PDA

View Full Version : Jõusaal

Lucas
22.06.06, 17:35
Kes millises jõusaalis käib, ja mis arvad Revalist ?
Kui kuulsin et seal kella 17 tavaliselt hullar on ja vähe sellest siis viimasemad peavad pärast külma dušši võtma. Siis otsustasin Planet Spordi kasuks ; igati norm koht, tasemel treenerid, piisavalt tehnikat ja \"eestikeelne\" keskond.

ttBoll
22.06.06, 17:38
Algselt postitas Lucas

Kui kuulsin et seal kella 17 tavaliselt hullar on ja vähe sellest siis viimasemad peavad pärast külma dušši võtma. Siis otsustasin Planet Spordi kasuks ; igati norm koht, tasemel treenerid, piisavalt tehnikat ja \"eestikeelne\" keskond.
Tubli.

Ramm
23.06.06, 18:39
Algselt postitas Lucas

Räägi hinnakirjast planet spordis....kunagi sai käidud siis oli mingi kuu 500.- mis ta nüüd on?

Lucas
23.06.06, 21:15
Nujah, hinnaklass on üx \"parimaid\".
Kui liitud ja teed 1 aastaks lepingu, siis igakuiselt võetakse 699.- EEKu nägu !
Aga muidu kui tahad kuu kaupa otsustada ja maksta siis mingi 800.- ; aga selle eest on hinna sees rahulik olemine tagatud, mingeid järjekordi masinate taga ja dušširuumis ei ole (vihje mõnele teisele placele) .

tkkt
25.06.06, 13:07
Flexer on suht asjalik koht.

ttBoll
25.06.06, 15:18
Kristiine Spordihallis on ka väga lahe jõusaal:P

Arks
09.07.06, 16:13
Studio 99 on ka. Nõmmel ja siis mujal peaks ka olema.

taku*
10.07.06, 18:29
ma käin revalis... pigem on sedasi, et peale 17 kuskil läheb päris jubedaks asi... rahvas ikka hommikupoole tööl... ja koolipoisile just väga mõnus... mul ei ole kunagi probleeme, et mingi harjutuse taga peaksin ootama... seal piisavalt kange ja hantleid, et saab kõik ilusasti ära teha... kuidugi kui sul on mingi oma lemmik pink näiteks välja kujunenud ja tahad ilmtingimata seal teha... siis teinekord pead ootama natsa... aga selle ootamise võib ju parajaks teha mõnd muud harjutust tehes:)

nõmmel on see hea, et teed oma jõutreeningu ära... lükkad proteka sisse... ja 10-15 mintsa pärast lähed teed 5 kilta jooksu peale... siis nagu on väga väga vinge.

SDK
10.07.06, 23:18
Algselt postitas taku*
nõmmel on see hea, et teed oma jõutreeningu ära... lükkad proteka sisse... ja 10-15 mintsa pärast lähed teed 5 kilta jooksu peale... siis nagu on väga väga vinge.

selle proteka kulutad sa jooksmise käigus energiaks ära nii et lihaskasvuks seda enam ei jätku. kui sa just jooksmise ajal ohtralt süsivesikuid ei tarbi? mis sul treeningu eesmärk on? lihaskasv, vastupidavus?

taku*
11.07.06, 00:59
hea keha...:D tegelt mulle üks sell jõusaalist soovitas, et rasva saab päris hästi maha, kui peale jõutreeningut väike jooks peale teha...

paar korda olen aint seal nõmmel käinud.... kuna ei oma sealset kaarti..

aga revalis ei viitsi ma masinatel pärast jõutrenni joosta.. põlved lähevad matil valusaks... nii, et jooksmas käin ikkagi hoopis erinevatel päevadel tegelikult. (jooksu ajal on isostar koguaeg kaasas... iga 5-6 mindi tagant väike klõmm sisse)

Arks
05.09.06, 00:43
Hea tahtmise korral saab ka kodus jõusaali teha.

oku
05.09.06, 12:22
Olen veidi üle aasta käinu Planetis, Tulika tänaval. Ruumikas, hea ventilatsioon, ilusad naised aeroobikatrenni ja sealt tagasi saalimas. Norm, ühesõnaga. Isegi n.ö. tipptunnil, kella 17-19 kandis ei pea popimate aparaatide taga eriti ootama.

Kuu on 699.- Kas uutel liitujatel sama hind on, seda ma paraku ei tea.

kuuraa
01.09.09, 18:01
kuna tallinna spordihalli jõusaal otsustas kuu hinnaks toppida 700, siis vist vaja mingi teine koht otsida, kus saalis käia.
aitab keegi soovitada ehk mingit taskukohast kohta?
nii umbes 500 võiks välja käia.

Raivo19
02.09.09, 03:27
http://www.trummijousaal.ee/hinnad.shtml

Trummi basseinides on selline v2ike ja hubane kohake,kui Vana-Mustam2e sulle v2ga kauge pole...

Samas leiad ka siit erinevate kohtade kohta infot:
http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/TERVIS/Sport/Aeroobika_ja_Jousaal/

Kesklinnas meeldib paljudele see uus koht:

http://spartasport.ee/

Mehhanisaator
05.09.09, 12:59
Ma käin jõusaalis G4Si pea majas, see mis Tallinnas on Tondil, punane. 250.- kuu kui teed spordiklubi kaardi maksad 800.- oli vist, saad käija ka Nõmme ujulas 5 korda kuus tasuta. Aga seda Spordiklubi kaarti ei pea tegema kui ei taha, nii et ainult jõusaal 250.- . Kõik asjad olemas, üldjuhul kellegi/millegi järgi ootama ei pea. Dushi alla alati ei saa kohe aga selle paari aasta jooksul mis ma seal käinud olen, pole ma pidand üle 5-10 mins ootama.

PraS
05.09.09, 13:01
Ma käin jõusaalis G4Si pea majas, see mis Tallinnas on Tondil, punane. 250.- kuu kui teed spordiklubi kaardi maksad 800.- oli vist, saad käija ka Nõmme ujulas 5 korda kuus tasuta. Aga seda Spordiklubi kaarti ei pea tegema kui ei taha, nii et ainult jõusaal 250.- . Kõik asjad olemas, üldjuhul kellegi/millegi järgi ootama ei pea. Dushi alla alati ei saa kohe aga selle paari aasta jooksul mis ma seal käinud olen, pole ma pidand üle 5-10 mins ootama.

viimati kui sind nägin olid tõesti jõle musklis

Mehhanisaator
05.09.09, 13:14

Milles seisneb su probleem? millal nägid mind siis?

kuuraa
05.09.09, 18:30

irww!

aga leppisin siiski selle kirve hinnaga, pole midagi teha, on ju vaja kodu lähedal käia :cool:

Stok
05.11.19, 14:30
Kuulge metallirebijad, millises jõusaalis saab lindi peal joosta? Ma mingit lepingut väga ei tahaks, sest kui ilm vähegi võimaldab, jookseksin pigem väljas, aga kui ilma lepinguta ei saa, siis võin ju kuu kaupa ka maksta, eeldusel, et saan suvalisel ajal katkestada. Kindlasti ei taha aastast lepingut. Ja kuidas sellele vaadatakse, kui ma okupeerin jooksulindi tunniks-kaheks? Ja kellegagi ei suhtle, aga võin omaette irvitada, kui podcastis inglise huumorit tehakse?

Küsimus on Tartu kohta, aga kuna jõusaalid tegutsevad vist pigem ketina, siis küllap oskavad kilulinlased ka vastata.

zelee
05.11.19, 14:59
Kuulge metallirebijad, millises jõusaalis saab lindi peal joosta? Ma mingit lepingut väga ei tahaks, sest kui ilm vähegi võimaldab, jookseksin pigem väljas, aga kui ilma lepinguta ei saa, siis võin ju kuu kaupa ka maksta, eeldusel, et saan suvalisel ajal katkestada. Kindlasti ei taha aastast lepingut. Ja kuidas sellele vaadatakse, kui ma okupeerin jooksulindi tunniks-kaheks? Ja kellegagi ei suhtle, aga võin omaette irvitada, kui podcastis inglise huumorit tehakse?

Küsimus on Tartu kohta, aga kuna jõusaalid tegutsevad vist pigem ketina, siis küllap oskavad kilulinlased ka vastata.

Kesklinna Myfitness näiteks. Perioodikaardiga, aga see päris kallis. Linte aga päris palju, et pikemaks perioodiks broneerimine pole probleemiks.

E: Lemon gym paistab võimaldavat ka ilma lepinguta käimist, aga ei kujuta ette kuidas seal jooksulintidega seis on.

Daz Booob
05.11.19, 15:00
Linnas on fitness spordiklubid, eksju. Jõusaalid on maallaste pärusmaa, duh.

Kas TÜ spordiklubi mudu ole näiteks see koht, mida otsid? Ja tartlased on nii ehk naa imelikud - irvita terviseks!

Stok
05.11.19, 15:30

Ma ei tea neid moodsaid asju. Ma käisin viimati jõusaalis gümnaasiumi ajal keka tunnis. Gümnaasiumis käisin viimati eelmisel sajandil.

Kas TÜ spordiklubi mudu ole näiteks see koht, mida otsid? Ja tartlased on nii ehk naa imelikud - irvita terviseks!

See võib olla küll see koht, sest seal on üksikpileti võimalus. Tänksud.

zelee
05.11.19, 15:40
Küsi enne üle kas seal jooksulint on, kui viimati seal käisin siis mäletamistmööda polnud seda.

allars
05.11.19, 15:58
Ma ei tea neid moodsaid asju. Ma käisin viimati jõusaalis gümnaasiumi ajal keka tunnis. Gümnaasiumis käisin viimati eelmisel sajandil.

See võib olla küll see koht, sest seal on üksikpileti võimalus. Tänksud.

Seal linte ei ole. Küll on aga korralik tartaanist jooksuovaal.

RealFan
05.11.19, 16:00
A Le Coq SPORT või mis iganes see putka seal Eedeni kõrval on (ei, mitte see Jehoova tunnistajate punker), seal on ka mingisugune ca 200m jooksurada (tartaan vist küll mitte). Ja üksikpileteid pakuvad ka.

ericbana
05.11.19, 16:03
E: Lemon gym paistab võimaldavat ka ilma lepinguta käimist, aga ei kujuta ette kuidas seal jooksulintidega seis on.

Lemonis ca 8-10 jooksulinti, pakuks.

Stok
05.11.19, 16:25
TÜSK ja teiste jooksuradade häda on see, et kui ma tahan omas tempos tund-paar joosta, siis ma ei taha, et keegi mulle ette tuterdab.

Tofoa
05.11.19, 17:05

Ta ju küsiski Tartu kohta?

Omal ajal seal Ahhaa keskuse kõrval oli mingi jõusaal. Seal oli küll jooksulinte.

Stok
05.11.19, 17:38

Omal ajal seal Ahhaa keskuse kõrval oli mingi jõusaal. Seal oli küll jooksulinte.

Helistasin sinna ja lähen proovin järgi. Ilma linte nägemata tundub 4€ kord küll väga mõistlik.

LaRaBla
05.11.19, 17:47
TÜSK ja teiste jooksuradade häda on see, et kui ma tahan omas tempos tund-paar joosta, siis ma ei taha, et keegi mulle ette tuterdab.

Ma TÜSK rajaga kursis pole, aga Tallinnas on üldiselt etikett, et soojendusjooks kõige välimisel rajal(noh, seal siis tuterdatakse ette vms.), sprinditreeningud kahel sisemisel rajal ja ülejäänutel võidki omas tempos joosta. Lisaks variant esimesest rajast veidi seespool joosta, selleks on ka enamikes hallides ruumi.

futbolidipaul
05.11.19, 19:40
Kesklinna Myfitness näiteks. Perioodikaardiga, aga see päris kallis. Linte aga päris palju, et pikemaks perioodiks broneerimine pole probleemiks.

Käisin lemonis Tartus. Saab küll. Umbes 10 linti on. Lemonil on fb-s grupp, kus inimesed lasevad teistel üle võtta lepinguid. Ja kui esialgne aasta täis saab, siis on 19 eurot kuus edasi ja v9ib iga hetk katkestada. Selles suhtes, et see vist pole päris see, kui iga korra eest tahad maksta eraldi. Aga kui on savi, siis täitsa ok koht.

Stok
06.11.19, 12:28

Käidud, rahul. Oli küll vaid üks, aga vaba lint ja piinlesin seal kõvasti. Väljas jooksmine on ikka teine tera, õnneks ilm kuivas nüüd ära.

Ma TÜSK rajaga kursis pole, aga Tallinnas on üldiselt etikett, et soojendusjooks kõige välimisel rajal(noh, seal siis tuterdatakse ette vms.), sprinditreeningud kahel sisemisel rajal ja ülejäänutel võidki omas tempos joosta. Lisaks variant esimesest rajast veidi seespool joosta, selleks on ka enamikes hallides ruumi.

TÜSKi ovaalile pigem ei trügiks, aga ümber ovaali saab ka joosta, kui jälgid, et seinaronijatele, mattidele ja sammastele otsa ei jookse.

Käisin lemonis Tartus. Saab küll. Umbes 10 linti on. Lemonil on fb-s grupp, kus inimesed lasevad teistel üle võtta lepinguid. Ja kui esialgne aasta täis saab, siis on 19 eurot kuus edasi ja v9ib iga hetk katkestada. Selles suhtes, et see vist pole päris see, kui iga korra eest tahad maksta eraldi. Aga kui on savi, siis täitsa ok koht.

Kuidas see ütlus oligi "Loomulikult oleme me rikkad, aga priiskamine ei ole meil kombeks"? Ma tahan end paar korda nädalas Rakvere talvise ööjooksuni vormis hoida ja võimalusel jooksen väljas. 19€ kuus tundub selle eest nöörimisena. Aga ju siis selline hinnapoliitika toimib kõige paremini..

futbolidipaul
06.11.19, 14:29
Kuidas see ütlus oligi "Loomulikult oleme me rikkad, aga priiskamine ei ole meil kombeks"? Ma tahan end paar korda nädalas Rakvere talvise ööjooksuni vormis hoida ja võimalusel jooksen väljas. 19€ kuus tundub selle eest nöörimisena. Aga ju siis selline hinnapoliitika toimib kõige paremini..

Lindi peal jooksmiseks küll jah. Aga väljas talvel võib olla veitsa raske. Samas jõusaali kohta on see suht mõistlik hind. Arvestades teiste pakkumisi. Mina võitsin omal ajal üle kellegi lepingu, kus oli veel paar kuud jäänud ja kuna minu eesmärk oli oma selg paremaks saada erinevate harjutuste tegemisega tervele kehale, siis mul polnud valikut. MyFitness tundus selle suhtes veits kallis. Lemonis olid olemas stepperid, lindid, rattad ja ergomeetrid. Neil on vist olemas ka proovikord, et kui tahad ennem katsetada. Aga jah, ülevõttes saad vaadata midagi mis lõpeks või saaksid ise lõpetada kevadel ära ja saad õue tagasi minna.

zelee
06.11.19, 15:02
Pole halba ilma, on vale riietus Stok.

Stok
06.11.19, 15:22
Ma ei karda ei külma ega vihma, aga ma kardan külma ja vihma: kahjuks mul ei ole kummiülikonda. Suusatanud olen -14'ga (päris krõbe oli) ja padukaga olen jooksnud nii palliga kui pallita.

j6u1uv4n4
06.11.19, 18:00
Põhja-Soomes elades käisin -25ga jooksmas. Muidu oli ok, aga kotid külmusid ära :(