PDA

View Full Version : MM2006 - veerandfinaalid

Blue Rock
27.06.06, 17:08
Panuste kasvades eraldi teemad tulevad siinkohal kohustuslikuks ;)

Reedel maailma keskpunktiks on Berliin. Ennekõike positiivse ründemänguga silma jäänud sakslased on enda mängu samm-sammult parandanud, Argentiina vastavalt on S & M-le antud isaliku õpetuse ja Elevandiluuranniku alistamise järel vajunud lihtsurelike tasemele. Ei tasu unustada, et nahkpükste tõotatud maa esindajad pole veel kaitses tõelisesse testi jõudnud, kuid ründemängus sakslased on enda stabiilsuse tõttu siiamaani vastasest karva võrra paremad olnud. Die Nationalelf`i vaatevinklist saatuslikuks võib osutuda suhteliset aeglane ja mittepaindlik keskkaitse, keda vastu mängides Argentiina tehnilised ründeässad on nagu kalad vees. Samasugune nõrk lüli leidub Albicelestes`i ridadest: Klose ja Podolski on vaikselt kerkinud kogu turniini kõige liikuvamaks ja kiiremimaks ründeduoks, kes võivad sinivalgete kaitseliinis midagi katastrofaalset korda saata. Kes haarab initsiatiivi, kumma närvid on raudsemad? Paaritunnise show lõpuks näeme, kas olümpiastaadion muutub tangoestraadiks või täituvad sealsed soojavee torustikud pilsneriga...

Aramis
27.06.06, 17:23
Kuulge mr Blue Rock - mis te ajate ;)

Aramis
27.06.06, 17:24
Aga üldiselt - eks otsustavad kahevõitlused - kees need ära võtab see saab initsiatiivi ja selle vastu aitab ainult õnnestunud kiirrünnak.Usun, et sakslased on füüsiliselt parim meeskond turniiril, vaimselt tänu kodustaadionile samuti. Nüüd jääb veel korvata vastase tehniline üleolek - aga see ei tohiks kahe eelmise faktori abil eriti raske olla.

Saarlane
27.06.06, 19:05
Samas peaasi, et kaitse oleks meie meestel korralik. Abbondanzieri on minu üllatuseks suht hästi turniiri jooksul mänginud. No mina ei tea, ehk võetakse järgmiseks tsükliks esiväravavahiks praegu juba 36-aastane Alavési(!) Roberto Bonano:P Burdissot mina kaitseliini ei oota, veel vähem Cufret. Mõtetud mehed. Väga teretulnud oleks algkoosseisus Milito, kuid keskkaitsjaid tal vast välja lüüa ei õnnestu. Meeskonna suurim üllatus on aga Maxi Rodriguez, kellest ma enne turniiri algust midagi ei arvanud. Riquelme on peale avamängu pmst null olnud. Oleks mina Pekermani asemel, prooviks Aimari. Nagu arvata, ei olnud ka Saviola kirkaim kriit. Crespo partneriks eelistaks mina Palaciot või Tevezi.

Saksmannidel ei ole algkoosseisus vast mingit kahtlust. Lehmann, Friedrich, Mertesacker, Metzelder, Lahm, Frings, Ballack, Schneider, Schweinsteiger, Podolski, Klose. Kõik tõestanud ennast, kui maailmaklassi mängijad. Nõrgim lüli on vast kaitse, sellepärast peakski Saviola asemel proovima Tevezit. Samas, võib kõik proovides kaduda:) Minu jaoks täiesti võrdne mäng, Saksamaa kaotuse korral läheb kogu riik turniiri lõpuni musti leinalinte-lippe täis...

Aramis
27.06.06, 19:55
Eriti huvitav oleks perspetiiv minna penaltiteni - kubki meeskond pole kunagi MMil penaltiseeriaid kaotanud. Sakslastel küll peaks neid tunduvalt rohkem tehtud olema.

Tanel
27.06.06, 20:48
Argentiina välja... rõvedate kaitsevigadega! Siis Pekermanil pole vabandust, miks ta Samueli ja JZ välja jättis :ingel5:

telekavaataja
27.06.06, 21:29
Argentiina loomulikult välja. Sakslastel aga edasipääs otse finaali.

Arvan, et ukrainlaste piir on nüüd ületatud ja Itaalia saab siiski poolfinaali, vaatamata oma täiesti igavale mängule.

Kõige huvitavam duell peaks olema Portugal- Inglismaa. Inglismaal vanad võlad tasumata eelmisest EM-st, kuigi favoriidiks pean Portugali.

Samuti peaks veerandfinaalis välja jääma ka Brasiilia. Loodan, et täna saab just Hispaania nende vastaseks.

Saarlane
27.06.06, 21:29
No siin pole vast kahtlust, miks ta Samueli välja jättis, samas oleks võinud ju äkki Solari kaasa võtta.

Maarek
27.06.06, 21:33
Algselt postitas Saarlane
Riquelme on peale avamängu pmst null olnud. Oleks mina Pekermani asemel, prooviks Aimari. Nagu arvata, ei olnud ka Saviola kirkaim kriit. Crespo partneriks eelistaks mina Palaciot või Tevezi.

Kui ma nüüd õieti mäletan, siis teise mängu FIFA poolt välja öeldud MoM oli Riquelme.:oih: Ega nad nüüd päris tühja koha pealt ka asja hinda. Kuigi peab tunnistama, et eks tahaks isegi Aimari vähe rohkem platsil tegutsemas näha. Viimases mängus lõi päris hästi teravusi.

Saarlane
27.06.06, 21:35
Võibolla tõesti. Mina mõtlesin tegelikult seda nulli peale Serbia mängu. Võibolla see oligi siis teine mäng. Minu viga:)

dribbler69
27.06.06, 21:41
Algselt postitas telekavaataja

Argentiina loomulikult välja. Sakslastel aga edasipääs otse finaali.

Arvan, et ukrainlaste piir on nüüd ületatud ja Itaalia saab siiski poolfinaali, vaatamata oma täiesti igavale mängule.

Kõige huvitavam duell peaks olema Portugal- Inglismaa. Inglismaal vanad võlad tasumata eelmisest EM-st, kuigi favoriidiks pean Portugali.

Samuti peaks veerandfinaalis välja jääma ka Brasiilia. Loodan, et täna saab just Hispaania nende vastaseks.

Loodan et vastaseks saab Prantsusmaa ja Brasiilia võidab 1:0 :õnnelik: . kuule - brasiilia saab kindlalt finaali. naerma ajad

vincent
27.06.06, 22:48
Algselt postitas Maarek

Riquelme on peale avamängu pmst null olnud. Oleks mina Pekermani asemel, prooviks Aimari. Nagu arvata, ei olnud ka Saviola kirkaim kriit. Crespo partneriks eelistaks mina Palaciot või Tevezi.

Kui ma nüüd õieti mäletan, siis teise mängu FIFA poolt välja öeldud MoM oli Riquelme.:oih: Ega nad nüüd päris tühja koha pealt ka asja hinda. Kuigi peab tunnistama, et eks tahaks isegi Aimari vähe rohkem platsil tegutsemas näha. Viimases mängus lõi päris hästi teravusi.

Noh, Inglismaa-Ecuadori MoM oli nende arvates mäletatavasti Terry, nii et see pole nüüd ka suurem asi näitaja ;). See selleks, mis Riquelmesse puutub, siis kuna talle pidevalt palli topitakse, torkab ta lihtsalt üsna tihedalt platsil silma. Mitte et ta nüüd halb mängija oleks, aga mitte ka selline maagiline playmaker nagu mitmel pool üritatakse näidata.

Ja triblajakuuskendüheksa võimisiganes sa oled, oma seniste postidega pole sa ise küll sellist grammatilist ega sisulist taset näidanud, mis annaks alust teiste kallal iniseda.

Raivo19
27.06.06, 22:57
Riquelme on hea,see on selge.Nagu Ballack on hea Saksamaa leeris.Isiklikult loodan,et sellest kujuneb ülikõva mäng,kus vastased väärivad teineteist.Mõlemad on väga head sel turniiril MEESKONNANA mängides.
Et ma soovin Argentiina maailmameistriks tulekut,siis olen ka nende poolt:)

Refieus
27.06.06, 23:13
Saksamaa võidab Argentiina. 2-1
Ukraina võidab Itaalia. 1-0 (pendlad)
Saksamaa võidab Ukraina. 3-0

Portugal võidab Inglismaa. 1-0 (pendlad)
Brasiilia võidab Hispaaniat :) 2-0
Brasiilia võidab Portugali. 1-0

Finaalis: Brasiilia - Saksamaa 3-2

Daniel
28.06.06, 13:52
Fuck Portugal!:õnnelik:

lorenzo
28.06.06, 14:17
Algselt postitas Daniel

Fuck Portugal!:õnnelik:

võiks vähemalt siis portugali keeles ropendamise selgeks teha;)

eestimees
28.06.06, 14:58
hea uudis on see et lucio, emerson ja kaka said vigastada gaana mängus:õnnelik:

Karla
28.06.06, 15:00
Algselt postitas eestimees

hea uudis on see et lucio, emerson ja kaka said vigastada gaana mängus:õnnelik:
See on jama, et Ronaldinho ja Ronaldo ei saanud vigastada. No loodame, et nad suudavad ennast treeningul kuidagi vigastada. Aega veel on paar päeva.;)

Refieus
28.06.06, 15:08
Poisid, abi vaja. Kes mind aitab ja täkkesse läheb, sellele annan 200 EEK. Kelle ennustuse ma valin jääb minu teada :) Arvestan enamuse arvamust :)

SAKSAMAA - ARGENTIINA
INGLISMAA - PORTUGAL
ITAALIA- UKRAINA
BRASIILIA - PRANTSUSMAA

FINALISTID:

Edson
28.06.06, 15:18
Algselt postitas dribbler69

mingi kekutis oled oma keeleoskusega vä.
Esimeses lauses sõnade järjekord;mitte \"keda vastu\" vaid \"kelle vastu\"!!!. kas \"kõige liikuvamateks ja kiiremateks\" või \" liikuvaimateks ja kiireimateks\"; mitte \"katastrofaalset\" vaid \"katastroofilist\". ja see küsimus vms \"Kes haarab initsiatiivi, kumma närvid on raudsemad?\", oleks hoopis nii: Kes haarab initsiatiivi? Kelle närvid on raudsemad?.

Mees, maga end välja. ma ei garanteeri et ma ka vigu ei teinud. keksendusin vigade parandamisele. :D:D

Blue Rocki sõnavõtud on siin foorumites ühed asjalikumad ja huvitavamad lugeda. Nii, et ära mölise ilmaasjata siin. Ja tõesti, paned oma parandustega ikka korralikult ämbrisse, blue rock väljendas ennast täiesti korrektselt. Nii, et jääks siiski teemasse onju. Hau.

Saksamaa ja Argentiina vastuseis on veerandfinaalidest ilmselt kõige huvitavam, siiani on need meeskonnad jätnud küll väga hea mulje. Siin siis on võimalus argentiinlastel sakslastele võimalus kätte tasuda 1990a finaalikaotuse eest. Tol ajal olin ma vist ainuke inimene, kes oli finaalis Argentiina poolt, kõik pasundasid siis, et Argentiina võit oleks jalgpalli surm. Ja Saksa võitiski. Kahjuks.

Mõnuagent 007
28.06.06, 15:18
Algselt postitas amority

Poisid, abi vaja. Kes mind aitab ja täkkesse läheb, sellele annan 200 EEK. Kelle ennustuse ma valin jääb minu teada :) Arvestan enamuse arvamust :)

SAKSAMAA - ARGENTIINA
INGLISMAA - PORTUGAL
ITAALIA- UKRAINA
BRASIILIA - PRANTSUSMAA

FINALISTID:
ärge neid ennustusi siia küll panema hakkake. vaata parem ennustuste alla. seal saad ka selliseid vastuseid

Refieus
28.06.06, 16:34
Sorri minu viga. Ignoreerige palun seda :)

runno
28.06.06, 19:43
võib väga vabalt ka niisama udutamine olla see brasside vigastuste jutt...

ertz
28.06.06, 20:20
möla maha, krt kaua võib?

midfielder
28.06.06, 23:30
Selgunud on siis need kohtunikud, kes veel saavad järelejäänud mänge vilistada, kusjuures Brasiilia-Prantsusmaa mängu vilistab seesama Cantalejo, kes Squaddra Azzurrile kahtlase penalti andis (http://www.uefa.com/competitions/WorldCup/news/Kind=1/newsId=432918.html)

marcello
29.06.06, 01:59
küsimus Gerd Müllerile:
Before Germany 2006, Ronaldo came in for some criticism, a lot of it concerning his fitness levels and his weight. How does he look to you?
Ja vastus:
Brazil need Ronaldo, they haven\'t got anyone quicker than him up front. Ronaldo is still pacy. He wasn\'t on top of his game in the first two matches, but against Japan, he could have got about five goals.

Aga see viirus/paha haigus mis teda 98 finaalmängu eel tabas võib(ks) veerandfinaaliks tagasi tulla;)

mcnamara
29.06.06, 09:58
Lawro arvamus. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/world_cup_2006/5125530.stm)

vello99
29.06.06, 12:16
Lawro ennustusi arvesse võttes tulevad poolfinaalid siis Argentiina - Ukraina, Portugal - Prantsusmaa...

cannuman
29.06.06, 12:58
Kõige hullemad penaltid hetkel:

1) Hispaaniale Uraina vastu - kontakt oli väljaspool karistusala ja isegi see polnud viga!
2) Ukrainale Tuneesi vastu - Sheva koperdas enda jala otsa

Kes olid kohtunikud ja kas nad vilistavad edasi?

Siis muidugi veel Ghana penalti USA vastu ja ITA AUS kohtunik kes lisaks penaltile (mis oli vaieldav) andis ka punase kaardi. Ja tema siis jäeti alles. Aga kes Gahan penalti andis ja kas veel vilistab?

Ja muidugi Ivanov jättis isegi mõne kaardi andmata seal mitte ei pingutanud üle nagu paks Sepp räägib

ertz
29.06.06, 14:37
Algselt postitas cannuman
Ja muidugi Ivanov jättis isegi mõne kaardi andmata seal mitte ei pingutanud üle nagu paks Sepp räägib

kui ivanovi kallal üldse milleski norida, siis võibolla võinuks ta mängijaid ka natuke suuliselt korrale kutsuda. kohtunik võiks ikka platsil olla selline autoriteet, kellel õigus karmilt öelda, et kui midagi sellist veel tuleb, järgneb karistus. mulle tundus esp-fra mängu itaallasest kohtunik tõsiselt tasemel selles osas. päris palju ta rääkis mängijatega ja manitses neid mitte toorutsema. noh vbla see henry näitemängu õnge minek oli tema ainus apsakas, sest kui isegi väike viga seal oli, siis kollast kindlasti mitte.

aga blatter imegu muna!

Edson
29.06.06, 15:49
Algselt postitas cannuman

Kõige hullemad penaltid hetkel:

1) Hispaaniale Uraina vastu - kontakt oli väljaspool karistusala ja isegi see polnud viga!
2) Ukrainale Tuneesi vastu - Sheva koperdas enda jala otsa

Kes olid kohtunikud ja kas nad vilistavad edasi?

Siis muidugi veel Ghana penalti USA vastu ja ITA AUS kohtunik kes lisaks penaltile (mis oli vaieldav) andis ka punase kaardi. Ja tema siis jäeti alles. Aga kes Gahan penalti andis ja kas veel vilistab?

Kohtunikud on inimesed, nad ei näe parima tahtmise juures kõike, see on loomulik. Mina olen nüüdseks juba kindlalt seda meelt, et tuleb võtta ette meetmed õigusemõistmise kvaliteedi parandamiseks. Liiga tihti otsustavad kõige kõrgemal tasemel mängu saatuse kohtunikud.

Kvaliteedi tõstmiseks on juba pakutud mitmeid võimalusi:
1) videokorduste kasutuselevõtt
2) 2 väljakukohtunikku

Unustage ära oma traditsioonide jutt, et kohtuniku eksimused on mängu osa jne. Sittagi, kohtunike eksimused juba rikuvad mänge ära, näiteid pole vaja kaugelt otsida.

mcnamara
29.06.06, 15:54
Algselt postitas Edson
Unustage ära oma traditsioonide jutt, et kohtuniku eksimused on mängu osa jne. Sittagi, kohtunike eksimused juba rikuvad mänge ära, näiteid pole vaja kaugelt otsida.

See ei ole jutt ega midagi. Kohtunik ei otsusta kunagi mängu saatust.
Ja kui keegi tuleb rääkima Itaaliale antud penaltist, siis tõsiasi on ju see, et Austraalial oli 93 minutit aega mängus midagi ära teha. Arvestatav osa sellest enamuses. Sellegi mängu saatuse otsustasid nagu alati meeskonnad ise.

jyriöö
29.06.06, 15:59
Kahte väljakukohtunikku on muideks proovitud väiksematel mängudel. Suurt midagi ei tulnud välja. Kohtunike erinevad vilistamisstiilid, suhtlusprobleemid jne. Võite ju väita, et korvpallis asi toimib, aga vutis on olukordade tõlgendamisel ikka tunduvalt vabamad käed vilemeestel ja see hakkab selgelt koostööd pärssima

Raix
29.06.06, 17:00
Algselt postitas mcnamara

Kohtunik ei otsusta kunagi mängu saatust.

Sellegi mängu saatuse otsustasid nagu alati meeskonnad ise.

See on sul muidugi ilus mõte, aga tegelikkus on midagi muud.

lorenzo
29.06.06, 17:08
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas Edson

See ei ole jutt ega midagi. Kohtunik ei otsusta kunagi mängu saatust.
Ja kui keegi tuleb rääkima Itaaliale antud penaltist, siis tõsiasi on ju see, et Austraalial oli 93 minutit aega mängus midagi ära teha. Arvestatav osa sellest enamuses. Sellegi mängu saatuse otsustasid nagu alati meeskonnad ise.

siit võiks nagu välja lugeda, et üks tiim oli enamuses mingi teatud aja, nad seda ära ei kasutanud ja nüüd kohtunik otsustas, et võiks siis vähemuses olnud tiimile võidu anda ning neile pendla anda.
ja kui nüüd rääkida, et Materrazzi punane oli olematu, siis kohtunik tahtis arvatavasti oma viga parandada ning pennal oli parim viis.

kas sa tahad nagu seda väita? ja kus siis kohtunik nüüd mängu ära ei otsustanud?

mcnamara
29.06.06, 18:51
Algselt postitas lorenzo
siit võiks nagu välja lugeda, et üks tiim oli enamuses mingi teatud aja, nad seda ära ei kasutanud ja nüüd kohtunik otsustas, et võiks siis vähemuses olnud tiimile võidu anda ning neile pendla anda.
ja kui nüüd rääkida, et Materrazzi punane oli olematu, siis kohtunik tahtis arvatavasti oma viga parandada ning pennal oli parim viis.

kas sa tahad nagu seda väita? ja kus siis kohtunik nüüd mängu ära ei otsustanud?

Absurdsed järeldused. Mina tahan väita ainult seda, et Austraalia ei suutnud etteantud mänguaja jooksul väravat lüüa. Seega väita, et kohtunik mängusaatuse otsustas, tundub naeruväärne.

Mõnuagent 007
29.06.06, 19:01

ITAALIA EI VÄÄRINUD VÕITU. Kui sa olid itaalia poolt jas ulle tundus see hea ja \"õiglane\" et nad võitsid valesti antud penasltist - OK.. aga kohtunik ei tohi oma nina niimoodi mängu toppida. samamoodi oleks võinud austraalia võita (mis olnuks magusam), aga kohtuniku pojale meeldib itaalia. fakkyee. mõttetu teema.

no esmamulje järgi tundus asi kindel pennal olevat. KOhtunikul pole videokordusi. Eksimused käivad jalgpalli juurde, kuni need pole terve mängu jooksul ühtselt ära tegemised, kuid sellisel tasemel näeb seda harva (v.a. Läti vs. Saksamaa ja Mike Riley). Need kohtunikud, kes on MM-ile kutsutud on üsna selgelt maailma parimad ning muud varianti lihtsalt pole. Vahel kaotatakse tõesti kohtuniku väärarvamuse tõttu, kuid juhtub. elu ongi ebaõiglane vahel.

Mõnuagent 007
29.06.06, 19:02
ja kas Austraalia vääris, siis rohkem võitu? Meeskond, kes ei suutnud 90 minuti jooksul pea ühtegi ohtlikku pealelööki sooritada. Vaata malet, kui jalgpall nii kole ja ebaõiglane on.

Aramis
29.06.06, 19:28
Algselt postitas Edson

mingi kekutis oled oma keeleoskusega vä.
Esimeses lauses sõnade järjekord;mitte \"keda vastu\" vaid \"kelle vastu\"!!!. kas \"kõige liikuvamateks ja kiiremateks\" või \" liikuvaimateks ja kiireimateks\"; mitte \"katastrofaalset\" vaid \"katastroofilist\". ja see küsimus vms \"Kes haarab initsiatiivi, kumma närvid on raudsemad?\", oleks hoopis nii: Kes haarab initsiatiivi? Kelle närvid on raudsemad?.

Mees, maga end välja. ma ei garanteeri et ma ka vigu ei teinud. keksendusin vigade parandamisele. :D:D

Blue Rocki sõnavõtud on siin foorumites ühed asjalikumad ja huvitavamad lugeda. Nii, et ära mölise ilmaasjata siin. Ja tõesti, paned oma parandustega ikka korralikult ämbrisse, blue rock väljendas ennast täiesti korrektselt. Nii, et jääks siiski teemasse onju. Hau.

Saksamaa ja Argentiina vastuseis on veerandfinaalidest ilmselt kõige huvitavam, siiani on need meeskonnad jätnud küll väga hea mulje. Siin siis on võimalus argentiinlastel sakslastele võimalus kätte tasuda 1990a finaalikaotuse eest. Tol ajal olin ma vist ainuke inimene, kes oli finaalis Argentiina poolt, kõik pasundasid siis, et Argentiina võit oleks jalgpalli surm. Ja Saksa võitiski. Kahjuks.

Ei - see saaga on läbi. 90 finaal oli revanz 86nda finaaalikaotusele. Ja see on kõik ning ärme seda seo praegusega.
Ballack pakkus, et nad pole autsaiderid vaid omavad 60-40 eelist. Ning ma lisaks, et nad on ka 2002 finalistid, kus nad kaotasid - praeguse asjade seisuga on võimalik Brasiiliat finaalis kohata ja revanz võtta.

AlwaysRed
29.06.06, 19:50
Kui Saksamaa peaks finaalis Brasiilia vastu mängima, siis sakslased võidaksid, sest võrreldes nelja aasta eest toimunud turniiriga on Saksamaa koondis selgelt parem. Neli aastat tagasi polnud sakslastel selliseid mängijaid nagu Lukas Podolski, Bastian Schweinsteiger ja Philipp Lahm. Meeskond oli kogenud, kuid vana. Noorte ning kogemuste segu võib brasside staaride jaoks liiga kõvaks pähkliks osutuda. Lisaks on ka enamus publikust staadionil Saksamaa poolt. Kui tuleb Saksamaa-Brasiilia finaal, siis Saksamaa võidab kindlalt.

dribbler69
29.06.06, 20:56
Algselt postitas /Romaldo/

Kui Saksamaa peaks finaalis Brasiilia vastu mängima, siis sakslased võidaksid, sest võrreldes nelja aasta eest toimunud turniiriga on Saksamaa koondis selgelt parem. Neli aastat tagasi polnud sakslastel selliseid mängijaid nagu Lukas Podolski, Bastian Schweinsteiger ja Philipp Lahm. Meeskond oli kogenud, kuid vana. Noorte ning kogemuste segu võib brasside staaride jaoks liiga kõvaks pähkliks osutuda. Lisaks on ka enamus publikust staadionil Saksamaa poolt. Kui tuleb Saksamaa-Brasiilia finaal, siis Saksamaa võidab kindlalt.

Kui Saksamaa peaks finaalis Brasiilia vastu mängima, siis brasiillased võidaksid, sest võrreldes nelja aasta eest toimunud turniiriga on neil tagasihoidlikum algus, sest vastased pole neid veel ärritanud ja n.ö. varjus olemine teeb neile head. Praegu peetakse favoriitideks Saksamaad, Argentiinat ja vähekene Inglismaad, kuid Brasiilia pole veel \"enda mängu\" mängima hakanudki. Meeskond oli hea, kuid paljud mehed tegid 2002. aasta MM-il debüüdi. See aasta pole näiteks Edmilsoni, Rivaldot, kuid on Robinho jpm. Ronaldinho, Kaka, Juninho, Emerson, Ze Roberto, Gilberto Silva - kas on olemas paremaid poolkaitsjaid. Andke mulle ühe rahvuse võrdväärne poolkaitseliin brasiillastega. Noorte ning kogemuste segu võib sakside staaride jaoks liigkõvaks pähkliks osutuda. Lisaks on maailmas kõige rohkem jalgpallifänne just Brasiilias, kes moodustaksid tribüünidel valdava enamuse(60-65%), mis sellest, et pommüritus leiab aset hitlerimaal Saksamaal. Kui tuleb Saksamaa-Brasiilia finaal(isiklikult arvan ka samamoodi), siis Brasiilia võidab raudkindlalt. ;)

Saarlane
29.06.06, 21:05

Algselt postitas /Romaldo/

Kui Saksamaa peaks finaalis Brasiilia vastu mängima, siis brasiillased võidaksid, sest võrreldes nelja aasta eest toimunud turniiriga on neil tagasihoidlikum algus, sest vastased pole neid veel ärritanud ja n.ö. varjus olemine teeb neile head. Praegu peetakse favoriitideks Saksamaad, Argentiinat ja vähekene Inglismaad, kuid Brasiilia pole veel \"enda mängu\" mängima hakanudki. Meeskond oli hea, kuid paljud mehed tegid 2002. aasta MM-il debüüdi. See aasta pole näiteks Edmilsoni, Rivaldot, kuid on Robinho jpm. Ronaldinho, Kaka, Juninho, Emerson, Ze Roberto, Gilberto Silva - kas on olemas paremaid poolkaitsjaid. Andke mulle ühe rahvuse võrdväärne poolkaitseliin brasiillastega. Noorte ning kogemuste segu võib sakside staaride jaoks liigkõvaks pähkliks osutuda. Lisaks on maailmas kõige rohkem jalgpallifänne just Brasiilias, kes moodustaksid tribüünidel valdava enamuse(60-65%), mis sellest, et pommüritus leiab aset hitlerimaal Saksamaal. Kui tuleb Saksamaa-Brasiilia finaal(isiklikult arvan ka samamoodi), siis Brasiilia võidab raudkindlalt. ;)

Kuule, ära prööka. Las sakslased jõuavad enne ikka finaali, onju? Brasiilia saab tappa Gallia kukkedelt.

dribbler69
29.06.06, 21:08
veame kihla?. Brasiilia võidab 2:0
See, et sa seda loodad, ei tähenda, et nii ka juhtub ;) . faktid räägivad enda eest

Jeti88
29.06.06, 21:53

See, et sa seda loodad, ei tähenda, et nii ka juhtub ;) . faktid räägivad enda eest

Prantsusmaa sai nüüd vabasse vette, keegi ei oota neilt midagi, keegi ei arvestand nendega isegi siis kui nad grupist edasi said. Brasiilia mängib hästi aga see ei ole see Brasiilia mis oli 4 aastat tagasi või eelmine aasta conf cupil. Pakun, et Prantsusmaa võidab.

Kui Saksamaa peaks finaalis Brasiilia vastu mängima, siis brasiillased võidaksid, sest võrreldes nelja aasta eest toimunud turniiriga on neil tagasihoidlikum algus, sest vastased pole neid veel ärritanud etc. etc. etc.

peast segi natuke?!?:doh:

ertz
29.06.06, 22:41
eee... mis toimub???

Jaan
30.06.06, 08:37

Don\'t mention the war?

Ise pakuks, et kõige rohkem jalgpallifänne võiks olla Hiinas.

Aga jah, brasside osas on enamik nende fännidest tribüünidel niiehknaa kohalikud, kes v-olla mingi Austraalia vastu jah Brasiilia poolt on aga Saksamaaga kohtudes...

Saarlane
30.06.06, 09:10

Fakt on see, et kaheksa aastat tagasi kaotas Brasiilia Prantsusmaale 0:3 ning osad toonased tähed on siiamaani rivis.

mcnamara
30.06.06, 09:22
Fakt on see, et kaheksa aastat tagasi kaotas Brasiilia Prantsusmaale 0:3 ning toonased tähed on siiamaani rivis.

Mida sa sellega öelda tahad? Prantsusmaa MM-finaali algkoosseisust praeguseks alles kolm mängijat, lisaks üks vahetusest sekkunu. Brasiilial muuseas samamoodi kolm.

Refieus
30.06.06, 09:54
Portugal pole enne veerandfinaali Inglismaaga toimunud treeningutel penalteid harjutanud. Inglased seevastu on selle nädala igal harjutuskorral lihvinud 11 m pealt palli väravasse saatmist, kirjutab The Sun.

Inglastel on põhjust penaltide löömist treenida. MM-i eelsetes kontrollmängudes eksisid Lampard Ungari vastu ja Peter Crouch lasi luhta penalti Jamaicaga mängides.

Kaks aastat tagasi kohtusid brasiillase Luis Felipe Scolari hoolealused Portugalist ja rootslase Sven-Gören Erikssoni juhendatav Inglismaa EM-võistluste veerandfinaalis ja siis võitis Portugal penaltidega 6:5. Tookordses Lissabonis toimunud matšis viis Michael Owen britid juba kolmandal minutil juhtima. Portugal suutis viigistada Luis Figot asendanud Helder Postiga tabamusest 83. minutil.

Lisaajal viis Rui Costa väljakuperemehed ette, aga Frank Lampardil õnnestus enne mängu lõppu tabloole viik tuua. Penaltiseerias eksisid inglaste poolel esimesena löönud kapten David Beckham ja Darius Vassell. Portugalil ei saanud penaltit sisse Rui Costa.

Figo, kes kaks aastat tagasi vahetati 75. minutil välja, ütles, et nad eelistaksid seekord Inglismaad võita 90 minutiga. \"Kui mäng kestab kauem, pole see meie jaoks probleem, aga siis tuleb arvestada õnne faktoriga,\" ütles Figo.

Tundmatu1976
30.06.06, 10:08
Natuke off-topic aga kaudselt veerandfinaalidega seotud

Maksuametnik andis jalgpallifännile hoobi kõige õrnemasse kohta
18:44, 29. juuni 2006

BUENOS AIRES, 29. juuni, Reuters-BNS - Argentina maksuametnik andis maksudest kõrvale hiilinud jalgpallifännile hoobi tema kõige õrnemasse kohta - konfiskeerides mehe uue plasmateleri kaks päeva enne Argentina-Saksa kohtumist MM-finaalturniiri veerandfinaalis.

Maksuametnik Santiago Montoya ja tema kolleegid Buenos Airese provintsis võtsid uhiuue televiisori mehelt, kes on riigile võlgu umbes 6100 peesot (25.000 krooni).

\"Me võtsime plasmateleri tagatiseks võla vastu,\" ütles teine maksuametnik Juan Manuel Prada.

Võimude sõnul jääb ainuüksi Buenos Airese provintsis maksudena saamata umbes üks miljard dollarit aastas.

Montoya on võitluses maksuvõlglaste vastu saatnud kirju nende abikaasadele ning jätnud teateid mobiiltelefonidele. Tema uus meetod pälvib aga kindlasti jalgpallihaigetest argetiinlaste tähelepanu.

Argentina kohtub Saksamaaga veerandfinaalis reedel.

riho
30.06.06, 11:40
Ma ei tea kus seda küsida niiet ma küsin siin:
Kumb mängu enne kordab öösel ETV\'s, kas Saksamaa - Argentiina või Itaalia Ukraina? Teab keegi äkki. Mul hakkab kell kuus siin jalka ja ei saa vaadata.

Tundmatu1976
30.06.06, 11:42
R 30. juuni
1/4 finaalid:

18.00
57 Saksamaa
- Argentiina
ETV 17.45-20.00
* 30.06 kell 01.00
22.00
58 Itaalia
- Ukraina
ETV 21.45-00.00
* 30.06 kell 02.45

Refieus
30.06.06, 12:11
Natukene nalja kah teile:)

Mis oleks teie nimi kui mängiksite Brasiilia koondises :)

http://www.minimalsworld.net/BrazilName/brazilian.shtml

Minu nimi näiteks Lepicardo :D

krynt
30.06.06, 13:21
Minu nimi oleks Kristjaldo kui ma mängiks Brasiilia koondises ja Inglismaal on ainult siis reaalne võita kui Beckham enda rolliga toime tuleb.

ertz
30.06.06, 15:32
need Ronaldinhod, Ronaldod, Ricardinhod jne. Need on nende pärisnimed. Pikast nimest on võetud kõige suupärasem ja see siis särgi peale kirjutatud. Kakal vist niimoodi pole.

ausõna mul hakkab mõistus kaduma

mcnamara
30.06.06, 15:36
Minul aga hakkab kannatus kaduma. Kui foorumlase dribbler69 postituste kvaliteet lähiajal ei parane, tuleb mul kahjuks mõningane puhastustöö ette võtta.
Muuseas - Manudt\'i ex-kuldne poju (hetkel Reali kammitsais) ei saanud ka täna treenida. Kui nii läheb, peab Portugal vist ikkagi Tiagoga läbi ajama.

PraS
30.06.06, 17:37
Algselt postitas Tanel

Mis on? Väga tarka jutu ajab ju poiss. :doh: :P

OT- jätkates.

Mulle meenutab ta mulle üht teist noort sinisilmset fänn, kes ajas ka algusaegadel suht kämmalt :D

Nüüd aga staadionile või teleka ette.

Saksama võtab täna ära selle.

Saarlane
30.06.06, 19:55
Ma ei uskunud, et Michel siis kohe niimoodi sakslaste kaheteistkümnes mängija ei oleks. Midagi rasket ta veel teinud ei ole, kuid väikseid eksimusi sakslaste kasuks on ta küll palju vilistanud.

Karla
30.06.06, 19:56
Krt küll ma ütlen. Peale väravat hakkas Argentiina keskenduma 1:0 seisu hoidmisele, ja Saksamaa karistas kohe ära. Krt, 1:0 edu pole selline, et seda hoida. Ründama peab ka ikka.

Karla
30.06.06, 20:46
Midagi pole öelda. Argentiina enda süü, et lasid mängu lisaajale ja seal sittasti penasid lõid. Treener pani ka neil päris pange. Vend võttis ründavamad mehed ära ja pani kaitsvad mehed sisse. Cruzi asmel oleks võinud tehnilisema Messi tuua. On ikka mees küll. :kop:

Saksamaa penaltilööjad väga ilusti lõid ära. Argentiina penaltite kohta tuleb öelda: no tule taevas appi!

Kellega saksa kokku läheb? Kas Brasiilia - Prantsusmaa mängu võitjaga?

Saarlane
30.06.06, 20:49
Ma kohe ei jaga, mida Ayala mõtles....

Kebab
30.06.06, 20:49
Ära tuli. See oli finaalipingeline mäng. Saksamaa näitas jälle sisu! Mis siin ikka. Me oleme poolfinaalis,

Saarlane
30.06.06, 20:51
No tra, see oli ikka müstika, Sorin oleks kõvasti paremini löönud......

Jeti88
30.06.06, 20:51

Saksamaa ei võida seda MM-i. Jätke meelde!

vau kui sisukas postitus.....idioot
----------------------------------------
Saksamaa võidu üle olen üliõnnelik, aga Argentiinast on natuke kahju isegi, hästi mängisid, väga võrdsed meeskonnad. Turniiri parimad meeskonnad, see oli finaali vääriline mäng. Klinsi tegi väga head vahetused, Odonkor tegi äärel väga hea mängu, Borowsky lülitus ka hästi mängu ning penalti lõi ka sisse. EDIT: hea sööt Klosele ka muidugi.

Lõpus läks seal kergeks kähmluseks, ma sain nõnda aru et Heinze oli Schwensteigerile kallale läinud , kui nii siis väga inetu tegu:(

Loodan Saksamaa - Prantsusmaa finaali.

rolandbu
30.06.06, 20:54
Saksamaa näitas kaotusseisu jäädes iseloomu. Klinsi valikud kaardipakist läksid kümnesse. Me saime poolfinaali ja mul on siiralt hea meel:D Deutschland ist weltmeister:)

17
30.06.06, 20:58
Algselt postitas Karla
Kellega saksa kokku läheb? Kas Brasiilia - Prantsusmaa mängu võitjaga?
Ukraina-Itaalia võitjaga.

dribbler69
30.06.06, 20:59
Tõesti, kas Tevez oli ka paltsilt kadunud?. Ja Riquelme ja Messi. Crespo.? Kindlad penaltistid nagu kommentaator ütles. Isver. :oih:
Saksamaa on nüüd maailmameistrivõistlustel peatud peanltiloteriist kinni pannud neljast neli, argentiina neljast kolm. Saksamaa on legendaarsem. Siiski ei avaldanud nad nii \"ülipalju\" muljet. Poolehoid oli enne mängu juba argentiinlaste poolel. Ja on ka aastal 2010, kui samad meeskonnad peaksid kokku minema :doh: .
Üldiselt oli põnev mäng (eriti alates teisest poolajast) ja poolfinaal Itaalia-Ukraina mängu võitjaga tõotab ka tulla, mitte just sama põnev kui tänane mäng, aga põnevamate killast.
Kuigi, finaalikoht paistab juba nüüd vägagi reaalne. Saab siis näha!..

PraS
30.06.06, 21:05

No ega ei võta ikka küll;)

Võeti ära küll.

No tra, see oli ikka müstika, Sorin oleks kõvasti paremini löönud......

Noormees ära vannu, kuid õnneks oled sa tublim peale lemmiku kaotust kui üks teine saarlane peale oma lemmiku kaotust 2004a. EM-l ajal.

Nii asja juurde.

Ma olin üllatunud, et Jürgen nii tagasihoidliku taktikaga ARG vastu asus, kuid lõpp hea kõik hea. Ise ootasin temale omast agress. mängu keskväljal. Esimene poolaeg oli saksa hullem kui meie koondis tugevamate satside vastu.

Aga teisel poolajal kaotusseisus näitasime sisu ja lõime ilusa enne lõppu ära.
Murelikuks tegi Ballacki pidev käik tohtrite juures.

Meeldiv oli ka see, et Kahn edu soovis enne pennusi Jensile. Pennud otsustas suuresti tugev kodutöö. Jens sai kõigile löökidele vist näpud vähemalt vahele.

Nüüd siis hoiame Ukrainale pöialt :):õnnelik:

Jeti88
30.06.06, 21:07

Tõesti, kas Tevez oli ka paltsilt kadunud?. Ja Riquelme ja Messi. Crespo.? Kindlad penaltistid nagu kommentaator ütles. Isver. :
Kuule kas sa kogud nagu niisama poste siin või oledki idioot???
Mis selles idiootlikku on? Need mehed oleks kindlamalt penalti realiseerinud. IDIOOT
Ma arvan, et kõik said ise ka aru, et sinu nimetatud mehi ei olnud platsil, v.a. Tevez.

Saarlane
30.06.06, 21:09

Tõesti, kas Tevez oli ka paltsilt kadunud?. Ja Riquelme ja Messi. Crespo.? Kindlad penaltistid nagu kommentaator ütles. Isver. :

Mis selles idiootlikku on? Need mehed oleks kindlamalt penalti realiseerinud. IDIOOT

Kuule Riquelme ja Crespo olid ammu pingil ning Messi pole mänginudki. Nii et seda loen ma puhtaks postide kogumiseks. Et ise sama ei teeks, lisan siia ka küsimusi. Miks pandi lööma Cambiasso, kes pole Interis veel ühtegi penaltit löönud, mitte Tevez? Miks võeti Riquelme välja ning toodi asemele seesama Cambiasso, mitte Aimar? Miks pandi sisse pikk ja saamatu Cruz, kui pingilt oli võtta Javier \"Jänku\" Saviola? Lahendus on lihtne: Miks mitte panna uueks treeneriks Pedermanni asemel Maradonat?

Jeti88
30.06.06, 21:12
Kuule Riquelme ja Crespo olid ammu pingil ning Messi pole mänginudki. Nii et seda loen ma puhtaks postide kogumiseks. Et ise sama ei teeks, lisan siia ka küsimusi. Miks pandi lööma Cambiasso, kes pole Interis veel ühtegi penaltit löönud, mitte Tevez? Miks võeti Riquelme välja ning toodi asemele seesama Cambiasso, mitte Aimar? Miks pandi sisse pikk ja saamatu Cruz, kui pingilt oli võtta Javier \"Jänku\" Saviola? Lahendus on lihtne: Miks mitte panna uueks treeneriks Pedermanni asemel Maradonat?

Argentiina asus selgelt kaitsetaktikale. Miks Cambiasso pennu lõi? Ta lõi vist neljandana , ma arvan et Tevez oleks viiendana löönud. Riquelme ei olnud ka midagi väga erku täna, Cambiasso on vend kes oskab mängida nr.6 kaitse ees ja ka nr.10 ründajate taga. Oli vaja kaitset ning pikkade pallide jaoks toodi ette Cruz.

Karla
30.06.06, 21:15
Ma ka sellega täiesti nõus, et tänu Pekermannile saadi pähe. Tegi täiesti idioootsed vahetused. Kohe oli näha, et vend läheb seda 1:0 eduseisu hoidma. Krt sakslased ründasid, alati võivad nad värava ära lüüa ju ja kohtumine minna lisaajale. Crespo ja Riquelme välja, Cambiasso ja Cruz sisse. No tule taevas appi ma ütlen.:viha:

PraS
30.06.06, 21:15

Palun küsi seda treenerilt. Erinevalt Aimarist on Cambiasso kaitsetegevuses palju kasulikum ja sealt ka eelistus. Cruz toodi kindlasti sellepräast ette, et nurgalöökide ajal oleks oma kastis rammu.

dribbler69
30.06.06, 21:17

Ma vihjasin treeneri alt minemisele. Olekski võinud Messi sealt pingilt väljakule saata. Ja hoida sama mängustiili nagu enne avaväravat!.Mitte ründajad välja vahetada jne.

Tema aga hakkas täisjõududega eduseisu hoidma.

Tevez oli siis mängus jah. Ma oleks eeldanud et tema läheb ka lööma. Ja sellepärast ma küsisin, kas ta oli pingil, kuna ma olin teleriekraanilt mõned hetked vilksamisi eemal ja Võib-Olla ei näinud vahetust.
Kas seekord väljendasin end piisavalt ebaidiootlikult ? :oih:
PS. ma ei ole selle foorumi liige, et poste koguda.

dreyd
30.06.06, 21:30
kas lõpus käis mingi madin ka? Eemalt nagu oli midagi näha

midfielder
30.06.06, 22:46
Argide pettumus oli nii suur, et Pekerman astus tagasi (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/world_cup_2006/teams/argentina/5122304.stm)

Martin
30.06.06, 23:34
Algselt postitas dreyd

Inetu kähmlus varjutas Saksamaa triumfi (http://www.postimees.ee/300606/esileht/olulised_teemad/jalgpalli_mm_2006/207789.php)

Blue Rock
30.06.06, 23:49
Algselt postitas midfielder

Argide pettumus oli nii suur, et Pekerman astus tagasi (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/world_cup_2006/teams/argentina/5122304.stm)

Pekermani neljas budulojus jääb seega nimetuks ;)

Yazid
01.07.06, 00:19
Algselt postitas Martin

Algselt postitas dreyd

Inetu kähmlus varjutas Saksamaa triumfi (http://www.postimees.ee/300606/esileht/olulised_teemad/jalgpalli_mm_2006/207789.php)

Paistab,et ludrid ei osanud veel väärikalt kaotada kah.
Aga pennudega mängu lõpp oli muhe kus kumbki sai oma :P

Samas oli see 1. mäng,kus narkokolli ei pand tähele kaasa elamas.Tea kas vana pulbrinina haistis ära,et omad hakkavad täna sumpsi saama va :D

woodoo
01.07.06, 00:50
Sakslased ei jäta midagi saatuse hooleks!
Vaatan mina Das Erste jalkaanalüüsi saadet ja seal näidatakse, kuidas A.Köpke(saksa koondise vv treener) annab Lehmann\'ile, enne penalti seeriat, mingi paberi.Lehmann pistis selle paberi soki sisse, et see siis väravasuul välja koukida ja uurida mis seal kirjas.Pele paberi lugemist otsis ta pilguga Argentiina mängijaid.jne

Raivo19
01.07.06, 01:09
ARG-GER mängus oli üks pisike detail:Maxi Rodriques\'ile anti kollane kaart kastis kukkumise eest,kuigi kukkudes kontakt oli.Seevastu Saksamaa au ja uhkus Ballack,keda ei puutunud keegi trahvilöögi ajal kastis,kukkus kokku nagu atakist rabatu ja haaras !!! näost-ja ei mingit kaarti.No ülimalt subjektiivne otsuste tegemine.
Kahju sellest mängust ja Argentina väravavahist.Heameel on tõdeda,et meeskonnad väärisidki üksteist.

P.S. Mis sa Yazid olid kähmluse juures,et tead,kes oskas ja mitte?;)
ja ärge dribblerit nahutage...asi hakkas ikka /Romaldo/\'st,kellele ta humoorikalt vastas:P

Raivo19
01.07.06, 01:34
Ukraina valitses palli 60-40.Andmata jäeti pennal,korra latti,Buffon oli tasemel,kontratest löödi ära-need võiks olla Ukraina fänni tähelepanekud.

Siiski oli Itaalia suht kindlalt üle,lõi väravaid.Poolfinaal tõotab tulla küll kinnine.Kaks läbi aegade mängu tapvat-kaitsvamat meeskonda saavad kokku.Saab näha :)

dribbler69
01.07.06, 03:03
Algselt postitas Raivo19

Ukraina valitses palli 60-40.Andmata jäeti pennal,korra latti,Buffon oli tasemel,kontratest löödi ära-need võiks olla Ukraina fänni tähelepanekud.

Siiski oli Itaalia suht kindlalt üle,lõi väravaid.Poolfinaal tõotab tulla küll kinnine.Kaks läbi aegade mängu tapvat-kaitsvamat meeskonda saavad kokku.Saab näha :)

Kusjuures minu arvates on Saksamaa rohkem sellise ründava orientatsiooniga tiim. Turniiri alguses ju sai nende kaitsetöö kõvasti kriitikat, ala \" See Klinsmann parem lappigu oma kaitset\". :lahe:
Aga itaalia on küll väga kaitsev, kuigi ega see kaitsetöö täna Ukraina vastu veatu ei olnud.
Kuid siiski - Itaalia seni õnnestunuim mäng sel turniiril :õnnelik:. Saksamaal on nüüd palju tööd.

ning woodoo, ma lugesin su postituse 8 korda läbi, aga ei saanud mitte aru selle sisust :P viitsiksid end paremini väljendada ?

Jasper
01.07.06, 12:25
Itaaliale siis kindel võit Ukraina üle. Minule oli see üllatuslik, sest enne turniiri omavahel kohtudes kumbki väravat lüüa ei suutnud. Kuigi võit oli kindel, siis ei nimeta ma seda kergeks. Teise poolaja esimesel 20 minutil nägime kõik kui lähedal Ukraina oli viigiväravale. Toni esimese koti puhul tundus mulle, et Cannavaro oli suluseisus ka. Eilse põhjal võib rahulikult öelda, et Toni ja Totti on oma tippvormis. Cannavaro endiselt vankumatu koos Buffoniga. Barzagli sai ka ilusti hakkama. Zambrotta minu meelest väärinuks MOM tiitlit. Üllatuslikult(minule) läks see hoopis Gattusole. Minule ta seekord niivõrd silma ei paistnudki. Kiitust väärib kindlasti ka Lippi. Ilus, et võit pühendati Pessottole.
http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/photos/index.html?i=5&d=1

Ees ootab siis võõrustaja. Mitmeid intrigeerivaid kahevõitlusi tundub olevat-Canna vs Klose, Gatu vs Balack, Lahm vs Zambrotta. Loodame, et siis Dortmundis tehakse neile Firenzet(kuigi jõujooned näivad pigem vastupidi olevat).

Chaqueta
01.07.06, 13:15
Ma ei saa Tottist aru, ta on nii mitmes mängus juba chip-ida proovinud ja kõik on ebaõnnestunud. Tehku parem paar korralikku lööki.

woodoo
01.07.06, 15:13
ning woodoo, ma lugesin su postituse 8 korda läbi, aga ei saanud mitte aru selle sisust :P viitsiksid end paremini väljendada ?

Arvatakse, et sakslased andsid oma väravavahile spikri, kus on kirjas, millisesse nurka argentiina mängijad tavaliselt on oma penalteid löönud.
Selle spikri teooria kasuks räägib see fakt, et Lehmann hüppas eile alati õiges suunas ja ta oli juba enne lööki lennus.

Saarlane
01.07.06, 15:53
Algselt postitas Jasper

Itaaliale siis kindel võit Ukraina üle. Minule oli see üllatuslik, sest enne turniiri omavahel kohtudes kumbki väravat lüüa ei suutnud. Kuigi võit oli kindel, siis ei nimeta ma seda kergeks. Teise poolaja esimesel 20 minutil nägime kõik kui lähedal Ukraina oli viigiväravale. Toni esimese koti puhul tundus mulle, et Cannavaro oli suluseisus ka. Eilse põhjal võib rahulikult öelda, et Toni ja Totti on oma tippvormis. Cannavaro endiselt vankumatu koos Buffoniga. Barzagli sai ka ilusti hakkama. Zambrotta minu meelest väärinuks MOM tiitlit. Üllatuslikult(minule) läks see hoopis Gattusole. Minule ta seekord niivõrd silma ei paistnudki. Kiitust väärib kindlasti ka Lippi. Ilus, et võit pühendati Pessottole.

Ees ootab siis võõrustaja. Mitmeid intrigeerivaid kahevõitlusi tundub olevat-Canna vs Klose, Gatu vs Balack, Lahm vs Zambrotta. Loodame, et siis Dortmundis tehakse neile Firenzet(kuigi jõujooned näivad pigem vastupidi olevat).

Ma ei tea kas ma olen loll või, kuid ühe kolli ajal tundus mulle, et Toni oli ise suluseisus, kui ära koksa. Mitte palju, kuid keharaskus oli kaitsjast eespool.

Blue Rock
01.07.06, 16:02
Algselt postitas Jasper
Eilse põhjal võib rahulikult öelda, et Toni ja Totti on oma tippvormis.

Tere hommikust Sullegi :üllatus:

Tanel
01.07.06, 16:14

Algselt postitas Jasper

Ma ei tea kas ma olen loll või, kuid ühe kolli ajal tundus mulle, et Toni oli ise suluseisus, kui ära koksa. Mitte palju, kuid keharaskus oli kaitsjast eespool.Teist mõtled? Tundus samamoodi tegelt, aga seisvat kordust ei näidanud... :oih:

jansa
01.07.06, 16:18
..täna siis sööme tigusi ja konnakoibi, kõik kollased Lillekülla, mul raketid kah juba valmis:lahe: 98a. finaali eest võetakse magus revansh...

Jasper
01.07.06, 16:29

Ma ei tea kas ma olen loll või, kuid ühe kolli ajal tundus mulle, et Toni oli ise suluseisus, kui ära koksa. Mitte palju, kuid keharaskus oli kaitsjast eespool.
Ja kordust (http://fotbolti.fallegur.com/SP%20Cappers%20Clips/Pompey_Lad/World_Cup_2006/Quarter-Finals/Italy%20vs%20Ukraine/Toni%202-0%20-%20Italy%20vs%20Ukraine.zip) vaadates veendusin, et Cannavaro oli kindlalt suluseisus. Toni on minu meelest joonel aga see on murdekundieküsimus ja tegelikult ei oma eriti tähtsust, kuna Cannavaro selgelt mängis situatiooni ning juba tema pärast oleks pidanud lipp tõusma.

lenc
01.07.06, 16:34
Algselt postitas jansa

..täna siis sööme tigusi ja konnakoibi, kõik kollased Lillekülla, mul raketid kah juba valmis:lahe: 98a. finaali eest võetakse magus revansh...
Pärast kaotust ongi hea paar pauku panna :P

eestimees
01.07.06, 19:51
Figo on munn

Homie
01.07.06, 20:25

Figo on munn
Tohoh?
Aga minule kui tulihingelisele Inglise fännile on jumala sitt päev. Kõige pealt vigastas ennast meeskonna hing Beckham ja siis mingi üliloll punane Ruunile, nii et, loodame et pennud toovad meile(inglastele) võidu.

Zaeka
01.07.06, 20:49
tra see ricardo jälle

lorenzo
01.07.06, 20:50
milles portugaallased süüdi on? süüdistage oma Rooneyt

kõva pidu jälle Portugali tänavatel...vähemalt nad ei kakle

Noonik
01.07.06, 20:52
Haigemat meeskonda kui Portugal on raske leida. :(

Loodan, et neil lüüakse järgmises mängus puur täis ja C.Ronaldo hakkab jälle pillima.

budu
01.07.06, 20:55
Algselt postitas EgoTrip

:kurb1:
täiesti vittus
kui praegu saaks mõne portugaallase kätte, murraks jalaluud

sama siin,krdi Figo suutis esimese 12 minutiga 5 korda kylili olla.kui portugali peded peaks MMi v6itma siis t2hendaks see jalgpalli surma ja sama k2ib ka itaalia kohta.ma ei saa siianiaru mille eest rooney selle punase sai???tegelt ju tehti talle viga aga kohtunik oli selgelt nende pedede poolt!!!K6ik portugaalased siberisse!!!

Juveman
01.07.06, 20:56
Algselt postitas Noonik
Loodan, et neil lüüakse järgmises mängus puur täis

Küll Prantsusmaa nad välja lööb.

KJK
01.07.06, 20:57
Mille krdi asja eest sai Rooney punase:deemon: aga jah inglased ei oska penalteid luua:( ;)

lorenzo
01.07.06, 20:57
mille eest rooney selle punase sai???tegelt ju tehti talle viga aga kohtunik oli selgelt nende pedede poolt!!!K6ik portugaalased siberisse!!!

pakun et ta astus Carvalhole kubemesse. ja muidugi läks Rooney ka tõuklema. vaadake ise olukord üle. ja no ju siis teatud sõnad tulid ka äkki üle huulte.

Jasper
01.07.06, 20:59
Algselt postitas lorenzo

mille eest rooney selle punase sai???tegelt ju tehti talle viga aga kohtunik oli selgelt nende pedede poolt!!!K6ik portugaalased siberisse!!!

pakun et ta astus Carvalhole kubemesse
Ma pakun, et ta tõukas stepoverkidi ka agressiivselt ning lisas mõned mahlakamad väljendid.

lorenzo
01.07.06, 21:00
Algselt postitas Juveman

Algselt postitas Noonik

prantslastel puudub see võimalus, sest brassid taovad nad auti ennem;)

Martin
01.07.06, 21:01
McNamara lemmik - Guardian

Live kommentaar:
Portugal 3 - 1 England: Ronaldo puts England out The pantomime villain Ronaldo wins it with an excellent penalty, to Robinson\'s left, and it\'s the same, same old story for England. Gerrard and Lampard took awful penalties, but there was big controvery over Jamie Carragher\'s miss. Lampard and Gerrard are motionless, broken, it\'s horrible and a little poignant. Rio is crying violently; fate has merked him, and it\'s harsh because, quietly, he had an excellent tournament. Ultimately, however, England found their level - the quarter-finals - and all the bluster and blame and bull****, particularly over Rooney\'s sending off, we will get over the next few days can\'t disguise it: that dullard idiot Eriksson has trousered £4m a year to do something that you or I could have done. I\'m off to drown sorrows I didn\'t realise I\'d have at this result.

dribbler69
01.07.06, 21:05
PORTUGAL VÕITIS JEEEE. Ülemakstud inglased nutavad praegu patju. Ja Beckham jookseb vihast oma haige jala peal. Ma läksin just enne penalteid õue ja lootsin et Cristiano lööb sisse ja Ricardo teeb hea töö. Tulin tagasi siis oli see vist uuesti. (Mart Poomi kommentaaridega)Mõtlesin, et tohoh, kas alles nüüd hakkasid. Ja jäin vaatama:P . aga seks ajaks olid portugallased juba poolfinaalis ja ajalugu korranud. Loodan et pronksimängus teevad prantslastele tuule alla ja legendaarne Scolari saab rahus meeskonda vahetada või lepingut pikendada :) .
Aga jah, terve mäng rääkis põhimõtteliselt portugallaste kasuks. Vääratusi oli mõlemalt poolt, tugevaid lööke mõlemalt poolt. Ilus mäng.

Ei saa aru, milles terve Portugali meeskond süüdi on, kui Figo ja Hugo Viana teesklevad. Nemad kahekesi ei ole ju Portugal :doh:

Rooney sai punase, sest ta ropendas ohtralt peale seda situatsiooni(eeldatavalt sellepärast, et kartis kollast) ja nügis Ronaldot.

Cheers.

sibierski
01.07.06, 21:05
tuju parajalt s*tt:deemon: no kaua võib niiMOODI auti lennata! kuidas ikkagi nii saab:( , krt, kasutage psühholoogide abi või maitea. jah, neid pendlaid näen jälle pikka aega unes. fakk!

Juveman
01.07.06, 21:06
Algselt postitas lorenzo
prantslastel puudub see võimalus, sest brassid taovad nad auti ennem;)

Ei tea mitte. Prantslaste koefitsent 4,85 tundub liiga hea, et mitte proovida ;)

dribbler69
01.07.06, 21:10
Algselt postitas Jasper

Algselt postitas lorenzo

pakun et ta astus Carvalhole kubemesse
Ma pakun, et ta tõukas stepoverkidi ka agressiivselt ning lisas mõned mahlakamad väljendid.

tõestuseks sulle - ta ei oska AINULT stepovereid
Üks video (http://video.google.com/videoplay?docid=-888575929857743547&q=cristiano+ronaldo)

Trikivalik on ikka laiem, kui näiteks Cole`il või Lennonil. Kuigi jah see õnnestumisprotsent pole eriti suur :P . Aga noor ju ka veel.

Üks Maailma Parim \"Noor Mängija\" (http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/bypa/results.html)

eestimees
01.07.06, 21:13
Algselt postitas EgoTrip

:kurb1:
täiesti vittus
kui praegu saaks mõne portugaallase kätte, murraks jalaluud

andke mulle kurikas ja peaksan neil kõigil põlved sisse!! kukuvad ja halavad nii et jube kuradi teatri näitlejad! ebaõiglus missugune! kui asi puudutab portugali mängijaid siis muutun küll rassistiks ja olen uhke selle üle

ennem mängu loetakse et rassism jalkats välja nüüd peaks muutma et teatri näitlejad välja

Terneco
01.07.06, 21:14

PORTUGAL VÕITIS JEEEE. Ülemakstud inglased nutavad praegu patju. Ja Beckham jookseb vihast oma haige jala peal. Ma läksin just enne penalteid õue ja lootsin et Cristiano lööb sisse ja Ricardo teeb hea töö. Tulin tagasi siis oli see vist uuesti. (Mart Poomi kommentaaridega)Mõtlesin, et tohoh, kas alles nüüd hakkasid. Ja jäin vaatama:P . aga seks ajaks olid portugallased juba poolfinaalis ja ajalugu korranud. Loodan et pronksimängus teevad prantslastele tuule alla ja legendaarne Scolari saab rahus meeskonda vahetada või lepingut pikendada :) .
Aga jah, terve mäng rääkis põhimõtteliselt portugallaste kasuks. Vääratusi oli mõlemalt poolt, tugevaid lööke mõlemalt poolt. Ilus mäng.

Ei saa aru, milles terve Portugali meeskond süüdi on, kui Figo ja Hugo Viana teesklevad. Nemad kahekesi ei ole ju Portugal :doh:

Rooney sai punase, sest ta ropendas ohtralt peale seda situatsiooni(eeldatavalt sellepärast, et kartis kollast) ja nügis Ronaldot.

Cheers.

mis kuradi meeskond sulle lõpuks meeldib?? kõigepealt kummardad brasiiliat nagu segane, siis juba argentiina ja nüüd portugal? :oih:

Aga jah..

vincent
01.07.06, 21:15
Inglismaa peaks FIFAle esitama taotluse penaltiseeria asendamiseks taas loosiga nagu ennemuistsel ajal. Oleks rohkem lootust...

Seejuures kurb on, et see oli Inglismaa parim mäng sel turniiril. MoM raudselt Hargreaves, töötas nagu loom mõlemas otsas. Kuid mis teha, kui treener ei mõista, et kaks täpselt ühesuguse stiiliga meest kõrvuti platsil hakkavad teineteist segama ja keskväli on seetõttu ründe poolelt enam kui nõrk. Ning kolmelt parimalt lööjalt kolm kehvimat pennalt - ega polegi midagi teha. Pakuti kandikul - ei võetud ära. Ricardo muidugi tõrjus ka hästi.
Rooney punasest ka - see tuli Ronaldo lükkamise ja ilmselt ka nii mõnegi hea sõna, mitte vea eest. Kordusest oli näha, et just selle lükkamisliigutuse peale andis kohtunik vile ja näitas Rooneyle, et tule kõrvale, mis alati kaardile eelneb. Kui oli ainult lükkamine, siis igal juhul 100% vale otsus; kui ka roppused lendasid (ja küllap lendasid), siis võib veel kuidagi mõista. Kuid sellises mängus võinuks andmata jätta. Eriti arvestades, et kindlasti mängis Rooney ägestumises suurt rolli see, et kohtunik lubas eelnevalt mitmel mehel talle jalgadesse taguda.

Aga seda tahaks küll küsida, et mismoodi terve mäng portude kasuks rääkis? Mitte mingit mõistlikku plaani kümne mehe murdmiseks ei olnud, kiigutati ja lehvitati niisama ümber kasti selle palliga. Minu jaoks oli Portugali tänane mäng küll kõva pettumus.

laurenzo
Frank Lampard- kasutu tropp, löö jah parem Newcastle võrk palle täis.

dribbler69
Algselt postitas Juveman

Algselt postitas Noonik

Nad lüüakse välja, aga mitte prantslaste poolt. Brasiillased sünnivad täna uuesti, pakun.
Sest isiklikult usun, et neil on iga vastase jaoks teatav plaan vms. Horvaatia - alahindasid;Austraalia - kogemused puudusid vastasel; Jaapan - tasemevahe lihtsalt annab näha; Gaana - gaanalastelt ilus mäng, aga kogemusi polnud, kunstliku suluseisu loomine oli allapoole kahvatut jpm. Aeg on neil end kokku võtta, kuna Prantsusmaa on teisest puust vastane, kui eelmised viis.
:)

PraS
01.07.06, 21:16

Loodan et pronksimängus teevad prantslastele tuule alla ja legendaarne Scolari saab rahus meeskonda vahetada või lepingut pikendada :) .

Poolfinaale nimetatakse nüüd pronksimängudeks? :)

dribbler69
01.07.06, 21:16
Algselt postitas KJK

Portugal sakib:D ;)

Täna \"sakkis\" Inglismaa. Ja Portugali on ta mitu korda sakkind juba :P ;)

dribbler69
01.07.06, 21:20
Algselt postitas PraS

Loodan et pronksimängus teevad prantslastele tuule alla ja legendaarne Scolari saab rahus meeskonda vahetada või lepingut pikendada :) .

Poolfinaale nimetatakse nüüd pronksimängudeks? :)

Vabandust, mul on midagi täiesti sassis. :oih:

dribbler69
01.07.06, 21:24
Algselt postitas Terneco

Cheers.

mis kuradi meeskond sulle lõpuks meeldib?? kõigepealt kummardad brasiiliat nagu segane, siis juba argentiina ja nüüd portugal? :oih:

Aga jah..

Saksamaa-Argentiina mängus lootsin Argentiina edasipääsu ja poolfinaalist ka finaali jõudmist. See võimalus katkes. Olen ka kogu aeg Portugali poolt olnud, aga nende võitmist ei pea reaalseks. Ja Prantsusmaa on ka minu jaoks sümpaatne meeskond.
Aga brasiilia vpeab võitma.

Nii et, tähtsuselt minu jaoks siis enne MM-i.

1. Brasiilia
2. Argentiina
3. Portugal
4. Prantsusmaa

Ma tean, et mul on väljendusraskused.

TeeleS
01.07.06, 21:25
Ricardot võiks nüüd nimetada maailma parimaks väravavahiks penaltite tõrjumises. Kõigepealt EURO 2004, nüüd MM :)

dribbler69
01.07.06, 21:28
Algselt postitas footballcrazy

Ricardot võiks nüüd nimetada maailma parimaks väravavahiks penaltite tõrjumises. Kõigepealt EURO 2004, nüüd MM :)
EM-il jäi skoor penaltites 6:5. Ta ei tõrjunud just kõige rohkem

Epic

või võiks inglasi nimetada maailma halvimateks penaltitelööjateks

TeeleS
Algselt postitas Epic

või võiks inglasi nimetada maailma halvimateks penaltitelööjateks

No seda ka...

budu
01.07.06, 21:29
Lennon oli ka t2na p2ris hea ja ega eriti polnud m2rgata et Inglased m2ngisid v2hemuses.Selle turniiri parim m2ng Inglise koondise esituses aga jah pennud j2lle meie kahjuks.Kurb lihtsalt!!!Inglased ei j22nud peale Rooney eemaldamist kaitsesse istuma vaid suutisd v2ga tihti hoopis ise ped..portugali karistusalas hirmu tekitada aga see viimane t2pp Ile j2i kahjuks peale panematta.Nyyd j22b yle loota et finaali ei p22seks ei itaalia ja portugal,siis on kindel et mina seda kindlasti ei vaata kuna kokku saavad maailma parimad n2itlejad ja figo kandideerib kindlalt oscarile!!!

-Antz-
01.07.06, 21:32
:prill1:

dribbler69
01.07.06, 21:36

Nii et, tähtsuselt minu jaoks siis enne MM-i.

1. Brasiilia
2. Argentiina
3. Portugal
4. Prantsusmaa

Ma tean, et mul on väljendusraskused.

kõik portugali fännid on M-iga löödud ju, nii et vabandus vastu võetud

mis M-iga?

sest terve mõistusega inimene neid ei toeta seega neid lüüakse M-iga siis nii hakataksegi portugali fänniks

Seleta ära, miks neid toetada ei või.

Ma mõtlesin natuke. ma pole portugali fänn. olen Brasiilia fänn. aga lihtsalt - ma eelistan Portugali teatud vastastega võidule. nagu täna Inglismaaga.

nii, et minu ja M-i vahel on kontakt olnud. :doh:

PraS
01.07.06, 21:41
Huvitav on see, et inglaste kotustes on alati teised süüdi.

eestimees on meil igatahes tubli peksab kõiki nii vene rahvusest inimesi kui ka portusi, kuid seda õnneks ainult foorumis.

\"inglased\" vaadake peegli ja ärge süüdistage alati teisi :)

dribbler69
01.07.06, 21:43
Algselt postitas PraS

eestimees on meil igatahes tubli peksab kõiki nii vene rahvusest inimesi kui ka portusi, kuid seda õnneks ainult foorumis.

\"inglased\" vaadake peegli ja ärge süüdistage alati teisi :)

Hea seegi, et ma üksi nii ei mõtle :)

Maarek
01.07.06, 21:43
Lahe on vaadata \"fännide\" ulumist eesotsa Poomiga:P:P Viimane kahjuks ejas ikka väga mõttetut ila suust välja. Inglise liiga mängijana peaks ju noort \"staari\" natuke teadma ka.:doh:

Mcnamara, kustuta ikka see postitus ka ära:P

z3ro
01.07.06, 21:46
Kahju, kindlalt parim Inglise mäng sellel MMil, ja Portugal, olgem ausad EI TEENINUD seda võitu. Aga jah nuh, pall on ümmargune. Paar portugali meest peaks küll kuldvaarikatele nomineerima.

PS jah ja kohtunik oli PEDE ka :)

marcello
01.07.06, 21:58
sudja na mõlo

mömm
01.07.06, 21:59
õige vile on õnn

Karla
01.07.06, 22:00
Krdi jama jah. Ühtegi sümpaatset tiimi peale Brasiilia pole alles jäänud. inglastelt kindlalt parim mäng sel MM\'il, eriti teinepool ja lisaaeg. Aga noh, mis teha kui kandikul ettepakutud võimalused ära ei lööda. inglased olid Portugali vastu 10-kesi palju paremad. Portugal oli ikka hale küll, mitte midagi ei suudetud teha, liigutati aint palli ja oodati penaltiseeriaid. Maniche näitas ka täna \"taset\". Hullem teeskleja kui Figo.
Ja Rooneylt oli ka väga ebaviisakas tegu naist tõugata. Õige mees ikka nii ei tee ;)

budu
01.07.06, 22:07
Ja Rooneylt oli ka väga ebaviisakas tegu naist tõugata. Õige mees ikka nii ei tee

V2ga h2sti 8eldud Karla poolt.yks suur jonnipunn on ta.
Kaastunne k6igile Inglismaa f2nnidele!!!2rge alla andke!!

Homie
01.07.06, 22:20
Algselt postitas Noonik

Haigemat meeskonda kui Portugal on raske leida. :(

Loodan, et neil lüüakse järgmises mängus puur täis ja C.Ronaldo hakkab jälle pillima.
Panen sinuga sel puhul leivad ühte kappi. Loodame, et brassid nad maatasa teevad. Eriti Figo võix mingi jalaluu murda.

ertz
01.07.06, 22:30
Algselt postitas PraS

absoluutselt mitte.

17
01.07.06, 22:48
HAHAHAHAHAHHAHA Beckham WHO? Lampard WHO? Gerrard WHO? Rooney WHO? AHAHAHHAHAHAHAHAHAH

Super Portugal!:arm3:

dribbler69
01.07.06, 22:54
Brasiilia-Prantsusmaa esimene poolaeg möödus ehmatusega. Kus Brasiilia oma mänguga on? Samba De Janeiro, ilmuta ennast!!.
Ronaldinho oli nagu Ronaldo esimeses mängus. Zidane`i jätkus igale poole. Ribery tundis vist aukartust.?

Ei, aga, kuna nende kahe vastasseisu võitja on ka MM-i võitja, siis: Brasiillased, tooge Robinho sisse!! :õnnelik:

dribbler69
01.07.06, 22:56
Algselt postitas Karla

Ja Rooneylt oli ka väga ebaviisakas tegu naist tõugata. Õige mees ikka nii ei tee ;)

tal on muide tüdruksõber. ja hinda tema mänguoskusi mitte sooesindamist. kadedus?

z3ro
01.07.06, 22:56
ETV väidab et katki :doh:

z3ro
01.07.06, 22:58

Algselt postitas Karla

tal on muide tüdruksõber. ja hinda tema mänguoskusi mitte sooesindamist. kadedus?

Cristiano ainult triblab, muud ta sittagi teha ei oska. Triblab ainult sellepärast, et näitab, et tema on kunn. MANU toetajana, ei poolda ma ka tema olemist MANUs.

Karla
01.07.06, 22:59

Algselt postitas Karla

Pole seal kahjuks midagi hinnata. Muidu hindaks küll.

z3ro
01.07.06, 22:59
PS nagu öeldakse effektne aga mitte effektiivne ;) (tsitaat hr. Kanniku poolt)

ertz
01.07.06, 23:20
kas ronaldinho ka on see MM platsile saanud??? pole nagu tähele pannud teda...

Maarek
01.07.06, 23:23
Algselt postitas erts

kas ronaldinho ka on see MM platsile saanud??? pole nagu tähele pannud teda...

Sa vist väga kaine peaga Brasiilia mänge pole vaadanud?:oih:

gamer
01.07.06, 23:34
MNjah, MM sedakorda läbi, ühelegi tiimile pole enam pöialt hoida ja ühtegi tiimi vaja vaadata.

dribbler69
01.07.06, 23:50
ma olen pisarates. meeleheide tapab

midfielder
01.07.06, 23:52
Les Bleus on edasi, super. Zizou on meistriklass, Ronaldinho poisike.:D

J.R.I.M
01.07.06, 23:55
Ja Brasiilia on väljas, nii kahju, NOT:D :õnnelik:

dribbler69
brasiilia keskväkli lihtsalt ei andnud palle ja kaitse oli allpoole keskmist.
ronaldinho on parem zidane`st aga sellel MM-il ei olnud :(

RVN
Ronaldinho vahetati teisel poolajal välja?

Tanel
01.07.06, 23:56

ma olen pisarates. meeleheide tapabOled ikka hale. Eestlane nutab selle peale, et Brasiilia langeb välja. Forza eestlus!

Zidane MM võitjaks! Milline mäng Prantsusmaalt. Super mäng ning teenitud võit. Konnad või mitte, võit oli auga välja teenitud ning mängitud.

Milline päev. Inglismaa väljas ning Prantsusmaa pakub sellise esituse!

Pilt
01.07.06, 23:57
lihtsalt super on olla! Itaalia poolfinaalis, brassid kodus..parim finaalturniir. Zidane näitas oma parimate päevade mängu ja ka Ribery oli teine poolaeg super. Kindlasti aitas Prantsusmaad ka kindel kaitseliin. Terve turniiri peale polnud brasside supertähti nähagi, väga mannetu mäng. Finaal on Itaalia-Prantsusmaa.

dribbler69
01.07.06, 23:58
Algselt postitas Tanel

ma olen pisarates. meeleheide tapabOled ikka hale. Eestlane nutab selle peale, et Brasiilia langeb välja. Forza eestlus!

Zidane MM võitjaks! Milline mäng Prantsusmaalt. Super mäng ning teenitud võit. Konnad või mitte, võit oli auga välja teenitud ning mängitud.

Milline päev. Inglismaa väljas ning Prantsusmaa pakub sellise esituse!

ma ütlesin et olen pisarates, sest püüdsin meeleheidet võimalikult hästi välja anda.
ronaldinhost on kahju. see pidi olema tema MM

manitaaz
Zizou tõesti, ohh sõnatu :) ainuke OK meeskond siis alles. Prantsusmaa siis MMi võitjaks palun :õnnelik:

dribbler69
Algselt postitas Pilt

lihtsalt super on olla! Itaalia poolfinaalis, brassid kodus..parim finaalturniir. Zidane näitas oma parimate päevade mängu ja ka Ribery oli teine poolaeg super. Kindlasti aitas Prantsusmaad ka kindel kaitseliin. Terve turniiri peale polnud brasside supertähti nähagi, väga mannetu mäng. Finaal on Itaalia-Prantsusmaa.

Portugal - Saksamaa

riho
02.07.06, 00:02
Zizou = Legend.
Ilus mäng prantslastelt.
Hyper-super Ronaldinhot küll kusagil näha pold.

dribbler69
02.07.06, 00:05
Algselt postitas riho

Zizou = Legend.
Ilus mäng prantslastelt.
Hyper-super Ronaldinhot küll kusagil näha pold.

ei oska öelda mis tal viga on. võib võrrelda zidane`ga.
Ronaldinhol klubihooaeg Barcelonas HYPERSPER; Zidane`l klubihooaeg Madridi Real`is \"VAENE\". ja MM-il vastupidi. Pakun, et ta on väsinud. ja Zidane hoidis end klubihooajal et MM-il hästi mängida(mis on muidugi tähtsam)

Jasper
02.07.06, 00:07
Müts maha! Mees tahab ikka suure pauguga lahkuda. Uskumatu esitus Prantsusmaalt. Ka mina olen sõnatu, kuna poleks kunagi ette kujutanud ennast kukkedele kaasa elamas. Aga niivõrd sümpaatne esitus oli. Kuigi Brasiilia esitust väga kiita ei julge ja põhjust ka väga ei ole siis kiitus ka neile. Emotsioon on tugev. Turniiri parim mäng IMO.

Nüüd siis ootame millal Mcn naaseb ning täidab oma lubaduse seoses postituste sisukusega ühe \"Raimo Aasa\" nominandi suhtes.

Zinedine-Zinedane-ZineDon

orbitaaljaam
02.07.06, 00:09
ma ei saa nüüd väita, et brasiilia väljakukkumine minus erilist masendust tekitaks, aga et prantsusmaa edasi sai. oh .... küll. ükskõik kes maailmameistriks, ainult mitte need. ja minu viha nende vastu on tekkinud vaid sellest et nad itaallastele kahel suurturniil ära tegid. ma tean minu probleem, ma tean.
ja poolfinaalideks on MM kujuneneud EM...

jah, zidane hoidis ennast kogu klubihooja vältel MM tarbeks.
good one:D

Mikusiku
02.07.06, 00:09
Super noh!:keel4:
Zidane on jumal!:) Ribery ja Vieira on kah head. Kaitseliin on super!

Karla
02.07.06, 00:10
Täielik katastroof. Brassid olid täiesti saamatud. Mitte midagi ei suudetud teha. Ühtegi ohtlikku momenti ei suutnud nad ka tekitada. Sel turniiril on nad tgelt üldse sitasti mänginud. Parreira on tegija kah.:doh:
hENRY VÄRAVA AJAL OLI KOLM VENDA SULUSEISUS. aitäh äärekohtunik, et sa olid täna tasemel. Minu jaoks siis MM lõppenud. :õnnelik:

Yazid
02.07.06, 00:11
Gallia kukkede super esitus.Sellist motivatsiooni ,nagu brassid neile vaja ongi,et näidata oma taset. ;)
Zidane tõestas taas,kes ta tähtsatel hetkedel on.
krt,ausalt, sellisele mehele poleks kahju isegi oma naist laenata:lahe:

Tanel
02.07.06, 00:12
Algselt postitas Karla

Täielik katastroof. Brassid olid täiesti saamatud. Mitte midagi ei suudetud teha. Ühtegi ohtlikku momenti ei suutnud nad ka tekitada. Sel turniiril on nad tgelt üldse sitasti mänginud. Parreira on tegija kah.:doh:
hENRY VÄRAVA AJAL OLI KOLM VENDA SULUSEISUS. aitäh äärekohtunik, et sa olid täna tasemel. Minu jaoks siis MM lõppenud. :õnnelik: Ja kõik nad puutusid ka palli. :doh:

Karla
02.07.06, 00:13
Algselt postitas Zaeka

Algselt postitas Karla

hENRY VÄRAVA AJAL OLI KOLM VENDA SULUSEISUS. aitäh äärekohtunik, et sa olid täna tasemel.

Passiivsest suluseisust oled kuulnud midagi?
Ei ole.

dribbler69
02.07.06, 00:21
Algselt postitas Karla

hENRY VÄRAVA AJAL OLI KOLM VENDA SULUSEISUS. aitäh äärekohtunik, et sa olid täna tasemel. Minu jaoks siis MM lõppenud. :õnnelik:

räägiti, et Brasiilia samba lõpp on Parreira süü. ma tahaks Brasiilias ajakirjanikuna töötada, ma teeks tast raibest siukse loo.!!!!!.
aga pidage meeles, RONALDINHO ON PAREM KUI ZIDANE. OVERALL

ja minu jaoks ka MM siis lõppenud, kuigi - Portugal veel lohutuseks on saadaval :oih:
ja rõhutan - nad on väga sitasti mänginud. jäid iseenda enesekindlusele alla

boobek
02.07.06, 00:29

RONALDINHO ON PAREM KUI ZIDANE. OVERALL

Yea right pumpkin.:doh:

Juveman
02.07.06, 00:30
Algselt postitas Pilt

Ei oskagi rohkem midagi lisada. Sõnad võeti suust. Tõesti vapustav mäng Prantsusmaa poolt, igas elemendis mängiti vastane üle. Zidane teist mängu jutti totaalne kunn! Alagrupis ei olnud midagi sellesarnast näha, aga Hispaania ja Brasiilia vastu oldi ikka vaimustavad. Kahju ainult, et Portugal edasi sai. Muidu oleks 4 sümpaatset tiimi alles :) Igatahes MM alles algab mu jaoks ja finaalis siis Itaalia-Prantsusmaa.

RVN
02.07.06, 00:33
Algselt postitas manitaaz

Zizou tõesti, ohh sõnatu :) ainuke OK meeskond siis alles. Prantsusmaa siis MMi võitjaks palun :õnnelik:

Pooldaks seda sõnavõttu:lahe:

Stiivi
02.07.06, 00:38
liiga hea, itaalia poolfinaalis, inglismaa ja brasiilia väljas.rõõmu kui palju :lahe:

dribbler69
02.07.06, 00:39
Algselt postitas boobek

vähemalt viimasel ajal. milleag zidane klubihooajal silma paistis?
ronaldinho lihtsalt on parem.

marcello
02.07.06, 00:43

Algselt postitas boobek

Klubihooaeg pohhui pole või?
Ronni oli väsinud...

dribbler69
02.07.06, 01:06
Algselt postitas marcello

Algselt postitas boobek

Ronni oli väsinud...

nojah, aga viimased 2 aastat on ta parem olnud. ja triblab ka paremini. aga ta ei saand täna palli. ei söödetud. tegi paar head läbisöötu ja ÜHE triblingu, aga see jäi ka täna laeks. aga maailma parim jalgpallur 2006 on ta ka. ja klubihooaeg pole pohhui, sest selle järgi põhimõtteliselt valiatksegi parim jalgpallur.

marcello
02.07.06, 01:11

Algselt postitas marcello

Algselt postitas boobek

Ronni oli väsinud...

nojah, aga viimased 2 aastat on ta parem olnud. ja triblab ka paremini. aga ta ei saand täna palli. ei söödetud. tegi paar head läbisöötu ja ÜHE triblingu, aga see jäi ka täna laeks. aga maailma parim jalgpallur 2006 on ta ka. ja klubihooaeg pole pohhui, sest selle järgi põhimõtteliselt valiatksegi parim jalgpallur.

ja tal on pikem ja ta on noorem ja 2 viimast aastat triblab ta paremini jne
Elagu koolivaheaeg!

dribbler69
02.07.06, 01:19
ok. kuna minu jaoks mm läbi siis, mcnamara, ma palun et sa selle konto bänniksid. Elagu Ronaldinho!!

Ronaldinho goes to Germany fresh from a tremendous season for club and country that has seen him voted the world\'s greatest player. Arriving in Japan and Korea a virtual unknown in 2002, things could not be more different this time for the Barcelona playmaker, currently the sport\'s biggest star.

parandus: Ronaldinho goes to Germany NOT fresh from a tremendous season for club and country that has seen him voted the world\'s greatest player.

orbitaaljaam
02.07.06, 02:14
palun tsiteerige veel mingi 16 korda, saaks terve lehe tsitaate täis

EgoTrip
02.07.06, 05:43
kus mu postitus jäi, kus ma lubasin jalaluud murda
bitchass monkeys

Aramis
02.07.06, 08:21

Ei saa nii olla...Maailma parim tuleb välja just siin - sellistes oludes. Ja Zizou näitas ilmse üleolekuga, et tema see on. Pikka hooaega vana mehena ja Reali suguses satsis ongi võimatu särada, ent MMil peaks kõik oma parimat näitama ja selles jäi Ronaldinho kaugelt alla.

Ja teie Itaalia lippudega mankid oma ITA-FRA finaaliga ... keep dreaming!
Mina peaksin Portugali eriti ohtlikuks satsiks nüüd, kus neil kõik mängijad ka olemas on. Nende kaitsenelik ja vv on turniiri kõige kindlam.
Ja ITA-GER - viimati mäletan 3-0 võitu itaalastelt. See saab huvitav mäng olema ja mis paha lugu, et oleme favoriidid.

eston maravilha
02.07.06, 12:04
vedas, rõve r-tähega peapael ei saagi laste seas kultusesemeks

orbitaaljaam
02.07.06, 12:24
see peapael oli jah..khhmhk. oleks veel võinud alukad pükste peale tõmmata ja keebi ka selga

Homie
02.07.06, 13:34
Algselt postitas 17

HAHAHAHAHAHHAHA Beckham WHO? Lampard WHO? Gerrard WHO? Rooney WHO? AHAHAHHAHAHAHAHAHAH

Super Portugal!:arm3:
Terve lehekülg on inglaste fännide leina täis ja siis tuleb mingi 17 ja keerab kõik p****e. Portugali mängijad munkadeks kuigi jah ega Cristiano võetax ka nunnakloostris vastu.

jansa
02.07.06, 13:47
..eelviimast korda nutsin viimati 15a. tagasi vanaisa matustel - kahju oli, peale seda 20. juunil sel suvel kui mul poeg sündis - rõõmust, viimati nutsin eile peale Frs vs Bra... valus oli....

riho
02.07.06, 13:52
C.Ronaldo on ikka üks tore värdjas vend, igas mõttes kohe. Vähemalt 5. mai õhtupoolikul pärast Prantsusmaa-Portugali mängu saab poiss natukene pisaraid valada.

17
02.07.06, 13:54
Algselt postitas riho

C.Ronaldo on ikka üks tore värdjas vend, igas mõttes kohe. Vähemalt 5. mai õhtupoolikul pärast Prantsusmaa-Portugali mängu saab poiss natukene pisaraid valada.Juba järgmiseks aastaks sõpruskohtumine kokku lepitud?

dribbler69
02.07.06, 14:54
Algselt postitas Aramis

Ei saa nii olla...Maailma parim tuleb välja just siin - sellistes oludes. Ja Zizou näitas ilmse üleolekuga, et tema see on. Pikka hooaega vana mehena ja Reali suguses satsis ongi võimatu särada, ent MMil peaks kõik oma parimat näitama ja selles jäi Ronaldinho kaugelt alla.

Ja teie Itaalia lippudega mankid oma ITA-FRA finaaliga ... keep dreaming!
Mina peaksin Portugali eriti ohtlikuks satsiks nüüd, kus neil kõik mängijad ka olemas on. Nende kaitsenelik ja vv on turniiri kõige kindlam.
Ja ITA-GER - viimati mäletan 3-0 võitu itaalastelt. See saab huvitav mäng olema ja mis paha lugu, et oleme favoriidid.

Alagrupimängudes polnud Zidane ju keegi. Ja Prantsusmaa käitub nagu meeskond. Brasiilia ei käitu nagu meeskond. Üksi ei teegi midagi ära. 2004-2005 on Ronnie parem olnud. ja barca klubihooaeg 2006 tuleb tal ka hea. üleüldse, ronal on praegu 26. zidane juba 34 kas zidanest räägiti 26selt nii palju kui ronniest praegu?? oli tal nii palju ette näidata.?. ronnie on veel 2 mm-il. ja 2010 tuleb tema mm. nagu ta saab ka fifa maailma parima mängija auhinna 2006, 2007, 2008 jne. 2005 võitis ta 956 punktiga, Lampard oli teine - 305 punktiga. !!

Mõlemad, kui keskmängijad, siis toon välja väravate erinevuse:

Zidan Girondins Bordeaux`s = 139 mängu, 28 väravat
Ronnie Gremio`s = 110 mängu, 37 väravat

Zidane Juventuses = 151 mängu, 24 väravat
Ronnie PSG`s = 55 mängu, 17 väravat

Zidane Realis = 242 mängu, 34 väravat
Ronnie Barcelonas = 96 mängu, 41 väravat.

Väravatelöömise oskus näitab ka ikka midagi. Ja nende positsioon on sama. Ründavad poolkaitsjad.

Nagu Zidane`il on võimatu Madridis särad, nii oli Ronaldinhol võimatu Brasiilias mängida.
Viva - Ronniel on poolparem pallikontroll.
see kõksimine mis see Zidane tegi seal - mingi eputis.
Ronaldinho ei tribla, siis kui pole vaja.
need pikad söödud Zizzoult eile - Ronnie leib, ta näeb mängu ju nii hästi.
JA Zidane on terve selle aja aeglane olnud, mil a jalgpalli on mänginud,
Maailmas on rohkem neid, kes arvavad et Ronaldinho on maailma parim, kui neid kes arvavad et Zidane.

dribbler69
02.07.06, 15:02
Algselt postitas orbitaaljaam

see peapael oli jah..khhmhk. oleks veel võinud alukad pükste peale tõmmata ja keebi ka selga

misasja. ?
alukad pükste peal ja peapael on üks ja seesama??

eston maravilha
02.07.06, 15:05
ronaldinho pimestas kõiki oma säravate esitustega alagrupis.. ja pigem on eputis r-peapael oma kannasöötude ja ümbermaailmatega.

telekavaataja
02.07.06, 15:07
Just nende võistkonnate väljalangemist ootasin veerandifinaalides ja mitte seepärast, et mulle nüüd niiväga Portugali või Itaalia mäng meeldib, vaid sellepärast, et Argentiinat, Brasiiliat ja Inglismaad kiideti lihtsalt üle. Ja selline teema, et oi Argentiina on ju nii kõvat jalgpalli näidanud, Inglismaal on ju sellised staarid, nende mäng on ju nii sümpaatne...täielik lollus ju. Kõik need 3 ei näidanud meistrimängu ja täieliku õigusega langesid välja.

dribbler69
02.07.06, 15:10
Algselt postitas eston maravilha

ronaldinho pimestas kõiki oma säravate esitustega alagrupis.. ja pigem on eputis r-peapael oma kannasöötude ja ümbermaailmatega.

Ja Zidane peab veel palju tööd tegema, et sellist pallikontrolli omada. Ja vaheltasööte ei oska Zida. räägime 8 aasta pärast, kes kokkuvõttes parem on.

Ronaldinho Vs. Zidane Video (http://youtube.com/watch?v=gjM06i54s3s&search=ronaldinho%20zidane)

dribbler69
02.07.06, 15:11

Just nende võistkonnate väljalangemist ootasin veerandifinaalides ja mitte seepärast, et mulle nüüd niiväga Portugali või Itaalia mäng meeldib, vaid sellepärast, et Argentiinat, Brasiiliat ja Inglismaad kiideti lihtsalt üle. Ja selline teema, et oi Argentiina on ju nii kõvat jalgpalli näidanud, Inglismaal on ju sellised staarid, nende mäng on ju nii sümpaatne...täielik lollus ju. Kõik need 3 ei näidanud meistrimängu ja täieliku õigusega langesid välja.

Saksamaa mängu kiideti ka üle. Aga pääses edasi. Keegi teine ülekiidetud oleks võind ka edasi pääseda.

dribbler69
02.07.06, 15:13
ma pakun et isegi Cristiano Ronaldo mängib 26selt paremini kui Zidane

eston maravilha
02.07.06, 15:20
kibestu mujal

Mõnuagent 007
02.07.06, 15:23
Katsu nüüd kogu see jutt ühte postitusse koondada ning mine parem poikadega õue mängima. Sa võrdled praegu sama idiootset asja nagu Maradona ja Pele omavahelist taset jms. Pele lõi ka 10 korda rohkem väravaid, kuid mina küll ei julgeks teda seepärast teisest paremaks nimetada.

Zidane on võitnud karjääri jooksul kõik, mis võita annab. Tema meisterlikkus on olnud võidu otsustajaks otsustavates MM-finaalis ja UCLi finaalis. Ronaldinho lööb ilusaid väravaid, tabab reklaamides latti 10 kroda jutti, kuid üheski finaalis pole ma küll veel teda mängu ära tegemas näinud.

dribbler69
02.07.06, 15:31
sest üksi ei teegi midagi

http://www.eurosport.com/football/worldcup/2006/statsteam_tea277.shtml

Zidane statistika MM-il

http://www.eurosport.com/football/worldcup/2006/statsteam_tea684.shtml

Ronnie statistika MM-il.
Isegi oma väga vaese esituse kohta on numbrid Brasiilia ja Prantsusmaa peale parimad.

See näitab veelkord seda, et tiimvöörk peab olema.

Mõnuagent 007
02.07.06, 15:34

Zidane statistika MM-il

Ronnie statistika MM-il.
Isegi oma väga vaese esituse kohta on numbrid Brasiilia ja Prantsusmaa peale parimad.
Sageli ikka teeb küll. Nimi tehaksegi sellega, et tullakse otsustavatel hetkedel välja ning otsustatakse mäng ära. Ning seda mitte mingis Malaga vastu kõhuli heites, vaid õigel ajal väravate löömisel.

2mSööt3mMööda
02.07.06, 15:35

dribbler, rahune maha :doh:
Ronnie oli eile Zizou kõrval täielik null aga hooaja lõikes jääks ikkagi vast Ronaldinho peale. Samas Kaka oli Ronniest veel sitem eile. Kogu Brasiilia oli täielik saast eile kui üldse päris aus olla.
Mõttetu vaidlus tegelikult :) Zidane oli eile lihtsalt liiga super...

dribbler69
02.07.06, 15:38
Algselt postitas dannar

Zidane statistika MM-il

Ronnie statistika MM-il.
Sageli ikka teeb küll. Nimi tehaksegi sellega, et tullakse otsustavatel hetkedel välja ning otsustatakse mäng ära. Ning seda mitte mingis Malaga vastu kõhuli heites, vaid õigel ajal väravate löömisel.

kas sa oled rumal ??
ei tee üksi midagi ära. 1 mees. ma ei tahaks mõeldagi, kui Prantsusmaa meeskond oleks sama lohakas ja teamworkita olnud eile ja Hispaania vastu. Midagi poleks sündind. Mõtle ka ennem , rumal

Tauri.T
02.07.06, 15:43
Terve Prantsusmaa keskväli oli eile super. Dribbleri antud lehe järgi on kõigi Prantsusmaa poolkaitsjate statistika parem kui Ronaldinhol.

Mõnuagent 007
02.07.06, 15:46

Algselt postitas dannar

Zidane statistika MM-il

Ronnie statistika MM-il.

kas sa oled rumal ??
ei tee üksi midagi ära. 1 mees. ma ei tahaks mõeldagi, kui Prantsusmaa meeskond oleks sama lohakas ja teamworkita olnud eile ja Hispaania vastu. Midagi poleks sündind. Mõtle ka ennem , rumal
no vaata. Kui mängivad kaks head meeskonda, kes on mõlemad meeskondlikult väga mupsud ning head võitlejad, siis sageli otsustab võitja saatuse ära ühe mehe filigraansus. Ja Zidane on just selline mees, kes on selliseks viimaseks kaalukeeleks m\'ngu ära tegemisel. 1998. aasta MM-il tuli võrdsete heitluses välja Zizou ning lõi kahe kolliga brassidel tee üles. 2002. aasta UCL-i finaalis muutis tema supersooritus mängu käigu RM-i kasuks. Mängija teeb tavamängijast staariks just selliste otsustavate mängude puhul karika koju toomine ehk valmidus olla ka kõige olulisemates mängudes liidriks ning otsutajaks. 2002. aasta MM-finaal oli Ronaldo finaali, selle aasta UCL-finaal polnud ka Ronnie esitus just kõige parem.

Ehk staariks saab karikaid võites ning neid oma meeskonnale tuues. Ronaldinho peab seda Zidane tasemele tõusmiseks tegema hakkama, kuid siiani pole ta veel seda teha suutnud. Järgmine MM on Ronnie juba 30 ja ülejärgmisele MM-ile ta ilmselt enam ei jõua ka. aeg tiksub.....

dribbler69
02.07.06, 15:59
Algselt postitas tauri123

Terve Prantsusmaa keskväli oli eile super. Dribbleri antud lehe järgi on kõigi Prantsusmaa poolkaitsjate statistika parem kui Ronaldinhol.
vastupidi just.

dribbler69
02.07.06, 16:03
Algselt postitas dannar

Algselt postitas dannar

Zidane statistika MM-il

Ronnie statistika MM-il.

kas sa oled rumal ??
no vaata. Kui mängivad kaks head meeskonda, kes on mõlemad meeskondlikult väga mupsud ning head võitlejad, siis sageli otsustab võitja saatuse ära ühe mehe filigraansus. Ja Zidane on just selline mees, kes on selliseks viimaseks kaalukeeleks m\'ngu ära tegemisel. 1998. aasta MM-il tuli võrdsete heitluses välja Zizou ning lõi kahe kolliga brassidel tee üles. 2002. aasta UCL-i finaalis muutis tema supersooritus mängu käigu RM-i kasuks. Mängija teeb tavamängijast staariks just selliste otsustavate mängude puhul karika koju toomine ehk valmidus olla ka kõige olulisemates mängudes liidriks ning otsutajaks. 2002. aasta MM-finaal oli Ronaldo finaali, selle aasta UCL-finaal polnud ka Ronnie esitus just kõige parem.

Ehk staariks saab karikaid võites ning neid oma meeskonnale tuues. Ronaldinho peab seda Zidane tasemele tõusmiseks tegema hakkama, kuid siiani pole ta veel seda teha suutnud. Järgmine MM on Ronnie juba 30 ja ülejärgmisele MM-ile ta ilmselt enam ei jõua ka. aeg tiksub.....

2014 on ta 34.
no, vaata ise. brasiilia ei käitunud nagu meeskond, kaitse oli kehv. tehti palju vigu. ei mõistetud üksteist. prantsusmaa käitus nagu meeskond. söötis, sai söödu tagasi.
ronnie söötis, edasi söödeti tagasi või CAFULe kes oli täielik tross. prantsusmaa kaitse oli super.

oleks tal parem meeskond, oleks ta ka säranud. ootame 2010t

a kes sellele vastu vaidelb, et ta maailma parim kunagi elanud triblaja on?

eston maravilha
02.07.06, 16:04
oleks tädil munn oleks onu

Martin
02.07.06, 16:33

vastupidi just.

Sa pidid ju ära minema? Palun mine, ära murra lubadusi.

jansa
02.07.06, 16:36
..võta vähemaks dribbler 69..... olen brasside toetaja olnud 78 MM-ist alates, ja tunnistan endalegi valuliselt et tõelist Brasiilia mängu sai sel MMil näha vaid Jaapani vastu/või siis lasti neil mängida oma mängu.....Loodame et Parreira löödakse minema, loodame et nende ilus ründav jalgpall tuleb tagasi, loodame et Robinho ja Ronaldinho MM on 2010a. Kahju muidu´gi Cafust... 4ndal MM-il järjest finaalis mängida oleks võimas...
Ole Brazil!!!!
Käesolevaga teatan et Lilleküla jalgpalli telk on ametlikult suletud, lipud langetatud ja õlu külmkapist otsas.Laskmata raketid jäävad siis järgmist MMi ootama. Kohtumiseni 2010a.

Meesmuiste suudab ehk ülesse panna need pildid mis meil 3 nädala jooksul mägude ajal telgis tehtud... meil oli lahe igatahes(kuni eilseni), võitku see MM kes tahes(õnneks inglased on ka audis)...PEACE!!!!!

vincent
02.07.06, 16:40

Alagrupimängudes polnud Zidane ju keegi. Ja Prantsusmaa käitub nagu meeskond. Brasiilia ei käitu nagu meeskond. Üksi ei teegi midagi ära. 2004-2005 on Ronnie parem olnud. ja barca klubihooaeg 2006 tuleb tal ka hea. üleüldse, ronal on praegu 26. zidane juba 34 kas zidanest räägiti 26selt nii palju kui ronniest praegu?? oli tal nii palju ette näidata.?. ronnie on veel 2 mm-il. ja 2010 tuleb tema mm. nagu ta saab ka fifa maailma parima mängija auhinna 2006, 2007, 2008 jne. 2005 võitis ta 956 punktiga, Lampard oli teine - 305 punktiga. !!

Mõlemad, kui keskmängijad, siis toon välja väravate erinevuse:

Zidan Girondins Bordeaux`s = 139 mängu, 28 väravat
Ronnie Gremio`s = 110 mängu, 37 väravat

Zidane Juventuses = 151 mängu, 24 väravat
Ronnie PSG`s = 55 mängu, 17 väravat

Zidane Realis = 242 mängu, 34 väravat
Ronnie Barcelonas = 96 mängu, 41 väravat.

Väravatelöömise oskus näitab ka ikka midagi. Ja nende positsioon on sama. Ründavad poolkaitsjad.

Nagu Zidane`il on võimatu Madridis särad, nii oli Ronaldinhol võimatu Brasiilias mängida.
Viva - Ronniel on poolparem pallikontroll.
see kõksimine mis see Zidane tegi seal - mingi eputis.
Ronaldinho ei tribla, siis kui pole vaja.
need pikad söödud Zizzoult eile - Ronnie leib, ta näeb mängu ju nii hästi.
JA Zidane on terve selle aja aeglane olnud, mil a jalgpalli on mänginud,
Maailmas on rohkem neid, kes arvavad et Ronaldinho on maailma parim, kui neid kes arvavad et Zidane.

Kvaliteethuumor.

Jasper
02.07.06, 16:44
Kuule dribbler69, sa tundud siin kõike teadvat ja mul tekkis väike küsimus. Äkki oleks Parreira pidanud \"maailma parima kunagi elanud triblaja\" pingile jätma, et oleks rohkem meeskondlikku tegutsemist? Mitte, et \"maailma parim kunagi elanud triblaja\" oleks isetsenud aga, et kaaslased liialt lootsid tema peale, sest ta on ju \"maailma parim kunagi elanud triblaja\".

Siinkohal jäädvustan ka aasta parima analüüsi

no, vaata ise. brasiilia ei käitunud nagu meeskond, kaitse oli kehv. tehti palju vigu. ei mõistetud üksteist. prantsusmaa käitus nagu meeskond. söötis, sai söödu tagasi.
ronnie söötis, edasi söödeti tagasi või CAFULe kes oli täielik tross. prantsusmaa kaitse oli super

Saarlane
02.07.06, 18:14

Algselt postitas dannar

Algselt postitas dannar

Zidane statistika MM-il

Ronnie statistika MM-il.

kas sa oled rumal ??

2014 on ta 34.
ronnie söötis, edasi söödeti tagasi või CAFULe kes oli täielik tross. prantsusmaa kaitse oli super.

oleks tal parem meeskond, oleks ta ka säranud. ootame 2010t

a kes sellele vastu vaidelb, et ta maailma parim kunagi elanud triblaja on?

Türa küll, sa ei saa seda niimoodi võtta. Minu poolest on Best ka parem triblaja kui Ronaldinho, sest ma pole neid näinud korraga tegutsemas. Samas oli Best aga oma aja legend. Respect!:lahe:

nimh
02.07.06, 18:51
Muuseas on reklaam, kus Ronaldinho järjest latti lööb ja pall iga kord samasse kohta tagasi põrkab, minu meelest täielik võltsing. Kui ta oskused tõepoolest nii silmapaistvad oleksid, miks ta siis ikka karistuslööke mööda uhanud on?

gamer
02.07.06, 18:56
Algselt postitas nimh

Muuseas on reklaam, kus Ronaldinho järjest latti lööb ja pall iga kord samasse kohta tagasi põrkab, minu meelest täielik võltsing. Kui ta oskused tõepoolest nii silmapaistvad oleksid, miks ta siis ikka karistuslööke mööda uhanud on?

Hei Sherlock

Chaqueta
02.07.06, 19:28
Krt, lugesin 4 viimase lehe postitusi, lootsin, et saan midagi asjalikku lugeda, aga pettusin.

Martin
02.07.06, 19:54
Algselt postitas nimh

LeBron James viskab TEGELT KA need visked sisse, see päriselt ka ei ole reklaamitrikk: http://www.youtube.com/watch?v=rVTo8hopFZg

Heihooooooo!

Tauri.T
02.07.06, 20:04

vastupidi just.

Kuidas vastupidi? Vaata eilse mängu statistikat.

coco
02.07.06, 20:46
Luban endale sõnavõtu...

Eilsest mängust: Brasiilia oli lihtsalt mannetu, rohkem pole vaja nende eilse mängu iseloomustamiseks öelda. Prantsusmaa? Prantsusmaa oli hea, tegid just seda, mida nad kõige paremini oskavad - kaitsmine.

Sarap väga tabavalt analüüsis prantslaste pikaajalist mõõnaperioodi, mis seisnes siis selles, et prantslased on abitud organiseeritud kaitsemängu vastu ja on surmavad ründavatele meeskondadele. 1/8-finaal Hispaania vastu näitas väga täpselt kuidas senini ülihästi toimiv Hispaania masinavärk neutraliseeriti. Parreira eilne põhimeeskond oli balansist väljas mängimaks positsioonijalgpalli, usun et mänginuks brassid eile kaitsest lähtuvalt, oleks lõpptulemus teine. Samas mis lahutas eile kaht meeskonda? Üks karistuslöök. Kuni selleni oli tegemist täiesti võrdsete heitlusega.

Kõvasti andis tunda Emersoni puudumine, Ze Roberto jäi jõuetuks Makelele ja Vieira vastu, Zidane lippas nagu noor poiss. Kaka - täiesti nähtamatu, paar möödajooksu üritust(rõhk) äärtel jäid tema mängu tippketkedeks. Juninho - anonüümne, tema trumbid on kaug- ja karistuslöögid. Parreira korraldused temale neid ilmselt ei sisaldanud. Ronaldo - tujutu. Tema tipphetk oli mäng Jaapaniga, numbrid rekorditeraamatus ei võida mänge. Sama kehtib Cafu ja Carlose kohta, jäägu nad legendideks ja tooge uued mehed koondisesse. Sellel ajal, kui Henry eile täiesti markeerimata sööstis väravat lööma, olevat Carlos oma sokke kohendanud. Cafu smas õigustas täiesti oma sünniaastat. Lucio ja Juan olid ok, etteheiteid ei ole.

Mis puudutab Ronaldinho ja Zidane\'i vastasseisu siis mõni radikaal siin peaks auru natuke välja laskma ja asjade üle natuke järele mõtlema. Prantsusmaa koondis on ehitatud Zidane\'i ümber, täpselt samamoodi nagu on Barcelona Ronaldinho ümber. Brasiilia koondises on aga selgelt teised autoriteedid, Ronaldinho on vaid üks mitmest. Seda tõestas väga demonstratiivselt brasside eilne mäng. Kui Barcelonas käib kogu mäng Ronaldinho ümber, kus tal on vaba roll liikuda palliga mööda platsi ja proovida silmale ilusaid liigutusi - selles peitubki tema essents. Lase tal olla efektne ja ta on efektiivne. Rijkaard on selle kenasti ära tabanud, kõik toimib. Hispaania tiitel ja CL-i võit on tõestused sellest. Mis puudutab Dannari väidetesse, et Ronaldinho ei sära suurtes mängudes - luban tal korrigeerida oma mälu ja visata pilk näiteks oma avatarile. Või tuletada meelde Chelsea mänge või 2002 mängu Inglismaaga, suured vastasseisud koduses liigas näiteid on veel. Ja millal viimati enne eilset mängu Zidane viimati säras?

Tuleb küll tõdeda, et koondises pole Ronaldinho mäng kunagi olnud see, mida ta klubides on näidanud, põhjused on ülal juba välja toodud.Ronaldinhole jääme lootma uut ja edukat klubihooaega Barcelonas, Zidane\'ile edukat MM\'i lõppu ja pensionipõlve. Brasiiliale jääme lootma uut treenerit, noorenduskuuri ja edukat uue meeskonna ülesehitust aastaks 2010. Viimaste aegade trend näeb ette, et brassid nopivad MM-tiitleid üle ühe. Loodetavasti aastaks 2010 on jalgpallikuningate mängu keskmes Ronaldinho, Ronaldo samas aga võiks selleks ajaks koha sisse võtta näiteks brasiillaste fännisektoriks.

Ordem e progresso.

Aramis
02.07.06, 21:00

Saksamaa mängu kiideti ka üle. Aga pääses edasi. Keegi teine ülekiidetud oleks võind ka edasi pääseda.

Midagi keegi ei kiitnud - kõik tegid koguaeg maha ja iga vastasega pakuvad, et saksmaaa on kohe väljas. Ja ennenäe imet - võidavadki meeskonnad. Ja sellised, kus peatreener pole idioot - kui Saksmaal oleks Parreira tüüril, siis oleks olnud ka Kahn väravas nagu brassidel Ronaldo praegu peal oli.

nimh
02.07.06, 22:30
Algselt postitas gamer

Algselt postitas nimh

Hei Sherlock

Hei Watson.

See oli mõeldud vastuseks selelle, kes siin üritab meeleheitlikult näidata nagu oleks Ronaldinho parem Zidane\'ist, kasutades selleks ka seda võltsvideot.
Unustasin lihtsalt antud kohta tsiteerida.

dribbler69
02.07.06, 23:01
kas sa oled loll või mängid seda. treening ja niisama jamamne on üks asi. Veerandfinaal prantsusmaaga teine asi.
PINGEEE
sa oled ikka paras vitt kül

ja see ei ole võltsing. lebron james on sama reklaamiga hakkama saanud. see pole võltsing.
sina oled VÕLTS; mine nüüd häbet pesema

gamer
02.07.06, 23:06

kas sa oled loll või mängid seda. treening ja niisama jamamne on üks asi. Veerandfinaal prantsusmaaga teine asi.
PINGEEE

ja see ei ole võltsing. lebron james on sama reklaamiga hakkama saanud. see pole võltsing.

Kusjuures teistes maailma suurfoorumites selle üle kah vaieldud ja lõppjäreldus on ikka sama igalpool, tegu on võltsinguga.

dribbler69
02.07.06, 23:39
Seda ei saa keegi teada, jutt maha. Teavad seda ainult reklaami tegijad ja Ronnie ise.
aga 34selt on ta legendaarsem kui zizou

J.R.I.M
02.07.06, 23:54

PINGEEE

Lugedes seda sisukat ja niisama head postitust siis tuli mulle meelde see vend (http://www.youtube.com/watch?v=_GykN0eC7Nw). Ma usun, et dribbler69 postitab oma postitusi samamoodi :D

orbitaaljaam
03.07.06, 00:28

Seda ei saa keegi teada, jutt maha. Teavad seda ainult reklaami tegijad ja Ronnie ise.

what a wanker:D

ma olen suhtkoht kindel et su ronni ei mängi 34 enam MM. brasiiliast tuleb neid andekaid mehi do...a keda sa saad siis 4 aasta pärastki juba haipima hakata

ja see vend selles klipis oli päris ponks poiss:P

coco
03.07.06, 00:59
Algselt postitas orbitaaljaam

ma olen suhtkoht kindel et su ronni ei mängi 34 enam MM. brasiiliast tuleb neid andekaid mehi do...a keda sa saad siis 4 aasta pärastki juba haipima hakata

Asju tuleb hinnata õigete parameetrite järgi. Zidanei täht lõi tõeliselt särama alles 26-selt. Whereas Ronaldinho on 26selt juba kahekordne maailma parim. Zidane 34selt paneb oma karjäärile punkti, olles tänaseks viinud prantslased MMi poolfinaali, seda kas/kus/miks mängib Ronaldinho 34selt arutame 8 aasta pärast, eks?! Neil kellel igav on, võivad näiteks diskusseerida teemal kas Garrincha triblaks üle terve Prantsusmaa kaitseliini või kas Platini mahuks Brasiilia esi11-sse, edu.

dribbler69
03.07.06, 01:22
tõestus, et see kusronnie 4 korda latii lööb, ei ole feik.
bigsoccer.comist.
edvc_van on see kes arvab, et on feik ja professionaalne videotöötleja arvab et on õige.!!!

Originally Posted by edvc_van
If you zoom in you can see the ball disappears between 1:32 and 1:34. During these two seconds he kicks the ball first with his left foot and the with his right foot just before he makes his shot, and the ball is not there. he just pretends to be kicking something before his shot. there is no ball during those two seconds. When it\'s 1:34 almost 1:35 and he is starting to kick the ball the ball magically appears at knee height. I\'m 100% sure about all this.

He was juggling the ball and during those two seconds he had his back obstructing the camera. That is the reason the ball appears to be not there…his body ain’t transparent you know.

Quote:
There also things like he had better ball control with his head during those crazy shots than at the end when he was close to the camera.

More BS! He was still bending sideways to control the ball on his head during those “crazy shots”. He controlled the ball longer on his head later, so it is obvious that he would have to bend and stretch for a longer period of time to keep the ball under control.

Quote:
Last, there\'s a reason why the camera zooms out during those shots. Sure anybody would say that it is because they wanted to us to see everything, but it also because it\'s easier to fool the viewer when the ball is just so far.

What is the point of this? Does it prove anything?

Quote:
the is a reason why that is a NIKE \"AD\". They paid a lot of $$$ to some design agency (probably in the uk or us) to create that. Do you think nike would make an ad that could be made by anybody with just a couple of hundred dollars or free, if there was access to a soccer field, a ball and camera.

Again, another baseless argument!

Quote:
2 more things i noticed....

-There\'s something wrong with Ronaldinho from 1:40 to 1:58. Can\'t really explain it, but it looks like he was filmed probably in a green room and later added to the video. Tha shadow during this time looks digitally added.

And again! If you can’t explain, don’t make inconclusive statements.

Quote:
At the beginning you can see 2 kids kicking the ball just outside of the penalty arc and later on when they reappear they suddenly become 3 kids and they are now playing close to the corner arc.

At the beginning there were three ‘kids’ as well, one was outside the focus of the camera, but you can see him kicking the ball (ball coming from his direction) to the other two players.

Quote:
Also at the beginning just outside the penalty arc there\'s a couple of those orange cones or whatever you call them in english with posts and later on they dissapear magically.

The orange cones are still there later on…all of them in the right places.

Quote:
It\'s totally fake.

Anyway, I kinda feel I can spot this things easily coz I\'m a designer and can fake things on video.

Don’t know how good you are at designing fakes, but you aren’t too good at spotting the presence or absence of them. You should take critical appraisal courses in your field.

This is what you get when you start critiquing from the standpoint that “it has to be fake”. There is something called two-tailed tests in biostatistics and clinical research. When you are assessing the effect of a therapy on a patient, you have to consider both options that it might be better or worse than the comparison. You should not start off with a one-tailed test that the treatment can’t be worse and will only be equal or better in effectiveness. However, that is exactly what you did! You got to do better to prove your point. As far as I am concerned, there is nothing in that video to prove that it is a fake. Only Ronaldinho\'s unimaginable skills are making some people fail to twig. Did you ever consider the possibility that he could be (one of) the most skillful player of all time and that he is capable of doing things other players/viewers can\'t even dream of?

Ja seda et, brasiiliast tuleb küll andekaid, aga siiamaani pole andekamat kui Ronaldinho tulnud. Nii et. jälle jutt maha.

ja seda videot ma ei vaevunud vaatama. sest ma tean, et zizou on sitakott võrreldes ronniega

Jeti88
03.07.06, 01:25
dribbler on kibestunud, jejejejeeee. paras sulle:D

dribbler69
03.07.06, 01:44
Two good games does not suddenly make up for Zidane\'s poor career or the shite he has produced over the last three years or so. For all the skill and elegance he had, his time at the top was only two or three years. The rest was a big disappointment. Ronaldinho has already done more in his short career and the likes of Rivaldo have had far superior seasons to anything Zidane can claim. Zidane is so overrated it is unbelieveable. Good player who can make a great impact every so often but zero consistancy and questionable end product. When you look back over his entire career and his level of participation in the great achievements of his clubs/nation, you find him to be lacking. He was a passenger. He deserves credit for having a good \'record\' in finals but if you look back over the entire tournaments he tends to have been completely invisible. He has never been the key player in any side, other than that brief stint at the top.

dribbler69
03.07.06, 01:44
Algselt postitas Jeti88

dribbler on kibestunud, jejejejeeee. paras sulle:D

ei ole. ma jään lihtsalt endale kindlaks :P

dribbler69
03.07.06, 01:51
A lot of people and experts are criticizing Ronaldinho for his poor performance in this WC, but I disagree. Zidane and Ronaldinho are very different players. Zidane is the play maker and the entire French tactic is made with him in the center running the show. Obviously, Zidane played well against Spain and Brazil and proved why he was the best player in the last 10 years.

But Ronaldinho, an attacking mid fielder, was not put into the role where he could do his best. The team was not built around him. There were just too many stars that wanted to shine. If Brazil wanted him to run the show, they should have built their team like Barcelona where Ronaldiho plays. Instead, they built the team around Ronaldo for some odd reason. Basically, they (the coach and others who organized this team) wanted Ronaldo to shine, again.

I think France-Brazil game was not a fair way to judge the two players. Both are wonderful but only Zidane had a team that was under his control. Ronaldinho had to compete!! with/against his teammates.

Nurmekas
03.07.06, 09:13
Kas keegi suudab mulle seletada selle passiivse suluseisu põhimõtet, seda just Henry viimase värava kontekstis?
Ma küll olin prantslaste poolt, kuid värava õigsus jäi siiski veidi arusaamatuks.

Selge on see, et Henry ei olnud suluseisus.
Küll olid seda aga mingi 3 muud prantslast, kes ilmselgelt segasid kaitseliini ning väravavahti ning seega osalesid mängus, mida suluseisu reeglite järgi minu teada ei tohi teha.

Kus mu mõttekäigus see viga nüüd esineb?

Martin
03.07.06, 09:36

LeBron ütles intervjuus, et tegemist on loomulikult võltsinguga ja ta tegi seda vaid enda rõõmuks, sest tundus lahe idee.

Palun ära aja suust suvalist okset välja, onja. Ja nüüd võta endale nädalaks puhkus ja ära seda foorumit nt. loe.

Jasper
03.07.06, 10:41
edvc_van on see kes arvab, et on feik ja professionaalne videotöötleja arvab et on õige.!!!
:naer5: :naer5: :naer5:

Las ma arvan-see oli juhusliult filmitud ka, eks? :naer3:

eston maravilha
03.07.06, 12:18
ronnie teeb treeninguid koos mingite suvaliste jorssidega, kes taustal ruutu mängivad. samal ajal aga perfekteerib ta lattilöömist. kui 1sel septembril kooli lähed, siis võid oma kliffidega vaielda selle üle. ja ära peapaela unusta

PraS
03.07.06, 12:32
Algselt postitas Martin

LeBron ütles intervjuus, et tegemist on loomulikult võltsinguga ja ta tegi seda vaid enda rõõmuks, sest tundus lahe idee.

Palun ära aja suust suvalist okset välja, onja. Ja nüüd võta endale nädalaks puhkus ja ära seda foorumit nt. loe.

Kle issi ehk võtad ise ka puhkuse?

ertz
03.07.06, 12:49
äkki võtaks kõik koos?

Aramis
03.07.06, 14:00
Ei, ma arvan sama mis Martin - las poiss puhkab. Kaotajana rusikatega pole mõtet vehelda - oota, küll saad olla mingi aja pärast vastupidises rollis.

Nurmekas
03.07.06, 16:43
Algselt postitas Nurmekas

Kas keegi suudab mulle seletada selle passiivse suluseisu põhimõtet, seda just Henry viimase värava kontekstis?
Ma küll olin prantslaste poolt, kuid värava õigsus jäi siiski veidi arusaamatuks.

Selge on see, et Henry ei olnud suluseisus.
Küll olid seda aga mingi 3 muud prantslast, kes ilmselgelt segasid kaitseliini ning väravavahti ning seega osalesid mängus, mida suluseisu reeglite järgi minu teada ei tohi teha.

Kus mu mõttekäigus see viga nüüd esineb?
Anybody?
Jäängi oma lolle luulusi uskuma, kas ma ei saagi enam kõrtsus välju häälega, saadetuna sõimust, avaldada oma ainuõiget arvamust mängusituatsioonis?
Ning seda kõike selle tõttu, et mul pole aimugi passiivsest suluseisust?

Aramis
03.07.06, 16:50
Pole just päris konteksti, aga sõber mul oli jälginud kordust algusest peale ja Henryd eii võtnud kohe algusest keegi peale. Miks? Arusaamatu...

Jasper
03.07.06, 17:40
Passivse suluseisu reeglit võiks mõni paberitega sell siin täpsemalt tutvustada küll selle situatsiooni valguses. Need standardolukorrad on küll keerulised(kuna seal niipalju mehi). Ise eeldan, et see on kohtuniku tõlgendamise küsimus. Nurmekale aga niipalju, et mina küll kolme prantslast suluseisus kokku ei loendanud. Üks oli kindlalt ja Makelele puhul tundus suht vaieldav olukord. Aga see on väike detail ka.
Aga jah keegi Henry\'d ei katnud ja Cafu oli vist see, kes kasti ääres lihtsalt hingeldas küürus asendis.

dribbler69
03.07.06, 18:45
ma sain täna töö juures pisut mõelda selle üle, nüüdseks mõtetule vaidlusele. ja jõudsin järeldusele, et ma vist \"armusin\" liigselt tema mänguilusse, mitte niivõrd mängule. väljendusraskused.
ja et praegu on zidane rohkem korda saatnud. :)
aga millal see meistrite liiga uus hooaeg hakkab, keegi teab?

gamer
03.07.06, 18:53

ma sain täna töö juures pisut mõelda selle üle, nüüdseks mõtetule vaidlusele. ja jõudsin järeldusele, et ma vist \"armusin\" liigselt tema mänguilusse, mitte niivõrd mängule. väljendusraskused.
ja et praegu on zidane rohkem korda saatnud. :)
aga millal see meistrite liiga uus hooaeg hakkab, keegi teab?

Peale seda kui sa väikese puhkuse võtad, ehk siis 11 juuli hakkab 1 kval ring.

Raivo19
03.07.06, 21:11
Algselt postitas Martin

Palun ära aja suust suvalist okset välja, onja. Ja nüüd võta endale nädalaks puhkus ja ära seda foorumit nt. loe.Kellel korvpallist vähegi aimu,see saab aru kohe,et tegemist on villase montaaziga.Oma poolelt pikas dressis niimoodi kannad maas järjest viskeid ei panda,keegi kurat ei viskaks välja.Nii lõdvalt visatakse keskpositsiooni viskeid,isegi kolmeseid ei visata mitte.

Mis passiivsesse sulgu puutub,siis ei tohi mänguliselt situatsioonist osa võtta.Kuna 2-3 prantslast võtsid olukorrast ja värava sünnist siiski otseselt osa,ei oleks neile liiga tehtud,kui see asi oleks suluks ära vilistatud.Ja mitte Henry\'le,vaid tema kaaslastele.Ühesõnaga selline vaieldav asi nagu Eesti Vabariigi seadus..,ja kõik oleneb kohtunikust.

vincent
03.07.06, 22:10
Tekitas endas ka kergeid kahtlusi antud olukord, eriti see, et kui ülejäänd prantslased vähemalt seisid jalad maas, siis üks (Makelelele või kes iganes, ei viitsinud pärast üle vaadata) ju pmtslt hüppas ikkagi palli alt läbi, vahest kümme senti jäi puudu, et oleks peaga puutuma ulatanud. Kuna kumbki meeskond lõpptulemuse seisukohalt eriti ei kottinud, siis ka väga leili ei läinud, aga põhimõtteliselt tundub sellises olukorras suluseisu vilistamata jätmine siiski pigem vale. Et kui näiteks antakse äärelt sööt ja keskel kaks meest järjest teevad löögiliigutuse, aga ei ulatu pallini ja see läheb kuskilt tagant tulnud kolmandale, kes lööb kolli - raske nagu väita, et need kaks ei osalenud mängus. Natuke liialdatud näide, aga ehk selgitab pointi.

2mSööt3mMööda
09.07.06, 19:47
hea töö Carlos :)

http://www.campionate.ro/libraryimages/14725_image001_resize.jpg
http://www.campionate.ro/libraryimages/14727_image002_resize.jpg
http://www.campionate.ro/libraryimages/14728_image003_resize.jpg
http://www.campionate.ro/libraryimages/14729_image004_resize.jpg
http://www.campionate.ro/libraryimages/14730_image005_resize.jpg
http://www.campionate.ro/libraryimages/14731_image006_resize.jpg
http://www.campionate.ro/libraryimages/14732_image007_resize.jpg
http://www.campionate.ro/libraryimages/14734_image008_resize.jpg

vincent
10.07.06, 12:02
Teema lõpetuseks tsitaat päevakangelaselt endalt:

But he defended himself, saying: \"I had nothing to do in the box, so I stood there. If I had entered the box with Henry people would have blamed to me too, because I cannot jump along with a 1.90 metre tall rival.\"