
        Kui liitud ja teed 1 aastaks lepingu, siis igakuiselt võetakse 699.- EEKu nägu !
        Aga muidu kui tahad kuu kaupa otsustada ja maksta siis mingi 800.- ; aga selle eest on hinna sees rahulik olemine tagatud, mingeid järjekordi masinate taga ja dušširuumis ei ole (vihje mõnele teisele placele) .
        asjahuviline

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Jõusaal\'

          Flexer on suht asjalik koht.
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Jõusaal\'

            Kristiine Spordihallis on ka väga lahe jõusaal:P
            Koondise põhimängija

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Jõusaal\'

              Studio 99 on ka. Nõmmel ja siis mujal peaks ka olema.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Jõusaal\'

                ma käin revalis... pigem on sedasi, et peale 17 kuskil läheb päris jubedaks asi... rahvas ikka hommikupoole tööl... ja koolipoisile just väga mõnus... mul ei ole kunagi probleeme, et mingi harjutuse taga peaksin ootama... seal piisavalt kange ja hantleid, et saab kõik ilusasti ära teha... kuidugi kui sul on mingi oma lemmik pink näiteks välja kujunenud ja tahad ilmtingimata seal teha... siis teinekord pead ootama natsa... aga selle ootamise võib ju parajaks teha mõnd muud harjutust tehes

                nõmmel on see hea, et teed oma jõutreeningu ära... lükkad proteka sisse... ja 10-15 mintsa pärast lähed teed 5 kilta jooksu peale... siis nagu on väga väga vinge.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Jõusaal\'

                  Algselt postitas taku*
                  nõmmel on see hea, et teed oma jõutreeningu ära... lükkad proteka sisse... ja 10-15 mintsa pärast lähed teed 5 kilta jooksu peale... siis nagu on väga väga vinge.
                  selle proteka kulutad sa jooksmise käigus energiaks ära nii et lihaskasvuks seda enam ei jätku. kui sa just jooksmise ajal ohtralt süsivesikuid ei tarbi? mis sul treeningu eesmärk on? lihaskasv, vastupidavus?

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Jõusaal\'

                    hea keha... tegelt mulle üks sell jõusaalist soovitas, et rasva saab päris hästi maha, kui peale jõutreeningut väike jooks peale teha...

                    paar korda olen aint seal nõmmel käinud.... kuna ei oma sealset kaarti..

                    aga revalis ei viitsi ma masinatel pärast jõutrenni joosta.. põlved lähevad matil valusaks... nii, et jooksmas käin ikkagi hoopis erinevatel päevadel tegelikult. (jooksu ajal on isostar koguaeg kaasas... iga 5-6 mindi tagant väike klõmm sisse)

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Jõusaal\'

                      Hea tahtmise korral saab ka kodus jõusaali teha.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Jõusaal\'

                        Olen veidi üle aasta käinu Planetis, Tulika tänaval. Ruumikas, hea ventilatsioon, ilusad naised aeroobikatrenni ja sealt tagasi saalimas. Norm, ühesõnaga. Isegi n.ö. tipptunnil, kella 17-19 kandis ei pea popimate aparaatide taga eriti ootama.

                        Kuu on 699.- Kas uutel liitujatel sama hind on, seda ma paraku ei tea.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          #13
                          kuna tallinna spordihalli jõusaal otsustas kuu hinnaks toppida 700, siis vist vaja mingi teine koht otsida, kus saalis käia.
                          aitab keegi soovitada ehk mingit taskukohast kohta?
                          nii umbes 500 võiks välja käia.

                          Kommentaar


                            #14


                            Trummi basseinides on selline v2ike ja hubane kohake,kui Vana-Mustam2e sulle v2ga kauge pole...

                            Samas leiad ka siit erinevate kohtade kohta infot:
                            NETI on Eesti parim kataloog ja otsingumootor. NETI igapäevanekasutajate arv ületab 350 000.


                            Kesklinnas meeldib paljudele see uus koht:

                            Super Spordiklubi Tallinnas. Parima varustusega jõusaal ja tasemel personaaltreenerid, üle 40 erineva rühmatreeningu nädalas, mängida saab sulgpalli, lauatennist, korvpalli, võrkpalli ja saalihokit.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              #15
                              Ma käin jõusaalis G4Si pea majas, see mis Tallinnas on Tondil, punane. 250.- kuu kui teed spordiklubi kaardi maksad 800.- oli vist, saad käija ka Nõmme ujulas 5 korda kuus tasuta. Aga seda Spordiklubi kaarti ei pea tegema kui ei taha, nii et ainult jõusaal 250.- . Kõik asjad olemas, üldjuhul kellegi/millegi järgi ootama ei pea. Dushi alla alati ei saa kohe aga selle paari aasta jooksul mis ma seal käinud olen, pole ma pidand üle 5-10 mins ootama.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X