PDA

View Full Version : Inglise liiga 2006/2007

Põnn
30.06.06, 15:44
Uus hooaeg ja te võiksite öelda oma prognoositava esineliku ja muidugi võib siia ka muud huvitavat panna. (parimad mängijad jne) :õnnelik:

Põnn
30.06.06, 15:45
Ma arvan et

1. Chelsea
2. Liverpool
3. Manchester United
4. Tottenham
5. Arsenal
:doh:

AlwaysRed
30.06.06, 15:46
Sinu prognoosi lugedes on arusaadav miks su kasutajanimi on juhmard.:D

Põnn
30.06.06, 15:52
Maitse Asi :D

Põnn
30.06.06, 15:52
Algselt postitas /Romaldo/

Mis su enda arvamus siis oleks ?

AlwaysRed
30.06.06, 16:00
1)Chelsea
2)Manchester United
3)Arsenal
4)Newcastle United
5)Tottenham Hotspur

Põnn
30.06.06, 16:07

1)Chelsea
2)Manchester United
3)Arsenal
4)Newcastle United
5)Tottenham Hotspur

Mitmes siis Liverpool oleks ?

mcnamara
30.06.06, 16:13
Algselt postitas juhmard

1)Chelsea
2)Manchester United
3)Arsenal
4)Newcastle United
5)Tottenham Hotspur

Mitmes siis Liverpool oleks ?

Mina tahan hoopis teada, miks Watford ei ole esimene? Õige fänn niimoodi juba ei ennustaks.

AlwaysRed
30.06.06, 16:34
Ma olen siiski realist ning usun, et Watford meistriks ei tule. Hea õnne korral ollakse kümnenda koha piirimail, kuid tõenäoliselt on ees raske võitlus püsimajäämise nimel.

Liverpoolile ennustan aga kaheksandat kohta. Lisaks eelnimetatud viisikule peaksid Liverpooli edestama ka Blackburn Rovers ja West Ham United.

Yorro
30.06.06, 16:43
1) Chelsea

Hea õnne korral võivad United ja Liverpool ka esimesele kohale konkureerida, aga muidu ennustaks umbes samasugust esi viisikut nagu see hooaeg.

gamer
30.06.06, 17:05
Mina arvan ja loodan südamest, et Chelsea sel hooajal põrub, mispeale Mourinhio kinga saaks.

Melwood
30.06.06, 17:28

Liverpoolile ennustan aga kaheksandat kohta. Lisaks eelnimetatud viisikule peaksid Liverpooli edestama ka Blackburn Rovers ja West Ham United.
Julge ennustus! Ma vaatasin kohe järgi, et millal me viimati sellisel kohal olime ja isegi imestasin, et see oli 13 hooaega tagasi. Isegi see kohutav 90ndate teine pool, mida mina juba mäletan, polnud Liverpool nii madalal. Aga eks näis!

Saarlane
30.06.06, 18:29

Eriti sellepärast, et mees tahtis ise saada esinelikut:doh:

futbolidipaul
30.06.06, 22:34
1) Manchester United
2) Chelsea
3) Liverpool
4) Tottenham
5) Arsenal

riho
30.06.06, 23:56
1) Chelsea
2) Arsenal
3) Liverpool
4) Tottenham
. . .
7) Man Utd

gamer
30.06.06, 23:59
Jumala eest, mees küsis esinelikut;)

eestimees
01.07.06, 00:05
Algselt postitas gamer

Mina arvan ja loodan südamest, et Chelsea sel hooajal põrub, mispeale Mourinhio kinga saaks.

pane naist....ups sa oled liiga noor selleks

froodo14
01.07.06, 14:11
Ma arvan et

1. Arsenal
2. Chelsea
3. Manchester United
4. Liverpool
5. Everton

froodo14
01.07.06, 14:12
Ja pakun ,et paremaks värava küttiks saab Thierry Henry:D

-Loom-
01.07.06, 14:32
froodo, sry, et OT, aga kust sa leidsid soccerneti foorumi? Et kuidas sa siia said?
Kuida kooli-tunnistus oli?

gamer
01.07.06, 14:54
Algselt postitas Chobram

froodo, sry, et OT, aga kust sa leidsid soccerneti foorumi? Et kuidas sa siia said?
Kuida kooli-tunnistus oli?

Oled sa kindel, et tal see üldse on.

meelis911
01.07.06, 15:05
1.ManU
2.Chelsea
3.Arsenal
4.Liverpool või Newcastle

Homie
01.07.06, 17:19
1. Chelsea
2. Arsenal
3. Liverpool
4. Tottenham
5. Newcastle United
6. Blacburn Rovers
7. Man Utd

Mõnuagent 007
01.07.06, 20:26
Algselt postitas eestimees

Algselt postitas gamer

just. pane tüdrukut parem

ttBoll
04.07.06, 18:06
1. Manchester United
2. Arsenal
3. Chelsea
4. Liverpool
5. Newcastle

Martin
04.07.06, 18:10
Algselt postitas dannar

Algselt postitas gamer

Aga vagadus? Aga süütult abiellumine? Dannar?

Äkki peaks ta ikka alustuseks aint TISSE vaatama?

EgoTrip
04.07.06, 21:05
ma vaatan, et sul on pidevalt jama uue leheküljega
äkki soccerneti foorum ei taha sind ;)
just a thought

Mõnuagent 007
04.07.06, 21:23
Algselt postitas Martin

Algselt postitas dannar

Algselt postitas gamer

Aga vagadus? Aga süütult abiellumine? Dannar?

Äkki peaks ta ikka alustuseks aint TISSE vaatama?
No enne peab ta selle tüdrukuga abielluma ju. logish.

Tissid on ka nummid.

Mõnuagent 007
04.07.06, 21:26
teemasse ka 1. Chelsea 2. ülejäänud

AlwaysRed
04.07.06, 21:33
Algselt postitas dannar

teemasse ka 1. Chelsea 2. ülejäänud

Väga originaalne.

eestimees
04.07.06, 21:57
1. chelsea
2. liverpool
3. arsenal
4. tottenham
5. manu
6. newcastle

gamer
04.07.06, 22:03

1. chelsea
2. liverpool
3. arsenal
4. tottenham
5. manu
6. newcastle

Pese silmad puhtaks ja torka ka kõrvavaiku augud.

eestimees
04.07.06, 22:30
Algselt postitas gamer

1. chelsea
2. liverpool
3. arsenal
4. tottenham
5. manu
6. newcastle

mis nüüd lahti?! see minu arvamus paluks mitte ohkida eks

gamer
04.07.06, 22:33

Algselt postitas gamer

1. chelsea
2. liverpool
3. arsenal
4. tottenham
5. manu
6. newcastle

mis nüüd lahti?! see minu arvamus paluks mitte ohkida eks

mitte kvaliteet ei sega mind vaid kvantiteet:d kui teema algul midagi öeldud tuleks neis piirjoontes ka püsida.

Max313
10.07.06, 21:52
arsenal v6iks v6ita ja see on selge et therry daniel henry l88b k6ige rohkem v2ravaid :)

taku*
10.07.06, 22:26
ma suitsetan barclayd, sest siis ma toetan premiershipi:)

vincent
10.07.06, 22:44
Kuulge, pange keegi taba ära sellele teemale, niisama ila tüdrukute tissidest ja suitsumarkidest võib mujal ka ajada. Niikuinii ei ole siia enne augusti algust naljalt ühtki asjalikku posti oodata, kui transfer window veel pärani lahti on ja iga päev kümneid mõttetuid kuulujutte lendleb nagu kärbseid s..ahunniku kohal.

vincent
11.07.06, 13:56
Algselt postitas 10 Lopez Saldana

mine koli autofoorumisse kui teemade kinnipanemist niiväga tahad.

Oi vabandust. Ma lihtsalt mõtlesin, et asjalikes rubriikides võiks sitta vähem olla, niisama mölisemise jaoks on vaba teema ju täitsa olemas. Aga saan aru, maailmavaatelised erinevused.

OskarM
11.07.06, 17:46
Chelsea, Liverpool ja Arsenal hõivavad kolm esimest kohta, järjekord ebaselge. Kui Manure keskvälja loomiseks (tugevdamisest ei saa ju rääkida, sest hetkel on seal auk) kukrut kergendab, võib ta kohta esikolmikus loota, vastasel juhul on laeks 4 positsioon.

Mannerheim
24.07.06, 14:37
Come on, Chelsea vastu pole see hooaeg küll midagi vastu panna.

1. Chelsea
2. Liverpool
3. Manu
4. Newcastle
5. Tottenham
6. Arsenal

Välja lähevad

Reading
Portsmouth
Aston Villa või Fulham

eestimees
24.07.06, 15:51
hea kui ManU 4 hulka tulebki sest sellise koosseisuga pole sittagi ju teha, fletcher & CO:P

unistuste poolik manul - kieron richardson-djemba djemba-o´shea-fletcher:D

mehis
24.07.06, 16:30
Esinelik
1. ManU
2. Liverpool
3. Arsenal
4. Tottenham

19. Chealse- loodetavasti...

ManU- esikoha toovad ära muidugi juhul, kui keskväljale ikka uue mehe ära toob. Aga ManU fännina loodan alati liiga võitu. Lisaks saab oma õigele kohale tagasi Richardson, kellelt loodavad lõpliku läbimurret nii sir Bobby Charlton, kui Inglismaa koondise peatreener. Vigastusest veel paranenud nii Scholsy, Ole Gunnar, Smith kohe varsti ja Giggs ka valmis kaasa tegema terve hooaja.

Liverpool- Bellamy tulek teeb Pooli rünnaku väga ohtlikuks. Seda meest mäletan juba Newcastle ajast. Kui pahandustesse ei satu, siis võib meeskonna isegi tiitlini viia!

Arsenal- Tomas Rosicky muudab keskvälja tunduvalt paremaks ja ta ka suudab rohkem toetada Henryd rünnakul. Lisaks veel uus staadion. Aga Arsenali koosseis (eriti kaitseliin) on ikka liiga noor, et näidata stabiilsust, mida on liiga võiduks vaja. Edu on neil loota pigem meistrite liigas.

Chealse- põrub... Tiitlit seekord kindlalt ei saa!!!!!

AlwaysRed
24.07.06, 17:35

hea kui ManU 4 hulka tulebki sest sellise koosseisuga pole sittagi ju teha, fletcher & CO:P

Djemba-Djemba ei mängi juba ammu ManU eest, vaid hoopis Aston Villas. Ja poolik on ManUl nati teistsugune: Cristiano Ronaldo, Paul Scholes, Ryan Giggs ja Ji-sung Park.
Sina lugesid ette vahetusmehed, kellest nagu juba öeldud Djemba-Djemba enam Punaste Kuradite eest ei mängi.
Koosseis sama mis eelmine hooaeg ning saadi teine koht. Pigem on koosseis tugevam kui eelmine hooaeg(Solskjaer, Scholes ja Heinze olid eelmine hooaeg audis).
eestimees - kui ei tea, siis ära kirjuta!

eestimees
24.07.06, 18:08
Algselt postitas AlwaysRed

Djemba-Djemba ei mängi juba ammu ManU eest, vaid hoopis Aston Villas. Ja poolik on ManUl nati teistsugune: Cristiano Ronaldo, Paul Scholes, Ryan Giggs ja Ji-sung Park.
Sina lugesid ette vahetusmehed, kellest nagu juba öeldud Djemba-Djemba enam Punaste Kuradite eest ei mängi.
Koosseis sama mis eelmine hooaeg ning saadi teine koht. Pigem on koosseis tugevam kui eelmine hooaeg(Solskjaer, Scholes ja Heinze olid eelmine hooaeg audis).

kle loe ka mis ma kirjutasin - unistuste poolik manul :P kas ma rääkisin hetkest reaalsest pooliku valikust? vist mitte, tean väga hästi kes kus on:P

AlwaysRed
24.07.06, 18:29

kle loe ka mis ma kirjutasin - unistuste poolik manul :P kas ma rääkisin hetkest reaalsest pooliku valikust? vist mitte, tean väga hästi kes kus on:P

Point pole nn unistuste poolikus. Kõik siin räägivad, et ManU poolikut pole ollagi. Ometi saadi eelmine hooaeg teine koht ning seda vaatamata mitmetele vigastustele. Peale Chelsea pole teised meeskonnad end eriti tugevdanud.
Liverpool loobus Morientesest ja Cissest ning tõi asemele vaid Bellamy. Lisaks keerleb meeskond liialt Steven Gerrardi ümber.
Arsenal muretses küll Rosicky, kuid uus staadion pole siiski vana hea Highbury, kus vastased kabuhirmu tundsid. Olen suht kindel, et koduvorm Arsenalil uuel hooajal enam nii hea pole kui varem. Nende võõrsilvormist ei tasu rääkidagi. Selles suhtes pole suvega midagi muutunud. Chelsea on teistest ees ning kui midagi kardinaalset ei juhtu, siis on nad seda ka uuel hooajal. Sama kindlalt on ManU teine ja Liverpool kolmas. Arsenalil läheb sama raskeks kui eelmine hooaeg.
O\'Shea sai eelmine hooaeg väga hästi poolikus hakkama, kuid millegi pärast kritiseeritakse teda endiselt. Fletcher mängis väga hästi Lõuna-Aafrika turneel, nagu ka Richardson.

Sinu jutus on viga selles, et Djemba-Djemba pole ammu Manu mängija. Muidu saan aru, millele sa viitad, kuid samas ei saa kah.
Richardson, O\'Shea ja Fletcher saavad Premier League\'is väga hästi hakkama. Selge see, et nad ei kuuluks Real Madridi, Chelsea või Barcelona algkooseisu, kuid ManUs on nad mänginud juba mitu aastat ning saanud hästi hakkama.

mcnamara
24.07.06, 18:33
Liverpool loobus Morientesest ja Cissest ning tõi asemele vaid Bellamy.

No shirt, no shoes, no service.

eestimees
24.07.06, 18:36
tõsi tõsi su jutt kõik, kui imet ei juhtu siis chelsea ei eksi....lihtsalt lisasin vürtsi djemba djemba näol Manu unistuste poolikusse, siiski manu rünne ja poolik on jube lahjad, pole vist viimase 15 aasta jooksul nii lahjat oldki:doh:

vello99
25.07.06, 18:01
Kui kedagi huvitab Inglise liigade n.ö. \"spreadsheetid2, siis siit (http://www.michaelwray.co.nz/sheets.html) peaks leidma nii premiershipi kui ka teiste liigade osas.

UrmoT
25.07.06, 23:03
pakuks kah:

1.Chelsea
2.manutd
3.Arsenal
4.Liverpool
5.Newcastle
6.Everton

evian
25.07.06, 23:24

tõsi tõsi su jutt kõik, kui imet ei juhtu siis chelsea ei eksi....lihtsalt lisasin vürtsi djemba djemba näol Manu unistuste poolikusse, siiski manu rünne ja poolik on jube lahjad, pole vist viimase 15 aasta jooksul nii lahjat oldki:doh:

Man Utd rynne on lahja see oli kyll kild. manu ryndes on Rooney, Saha, Solksjaer, Smith(kui ta pannakse tagasi ryndesse), Rossi väga andekas ryndaja ja RVN pole ka veel lahkunud Man utd-st.

eestimees
26.07.06, 10:15
Nolan has Dutch option

http://home.skysports.com/list.asp?hlid=405671&CPID=88&clid=30&lid=3&title=N olan+has+Dutch+option

hassan74
02.08.06, 15:22
Kas keegi oskab öelda millal läheb üleminekute aken lukku.

Saarlane
02.08.06, 15:28
Eks ikka suve lõpul. Mitte kuupäeva, vaid kuude järgi;)

vello99
02.08.06, 15:55
Kui ma õieti mäletan siis väehemalt eelmine aasta läks ta lukku augusti viimase päevaga.

bombz
02.08.06, 19:53
1. Manchester United
2. Arsenal
3. Chelsea
4. Liverpool
5. Newcastle

Sajets
03.08.06, 12:16
Suvine transfer-window avaneb 1. juunil kell 00.00, kuid siis saab vormistada üleminekuid vaid Inglise Liiga sees. Mujalt liigast saab ülemineku vormistada alates 1. juuli kell 00.00.

Lukku läheb asi 31. augustil kell 24.00

kristjan24
03.08.06, 12:37
Minu arust läheb üleminekud ikka kinni 01 sept kell 00.01
Algselt postitas Sajets

Suvine transfer-window avaneb 1. juunil kell 00.00, kuid siis saab vormistada üleminekuid vaid Inglise Liiga sees. Mujalt liigast saab ülemineku vormistada alates 1. juuli kell 00.00.

Lukku läheb asi 31. augustil kell 24.00:D

fitti
03.08.06, 12:41
Oh jeerum. Tomeito-tomaato, taaskord.

Premiership clubs are only able to transfer players on a permanent basis during two periods in the year, known as \'Transfer Windows\'.

These are:
- From the end of the playing season to 1700h BST 31st August.
- 1st to 31st January (or to the Monday 2nd February if the 31st January is a Saturday)

Outside these \'windows\', Premiership clubs can only sign players on a permanent basis if they seek special dispensation from the FA (Football Association). This dispensation is typically only granted for exceptional circumstances - mainly if a team has no goalkeeper available to play in their squad.

Players can be loaned out to non-Premiership clubs outside of the \'windows\', but cannot bring in loan players. Again the special dispensation for exceptional circumstances is available.

For all last-day signings completed by 1700h BST, paperwork must be completed by midnight.

mcnamara
18.08.06, 17:59
Paremat teemat ei paista olevat, seega teen oma igasuvise Premieri-ennustuse siia. Lollil lolli lõbu, nagu öeldakse.

1. Chelsea

See tuli kuidagi automaatselt. Mängijate kvaliteeti tuleb arvesse võtta ja see on Chelseal jätkuvalt Premieris parim. Kindlasti ei tule esikoht nii kergelt kui eelmistel hooaegadel. Mida tasavägisem on liigatipp veel kevadelgi, seda parem.

2. Liverpool

Tõotab ilusat hooaega meile. Muidugi on veel vara uustulnukaid hinnata, kuid tundub, et suuremad augud õnnestus sel suvel meeskonnas lappida.

3. Arsenal

Arsenali noor koosseis teeb kindlasti edusamme. Raske on pidada neid tõsiseltvõetavaks tiitlipretendendiks, kuid väike sammuke edasi võidakse vabalt astuda. Rosicky on mõnus väike geenius, kes annab palju juurde.

4. Tottenham

Väike üllatus esinelikusse. Viimane aastakümme pole olnud Spursile armuline, kuid praegune meeskond näeb välja parem kui ammuilma nähtud. Esinelikukoht oleks tohutu samm, mis ehk seekord ka tehtud saab.

5. Manchester United

United ei imponeeri hetkel. Meeskond ei tundu lihtsalt piisavalt mitmekülgne. Hargreaves oleks kõva tugevdus, kuid sel juhul kerkib küsimus, milleks need kümned miljonid Carricki eest? RvN-ile asendajat rünnakul ma ei näe. Ronaldo ja Rooney vaheline lugu ei pruugi olla lõppenud. Kaitseliin tundub jätkuvalt auklik. Liiga palju küsimusi, vähe vastuseid.

6. West Ham

Veel üks lootustandev noor Londoni punt. Unistustes paneksin nad isegi Spursi asemele, aga vaevalt see päriselt siiski õnnestub. Veel ühe tulevikuründaja Carlton Cole\'i näol on nad hankinud, mis ehk Dean Ashtoni eemalolekut veidi korvab.

7. Blackburn

Blackburni uustulnukad McCarthy ja Roberts näivad väärt ostudena. Meeskond mängis juba läinud hooajal tublilt ja peale Bellamy pole olnud olulisi lahkujaid. Kindlasti saadakse kokku korralik punktisumma.

8. Newcastle

Võib-olla esikümnesse. Peale Duffi uustulnukaid pole, palju vanu ebaõnnestujaid saab veel ühe võimaluse, Owenist sisuliselt abi pole. Raske paremat uskuda.

9. Everton

Lootustandev seltskond. Esikümnekoht paistab tulevat küll. Lescott ja Johnson - ühed divari parimad mängijad eelmisel hooajal pole üldse halvad hanked. Olulisi lahkujaid pole.

10.Middlesbrough

Suhteline vaikus turul ei tõota midagi head. Napilt esikümnesse julgeb nad ikka paigutada, kaitseliini ebakindlus vaevalt enamat tõotab.

11.Charlton
12.ManCity
13.Bolton
14.Aston Villa
15.Portsmouth
16.Reading
17.Fulham
18.Wigan
19.Sheffield U
20.Watford

Bolton näib nõrgem kui viimastel aastatel, aga teisest kümnest on nad siiski kõige tõenäolisem õnnestuja. Charlton ja ManCity lõpetavad ilmselt oma tavapärastel kohtadel, Villa ja Pompey samuti. Wigani saatus võib olla karm, kui nad jätkavad samal moel nagu eelmise hooaja lõpetasid. Pealegi on neil olulisi lahkujaid. Fulhamist vist ei õnnestu endiselt lahti saada, aga Readingi nimekiri tundub veidi lootustandavm, kui kahel muul uustulnukal.

vello99
18.08.06, 20:04
1. Chelski

PL võidetakse kindlalt (kuid vähem kindlalt kui eelmisel aastal), CL poolfinaalis kaotatakse Barcale. Kumbagi inglise karikat ei võideta, kaotused vastavalt veerandfinaalis (FACup) ja poolfinaalis (MickeyMouseCup).

2. Liverpool

Suuresti sõltub, kuidas uus ründetäht sisse elab. Isiklikult kardan, et selliselt vennast oli \'Poolil seni puudus. CL-ils ei jõuta kaugemale grupifaasist. Mickey Mouse karikal mängitakse finaalis, tõenäoliselt võidukalt.

3. Manure

Kui see viimane ostusoov läbi läheb, siis Fletcher-O\'Shea keskväli läheks nüüd muidugi natuke paremaks. Samas hinges on tunne, et üks nendest suurostust osutub korralikuks flopiks, tõenäoliselt pigem see headless chicken rutiini varasemalt perfektselt etendanud kanadalane-inglane-sakslane. Keegi Manure hüper-super-megatähtedest saab mingi uskumatu jamaga hakkama.

4. Arse

Süda tilgub verd. Aga kuna tahaks, et Spurs see aasta Euroopas ka midagi saavutab ja, et nad tõenäoliselt ei ole võimelised/ei oma kogemusi/materjali kahel rindel edukalt võitlemiseks, siis välistamise meetod jätab kahjuks järgi üksnes Woolwich Wanderers\'i. CL jõutakse isegi võib olla esi-16. Rocisky lööb 1 imeilusa värava 30lt meetrilt ja haiseb ülejäänud aja väljaku täis.

5. Spurs

Karikates läheb loodetavasti paremini kui eelmisel aastal. Berbatov lööb kas 2 või 20 väravat. Palju sõltub kui palju King-Dawson terved püsivad ja koos mängida saavad. Davidsil tekib teine noorus ja hooaja kulgedes puksib Jenase põhist välja. Hooaja lõppedes on Inglise koondises figureerinud ka Tom Huddlestone (vau, see viimane on päris kõva ennustus... ;-)

6. Newcash

Tra seda teab. Kui nad oleks endale mõne ründaja/kaitsja ka muretsenud, oleks võinud ka eelmise kahe koha peale pakkuda, sest materjali ju mujal on. Bramble sõitab autoga uuesti vastu seina, vastu sama maja.

7. West Ham

Spursi reservidel läheb kenasti, nagu eelmine aasta on parimad tulemused karikates. Teine kandidaat Mickey Mouse karika tiitlile. Ashton ei mängi hooaja jooksul ühtegi korda Inglise koondises.

8.Everton

Kuidagi loogilised sisseostud on olnud. Eriti Lescott jätab huvitava mulje. Ründeliin Beattie-AJ saab muidugi pakkuma uskumatut koomilist väärtust. Oleks pakkunud AJ-le 0 väravat, aga keegi peab ju neid ikka lööma, eriti kui partneriks on taburet (hästi solvan taburette)

9. Villa

Kas Baros ei lahkunudki? Kui see nii, jääb võib juhtuda isegi uskumatuid asju, sh Villa esikümne koht. Agbonaholar lööb vähemalt ühe värava, mille peale juhtub estonil meeste puhul harukordne asi aka multiple orgasm.

10. Blackburn

Ei tähtsustaks üle Bellamy lahkumist, Roberts võib see aasta olla vabalt eelmise hooaja Harewood vms. McCarthy lahkub jaanuaris.

11. Middlesborough

Kuidagi kahtlaselt lõhnab, et Southgate\'ist võib saada päris ok treener. Loogilist seletust ei ole, tunne on selline. Samas meeskonna materjal on kahtlane ja treeneril alles debüüt. Aga vahemikus 9-16. on siin meeskonnas suhteliselt võta üks ja viska teist...

12. Charlton

Pikalt analüüsisin koosseisu ja ennustan 12. kohta puhtalt treeneri väljanägemise pärast. (kuigi siis tegelt peaks Chartlon lõpetama 21.)

13. Wigan

Kõik eksperdid/punditid arvavad, et mesinädalad on läbi ja et eelmise hooaja edu ei jätku. Mina ei usu. Robertsi lahkumine jätab jälje, aga (NB! ma ei ole purjus ega narkouimas) Emile lööb see hooaeg 10-15 väravat.

14. Reading

Coppell jätab positiivse mulje nii oma inimlikes omadustes (muidugi kui palju selle üle saab järeldada intervjuusi vaadates/lugedes) + positiivne suhtumine jalgpalli. Vähemalt on oodata paar 3:3; 5:4 tulemusega lõppevaid mänge.

15-17. Bolton, Man City, Fulham

Üks kolmest võitleb tõsiselt väljakukkumisega. Lähen ekspertidega vastuollu ja ütlen, et pigem ei ole see Fulham, vaid ehk siis pansionaat, kuna Kevin Nolan vahetab jaanuaris klubi. Kui ei vaheta, on Bolton 13. ja City 17.

18. Portsmouth

Vaese mehe Chelskisse on siis koondunud mõlemad Juudased. Fuck \'em, loodetavasti karistab karma neid nagu vaja (praktikas tõenaäoliselt on nad vahemikus 8-10.) S*l hakkab ühe mängu ajal nutma, võtab püksid jalast ning istub maha, keeldudes väljakult lahkumast. Ka tegelikult.

19. Sheffield United

Keith Gillespie lööb Newcashi vastu vähemalt 1 värava.

20. Watford

Hooajas on vähemalt üks superüllatus. Pakun võit Old Traffordil.

Epic
18.08.06, 21:48
1. Manchester United

Eelmise hooaja lõpp oli paljulubav. 10 võitu järjest ning keskväljapaariks oli O\'Shea-Giggs. Nüüd on seda osakonda veel kenasti tugevdatud Carricku ja loodetavasti ka Hargreavesi näol. Kaitse üldse terve liiga soliidsem ning Saha lõpetab hooaja liiga suurima väravakütina.

2. Chelsea

Kaardimaja laguneb vaikselt. Ballacki tulekuga valitseb varsti keskväljal rahulolematus, eriti kui Jose hakkab 4-4-2 formatsiooni praktiseerima. Maailma üks parimaid kaitsjaid Gallas mossitab ning kaitse hakkab lekkima.

3. Liverpool

Hea koosseis aga midagi on puudu. Pakun, et selleks on üks korralik keskkaitsja. Ei usu, et peale nii pikka ebaõnnestumise aega järsku tullakse ja hakatakse taas tiitli pärast võitlema.

4. Tottenham

Samuti korralik koosseis ja kui hooaja viimasel päeval halvaks läinud lasagnet ei sööda kvalifitseerutakse Meistrite Liigasse.

5. Arsenal

Ashley laseb jalga. Ja kui korralikku asendajat enne septembrit ei osteta on viies koht lagi. Poom saab vähemalt ühes liigamängus platsile.

6. Newcastle

Enne üleminekute akna sulgumist ostetakse paar ründajat ning Emre hakkab lõpuks oma võimete kohaselt mängima. Owen paraneb imeliselt ja on enne märtsi algust taas platsil.

7. Everton

Välditakse eelmisele hooajale sarnast ülikehva algust. Andy Johnson jätkab oma trikkidega (sukeldub vastaste karistusalast ja lööb sellele järgnenud penaltid sisse) Howard valitakse hooaja parimaks väravavahiks.

8. Bolton

Peale Jaidi müümist on kaitseliin küll natuke hõre aga erilist mõju see ei avalda.

9. Blackburn

Sparky & co annavad küll veidi tagasi aga röövivad \"suurtele\" siiski piisavas koguses punkte, et tabeli ülalpool finisheerida.

10. Middlesbrough

Väga sümpaatne meeskond. Arvatavasti ilmub nagu eelmistel hooaegadelgi stseenile taas üks tundmatu noor inglane, kes silmapaistvat mängu näitab.

11. Manchester City

Isaksson väravasuul. Neli korralikku ründajat. Kindlasti parandatakse eelmise hooaja ülikehva positsiooni.

12. West Ham

Noored ja vihased jätkavad südikalt mängimist aga võrreldes eelmise hooajaga antakse siiki pisut tagasi.

13. Aston Villa

Hooaeg algab 0:0 viigiga Arsenali vastu ning sellest saadakse piisavalt enesekindlust, et relegatsioonitsooni vältida.

14. Watford

Keegi uutest ju peab püsima jääma! Watford on nendest kõige tõenäolisem, kes jääb.

15. Charlton

Iseenesest täitsa korralik punt mängijaid aga kahtlen, kas Dowie suudab neist parima välja pigistada nagu seda tegi Curbishley.

16. Portsmouth

Midagi nagu oleks kokku klopsitud, püsimajäämiseks sellest piisab.

17. Wigan

Emile Heskey. Nuff said.

18. Reading

Sümpaatne meeskond sümpaatse treeneriga aga kaitse on liiga lahja, et kõrgseltskonnas midagi saavutada.

19. Fulham

Malbranque sai kinga. Eelmise hooaja suurpärast koduvormi ei õnnestu korrata - relegatsioon.

20. Sheffield United

Pole piisavalt kvaliteeti, et läbi lüüa. Üritavad tõsiselt eelmine hooaeg Sunderlandi poolt tehtud rekordit purustada.

vandersell
18.08.06, 23:13
Algselt postitas Epic

5. Arsenal

Ashley laseb jalga. Ja kui korralikku asendajat enne septembrit ei osteta on viies koht lagi.

Pidin lihtsalt kommenteerima. Ei, koha üle ei hakka vaidlema, see jääb suure tõenäosusega 3-5. vahele. Aga analüüsiga ei saa kuidagi nõustuda. Mitmes liigamängus Cole eelmisel hooajal alustas? Üheksas. Ehk alla veerandi mängudest. Lisaks kaks vahetust. Vasakkaitsja pole minu nägemuse kohaselt nii tähtis, et klubi koht tabelis drastiliselt erineks. Pigem tooks esile keskvälja lühikese pingi- Flamini hakkab LB ja DM vahel pendeldama, Rosickyt näeb Wenger pigem äärena, paremal juhul Cesci vahetusena (Fabregas+Rosicky on küll väga loov kuid liiga lightweight), Diaby on vigastatud, Song... OMFG. Ja pealegi esimese septebrini on veel aega.

Ning veel- traditsioone tuleb tekitada ning hoida: kui Saha lõpetab väravakunnina, söön ma emmsiioonaldsis kaks biigmäki einet. Järjest.

mcnamara
19.08.06, 00:48
Nojah ega mina Epicu järjestust küsimuse alla ei pane. Kaugel sellest.
Kommenteerin vaid niipalju, et korraliku keskkaitsja puudumise probleem vaevab \'pooli tõesti juba aastaid. Sellest päevast peale, kui legendaarne nr 23 Carragher mängimise lõpetas. Ja võidetud pole tõesti ammu enam midagi - viimati vist 2006. aastal FA karikas. Aga sellest ammusest ajast ei mäleta tänapäeva noored muidugi enam midagi.

Hughes
19.08.06, 01:59
1.Chelsea
2.Man Utd
3.Liverpool
4.Arsenal
5.Tottenham
6.Newcastle
7.West Ham
8.Everton
9.Middlesbrough
10.Portsmouth
11.Blackburn
12.Man City
13.Bolton
14.Wigan
15.Aston Villa
16.Charlton
17.Fulham
18.Watford
19.Reading
20.Sheff Utd

Epic
19.08.06, 12:04
Algselt postitas mcnamara

Nojah ega mina Epicu järjestust küsimuse alla ei pane. Kaugel sellest.
Kommenteerin vaid niipalju, et korraliku keskkaitsja puudumise probleem vaevab \'pooli tõesti juba aastaid. Sellest päevast peale, kui legendaarne nr 23 Carragher mängimise lõpetas. Ja võidetud pole tõesti ammu enam midagi - viimati vist 2006. aastal FA karikas. Aga sellest ammusest ajast ei mäleta tänapäeva noored muidugi enam midagi.

Sa said totaalselt valesti aru. Pidasin silmas seda, et on vaja ühte korralikku keskkaitsjat legendaarse Carragheri kõrvale. Ja kui sa tähelepanelikumalt oleksid lugenud, siis oleksid märganud, et jutt oli liiga tiitli võitmisest, mida \'pool tõepoolest pole ammu võitnud.

Jaan
21.08.06, 12:00
Algselt postitas vandersell

Ning veel- traditsioone tuleb tekitada ning hoida: kui Saha lõpetab väravakunnina, söön ma emmsiioonaldsis kaks biigmäki einet. Järjest.

Ma tulen kaasa siis, eksole.

oku
21.08.06, 15:38
See biigmäki värk on lahja, sell. ole parem kaks nädalat alkovaba, seda ma tahaks näha ...

rohelineKonn
21.08.06, 15:53
Algselt postitas oku

See biigmäki värk on lahja, sell. ole parem kaks nädalat alkovaba, seda ma tahaks näha ...

kaks nädalat ilma pedesümboolikata ehk.. kõlab julm

vandersell
21.08.06, 16:11
Algselt postitas oku

Selliste asjadega nalja ei tehta! Kuid kes teab, vbla ma ühinen sama üritusega nagu sinagi...
Aga Jaan, Sõpruse pst mäkk sobib?

INCE
21.08.06, 16:59
Kas siin ongi see teema kus saab tarka ja tähtsat juttu ajada ? :kaval: Tahaks ka kevadel nina püsti ajada ja öelda - vaat kis masügisel juba ütli ... :D
Klassikud ja spetsialistid on küll juba olulisema paika pannud, mõned erinevused ehk siiski leiaks ...

1.Chelsea

Isegi kui väga tahaks tahaks, ei õnnestu Muurinjo tiimil hooaega nii mokka keerata, et esikohast ilma jääks. Vahe jälitajatega lõpuks 5-7 punkti.

2. Arsenal

Eelmise hooaja CL finaal oli tõsine tormihoiatus, liigavõiduks veel liiga noored ... prantsuse võõrleegion peaks aga hõbeda siiski lõpeks välja õngitsema. See eest järgmisel aastal ...

3. Liverpool

Reds - suurte vastuolude aasta, nimekirja järgi nagu ülivõimas, tegelikult jätkub isand Benitezil probleeme igas liinis.

4. Newcastle

Kõrgemale enam ei saanud, madalamal ei tahaks näha. Ehk suudab Roeder siiski kübarast mõned \"jänesed\" välja õngitseda. Kuigi enamus peab Tooni äpude kuulsusega laaberdajateks, on nii Souness kui Roeder teinud \"ööklubide suunal\" üsna tõhusat tööd. Bramble juhtum näitab, et tööd jagub veel edaspidisekski, aga midagi hakkab siiski juba looma.

5. Tottenham

Püssipeetritest tuleb neil ka sellel korral tahapoole jääda. Eurokarikatesse peaksid ikka välja jõudma

6. Manchester United

Punanina otsus RvN \"vallandada\" ja veel mõned arusaamatud otsused näitavad, et Glazer brothers oleks pidanud Fergi pinsile saatma juba hooaja lõpus. Ei päästa ei Srek, ei Saha aga Köit. Kuradite meeskond sellel aastal kirkamate medalite pärast lahinguid lüüa ei suuda.

7. Portsmouth

Juudiraha juurdevool suurkombinaator Redknappi tarkade valikute valemis peaks pompeysi päris kõrgele tõstma.

8. West Ham Utd.

\"Koolitan ja müün kõigile kõike\" meeskond teeb oma tavalise tulemuse.

9. Blackburn

Roversisse tulnud Robertsist tundub tulevat selle hooaja kuldjalg. Kui veel meeskond ka taga oleks, pakuks kõrgematki kohta.

10.Man City

Peaksid siiski vähemalt mänguklassilt tabeli esimeses pooles olema. Aga kogu jama võib lõppeda ka Pearci jaoks kingajäljega teadagi kus .

11. Aston Villa

Uue mehe rahakott imet ei tee, mõne koha võrra kõrgemale kergitab sellegipoolest.

12.Middlesbrough

Koos McLareniga läks ka hea õnn. Southgate kogub kindlasti palju halle karvu juurde.

13.Sheffild Utd.

Kõige sümpaatsem uustulnuk. Loodetavasti ka kõige kõrgemal kohal neist hooaja lõpuks.

14. Everton

Probleeme jätkub analoogselt eelmise hooajaga. Ega seal pingil ka midagi väga erilist pole.

15.Bolton

või Charlton

16. Charlton

või Bolton

17. Reading

Jääb vist püsima.

18. Wigan - aitab küll
19. Fulham - aeg sai läbi
20. Watford - proovisid, ei tulnud välja

Elame, maksame ;)
(eesti vanasõna)

fitti
22.08.06, 10:04
Algselt postitas INCE

6. Manchester United
Ei päästa ei Srek, ei Saha aga Köit.

Tsiteerides eesti filmiklassikat, siis - \'Kessse?\'

Nurmekas
22.08.06, 10:27
Algselt postitas fitti

Algselt postitas INCE

6. Manchester United
Ei päästa ei Srek, ei Saha aga Köit.

Tsiteerides eesti filmiklassikat, siis - \'Kessse?\'
Kuyt vist, kuigi viimast nähekse viimasel ajal rohkem Anfieldil pallimas.

budu
25.08.06, 13:03
kuigi 2 vooru juba mängitud siis paneks ka oma ennustuse.

1.Arsenal-legendaarne punane vorm tagasi ja selle abil suudetakse jälle tippu tõusta.poom saab paar korda ka mängu

2.Liverpool-nagu hea vein mis iga aastaga läheb järjest paremaks aga veel pole valmis tiitlivõiduks

3.Chelsea-kahjuks rohkemaks see kord jaksu ei ole,kuigi raha on sittakanti.

4.Manu-Alexi viimane luigelaul

5.Newcastle-musta-valgete tagasi tulek

6.Bolton-Euroopasse peame ju pääsema

7.Everton-mängivad oma koha auga välja

8.Reading-teeb see hooaeg Wiganit

9.Tottenham-kuskilt on kärsa haisu tunda

10.Middlesbrough-tublid poisid

11.Portsmouth-nende kohta super

12.Blackburn-Graig läinud ja koht pole enam nii hea

13.Watford-Londoni poisid said hakkama

14.West Ham-jälle jäid püsima

15.Man.City-ei suutnud ka reetur Hamann teid aitada

16.Aston Villa-pole mehi,pole tulemust

17.Charlton-nüüd läks küll napilt

18.Sfeff.United-järgmine kord proovige uuesti

19.Fulham-pole lihtsalt teie jaoks see liiga

20.Wigan-kui Readind teeb see hooaeg Wiganit siis Wigan eelmise hooaja Sunderlandi aga mitte nii häbi väärselt kui mustad kassid.

eestimees
26.08.06, 17:28
Algselt postitas budulojus

4.Manu-Alexi viimane luigelaul

eks unistada võib ju, ma unistan ka et watford tuleks 4ndaks

Kuidas küll sellised loffid mängivad EPlis? mõttetuim pallur on, alla igasuguse arvestuse

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=412377&CPID=8&clid=25&lid=3&title=X avier+ready+for+Boro+return

leht
27.08.06, 15:47
1. Chel$ki

Meeskonna hea kvaliteet ja uued mängijad (Ballack, Shevchenko, Kalou) tagavad liigas esimese koha. Shevchenko parimaks ründajaks. Eriti tugev on Chelseal just keskväli, kus siis
äärtel Arjen Robben ja Joe Cole, keskväljal neist kaks, Ballack/Essien/Lampard/Makelele. Champions League\'s vähemalt poolfinaali!

2. ManU

See aasta tuleb taas nende tähetund. Mängijate kvaliteet on normis. Champions league\'s tuleb samuti hea esitus. Võibolla liitub ManU-ga veel üks keskpoolik ja rünne. Räägitakse, et ManUl ju kehv rünne. Kuidas kehv? Sahat arvatakse lihtsalt kehvaks et ta pidi eelmine hooaeg enamuse ajast pingil istuma. Hea või mis?
-Ronaldo-Rooney-Giggs
---------Saha------------.

3. Liverpool

Pigem hea hooaeg, uued ja ilusad vormid ja ründeliini värskendamine tagavad liigas 3.koha. Champions League\'s ei suudeta küll väga hästi esineda, kuid hooaja võib lugeda liiga näol peaaegu kordaläinuks.

4. Arsenal

Mitte just kõige parem hooaeg!

5. Spurs

Uus ründetuus Berbatov lööb päris palju väravaid.

6. Everton

Tublid

7. Newcastle

Mitte just väga hea hooaeg, Owenist puudus.

8. West Ham

Reo-Coker paneb ässa.

9. Aston Villa

Uue presidendiga enam-vähem hea hooaeg.

10. Portsmouth

Tubli hooaeg.

11. Boro

Normaaalne.

12. Manchester City

Pole hullu juuu.

13. Sheffield United

Ilus esitus uustulnuka poolt !!

14. Fulham

Kehvake!

15. Charlton

Kehv hooaeg!!!!!

16. Blackburn

KEHV!!!!

17. Reading

Niijanaa, hea et välja ei langetud.

18. Wigan

Paha, et tagasi.

19. Bolton

Ebaõnnestuminr selle hooajal siis.

20. Watford

Tagasi sinna, kust sa tulid

Henry14
28.08.06, 23:22
1-Manchester United-Hooaja alguse järgi väga hea mäng mis peaks tooma ka tiitli kui jätkataks samas vormis.

2-Chelsea-Ei suudeta korrata ellmise aasta edu aga saadakse kindel teine koht.

3-Liverpool-Venitatakse kuidagi välja.

4-Arsenal-Loodetavasti hooaja alguse mäng on petlik ja saadakse ikka CH koht kätte.

5-Tottenham-Küllaltki tugev rünne toob selle koha ära.

taku*
28.08.06, 23:34
need, kes watfordi viiamseks ennustasid.....

igatahes ma väga loodan, et te sööte oma sõnu hooaja lõpus ja nutate, kui nad kuskil tabeli keskel vms.. lõpetavad:) väga nummi sats:)

AlwaysRed
28.08.06, 23:41
1)Manchester United - tuleb lõpuks ära!:reiv:
2)Chelsea - liigne enesekindlus maksab kätte ning peavad leppima teise kohaga
3)Liverpool - hooaja algus pole kiita, kuid teistest ollakse üle...vahe liidritega tõotab tulla suur
4)Everton - taas superhooaeg nagu paar aastat tagasi...AJ ja Beattie ründes ning Cahill poolikus on paljulubav
5)West Ham - hea rünne tõotab häid tulemusi...kui Ashton paraneb, on nad veel ohtlikumad
6)Arsenal - hooaja lõpu poole saadakse küll mängumasin käima, kuid kuuendast kohast enamat ei julge pakkuda
7)Aston Villa - uus omanik, uus treener...Euroopa on püütavas kauguses
8)Bolton - Big Sam nihverdab end sinnakanti ikka ära
9)Middlesbrough - tahaks loota enamat, kuid paraku on vorm väga hüplik
10)Charlton Athletic - vennad Bentid ajavad ründes asja ära
11)Tottenham Hotspur - ei suuda korrata eelmise hooaja saavutust...
12)Watford - hooaja algus on näidanud et tahtmist on...kui põhimehed hoiduvad vigastustest on koht teise kümne alguses reaalne
13)Portsmouth - algus on hea, kuid lõpuks vajuvad ära
14)Blackburn - Bellamy kaotus oli valus laks...Robbie entusiasmist jääb väheks...liiga palju punaseid kaarte
15)Manchester City - midagi justkui nagu oleks...panevad nii Unitedi kui Arsenali kodus kotti(seda nad juba tegid), kuid kaotused nõrgematele rikuvad hooaja ära´
16)Wigan Athletic - jäävad püsima
17)Newcastle United - õuduste hooaeg...ründajaid pole, seega ei tule ka väravaid....jäävad napilt püsima
18)Reading - hea algus, kuid lõpuks langevad välja
19)Fulham - peab neist üks kord lahti saama
20)Sheffield United - nõrgim sats Premieris...ohustavad Sunderlandi punktirekordit

krissucool
28.08.06, 23:51
1.Manchester united
2.Chelsea(loodax et 20 aga peab olema realist)
3.Liverpool
4.Everton
5.Aston Villa
6.Arsenal
7.Newcastle
8.Portsmouth
9.Tottenham
10.West ham
11.Bolton
12.Blackburn
13.Middlesbrough
14.Reading
15.Watford
16.Fulham
17.Charlton
18.Wigan
19.Manchester city
20.sheffield united

mömm
29.08.06, 00:24
kas seda mulajama kinni ei võiks keegi panna enne hooaja algust ma saaks aru aga enam noh pole mõtet

oku
29.08.06, 09:56
Komad, punktid ja muud huvitavad kirjavahesümbolid? Lugejate vastu võiks veidike respekti ka olla.

leht
29.08.06, 11:10
Algselt postitas taku*

need, kes watfordi viiamseks ennustasid.....

igatahes ma väga loodan, et te sööte oma sõnu hooaja lõpus ja nutate, kui nad kuskil tabeli keskel vms.. lõpetavad:) väga nummi sats:)

Peaaegu enamused peavad siis oma sõnu sööma ja nutma, kui vale viimase koha ennustavad??

hassan74
29.08.06, 11:51
Mis toimub Portsmouth`iga?Minu jaoks täielik üllatus sellel hooajal.Campbell ja James nimekamatest juurde(ok vananev Kanu) ja meeskond mängib kui kulda.Kas ime kestab kaua?

gamer
29.08.06, 11:55
Algselt postitas hassan74

Mis toimub Portsmouth`iga?Minu jaoks täielik üllatus sellel hooajal.Campbell ja James nimekamatest juurde(ok vananev Kanu) ja meeskond mängib kui kulda.Kas ime kestab kaua?

Raha on meeskonnale taha saadud. Ilmselt paranes ka sisekliima ja ka veteranid annavad palju kindlust juurde. Peaasi et ei minda rikiutuse teed ja jätkatakse head jalgpallimängimist.

IndrekL
29.08.06, 12:07
Milan Mandaric + Alexandre Gaydamak power

fitti
29.08.06, 12:10
Algselt postitas IndrekL

Mandarici powerist pole Pompeys enam halligi ju. Vahepeal räägiti midagi, et tahab Leicesteris osalust osta, aga see vist jutuks jäigi.

guillermo
29.08.06, 12:18
Minu meelest näidati eelmise hooaja lõpus juba paranemise märke, kui Redknapp asja üle võttis. Tänavusel hooajal lisandunud mõned head mängijad ja Portsmouth võib vägagi positiivse tulemuse välja võidelda.

IndrekL
29.08.06, 13:15
Algselt postitas fitti

Algselt postitas IndrekL

Mandarici powerist pole Pompeys enam halligi ju. Vahepeal räägiti midagi, et tahab Leicesteris osalust osta, aga see vist jutuks jäigi.
Ega jah, oma osaluse andis ta sellele vene juudile. Praeguseks on ta vaid Non-Executive Chairman.

Gert14A
29.08.06, 22:56
Minu meelest peaks silma peal hoidma Portsmouthil ja võib-olla ka Newcastlil kui nad uue ründaja ja kaitsja ostavad, nagu neil pidavat plaanis olema. Ma arvan et Liverpool pole sel aastal küllalt hea ja peavad leppima neljanda kohaga. Arsenal tuleb kolmandaks, Chelsea on liiga enesekindel ja peavad leppima teise kohaga ning võitjaks tuleb Manchesteri United.

Martin
10.09.06, 10:04
Nojah, sellist tsirkust, mida Blackburn ja SheffU tegid, polegi ammu näinud. Kolm pennalt mööda lüüa. Annab ikka sooritada.

estone
12.09.06, 23:45
Pühapäev tuleb vist pubipäev:D

17/09/2006 Stamford Bridge 14:30 Chelsea vs Liverpool
17/09/2006 Old Trafford 17:00 Manchester United vs Arsenal

mcnamara
16.09.06, 11:11
Is Grand Slam Sunday too exciting? (http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,,1873954,00.html)
Vahelduseks tõsiselt lõbusat lugemist.

mcnamara
16.09.06, 17:44
Sol Campbell ja David James pole tõesõna mingid eilse päeva nimed. Nende kahe tuleku järel on Pompey kaitse äkki nagu müür. Üritas Charlton mis ta üritas, läbi ei pääsenud kuskilt. Muljetavaldav.

IndrekL
16.09.06, 18:14
No mängu alguses oli neil kerge segadus küll seal kastis, aga jah, muidu väga muljetavaldav performance Pompey'lt see aasta.

maanus
19.09.06, 12:23
Loen pealkirju ja ootan põnevusega, mis siis undercover värk paljastab, et siis susiseb sellelgi saarel miskit.

vello99
20.09.06, 01:10
http://img73.imageshack.us/img73/7004/sammoneybagswb3.jpg

jyriöö
20.09.06, 17:56
Nagu mina aru saan, oli ainuke kinnitatud asi Arneseni katse Chelsea akadeemiat järjekordse oma kasvandikuga rikastada. Ülejäänu jäi jutu tasemele. Vaatame, mida austatud lordi uurimine kaasa toob, aga ei usu sealtki midagi põrutavat tulevat.

Martin
21.09.06, 18:38
Nagu mina aru saan, oli ainuke kinnitatud asi Arneseni katse Chelsea akadeemiat järjekordse oma kasvandikuga rikastada. Ülejäänu jäi jutu tasemele. Vaatame, mida austatud lordi uurimine kaasa toob, aga ei usu sealtki midagi põrutavat tulevat.

Tõmbasin. Vaatasin. Ja nagu ikka - JOKK. Muidu päris asjalik saade nagu BBC Panorama ikka.

ethan
24.09.06, 23:04
Vooru suurimad kaotajad Addicks, Hammers, Boro ja wtf is goin' on with Spurs?

Liigatabel (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_prem/table/default.stm)
L, 23.09
Arsenal - Sheff Utd 3:0 (59,912)
1:0 William Gallas 65'
2:0 omavärav
3:0 Thierry Henry 80'

Aston Villa - Charlton 2:0 (35,513)
1:0 Gabriel Agbonlahor 35'
2:0 Luke Moore 62'

Fulham - Chelsea 0:2 (24,290)
Frank Lampard (pen) 73', 80'

Liverpool - Tottenham 3:0 (44,330)
1:0 Mark Gonzalez 63'
2:0 Dirk Kuijt 73'
3:0 John Arne Riise 89'

Manchester City - West Ham 2:0 (41,073)
Georgios Samaras 50', 63'

Middlesbrough - Blackburn 0:1 (24,959)
Shabani Nonda 27'

Reading - Manchester Utd 1:1 (24,098)
1:0 Kevin Doyle (pen) 48'
1:1 Cristiano Ronaldo 73'

Wigan - Watford 1:1 (16,359)
1:0 Henri Camara 29'
1:1 Hameur Bouazza 63'

P, 24.09
Newcastle - Everton 1:1 (50,107)
1:0 Shola Ameobi 14'
1:1 Tim Cahill 41'

avfc
26.09.06, 17:16
[QUOTE=ethan;718176]Vooru suurimad kaotajad Addicks, Hammers, Boro ja wtf is goin' on with Spurs?

vaidleks Addicksi teemal aga ei viitsi :)

eestimees
01.10.06, 12:26
DaMarcus Beasley väga hea ost -loan- mac cityle, saab huvitav olema teda vaadata, minu arust suurepärane mängija seda näitas ta ka MMil

mcnamara
03.10.06, 14:31
The Art of Diving. (http://blogs.guardian.co.uk/sport/2006/10/02/legends_of_the_fall.html)

Parim osa on vist viimane lõik:
The contemporary artist

According to Spurs manager Martin Jol, Zokora's tumble on Sunday was not a deliberate attempt to cheat. The Dutchman explained that his player went down because "he was possibly anticipating action from Mendes". In other words, he wasn't diving - he was simply tumbling over a challenge that didn't happen. Strangely enough, a few months ago BBC pundit Garth Crooks offered a similar explanation when Shaun Wright-Phillips of Chelsea fell over after not being tripped by Newcastle's Robbie Elliot (Elliot was sent off). This may seem far-fetched but that is to ignore the impact modern art theory has had on football. What both Jol and Crooks were telling us was that Zokora and Wright-Phillips had both fallen over what Damien Hirst, Gillian Wearing and the other young British artists would describe as a "conceptual tackle ". Just as a bed-head attached to a wall suggests a bed even when one is not there, so Zokora and Wright-Phillips through cleverly contrived body-shapes and intriguingly executed movements had invited the referee to project the presence of an outstretched leg where no leg existed. That the match officials in both cases actually went right ahead and "saw" the "contextualised" foul should not be seen as failure to recognise a cheat, but as concrete testimony to art's continued power to disturb its audience.

mcnamara
21.10.06, 17:52
Kahtlased lood selle Stuart Pearce'i ManCity'ga. Nii kergelt ei tohiks ikka kaitse kahte lehte laguneda, nagu Bainesi ja Camara ehk Wigani kolmanda kolli juures. Ja hetk hiljem polnud Valencia jooksu ja lööki karistusala seest ühtki hingelist katmas. Raske uskuda, et Pearce'i karjäär Manchesteris niimoodi kaua jätkub.
Samal ajal tundub Leighton Baines pagana põneva tulevikulootusena. Üks kõrgemast klassist wing-back võib Wiganis kasvamas olla.

IndrekL
21.10.06, 18:37
Väga võimas mäng täna Wiganilt. Kaks korda suutsid järjest kaks lüüa. Valencia oma neist eriline iludus.

kertz12
21.10.06, 18:54
Väga võimas mäng täna Wiganilt. Kaks korda suutsid järjest kaks lüüa. Valencia oma neist eriline iludus.

Valencia oma oli jh päris ilus. Otse küljevõrku

Portmouthi väravavaht James on täna vormis. Ta on teinud 5-6 hiilgetõrjet.

vincent
21.10.06, 20:19
City saaks hetkel oma injury listist vist juba Premi tasemel arvestatava põhikoosseisu kokku panna. Isaksson, Reyna, Trabelsi, Distin, Vassell, Beasley jne jne. Thatcher ka veel. Kuigi jah, ka varumehed võiks platsil siiski palli, mitte lolli mängida. "You just can't shoot yourself in the leg like that" oli kommentaatori tabav kild peale neljandat väravat. Tänane näis kohati suisa nii hale, et puudub isegi igasugune tahtmine nende üle irvitada. Pealegi ei ole Psycho ka sellist hädaorgu nagu väga ära teeninud.

ZhiT
21.10.06, 20:30
http://img506.imageshack.us/img506/7534/city18nq.jpg

budu
22.10.06, 23:19
järgmises voorus siis päris palju huvitavaid vastasseise-

Arsenal - Everton -Arsenalil siis sellest voorust kaasa võtta võõrsil võit 0-4 Readingu üle,kuid usun et Everton suudab Londonist vähemalt viigi kätte võidelda.

Sheff Utd - Chelsea -tiitlikaitsja võtab oma kohustuslikud punktid ära

Bolton Wanderers - Manchester Utd -kohtuvad tabeli 3 ja 2,kuigi manu on seda hooaega väga hästi alustanud siis usun et Bolton suudab need 3p kätte saada.kui suudame ´Manult punkte võtta siis on see hooaeg kõik võimalik

Liverpool - Aston Villa -kas Pooli kehv hooaeg jätkub või suudetakse Villale esimene kaotus tabelisse kirja panna.viik oleks norm tulemus

Newcastle United - Charlton Athletic -meeskonnad kellelt ei oodanud nii kehva hooaja algust aga see voor peaks midagi juba tõestama,isegi panustaks Charltoni peale.

siimsorokin
23.10.06, 00:06
Bolton Wanderers - Manchester Utd -kohtuvad tabeli 3 ja 2

Pigem 1 ja 3.

järgmises voorus siis päris palju huvitavaid vastasseise-
Sheff Utd - Chelsea -tiitlikaitsja võtab oma kohustuslikud punktid ära
.

Kuidas see mäng sinna kategooriasse kuulub?

ChelseaFC
23.10.06, 00:34
See hooaeg on jah Bolton justkui uuesti sündinud. Mäletan veel eelmist hooaega kus ca. 50% väravatest tuli standardolukordadest ning ta oli minu silmis üks peapretendente selle aastal relegatsioonile.
Igatahes loodan, et Boton suudab ManU-lt Punkti(e) röövida

budu
28.10.06, 11:41
Eurosport valis nädalavahetuse Euroopa jalgpalliliigade mängude põhjal sümboolsed koondised

Inglismaal pääsesid 11 väljavalitu hulka: Jääskeläinen (Bolton), Volz (Fulham), Meite (Bolton), R.Ferdinand (ManU), G.Barry, Agbonlahor (mõlemad Aston Villa), Scoles (ManU), Fabregas (Arsenal), Robben (Chelsea), Drogba (Chelsea) ja Henry (Arsenal).

mcnamara
13.11.06, 23:33
The man is gone. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/charlton_athletic/6145292.stm)
Oli ka aeg. Curbishley Charltonist pole just palju järel. Kuigi allakäik algas muidugi juba eelmise hooaja keskel. Loodetavasti suudab uus luud paremini pühkida ja sümpaatse meeskonna Premieris hoida.

skint
14.11.06, 14:12
Nonäedsa, Dowie saabki nüüd põhjapoole oma perele lähemale kolida... ja kuigi ma ei saanud omal ajal päris hästi sellest aru, miks Dowie pulti pandi, siis praegust lahkuminekut "viimaseks ajaks" ma küll ei nimetaks. Pigem nagu enneaegne pisut. Sest resultaate, mis oleks pidanud kindlasti teisiti olema, on Charltonil tänavu mingi 5 umbes, minu arvamust mööda. Viis 12st - ei ole kõige hullem. Sest kaotused ManU-le, Chelseale ja Arsenalile oleks justkui planeeritavad ja loogilised, võõrsil viik Newcastle'iga ei ole vast ka tegelikkuses kõige hirmsam tulemus... (jah, tänavuse hooaja Newcastle, aga ikkagi Newcastle), Pompeyga kohtuti hetkel, kui viimane oli oma hiilgavat seeriat tegemas. Võidud Boltoni ja ManCity olid head. 6. Võõrsilkaotused West Hamile ja Aston Villale ja Fulhamile ja Wiganile... võõrsil, võõrsil - kas neidki saab väga imeks pidada? Ok, mingeid punkte nendest vast oleks võinud võtta, kuid... Noja Watfordi viik oli paras katastroof!

Nagu ka meeskonna Carling Cupi veerandfinaali (ja suure tõenäosusega toimunuks ka poolfinaali) viiminegi... Viimane aeg!

mcnamara
14.11.06, 15:04
Ok, mingeid punkte nendest vast oleks võinud võtta, kuid... Noja Watfordi viik oli paras katastroof!

Nagu ka meeskonna Carling Cupi veerandfinaali (ja suure tõenäosusega toimunuks ka poolfinaali) viiminegi... Viimane aeg!

OK. Võrdleme siis eelmise hooaja sama ajaga. Mis siis novembri keskel oligi seis: seitse võitu, neli kaotust, üks viik. Palju ma vist mööda ei pane. Vahe praeguse seisuga on igal juhul märgatav.
Muidugi võib vastu väita, et näe - eelmisel hooajal algas Charltonil just novembris suur allakäik - võib-olla just nüüd oleks alanud Dowie alluvuses suur tõus? Võib-olla. Viimane mäng ei andnud sellest erilist märku.
Läinud ta nüüd igatahes on.

laurenzo
09.12.06, 20:40
Tänane Taylori värav Portsmouthi eest ei ole just mitte kehv
http://youtube.com/watch?v=KhITzE7bT4M

mcnamara
23.12.06, 22:15
Tõesõna - Premier on poole peal. Jõuludeks võib üsna ühemõtteliselt öelda, et kaks meeskonda on mänginud hästi, kaks halvasti ja ülejäänu on hall ja keskpärane kamp. Esinelik on oodatu, kuid Liverpool ja Arsenal võimetekohaselt mänginud pole. Ülejäänud sügise suured pettumused tulevad Londonist: Tottenham, West Ham ja muidugi õnnetu Charlton. Punasärgid koos Watfordiga tunduvad juba praeguses olevat lootusetus seisus. Kuigi nii hullu detsembris muidugi veel väita ei saa.
Üle ootuste hästi on minu hinnangul esinenud Portsmouth (ja mitte esimest korda), aga ka Reading. Tabeli keskosas on aga punktivahed olematud.

guillermo
24.12.06, 13:37
Poole hooaja peal pakuks, et praegusel hetkel viimased kaks on ka välja kukkujad ning viimase alla langeja koha peale läheb veel tihedaks rebimiseks. Karika saatuse otsustavad ka ilmselt praegusel hetkel esimesed kaks ja hetke seisu vaadates ei imestaks kui keegi ühelt suurelt (Liverpool ja Arsenal) Meistrite liiga koha ära näpsab.

vaikiv mees
24.12.06, 14:05
Punasärgid koos Watfordiga tunduvad juba praeguses olevat lootusetus seisus. Kuigi nii hullu detsembris muidugi veel väita ei saa.

tegelikult saab;) kes j6uluajal viimane, ei t6use viimase 3 hulgast ka kevadeks, tavaliselt.. ja liidrikohal olemine ei t2henda kahjuks midagi-

Guardian: (http://football.guardian.co.uk/theknowledge/story/0,,1975397,00.html)
West Brom became the first (and currently only) team to escape relegation from the Premiership after reaching Christmas in last place in the 2004-05 season.

fitti
24.12.06, 22:57
peaasi, et igav ei hakkaks. (http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=437463&CPID=952&clid=4586&lid=2&title=Pardew+is+new+Addicks+manager)

mcnamara
03.01.07, 10:20
Asutasin end eile Charltonit vaatama lootuses, et Alan Pardew juhtimisel suudetakse ehk Arse elu kibedaks teha. Oeh, no ei. Vaatepilt oli kaunis masendav ja Darren Benti eemalolekul on vist viimane inspireeriv jõud platsilt kadunud. Kui korralikku tuge poolkaitsesse jaanuari jooksul ei hangita, tundub seis ülimalt nutune.
OK, esimene pooltund oli veel üpris nauditav. Ehk oleks ilma pendla ja punaseta Scott Carson musti vendi veidi kauem vee peal hoidnud. Aga mängu lõpuks olnuks lood ikka pea sama kurvad kui nüüd kümnekesi mängides. Ega meeskondade selline tasemevahe Premierile au ei tee.
Seega: igaühele Inglise liiga 92-st klubist oma Araabia miljardär! Või midagi taolist.

ChelseaFC
03.01.07, 12:33
Charlton vist isegi ju sai mingi Hiina koondise kapteni sinna keskväljale. aga jah, WHU aegadest mäletan Pardew ilusat ründav at stiili. Aga kui Darren peaks lahkuma enne hooaja lõppu, läheb neil ikka väga raskeks.

vaikiv mees
03.01.07, 19:20
nonii, puhadeaegse kiirmaratoni- pooleteist nadalaga neli vooru-
suutsid kaotuseta jaada Man.United ja Chelsea, kuid viimasest rohkemgi punkte kogusid 3 v6idu k6rval vaid 1 kaotuse saanud Arse, 'pool ,bolton, B'burn ja ManCity

ainsatki taistabamust ei saanud sel perioodil alavormis West Ham, omavahelise mangu pooleli jatma pidanud Watford ja Wigan ning siniseid ullatanud, ent nov-st v6iduta olev Villa

kumbagi kategooriasse ei kuulu 6ieti Fulham, kes (what where the odds on that?) saavutas koguni 4 viiki jutti

mcnamara
15.01.07, 17:32
Kurva kuju rüütel. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/blackburn_rovers/6263183.stm)
Kahju sellest kunagi nii lootustandvana tundunud mängijast, kelle karjääri arengu on vigastused peatanud.

Siinkohal tahaksin nädalavahetuse väravaks kuulutada Gary O'Neil'i oma Sheff Utd võrku. Kaitsja Benjani ja väravavaht Gerrardi omavaheline kobistamine on tõesõna legendaarne. (http://www.dailymotion.com/mychannel/blanchflower1961/video/xzbip_sheff-utd-vs-portsmouth-goals)
Nädala eksimus on aga kahtlemata Joey Bartoni uskumatu möödalöök tühjast väravast. Selle (http://www.dailymotion.com/mychannel/blanchflower1961/video/xzbqm_bolton-vs-man-city-extended-highlig) ülevaate lõpus.

jyriöö
15.01.07, 17:43
Kurva kuju rüütel. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/blackburn_rovers/6263183.stm)
Kahju sellest kunagi nii lootustandvana tundunud mängijast, kelle karjääri arengu on vigastused peatanud.

Kahju tõepoolest. Temaga seoses meenub mulle kohe see (http://www.youtube.com/watch?v=t8LjMXPgnJI)

OskarM
15.01.07, 18:34
Oijah. Mulle tuli see meelde. Härra ei saanudki "sellest löögist" üle ja sinna ta karjäär ka jäi.

http://www.youtube.com/watch?v=vXVEO0xnYoA

Nädala eksimus on aga kahtlemata Joey Bartoni uskumatu möödalöök tühjast väravast. Selle (http://www.dailymotion.com/mychannel/blanchflower1961/video/xzbqm_bolton-vs-man-city-extended-highlig) ülevaate lõpus.

eston maravilha
18.01.07, 15:13
Kahju tõepoolest. Temaga seoses meenub mulle kohe see (http://www.youtube.com/watch?v=t8LjMXPgnJI)

pakun umbes 200 kmh

FBM
20.01.07, 18:32
Newcastelil on vict halvad ajad, sest pärast 1-5 kaotust birnighamile on nad West hami vastu jäänud juba 2-0 taha

Newcastle tuli 2-0 kaotusseisust välja 2-2 peale. paar minti tagasi lõi Martins pendla sisse

Keegi newcastelastest lõi posti

vincent
20.01.07, 20:19
Newcastelil on vict halvad ajad, sest pärast 1-5 kaotust birnighamile on nad West hami vastu jäänud juba 2-0 taha

Newcastle tuli 2-0 kaotusseisust välja 2-2 peale. paar minti tagasi lõi Martins pendla sisse

Keegi newcastelastest lõi posti

halleluuja, uus kvaliteetanalüütik on end jälle pööblile ilmutanud.

a tegelt ma tahtsin hoopis Longi kiita toreda selebratsiooni eest. otse väljakuveerel kingsley royaliga "küpsise tegemine" näitab kahtlemata märkimisväärset kirge klubi kuulsusrikka ajaloo vastu. tubli.

mcnamara
20.01.07, 20:37
Kieth Gillespie saab küll minu nädalaauhinna. 10 sekundit peale sisse vahetamist vastasele küünarnukiga näkku. Ja pärast punast platsilt lahkudes veel Nicky Huntile vastu lõugu. Dioufi punane üksnes mingisuguse sõimlemise eest on selle kõrval küll lapsemäng.

jyriöö
20.01.07, 21:43
Kieth Gillespie saab küll minu nädalaauhinna. 10 sekundit peale sisse vahetamist vastasele küünarnukiga näkku. Ja pärast punast platsilt lahkudes veel Nicky Huntile vastu lõugu.

Nicky Hunt on Boltonis, Readingu eest pallib keegi Stephen

mcnamara
02.02.07, 15:01
Kesse siis droppab? (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6320943.stm)

mcnamara
10.02.07, 18:06
Tuleb tõdeda, et Readingi 13. võit Premieris on fantastiline saavutus. Wigani eelmise hooaja 51 punkti pole enam kaugel ja veebruar pole veel poole peal. Huvitav, et triibulised on saanud tõelise hoo sisse uuel aastal. Just siis, kui nö. üllatajate jõud hakkab tavaliselt kaduma.
Sümpaatse kapteni Steve Sidwelli teine koll oli täna eriti kaunis vaatepilt.

mcnamara
07.04.07, 20:56
Täna selgus uus liigameeskond. Dagenham & Redbridge saavutas tänase võiduga Conference'is jälitajate ees piisava edumaa. Paistab, et Torquay peab oma liigastaatusest loobuma.
Samal ajal on Premieri väljakukkumisvõitlus muutunud ülipõnevaks. Charlton tõusis koguni kolme viimase seast välja ja Hammersid näivad samuti lõpuni võitlevat. Fulham ja Wigan on koos Sheff Unitediga juba kõvas ohus. Ja isegi 10. kohal olev Newcastle pole veel võimatult kaugel.

budu
09.04.07, 23:04
Inglismaa jalgpalli esiliigas jääb põhihooaja lõpuni neli vooru ning tabeli tipus on Mart Poomi endised koduklubid Sunderland ja Derby County.

Viimasest 15 mängust 12 võitnud ja kolm viigistanud Sunderland sai viimati võõrsil 2:1 jagu Southamptonist ning tõusis 79 punktiga liidriks. Coventryga 1:1 viigistanud Derby County on kogunud 78 punkti.

Mullu meistriliigast üllatuslikult välja langenud Birmingham City on ühe vähempeetud mängu juures 74 punktiga kolmas, kuid pühadeperioodil saadi ootamatult lüüa nii Burnleylt kui Barnsleylt.

kui kõik nii jääb sis on järgmine hooaeg poomi kõik endised klubid kõrgliigas

Martin
16.04.07, 15:48
Cesc Fabregas on nendes nimekirjades vist küll ainult seetõttu, et ta Arsenalist pole kedagi teist võtta, kuid meeles võiks neid pidada. Ründav poolik, kes on suutnud ühel korral värava leida....

PFA Player of the Year shortlist
Didier Drogba (Chelsea)
Cesc Fabregas (Arsenal)
Steven Gerrard (Liverpool)
Ryan Giggs (Manchester United)
Cristiano Ronaldo (Manchester United)
Paul Scholes (Manchester United)

PFA Young Player of the Year shortlist
Kevin Doyle (Reading)
Cesc Fabregas (Liverpool)
Aaron Lennon (Tottenham Hotspur)
Micah Richards (Manchester City)
Cristiano Ronaldo (Manchester United)
Wayne Rooney (Manchester United)

erxx
16.04.07, 16:00
Cesc Fabregas on nendes nimekirjades vist küll ainult seetõttu, et ta Arsenalist pole kedagi teist võtta, kuid meeles võiks neid pidada.

Sa oled ikka peast täitsa soe vist :)

Devil
16.04.07, 16:09
Seda oli juba laupäeval märgata ;).

Devil
16.04.07, 16:10
PFA Player of the Year shortlist
Didier Drogba (Chelsea)
Cesc Fabregas (Arsenal)

PFA Young Player of the Year shortlist
Kevin Doyle (Reading)
Cesc Fabregas (Liverpool)

mhmh, nojah!

Martin
16.04.07, 16:20

No kuule. Üks värav AMC kohta on ikka häbiväärne, eriti kui Mathieu Flamini on ka rohkem tagunud.

Samas eriti vahet pole, Ronaldo ja Drogba duell.

Aílton
16.04.07, 16:31
No kuule. Üks värav AMC kohta on ikka häbiväärne, eriti kui Mathieu Flamini on ka rohkem tagunud.

mu arust ta väga amc ei ole pigem mc, samas väravalöömise statistika ei anna õiget pilti temast, võib ju ka nii et enamus värava eeltöid on tema poolt algatatud, siis on ta sama kõva kui värava söödu andja või skoorija, see on muidugi selge et drogba ja ronaldo fight, kuigi usun et ronaldo saab auhinna

erxx
16.04.07, 16:41

Üldiselt nõustun, et kindlasti valitakse keegi teine.
Aga Fabregas on andnud see hooaeg 2274 söötu ja seda on umbes 500 võrra rohkem kui järgmine mats seal premieris. Resultatiivsete söötude hulk on ilmselt samuti parim.
Niiet täitsa suvaline tegelane ta listis siiski pole.

Epic
16.04.07, 16:43
Üldiselt nõustun, et kindlasti valitakse keegi teine.
Aga Fabregas on andnud see hooaeg 2274 söötu ja seda on umbes 500 võrra rohkem kui järgmine mats seal premieris. Resultatiivsete söötude hulk on ilmselt samuti parim.
Niiet täitsa suvaline tegelane ta listis siiski pole.

Söödu andmine on muidugi kõige raskem osa jalgpallis

eston maravilha
16.04.07, 16:44
aga kus on rakettkandne winger/ründaja?

mcnamara
16.04.07, 16:45

Ma ei näe eriti duelligi, Ronaldo valik peaks olema ilmselge.
Kui teda vägisi noorte sekka ei taheta muidugi toppida. Noorte hulgast ei viitsiks küll enam ammutuntud staare nagu Ronaldo või Rooney valida, olgu nende vanus siis veel vastav. Richards oleks minu meelest täitsa ok - igatahes on tal soliidsem hooaeg olnud kui Lennonil.

jyriöö
16.04.07, 17:04

Köh-köh. Kui sa vaatad Arsenali mänge, siis nende stiili juures, kus kohati väga väikeses alas jagatakse nagu muuseas vastaste vahel ühepuutesööte ning ka suurtel kiirustel on täpsus ja tehnika imetlusväärne, ma nii kategooriline ei oleks. Selline kergelt ühekülgne stiil on kohati muidugi ebaefektiivne, aga silmale väga nauditav. Iga kell eelistan Fabregast näiteks Essieni jõulisele lammutamisele. Mis puutub tema asetamist sinna aasta mängija kandidaadite nimekirja, siis see tundub Arsenali suht paska aastat arvestades küll veidi ülepakutud.

Martin
16.04.07, 19:20
Aga Fabregas on andnud see hooaeg 2274 söötu ja seda on umbes 500 võrra rohkem kui järgmine mats seal premieris. Resultatiivsete söötude hulk on ilmselt samuti parim. Niiet täitsa suvaline tegelane ta listis siiski pole.
Tekitasid kohe huvi. Soccernet.com väidab, et Fabregasil on 10 resultatiivset söötu.

Ma kaugemale ei viitsinud vaadata, võtsin esimese kuue meeskonna squad listid lahti (toon ära aint poolikud või siis poolründajad):
Ronaldo 13 söötu ja 16 väravat
Mikel Arteta 11 söötu ja 8 värvat
Lampard 9 söötu ja 11 väravat
Gerrard 8 söötu ja 5 väravat
Robin Van Persie 7 söötu ja 11 väravat

Isegi Crouch oli 7 ja 9 ;)

Ehk pole just teab mis imemees oma 10 ja 1-ga.

Bob_Loblaw
16.04.07, 19:29
19-aastase kohta küll väga hea.

jonman25
16.04.07, 22:04
Ronaldol peaks siiski olema 18 väravat premieris ;)

Aílton
16.04.07, 22:06

eesti koondisel on küll sellega probleeme!

Devil
16.04.07, 22:08

Sa pole kunagi jalgpalli põhitõdede tundmisega hiilanud :)

jaamu
16.04.07, 22:49

premierleague.com väidab küll et 16 väravat

Epic
16.04.07, 22:53
Sa pole kunagi jalgpalli põhitõdede tundmisega hiilanud :)

Miks kohe nii karmilt? :(

step overite tegemine ja väravate löömine on ju söötmisest vähemalt 2,2 korda raskemad

Aílton
16.04.07, 22:57
Miks kohe nii karmilt? :(

step overite tegemine ja väravate löömine on ju söötmisest vähemalt 2,2 korda raskemad

mis neist step overitest kasu on kui sööt võssa läheb või kui palli kaotada, vot siis juba teine lugu kui peale step overeid ka resultatiivse söödu annad või värava lööd.

vandersell
16.04.07, 23:05
Tekitasid kohe huvi. Soccernet.com väidab, et Fabregasil on 10 resultatiivset söötu.

Ma kaugemale ei viitsinud vaadata, võtsin esimese kuue meeskonna squad listid lahti (toon ära aint poolikud või siis poolründajad):
Ronaldo 13 söötu ja 16 väravat
Mikel Arteta 11 söötu ja 8 värvat
Lampard 9 söötu ja 11 väravat
Gerrard 8 söötu ja 5 väravat
Robin Van Persie 7 söötu ja 11 väravat

Isegi Crouch oli 7 ja 9 ;)

Ehk pole just teab mis imemees oma 10 ja 1-ga.
Actim stats (http://www.premierleague.com/fapl.rac?command=forwardOnly&nextPage=actimStatistics), mis peaks olema Premier league ametlik statistikapank, annab sellise sööduedetabeli:
1. Ronaldo 13
2. Fabregas 10
3. Arteta 9
4. Lampard 9
5. Rooney 9

Mis puutub Fabregase nominatsiooni aasta parima mängija kategoorias, siis siinkohal tuleb Jürkaga nõustuda. Aga noormängijate koorekihti kuulub ta juba aastaid ilma mingi kahtluseta. Ning aega individuaalseid tiitleid saada on küllaga. Kui õigesti mäletan, valiti John Terry aasta noormängijaks 25-aastaselt.

Aga ei ole ;)

budu
19.04.07, 11:48
kas see hooaeg pääseb euroopasse ka 7nda koha omanik,kuna manu ja chelsea on karikafinaalis

vello99
19.04.07, 12:08
jah, pääseb küll

mcnamara
21.04.07, 20:05
Watfordiga võib Premier käesolevaga hüvasti jätta. Lühikeseks see visiit seekord jäi. See-eest West Ham jätkab tänase võidu järel vihast võitlust. Samad sõnad Charltoni kohta, kellel oleks küll tulnud Sheffield U ära võita.
Aga kolm mängu enne lõppu on ikka põnev seis küll: Fulham 36, Wigan 35, Sheff U 35, Charlton 33, West Ham 32. Kaks viiest peavad lahkuma.

eston maravilha
22.04.07, 02:17
kõige põnevam üldse

budu
28.04.07, 18:45
Uefa kohtade jagamine läheb lõpus päris põnevaks ja sama kehtib ka ellujäämis tsoonis

mcnamara
01.05.07, 01:23
Ai, mulle Reading meeldib sel hooajal. See sinivalge triibulisus jätab küll neist väliselt imelikult poisiliku mulje, aga mängivad nagu mees muiste. Euroopa on endiselt oma kätes. :)

Bob_Loblaw
08.05.07, 00:53
Mulle küll Reading ei meeldi, senikaua kuni nad seda Hunti oma palgal hoiavad, kes oleks Cechi peaaegu teise ilma saatnud.

Ja lõpetuseks see, et teine väljakukkuja on selgunud: Charlton.

Romka
08.05.07, 01:01
Charltonist on kahju. Vahepeal tundus et just Charlton on see kes lõpuks püsima jääb aga hooaja lõpp on ära vajunud. Samas on West Ham ja eriti Tevez mängumasina käima saanud ning suure tõenäosusega jäävad nad ka püsima...kui just Wigan võõrsil Sheffieldit ei võida.

mcnamara
08.05.07, 01:05
Ja lõpetuseks see, et teine väljakukkuja on selgunud: Charlton.

Valus on näha sümpaatse meeskonna relegatsiooni, nii need vanad lemmikud hakkavad vaikselt divarisse kogunema...
Tõele au andes muidugi Charltoni kukkumine mingi ime ei ole. Watford Watfordiks, aga isegi nemad ei suutnud sel hooajal nii ebaefektiivselt mängida kui Athletic. Tänagi andsid nad kuidagi lahjalt lahinguta alla. Pärast Berbatovi väravat ei tulnud mul hetkekski mõte, et nad siit veel võidu võiksid saada.
Hea meel vähemalt selle üle, et Charltoni saatus ei jää sõltuma Anfieldi mängust.

ChelseaFC
08.05.07, 01:06
Charltonist on kahju. Vahepeal tundus et just Charlton on see kes lõpuks püsima jääb aga hooaja lõpp on ära vajunud. Samas on West Ham ja eriti Tevez mängumasina käima saanud ning suure tõenäosusega jäävad nad ka püsima...kui just Wigan võõrsil Sheffieldit ei võida.

Ja isegi kui võidab, võtab West ham Old Traffordilt vähemalt punkti;)

Aílton
08.05.07, 01:09
Ja isegi kui võidab, võtab West ham Old Traffordilt vähemalt punkti;)

seda vaatab veel:D

fitti
10.05.07, 12:45
10 halvimat sainingut (http://soccernet.espn.go.com/columns/story?id=428526&root=england&cc=5739&lpos=spotlight&lid=tab1pos2)
10 ründajat, keda võib Premi oodata (http://blogs.guardian.co.uk/sport/2007/05/10/heres_10_top_strikers_for_sale.html)

mcnamara
10.05.07, 12:56
10 ründajat, keda võib Premi oodata (http://blogs.guardian.co.uk/sport/2007/05/10/heres_10_top_strikers_for_sale.html)

Ma küll diagonaalis vaatasin, et nii mõnigi sellest seltskonnast juba Premieris pesitseb.
Aga vist jah - Chelsea ja ManU ongi ilmselt tänapäeval kogu Premier. Eks ole siis näha kuidas nad need kümme omavahel ära jagavad.

fitti
10.05.07, 13:00
Aga vist jah - Chelsea ja ManU ongi ilmselt tänapäeval kogu Premier. Eks ole siis näha kuidas nad need kümme omavahel ära jagavad.

Wtf, jälle mingi kibestunud hala. Nagu artikli liid ütleb, siis: The Premiership's "big four" all need a new forward - our writers help them with their search across Europe and South America.

Sisetunne ütleb, et 'poolgi on sinna nelja sisse arvatud.

E. ok, minu 'pealkiri' polnud kõige parem. Aga ikkagi.

eston maravilha
10.05.07, 13:04
kes vanast kaardiväest väljaarvatud on? ;)

villa 4 villa

Bob_Loblaw
10.05.07, 13:52
10 halvimat sainingut (http://soccernet.espn.go.com/columns/story?id=428526&root=england&cc=5739&lpos=spotlight&lid=tab1pos2)

Yess!! Chelsea sai esimese ja teise koha !:D

vaikiv mees
13.05.07, 15:47
vandersell on big macist ilma,
aga 2 inimest olen hooajaeelseid ennustusi kammides
siiski leidnud, kes 6iged klubid umbes 6iges jarjestuses
esinelikusse on pakkunud

1.ManU
2.Chelsea
3.Arsenal
4.Liverpool või Newcastle

1-Manchester United-Hooaja alguse järgi väga hea mäng mis peaks tooma ka tiitli kui jätkataks samas vormis.

2-Chelsea-Ei suudeta korrata ellmise aasta edu aga saadakse kindel teine koht.

3-Liverpool-Venitatakse kuidagi välja.

4-Arsenal-Loodetavasti hooaja alguse mäng on petlik ja saadakse ikka CH koht kätte.

5-Tottenham-Küllaltki tugev rünne toob selle koha ära.

MihkelK.
13.05.07, 16:42
Good, bad and very ugly. (http://timesonline.co.uk/tol/sport/football/premiership/article1782161.ece)

EgoTrip
13.05.07, 20:02
sheffieldi ja wigani mäng läheb ikka päris palju üle aja
esimesel poolajal 6 lisaminutit, huvitav

MihkelK.
13.05.07, 20:12
ERITI nõme. Ainus sümpaatne meeskond neist kolmest siis alla. Fakfakfakk.

vaikiv mees
13.05.07, 20:31
sheffieldi ja wigani mäng läheb ikka päris palju üle aja
esimesel poolajal 6 lisaminutit, huvitav

noh, R.Taylori raske vigastus,
pluss penalti veel lisaminutitel

ei suutnud Sheff.Utd siis ka arvulises ülekaalus vajalikku viiki saada

P.S. k6ik 3 uustulnukat jaid viimati püsima 2002 kevadel

v6hiv66ras
13.05.07, 21:27
Kas kellelgi on aimu kuidas jagatakse välja Intertoto koht, Reading jäi esimesena Uefast välja, siis idee järgi peaksid nemad saama, aga skysportsi lehelt jäi mulle silma, et hoopis Blackburn kandideerib sellele pääsmele.

vaikiv mees
13.05.07, 23:17
Reading vist ei tahtnud-

4-4-2 (http://au.fourfourtwo.com/news/51882,intertoto-cup-slot-for-blackburn.aspx)
Reading decided not to put their names forward for the competition in this their first campaign in the top flight.

Spurs ja notlob vist regasid, aga polnud l6puks vaja-

bbc (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/b/blackburn_rovers/6652227.stm):
Tottenham and Bolton had also entered the Intertoto Cup, but final day results saw them qualify directly for the Uefa Cup

mcnamara
14.05.07, 10:15
Super super Emile! (http://blogs.guardian.co.uk/sport/2007/05/14/heskey_offers_fluent_direct_ro.html)
Milline rõõm lugeda lõpuks kiidusõnu Suurele Mehele. Ühtlasi siiras rõõm Wigani pärast. Uskumatu sai teoks.

mcnamara
14.05.07, 11:20
Hooaja eel tehtud ennustustest saab minu virtuaalse auhinna: käepigistuse - Epic. Arsenali ja Tottenhami äravahetamine on muidugi miinus, kuid esikolmik on õige ja põhjendusedki pole kõige hullemad. Peamine muidugi Poomi üks liigamäng: tehtud! Plusspunktid ka Evertoni ja Boltonisse jätkuva uskumise pärast - ise ma neid mõlemaid UEFA kohtadele ei osanud kaugeltki pakkuda.
Miinuseid on Epicul muidugi ka. Readingit hooaja üllatajana ei näinud muidugi sisuliselt keegi, kuid uskuda Watfordi neist rohkem oli küll viga. Aga samas Wigani nappi püsimajäämist tänu Suurele Mehele ette näha imponeerib mulle küll. ;)
Aga täiuslikku ennustust polnud sel aastal sugugi mitte. Nagu pole seda kunagi.

1. Manchester United

Eelmise hooaja lõpp oli paljulubav. 10 võitu järjest ning keskväljapaariks oli O\'Shea-Giggs. Nüüd on seda osakonda veel kenasti tugevdatud Carricku ja loodetavasti ka Hargreavesi näol. Kaitse üldse terve liiga soliidsem ning Saha lõpetab hooaja liiga suurima väravakütina.

2. Chelsea

Kaardimaja laguneb vaikselt. Ballacki tulekuga valitseb varsti keskväljal rahulolematus, eriti kui Jose hakkab 4-4-2 formatsiooni praktiseerima. Maailma üks parimaid kaitsjaid Gallas mossitab ning kaitse hakkab lekkima.

3. Liverpool

Hea koosseis aga midagi on puudu. Pakun, et selleks on üks korralik keskkaitsja. Ei usu, et peale nii pikka ebaõnnestumise aega järsku tullakse ja hakatakse taas tiitli pärast võitlema.

4. Tottenham

Samuti korralik koosseis ja kui hooaja viimasel päeval halvaks läinud lasagnet ei sööda kvalifitseerutakse Meistrite Liigasse.

5. Arsenal

Ashley laseb jalga. Ja kui korralikku asendajat enne septembrit ei osteta on viies koht lagi. Poom saab vähemalt ühes liigamängus platsile.

6. Newcastle

Enne üleminekute akna sulgumist ostetakse paar ründajat ning Emre hakkab lõpuks oma võimete kohaselt mängima. Owen paraneb imeliselt ja on enne märtsi algust taas platsil.

7. Everton

Välditakse eelmisele hooajale sarnast ülikehva algust. Andy Johnson jätkab oma trikkidega (sukeldub vastaste karistusalast ja lööb sellele järgnenud penaltid sisse) Howard valitakse hooaja parimaks väravavahiks.

8. Bolton

Peale Jaidi müümist on kaitseliin küll natuke hõre aga erilist mõju see ei avalda.

9. Blackburn

Sparky & co annavad küll veidi tagasi aga röövivad \"suurtele\" siiski piisavas koguses punkte, et tabeli ülalpool finisheerida.

10. Middlesbrough

Väga sümpaatne meeskond. Arvatavasti ilmub nagu eelmistel hooaegadelgi stseenile taas üks tundmatu noor inglane, kes silmapaistvat mängu näitab.

11. Manchester City

Isaksson väravasuul. Neli korralikku ründajat. Kindlasti parandatakse eelmise hooaja ülikehva positsiooni.

12. West Ham

Noored ja vihased jätkavad südikalt mängimist aga võrreldes eelmise hooajaga antakse siiki pisut tagasi.

13. Aston Villa

Hooaeg algab 0:0 viigiga Arsenali vastu ning sellest saadakse piisavalt enesekindlust, et relegatsioonitsooni vältida.

14. Watford

Keegi uutest ju peab püsima jääma! Watford on nendest kõige tõenäolisem, kes jääb.

15. Charlton

Iseenesest täitsa korralik punt mängijaid aga kahtlen, kas Dowie suudab neist parima välja pigistada nagu seda tegi Curbishley.

16. Portsmouth

Midagi nagu oleks kokku klopsitud, püsimajäämiseks sellest piisab.

17. Wigan

Emile Heskey. Nuff said.

18. Reading

Sümpaatne meeskond sümpaatse treeneriga aga kaitse on liiga lahja, et kõrgseltskonnas midagi saavutada.

19. Fulham

Malbranque sai kinga. Eelmise hooaja suurpärast koduvormi ei õnnestu korrata - relegatsioon.

20. Sheffield United

Pole piisavalt kvaliteeti, et läbi lüüa. Üritavad tõsiselt eelmine hooaeg Sunderlandi poolt tehtud rekordit purustada.

rohelineKonn
14.05.07, 11:53
viimase vooru kohta tahaks öelda niipaljukest, et Warnockist on kahju. ilma igasuguse irooniata. sümpaarse klubi väga sümpaatse peatreenberiga eesotsas pidi neelama alla mõru pilli ja relegeeruma tänu väravate vahele. tõeliselt traagiline. kõik oleks võinud minna teisiti, kui kohtunikud, carlos tevez, liiga juhtkond, alex fergusson, rafa benitez, david unsworth, õnn ja teiste ebaõnn oleks olnud natukenegi armulisemad. aga ei. loodetavasti suudab Warnock kaotusest üle saada, ning kiiresti viia klubi tagasi sinna, kuhu ta kuulub - inglise kõrgliigasse.

tegelikult tahtsin ma öelda, et paras raisale..

mcnamara
14.05.07, 16:28
Jewell juba läinud. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/w/wigan_athletic/6653185.stm)
Pole vist väga keeruline ennustada Wigani järgmise hooaja saatust... No loodetavasti läheb lõppkokkuvõttes siiski paremini kui Bradfordil.

vello99
25.05.07, 13:32
F365 hooaja lõpu auhinnad:

Osa 1 - http://www.football365.com/story/0,17033,8750_2144225,00.html

Osa 2 - http://www.football365.com/story/0,17033,8750_2146128,00.html

Worst Player Of The Season
Winner: Alex Hleb. Rancid piece of s**t.
Runner-Up: Titus Bramble. He's so bad that he can't even win this award.

vello99
29.05.07, 16:24
1. Chelski

PL võidetakse kindlalt (kuid vähem kindlalt kui eelmisel aastal), CL poolfinaalis kaotatakse Barcale. Kumbagi inglise karikat ei võideta, kaotused vastavalt veerandfinaalis (FACup) ja poolfinaalis (MickeyMouseCup).

Hästi ennustasin, lol. Vähemalt CL poolfinaalis väljakukkumine läks pihta. FA karika veerandfinaalis... ok vahet pole

2. Liverpool

Suuresti sõltub, kuidas uus ründetäht sisse elab. Isiklikult kardan, et selliselt vennast oli \'Poolil seni puudus. CL-ils ei jõuta kaugemale grupifaasist. Mickey Mouse karikal mängitakse finaalis, tõenäoliselt võidukalt.

Uus ründetäht elas sisse nii ja naa. Pigem naa.

3. Manure

Kui see viimane ostusoov läbi läheb, siis Fletcher-O\'Shea keskväli läheks nüüd muidugi natuke paremaks. Samas hinges on tunne, et üks nendest suurostust osutub korralikuks flopiks, tõenäoliselt pigem see headless chicken rutiini varasemalt perfektselt etendanud kanadalane-inglane-sakslane. Keegi Manure hüper-super-megatähtedest saab mingi uskumatu jamaga hakkama.

See muidugi läks hästi, mitte nii hästi kui mcnamara ennustus, aga ikkagi. Carrick sai isegi normaalselt hakkama.

4. Arse

Süda tilgub verd. Aga kuna tahaks, et Spurs see aasta Euroopas ka midagi saavutab ja, et nad tõenäoliselt ei ole võimelised/ei oma kogemusi/materjali kahel rindel edukalt võitlemiseks, siis välistamise meetod jätab kahjuks järgi üksnes Woolwich Wanderers\'i. CL jõutakse isegi võib olla esi-16. Rocisky lööb 1 imeilusa värava 30lt meetrilt ja haiseb ülejäänud aja väljaku täis.

M.O.T.T

[quote=vello99;705405]5. Spurs

Karikates läheb loodetavasti paremini kui eelmisel aastal. Berbatov lööb kas 2 või 20 väravat. Palju sõltub kui palju King-Dawson terved püsivad ja koos mängida saavad. Davidsil tekib teine noorus ja hooaja kulgedes puksib Jenase põhist välja. Hooaja lõppedes on Inglise koondises figureerinud ka Tom Huddlestone (vau, see viimane on päris kõva ennustus... ;-)

Huddlestone'i aeg veel ei tunlnud, karikates läks mõnevõrra paremini kui eelmine aasta. King ei püsinud terve, sinna läks ka CL koha üritamine.

6. Newcash

Tra seda teab. Kui nad oleks endale mõne ründaja/kaitsja ka muretsenud, oleks võinud ka eelmise kahe koha peale pakkuda, sest materjali ju mujal on. Bramble sõitab autoga uuesti vastu seina, vastu sama maja.

Materjali on, aga... Bramble sõitis autoga minema.

7. West Ham

Spursi reservidel läheb kenasti, nagu eelmine aasta on parimad tulemused karikates. Teine kandidaat Mickey Mouse karika tiitlile. Ashton ei mängi hooaja jooksul ühtegi korda Inglise koondises.

Hästi ennustatud jälle.

8.Everton

Kuidagi loogilised sisseostud on olnud. Eriti Lescott jätab huvitava mulje. Ründeliin Beattie-AJ saab muidugi pakkuma uskumatut koomilist väärtust. Oleks pakkunud AJ-le 0 väravat, aga keegi peab ju neid ikka lööma, eriti kui partneriks on taburet (hästi solvan taburette)

Taburet 0 väravat, Beattie 2 väravat. Tegi taburetile pika puuga ära.

9. Villa

Kas Baros ei lahkunudki? Kui see nii, jääb võib juhtuda isegi uskumatuid asju, sh Villa esikümne koht. Agbonaholar lööb vähemalt ühe värava, mille peale juhtub estonil meeste puhul harukordne asi aka multiple orgasm.

Paar kohta siia sinna, baros muidugi ei olnud eriline arhidekt. 10 x multiple orgasm = good

10. Blackburn

Ei tähtsustaks üle Bellamy lahkumist, Roberts võib see aasta olla vabalt eelmise hooaja Harewood vms. McCarthy lahkub jaanuaris.

Roberts otsustas pigem katki olla. McCarty osutus hoopis Harewoodiks, kuigi tal pigem potensiaali seda ka korrata.

11. Middlesborough

Kuidagi kahtlaselt lõhnab, et Southgate\'ist võib saada päris ok treener. Loogilist seletust ei ole, tunne on selline. Samas meeskonna materjal on kahtlane ja treeneril alles debüüt. Aga vahemikus 9-16. on siin meeskonnas suhteliselt võta üks ja viska teist...

11. asemel 12-nes, pm-lt ok.

12. Charlton

Pikalt analüüsisin koosseisu ja ennustan 12. kohta puhtalt treeneri väljanägemise pärast. (kuigi siis tegelt peaks Chartlon lõpetama 21.)

Väljanägemine ostutuski oluliseks. 21. asemel küll 19.

13. Wigan

Kõik eksperdid/punditid arvavad, et mesinädalad on läbi ja et eelmise hooaja edu ei jätku. Mina ei usu. Robertsi lahkumine jätab jälje, aga (NB! ma ei ole purjus ega narkouimas) Emile lööb see hooaeg 10-15 väravat.

Seekord ekspertidele oli õigus. Emile lõi küll ainult 8 väravat, aga tippründaja ikkagi klubis (ja tõenäoliselt hooaja lõpus säästiski Wigani kõrgliigasse).

14. Reading

Coppell jätab positiivse mulje nii oma inimlikes omadustes (muidugi kui palju selle üle saab järeldada intervjuusi vaadates/lugedes) + positiivne suhtumine jalgpalli. Vähemalt on oodata paar 3:3; 5:4 tulemusega lõppevaid mänge.

3-3 tulemusi tuligi täpselt 2, 4-3 korda 1, 3-2 6 korda + West Hami karistati korra 6:0.

15-17. Bolton, Man City, Fulham

Üks kolmest võitleb tõsiselt väljakukkumisega. Lähen ekspertidega vastuollu ja ütlen, et pigem ei ole see Fulham, vaid ehk siis pansionaat, kuna Kevin Nolan vahetab jaanuaris klubi. Kui ei vaheta, on Bolton 13. ja City 17.

Kolmest võitles kaks, Boltoni osas panin ennustusega mööda 1 hooaja võrra

18. Portsmouth

Vaese mehe Chelskisse on siis koondunud mõlemad Juudased. Fuck \'em, loodetavasti karistab karma neid nagu vaja (praktikas tõenaäoliselt on nad vahemikus 8-10.) S*l hakkab ühe mängu ajal nutma, võtab püksid jalast ning istub maha, keeldudes väljakult lahkumast. Ka tegelikult.

Karma otsustas see hooaeg nende suhtes puhata. Vähemalt Juudase osas läks ennustus täide.

19. Sheffield United

Keith Gillespie lööb Newcashi vastu vähemalt 1 värava.

Välja ta kukkus. Keith ei täitnud ootusi.

20. Watford

Hooajas on vähemalt üks superüllatus. Pakun võit Old Traffordil.

Nad olid ikka niid sitad, et isegi superüllatusega ei saanud hakkama. Maksimaalne oli Chelski 90.minutini 0:0 peal hoidmine ja siis lödistamine.