PDA

View Full Version : MM2006 - poolfinaalid

17
02.07.06, 02:20
Poolfinaalid algavad siis teisipäeval Saksamaa-Itaalia mänguga ning teiseks paariks siis Portugal-Pratnsusmaa. Isiklikult ootaks Saksamaa-Portugal finaali:lahe:

manitaaz
02.07.06, 02:24
Algselt postitas 17

Poolfinaalid algavad siis teisipäeval Saksamaa-Itaalia mänguga ning teiseks paariks siis Portugal-Pratnsusmaa. Isiklikult ootaks Saksamaa-Portugal finaali:lahe:

Saksamaa - Prantsusmaa ------> Prantsusmaa :)

dribbler69
02.07.06, 03:03
Ronaldinho on Zidanest parem.

17
02.07.06, 03:09
Keegi tark mees ehk oskaks öelda, kes Portugali koondislastest kaartidega peavad Fraansi mängu vahele jätma?

manitaaz
02.07.06, 03:27
Algselt postitas 17

Keegi tark mees ehk oskaks öelda, kes Portugali koondislastest kaartidega peavad Fraansi mängu vahele jätma?

Petit

lennat
02.07.06, 03:30
8-Petit (kollased kaardid Hollandiga 50.min ja Inglismaaga 44.min)

J.R.I.M
02.07.06, 04:09
Keegi targem äkki teab, et mis siis sai/saab Torsten Fringsist, kuulsin, et ta olevat kaamera ette jäänud, kui lõi (vms) J.Cruzi näkku?

Aramis
02.07.06, 09:29
Algselt postitas J.R.I.M

Keegi targem äkki teab, et mis siis sai/saab Torsten Fringsist, kuulsin, et ta olevat kaamera ette jäänud, kui lõi (vms) J.Cruzi näkku?

Hästi Thorsten poiss!!!

Stinger
02.07.06, 10:53
finaalis on itaalia ja portugal ja portugal võidab

Mõnuagent 007
02.07.06, 10:55
Algselt postitas dribbler69

ja Martin Reim on Alfredo DiStefanost parem, sest DiStefano ei jõua enam joosta.

Tanel
02.07.06, 11:59
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas J.R.I.M

Hästi Thorsten poiss!!!Ei ei ei.... Cruzi ei lööda! Selle karistuseks tuleb Materazzi kolmapäeval mängu panna itaallastel. :deemon:

Zizou > Ronaldinho

Põhimõtteliselt siis võib juhtuda, et tuleb kaks sarnasust EM-iga 2000\'l aastal. Üks kindlasti.

Poolfinaal - Portugal vs. Prantsusmaa
Finaal - Prantsusmaa vs. Itaalia

Igatahes Prantsusmaad on finaali vaja. Ilusat ja ründavat jalgpalli näidanud kogu turniiri vältel ning eriti play-offidest ning au tuleb anda selle eest.

Jasper
02.07.06, 14:02

Rääägime siin foorumis ikka jalgpallist ja selle hetkeseisust. See, kes asjadepakkimises parem on jäägu mingisse shoppamisfoorumisse.

Igatahes juba mainiti ka enne turniiri, et Balon d\'Or ei ole kunagi MM-i võitnud.
1957 Alfredo di Stefano (Spain) WC 1958 Not enter
1961 Omar Sivori (Italy) WC 1962 First round
1965 Eusebio (Portugal) WC 1966 Third place
1969 Gianni Rivera (Italy) WC 1970 Runner-up
1973 Johann Cruyff (Netherlands) WC 1974 Runner-up
1977 Allan Simonsen (Denmark) WC 1978 Not enter
1981 Karl-Heinz Rummenigge (West Germany) WC 1982 Runner-up
1985 Michel Platini (France) WC 1986 Third place
1989 Marco Van Basten (Netherlands) WC 1990 Round of 16
1993 Roberto Baggio (Italy) WC 1994 Runner-up
1997 Ronaldo (Brazil) WC 1998 Runner-up
2001 Michael Owen (England) WC 2002 Quarter-finals
2005 Ronaldinho (Brazil) WC 2006 Quater-finals

Vabandused, et OT läks.

Igatahes on mulle jäänud mulje nagu Saksamaale soosikukoorem liiga ei tee. Gattuso ütluste peale tekib tunne, et võib tulla ka enne mängu kerge sõnasõda.

Aramis
03.07.06, 15:06
No Iitaliaanod on minu arust läbi aegade Saksmaaale ebameeldivad vastased olnud. Sest nad suudavad vajadeusel mängida kõige kinnisemat jalgpalli. Ja see tähendab, et neid juhtima lasta ei tohi mitte mingil juhul. Loodame ja ootame, mis saama hakkab - itaalia koondis on kuidagi staaritu ja mulle ei sümpatiseeri üldse väiksed kährikud Gattuso ja Camoranesi, aga igal juhul, kui asi läheb nt pennalldeks, siis Buffon on tõenäoliselt hulleim valik takistuseks pendlalöömisel.

Jasper
03.07.06, 20:21
Algselt postitas Aramis

kui asi läheb nt pennalldeks, siis Buffon on tõenäoliselt hulleim valik takistuseks pendlalöömisel.
Aga itaallased näiteks üks kergemaid vastased arvestades ligi 50 protsendilist skoorimisstatistikat ja 1990, 1994, 1998 MM-e. ´

Aga on keegi näinud seda kurikuulsat Fringsi lööki? Halenaljakas kuidagi (http://www.youtube.com/watch?v=JwMpaKiRyD0). Mitte otseselt Frings vaid jalgpall üldse löökide seisukohalt. Mul on tunne, et ühemänguline bänn kukub. Keda muidu tema asendajaks siinsed teadjamehed pakuvad? Kehl? Borowski?

Uurides paraleelselt antud mänguga seonduvat tuli uudis, etFrings poolfinaalis ei osale (http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/060703/1/8izd.html)

Samalajal www.acmilan.com hellitab lootust, et ka Nesta jookseb Saksamaa vastu platsile.
NESTA A POSSIBILITY
7/3/2006
MILAN – Things are looking up for Alessandro Nesta with the possibility that he will be able to play in tomorrow’s semifinal against Germany. The final decision regarding Nesta’s availability will be made tomorrow afternoon following Italy\'s training session.

Chaqueta
03.07.06, 21:18
Mõnus munadepühade koks vastu lõuga :D

Aramis
03.07.06, 22:46
Müstiline bän täesti. Ja asendajad, mida paktui ongi kõige reaalsemad - Kehl või Borovsky. Kolmas variant ehk Novotny, aga see juba ebatõenäoline.
Ma valiks Kehli, sest Borovsky on üliuniversaalne ja sobiks hästi vahetuseks kõigile keskvälameestele.

lenc
03.07.06, 22:49
Sitt lugu küll, aga pole vast väga viga. Saame ka ilma Fringsita Italianodest jagu. Peamine küsimärk on kohtunik :kaval:

Maarek
03.07.06, 23:45
Algselt postitas Aramis
itaalia koondis on kuidagi staaritu ja mulle ei sümpatiseeri üldse väiksed kährikud Gattuso ja Camoranesi

Samade sõnadega kommenteeriks ju ainult Serie A-d jälgivad Itaalia meeskonna fännid Saksmaa meeskonda:P
Kes kurat on Klose? Ahhaa, mängib mingis kohalikus klubis ja vist isegi skoorib.
Või kes on Frings, Lahm, Schweinsteiger, Asamoah, Podolski, Schneider, Metzelder või Borowski? Ka vist mingid kohalikud staarid:oih: Üks mees tegelt neil päris kuulus, mängis ju lausa CL finaalis. Ja üks tähtis mees osteti vist raske raha eest juba Chelseasse. Ega tema ka vist nõrk pole:P

Btw, ma pole ka Itaalia fänn, aga väide \"staaritu koondis\" tekitab küsimuse, et mis on siis koondis, mis pole staaritu :oih: Bundesliga fänni silmis ju ainult Saksamaa;)

dieter
03.07.06, 23:45
Algselt postitas Jasper Aga on keegi näinud seda kurikuulsat Fringsi lööki? Halenaljakas kuidagi (http://www.youtube.com/watch?v=JwMpaKiRyD0). Mitte otseselt Frings vaid jalgpall üldse löökide seisukohalt. [/i]

Kuigi hingega aru ei saa, siis mõistusega küll. Ilmselt lihtsalt FIFA rehabiliteerib end, kuna kohtunike tegevuse osas on ju nii palju jama olnud, et kui tekkis ümbervaatamise koht, siis tuli täie rauaga panna. Mis teha, tehniliselt täiesti õigustatud bänn (kuigi kas vastane oma näpuliigutuse pärast saab...), siis kahju on, et mees ei suutnud 100% vastu pidada sellisele provokatsioonile. Eks see gauchode eesmärgiks ju oligi ...

... kunagi isegi argentina teise valikuna võtnud mees, kuid viimastel aastatel teesklejate ja kukkujate suhtes tundlikuks muutununa ... a mis teha ... finaal äkitse? see ehk aitaks ...

Aramis
04.07.06, 00:28
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Aramis
itaalia koondis on kuidagi staaritu ja mulle ei sümpatiseeri üldse väiksed kährikud Gattuso ja Camoranesi

Samade sõnadega kommenteeriks ju ainult Serie A-d jälgivad Itaalia meeskonna fännid Saksmaa meeskonda:P
Kes kurat on Klose? Ahhaa, mängib mingis kohalikus klubis ja vist isegi skoorib.
Või kes on Frings, Lahm, Schweinsteiger, Asamoah, Podolski, Schneider, Metzelder või Borowski? Ka vist mingid kohalikud staarid:oih: Üks mees tegelt neil päris kuulus, mängis ju lausa CL finaalis. Ja üks tähtis mees osteti vist raske raha eest juba Chelseasse. Ega tema ka vist nõrk pole:P

Btw, ma pole ka Itaalia fänn, aga väide \"staaritu koondis\" tekitab küsimuse, et mis on siis koondis, mis pole staaritu :oih: Bundesliga fänni silmis ju ainult Saksamaa;)

Kuidas sa saad nii väiklane olla?
Ma pole kordagi väitnud midagi sarnast Saksamaa kohta ja olen vast plussinagi ära toonud selle, et tegemist on Die Mannshaftiga, kus pole liidreid vaid selged rollimängijad ja ühtekuuluvus. Ainuke maailma TOP10 vend on Lehmann ja ka tema pole mingi staar.
Staarid olid vanas Itaalias, praegusel MMil nt Brasiilial ja Prantsusmaal...
Väga ebameeldiv on kui keegi mõtleb sust nii nagu sa just tegid. Isegi kui naljaga pooleks, siis ma ikka ei saa sellest aru.

cannuman
04.07.06, 00:42
Algselt postitas Aramis

itaalia koondis on kuidagi staaritu

Kes on staar? kas see kellest plaju tühja kisa tehakse? nagu Ruuni või Bechham?
Või on staar lihtsalt kuulus väga hea mängija?

Sel juhul küsikisin et kes on Buffon, Cannavaro, Totti, Zambrotta või Gattuso?

dribbler69
04.07.06, 02:37
Ja Del Pierro

Artur
04.07.06, 08:26
paljuski nõustun Aramisega. eelkõige just keskväljal/ründeliini seisukohalt. del piero ja francesco totti võivad paljude jaoks olla küll ebajumalatest iidolid, ent MM on selgelt tõestanud, et mõlemas teoreetilises supertähes puudub oodatud sära. st. itaalial ei ole piisavalt head loovad ründemängijat. totti ei kannata praegusel hetkel võrdlust vananeva zidane\'i, nedvedi/rosicky, ronaldinho, riquelme või kas või beckhamiga. pirlo on arvatavasti üks maailma parimaid söötjaid ja mängunägijaid, ent tema roll on liiga kaitsev. ei ole ole tõesti SELLIST staari ja tähtmängijat. gilardino ei ole roberto baggio ja luca toni ei ole väravatele vaatmata christian vieri. ükski itaalia kaitsja ei ole muidugi maldini:)

paberil kõlavad siiski del piero ja totti üsna võimsalt ju. ja cannavaro ja nesta on üldtunnustatult maailma kaks parimat keskkaitsjat. buffon võibolla kõige enam hinnatud väravavaht jne. aga paari säravat ründemängijat tõesti pole.

loodan, et del piero näitab veel end MM-il. ka halva vormi juures võib ta lüüa vaimustavaid väravaid. lihtsalt üks ootamatu võimalus või meisterlik karistuslöök. üks lemmikmängijaid siiamaani. vapustav ründaja kõigele vaatamata.

Aramis
04.07.06, 10:04
Kui minna Itaaalia koondisele süviti lähemale, siis Buffon on nagu Leehmanngi väga kõrgel väravavahtide reitingus. Ja Nesta ja Cannavaro on tõesti maailma keskkaitse tipp. Staarri nimetusele läheimal on kindlasti Totti, kuigi isiklik süümpaatia kuuluks Del Pierole, kelle mäng on selline, mis tegelikult eristab teda teistest maailmas. Üks staariks olemise elemente peaks see kindlalt olema - nagu Becksi tsenderdused, Ronaldinho tehnika jne
Aga jah, eks Serie a põhiselt ja Itaalias on päris mitu meest kondisest ebajumala staatuses, aga ma pidasin silmas kogu maailma, kes tõesti kõik omal ajal Roberto Baggio nime teadsid. Momendil isegi peale poolfinaali jõudmist teaavad inimesed rohkem Grossot, kui tänast sünnipäevalast Gilardinot.

cannuman
04.07.06, 11:59
Algselt postitas Aramis

Kui minna Itaaalia koondisele süviti lähemale, siis Buffon on nagu Leehmanngi väga kõrgel väravavahtide reitingus. Ja Nesta ja Cannavaro on tõesti maailma keskkaitse tipp. Staarri nimetusele läheimal on kindlasti Totti, kuigi isiklik süümpaatia kuuluks Del Pierole, kelle mäng on selline, mis tegelikult eristab teda teistest maailmas. Üks staariks olemise elemente peaks see kindlalt olema - nagu Becksi tsenderdused, Ronaldinho tehnika jne
Aga jah, eks Serie a põhiselt ja Itaalias on päris mitu meest kondisest ebajumala staatuses, aga ma pidasin silmas kogu maailma, kes tõesti kõik omal ajal Roberto Baggio nime teadsid. Momendil isegi peale poolfinaali jõudmist teaavad inimesed rohkem Grossot, kui tänast sünnipäevalast Gilardinot.

Jah sellist tähte nagu Baggio ei ole...mitte ühelgi võistkonnal sel MM-il. Ronaldinho oli ju täiesti hale vennike seal platsil. Becks vähemalt lõi ühe karistuslöögi sisse - muud ju temalt oodata ei tasu. Jah kindlasti teavad ikka rohkemad inimesed Gilardinot, ta ikkagi Milani mees ja CL-is mänginud jne...

Kebab
04.07.06, 12:12
Kulla cannuman. Tõmba nüüd hinge ja loe Aramise jutt veelkord läbi. Siis loe oma jutt uuesti läbi ja siis häbene. Kui aru ei saa, kus sul loll jutt on, siis häbene oma rumalust.

cannuman
04.07.06, 12:55
Algselt postitas Kebab

Kulla cannuman. Tõmba nüüd hinge ja loe Aramise jutt veelkord läbi. Siis loe oma jutt uuesti läbi ja siis häbene. Kui aru ei saa, kus sul loll jutt on, siis häbene oma rumalust.

vat kui sa seletad mulle ära mis mu jutus vale oli siis vb isegi häbenen

Aramis
04.07.06, 15:11
MA peale seda postitust nüüd enne õhtut enam sõna ei võta - lihtsalt tahtsin avaldada arvamust, et kes vääriks neist neljast enim maailmameistriks tulemist.
Ma arvan, et see peaks olema Portugal - oma kuldse põlvkonna staaride jäänuste ja sellest kuldse põlvkonna järellainest kasvanud meeskonnana oleks neil viimane aeg võtta suurim ja säravaim tiitel. Ja eelised neil ka selleks on turniiri stabiilseima kaitseliini(koos vv-ga) pärast.
Edu kõigile poolehoidjatele - täna tuleb raske mäng ja mu süda aimab halba.

Tanel
04.07.06, 18:29
Ausalt öeldes, minule sobivad kõik kolm võistkonda peale Saksamaa meistrina. No offence. Lihtsalt sümpatiseerivad. Portugal - tehnilised oskused on Euroopa brasiillastal kaunid ning osatakse ülihästi rünnata kui vaja + Figo ning jah, see kuldne generatsioon võiks selle võidu ära võtta lõpuks (nii lähedal oldud kaks korda vist juba). Prantsusmaa - Zidane võiks karjääri maailmameistrina lõpetada. Ja kõige rohkem meeldib mulle, see, et mängitakse oma mängu. Ei minda kiatsesse istuma vaid hakkatakse kohe teid vastase karistusalla leiutama. Itaalia - Matrix, Grosso ja Toni (loodetavasti kõik Interis järgmine hooaeg. Grosso kindlalt. Matrix ja Toni suure tõenäosusega) :P

Aga ausaltöeldes arvan, et sakslased panevad siiski asja kinni.

mel21
04.07.06, 21:07
Algselt postitas Tanel
Ausalt öeldes, minule sobivad kõik kolm võistkonda peale Saksamaa meistrina.

Ja ometigi on re˛issöör Klinsmann lavastanud skeemi, kus Saksa tagasihoidliku poolehoidjana ei pea puuduliku mänguilu pärast muretsema.

Ah, see rahvus on neetud.

Maarek
04.07.06, 22:15
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Aramis

Kuidas sa saad nii väiklane olla?
Ma pole kordagi väitnud midagi sarnast Saksamaa kohta ja olen vast plussinagi ära toonud selle, et tegemist on Die Mannshaftiga, kus pole liidreid vaid selged rollimängijad ja ühtekuuluvus. Ainuke maailma TOP10 vend on Lehmann ja ka tema pole mingi staar.
Staarid olid vanas Itaalias, praegusel MMil nt Brasiilial ja Prantsusmaal...
Väga ebameeldiv on kui keegi mõtleb sust nii nagu sa just tegid. Isegi kui naljaga pooleks, siis ma ikka ei saa sellest aru.

Hmm...., mina tegin ainult tõlgenduse sinu arvamusest. Kui sa nimetad Itaaliat \"staarituks\", siis on sealt üsna raske välja lugeda, et sa oma lemmiktiimi samasuguseks pead, kuigi tuleb vist välja, et nii see on:doh:
Minu näen staare kõikides meeskondades, seetõttu ei ole \"staaritus\" põhjuseks, miks Saksamaa kõige viimane meeskond on, kellele pöialt pean:oih:

ttBoll
04.07.06, 22:45
Sorry et off topic aga kas keegi saaks anda selle lingi mis oli hiljuti eesti päevalehes. Sealt saaks vaadata igasuguseid nimesid, et ntx mis oleks sinu nimi brasiilias. Seal lehes olid ka toodud eesti jalgpalli koondise nimed

Epic
04.07.06, 22:57
Algselt postitas eriklt

Sorry et off topic aga kas keegi saaks anda selle lingi mis oli hiljuti eesti päevalehes. Sealt saaks vaadata igasuguseid nimesid, et ntx mis oleks sinu nimi brasiilias. Seal lehes olid ka toodud eesti jalgpalli koondise nimed

http://www.minimalsworld.net/BrazilName/brazilian.shtml

Devil
04.07.06, 22:58
Forza Italia!

midfielder
05.07.06, 01:27
No nii, Saksamaa on audis. Grossolt superkoll.

Devil
05.07.06, 01:28
ja Pirlo super sööt!

2-0!!!!!!!!!!

midfielder
05.07.06, 01:28
Del Piero 2:0. Uskumatu kuidas sakslased lagunesid.

J.R.I.M
05.07.06, 01:30
SUPER!!!!!! FORZA ITALIA! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

riho
05.07.06, 01:30
Finaal tuleb nüüd mõttetu olenemata teisest finalistist :(
Kobistada need jobud ikka oskavad viimasel minutil.

Devil
05.07.06, 01:33
ole vait krdi loll laps

keegi ei kobistand midagi

rihole siis

eika
05.07.06, 01:33
OUJEEE :lahe:

midfielder
05.07.06, 01:34
Algselt postitas riho

Ei ole ka taevasiniste fänn, kuid need väravad olid kõike muud kui kobistamised, väga meisterlikud väravad. Erinevalt argidest ei leppinud itaallased pendlite löömisega ja võitlesid lõpuni.

riho
05.07.06, 01:35
Tõsi ju.
Oskavad ikka viimasel minutil kobistada.
Ja see ka tõsi et finaal tuleb nüüd samasugune nagu see mäng (normaal-aeg), ja iga teine mäng kus itaalia on osalenud)

budu
05.07.06, 01:35
nyyd vaid vaja loota et Prantsusmaa suudab jalgpalli au p22sta ja k6igepealt Portugali alistada ja finaalis ka m6tetu itaalia.kui aga finaali peaks saama ka portugal siis on arvatavsti k6ige m6tetum finaal l2biaegade.need on meeskonnad kes oskavad ainult n2idelda!!!!kurb kui ei v6ida JALGPALL vaid n2itlemis oskus.aga GO FRANCE!!!!!kuidas kyll sakslased suutsid kaotada selle m2ngu mitte itaalia v6ita.kurb kui n6rgem meeskond 2ra kobistas.nu seda v6iks nimetada ikka kobaks.aga maailmameistriks tulekust v6ib itaalia vaid und n2ha!!!

J.R.I.M
05.07.06, 01:39
Algselt postitas riho

Just Saksamaa kobistas ära, et neid poste ega latte sisse ei imenud! Ja kui keegi ütleb, et Itaalia ei väärinud võitu siis ta valetab. Igatahes Itaalia on edasi finaalis :D

riho
05.07.06, 01:39
Algselt postitas midfielder

Algselt postitas riho

Ei ole ka taevasiniste fänn, kuid need väravad olid kõike muud kui kobistamised, väga meisterlikud väravad. Erinevalt argidest ei leppinud itaallased pendlite löömisega ja võitlesid lõpuni.

Ma ei ütlegi et need väravad olid kobinaga aga ma ütlen üleüldiselt, et jälle nad kobistasid viimasel minutil need väravad.

Tanel
05.07.06, 01:40
See oli kümme korda parem kui enamik play-off mänge võitluste ja võimaluste poolest. Nii, et olge vait oma kehva mängupildiga! ;)

Interi vaatevinklist: Grosso! Proud to have him! Matrix nullis Klose ära.

Pilt
05.07.06, 01:40
Väga super! super! super! FORZA ITALIA!!! Itaalia peab lihtsalt maailmameistriks tulema! Del Piero ja Grosso väravad väga kaunid. Aga pole midagi Saksa pooldajad, kolmanda koha mängus võidate Purtugali. Berlin, here we are!

ITAAAAALIA!!!!

midfielder
05.07.06, 01:42
Algselt postitas riho

Algselt postitas riho

Ma ei ütlegi et need väravad olid kobinaga aga ma ütlen üleüldiselt, et jälle nad kobistasid viimasel minutil need väravad.

Kui arvestada ka posti ja latti azzurri poolt, siis oli sakslastel siiski kõvasti õnne, kuna ise nad nii lähedale väravale kuidagi polnud. Aga loodan minagi, et les bleus finaali saab, kuigi ma poleks ka väga õnnetu kui portud saavad. Oleks ju tore kui lõpuks sellesse 7 liikmelisse klubisse ka uus liige ilmub.;)

Daz Booob
05.07.06, 01:42
Italiaanod tegutsesid kindlamalt ja ohtlikumalt - väärisid täiesti seda võitu, kuigi jah... one minute men:P

jepp
05.07.06, 01:44
Täiesti mõttetu MM...Isiklikut olen täielikult pettunud saksa koondises,kes kodus midagi ei suutnud:( .Nelja aasta pärast ehk läheb paremini:doh:

Devil
05.07.06, 01:45
Mõttetut teesklust näitas mängu 3ndal minutil juba Podolski.
Itaalia on olnud sel MMil yks paremaid ja teesklemisi on võrdselt iga teise tiimiga.
Ehk siis täpselt samapalju kui igal teisel tippmeeskonnal.

Saapamaapoiste mängud on olnud siiski väga head Ghana, Tsehhi, Ukrainaga. Usa mäng olevat samuti põnev olnud ning võimalusi vaieldavas mängus Austaraaliaga ka 10kesi(vähemalt võimalused olid teravamad ja yldjuhul 10kesi ongi raske ründavam olla või mis?).

budu
05.07.06, 01:45
Algselt postitas Pilt

Väga super! super! super! FORZA ITALIA!!! Itaalia peab lihtsalt maailmameistriks tulema! Del Piero ja Grosso väravad väga kaunid. Aga pole midagi Saksa pooldajad, kolmanda koha mängus võidate Purtugali. Berlin, here we are!

ITAAAAALIA!!!!

Itaalia v6ib kyll maailmameistriks tulla aga mitte jalgpallis,v6ib olla kabes v6i males aga unustage 2ra et jalgpallis selline asi saab juhtuma.k6ik unistused ka ei t2itu

Aramis
05.07.06, 01:47
Väga huvitav lõppvaatus oli ja itaalased lahendasid selle Pirlo eestvõttel ära. Viimases lisaja viies minutis peitus see jalgpalli võlu, kus miski pole ettearvatav ja väikesed asjad väivad osutuda suurteiks.
Arvan, et konkreetse 0-2 kaotuse taga on saksa koondise noorus ja kogenematus ennekõike. Alahinnata ei saa muidugi itaalaste kartust penaltite ees, mille vastu Lippi filigraansed neli väga ründavat väljakumängijat lisaajaks sisse asetas. Igal juhul olid mõlemad väravad väga ilusad.

Devil
05.07.06, 01:47
Algselt postitas jepp

Täiesti mõttetu MM...Isiklikut olen täielikult pettunud saksa koondises,kes kodus midagi ei suutnud:( .Nelja aasta pärast ehk läheb paremini:doh: Poolfinaal ei ole just sitt tulemus :doh:

J.R.I.M
05.07.06, 01:48
Algselt postitas budulojus

Algselt postitas Pilt

ITAAAAALIA!!!!

Itaalia v6ib kyll maailmameistriks tulla aga mitte jalgpallis,v6ib olla kabes v6i males aga unustage 2ra et jalgpallis selline asi saab juhtuma.k6ik unistused ka ei t2itu
Ja sinu unistus oli, et Holland võidaks, nende viimase mängu põhjal ei olnud seal ka üldse jalgpalli rääkimata siis jalgpalli ilust:doh:

Aramis
05.07.06, 01:49
Algselt postitas jepp

Täiesti mõttetu MM...Isiklikut olen täielikult pettunud saksa koondises,kes kodus midagi ei suutnud:( .Nelja aasta pärast ehk läheb paremini:doh:

Jumal küll, ole oma ema pärast pettunud nt.
Klinsmann asetas eesmärgiks poolfinaali jõudmise ja selle ta ka sai. Noore satsi kohta tubli saavutus - kui arvestada maailma ränkinguid ja rahva seas liikuvaid \"spetsialiste\" siis peaks nad olema esikümne piirimail.

PraS
05.07.06, 01:52
Olen kohtunikus pettunud.
Gattuso paneb esimese 15min. jooksul kaks korda tagant kossi - ei mingit kollast
Bastianit tiritakse nurgalipu juures kaks korda särgist - ei mingit kollast.

Borowski paneb tagant natuke jala vastu - kollane kaart.

Miks peavad kohtunikud omale selgeks tegema kellel on kollan ekaart all ja kel mitte?

Meeskonnad oli võrdsed, kuid itaalia on tuntud ju oma nn kobistamiste ja juhuste realiseerimise tõttu.

loodan homme prants. võitu, et mitte pühap vaadata naiskondade finaali.

Devil
05.07.06, 01:53
Algselt postitas jepp

Ja seda ka,et kui Itaalia maailmameistriks tuleb siis see võrdub enam-vähem jalgpalli surmaga(sama Portugali puhul)Tore, et jalgpall on 3 korda sinu jaoks surnud.

jepp
05.07.06, 01:55
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas jepp

Jumal küll, ole oma ema pärast pettunud nt.
Klinsmann asetas eesmärgiks poolfinaali jõudmise ja selle ta ka sai. Noore satsi kohta tubli saavutus - kui arvestada maailma ränkinguid ja rahva seas liikuvaid \"spetsialiste\" siis peaks nad olema esikümne piirimail.

Mu ema oli natuke offtopic...Don\'t you think..ok vahet pole eks nad olid tublid siis

Aquilotta
05.07.06, 01:58
No oli alles mäng, eriti lisaaja lõpp :õnnelik:

Aga staarituse kohta - uus vanasõna \"parem staaritu meeskond, kui kari staare, kes suvaliselt platsil tolgendavad\" :lahe:
(käib Lippi kui treeneri kohta, mõned aastad tagasi oli selline ühe Itaalia reporteri kommentaar järjekordse Interi kehva mängu ajal)

malagar
05.07.06, 02:10
Algselt postitas budulojus

nyyd vaid vaja loota et Prantsusmaa suudab jalgpalli au p22sta ja k6igepealt Portugali alistada ja finaalis ka m6tetu itaalia.kui aga finaali peaks saama ka portugal siis on arvatavsti k6ige m6tetum finaal l2biaegade.need on meeskonnad kes oskavad ainult n2idelda!!!!kurb kui ei v6ida JALGPALL vaid n2itlemis oskus.aga GO FRANCE!!!!!kuidas kyll sakslased suutsid kaotada selle m2ngu mitte itaalia v6ita.kurb kui n6rgem meeskond 2ra kobistas.nu seda v6iks nimetada ikka kobaks.aga maailmameistriks tulekust v6ib itaalia vaid und n2ha!!!

Seesama Prantusmaa läheb jalgpalli aud kaitsma, kes henry näitlemise läbi Hispaania alistas või ?

Juveman
05.07.06, 02:16
Vapustav mäng, vapustav tulemus! Emotsioonide pealt praegu raske midagi tarka öelda. Saksamaa oli hea, mis ei ole aga mingi üllatus. Pall liikus hästi ühe värava alt teise alla. Igatahes olid platsil võrdsed tiimid. Mõlemad kollid olid ääretult ilusad. Üldse meeldis väga Grosso mäng. Kogu kaitseliin töötas väga hästi. Natuke häiris ainult see, et Camoranesi nii kaua platsil viibis. Oodanuks varem vahetust. Ent mida ma siin kritiseerin, 2:0 võit olemas.

Homme peab siis lootma Prantsusmaa võidule ning ongi olemas EURO2000 finaali kordus, loodetavasti teistsuguse lõppresultaadiga.

ITAALIA!!!

zaz
05.07.06, 02:20
Algselt postitas malagar

Seesama Prantusmaa läheb jalgpalli aud kaitsma, kes henry näitlemise läbi Hispaania alistas või ?

Ja Henry näitlemine meeldis kohtunikule niiväga, et ta otsustas Prantsusmaad selle eest premeerida ühe väravaga? :doh:

vello99
05.07.06, 03:25
Kõva mäng. Müts maha mõlema ees. Ka kohtuniku ees.

Finaali osas pigem itaalia, kui konnasööjatest surrender-monkeyd või need tumepunased/pruunid vennad... Tuleb vist suuremate summadega kihlvedudega tekitada huvi/poolehoid ülejäänud mängude vastu.

gamer
05.07.06, 08:12

Kui arvestada ka posti ja latti azzurri poolt, siis oli sakslastel siiski kõvasti õnne, kuna ise nad nii lähedale väravale kuidagi polnud. Aga loodan minagi, et les bleus finaali saab, kuigi ma poleks ka väga õnnetu kui portud saavad. Oleks ju tore kui lõpuks sellesse 7 liikmelisse klubisse ka uus liige ilmub.;)

Rohkem tahaks platsil näha ühe naisukese pisaraid mängu lõpus;) Muuseas inimesed, kes te räägite mõttetust Saksamaa mängust, siis ka sakslastel oli ju oma võimalus, aga ikka tuli pall vastu Buffoni lüüa või Buffonist üle kõmmutada. Ikkagi peab mitte vägapikka Cannavarot õhuvõitluses kiitma.

norsk
05.07.06, 08:19
Kõva mäng oli tõesti. Siiani minu jaoks play offide parim.
Kui Del Piero peale sissetulekut kohe oma esimese võimaluse mõnuga mööda lajatas, jõudsin ma juba mõelda, kas tõesti tuli ta sisse selleks, et otsustav pennal mööda lüüa... Aga võta näpust, lõpp hea - kõik hea :)
Pendlaid poleks julgenud vaadatagi. Alates Van Basteni löögist 92. aastal on 99% penaltiseeriaid lõppenud sitasti meeskondadele, kellele ma pöialt olen hoidnud.

mcnamara
05.07.06, 10:28
Milline huvitav õhtu eile. Tõesõna. Normaalaeg ei pakkunud küll suuremat ajaviidet, teise poolaja jooksul vist isegi suigatasin korraks. 90 minutit mängis Itaalia sisuliselt sellise formatsiooniga, mis ei saanudki reaalseid väravavõimalusi anda. Ei endale ega vastastele. Tegelikult oli päris õudne vaadata neid üksikuid poolvõimalusi, mis tekkisidki. Kaitsval meeskonnal on sellises mängus tohutu psühholoogiline eelis. Ründaja läheb ju pabinasse niipea, kui väikegi vaba ruum tekib. See on tõenäoliselt tema ainus võimalus.
Aga siis äkki tegi Lippi midagi sellist, mida vist isegi ükski Itaalia poolehoidja ei oodanud. Pani Iaquinta platsile ja ütles, et nüüd peab ründama hakkama. Tulemuseks ootamatult haarav lisaaeg ning lõpuks ka väravad. Meisterlik, julge otsus treenerilt.
Neile, kes ütlevad, et Itaalial puuduvad tähtmängijad: Fabio Cannavaro! Kui Itaalia maailmameistriks peaks tulema ja Cannavaro turniiri parimaks mängijaks ei valita, on otsustajatel midagi valesti läinud. Sest arvestades tänapäeva jalgpalli trende, on Cannavaro täiuslik kaitsetöö olulisem kui ükski värav.

Mõnuagent 007
05.07.06, 10:37
Algselt postitas mcnamara

Milline huvitav õhtu eile. Tõesõna. Normaalaeg ei pakkunud küll suuremat ajaviidet, teise poolaja jooksul vist isegi suigatasin korraks. 90 minutit mängis Itaalia sisuliselt sellise formatsiooniga, mis ei saanudki reaalseid väravavõimalusi anda. Ei endale ega vastastele. Tegelikult oli päris õudne vaadata neid üksikuid poolvõimalusi, mis tekkisidki. Kaitsval meeskonnal on sellises mängus tohutu psühholoogiline eelis. Ründaja läheb ju pabinasse niipea, kui väikegi vaba ruum tekib. See on tõenäoliselt tema ainus võimalus.
Aga siis äkki tegi Lippi midagi sellist, mida vist isegi ükski Itaalia poolehoidja ei oodanud. Pani Iaquinta platsile ja ütles, et nüüd peab ründama hakkama. Tulemuseks ootamatult haarav lisaaeg ning lõpuks ka väravad. Meisterlik, julge otsus treenerilt.
Neile, kes ütlevad, et Itaalial puuduvad tähtmängijad: Fabio Cannavaro! Kui Itaalia maailmameistriks peaks tulema ja Cannavaro turniiri parimaks mängijaks ei valita, on otsustajatel midagi valesti läinud. Sest arvestades tänapäeva jalgpalli trende, on Cannavaro täiuslik kaitsetöö olulisem kui ükski värav.
Pirlo on ka tubli olnud. Väga tubli. ja turniiri parim mängija valitakse poolfinaalide järel ning mingi sisetunne ütleb, et antakse Zidane\'le. Komplimentidega.

Tundmatu1976
05.07.06, 10:47
Kes siin kobistamistest räägivad, neile on mul küsimus, kas siis penaltidega emma/kumma võit ei ole kobistamine?
Kui kobinatest rääkida, siis pigem ehk Saksamaal see MM kobinad on võit Poola ja penaltivõit Argentiina üle
Itaallaste kobin (kingitus) ehk Austraalia vastu....
Kuid eilne mäng polnud kobin.
Võitis see kes oli eile parem!

norsk
05.07.06, 10:58
Algselt postitas mcnamara Sest arvestades tänapäeva jalgpalli trende, on Cannavaro täiuslik kaitsetöö olulisem kui ükski värav.
Pealegi esteetiliselt nauditavam kui mitmete teiste staaride ründetöö sellel MMil.
Paraku olen ma parima mängija valimise koha pealt dannariga samal meelel...

Tanel
05.07.06, 11:03
Niisama suusoojaks Canna kõrvale, et kümme korda võite arvata, kes seal Klose ära nullis ning enamikud peapallid itaallaste kaitses puhtaks lõi. ;)

Pealik
05.07.06, 11:25
Algselt postitas Tanel

Niisama suusoojaks Canna kõrvale, et kümme korda võite arvata, kes seal Klose ära nullis ning enamikud peapallid itaallaste kaitses puhtaks lõi. ;)

Minu arust äärmiselt hea mäng selle mehe poolt ning samuti terve meeskonna poolt. Parim mäng itaallastel selle finaalturniiril.

Matis
05.07.06, 11:27
Kuigi ma olin peale kaheksandikfinaali Itaalia peale maruvihane, siis poolfinaalis vääris Itaalia oma võitu. Kaitse töötas sisuliselt kogu aeg, rünne oli survestav + Grosso. Mees igas kohas. Itaalia 10 lööki raamidesse, Saksa kahe vastu räägib enda eest. Aga muidu on Saksamaa üle ootuste tubli olnud.

Maarek
05.07.06, 12:17
Algselt postitas Tanel

Mulle meeldis ikka Marko Kaljuveere kommentaar, et pallivõitluse võitis Fabio Cannavaro, kellel pikkust 175 ja kaal bla,bla,bla ... :lahe:

Aramis
05.07.06, 12:19
Ei-ei mehed - Canna ja Pirlo on supervennad - finaalipääsu müüri alustoed - aga laia maailma jalgpallivaatajale ei ole need nimed veel meelde jäänud(stariseerunud:). Iga vähegi jalgpalli jagav inimene on praeguseks muidugi märganud, kui tähtsad need mehed Itaaliale on. Canna nüüd eriti kus sarnase mängustiiliga Nesta (vähemalt Materazziga võrreldes) ta kõrvalt kadunud on.

jyriöö
05.07.06, 12:21
Lippi ees müts maha. Peale masendavat kakerdamist Austraalia vastu millegi sellisega välja tulla on respekti vääriv. Pirlolt muidugi super sööt, aga lisaajal millegi nii meisterlikku näidata tähendab paljugi. Sakslastel jäi kuidagi see viimane nõks puudu, halvasti ju ei mängitud. Võimas elamus.

Rein
05.07.06, 12:21
Itaalia võib ju hea olla, aga Prantsusmaa vastu ei saa nad isegi läbi ussimun*i.

Homie
05.07.06, 12:32
Algselt postitas Rein

Itaalia võib ju hea olla, aga Prantsusmaa vastu ei saa nad isegi läbi ussimun*i.
Kõigepealt peab Prantsusmaa ju finaaligi pääsema. Ja olgem ausad, et Portugali vastu see ju väga lihtne ka ei ole.;) Mingil 117.-ndal mindil hakkasin iseenesest juba pennudele mõtlema, ja kes neid võiks lüüa jne. Kuni Grosso värav mind teisest ilmast tagasi tõin. Muidu \"nägin\", et itaallastel läheb esimesena lööma Totti ja eksib ning teisena Cannavaro(ma ei tea kas se eriti reaalne on, teadjamehed võixid rääkida, kuis Super-CAnna pennusid lööb) ja pani puuri, ning jõudsin mõelda ka kolmanda pennu kui Pirlo lõi sisse. Sakslastele ei jõudnud mõelda.

lorenzo
05.07.06, 12:34
Algselt postitas Rein

Rein, sa võid selle ussimun*i omal püksti pista rahulikult;) oota natuke veel, Portugal on veel ees;)

maanus
05.07.06, 12:42
Vahest olen mina pimestatud nii Kaka kui Pirlo söötudest aga Milani eest ma pole nii palju tehniliselt korrektseid ja silmailu pakkuvaid sööte Gattusolt veel näinud.Vahest polegi ju imelik aga see on ju Gattuso kellest räägime, ime juba see, et sellise kaaluga mängus mees kollast ei saanud , sest vaevalt et talle eriti korda oleks läinud all olnud kaart. Ja ma naudin Gattuso esinemisi täpselt sama mõnuga kui Cannavaro kaitsetööd.Tegalt eile meeldis isegi Matrixi tegutsemine. Kui siin hakati kollastest rääkima siis sakslased ka ikka vaikselt ikka \"töötlesid\" ka, mitte itaalsed ainult. Sakside jalad jäid ikka päris palju italjaanode taha kinni. Kohti häiris mind ETV kommentaari erapooletus või õigemini selle katkendlikus.
P.S. huvitav on see, et eile Pasi oli nagu sakslaste poolt aga siis kui CL kommis , vist isegi oli Milan ja Bayern jälle ninapidi, siis nagu oli Milani poolt, või vähemalt on Milanist ta alati heal arvamusel.

Maarek
05.07.06, 12:59
Algselt postitas mart44

Algselt postitas Rein

Kõigepealt peab Prantsusmaa ju finaaligi pääsema. Ja olgem ausad, et Portugali vastu see ju väga lihtne ka ei ole.;)

Loodan, et sel korral ei toimu 2000 EM poolfinaali kordust, kus kohtunik prantslastele natuke abiks otsustas olla:(

Jasper
05.07.06, 13:01
Oi kui ilus õhtu oli. Nagu kuulsas 1970 aasta thrilleris ärgati siiski alles lisaajal. Lippil õnnestusid kõik vahetused ning vaatamata statistikale oleks seekord penaltidele minnes Itaalia olukord olnud vähe kindlam kui tavaliselt, minu silmis. Au tuleb anda ka vastastele, kes kaotuse on väärikalt vastu võtnud ning kes ka väljakul väga halvemad polnud. Itaalia poolel peaks kiitma vist lausa igat meest, kes väljakul käis. Eriti loomulikult kaitsetäkke ja vahetusmehi. Del Piero värav päästis ta kriitikast. Esimene pealelöök temalt oli küll äärmiselt ebõnnestunud. Aga jah kui valida läbi turniiri Itaalia parimat siis on see hirmus raske. Buffon, Cannavaro ja Pirlo on kõik oma töö mängudes suurepäraselt ära teinud. Muuseas eilse mängu MOMi sai Pirlo, kuid eks selle oleks võinud anda ka suvalisele itaallasele kui pisut liialdada.

Maanuse poolt suhteliselt õige tähelepanek. Gattuso tehnika ja sööduoskus on paranenud märgatavalt. Siiski juba Milanis on seda võimalik märgata. Tõestuseks olgu kasvõi kolm väravat viimasel hooajal, mis kõik olid ilusad löögid. Siiski peab mainima, et Ringhio ei ole võrreldav kreatiivsete mängumeestega ning aeg-ajalt tekib mängus seisak, kuna Gattuso ei oska palli kellelegi sööta ega julge ise läbi minna. Kõige huvitavam oli kuulda Sarapi suust, et tema mäng on paranenud. See oli mingis varasemas turniiristaadiumis kui Aavo sellega välja tuli.

Karla
05.07.06, 13:04
Krdi lahe mäng oli ikka. Karp jäi ikka lahti. Muidu normaalaeg ei olnud eriti huvitav. Mõlemad vä\'ga distsiplineeritult mängisid. rohkem käis võitlus seal keskvälja läheduses. Aga lisaaeg oli lausa suurepärene. 1 minti jooksul kaks korda posti ja siis latti. sakslastel tuli õnne tänada selle eest. Aga kõige tulisem oli ikka 5 minutit enne lisaaja lõppu. Siis Itaalia ikka üritas seda väravat ära lüüa. Ja siis kui ma hakkasin ootama juba penaltiseeriat, siis andis Pirlo üliheasöödu Grossole, kes ilusti lõi palli tahanurka. Lahe. See teine värav tuli juba saksa kaitselohakusest. Aga jah, see värav oli ka ilus otse tahanurka. ;)

Õige meeskond sai edasi.

telekavaataja
05.07.06, 13:35
Mis siin öelda?

Võrdsete heitluses võitis see, kes lõpuks seda rohkem tahtis ja penaltiseeriat vähem ootas.

Nurmekas
05.07.06, 14:04
Algselt postitas PraS

Olen kohtunikus pettunud.
Gattuso paneb esimese 15min. jooksul kaks korda tagant sisse - ei mingit kollast
Bastianit tiritakse nurgalipu juures kaks korda särgist - ei mingit kollast.

Borowski paneb tagant natuke jala vastu - kollane kaart.

Miks peavad kohtunikud omale selgeks tegema kellel on kollan ekaart all ja kel mitte?

Borowski ei pannud kossi, vaid sõitis tagant suht ohtlikult hüppeliigesesse kossi, see oli ilmselge kollane (muidugi Totti (vist?) kukkumine oli juba vaatemäng omaette)..
Gattuso kossid olid niisama, vigastust mitte-tekitavad koukimised, mida võiks karistada kollasega siis, kui vea tulemusena mõni rünnak ära võetakse.

Üleüldse, väga hea vile oli.

E: typo

J.R.I.M
05.07.06, 14:11
Algselt postitas maanus

Kohti häiris mind ETV kommentaari erapooletus või õigemini selle katkendlikus.

Sama siin ;)

Edson
05.07.06, 14:19
Tõesti, vilemees oli seekord väga tasemel. Laskis meestel mängida, ei siristanud iga kukkumise peale, aga siis kui ohtlikut ikka sisse sõideti andis kaardi. Vahelduseks on päris meeldiv ka mõnda korrektset vilepartiid näha.

Üllatas, see, et lisaasjal nii julgelt rünnati, mäng oli tõeliselt ilus ja nauditav. Itaalialt ja Saksamaalt, kui läbi ajaloo igavat jalgpalli mänginud koondistelt poleks seda poolfinaalis uskunud, aga Klinsmann ja Lippi on tõesti mängima pannud oma mehed.

Tundub, et Lippil oli siiski parema kvaliteediga materjal, Pirlo sööt oli lausa filigraanne. Võitis õige meeskond, kes oli natuke aga kindlalt parem. Del Piero värav oli veel maasikas tordi tippu. Itaalia tuleb maailmameistriks. Eks oleks ka aeg juba.

eston maravilha
05.07.06, 14:22
metzelder on taburet

vaikiv mees
05.07.06, 14:25
Algselt postitas J.R.I.M

Algselt postitas maanus

Kohti häiris mind ETV kommentaari erapooletus või õigemini selle katkendlikus.

Sama siin ;)

kuidas saab erapooletus kedagi häirida??

ertz
05.07.06, 14:38
Algselt postitas Maarek
Loodan, et sel korral ei toimu 2000 EM poolfinaali kordust, kus kohtunik prantslastele natuke abiks otsustas olla:(

et siis mismoodi?

määrata penalti, kui blond neeger väravajoonelt palli käega ära võtab? pole penalti?

cannuman
05.07.06, 14:39
Algselt postitas erts

Algselt postitas Maarek

et siis mismoodi?

määrata penalti, kui blond neeger väravajoonelt palli käega ära võtab? pole penalti?

ega see nüüd värava joonel küll polnud :)

ertz
05.07.06, 14:48
Algselt postitas cannuman

Algselt postitas erts

Algselt postitas Maarek

et siis mismoodi?

ega see nüüd värava joonel küll polnud :)

oli küll. otsi video kui tahad. ma ei viitsi.

Jasper
05.07.06, 15:33
Nautige vaidlust (http://www.youtube.com/watch?v=aJyCEoMEszs&search=EURo%202000)

Kohtuniku suhtes mina seisukohta ei julge võtta, aga Materazzile oleks võinud kollast näidata küll kui ta Klose seljatagant maha tõmbas.

uvv
05.07.06, 16:16
Noh.
a) mõeldes eilsele mängule peaks olema selge, et Itaalial on hetkel kõige helgemad võimalused viia kuldne karikas oma tõmbetuultes jalgpalliliidu trofeede kappi. igaljuhul on treener Lippi suutnud panna tatistaja & co mängima jalgpalli, mida lüüa ei ole sisuliselt võimalik. või siis ainult pennaldega.
kaitses, aktiivse keskväljaga, andes vastasele liikumisvabaduse ainult keskväljal ja pekstes selle enese kasti ees tagasi. suruja eksimine on oluliselt tõenäolisem, kui positsioone ja seisu säilitava meeskonna eksimine. finaalis me näeme mängu, kuidas teine pool pressib, surub, otsib, tekitab neli viis võimalust, Buffon on sama meisterlik kui enne jne. loomulikult vastane väsib, sisuliselt ei ole siin võimalik muuta midagi ka vahetustega. Lippi geniaalsus peitus selles, et ta ilmselgelt väsinud ja pennusid ootava saksa vastu saatis ergud ääred. eks me nägime kõik seda, kuidas vaene äärekaitsja lihtsalt üle joosti.vist ei tohiks olla abi ka sellest, kui värske ründava ääre vastu panna värske kaitsja.... Sellist saab mängida ainult siis, kui oled kindel, et kaitse peab ja vist sinistel peab.
b) ma ei tea päristäpselt, millest see kinni on, aga mind on see MM lõplikult ära tüütand. esiteks selle kino ja teatri pärast, mida väljakul tehakse. äkki oli see mõnel varasemal suurturniiril samamoodi, ma ei mäleta, aga see mis sellel korral toimub, on rõve. sõna \"sukeldumine\" on varguse, pettuse kohta ikka jube leebe. ja suhtumine ka. teater on väljakul nii normaalne nähtus, et ka siin foorumis on mingid mehed hakanud pidama seda mängu koostisosaks. Strateegiaks... No ei ole! Pettus on alati pettus. Ja kui siin keegi ütles, et seda teevad kõik meeskonnad, siis ilmselt on tal õigus. Ja see ongi tülgastav. See ei ole enam jalgpall. see on miski muu asi. see muu asi võib ka meeldida. aga see ei ole jalgpall. ja fifa-peded ei tohiks seda sellise nime all inimestele müüa.
võibolla on jalgpall liiga suureks kasvanud. siis MM-i vormis. kuulad ja kõik räägivad sellest. kõik arutavad mida tegi kohtunik ja kas ruuni on tross või mitte. ja see kõik kuidagi nullib seda, mis selle mängu juures.

c) tegelt oli see seotud b)-ga. ma olen tüdinud, et iga inimest, kes jalgpalli vaatab, sellest natukene teab, nimetatakse jalgapallifänniks.
miks ei öelda nende kohta, kes teavad Anne Veskit ja Andriano Celentanot, et need on muusikafännid? Või nende, kes eristavad Fordi Volvost, et need on autofännid või lausa autopeded? tahaks, et tähelepanu jalgapallile jahtuks. tahaks, et mängust saaks jälle mäng ja mitte elu.tahaks juba liigahooaega kus kõike seda tingel-tangelit on hoopis teisel moel. palju jalgpallilikumal moel.

d) 3 meeskonda sellelt MM-ilt ikka ka:
Hispaania noorte täkkude sats
Austraalia peaaegu nagu päris Inglise jalgpall
Saksamaa vaatame mis saab, noh ja natukene veel meeskond

nii väga tahtsin kirjutada. mujale ei osanud paigutada :)

Aramis
05.07.06, 17:37
Algselt postitas maanus

Vahest olen mina pimestatud nii Kaka kui Pirlo söötudest aga Milani eest ma pole nii palju tehniliselt korrektseid ja silmailu pakkuvaid sööte Gattusolt veel näinud.Vahest polegi ju imelik aga see on ju Gattuso kellest räägime, ime juba see, et sellise kaaluga mängus mees kollast ei saanud , sest vaevalt et talle eriti korda oleks läinud all olnud kaart. Ja ma naudin Gattuso esinemisi täpselt sama mõnuga kui Cannavaro kaitsetööd.Tegalt eile meeldis isegi Matrixi tegutsemine. Kui siin hakati kollastest rääkima siis sakslased ka ikka vaikselt ikka \"töötlesid\" ka, mitte itaalsed ainult. Sakside jalad jäid ikka päris palju italjaanode taha kinni. Kohti häiris mind ETV kommentaari erapooletus või õigemini selle katkendlikus.
P.S. huvitav on see, et eile Pasi oli nagu sakslaste poolt aga siis kui CL kommis , vist isegi oli Milan ja Bayern jälle ninapidi, siis nagu oli Milani poolt, või vähemalt on Milanist ta alati heal arvamusel.

Pasi mängis omal ajal Bundesligas, kui sa ei teadnud. Oskab hinnata seda, kui sakslased on pandud ilusti mängima. Aga kinomees on ta küll - see kild, et naiste lemmik on Itaalia, sest Nesta on selgelt parema väljanägemisega kui Kahn oli iceing on the cake....Nii vist öeldakse.

vello99
05.07.06, 17:41
Algselt postitas uvv

b) ma ei tea päristäpselt, millest see kinni on, aga mind on see MM lõplikult ära tüütand. esiteks selle kino ja teatri pärast, mida väljakul tehakse. äkki oli see mõnel varasemal suurturniiril samamoodi, ma ei mäleta, aga see mis sellel korral toimub, on rõve.

Nõus. Ei mäleta ühtki suurturniiri, kus see nii jube oleks olnud. Kõik mäletavad seda rivaldo asja ja milline skandaal selllest tekkis. sellel MM-il on olnud ikka mitu-mitu sarnast, et mitte hullemat intsidenti, H*nry-st rääkimata, aga ka see ninaluumurd, mida Bollocks eile esitles, oli ka ikka päris valus.

Kuna finaaalitulemus ei huvita, ootan finaalilt tuleviku tarvis kahte asja:
1) et mängus oleks värav, mis ületab joone aga ei loeta ära (või vastupidi);
2) keegi saab punase selle eest et vastasmängija imiteerib H*ryt või Bollocksit.

Raivo19
05.07.06, 18:44
Itaalia näitas päris küpset mängu Saksamaa vastu.Oldi julgemad,aktiivsemad,näljasemad,vallati rohkem palli ja vääriti võitu.Ballack näitles teist mängu järjest,krabades näost kehakontakti puhul.Näidelda tuleb ka osata.Liialt jäädi vist juba pennaldele lootma.Lehmann pidi korduvalt meeskonda ülespoole ajama.

Järjekordne prohmakas ka kohtunikult,kui kastis sees vilistatud viga määrati väljas karistuslöögiks.Parem üldse vilistamata jätta,kui end terve maailma ees lolliks teha.Pärast Collina lahkumist on asi käest minemas...polegi enam ühtki autoriteeti.

mazz
05.07.06, 19:18
Olgem ausad, lisaajal olid mõlemad kaitseliinid värskete äärte vastu väsinud ja sealt oleks võinud ükskõik kumb ära lüüa. Õnneks lõi õige meeskond.

Itaalia oli väga hea, vaid Toni ja Camo olid kahvatud. Ausalt öeldes kuulunuks sellesse nimekirja ka Pirlo, kui ei oleks olnud seda viimaste minutite geniaalsust. Totti kahjuks ei ole samuti oma parimate päevade tasemel, ent kogu meeskonna üldine tase ja võitlejahing on nii võimas, et toob pisara silma. Nagu ütlesin juba avamängu järel, siis see on võitjameeskonna mäng.

dribbler69
05.07.06, 20:02
Jess, täna sai sõprade nina alla hõõruda, et mul oli õigus : Itaalia võitiski.

Tänane mäng on väga põnev: Kaks võistkonda neljast minule meeldivast on avstupidi. Nagu ka veerandfinaalis. Aga süda tuksub Portugali poole, kuna nad võiksid rekordit murda ;).

A ja siis see, et mis see rivaldo skandaal endast kujutas siis?

Aramis
05.07.06, 20:04

Jess, täna sai sõprade nina alla hõõruda, et mul oli õigus : Itaalia võitiski.

Tänane mäng on väga põnev: Kaks võistkonda neljast minule meeldivast on avstupidi. Nagu ka veerandfinaalis. Aga süda tuksub Portugali poole, kuna nad võiksid rekordit murda ;).

A ja siis see, et mis see rivaldo skandaal endast kujutas siis?

Kohe näha, et noor mees.

Ev0luti0n
05.07.06, 20:06
ning ma olen suht kindel, et sa hõõrusid neile Brasiilia võitu rohkem nina alla. Aga nüüd võid sõita oma Ronaldinhot kustutama.

Täna murtakse siis Portugali võitude jada MM-il.

Maarek
05.07.06, 22:11
Algselt postitas erts

Algselt postitas Maarek

et siis mismoodi?

vanaema oli sul väravajoonel ja võttis käega palli:doh: Kuidas siis pall otsaauti sai põrgata?
Õnneks nüüd enam mittetahtlike puudutuste eest enam penaltisid ei määrata. On neid juhuseid sel korral üsna mitmeid olnud.

uvv
05.07.06, 22:39
Algselt postitas Raivo19

Näidelda tuleb ka osata.

ei tule. näitlemise jaoks on alates vanast kreekast spetsiaalne ala, mille nimi on lava.

mõtlesin natukene järgi.
ilmselt ongi nn \"suur jalgpall\" lõpplikult peeti minemas.
jalgpalli on juurdunud see maailmakäsitlus, mida euroopa on importinud aastasadu.
Makjavellilik suhtumine, et kõik on tulemuse nimel lubatud.
kas mitte selles ei ole põhjus, miks aasia meeskonnad suudavad kaasa rääkida ainult jaapani ja korea tasemel?
fifa peaks selle vastu midagi tegema. vastasel juhul on jalgpall paari aastakümnega sama mis poksiringis peetav maadlus.

eston maravilha
05.07.06, 22:54
Algselt postitas Maarek

vanaema oli sul väravajoonel ja võttis käega palli:doh: Kuidas siis pall otsaauti sai põrgata?
Õnneks nüüd enam mittetahtlike puudutuste eest enam penaltisid ei määrata. On neid juhuseid sel korral üsna mitmeid olnud.

blond neeger tõstis käe palli poole, mitte ei üritanud kätt eemale tõmmata

eston maravilha
05.07.06, 22:55
Algselt postitas eston maravilha

metzelder on taburet

vabandan. näinud kordust, korrigeerin - odonkor on taburet

Aramis
05.07.06, 23:11

metzelder on taburet

vabandan. näinud kordust, korrigeerin - odonkor on taburet

No just..ma juba ennem mõtlesin, et mis sa jurad.

KJK
05.07.06, 23:20
Taiesti metsas miuke naitleja Figo on, vend viidi kanderaamiga valja ja oigas seal, joudis valjaku aarde tousis pusti ja tahtis kohe mangu:P ei meeldi siuke vend;)

päkapikk
05.07.06, 23:26
Algselt postitas KJK

Taiesti metsas miuke naitleja Figo on, vend viidi kanderaamiga valja ja oigas seal, joudis valjaku aarde tousis pusti ja tahtis kohe mangu:P ei meeldi siuke vend;) see justnagu tavaline nähtus......aga kui nägid Eesti-portugali mängu....kus Rooba auti välja viskas,siis oleks sa näinud näitlemise meistriteost.

lenc
05.07.06, 23:29
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas KJK

Taiesti metsas miuke naitleja Figo on, vend viidi kanderaamiga valja ja oigas seal, joudis valjaku aarde tousis pusti ja tahtis kohe mangu:P ei meeldi siuke vend;) see justnagu tavaline nähtus......aga kui nägid Eesti-portugali mängu....kus Rooba auti välja viskas,siis oleks sa näinud näitlemise meistriteost.
Kes pole veel näinud või ei mäleta: Figo_is_a_girl.avi (http://www.nuclear.pri.ee/videos/footy/Figo_is_a_girl.avi)

Aramis
05.07.06, 23:34
Hmmm...huvitav pennal...hea et nii varases faasis,

dribbler69
05.07.06, 23:39
selline on siis jalgpalli tase. selgelt oli näha, et see oli teater. ja panalt?. kui prantsusmaa peaks selles mängus sama takti hoidma( isegi miguel on rohkem silma paistnud kui teie zizou - nutke patja nüüd) siis olen kidnel et 2-1 portugalile. võiamlusi on neil rohkem ja kuangi peab ju see värav (või 2) tulema :)
ja ma olen selle ronaldinho ja brasiilia unstanud. **

Karla
05.07.06, 23:48
Kahju, et sellised meeskonnad on edasi saanud. Vastikud teesklejad. Eriti Hanry ja vastastel Ronaldo.:doh:

Maarek
05.07.06, 23:51

Algselt postitas Maarek

Hmm... tahaks ka sellist videot näha.:oih:

KJK
05.07.06, 23:52

isegi miguel on rohkem silma paistnud kui teie zizou - nutke patja nüüd)

Zidane on minu meelest jumala hasti manginud, loi penalti sisse jne

17
05.07.06, 23:56
täiesti masendav. ma astun ka karistusalas kaitsja jala peale ja nõuan penaltit. tahaks näha kui ei saa!:viha:

KJK
05.07.06, 23:57
Algselt postitas 17

täiesti masendav. ma astun ka karistusalas kaitsja jala peale ja nõuan penaltit. tahaks näha kui ei saa!:viha:

Kui aus olla siis siin ei ole midagi vaielda, oigustatud penalt;)

lenc
05.07.06, 23:57

Algselt postitas Maarek

Tõstis käe? Käsi oli tal ilusti keha kõrval ja mitte mingit teadlikku liikumist sellega ei tehtud enne kui pall vastu läks.

lenc
05.07.06, 23:58
Algselt postitas 17

Kõigepealt tee nii, et kaitsja sulle ka paugu vastu säärt paneb, muidu pole ju olukord sama :kaval:

KJK
05.07.06, 23:59
Algselt postitas lenc

Algselt postitas Maarek

Tõstis käe? Käsi oli tal ilusti keha kõrval ja mitte mingit teadlikku liikumist sellega ei tehtud enne kui pall vastu läks.

No kui ikka kaega kaitseb varava ara siis peab ju penalti andma

lenc
06.07.06, 00:00
Algselt postitas KJK

Algselt postitas lenc

Algselt postitas Maarek

Aga kust otsast ta värava ära kaitses? Pall lendas ju praktiliselt otsajoone kohal, heal juhul oleks posti läinud aga väravasse minek oleks küll füüsikaseaduste vastane olnud.

Maarek
06.07.06, 00:01
Algselt postitas KJK

Algselt postitas lenc

Algselt postitas Maarek

Üsna mõttetu sel teemal vaielda. Otsi video välja, siis näed, kui hästi ta sedaviisi \"värava ära kaitses\".:doh:

17
06.07.06, 00:03
http://www.vg.no/bilder/bildarkiv/962257866.jpg

xavieri keissi jahujatele. ehk loob selgust

vaikiv mees
06.07.06, 00:12
Algselt postitas Maarek

Üsna mõttetu sel teemal vaielda. Otsi video välja, siis näed, kui hästi ta sedaviisi \"värava ära kaitses\".:doh:

jesus christ, kaua v6ib halada?? erinevalt muudest n2ivustest, mida uvv siin manab, oli see t2iesti konkreetne kehast eemal k2si karistusalas, j6uluvana seisis ainukesena esimeses postis (ja vastu tema vasakut k2tt, mitte v2ravast eemale)..
t6esti, kuhu jalgpall niimoodi l2heb, kui kohtunik annab kornereid ka oma suva j2rgi?
jah, praeguses m2ngus oleks ju v6inud ka andmata j2tta, aga pennal polnud ka vale nagu Pohlak nentis

KJK
06.07.06, 00:57
Portugaalased kukuvad ka ikka iga asja peale, hale on vaadata lihtsalt.
Prantusmaa finaalis:sünna:

17
06.07.06, 00:58
ma parem ei korda sama, mida ma tegin kaks aastat tagasi. ma lihtsalt...

************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ******************

ertz
on ainult üks zizou! legend jätkub!

porri mängijad on ikka valusad eided, öök.

midfielder
Kordub siis em 2000 finaal Azzurri ja Les Bleusi vahel. Ega see esitus midagi suurepärast prantslastel olnud, kuid Domenechi taktika teisel poolajal panustades kaitsele, õigustas end. Samas portud peavad endale ise tuhka pähe raputama, eriti Figo võimalus pärast Barthezi ebaõnnestunud tõrjet.

KJK
06.07.06, 00:59
Barthez ikka oskab:D :D

riho
06.07.06, 01:02
Tundub et championid...
Barthez :D :D :D

Jasper
06.07.06, 01:05
Prantsusmaa skalpi on \"vanade võlgade\" pärast juba kõik vastased tahtnud. Itaalial kaotus EURO 2000 finaalis oli vahest kõige rängem.

Karla
06.07.06, 01:10
Jah. Mäng oli ikka väga igav. Midagi ei olnud seal vaadata. Prantsalaste kaitse oli ikka väga hea ja Portudel ei õnnestunud sellest läbi murda.:)
Aga Cristiano Ronaldo on valus tont küll. No vend kukub selliste asjade peale, et oioi. Ei saa aru, miks ta kollast ei teeninud. Seda oli lihtsalt rõve vaadata. Helder-Poiss oli ikka mega tase. Hea, et Henry ei teeselnud II poolajal.
Finaalis olen ma küll Itaalia poolt. ;)

manitaaz
06.07.06, 01:12
Igatahes super :). Zizou tundus tõesti väsinuna aga ikkagist, ära ta tegi.

Ev0luti0n
06.07.06, 01:14
zidane tegi ära...

vaadake finaali hümni ajal Ribery nägu...

on ikka moll välja valitud

J.R.I.M
06.07.06, 01:18
Nii, et finaal siis Itaalia-Prantsusmaa. Väga magus finaal tuleb :D

dribbler69
06.07.06, 01:19
Portugali Figo paistis selgelt rohkem täna silma kui Zidane. need tsenderdused ja söödud, hea küll - pealöök luhtus, aga ta tekitas nii palju võimalusi( teised ei suutnud neid ära kasutada). Cristiano Ronaldo oli täna nagu hoopis teine - mees ei trikitanud iseendale, vaid mängis sööte laiali, sai neid ise ja vahel sekka ka mõni kannakas. tema mm oleks loogiliselt 2010.aastal, aga avevalt, et portugali tiim sama tugev on kui sel aastal.
Määravaks sai see, et Portugal jäi kaotusseisu.
Finaalis jäävad kindalsti itaallased peale.
Kuigi ma tahaks et Zidane lõpetaks rõõmsana, ei ole minu sümpaatia peale tänast igavat mängu nende pool:(. terve turniiri vältel olid nad üks mu lemmikutest, btw :deemon:

to Aramis: Olen jah noor mees. Ei ole meeski veel. ;) So? naudi moderaatoriks olemist(vingu nagu heale moderaatorile kohane)

See on Ju Jalgpall

a mis selle rivaldoga sai?

telekavaataja
06.07.06, 01:20
Algselt postitas telekavaataja

Mis siin öelda?

Võrdsete heitluses võitis see, kes lõpuks seda rohkem tahtis

Ja siis see ka, et Prantsusmaa mängis palju lihtsamalt ja palju EFEKTIIVSEMALT!

Ev0luti0n
06.07.06, 01:21
hukkus mopeedi avariis

dribbler69
06.07.06, 01:22
kvaliteethuumor

cannuman
06.07.06, 01:23

a mis selle rivaldoga sai?

Mis nad sust noorest poisist ikka narrivad.

Türklane lõi Rivaldole palliga vastu põlve, aga nägu hoopis hakkas valutama kohutavalt. Umbes siis Henry laadne teesklus kus \"valu\" jalas näkku üle kandub. See siis MM2002 alagrupimängus Türgi - Brasiilia

budu
06.07.06, 01:25
mina olen lihtsalt rahul!!!

vincent
06.07.06, 01:25
\"Pall-tabas-mind-jalgadesse-ja-panin-käed-kõhule\"-Rivaldo (http://www.youtube.com/watch?v=enWKPnPu77k&search=brazil%20turkey%20rival do)

Jasper
06.07.06, 01:30

ja sellepärast arvati ta koondisest välja?
ta oskab ju väravaid küttida küll!
Ei oska ja hoopis sellepärast ei ole enam koondises.

Siinkohal pean alandlikult küsima saidi tegijatelt kas tulevikus seda ignore listi ei ole võimalik teostada?

dribbler69
06.07.06, 01:34
Pettu! Ei Ole :õnnelik:

Juveman
06.07.06, 01:36
No ilus lihtsalt! Oodatud finaal saab teoks. Finaalis ei ole tiimi, kes ei sümpatiseeriks. Portugali kohta ei ütle ma midagi, süda läheb pahaks nende mängu vaadates.

Et siis laupäeval väike soojendusmäng, mille Saksamaa 2-0 võidab ja siis see suur finaal.

Aramis
06.07.06, 01:38
Algselt postitas 17

http://www.vg.no/bilder/bildarkiv/962257866.jpg

xavieri keissi jahujatele. ehk loob selgust

Pennal mis pennal...Helikopteri mängimine oma kastis pole eriti nutikas mõte.

Mikusiku
06.07.06, 07:42
Enam paremaks minna ei saa:) Või saab küll noh, kui Prantsusmaa tiitli võidab;)
Pennal oli õiglaselt antud. Henry lisas sinna kindlasti veidi vürtsi juurde, kuid löök oli siiski kindlalt vastu jalgu ja siis ei olnud portudel õnne, et Henry veel Carvalho jala peale astus.

Pühapäevani siis!:lahe:

Maarek
06.07.06, 09:46
Kahjuks õnnestus ka sel korral Pranstusmaal oma immigrantide ja kolme musketäri abiga võitjaks tulla, ning karta on, et ka järjekordselt meistriks.
Eks kogenum tiim võitis. Henry suutis oma suurepärased näitlejavõimed mängu panna ja penalti teenida, Portugali lapsed Postiga ja Ronaldo aga kukkusid väga haledalt läbi.
Pohlaku kommentaar oli õige: \"Selline on jalgpall, kes vooluga kaasa ei suuda minna, on nõrk\". Mõlemad on selles tugevad, aga seekord oli Prantusmaa lihsalt osavam.

eestimees
06.07.06, 10:19
kuradi hea oli väha C ronaldot pisaraid valamas:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: kamp munne on nüüd väljas, mis võiks nädala veel paremaks teha??:õnnelik:

fucking hale oli vaadata kui portugal näitles lõpus...

mcnamara
06.07.06, 11:14
Eilne oli mänguna mõningane pettumus - eriti pärast seda, kui esimesed minutid nii palju lubasid. Portugal jättis ehk tõesti pisut parema mulje. Ehkki see, et nad palli kõigutada oskavad, pole mingi uudis. Samas rünnet pole neil ollagi, seda on ju näidanud sisuliselt kõik play-off-mängud.
Prantslaste ilme oli vähe räsitud. Sellist säravat esitust nagu Brasiilia vastu nad teha ei suutnud. Aga Ribery ja Henry jaksavad endiselt tööd teha ja Zidane tundub olevat leidnud teise nooruse.

Malfoy
06.07.06, 11:22
Algselt postitas Ev0luti0n

zidane tegi ära...

Mine vaata ennast peeglist.
See, et kutt 2 aastaselt avarii läbi elas on sul ilmselt savi.

mömm
06.07.06, 11:43
ronaldo kirub eilset kohtuniku et see ei aidanud neid (http://home.skysports.com/worldcup/article.aspx?hlid=401032&CPID=4&clid=359&lid=2&tit le=Ronaldo+not+worried+by+treatment) kuigi minu arust oli üks paremaid vilesid sel mm\'il ja jätistel ei lastud oma naljadega kohtunikku mõjutada
btw pohlakule siis parima tsitaadi tiitel \'\'Portugali mäng on nagu pornofilm\'\' :)

ertz
06.07.06, 11:59
Algselt postitas mömm

ronaldo kirub eilset kohtuniku et see ei aidanud neid (http://home.skysports.com/worldcup/article.aspx?hlid=401032&CPID=4&clid=359&lid=2&tit le=Ronaldo+not+worried+by+treatment)

täielik debiilik ikka. uskumatu kloun. aga viimaste suurturniiride ainus lohutus on olnud selle tõpra pisarad. nuta, väike piimariiul, nuta!

eestimees
06.07.06, 12:00
nagu v vaher ütles peale 98 aasta MM et holland on parim aafrika meeskond nüüd on siis selleks prantsusmaa:D

ertz
06.07.06, 12:02
muide keegi võiks otsida pildi või video gregory coupet\' reaktsioonist barthezi pirukale, see oli imevahva :)

pavel37
06.07.06, 12:13
see oli ikka suht igav mäng ma ikka ei tea kuda lõpuni üldse jõudsin ja porno nali oli hää!!ja peale seda lööki mis c.ronaldo tegi ta oleks nagu nutma hakkanud ma ei tea mis viga tal on :D peale igat tagasi lööki hakkab pillima noh juhtub

pavel37
06.07.06, 12:15
ka skeegi pani tähele et kui c.ronaldo palli sai hakkas rahvas vilistama:r66m7: kas keegi teab miks ???

mcnamara
06.07.06, 12:35
Algselt postitas pavel37

ka skeegi pani tähele et kui c.ronaldo palli sai hakkas rahvas vilistama:r66m7: kas keegi teab miks ???

Kuldse poisu maine on läinud. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/world_cup_2006/5152784.stm)

pavel37
06.07.06, 12:39

Algselt postitas pavel37

Kuldse poisu maine on läinud. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/world_cup_2006/5152784.stm)

jyriöö
06.07.06, 14:18
Algselt postitas erts

muide keegi võiks otsida pildi või video gregory coupet\' reaktsioonist barthezi pirukale, see oli imevahva :)

Kui sa mõtled seda käe liigutamist näo ees, siis mulle jäi mulje, nagu näidanuks ta, et pall planeeris imelikult.

ertz
06.07.06, 14:41
Algselt postitas jyriöö

Algselt postitas erts

Kui sa mõtled seda käe liigutamist näo ees, siis mulle jäi mulje, nagu näidanuks ta, et pall planeeris imelikult.

ei tea midagi. minu arust nägu ikka reetis põlglikkust.

Ev0luti0n
06.07.06, 14:50
Algselt postitas Malfoy

Algselt postitas Ev0luti0n

zidane tegi ära...

Mine vaata ennast peeglist.
See, et kutt 2 aastaselt avarii läbi elas on sul ilmselt savi.

üllatasid mind w?

mainisin midagi armi kohta?

dobermann
06.07.06, 15:01
Algselt postitas mömm

btw pohlakule siis parima tsitaadi tiitel \'\'Portugali mäng on nagu pornofilm\'\' :)

aiku võiks finaali ka kommenteerida, aga vaevalt kaljuveer+luik tal seda teha lasevad :kaval:

vello99
06.07.06, 16:50
Algselt postitas dobermann

Algselt postitas mömm

aiku võiks finaali ka kommenteerida, aga vaevalt kaljuveer+luik tal seda teha lasevad :kaval:

Mnjah, mingi ebakonventsionaalsus on ju pluss, võrreldes Eesti kommentaatorite klassikalise \"Pall Figol, nüüd Costinhale, sööt Decole, äärevahetus Ronaldule\", raadioülekandega, aga eile läks see pohlaku segasepeks ikka mingi hetk üle võlli, kuidagi suutis ta MM poolfinaali kommentaari siduda Erki Noole kettaheite, Arnold Rüütli sohilapse jms. sitta....

uvv
06.07.06, 17:00
Algselt postitas vello99

Algselt postitas dobermann

Algselt postitas mömm

Mnjah, mingi ebakonventsionaalsus on ju pluss, võrreldes Eesti kommentaatorite klassikalise \"Pall Figol, nüüd Costinhale, sööt Decole, äärevahetus Ronaldule\", raadioülekandega, aga eile läks see pohlaku segasepeks ikka mingi hetk üle võlli, kuidagi suutis ta MM poolfinaali kommentaari siduda Erki Noole kettaheite, Arnold Rüütli sohilapse jms. sitta....

läks, läks. eriti kohtades, kus ta kukkus peksma segast teemal musketärid ja sisseostetud musketärid. need sisseostetud musketärid on sisuliselt samasugused kui eesti koondise eest mängivad assimilleerunud muulased.
Pohlak on kahepalgelisuse lagi. Ühest küljest pidev sokk teemal kui ebaõiglased on siin maailmas kõik ja kui keeruline on olla aus ja kuidas ta seda suudab. Samas piinlikuseni tüütud lood flora ümber et cetera. flora sekretäri lause ajalehesabas, et härra Pohlak ei soovi kommenteerida...
kuulasin siis soomlast. aga see oli ka raske... seal mängis manikke näiteks...

eston maravilha
06.07.06, 17:51
ja vormelit sõidab barrikkello ;)

mcnamara
06.07.06, 17:57
Algselt postitas uvv

Jah, tuleb tunnistada, et teil on raske elu. Kui neid kommentaare seal teleris nii südamesse võtate. Soome kommentaatori puhul meeldis mulle väga see, kuidas ta alguses suhtus Henry mahatõmbamisse ääretult kahtlustavalt, kuid hiljem olukorra üle vaadanuna tõdes, et penalti sai antud siiski igati õigustatult. Profivärk.

vaikiv mees
06.07.06, 18:02
Algselt postitas uvv

eriti kohtades, kus ta kukkus peksma segast teemal musketärid ja sisseostetud musketärid. need sisseostetud musketärid on sisuliselt samasugused kui eesti koondise eest mängivad assimilleerunud muulased.

õige jutt

Algselt postitas vello99
eile läks see pohlaku segasepeks ikka mingi hetk üle võlli, kuidagi suutis ta MM poolfinaali kommentaari siduda Erki Noole kettaheite, Arnold Rüütli sohilapse jms. sitta....

üle võlli küll, aga siiski äärmiselt aja- ja asjakohased näited otse elust,
mis lühikese ajaga PR-sõja klassikaks saanud
(erinevalt TÜ-st (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=324869), kus domineerivad äratõusnud katusega eluvõõrad õppejõud

Kommentaar
Mart Parve
tehnokratt

Pärast umbes kolmandat semestrit Tartu ülikooli ajakirjandusosakonna tudengina hakkasin endalt aina sagedamini aru pärima, kas seal jagataval suhtekorraldusharidusel ikka on sisulist kvaliteeti. Kas Aune Pasti loengusari, kus lektor pajatas peamiselt oma isiklikust elust ning saavutustest purjelaua-
spordi valdkonnas, väärib mitmekümne noore entusiastliku üliõpilase tähelepanu ja aega? Kas ülikool, kus selle kursuse põhjal jagatakse kõrgharidust tõendavat diplomit, on tõsiseltvõetav?
Mäletan Kaja Tampere loengut praktilisest suhtekorraldusest, kus tudengid sosistasid ja naeru pugistasid. Samal hommikul oli haigekassa ajakirjanduses vastu päid ja jalgu saanud, sest Tampere oli selle asutuse pressiesindajana näidanud üles viletsaimast viletsamat suhtekorraldustaktikat, vastates ajakirjaniku pärimistele vihaselt: “Kas te tahate minuga jonnida? Mida te tahate saada?”
Esines ka kurvemaid juhtumeid, kus naeru asemel olid hoopis pisarad varuks. Näiteks ei lähe meelest cum laude’t jahtiva psühholoogiatudengist neiu nutt, kui selgus reklaamisemiootika eksamilt saadud mitterahuldav hinne. Tuntud semiootikakorüfee Jelena Grigorjeva juhendamisel toimunud õppe käigus tegelesime peamiselt reklaamidest fallosesümbolite otsimisega. Too neiu aga ei suutnud mõnes kurgis või deodorandipudelis näha samasugust kikkis üsarahuldajat, nagu nägi õppejõud, ning pidi seda kibedalt kahetsema. Ega tundud teisedki tudengid igas objektis ära meheriista, kuid rehmati käega ja “leiti üles” kõik fallosed.

MMil osalevad riigid, mitte etnosed.
Artista, sa ei pea seda mulle rääkima

dribbler69
06.07.06, 18:25
Cristiano Ronaldo nutab igal pool. Ja siis kui värava lööb, siis karjub end pisarateni. Aga need noored on emotsionaalsed. Ronaldo nutab liiga palju ja Rooney läheb väikeste asjade pärast ruttu vihale. Ühel nutt, teisel viha. Aga järgmine MM on nad juba \"mehed\". Õpivad end aja jooksul vaos hoidma ja hakkavad mängima nagu peab. Sest potentsiaali neil on..

Ja mina rona asemel reali ei trügiks. olgu manus..

uvv
06.07.06, 19:21

Algselt postitas uvv

Jah, tuleb tunnistada, et teil on raske elu. Kui neid kommentaare seal teleris nii südamesse võtate. Soome kommentaatori puhul meeldis mulle väga see, kuidas ta alguses suhtus Henry mahatõmbamisse ääretult kahtlustavalt, kuid hiljem olukorra üle vaadanuna tõdes, et penalti sai antud siiski igati õigustatult. Profivärk.

ää nüüd , mcnamara, ei võta südamesse. sõna raske oli siin ilmselt mitteklassikalises tähenduses :)
soomlane tõesti hakkas alul rääkima, et on filmistseen, aga möönis siis peagi tõika, et löök jalapihta oli olemas.
soome kommentaator tegeles konkreetse mänguga, mitte ekshibitsionismi omalaadse vorminguga, mida pakkus eile jälle etv-e.
aga ka see vorming on ok. avalik-õigusliku meedia värk - sa pead lubama aega ka kõige kummalisematele eluvormidele.

Artista
06.07.06, 19:25
Algselt postitas vaikiv mees
Algselt postitas uvv eriti kohtades, kus ta kukkus peksma segast teemal musketärid ja sisseostetud musketärid. need sisseostetud musketärid on sisuliselt samasugused kui eesti koondise eest mängivad assimilleerunud muulased. õige jutt
Algselt postitas vello99 eile läks see pohlaku segasepeks ikka mingi hetk üle võlli, kuidagi suutis ta MM poolfinaali kommentaari siduda Erki Noole kettaheite, Arnold Rüütli sohilapse jms. sitta.... üle võlli küll, aga siiski äärmiselt aja- ja asjakohased näited otse elust, mis lühikese ajaga PR-sõja klassikaks saanud (erinevalt TÜ-st (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=324869), kus domineerivad äratõusnud katusega eluvõõrad õppejõud Kommentaar Mart Parve tehnokratt Pärast umbes kolmandat semestrit Tartu ülikooli ajakirjandusosakonna tudengina hakkasin endalt aina sagedamini aru pärima, kas seal jagataval suhtekorraldusharidusel ikka on sisulist kvaliteeti. Kas Aune Pasti loengusari, kus lektor pajatas peamiselt oma isiklikust elust ning saavutustest purjelaua- spordi valdkonnas, väärib mitmekümne noore entusiastliku üliõpilase tähelepanu ja aega? Kas ülikool, kus selle kursuse põhjal jagatakse kõrgharidust tõendavat diplomit, on tõsiseltvõetav? Mäletan Kaja Tampere loengut praktilisest suhtekorraldusest, kus tudengid sosistasid ja naeru pugistasid. Samal hommikul oli haigekassa ajakirjanduses vastu päid ja jalgu saanud, sest Tampere oli selle asutuse pressiesindajana näidanud üles viletsaimast viletsamat suhtekorraldustaktikat, vastates ajakirjaniku pärimistele vihaselt: “Kas te tahate minuga jonnida? Mida te tahate saada?” Esines ka kurvemaid juhtumeid, kus naeru asemel olid hoopis pisarad varuks. Näiteks ei lähe meelest cum laude’t jahtiva psühholoogiatudengist neiu nutt, kui selgus reklaamisemiootika eksamilt saadud mitterahuldav hinne. Tuntud semiootikakorüfee Jelena Grigorjeva juhendamisel toimunud õppe käigus tegelesime peamiselt reklaamidest fallosesümbolite otsimisega. Too neiu aga ei suutnud mõnes kurgis või deodorandipudelis näha samasugust kikkis üsarahuldajat, nagu nägi õppejõud, ning pidi seda kibedalt kahetsema. Ega tundud teisedki tudengid igas objektis ära meheriista, kuid rehmati käega ja “leiti üles” kõik fallosed.

MMil osalevad riigid, mitte etnosed. Viimaste väljaselgitamiseks oleks ilmselt tänapäeval vaja miskit eriti peenekoelist rassipuhtusteooriat, mis rajaneks näiteks ÜRO poolt väljakuulutatud igale etnosele omastele tunnustele DNAs. Et selline asi pole kaasaegses maailma võimalik ja siiani võidutseb terve mõistus ning tsivilisatsioon tugineb poliitilisele süsteemile, mille aluseks riigid ning nende aluseks on omakorda nende kodanikkond, siis on \'kodanik\' riikide/rahvuste (inglise keeles nation) vahelises sportlikkus mõõtudvõtmises absoluutne mõiste. Kui sportlane on teinud valiku oma riiki esindada, siis tuleb seda valikut austada. Ka siis kui tema perekonnanimi võibolla ei ole soomeugri tüveline. On absoluutselt jälk lugeda siit igasugu vähem või rohkem varj atud rassistlike kommentaare ning seda eriti ajal kui FIFA katkestab end ära, et oma rassismi-vastast sõnumit levitada. On ebameeldiv ka teada saada, et ETV lubab jätkuvalt otse-eetrisse vaimseid jätiseid, õnnetul kombel jalgpallijuhte, kes tegelikult antud FIFA sõnumiga ei nõustu ning seda ka enda teada ei jäta.

Õnnetuseks pidin ülikooli-ajal siin ülal tsiteeritud \'tehnokratiga\' kokku puutuma. Pehmelt öeldes ei olnud just suur ime, et ta kunagi ülikooli ei lõpetanud... Ülikool ei ole kutsekool, kus esikohal käsitööoskused. Ning võime meenutada Griogorjeva loengust vaid falloseid ütleb rohkem meenutaja kui antud kursuse kohta.

Raivo19
09.07.06, 18:27
Algselt postitas uvv

Algselt postitas Raivo19

Näidelda tuleb ka osata.

ei tule. näitlemise jaoks on alates vanast kreekast spetsiaalne ala, mille nimi on lava.

mõtlesin natukene järgi.
ilmselt ongi nn \"suur jalgpall\" lõpplikult peeti minemas.
jalgpalli on juurdunud see maailmakäsitlus, mida euroopa on importinud aastasadu.
Makjavellilik suhtumine, et kõik on tulemuse nimel lubatud.
kas mitte selles ei ole põhjus, miks aasia meeskonnad suudavad kaasa rääkida ainult jaapani ja korea tasemel?
fifa peaks selle vastu midagi tegema. vastasel juhul on jalgpall paari aastakümnega sama mis poksiringis peetav maadlus.Ma mõtlesin siin seda,et võta ikka sellest kehaosast kinni,kust haiget said;) ...Poksiga seoses andsid hea idee.Edaspidi tulekski teatri vältimiseks kohtunikul 10ni lugeda,ja kui siis ei tõuse,viiakse kanderaamil minema selle teadmisega,et vähemalt 5 minutit mängu ei saa.Praegu tundub,et kõik võistkonnad teevad lihtsalt sohki oma simuleerimisega.

Kastis tehtavatele vigadele on aga seletus: Seal tulebki mängida ettevaatlikult kaitsval meeskonnal,kasvõi käed selja taga ja ilma libistamata.Muidu on viga ja pole midagi pärast vinguda.